Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino

Fotka

Moje sanje 2

• Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 6 x ocenjeno
2631 komentarjev na to temo

#2576 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 688

Objavljeno: 20. oktober 2017, 12:32

Madoniš rudi... imaš, kar prav.
Ni sicer sam nasprotni spol. Bitje nasploh.

Vem, da je nevarno, če si mlad. Sm zaspala za dvajset let. Kar nisem sanjala sem sem brala. Nikoli odprla ust in strogo sledila navodilom, tistih z steklenimi očmi.
Sm porabila vso preostalo moč za vzgojo brata. Me je blo strah, da bo tut on zgubil iskro do življenja in sm požrla blaznost še za njega. Ma sm ga spacala ven. Rešit enga otroka je bolje kot nič.
Ja možgani ne delajo prav... in kaj nej zdej. Štelat počas pa po korakih in bomo vidli kaj bo.
Mislim.. valda, da je želja nad povprečna, res ne mislem bit ceu lajf sama. Sej šupkov, ki se slinjo se ne manjka, pa tut tistih z kompleksom reševanja bejbe v stiski ne, ma ni to to, kar mene zanima. Zenske mi pa tut ne delujejo zanesljivo.. pr nas jih je vse pobralo, schizophrenia, depresija, živci...

Popolnoma te razumem !

#2577 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik

Objavljeno: 20. oktober 2017, 12:38

Eh, rudi.rudi, velikokrat vas berem in se mi ni prislo na misel, da bi komentirala vase izjave, ki jih ponavadi s preveliko gotovostjo trdite, si mislim, cudno, zanimivo, pa ne vem dovolj, da bi nasprotovala...no, tu pa se bom oglasila...ne vem, ce radi sokirate in ker vem kolk skode lahko naredi trditev nekoga takega nekomu, ki je prevec dojemljiv in ne razmislja s svojo glavo se ... Mojstri se kako obstajajo in seveda tudi v sanjah in sanje so hudo dobra stvar zivljenja, sploh ce se v budnem stanju ne more razresit, udejanit kar bi se naj ali ni potrebno. Interpretacija pa je odvisna od nas, prav tako kakor dogodki v budnem stanju in ljudje, kar nam predstavljajo in kaksne obcutke ter custva zbujajo. Hocem reci, da je pravzaprav enako, saj ko se dodobra prebudimo, spoznamo, da pravzaprav sanjamo...

Ni jo stvari,ki bi je človek ne mogel rešiti v budnem stanju - tako ali drugače.

Saj budno stanje je kot neko spanje,ker ukrepamo takrat,ko se za to odločimo ;vse ostalo je pa razmišljanje kaj bi morali narediti,da bo za vse uredu in da ne bo kaj narobe.

#2578 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 996

Objavljeno: 20. oktober 2017, 13:30

Marsikdo se ni toliko zavesten, da bi se zavedal, kdo je in da je v bistvu ukrepanje njegova odlocitev, marsikdo se cuti nemocnega in se zgolj odziva na okolje, prilagaja. Nekateri spijo, tako da je v bistvu to ze preslo v navado, nacin zivljenja, nekateri pa ne zelijo se prevzeti odgovornosti in se odzivajo le se v delih, ki jih nimajo razciscene. Mnogi ne verjamejo da zmorejo. Ko so naposled utrujeni od sranja, od svojih izgovorov, kompromisov, kalkulacij, so pripravljeni, da se prebudijo. Skratka, zakaj bi bilo sanjanje nevarno kaj bolj kot zivljenje samo?
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#2579 Evolucija

Evolucija
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 41

Objavljeno: 20. oktober 2017, 14:46

Ni jo stvari,ki bi je človek ne mogel rešiti v budnem stanju - tako ali drugače.
Saj budno stanje je kot neko spanje,ker ukrepamo takrat,ko se za to odločimo ;vse ostalo je pa razmišljanje kaj bi morali narediti,da bo za vse uredu in da ne bo kaj narobe.

Ja lahka rečt pr tvijih letih in tvojimi izkušnjami. A veš... a si predstavljaš sebe in svojo pamet pr šestih letih. Kako bi razmišljal takrat, če bi se vsa perverzna in popačena energija nate. Takrat ti je dejstvo, da je življenje nočna mora, sanje pa kraj kjer lahko živiš in izraziš sam sebe.
Prisežem, da moja domišlija je tako močna, da jo čutim in vidim z vsemi čutili, ki imam. Sm preprosto tam.
Tukaj ne obstaja. Meni se to zdi problem. Tukaj zdaj je taprvo kar rabim nazaj... ma me meče z mislimi vsepovsod.

#2580 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 392

Objavljeno: 20. oktober 2017, 16:04

sem sanjal leva in tigra ki sta bila na verigi, šmrc... in božala volka.. vsi na ketni... vzela dva heleksa zjutraj in spala do enih da pridem k sebi... taka štala to s ketnami.. mam raje da me požrejo.. upam da jm ne bo slabo..

prejšnje sanje pa tak obup da ni za pisat... moja glava je re za skenslat

#2581 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 20. oktober 2017, 18:14

In zakaj je "demonček" še zmeraj vezan na tebe al pa ti na njega...???

Toliko o praksi v budnem ali spečem stanju...No ja, saj vemo da za nekatere stvari je potreben tudi čas. Kar se lahko šteje tudi v številu življenj...tongue.png

Life is like a game...play it...

myst1c.gif

#2582 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik

Objavljeno: 21. oktober 2017, 10:05

In zakaj je "demonček" še zmeraj vezan na tebe al pa ti na njega...???

Toliko o praksi v budnem ali spečem stanju...No ja, saj vemo da za nekatere stvari je potreben tudi čas. Kar se lahko šteje tudi v številu življenj...tongue.png

Dobro si ugotovil !

Jaz imam svojega demončka ,ker sem si to zaslužil iz nekih razlogov - ne bodi mi nevoščljiv !

Da boš pa ti dobil svojega (morda nekoč) pa boš moral prehoditi in preleteti še dolgo-dolgo pot - samo ne z tem tvojim okultističnem znanjem !

Lep pozdrav , midva z demončkom  !

#2583 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik

Objavljeno: 21. oktober 2017, 10:10

je pač tako : dokler nisi razsvetljen, se vedno znova prebujaš v nove sanje in si rečeš : mater sem imel zanimive sanje tongue.png

Če si razsvetljen ? ,vsaj jaz ne morem zaspati zaradi preveč svetlobe !

#2584 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik

Objavljeno: 22. oktober 2017, 16:04

ti ne moreš spat, ker demončki skačejo po tebi ... biggrin.png ... boljše, da bi imel babnco, ki ti ne bi dala spat ...

Ma ti si kot otrok !

#2585 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 392

Objavljeno: 23. oktober 2017, 14:37

ena baba na dan prežene vse tipe stran.. upam da ne jaz mhehe. pardon

danes sanjala da so naredili spletno stran z mojim življenjepisom ki ga je nekdo tako super zadel, nisem mogla verjet da je zadel in da je zame. se zbujam ful ponoči po vsaki sanjski epizodi.. groza

lp A

#2586 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik

Objavljeno: 24. oktober 2017, 10:12

ena baba na dan prežene vse tipe stran.. upam da ne jaz mhehe. pardon

danes sanjala da so naredili spletno stran z mojim življenjepisom ki ga je nekdo tako super zadel, nisem mogla verjet da je zadel in da je zame. se zbujam ful ponoči po vsaki sanjski epizodi.. groza

lp A

En orgazem na dan zanesljivo prežene vse slabe stvari in bolezni stran ! (preverjeno)

#2587 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik

Objavljeno: 24. oktober 2017, 13:15

a si preizkusil tudi v 5D ??? tongue.pngbiggrin.png

Kaj je pa tam ,se ti pa še sanja ne ! (preverjeno)

(isto si kot tu,samo da ne zaznavaš problemov,kot so krediti, pufi, težaki na forumih ,je eno samo prelivanje energij !

#2588 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 24. oktober 2017, 13:17

Sanjala sem, da so šli Rudi.rudi, Shamannano in Brezo dobre volje skupaj na pir...  Jokeee, saj ne. inno.gif

#2589 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 664

Objavljeno: 24. oktober 2017, 13:59

Sanjala sem, da so šli Rudi.rudi, Shamannano in Brezo dobre volje skupaj na pir...  Jokeee, saj ne. inno.gif

Sanje zmorejo marsikaj, ampak to je pa tud zanje preveč icon_smile_big.gif 

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#2590 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 24. oktober 2017, 14:54

Sanje zmorejo marsikaj, ampak to je pa tud zanje preveč icon_smile_big.gif

icon_smile_big.gif

#2591 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 469

Objavljeno: 24. oktober 2017, 15:29

laugh.png

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM

#2592 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik

Objavljeno: 24. oktober 2017, 18:23

zakaj pa ne ?

#2593 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik

Objavljeno: 25. oktober 2017, 08:06

jaaa ... bomo šli, takoj ko se odločimo v katero dimenzijo sanj ...

Ja najbolje da gremo kar v tej dimenziji,ker v 5.D ne moremo ;včeraj sem te namreč rukal,ko si spal pa se mi zdi ,da si bil v spalni paralizi in sem te raje pustil na miru.

#2594 U-poštevanka

U-poštevanka
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 723

Objavljeno: 27. oktober 2017, 19:05

Imela sem podobne sanje kot Silvija. A v mojih sanjah je šla trojica na energetski napitek (2, 3, 4, 5 ... so nehali šteti ko so prestopili v njim neznano dimenzijo) in celo noč rajala po nepokošenih travnikih.

#2595 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 945

Objavljeno: 30. oktober 2017, 10:00

a si preizkusil tudi v 5D ??? tongue.pngbiggrin.png

peta dimenzija je to, ko greš z starim golfom na pun gas po avtocesti in daš iz četrte brzine v peto ®

evo, to je potem peta dimenzija biggrin.pngbiggrin.png

s-l300.jpg

#2596 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik

Objavljeno: 30. oktober 2017, 19:44

Peta dimenzija je za vse vas ,ko daš u ler ,pa potem ne veš kaj bi sam z seboj !!

#2597 gold

gold
  • Lunatik

Objavljeno: 30. oktober 2017, 20:17

Peta dimenzija je za vse vas ,ko daš u ler ,pa potem ne veš kaj bi sam z seboj !!

tudi za tebe, jaa  tongue.png

#2598 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik

Objavljeno: 31. oktober 2017, 18:49

tudi za tebe, jaa  tongue.png

Če navadni smrtnik živi življenje  od starta do cilja , v peti dimenzija se živi od cilja nazaj na start.(kroženje)

Zato je logično ,da nekateri tega ali skoraj vsi tega ne sprejemate,kar je pač čisto normalno.

Vsakemu od vas se je v življenju nekaj zgodilo,kar si ne znate obrazložiti, kar je pa tudi čisto normalno.

Ni pa normalno ,da ne sprejemate neko peto dimenzijo,ki je ne zaznate.

Dojemate samo 3.D  v obliki otipljivega  , 4.D vam je še vedno neznanka ,ker poznate samo čas ,ki vam beži in vas dela stare; 

5.D je pa najstarejša oblika delujočega vesolja,ki obsega in zajema vse te D-je in prav ta dimenzija ustvarja novodobno vesoljstvo.

Preživeti samo eno fizično telo in se spremeniti v prah je zelo žalostno in potratno.

Verjetno skozi življenje navadni smrtnik pač ne razglablja drugega ,kot so ga naučili starši.

Morate vedeti, če vklopiš možgane v razne miselne nianse se ti odpirajo možnosti,kot so hoditi skozi zid in začutiti 5.D

Kot sem vam že povedal ,da so začetni koraki v 5.D isto,kot se v življenju najprej naučiš hoditi in tako naprej.

Moja hoja med duhovi je raziskovanje in zavedanje in spoznavanje,do kot grem lahko,kje so meje.

Zato tudi sam ne znam odgovoriti na vsa vprašanja ; vem samo ,da sem več kot pol stoletja na prehodu niše in se sprehajam po dveh dimenzijah.Koliko časa že menjavam telesa pa moram še odkriti.

#2599 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik

Objavljeno: 1. november 2017, 12:08

Pa ti si pravi fenomen !

Ko ne razumeš bistva se iz vsega arogantno norčuješ. Poglej se v ogledalo pa boš videl,da si navaden smrtnik ,ki ne bo zapustil nobene pametne zapuščine,razen odtis tistega ritnega klopa pod imenom a...... .

Lej nimaš nobenih pogojev, da zmaga tvoj um ,ker je zakrnel že v sami fazi razvoja.

#2600 gold

gold
  • Lunatik

Objavljeno: 1. november 2017, 13:30

Če navadni smrtnik živi življenje  od starta do cilja , v peti dimenzija se živi od cilja nazaj na start.(kroženje)

Zato je logično ,da nekateri tega ali skoraj vsi tega ne sprejemate,kar je pač čisto normalno.

Vsakemu od vas se je v življenju nekaj zgodilo,kar si ne znate obrazložiti, kar je pa tudi čisto normalno.

Ni pa normalno ,da ne sprejemate neko peto dimenzijo,ki je ne zaznate.

Dojemate samo 3.D  v obliki otipljivega  , 4.D vam je še vedno neznanka ,ker poznate samo čas ,ki vam beži in vas dela stare; 

5.D je pa najstarejša oblika delujočega vesolja,ki obsega in zajema vse te D-je in prav ta dimenzija ustvarja novodobno vesoljstvo.

Preživeti samo eno fizično telo in se spremeniti v prah je zelo žalostno in potratno.

Verjetno skozi življenje navadni smrtnik pač ne razglablja drugega ,kot so ga naučili starši.

Morate vedeti, če vklopiš možgane v razne miselne nianse se ti odpirajo možnosti,kot so hoditi skozi zid in začutiti 5.D

Kot sem vam že povedal ,da so začetni koraki v 5.D isto,kot se v življenju najprej naučiš hoditi in tako naprej.

Moja hoja med duhovi je raziskovanje in zavedanje in spoznavanje,do kot grem lahko,kje so meje.

Zato tudi sam ne znam odgovoriti na vsa vprašanja ; vem samo ,da sem več kot pol stoletja na prehodu niše in se sprehajam po dveh dimenzijah.Koliko časa že menjavam telesa pa moram še odkriti.

dej, ne glupari ti o neki peti dimenziji, k sploh ne veš kaj to je

niti nevem jaz in vsi ostali, ki se nekaj kurčite v tej smeri

dejstvo je da, če bi tvoj um in tvoje oči videle 5D, bi se ti v prvi vrsti zmešalo od vsega videnega, v drugo pa , ne bi več bil pod to našo kupolo

raje se sprijazni z dejstvom, da se s tabo poigravajo alienčki ipd., in ti z nasmeškom nabijajo tvoj egotrip, kar pa ti očitno zelo ugaja, vsaj po prebranih bluzenjih...

sicer pa, uživaj ti v tej tvoji peti brzini in furaj na pun gas, kolkor ti zmore tvoja mašina

srečno kekec wink.png

Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0