Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moje sanje 2


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 6 x ocenjeno
2619 komentarjev na to temo

#2601 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 1. november 2017, 18:31

vse te bučke vem jaz že zelo dolgo

realnost je pač nekaj drugega

res je, da teorija prenese vse

ma, ne zasledim kake prakse pri tebi, ker

bi v nasprotnem vsi pisali o novem antikristu tongue.png



#2602 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 1. november 2017, 22:15

Pri vseh teh D-jih a mi zna kdo razložiti kako naj bi planet Zemlja zgledal v 4 ali 5 D...icon1_question.gif

 

Človeček v zaporu rabi samo dobrega advokata in dovolj na računu...zdaj pa kontajte kaj to pomeni...tongue.png

 

 

...Poznam pa kar nekaj ljudi, ki se fajta še z alieni ali drugimi bitji.. V večini primerov gre za neznanje, za lastne strahove in v veliko primeri za pogodbe z njimi..

Pogodbe, ki se jih lahko razdre ali pa tudi ne..  (odvisno kje se zdaj nahajaš in kje si to pogodbo sklenil)

 

In ti alieni se učijo in to od nas..  Mene ne motijo, niti nisem v sporu z njimi, nit nimam kontaktov z njimi..  

In če imaš pogodbo z njimi, da ti recimo ne dajo mira, ti to sicer lahko daje občutek, da te oni ne želijo spustiti dalje..  Ampak v prejšnjih življenjih si bil eden izmed njih (njihova vrsta) in nato si prostovoljno in tudi z dogovorom z njimi, prišel se na Zemljo inkarnirat, da bi sebi in njim prinesel izkušnje, ki bi povzročile napredek te rase..  In sedaj so s tabo povezani na način, da živijo tvoje Zemeljske izkušnje s tabo..  Mogoče tudi vpliajo, da izkušaš to kar bi oni radi in se jim zdi, da jim najbolj koristi..

Kdor ima lekcije z njimi, jih mogoče tudi še rabi.. kaj vem?  vsak naj sam ugotovi zase, če to še rabi, ali ne.

 

Ne vem, jaz osebno bi vseeno prekinil take pogodbe..  Vsekakor, če se mi bi vmešavali v življenje in se ne bi učili indirekto..  

Saj pravim, odvisno kako to pač vpliva to na tebe..  Kar te ovira pač odstraniš!  

Vedi samo da je vse možno, da ni meja..  razen teh, ki si jih postaviš sam.

Ne da se pa to čez noč in brez da razviješ ustrezno raven stabilnosti/moči/čistosti/ljubezni, ter da te kvalitete tudi integriraš v fiz. telo..    

itd..

 

Vse lepo in prav...Samo eno vprašanje zakaj ti praksa potem šepa...icon1_question.gif

Povedano drugače...teoretično govoriš eno, praksa kaže drugo...

 

 

...Ne obstaja nobena realnost, ki je ne prijiciraš sam..  (tudi zapor ne in bitja ki te ogrožajo)

Vse izven tebe je trdno (realno) le če ti temu daješ osnovo znotraj sebe..  

Seveda pa zato vsi strahovi, vsi programi, globoka verjetja in prepričanja kreirajo izkušnje, ki se znova in znova potrjujejo v zunanjih življenjskih izkušnjah (potrditvah)..  Zato pa osebe, ki želijo potrditve svojih omejenih prepričanj, jih seveda znova in znova dobijo..  Le kako ne, če so njihova lastna projekcija, ki se znova in znova vrača le kot samoodsev nazaj iz okolja.

Zato dokler ne želiš nič novega in dokler ne boš pripravljen za kaj druga, tega "od zunaj" ne boš mogel najti, saj se sprememba začne v tebi..  Sprememba od zunaj je nato le posledica in ne obratno, kot bi vsi radi..

 

 

V redu definiraj to izjavo, ker ima polno cak...oziroma se lahko tolmači na par različnih načinov...

 

Ko boš ponovno definiral nekatere stvari oz. razširil svoje mišljenje (zavest), boš mogoče tudi razumel zakaj ti praksa šepa...do takrat pa enjoy in prison..jestera.gif .

 

 

To je na Zemlji veljalo zelo dolgo ja (tisočletja)..  In ne velja več..  In danes če koga še kaj napada, so to le lastne neozaveščene vsebine, ki nato pritegnejo ustrezne scenarije v življenje..  Zato pa tudi dvig vibracije mora iti postopoma, da sproti zmoreš ozaveščati samega sebe in se sproti transformirati..

 

Podobno kot zgoraj...neozaveščene vsebine so samo del problema...niti ena polovička, če sem malo bolj natančen...obstajajo stvari, ki imajo večjo težo od tega...Lekcija, katero se nekateri učijo zelo zelo počasi...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#2603 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 1. november 2017, 22:24

Pri vseh teh D-jih a mi zna kdo razložiti kako naj bi planet Zemlja zgledal v 4 ali 5 D...icon1_question.gif

 

Človeček v zaporu rabi samo dobrega advokata in dovolj na računu...zdaj pa kontajte kaj to pomeni...tongue.png

 

 

Vse lepo in prav...Samo eno vprašanje zakaj ti praksa potem šepa...icon1_question.gif

Povedano drugače...teoretično govoriš eno, praksa kaže drugo...

 

Da se razložiti D-je, z lahkoto, ampak ne vidim smisla da bi tebi to razlagal..   

 

Ko pa sam govoriš o načinih izstopa "advokat in račun"..    En način tolmačenja tega, vidim da bi šel skozi..  

Ampak glede nato kaj pišeš v nadaljevanju ciljaš očitno na nepravo predstavo o tem, kako se da izstopiti..  in ta način žal ne deluje (vsaj trajno ne!  

Zato pa tudi poskušaš provokacirati..  ker ti pač druga ne preostane, tam kjer si.


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#2604 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 1. november 2017, 22:35

Da se razložiti D-je, z lahkoto, ampak ne vidim smisla da bi tebi to razlagal..   

 

Ko pa sam govoriš o načinih izstopa "advokat in račun"..    En način tolmačenja tega, vidim da bi šel skozi..  

Ampak glede nato kaj pišeš v nadaljevanju ciljaš očitno na nepravo predstavo o tem, kako se da izstopiti..  in ta način žal ne deluje (vsaj trajno ne!  

Zato pa tudi poskušaš provokacirati..  ker ti pač druga ne preostane, tam kjer si.

 

"Račun" je točno tista glavna neznanka, ki jo ti pri enačbi ne upoštevaš...in zato praksa šepa...Advokat je pa metafora za Guruja...tongue.png

 

To je bil namig...ne vem več kateri...zakaj si ti to vzel kot provokacijo, pa študiraj sam...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#2605 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 1. november 2017, 22:51

"Račun" ... ... ...  Advokat je pa metafora za Guruja...tongue.png

 

Hvala.

Podnapisi so odveč, saj sem razumel že prej kaj si mislil, zato pa sem ti tudi odgovoril na način kot sem ti..  

Na ta način ti žal ne bo uspelo, sploh če misliš, da ti kak guru lahko pomaga to zrealizirati..

Te pa podpiram tudi če se tako trudiš in dokler god ti bo uspelo, s tem pristopom, bom vesel zate..   


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#2606 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 1. november 2017, 23:15

Hvala.

Podnapisi so odveč, saj sem razumel že prej kaj si mislil, zato pa sem ti tudi odgovoril na način kot sem ti..  

Na ta način ti žal ne bo uspelo, sploh če misliš, da ti kak guru lahko pomaga to zrealizirati..

Te pa podpiram tudi če se tako trudiš in dokler god ti bo uspelo, s tem pristopom, bom vesel zate..   

 

Če bi ti res razumel, ne bi izjavil take neumnosti...mogoče pa ne veš kaj vse se skriva v ozadju, ker vidiš samo površino...tongue.png

 

Pa pojdimo malo v globino...da vidim če res razumeš oz. znaš brati podnapise...tongue.png

 

-iz kje izvirajo želje...?

-Ali so želje isto kot vzorci...? DA NE

-Ali lahko Ahriman (učenja po Rudolfu Steinerju), lucifesrke sile ali asure vstavijo želje v telo človeka...pa naj bo to fizično telo ali pa telo želja (astralno)...DA NE

 

In če gremo še bolj v globino...jaz ne rabim odgovorov...ti se pa v redu zamisli...jestera.gif

Koliko "prijateljčkov" je v tem trenutku vezano na tebe...koliko jih je v tem trenutku aktivno in koliko ne...koliko jih je iz tega lifea, koliko iz prejšnjih...zakaj so tam...???  


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#2607 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 2. november 2017, 09:37

Kaj ste se razpisali ,če bi bilo zvočno bi bili kot babe na tržnici !

Vaše razmišljanje je na nivoju neandertalca ,ki se ni mogel odločiti ali bo lovec ali glasbenik ali oboje!

Daje mi tudi misliti ,da ste vsi trije iz 2.D kamor spadajo pravljice in klinopisi.

 

Glas: Ti pa nekaj skrivaš ali pa preveč gledaš filme ? daj ohrabri se in napiši kaj več.

Nekaj namiguješ kot da ti je 5.D nekje blizu.Pusti tiste tri kljukce ,se bodo že umirili !

Velikokrat je dovolj ,da človek samo tipa z mislimi in se mu na njegovo presenečanje odpre novo okno -novo poglavje -nova vizija.

Verjemi okna se odpirajo samodejno z pravilnim logičnim razmišljanjem.

Saj drugi trije pač razmišljajo ,se trudijo,vsak svojo smer, ampak to ni to -to ni peta dimenzija !

 

 

Bilo bi dobro da se enkrat dobimo nekje na piru !



#2608 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 2. november 2017, 10:17

Kaj ste se razpisali ,če bi bilo zvočno bi bili kot babe na tržnici !

Vaše razmišljanje je na nivoju neandertalca ,ki se ni mogel odločiti ali bo lovec ali glasbenik ali oboje!

Daje mi tudi misliti ,da ste vsi trije iz 2.D kamor spadajo pravljice in klinopisi.

 

A si že slišal babje čenče o demončkih...nekateri neandertalci nimajo problemov s tako "laganim" demončkom kot ti (slikca)...če bi ocenil tega demončka na slikci od 1-10, bi rekel da je tam okoli 4..Mogoče ima pa še kakšnega starejšega bratca, ki ga še nisi srečal...Včasih je tudi branje klinopisov lahko koristno. Zlasti če so gor napisani napotki kako se znebiti takih demončkov....tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#2609 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 2. november 2017, 10:23

A si že slišal babje čenče o demončkih...nekateri neandertalci nimajo problemov s tako "laganim" demončkom kot ti (slikca)...če bi ocenil tega demončka na slikci od 1-10, bi rekel da je tam okoli 4..Mogoče ima pa še kakšnega starejšega bratca, ki ga še nisi srečal...Včasih je tudi branje klinopisov lahko koristno. Zlasti če so gor napisani napotki kako se znebiti takih demončkov....tongue.png

Ko mačku stopiš na rep - zamijavka !

Ko pa stopiš demonu na nogo -se ti pa prikaže !



#2610 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 2. november 2017, 20:17

Ko mačku stopiš na rep - zamijavka !

Ko pa stopiš demonu na nogo -se ti pa prikaže !

 

A ni zanimivo, da si omenil glih mačke...mogoče ti pa podzavest tupi- sjeti se budalo...

Če oseba sanja mačke, zlasti kakšne črne, ki ga praskajo ali skačejo po njemu, je to ponavadi znak, da so v igri demončki...In taki mački ponavadi glih ne zamijavkajo tudi če jim stopiš na rep...tongue.png

 

Če bi ti stopil na nogo demonu, ki je na slikci, bi ga po moje samo še bolj razjezil in bi dobil vsaj še parkratno porcijo nazaj...Mogoče to pali pri demončkih, ki so nižje od tebe, če so pa višje (močnejši) pa lahko rečem samo sanja svinja kukuruz...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#2611 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 3. november 2017, 00:52

V vaših postih je toliko sarkazma, poniževanja, provokacij, žaljenja itd.. 

A se vam res zdi, da bi kaj izgubili, če bi v komunikaciji med sabo bili prijazni in vnašali v njo celo ljubezen?

Kako lahko prihaja iz vas le toliko suhoparne pameti, boja in zaničevanja drugih mnenj?  (a druga res ne premorete?)

Potem pa hkrati še prepričanja o nekih visokih duhovnih stopnjah in o superiornosti..  

hmmm


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#2612 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 3. november 2017, 10:16

23031267_398590503893016_535597167949599

Sem dobila za darilo Dream catcher. Zdaj se pa sprašujem, če zbira sanje, kaj naredi z njimi, ko je zafilan? inno.gif



#2613 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 3. november 2017, 10:32

miselno ga očistiš ... vizualiziraš čiščenje ...

Aha, thanks. 



#2614 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 3. november 2017, 12:22

tvoja težava je vedno tvoj pogled na celoto ... in seveda se najprej postavi vprašanje ali sploh vidiš celoto ....

ko razumeš princip ENO , si težava vedno ti ...

 

Ja seveda..  Če je težava,

potem ko sporočam "drugim", to počnem tako, kot če bi to sporočal svojim preteklim sebi..  wink.png

 

Ni nujno pa da je kaka težava, saj ta ni potrebna, da se kdaj oglasiš in kaj poveš..  Poveš tudi, če vidiš možnost nadgradnje, napredka, da pomagaš itd..

Jaz delujem iz navdihov, izzivov, namena..    

in ne iz "problemov"..   kaj sploh je problem?


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#2615 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 3. november 2017, 13:22

Ja seveda..  Če je težava,

potem ko sporočam "drugim", to počnem tako, kot če bi to sporočal svojim preteklim sebi..  wink.png

 

Ni nujno pa da je kaka težava, saj ta ni potrebna, da se kdaj oglasiš in kaj poveš..  Poveš tudi, če vidiš možnost nadgradnje, napredka, da pomagaš itd..

Jaz delujem iz navdihov, izzivov, namena..    

in ne iz "problemov"..   kaj sploh je problem?

počasi bom štekal tvoje pridige laugh.png


miselno ga očistiš ... vizualiziraš čiščenje ...

ma če ti to ne rata, ga potunkaš v kis, skupaj s svojo glavo laugh.png



#2616 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 3. november 2017, 14:30

ma če ti to ne rata, ga potunkaš v kis, skupaj s svojo glavo laugh.png

Kot očitno že veš, je kis naravni mehčalec. Nekaj časa sem ga kar redno uporabljala. Samo dišala sem bolj "kislo". 

 

Bo že dovolj, da ga malo lepo gledam in rečem sanjam, da lahko lepo odidejo k svojemu izvoru. Na potovanju seveda nisem imela dream catcherja, pa itak se zbujala vsako uro, ker nisem bila navajena postle...Jaoj, kere sanje dogajale... tongue.png



#2617 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 4. november 2017, 18:38

to kaj ti dogaja ni peta dimenzija ... ti imaš težave z astralom in astralnimi blodnjami ... z neobdelanimi preteklimi lajfi, ko si ga na veliko sral proti ljudem, zdaj pa te preganjajo vsi ti duhci ...

Take ven mečeš,da ti res ne morem pomagati !



#2618 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 4. november 2017, 20:16

Da ti še enkrat razložim,da sem na skici jaz osebno;narisal sem se takoj ,k sem prebujal telo da skočim vanj !Tudi avatar sem narisal kako skačem v telo. (videno iz paraliziranega mojega telesa - delujejo samo oći oziroma vid in  delna zavest.

 

Kako pa veš da si bil ti...oziroma še boljše vprašanje, če si že bil ti, kako veš, da si bil samo ti...kaj če si bil ti plus prijateljček, ki te je nekako "zasenčeval" ali "presvetljeval"...

-preveri energijsko telo tistega zgoraj

-preveri energijsko telo tistega spodaj

 

A se ti zdi, da je ista vibracija...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#2619 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 5. november 2017, 18:11

Kako pa veš da si bil ti...oziroma še boljše vprašanje, če si že bil ti, kako veš, da si bil samo ti...kaj če si bil ti plus prijateljček, ki te je nekako "zasenčeval" ali "presvetljeval"...

-preveri energijsko telo tistega zgoraj

-preveri energijsko telo tistega spodaj

 

A se ti zdi, da je ista vibracija...tongue.png

Ne boj se 100% preverjeno ! ne bi rad opisoval,kaj vse sem zmožen !

Včasih če kaj ni - pa naredim !



#2620 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 8. marec 2018, 20:52

ahahah shit ... pa sem se čist uživela v to kar si napisala  laugh.png  ... bere se kot dobra scena v kateri nastopa sama Angelina Jolie ... zato bo konec srečen  ...biggrin.png

 

Skratka iščeš rešitev  in ja ... definitivno že veš in vidiš kaj je narobe wink.png  ... oprijela se boš naproti rotirajočega Jackie Chana   ...  zato se vse dindola  in premika s teboj vred  ... ampak trdnost doskoka zagotovljena ... pač, uživaj v nujnih premikih ... smile.png 


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0