Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino

Fotka

Moje sanje 2

• Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 6 x ocenjeno
2631 komentarjev na to temo

#2526 U-poštevanka

U-poštevanka
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 711

Objavljeno: 7. julij 2016, 13:57

Ob tem kar si (Silvija) napisala, sem pomislila na to, da ta izkušenost, rabi desetletja. In potem to.... ampak jaz nimam tolk desetletij še pred sabo. Niti za sabo. Se pravi bom neumna umrla. huh.png  sing.gif

#2527 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 158

Objavljeno: 7. julij 2016, 14:00

Ampak a veš, ko sem kot mlajša razmišljala o tej osvoboditvi ala Budha, sem si rekla, pa ej, to ja ni življenje. Vse uravnoteženo, vse ravno... Life je, je sem srečna z vsem srcem, če sem žalostna in jočem, kričim, če začutim sveto jezo... Life je, začutiti vse odtenke, tako kot zunaj začutiš dež, sonce, veter, sneg, vročino... No, ekola, zdaj, ko sem starejša, lahko rečem, da je smisel v uravnoteženosti... 

"Uravnoteženost" je samo ena od lastnosti, ki jo prinaša "razsvetljenje"...fora je samo da si človečki te stvari narobe predstavljajo...To ne pomeni, da človeček ne joka več, ne more biti več nesrečen ali kaj podobnega. Še zmeraj ga lahko kakšna stvar kao vrže iz tira, ampak jo dojema čisto drugače. Tudi razsvetljen človeček se lahko še zmeraj zjoka, je nesrečen nekaj časa, ampak preboli to na brzino in gre naprej...skratka stvari se ne morejo kaj dosti vsidrat v podzavest...

Kot drugo...občutiti, zaznati, videti, podoživeti, ipd. nekatere jeba stvari,  še ne pomeni, da mora človeček tudi iti čez te življenske lekcije...Primer empata- lahko občuti bolečino drugega, ampak to še ne pomeni da jo mora prenašati ali se zapletati v iste situacije...Razen če želi...biggrin.png

Life is like a game...play it...

myst1c.gif

#2528 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 292

Objavljeno: 7. julij 2016, 14:05

Ja ja, kar vadi se zdaj ven ... wink.png

Ampak a veš, ko sem kot mlajša razmišljala o tej osvoboditvi ala Budha, sem si rekla, pa ej, to ja ni življenje. Vse uravnoteženo, vse ravno... Life je, je sem srečna z vsem srcem, če sem žalostna in jočem, kričim, če začutim sveto jezo... Life je, začutiti vse odtenke, tako kot zunaj začutiš dež, sonce, veter, sneg, vročino... No, ekola, zdaj, ko sem starejša, lahko rečem, da je smisel v uravnoteženosti... 

...hja točno to tud jst vedno razmišljam...

Da sem rada živa, da rada občutim vse normalne vsakdanje odtenke življenja... takšne realno kot so ....

Kako se pa boš realno odzval v vsem tem šundraraju lajfa in aktivno sprožil reakcijo na nekaj, se motiviral - če občutiš veš čas samo nirvano ?

A te potem sploh kaj lahko še aktivno zanima.... a si potem sploh še za kaj prizadevaš, se trudiš....

Seveda je preveč nervoze škodljivo stanje.

Preveč žalosti, jeze, ljubosumja...ma tud veseljačenja, žuranja, deloholičnosti itd ....

Sam štos je po mojem v tem, da zastopiš kaj je do tega privedlo in kdaj pa kje si prestopil  mejo - pa to znaš uravnovesit....

Ob tem se pač učiš načinov in razumevanja ....

Ob tem kar si (Silvija) napisala, sem pomislila na to, da ta izkušenost, rabi desetletja. In potem to.... ampak jaz nimam tolk desetletij še pred sabo. Niti za sabo. Se pravi bom neumna umrla. huh.png  sing.gif

biggrin.png  Upoštevanka točno to ja....sam ne ti to starim dušam, ki so tik pred razsvetljenjem ..tongue.png .

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM

#2529 Brezo

Brezo
  • Lunatik

Objavljeno: 7. julij 2016, 14:41

Kako se pa boš realno odzval v vsem tem šundraraju lajfa in aktivno sprožil reakcijo na nekaj, se motiviral - če občutiš veš čas samo nirvano ?

A te potem sploh kaj lahko še aktivno zanima.... a si potem sploh še za kaj prizadevaš, se trudiš....

Čisto simpl...tako kot vsi ostali pametni človečki...na videz bi po vsej verjetnosti bil podoben zelo praktičnemu flegmatiku...tongue.png

Nirvana ni tako stanje kot si predstavljajo ljudje- da je človeček ves blažen in ga boli đoko za ves svet...nirvana pomeni tudi povečano senzibilnost, občutljivost in s tem tudi zaznavanje problemov na svetovni ravni...istočasno pa razsvetljeni človeček dobi tudi malo večjo vlogo, odgovornost, pooblastila v "planetarnem planu" in določene siddhije za izvajanje tega...in potem sledijo Kozmični šolski testi za Bude...

Recimo če se človeček sedaj ukvarja samo s političnimi zdrahami v domači državi, se mu bo potem zavest malo bolj razširila in se bo poglabljal tudi v politične zdrahe celega sveta.Ampak to ne pomeni, da se bo moral sekirati zaradi tega. Tukaj pa pride na vrsto del o uravnoteženosti- kaj lahko stori, na kaj lahko vpliva, kaj sploh ne more spreminjati ker je odvisno tudi od drugih...biggrin.png

myst1c.gif

#2530 U-poštevanka

U-poštevanka
  • SkorajOdvisnik

Objavljeno: 7. julij 2016, 15:12

........

Nirvana ni tako stanje kot si predstavljajo ljudje- da je človeček ves blažen in ga boli đoko za ves svet...nirvana pomeni tudi povečano senzibilnost, občutljivost in s tem tudi zaznavanje problemov na svetovni ravni...istočasno pa razsvetljeni človeček dobi tudi malo večjo vlogo, odgovornost, pooblastila v "planetarnem planu" in določene siddhije za izvajanje tega...in potem sledijo Kozmični šolski testi za Bude...

........

Ambicioznost ... ccc kam gre ta svet. ylflower.gif

#2531 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 7. julij 2016, 15:36

To, kaj imaš pa pred sabo še...samo Bog ve. Ali pa Brezo wink.png

#2532 Brezo

Brezo
  • Lunatik

Objavljeno: 7. julij 2016, 21:04

Ambicioznost ... ccc kam gre ta svet. ylflower.gif

Ma kakva ambicioznost neki...to je samo en korak naprej na evolucijski poti...kot da bi rekla, da je bebica ambiciozna, ko se začne premikati namesto po štirih po dveh...tongue.png

myst1c.gif

#2533 U-poštevanka

U-poštevanka
  • SkorajOdvisnik

Objavljeno: 12. julij 2016, 13:36

Danes sem spet sanjala. Nek tak distopičen steampunk teren ... šlo je pa za to, da je vladar tega prostora iskal genski material za razplod. In so se morale vse ženske prebivalke zglasit za odvzem in analizo. In potem si lahko pogledal na ekranu statistiko, kaj je najbolj možno. Podatki so po ekranu zelo hitro šibali, tako da sem (zase) ujela le to, da so izjemno visoki procenti za deklico, ki bo tehnično nadarjena... nakar se izkaže, kot nekakšne govorice, da bi jaz morala sama s sabo zanosit. Ker imam tako superiorno gensko zasnovo, da bi jo bilo škoda mešat s kero drugo. Da se ne bi sfižila zaradi kakšnih dodatkov. In takrat se je dotični iniciator začel zanimati zame, jaz sem se pa prebudila. In pomislila, bolj ko sem v slabi koži bolj sanjam... heh. Moj dvojnik se najavlja.... :)

#2534 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 292

Objavljeno: 12. julij 2016, 14:17

Zdej... al dela štalo zahtevni šef v službi al pa zahtevni šef doma....tongue.png

Vsekakor se ne bojim zate - kot ugotavljaš si unikatna...biggrin.png

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM

#2535 U-poštevanka

U-poštevanka
  • SkorajOdvisnik

Objavljeno: 12. julij 2016, 14:29

Ja, nekaj egotripa v teh sanjah vsekakor je. Sej to me tud skrbi. Astrološko gledano je zahtevnih šefom velik. Ampak niso prepričljivi. Ker če bi bili ne bi podvomila.

https://www.youtube....h?v=lEasWZC5_Gk

#2536 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 12. julij 2016, 21:39

Večinoma pozabljam sanje - če že kaj sanjam. Nazadnje se spomnim, da sem se potrudila udomačiti, ukrotiti medvedko v divjini, in izgleda, da so bile to ene mojih bolj pozitivnih sanj. ohmy.png

#2537 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 123

Objavljeno: 28. julij 2016, 12:38

ponoči sem sanjala enega člana od lnf. koga točno, bom rajš zadržala zase. je pa moškega spola.

#2538 Silvija

Silvija
  • Lunatik

Objavljeno: 28. julij 2016, 14:42

Ja in... kaj več za povedat? smile.png

Anede...glih tolk, da za en "rajc" vrže, po pa nič wink.png

#2539 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik

Objavljeno: 2. avgust 2016, 07:28

Mal smo se mečkali. 

#2540 Silvija

Silvija
  • Lunatik

Objavljeno: 2. avgust 2016, 11:21

Mal smo se mečkali. 

S kom, s kom ...ane...to je zdaj vprašanje inno.gif laugh.png

#2541 Silvija

Silvija
  • Lunatik

Objavljeno: 2. avgust 2016, 13:19

Ne bo povedala. Saj jaz tud ne bi, če bi kaj takega sanjala biggrin.png

Saj vem...sam jo moram malo "kibicat" biggrin.png

#2542 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik

Objavljeno: 2. avgust 2016, 19:19

ugibajte

#2543 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 5. avgust 2016, 09:25

Zadnjič sem sanjala, da smo bili na eni žurki in sem tam spoznala tipa od kolegice. Ko se mi je nasmejal je imal tak lep velik nasmeh z bleščečimi belimi zobmi. Vse kul ampak kaj k je bilo men kr malo freaky, ker vsakič k sem ga pogledala je on gledal mene z istim nasmeškom :O :D 

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#2544 U-poštevanka

U-poštevanka
  • SkorajOdvisnik

Objavljeno: 8. avgust 2016, 20:51

Danes sem imela res fine sanje. Take, v dejanjih nepovezane. Najprej sem eno veverico hranila (oziroma sem jo na finto vrgla, ker v roki nisem imela oreščkov in tako naprej ... in je ugriznila v prst in to večkrat.) Potem sem se zbudila in spet v hipu zaspala in tale klasika, se zbudit v primežu orgazma. Ampak tega sem že vajena in mi gre na živce. Nakar sem sanjala najčistejše morje. In sva šla s tem prijateljem in mu rečem, nekaj v smislu .... kolk si počasne. In zdirja noro hitro. Zuf in ga nisi več videl. Nakar jaz poletim čez morje mimo desetih zalivov. Veter mi mrši lase in si mislim ... prehtela te bom. Oziroma sem ga hotela dohitet. Nakar ga nisem našla. In žalostna ampak spet je treba nekaj uredit in se iz morja prikaže ozelenjen ruševinast stolpič in cvetje je tudi iz njega raslo. Visok In slok. In mi rečejo ti moji novi prijatelji ... da je to treba gledat pod lupo ali daljnogledom. In pogledam in res cela čarovnija. Ampak jaz sem morala tega človeka poiskat.In so bili podvodni bazeni povezani s tuneli. Na takih točkah se vedno zbudim.  Danes pa na izi.

#2545 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 17. avgust 2016, 18:17

Imela sem več sanj. V enih sem videla posamezne perunike med travo, ki je bila zelo zelena, a ni bila visoka, zato so perunike izstopale.
V drugem delu pa sem bila tudi na travniku. Videla sem mišjo luknjo in miši v njej. Maček je sprva ujel eno, nato pa še vsaj 3 (eno po eno). Ene so se zdele zelo majhne.

Morda kakšen nasvet?

#2546 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 130

Objavljeno: 21. avgust 2016, 05:59

Danes sem sanjala Ceres. Imela je tam enih 25 let, vitka, skakala okoli v mini kiklci... sem si mislila, no, tale se na forumu predstavlja kakor zaobljena gospa srednjih let, v resnici pa tkole... laugh.png

Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.

#2547 Silvija

Silvija
  • Lunatik

Objavljeno: 21. avgust 2016, 14:55

Imela sem več sanj. V enih sem videla posamezne perunike med travo, ki je bila zelo zelena, a ni bila visoka, zato so perunike izstopale.
V drugem delu pa sem bila tudi na travniku. Videla sem mišjo luknjo in miši v njej. Maček je sprva ujel eno, nato pa še vsaj 3 (eno po eno). Ene so se zdele zelo majhne.

Morda kakšen nasvet?

Mah, jaz bi čisto plastično: nekaj, kar izstopa - perunike. A se upaš podat v to, kar se ti kaže? Ali bi se raje skrila v "mišji luknji", se pritajila in bila čisto majčkena? Ker se bojiš, da če se podaš v to - novo, izpostavljeno, da kdo ne bo odobraval ali ti celo metal polena pod noge? Dve lastnosti: miška majčkena, plašna, mačka pa močna, samozavestna, intuitivna, sposobna. Kaj bo zdaj bilo pri tebi? 

#2548 lia II

lia II
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 052

Objavljeno: 26. avgust 2016, 10:15

bucktooth1.gif butaste sanje do konca.....že cel mesec se vsa potna zbujam, sam tole...tole je pa višekem45.gif

sanjala Zorana Jankoviča,da se preganjava po enih zaraščenih zemljiščihicon1_blush.gif pa prerekavaeekblue.jpg 

*

sem vam fauš za one orgazme v sanjahlinktongue.gif  men se sanjajajo same trotlarijeukid.gif

Obečanje ludom radovanje...

#2549 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 408

Objavljeno: 26. avgust 2016, 20:48

Jaz same neumnosti še sanjam.

zadnjič sem v sanjah povozila psa - enega malega pekinezara. niti ustavila se nisem, ko sem cucka na cesti (v sanjah) videla, ampak čisto počasi peljala naprej. in potem je zrukalo..no,, tak pa je povožen. kot da bi ga namensko hotela jebela no..

danes pa sem sanjala, najprej goloba, ki se cartljal kot maček, potem pa mačko našo, ki hotla goloba ulovit..in kako smo ga skrivali pred njo. živalsko carstvo v glavnem

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

#2550 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik

Objavljeno: 7. december 2016, 13:57

Danes sem sanjala, da se je moja mama pogovarjala s sosedovo snaho in poleg je bla živameja. Mama je bila obrnjena s hrbtom proti meni. Obe sta imeli v rokah enega fantka. Otrok v snahinem naročju, moram reč da je bil zlo lep otrok, imel je skodrane in temno rjave laske.

Zdi se mi, da sanje govorijo o materinstvu. Kažejo, da sem razdvojena al kaj? Hm ...

Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0