Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moje sanje 2


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 6 x ocenjeno
2619 komentarjev na to temo

#2551 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 1. marec 2017, 12:46

Um in intelekt sta omejena. S sprejetjem znanja onkraj njunega dometa veš.



#2552 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 1. marec 2017, 14:10

Um in intelekt sta omejena. S sprejetjem znanja onkraj njunega dometa veš.

s-cem-si-omejen.jpg

a-presegas-svoj-um.png

 

Osnovno sem omejen s svojo večno konstitucionalno naravo, tj. nisem vseveden, vsemogočen, vseprisoten, polno blažen, sem le specifični del celote. Pol je pa odvisno od tega kaj počnem. Če naklonjeno služim Boga, dobim polno blaženost. Če ne in želim uživat mayo, postanem omejen z zmotno materialno identiteto, materialnim intelektom, materialnim umom, materialnim telesom, materialnimi navezanostmi. Konstitucionalno presegam materialni um in inteligenco ja, ampak če zlorabim svojo relativno svobodno voljo, postanem zasužnjen z njima.  



#2553 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 1. marec 2017, 17:01

- dokler si v materialnem telesu imaš materialno identiteto ... ta ni zmotna ... je identiteta , ki jo rabiš, da si sploh tukaj ...

 

Z zmotno identiteto je bilo mišljen, da se zmotno poistovečaš z nečem kar v resnici nisi. Npr. voznik avta je lahko v avtu, ampak to ne pomen, da on je avto. Lahko pa se npr. zmotno poistoveti z avtom, tj. misli da je on avto. Če se to zgodi, bo mislil, da so specifične potrebe avta njegove potrebe in bo skrbel le za to, ne pa tudi za svoje specifične potrebe, ki so različne do tistih od avta. Za jest on potrebuje kruh itd.

 

Zato, ni nujno, da dokler si v materialnem telesu, da imaš zmotno materialno identiteto in da jo rabiš, da bi lahko bil tu. Lahko si v tem telesu in se zavedaš da si različen od njega, da si večna duša. In lahko deluješ s tem telesom tu, brez da bi se zmotno poistovečal z njim. Vidiš ga kot svoj inštrument, ne kot da si ti to. In tudi če se nekdo zmotno poistoveča s svojim telesom in umom in intelektom in zmotno identiteto, to še zmeri ne spremeni resnice kdo on je. To se indirektno vidi po njegovi želji po preživetju, znanju in zadovoljstvu, ki jih telo, um, intelekt, zmotni-ego sami po sebi nimajo, kar se opazi ko duša zapusti telo. Direktno pa lahko tu in zdaj vidiš s specifično duhovno prakso.

 

- dokler si v materialnem telesu uporabljaš in uživaš materialno navezanost in mayo

 

Ni nujno. Če se zavedaš kdo v resnici si, čigav si in čigavo je vse, ne uživaš maye in nimaš materialne navezanosti. In uporabljaš jo za služenje svojega in njenega gospodarja Boga. Npr. šofer avta, z avtom (ki ni njegov) okoli prevaža njegovega lastnika v skladu z njegovimi željami. Od lastnika avta pol dobi plačo. Ampak avto še vedno ni njegov in ni navezan nanj in ga ne uporablja za svoje uživanje, ampak za služenje lastnika in od njega pol prejme plačilo zase. 

 

 

- um ni materialen

 

Um je materialen. Res da je element subtilne materije za razliko od grobe materije, a to je še vedno materija. Je kategorično različen od večnega zavestnega bitja. Npr. železo sam po sebi ne more kurit. Ogenj lahko. Ampak če je železo v daljšem direktnem kontaktu z ognjem si pridobi kvaliteto kurjenja in s tem železom lahko zakuriš les. Ampak če izgubi kontakt z ognjem bo spet izgubil to sposobnost. Na podoben način, um sam po seb ne more nič narest, je mrtva materija. Šele v stiku z dušo lahko specifično deluje.

 

- tvoja inteligenca je vezana na telo ... univerzalne pa itak ne znaš uporabljat, razen da bluziš o nečem kar ti ni jasno ...

 

Moja materialna inteligenca (drug subtilni materialni element) neodvisno obstaja tudi brez stika s telesom. Ne more pa specifično delovat brez stika z dušo. Jaz sem kategorično različen od inteligence. Inteligenca je omejena. Zato ne zmore dat prave rešitve. Če se duša namesto na omejeno inteligenco obrne na Boga in sprejme znanje od njega, izve za rešitev.  

 

- in ja, res si še vedno suženj, in to suženj svojega uma v povezavi z razumevanjem krišne ... in boš, dokler se ne osvobodiš klišejev, ki si si jih zastavil ...

 

Tolk kokr nisem dejansko predan Krišni, tolk sem še suženj svojega uma, ki mi megli razumevanje vsega, ne le Krišne, tudi sebe, drugih, sveta, pravega delovanja... 



#2554 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 3. marec 2017, 11:49

A se ti zdi, da je v tvojem življenju eno področje, ki ti ni "dostopno"? Bi rada na enem področju izboljšala stvari, pa zadeve nekako ne stečejo in se mogoče zaradi tega počutiš nesigurno (v bistvu zunanji dejavniki to onemogočajo)?

Ja. Poslovni svet mi je uganka. Vedno hočem kaj izboljšat. ampak ne znam tega v pravi meri narest. Nesigurna sem pa v sebi, zelo. Se kopljem iz te jame že nekaj časa ;) 


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#2555 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 3. marec 2017, 11:58

Osnovno sem omejen s svojo večno konstitucionalno naravo, tj. nisem vseveden, vsemogočen, vseprisoten, polno blažen, sem le specifični del celote. Pol je pa odvisno od tega kaj počnem. Če naklonjeno služim Boga, dobim polno blaženost. Če ne in želim uživat mayo, postanem omejen z zmotno materialno identiteto, materialnim intelektom, materialnim umom, materialnim telesom, materialnimi navezanostmi. Konstitucionalno presegam materialni um in inteligenco ja, ampak če zlorabim svojo relativno svobodno voljo, postanem zasužnjen z njima.  

Hočeš reči z egom ;)


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#2556 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 15. maj 2017, 08:25

Spomnim se, da sem videla cerkev, ne s prve strani, ampak zadnje in bila začudena, kako je videti cerkev z drugega konca. V drugem delu pa se mi je sanjalo, da sem bila v veliki jedilici, kamor je prišla jest skupina ljudi in se je hrana pripravila samo za njih izven delovnega časa, na sredini jedilnice. Spomnim se, da sem pojedla kos zelene solate, nato pa sem jo zvečila in zvečila in zvečila in nekako je nisem mogla pojest (bil je prevelik koas). Hotela sem jo izpljuniti, pa je nisem zaradi drugih ljudi, zato sem jo še naprej  zvečila.

Očitno se nekaj kuha,... pa ne gre ne naprej, ne nazaj....
 



#2557 Evolucija

Evolucija
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 41

Objavljeno: 17. oktober 2017, 04:42

Sanjala sem mojstra. Bil je lep in njegova koža je bila modro-zelena, kot morje.
Prišel je z druge strani in oznanil, da je čas, da me nauči leteti.
Začela sem z majhnimi lebdečimi koraki, ki so se počasi raztegnili v pravo letenje. Občutek je bil neverjeten. Tako lahek in popoln.
"Zdaj veš, kaj je svoboda in preden prideš nazaj, jo boš izživela" je še rekel in odšel.

Noro dobre, sanje.

#2558 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 17. oktober 2017, 10:02

Sanjala sem mojstra. Bil je lep in njegova koža je bila modro-zelena, kot morje.
Prišel je z druge strani in oznanil, da je čas, da me nauči leteti.
Začela sem z majhnimi lebdečimi koraki, ki so se počasi raztegnili v pravo letenje. Občutek je bil neverjeten. Tako lahek in popoln.
"Zdaj veš, kaj je svoboda in preden prideš nazaj, jo boš izživela" je še rekel in odšel.

Noro dobre, sanje.

To je vse kar lahko rečeš - noro dobre sanje ?

Kaj pa če je to več kot le sanje - Kot vem se v 5.D. samo leti ,tam se ne hodi (razmišljaj)

Vsak začetek je težak, na koncu pa ugotoviš,da je vse čisto preprosto ,ker se dogaja na samem robu spoznanja in prehoda.(ni povezano z vicami oziroma nebesi) 

Človek bi moral biti pozoren na sanje vsaj toliko kot je pozoren življenju v budnem stanju.



#2559 Evolucija

Evolucija
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 41

Objavljeno: 17. oktober 2017, 14:04

To je vse kar lahko rečeš - noro dobre sanje ?

Kaj pa če je to več kot le sanje - Kot vem se v 5.D. samo leti ,tam se ne hodi (razmišljaj)

Vsak začetek je težak, na koncu pa ugotoviš,da je vse čisto preprosto ,ker se dogaja na samem robu spoznanja in prehoda.(ni povezano z vicami oziroma nebesi) 

Človek bi moral biti pozoren na sanje vsaj toliko kot je pozoren življenju v budnem stanju.

Ne, še marsikej lahko rečem. O tem kaj je 5.D. sicer mimam definicije.. lahko si pa milim na kaj ciljaš.

Iz svojih sanj se kar precej navadim. sanjam lahko kar hočem. Sanjam lahko sebe v drugem življenju ali na drugi frekvenci. 

Sanje so najmočnejše, kadar se pojavijo mojstri. Barve so žive, čustva intenzivna in dojemanje odprto. Komunikacija je telepatska. Kot bi prepoznal starega prijatelja na katerega si že davno pozabil. 

Najlepši mojster je Mihael.

Bil je velik. Njegova koža je žarela kot, da je vsaka celica svoje sonce. Ko sm stopila bližje sm sm mislila, da bom umrla od ljubezni. Potem je minilo. Se je prilagodil na mojo frekvenco. Mi je pokazal evolucijo razsvetljenja pri človeku. Pa tut kok se vidi ogenj v človeku.

Tam na oni strani sm kar rada. Se mi je kar mal težko nazaj prvezat in živet to kar sm se navadla.



#2560 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 17. oktober 2017, 14:18

Ne, še marsikej lahko rečem. O tem kaj je 5.D. sicer mimam definicije.. lahko si pa milim na kaj ciljaš.

Iz svojih sanj se kar precej navadim. sanjam lahko kar hočem. Sanjam lahko sebe v drugem življenju ali na drugi frekvenci. 

Sanje so najmočnejše, kadar se pojavijo mojstri. Barve so žive, čustva intenzivna in dojemanje odprto. Komunikacija je telepatska. Kot bi prepoznal starega prijatelja na katerega si že davno pozabil. 

Najlepši mojster je Mihael.

Bil je velik. Njegova koža je žarela kot, da je vsaka celica svoje sonce. Ko sm stopila bližje sm sm mislila, da bom umrla od ljubezni. Potem je minilo. Se je prilagodil na mojo frekvenco. Mi je pokazal evolucijo razsvetljenja pri človeku. Pa tut kok se vidi ogenj v človeku.

Tam na oni strani sm kar rada. Se mi je kar mal težko nazaj prvezat in živet to kar sm se navadla.

 

Za nadangela s tem imenom sem že slišal, za Mojstra ne...

 

In zakaj potem sprašuješ stvari v temi "samozdravljenje", če si sposobna prihajat v stik s tako močnimi silami...???

A oni ti pa ne morajo podati odgovora...al je kakšen catch drugje...?

 

Lahko pa poveš kaj o razsvetljenju in "agniju" (ognju) v človečku...Sem prepričan, da znajo biti kar zanimive zgodbice ala sci-fi...icon_smesko.gif


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#2561 Evolucija

Evolucija
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 41

Objavljeno: 17. oktober 2017, 16:59

Za nadangela s tem imenom sem že slišal, za Mojstra ne...

 

In zakaj potem sprašuješ stvari v temi "samozdravljenje", če si sposobna prihajat v stik s tako močnimi silami...???

A oni ti pa ne morajo podati odgovora...al je kakšen catch drugje...?

 

Lahko pa poveš kaj o razsvetljenju in "agniju" (ognju) v človečku...Sem prepričan, da znajo biti kar zanimive zgodbice ala sci-fi...icon_smesko.gif

Ma kok si našpičen.

Ne, na mojstre res ne morem vplivati. Pridejo bolj poredko. Nauke pa tut ni kar tko požret.

Si kar umisliš , da bi mogla bit zarad tega neki buda al kaj?

Kašno stvar dojamem, večino pa ne.

Drgač vsi prihajajo oz. so vedno v stiku z takimi silami.

Koliko se vlaga v dojemanje teh sil je pa od posameznika odvisno. Pa še zmerej bo vsak po svoje zastopu. Kle so še okoliščine, dojemljivost, vcepljeni miselni vzorci, namen življenja.... svašta vsega.

Kaj bi rad o razsvetljenju? Da je v bistvu neskončen in ga v tem življenju nikoli ne boš v celoti dojel..

Ali pa o ognju? komu žari in komu ne?



#2562 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 17. oktober 2017, 19:19

Ma kok si našpičen.

Ne, na mojstre res ne morem vplivati. Pridejo bolj poredko. Nauke pa tut ni kar tko požret.

Si kar umisliš , da bi mogla bit zarad tega neki buda al kaj?

Kašno stvar dojamem, večino pa ne.

Drgač vsi prihajajo oz. so vedno v stiku z takimi silami.

Koliko se vlaga v dojemanje teh sil je pa od posameznika odvisno. Pa še zmerej bo vsak po svoje zastopu. Kle so še okoliščine, dojemljivost, vcepljeni miselni vzorci, namen življenja.... svašta vsega.

Kaj bi rad o razsvetljenju? Da je v bistvu neskončen in ga v tem življenju nikoli ne boš v celoti dojel..

Ali pa o ognju? komu žari in komu ne?

 

V redu odmeditiraj na to z rdečo...tongue.png

 

Ko nekdo omeni Mojstre, sanje, poučevanje in še kaj zraven...potem je to vredno razmisleka...Ponavadi se to dogaja osebam ali učencem, ki so pod okriljem enega od Mojstrov ali bitjeca na podobnem nivoju ali osebam "na probnom putu"...Skratka osebe, ki se bližajo najbolj jeba točki na evolucijski lestvici preden postanejo polnopravno sprejeti učenci...točki kjer pride do največjega konflikta med negativnimi in pozitivnimi silami...točka, ki je glih malo pred xxx iniciacijo...iniciacijo, ki je povezana z ognjem, razsvetljenjem...tralala...malo razmišljaj v tej smeri...in mogoče v naslednjih sanjah dobiš kakšen namig od zgoraj...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#2563 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 18. oktober 2017, 12:12

Ne, še marsikej lahko rečem. O tem kaj je 5.D. sicer mimam definicije.. lahko si pa milim na kaj ciljaš.

Iz svojih sanj se kar precej navadim. sanjam lahko kar hočem. Sanjam lahko sebe v drugem življenju ali na drugi frekvenci. 

Sanje so najmočnejše, kadar se pojavijo mojstri. Barve so žive, čustva intenzivna in dojemanje odprto. Komunikacija je telepatska. Kot bi prepoznal starega prijatelja na katerega si že davno pozabil. 

Najlepši mojster je Mihael.

Bil je velik. Njegova koža je žarela kot, da je vsaka celica svoje sonce. Ko sm stopila bližje sm sm mislila, da bom umrla od ljubezni. Potem je minilo. Se je prilagodil na mojo frekvenco. Mi je pokazal evolucijo razsvetljenja pri človeku. Pa tut kok se vidi ogenj v človeku.

Tam na oni strani sm kar rada. Se mi je kar mal težko nazaj prvezat in živet to kar sm se navadla.

Malo mi deluje ,da imaš nadpovprečno željo po bitju nasprotnega spola.(preveč hormonov)

 

Zapomni si ,da mojstri ne obstajajo -posebno ne v sanjah ali 5.D

 

Sanje so velikokrat zavajajoče - včasih misliš ,da sanjaš mamo ali nekoga ,se zbudiš vedoč ,da si sanjal to osebo,čeprav je ta oseba prikazana čisto drugače.(možgani ne delujejo pravilno)

 

Zelo nevarno je posebno če si mlad ,da greš rada spat,ker se tam v bistvu več dogaja.



#2564 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 18. oktober 2017, 12:16

V redu odmeditiraj na to z rdečo...tongue.png

 

Ko nekdo omeni Mojstre, sanje, poučevanje in še kaj zraven...potem je to vredno razmisleka...Ponavadi se to dogaja osebam ali učencem, ki so pod okriljem enega od Mojstrov ali bitjeca na podobnem nivoju ali osebam "na probnom putu"...Skratka osebe, ki se bližajo najbolj jeba točki na evolucijski lestvici preden postanejo polnopravno sprejeti učenci...točki kjer pride do največjega konflikta med negativnimi in pozitivnimi silami...točka, ki je glih malo pred xxx iniciacijo...iniciacijo, ki je povezana z ognjem, razsvetljenjem...tralala...malo razmišljaj v tej smeri...in mogoče v naslednjih sanjah dobiš kakšen namig od zgoraj...biggrin.png

Odgovor na nivoju tvojega znanja (ocena -nezadostno)



#2565 Evolucija

Evolucija
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 41

Objavljeno: 20. oktober 2017, 10:06

Malo mi deluje ,da imaš nadpovprečno željo po bitju nasprotnega spola.(preveč hormonov)
 
Zapomni si ,da mojstri ne obstajajo -posebno ne v sanjah ali 5.D
 
Sanje so velikokrat zavajajoče - včasih misliš ,da sanjaš mamo ali nekoga ,se zbudiš vedoč ,da si sanjal to osebo,čeprav je ta oseba prikazana čisto drugače.(možgani ne delujejo pravilno)
 
Zelo nevarno je posebno če si mlad ,da greš rada spat,ker se tam v bistvu več dogaja.


Madoniš rudi... imaš, kar prav.
Ni sicer sam nasprotni spol. Bitje nasploh.

Vem, da je nevarno, če si mlad. Sm zaspala za dvajset let. Kar nisem sanjala sem sem brala. Nikoli odprla ust in strogo sledila navodilom, tistih z steklenimi očmi.
Sm porabila vso preostalo moč za vzgojo brata. Me je blo strah, da bo tut on zgubil iskro do življenja in sm požrla blaznost še za njega. Ma sm ga spacala ven. Rešit enga otroka je bolje kot nič.
Ja možgani ne delajo prav... in kaj nej zdej. Štelat počas pa po korakih in bomo vidli kaj bo.
Mislim.. valda, da je želja nad povprečna, res ne mislem bit ceu lajf sama. Sej šupkov, ki se slinjo se ne manjka, pa tut tistih z kompleksom reševanja bejbe v stiski ne, ma ni to to, kar mene zanima. Zenske mi pa tut ne delujejo zanesljivo.. pr nas jih je vse pobralo, schizophrenia, depresija, živci...

#2566 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 20. oktober 2017, 12:21

Eh, rudi.rudi, velikokrat vas berem in se mi ni prislo na misel, da bi komentirala vase izjave, ki jih ponavadi s preveliko gotovostjo trdite, si mislim, cudno, zanimivo, pa ne vem dovolj, da bi nasprotovala...no, tu pa se bom oglasila...ne vem, ce radi sokirate in ker vem kolk skode lahko naredi trditev nekoga takega nekomu, ki je prevec dojemljiv in ne razmislja s svojo glavo se ... Mojstri se kako obstajajo in seveda tudi v sanjah in sanje so hudo dobra stvar zivljenja, sploh ce se v budnem stanju ne more razresit, udejanit kar bi se naj ali ni potrebno. Interpretacija pa je odvisna od nas, prav tako kakor dogodki v budnem stanju in ljudje, kar nam predstavljajo in kaksne obcutke ter custva zbujajo. Hocem reci, da je pravzaprav enako, saj ko se dodobra prebudimo, spoznamo, da pravzaprav sanjamo...
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#2567 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 20. oktober 2017, 12:32

Madoniš rudi... imaš, kar prav.
Ni sicer sam nasprotni spol. Bitje nasploh.

Vem, da je nevarno, če si mlad. Sm zaspala za dvajset let. Kar nisem sanjala sem sem brala. Nikoli odprla ust in strogo sledila navodilom, tistih z steklenimi očmi.
Sm porabila vso preostalo moč za vzgojo brata. Me je blo strah, da bo tut on zgubil iskro do življenja in sm požrla blaznost še za njega. Ma sm ga spacala ven. Rešit enga otroka je bolje kot nič.
Ja možgani ne delajo prav... in kaj nej zdej. Štelat počas pa po korakih in bomo vidli kaj bo.
Mislim.. valda, da je želja nad povprečna, res ne mislem bit ceu lajf sama. Sej šupkov, ki se slinjo se ne manjka, pa tut tistih z kompleksom reševanja bejbe v stiski ne, ma ni to to, kar mene zanima. Zenske mi pa tut ne delujejo zanesljivo.. pr nas jih je vse pobralo, schizophrenia, depresija, živci...

Popolnoma te razumem !



#2568 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 20. oktober 2017, 12:38

Eh, rudi.rudi, velikokrat vas berem in se mi ni prislo na misel, da bi komentirala vase izjave, ki jih ponavadi s preveliko gotovostjo trdite, si mislim, cudno, zanimivo, pa ne vem dovolj, da bi nasprotovala...no, tu pa se bom oglasila...ne vem, ce radi sokirate in ker vem kolk skode lahko naredi trditev nekoga takega nekomu, ki je prevec dojemljiv in ne razmislja s svojo glavo se ... Mojstri se kako obstajajo in seveda tudi v sanjah in sanje so hudo dobra stvar zivljenja, sploh ce se v budnem stanju ne more razresit, udejanit kar bi se naj ali ni potrebno. Interpretacija pa je odvisna od nas, prav tako kakor dogodki v budnem stanju in ljudje, kar nam predstavljajo in kaksne obcutke ter custva zbujajo. Hocem reci, da je pravzaprav enako, saj ko se dodobra prebudimo, spoznamo, da pravzaprav sanjamo...

Ni jo stvari,ki bi je človek ne mogel rešiti v budnem stanju - tako ali drugače.

Saj budno stanje je kot neko spanje,ker ukrepamo takrat,ko se za to odločimo ;vse ostalo je pa razmišljanje kaj bi morali narediti,da bo za vse uredu in da ne bo kaj narobe.



#2569 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 20. oktober 2017, 13:30

Marsikdo se ni toliko zavesten, da bi se zavedal, kdo je in da je v bistvu ukrepanje njegova odlocitev, marsikdo se cuti nemocnega in se zgolj odziva na okolje, prilagaja. Nekateri spijo, tako da je v bistvu to ze preslo v navado, nacin zivljenja, nekateri pa ne zelijo se prevzeti odgovornosti in se odzivajo le se v delih, ki jih nimajo razciscene. Mnogi ne verjamejo da zmorejo. Ko so naposled utrujeni od sranja, od svojih izgovorov, kompromisov, kalkulacij, so pripravljeni, da se prebudijo. Skratka, zakaj bi bilo sanjanje nevarno kaj bolj kot zivljenje samo?
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#2570 Evolucija

Evolucija
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 41

Objavljeno: 20. oktober 2017, 14:46

Ni jo stvari,ki bi je človek ne mogel rešiti v budnem stanju - tako ali drugače.
Saj budno stanje je kot neko spanje,ker ukrepamo takrat,ko se za to odločimo ;vse ostalo je pa razmišljanje kaj bi morali narediti,da bo za vse uredu in da ne bo kaj narobe.


Ja lahka rečt pr tvijih letih in tvojimi izkušnjami. A veš... a si predstavljaš sebe in svojo pamet pr šestih letih. Kako bi razmišljal takrat, če bi se vsa perverzna in popačena energija nate. Takrat ti je dejstvo, da je življenje nočna mora, sanje pa kraj kjer lahko živiš in izraziš sam sebe.
Prisežem, da moja domišlija je tako močna, da jo čutim in vidim z vsemi čutili, ki imam. Sm preprosto tam.
Tukaj ne obstaja. Meni se to zdi problem. Tukaj zdaj je taprvo kar rabim nazaj... ma me meče z mislimi vsepovsod.

#2571 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 20. oktober 2017, 16:04

sem sanjal leva in tigra ki sta bila na verigi, šmrc... in božala volka.. vsi na ketni... vzela dva heleksa zjutraj in spala do enih da pridem k sebi... taka štala to s ketnami.. mam raje da me požrejo.. upam da jm ne bo slabo..

 

prejšnje sanje pa tak obup da ni za pisat... moja glava je re za skenslat



#2572 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 20. oktober 2017, 18:14

Ni jo stvari,ki bi je človek ne mogel rešiti v budnem stanju - tako ali drugače.

 

In zakaj je "demonček" še zmeraj vezan na tebe al pa ti na njega...???

Toliko o praksi v budnem ali spečem stanju...No ja, saj vemo da za nekatere stvari je potreben tudi čas. Kar se lahko šteje tudi v številu življenj...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#2573 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 21. oktober 2017, 10:05

In zakaj je "demonček" še zmeraj vezan na tebe al pa ti na njega...???

Toliko o praksi v budnem ali spečem stanju...No ja, saj vemo da za nekatere stvari je potreben tudi čas. Kar se lahko šteje tudi v številu življenj...tongue.png

Dobro si ugotovil !

Jaz imam svojega demončka ,ker sem si to zaslužil iz nekih razlogov - ne bodi mi nevoščljiv !

Da boš pa ti dobil svojega (morda nekoč) pa boš moral prehoditi in preleteti še dolgo-dolgo pot - samo ne z tem tvojim okultističnem znanjem !

 

Lep pozdrav , midva z demončkom  !



#2574 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 21. oktober 2017, 10:10

je pač tako : dokler nisi razsvetljen, se vedno znova prebujaš v nove sanje in si rečeš : mater sem imel zanimive sanje tongue.png

Če si razsvetljen ? ,vsaj jaz ne morem zaspati zaradi preveč svetlobe !



#2575 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 22. oktober 2017, 16:04

ti ne moreš spat, ker demončki skačejo po tebi ... biggrin.png ... boljše, da bi imel babnco, ki ti ne bi dala spat ...

Ma ti si kot otrok !






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0


    Bing (1)