Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moje sanje 2


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 6 x ocenjeno
2619 komentarjev na to temo

#2476 MedvedekPi

MedvedekPi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 67

Objavljeno: 30. december 2015, 13:49

...samo da nekateri vidimo oba pola in nismo toliko pod vplivom določenih čustev, podzavestnih vzorcev in prepričanj, ki popačijo realno sliko...tongue.png biggrin.png

 

Strah ali močna prizadetost. Če bi Brezo sedaj umrl, bi bil v trenutku deležen vsega spoštovanja. Dokler je pa živ, je pa neumen in vsega obsojanja vreden. Ljubezen je ena in ista, do živih in mrtvih.
 
Če se človek po smrti zatakne na etru, lahko to kot inteligentni ljudje vedno smatramo za negativno. In nekateri od teh se limajo na druge ljudi. Najpogosteje, če je šlo za odvisnike (droge, pijača, seks). Po raznih beznicah boš prej ali slej nalatel na kakega takšnega zalutanca. Druga plat, ki pa je bolj pogosta in običajna, pa je tista lepa. Človečka odkatapultira v astral in tam zaživi bolj polno kot za časa fizičnega življenja. Lupina, ki jo pusti za sabo, pa se še vedno lahko kam prilepi. Čeprav na videz še vedno pokojnik, njegove duše ni več tam notri. Kdo pa je tisti, ki koga veže nase, pa je spet zanimivo vprašanje.
 
Ko sem malo študiral te zadeve, sem dobil vtis, da je pri zemeljsko vezanih dušah pogosto vpleten še kakšen demonček. Recimo človek zapade v depresijo, naredi samomor, mogoče pred tem pospravi še svojo familijo. Nikomur jasno zakaj in kako je to možno. V resnici pa je tega človeka obsedlo neko temačno bitje in ga po smrti še zadržuje v bližini. Vezi pa gredo morda še daleč nazaj, ko je pred kdo ve koliko življenji ta isti človeček kaj copral in sklenil določene zaveze.
 
Bistveno pa je, da ne obsojamo ne živih ne mrtvih. Razumevanje ozadja pomaga vzbuditi sočutje tam, kjer ignoranca izzove zgolj obsojanje.


#2477 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 30. december 2015, 14:24

MedvedekPi...eden redkih, ki malo bolj razume ozadje...icon1_thumbup.gif partyy.gif

 

Pri zemeljsko vezanih dušah je največkrat v ospredju "navezanost", da nočejo nekaj zapustiti ali se oddaljiti...pa naj si bo to hiša, prostor, oseba, družina...ali pa določene nedokončane stvari...recimo da hočejo popraviti krivice, ki so jih naredili ali opozoriti svoje pred nečim...

 

Obstaja ena bistvena razlika med živimi in mrtvimi...z mrtvimi se da prej zmenit in poštimat določene stvari...so nekako bolj "kooperativni"...Dušico se lahko popelje "domov" v petih minutah...biggrin.png 


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#2478 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 30. december 2015, 14:43

ja v 5 minutah ali pa sploh nočejo it .... 

 

tiste odločene duše grejo same domov ... z ostalimi so težave, imajo miljon izgovorov ... 

 

Treba je biti dober pogajalec...pokazati in razložiti neke stvari...kdor pa noče, se ga pa pusti na miru...Kar pa še ne pomeni da se ga recimo ne sme izbacit iz hiše (prostori kjer straši, neprijetni občutki na določenem mestu, letijo predmeti, ipd.). Mogoče bo pa potem spremenil mišljenje...Skratka vse je stvar "diplomacije"...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#2479 MedvedekPi

MedvedekPi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 67

Objavljeno: 31. december 2015, 06:50

Verjetno to ne velja za stare mačke, ostali pa, če se danes komu ne žura in bi želel s tem v zvezi kaj fajnega čitat, lahko pogoogla pod Franchezzo. Klasika, skanalizirana okoli leta 1896 z astrala in deluje izredno aspirativno. Možakar, ki za časa življenja ni bil ravno svetnik in je šel skozi skoraj vse posmrtne faze. Od začetne priklenjenosti na lasten grob zaradi privlaka razpadajočega telesa, skozi nižje in kasneje višje astralne svetove. Predvsem zanimive so ekspedicije bitij z višjega astrala v pekel (tj. najnižje astralne predele), za pomoč nekaterim posameznikom. Ogromno bitij je non-stop angažiranih, da se umrle spravi čim prej čim višje, problem pa je v lastni zaprtosti in nejevolji po napredku.



#2480 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 31. december 2015, 08:44

No, imam življenju primerne sanje, bi člowek rekel. Zadnjič sem sanjala kako nekaj skačem po skalah v Dravi, preskakujem sem in tja - reka blatna in umazana, jaz ves čas v nevarnosti, da padem not, nekdo mi kriči naj že neham skakat in pridem na obrežje...jaz pa...da to še preskočim in pridem...in pol se od nekod vzel motor in jaz kar z motorjem čez...kot kakšen motokrosist. je pa mi uspelo.

Drugič režem meso...na drobne koščke..čim manjše..., danes -razen prebliska kako narediti oko...no, danes sem spet bila v mesu...se s pečenko ukvarjala, kako narediti polnjene rebre.. smile.png))


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#2481 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 14. januar 2016, 00:12

Morje oz. voda je lahko tudi simbolika za "valovanje" energijskih plasti aure...od mirnega uma do razburkanih čustev do balzama za dušo...to je pa lahko posledica svega i svačega...kar ni predelano se lahko spet prebudi; če je lekcija ena naučena, pride na vrsto malo počitka in lekcija dve...na kratko povedano podzavestna čorba...biggrin.png  


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#2482 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 14. januar 2016, 13:45

Tudi sama sem enkrat sanjala umazano vodo in lahko potrdim, da je bilo povezano z boleznijo. Zagotovo pa vem, da kadar sanjam razpadajočo hišo, nekdo umre. mellow.png


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#2483 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 14. januar 2016, 14:35

Pa ravno zaradi vode sem prišla v temo smile.png

Nisem prepričana, da vsakršno sanjanje vode predstavlja bolezen. Dobro, blatna, kalna voda že... kaj pa svetli žuboreči potočki npr.?
No, mene pa zanima vaša razlaga morja. Obala, mirno morje, ki naenkrat "ponori", postane razburkano in sili svoje ubijalsko visoke valove proti obali. Vedno jih zaznam preden se začnejo in iščem umik, zavetje. Enkrat sem komaj splezala na pečino in držala grma, drugič se umaknila daleč stran, nazadnje pa sem sem začela dejansko plavat z valom in se upirat sili, da me ne požre. Tole so bile moje repeticije zadnje leto na nekaj mesecev. V glavnem, iz lepega popoldneva je nastal močan val. Konci niso bili dramatični in ponavadi in sem iz te scene skočila v drugo sanjsko sceno (se nisem takoj zbudila).
Torej?

 

Voda, sploh morje ima povezavo z našim nezavednim in čustvi. Bi bilo za razmislit, kako hendlaš s svojimi notranjimi stanji, če se česa bojiš, kaj je pod površjem. 

 

Drugače pa je -  čista, mirna voda zagotovo ne predstavlja bolezni, prej notranjo harmonijo, prijetna čustvena stanja, notranjo uravnoteženost, tudi duhovnost. Umazana voda pa okupiranost z negativnimi čustvi. Pa saj tudi negativna čustva lahko vplivajo na bolezen. 

 

Sem prišla v to temo, ker sem to noč sanjala o vodi - tudi jaz. Pravzaprav dolga zgodba, ampak na koncu sem sanjala o potapljanju v čisto jezero. In sem se zbudila s tako dobrimi občutki, s takšnim občutkom svobode...



#2484 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 14. januar 2016, 21:57

Pa ravno zaradi vode sem prišla v temo smile.png

Nisem prepričana, da vsakršno sanjanje vode predstavlja bolezen. Dobro, blatna, kalna voda že... kaj pa svetli žuboreči potočki npr.?
No, mene pa zanima vaša razlaga morja. Obala, mirno morje, ki naenkrat "ponori", postane razburkano in sili svoje ubijalsko visoke valove proti obali. Vedno jih zaznam preden se začnejo in iščem umik, zavetje. Enkrat sem komaj splezala na pečino in držala grma, drugič se umaknila daleč stran, nazadnje pa sem sem začela dejansko plavat z valom in se upirat sili, da me ne požre. Tole so bile moje repeticije zadnje leto na nekaj mesecev. V glavnem, iz lepega popoldneva je nastal močan val. Konci niso bili dramatični in ponavadi in sem iz te scene skočila v drugo sanjsko sceno (se nisem takoj zbudila).
Torej?

napad na energijski ravni

če si ti uspe umaknit , gre napad mimo tebe

v tem primeru te nekdo čuva

 

zanimivo je po takih sanjah spremljat dogajanje v naslednjih treh dneh...

 

uči se v sanjah spreminjat dogajanje, ker se zelo pozna v realu wink.png



#2485 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 14. januar 2016, 22:01

Pa ravno zaradi vode sem prišla v temo smile.png

Nisem prepričana, da vsakršno sanjanje vode predstavlja bolezen. Dobro, blatna, kalna voda že... kaj pa svetli žuboreči potočki npr.?
No, mene pa zanima vaša razlaga morja. Obala, mirno morje, ki naenkrat "ponori", postane razburkano in sili svoje ubijalsko visoke valove proti obali. Vedno jih zaznam preden se začnejo in iščem umik, zavetje. Enkrat sem komaj splezala na pečino in držala grma, drugič se umaknila daleč stran, nazadnje pa sem sem začela dejansko plavat z valom in se upirat sili, da me ne požre. Tole so bile moje repeticije zadnje leto na nekaj mesecev. V glavnem, iz lepega popoldneva je nastal močan val. Konci niso bili dramatični in ponavadi in sem iz te scene skočila v drugo sanjsko sceno (se nisem takoj zbudila).
Torej?

Se pravi, ti nisi v morju ponavadi, ampak na obali. In nato morje s svojimi valovi sega do oz. po tebe in se umikaš ter bežiš, da ne bi padla vanj? In nazadnje si le celo zaplavala z valom?

 

Enostavno imam občutek, da si pred neko prelomnico, za katero čutiš, da ji ne boš mogla uit. Sicer pa je morje naš izvor (no,vsaj sama ga intenzivno tako doživljam). A čeprav je naš dom, nas varuje, nam daje hrano, vendar takrat, ko ravnamo v skladu s pravili varnosti. Če pa se bomo podali v njegove globine, kaj bomo tam odkrili? Mogoče res kaj nevarnega, mogoče pa, kdo ve, kaj čudovitega? Podat se pa v to nezavedno, neznano...huh ja... Mogoče se uspemo skoz izogibat, spet drugič pa je neizogibno, da se soočimo.



#2486 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 14. januar 2016, 23:20

Lili a nisi skapirala zgornjega namiga...flirt.gif

 

Sigurno si prej doživela kakšne majhne "opomine"...vprašaj se ali si reševala probleme sproti oz. jih vsaj malo rahljala ali si jih samo pometla pod preprogo...opeka na opeko palača problemov...in potreben je cunami, da to malo "poruši"...v račun vzemi najprej trenutno aktualne dogodke potem pa počasi nazaj po časovni lestvici, vse tiste ki ti nekako izstopajo do otroštva al pa čutiš še zmeraj kako "napetost"...

 

Odmeditiraj malo na pojem "odločenost, postaviti se zase, reči ne"...mogoče bi pa morala malo bolj začeti izražati določene lastnosti, ki se jih zelo hitro opazi pri Cookie...

 

Katera čakra je najbolj povezana z elementom - voda--- spolna...2. čakra ni povezana samo s spolnostjo, ampak tudi odnosi...je ena izmed zemeljskih, torej so v igri tudi prepričanja, želje, strahovi, ki temeljijo v tej smeri...recimo če dam primer enega izmed najbolj jeba...

-strah pred pomanjkanjem in izgubami (bližnjega, denarja, materialnih sredstev, kontrole, moči...)

 

Niso vsi problemi iz tega lifea...aktivirale so se tudi zadeve iz preteklih in to tiste malo bolj jeba...saj veš, ker si malo bolj duhovna...tralala...boš znala tudi poštimat vse za nazaj z osebami s katerimi sedaj živiš ali preživiš največ ali večino časa...po drugi strani pa imajo določeni vzorci, ki se sedaj izražajo korenine v preteklih lifeih...

 

Tukaj pa pridejo v igro stvari o katerih je tudi striček T. začel govoriti javno šele pred kratkim...če xxx bitjece pride po karmični dolg, to na prvi pogled lahko izgleda kot energijski napad, v bistvu je pa ozadje čisto drugačno. Cake na katere padajo vsi duhovnjaki in "vračari" dokler se ne "prokuži" nekih stvari...Potem pa ostane samo vprašanje kako hiter tempo bo človek izbral...In če njegova duša ne bo glih zadovoljna, bo pač malo pospešila stvari...očeš, nočeš, moraš...

 

In ker te stvari potekajo v intervalih...kako hitro, je odvisno od osebka samega...bi se morala tudi "voda" temu primerno prilagajat in spreminjat...od mirnega bistrega potočka, do razburkanega morja, itd...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#2487 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 14. januar 2016, 23:23

ja, bolj je v glavi popredalčkano, manj je cunamijev wink.png



#2488 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 18. januar 2016, 06:06

Bližnja prihodnost ,spominjski center v možganih ,nezavedanje,doživetje neke prihodnosti.



#2489 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 3. februar 2016, 13:43

Pred par dnevi sem sanjal par številk od lota...in potem naslednji dan, ko je bilo konec žrebanja, se spomnim na sanje, pogledam na TTX in so te številke res bile izžrebane...približno polovica sanjanih številk pri slovenskem lotu, druga polovička pri eurojackpotu...in vse skupaj bi mogoče bilo glih za najmanjši dobitek...Le kaj mi hoče Kozmos povedati...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#2490 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 3. februar 2016, 13:50

Pred par dnevi sem sanjal par številk od lota...in potem naslednji dan, ko je bilo konec žrebanja, se spomnim na sanje, pogledam na TTX in so te številke res bile izžrebane...približno polovica sanjanih številk pri slovenskem lotu, druga polovička pri eurojackpotu...in vse skupaj bi mogoče bilo glih za najmanjši dobitek...Le kaj mi hoče Kozmos povedati...biggrin.png


Da nije žvaka za seljaka :-P!

P.s.: moj današnji nujen dopis: sorry, samo štos ;-).

#2491 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 4. februar 2016, 10:29

Na vrtu je bil belkast mlad orel. Ni se me bal in je prišel do mene. Videti je bil sestradan in enkrat je kljunil mojo nogo (samo ne močno, ne zares), zato sem šla v kuhinjo po surovo meso, da ga bom z njim nahranila. 



#2492 cipcipilonika

cipcipilonika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 120

Objavljeno: 18. marec 2016, 09:47

Moja vzornica, kolegica po stroki, mi je dala en zanimiv predmet: na debelejši vrvi, ki je bila sklenjena v obroč, so bili nanizani kokosovi orehi in nojeva jajca. Na sredini je bil prav tako kokosov oreh. Zgeldalo je kot lovilec san, ogromen, pa ne trd. Ko sem vzela v roke, so se orehi zadevali en v drugega in oddajali prijeten "lesen" zvok.

Gledala sem jajca (spihana, samo lupina je bila), kako so bila lepa, a krhka. Občudovala sem ta predmet in razmišljala, kako bi ga uproabila za krepitev socialnih vezi.

Ko sem se zbudila, sem predmet narisala in zdaj ga bom izdelala ,samo iz kokosovih orehv. Ne vem še, kak je njegov namen... a mogoče bom sproti zvedla.


If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.

#2493 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 29. marec 2016, 17:37

Ponoči sem sanjala, da me je v nogo ugriznila kača. Najprej seveda panika, strupena kača pa to, konc, začnem laufat nekam, domov verjetno, da me spravijo k zdravniku; vmes razmišljam, da tole ni glih dobro, saj a se ne po ugrizu priporoča, da čimbolj miruješ... pa sem bila precej oddaljena od civilizacije, brez telefona, in se mi je zdelo vseeno bolje, da probam čimprej nekam prit kakor pa da crknem, mirno čakajoč na kakega človeka. Potem začnem še tuhtat, da kaj za ena kača je to sploh bila, saj a niso v Slo sam ene tri vrste strupene in tale zihr ni bila modras ali gad. Tako da potem pa že ni neke sile in počasi neham hitet in ... the end (konec sanj, ne mene tongue.png )


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#2494 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 29. marec 2016, 17:49

Moja vzornica, kolegica po stroki, mi je dala en zanimiv predmet: na debelejši vrvi, ki je bila sklenjena v obroč, so bili nanizani kokosovi orehi in nojeva jajca. Na sredini je bil prav tako kokosov oreh. Zgeldalo je kot lovilec san, ogromen, pa ne trd. Ko sem vzela v roke, so se orehi zadevali en v drugega in oddajali prijeten "lesen" zvok.

Gledala sem jajca (spihana, samo lupina je bila), kako so bila lepa, a krhka. Občudovala sem ta predmet in razmišljala, kako bi ga uproabila za krepitev socialnih vezi.

Ko sem se zbudila, sem predmet narisala in zdaj ga bom izdelala ,samo iz kokosovih orehv. Ne vem še, kak je njegov namen... a mogoče bom sproti zvedla.

To so bile pa čisto predvelikonočne sanje biggrin.png  Mi lahko poveš, zakaj se ti lovilec sanj, velik, s kokosovimi orehi, ni zdel trd? A niso kokosovi orehi trdi? wink.png No, ok, spihana nojeva jajca so delovala krhko. Jajca - zametek nečesa novega, ustvaarjalnega, bi uporabila za krepitev socialnih vezi? Predvidevam, da se to nanaša na tvojo poklicno usposobljenost? Mogoče pa si na poslovnem področju želiš uresničit svoje sanjske zamisli? 



#2495 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 29. marec 2016, 17:57

Ponoči sem sanjala, da me je v nogo ugriznila kača. Najprej seveda panika, strupena kača pa to, konc, začnem laufat nekam, domov verjetno, da me spravijo k zdravniku; vmes razmišljam, da tole ni glih dobro, saj a se ne po ugrizu priporoča, da čimbolj miruješ... pa sem bila precej oddaljena od civilizacije, brez telefona, in se mi je zdelo vseeno bolje, da probam čimprej nekam prit kakor pa da crknem, mirno čakajoč na kakega človeka. Potem začnem še tuhtat, da kaj za ena kača je to sploh bila, saj a niso v Slo sam ene tri vrste strupene in tale zihr ni bila modras ali gad. Tako da potem pa že ni neke sile in počasi neham hitet in ... the end (konec sanj, ne mene tongue.png )

Po moje so to dobre sanje. Ker si se v sanjah zavedela, da je možna rešitev. Pa tudi si se odločila za aktivno reševanje, ne pa nemočno čakanje na rešitev. Drugače je kača simbol nezavednega, skritih moči, ki (levitev) prihajajo na plan. Noga pa je zame simbol stabilnosti (rečemo: trdno stoji na nogah), tega, da stopimo na pot spremembe (vsaka pot se začne s prvim korakom). Ekola, kar se rojeva v tebi, česar si se sprva ustrašila, si ugotovila, da se ni za bat. Recimo inno.gif



#2496 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 30. marec 2016, 08:18

Moram povedat, da sem  v decembru non stop meso sanjala. Pa sem ga prelagala, pa sem rezala kakšne zrezke, pa ga kuhala, pa pekla...ni da ni. Na vsak način, sem ga imela v roki in nekaj počela z njim. Potem so se mesne sanje umaknile...kaj vem čemu...No, moram rečt, da so se te dni vrnile. Spet režem zrezke, spet prekladam meso, spet brišem kri...tak, da...


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#2497 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 4. april 2016, 12:06

Danes sem sanjala nečakinjo. Bla je v lupinici na mizi. Gledala sem jo in me pokliče po imenu, pa še reče enih par besed, a v resnici ne more, ker je še premajhna. Ful sem bla vesela, da me je poklicala po imenu. Nisem mogla verjet. love3.gif srcoci.jpg icon25.gif In pol sem se zbudila ...

 

Presenetlo me je to, da je pupika govorila, zlo razločno in jasno. 



#2498 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 4. april 2016, 13:18

da sem noseča in nehala kadit zaradi tega. se nisem mogla spomnit, če še kadim. :) in itak samska, brezmadežno spočetje.



#2499 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 3. maj 2016, 11:37

Danes sem sanjala, da sem bla na kolesu. Pihalo je zapopizdit. Borila sem se proti vetru. In levo poleg mene je letel en ptič. Mislim, da je bla vrana.



#2500 Mantis

Mantis
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 378

Objavljeno: 3. maj 2016, 21:32

Mokre sanje... unsure.png

nadležno...

So pa mokre sanje bojda disfunkcija določenega organa.


Čuj, pa kaj me gledaš kot kremšnito? horro-cb.jpg





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0


    Bing (1)