Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moje sanje 2


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 6 x ocenjeno
2619 komentarjev na to temo

#26 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 13. marec 2006, 07:04

Amis, ja, mislim, da se mi je zdravje izboljšalo ;)
glede privlačnosti - ne vem, ker ne vem kdo je ta oseba. Danes sem imela zelo težko nočno moro in vem da niso bile sanje. In mislim, da je bolje da jih ne dam v javnost. mogoče se mi je v sanjah odkril vzrok za vse kar se mi dogaja na fizični sferi (ok ni pravega smeška...)

#27 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 13. marec 2006, 07:59

očitno je tvoja duša potegnila iz tega vse, kar je potrebovala. a misliš, da se lahko kar vsak takole sprehaja med svetovi? teoretično že, v praksi pa ne (še) čist vsi. vsekakor si dobila spodbudo in nov zagon. mogoče boš tudi kakšno stvar videla v novi luči....in si vzela malo časa za premislek....očitni si glede nečesa v podobni situaciji, v kakršni si bila pred leti.

pravijo, da hiša vedno predstavlja nas same...ne vem...mogoče res. če bi bilo to tako, potem si se na nekem delu ustavila in ne greš naprej....poleg tega je to nekaj starega, kar je že na pol razpadlo....kje stvari še niso pošlihtane?...v osebnem, poklicnem življenju al na prijateljskem nivoju?....

kak realno :vio: res je da sem se trenuto ustavila na eni točki, ker me je po eni strani preveč strah..mogoče mi po eni strani čist paše da stojim na tleh ta trenutek....kr ko se bo sprožu plaz spremmeb..ne bo časa za nič več sam dogajalo se bo xrolleyesx xrolleyesx

je pa tudi res, da sem po eni strani na skoraj enkam....ko se bom začela sama raziskovati, s tem da sem takrat konkretno zabluzila in me je dosti stalo, da sem našla mir v sebi..takrat sem si čisto preveč razširla določena obzorja in skoraj ostala brez vere...mogoče me je pa tega tolk strah :inocent:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#28 pjotra

pjotra
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 574

Objavljeno: 13. marec 2006, 08:38

ojla! xDDx
tudi to noč sem imela ful nore sanje.... skoraj vsega se do podrobnosti spomnim. Živela sem pri enem moškem, katerega sem neizmerno ljubila. Bil je ful premožen, ampak v njegovem domovanju sta živeli še dve njegovi ženski (moderni harem?) kakorkoli že - kljub temu, da sem bila žalostna zaradi tega, da nisem edina v njegovem življenju, sva se ljubila in je pozornost namenjal bolj meni kot pa ostalima dvema, tako da sem bila srečna.... potem sem se pa peljala z enim avtom po ful polnem, a neurejenem parkirišču - ni bilo asfalta, noter sem se zapeljala nekje na "šverc" skozi neko luknjo v žičnati ograji, avti so bili, ne sparkirani, ampak prav nametani. no, potem se pa hočem zapeljati ven. "uradni" izhod sem našla, vendar ga je neka ženska začela zapirati. videla me je in ker sem bila notri " na šverc" me ni hotela počakati. jaz sem stopila na plin in hotela hitreje zapeljati proti izhodu... ampak bilo je fuuuul ledeno in kljub temu, da se nisem peljala tako hitro, sem se zaletela v neko oviro in z avtom sem se 3x obrnila (na streho itd). hudo poškodovana sem obležala v avtu, ljudje pa sploh niso pohiteli na pomoč. mirno so prišli pogledat kaj se dogaja. potem so poklicali rešilca in nekateri so odšli, nekateri so ostali. potem sem jaz - duša, po mobitelu poklicala očeta, da naj ne skrbi, da sem imela hudo prometno nesrečo in da naj pomiri mamico, da ne bo imela živčnega zloma, ker se tako in tako kmalu vidimo, da bom pač zdaj jaz en čas v bolnici ležala v komi, pol bo pa ok in da mi pravzaprav nič ni. (vse skupaj pa sem od strani opazovala kaj se dogaja z mojim telesom v avtu)
no, potem sem videla še zaskrbljen obraz mame in tega moškega, s katerim sem živela.
in konec sanj....

pozdravčke
pjotra

Morigenos
“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

#29 nea

nea
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 422

Objavljeno: 13. marec 2006, 10:56

uuu.današnje sanje so ble pa.........fuul zmešane.....ene me pa zanimajo.......ko sem večkrat v teh sanjah obiskovala mojo teto B., ki je zelo stara in je v sanjah bila doma v neki stari hiši blizu vijugaste ceste...čisto sama je živela...in skrbelo me je zanjo......imela je tri štedilnike, steklokeramičnega, na plin, pa še na elektriko in potem, ko je kuhala, je na vsakem skuhala nekaj....sem dobila občutek, da je bolj pregledno bilo zanjo za kuhanje in bolj enostavno in priročno.....vmes sem sanjala, kako se je ena punca poročila, pa je zbirala obleko....hotela je najprej obleči črno poročno obleko, .vendar pa je potem izbrala zeleno, živo zeleno poročno obleko..in potem sem jo videla kako odhaja na poroko.......in vesela je.bila.......ker se je odločila za zeleno, po srcu.. in to se je vse dogajalo v istem mestu ....v isti hiši celo, če se ne motim,ki je bila večstanovanjska, in v vsakem nadstropju se je odvijala druga zgodba.....kamor sta se tudi starejša ženska in gospod vselila v stanovanje......in njima sem jest, en teden pred vselitvijo,na novo preuredila celo dnevno sobo ..vse, nova tla...lesena, z majhno stopničko......tko v orientalskem slogu...brez omar.........ženska je sedela na tleh, bila zelo sproščena, ni jo motilo, da je sedela na tleh,čeprav je bila že stara.. ....jest zraven nje.........in res lepa sobana je bila to......brez pohištva.....vsem nam je bilo zelo prijetno, njima je bila zelo všeč, še posebno sta bila navdušena nad tlemi, lesenimi..........in sta bila zelo vesela, da sem jima to jest na novo preuredila............ x:)x
Nikoli ne bodi zadovoljen s tistim, kar si, če želiš postati tisto, kar nisi, kajti tam, kjer si postal zadovoljen, boš tudi ostal

#30 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 13. marec 2006, 12:33

to noč sem sajnla vse od A do ŽNJ, spomnim pa se tega:
z eno punco in fantom smo se peljali z avtom in prišli do enega nabrežja. ni bilo nobenega mostu, da bi prišli na drugo stran, videli pa smo en čoln na vodi. klicali smo moškega, ki je vozil ta čoln, pa ga ni bilo od nikoder. voda je bila mirna.

#31 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 13. marec 2006, 12:33

jaz pa pozabljam tole... :o|o:
zadnje case totalno pozabljam, kaj sanjam!
ima kdo kaksno tehniko?!
za nepozabljanje?

drugace pa cestitke za dvojko :vio: :palec:


sanjala sem nekaj ... gradili so nekaj na morju nekje...jaz sem bila zraven...ko da je bilo zame....eh, kdo ve!
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#32 highlander

highlander
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 202

Objavljeno: 13. marec 2006, 19:06

A je imel kasen podobne sanje? V bistvu ni bilo slikc ampak samo obcutek. Enkrat me je vleklo v grozo, ki se je stopnjevala. V sanjah sem si rekel, da se bom prepustil, pa naj me odnese kamor ce. Pol pa kot bi z reaktivcem pospeseval z grozo, dokler nisem vec zdrzal in sem se preprosto zbudil. Malo mi je bilo zal da nisem zdrzal do konca, saj se mi zdi, da je po vsakem hudem na drugi strani nekaj lepega.

Pol enkrat drugic pa kontra. Se je pa pospeseval uzitek.

x:)x

#33 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 13. marec 2006, 20:19

jaz pa pozabljam tole... :o|o:
zadnje case totalno pozabljam, kaj sanjam!
ima kdo kaksno tehniko?!
za nepozabljanje?


Takoj ko učke odpreš, ponoviš v mislih sanje x:)x :palec: .


Jaz sem pa v sanjah kakce pobirala, pa jih v WC metala x:Dx , kolikor se spomnim, je to dober znak. x:Dx

Pol so se pa nadaljevale in sicer me je nadlegoval Jan Plestenjak :eek: x:Dx . Ne razumem sicer, zakaj, ker na njegov koncert ne bi šla za živo glavo, včasih sicer kaj pametnega pove, samo to je tudi vse, kar mi je pri njem všeč. No skratka ni mi niti malo všeč ne na videz, ne glasba, od kje se je vzel :O: . No sem danes že modro ugotovila, da sme jaz verjetno njemu, pa mi po astralu to sporoča x:Dx x;)x . In se nikakor niso hotle luči pogasnit. 1 soba je bila, pa full stikal za luči. Bolj ko sem jih ugašala bolj so ostale prižgane. Ko sem se naveličala, pa ulegla v posteljo, se je pa vse skupaj ugasnilo.

Kakšna je povezava med kakci in Janom x:Dx x:o)x x:Dx ?

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#34 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. marec 2006, 20:25

jaz pa pozabljam tole... :o|o:

jaz tud! :xx!:
pa TOOLK sanjam, pa cutim da tud fajnega.. pa se ne spomnim, al pa sam slabga. :||||

recimo kaj sem odns sanjala. :o|o:
da sem bla kot na trgu, pa placujem, pa me blazno preseneti, ko so mel tko zraven, kot imajo recimo posode s kislim zeljem, tako ogromno kishto tatarskega biftka! :eek:
da sem pomislila, halo, kar na trgu, pa take blazne kolicine? :o|o:

in to vem, da NI dobro... meso sanjat ni dobro...
pa tud, tista gmota temnordecerjavega surovega mesa... :o|o: :sick:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#35 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 13. marec 2006, 20:33

Sanjati meso lahko pomeni dobro ali slabo znamenje: dobro je kuhati mesto, slabo pa ga je peči. Lahko tudi pomeni, da se boste uspešno uprli tistim, ki so sovražni do vas. Če meso pečete in obračate na ražnju, to pomeni resnično slabo znamenje. Če v sanjah meso jemo, je tudi slabo znamenje - lahko da boste nekaj izgubili, da boste prevarani ali pa boste doživeli nezgodo, ki bo vplivala na vaše zdravje. Kadar sanjate človeško meso ali jeste svoje, bo prišlo do spremembe vašega finančnega oz. materialnega stanja, žensko pa sanje opozarjajo na njeno neodločnost v zvezi z ustvarjanjem mnenja pri drugih. Če jemo meso svojih bližnjih, pa je to zanje slabo znamenje; uživanje mesa neznancev pa kaže, da boste do nečesa prišli na dvomljiv oz. nepošten način. Če jeste ali vidite meso "eksotičnih živali", vedite, da vas bodo poživile nove ideje, za katere bi bilo dobro, da jih izpeljete, zlasti, če so sanje pozitivne. Krvavo meso je ponavadi povezano z ljubezenskimi težavami, vendar je od razpleta sanj odvisno, kam merijo. Če krvavo meso jeste, pa imate veliko željo, da doživite nekaj na nižjem nivoju ali pa vas sanje opozarjajo, da se vam to lahko zgodi. Gre namreč tudi za grobo ravnanje do samega sebe, v pozitivnem smislu pa lahko prekipevate od velike energije, ki jo imate. Nasprotje temu je brezbarvno meso, ki je brez krvi.

Preplonkala z ene strani :inocent:
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#36 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. marec 2006, 20:41

Thanx! :palec:

ampak saj ves, kaksno je vzdusje...
podobno kot z vodo - je lohk dobr al pa slabo - in zame je vedno dobr...
sam meso.. pa tele blazote tega mesa.. hm, :|||
je pa res, da je booljs, da je bil take barve, kot da bi bil drugacne. xDDx
ne pa nisem ga niti jedla niti se ga dotikala niti ne imela odnosa do njega - sam tam je bil, sem ga vidla in bla pozorna. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#37 ho-masubi

ho-masubi
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 24

Objavljeno: 13. marec 2006, 23:36

Se mi nekak ne da brat vseh tistih 180 strani od prejšnje teme. Zanima me v bistvu, če ima kdo kakšne tehnike ali trike kako se v sanjah zavedt da sanjaš? Jst sicer uporabljam en al pa dva trika, ki skor zmeri ratata sam je pa zlo mal situacij v sanjah, ko jih lohka uporabim.

Drugač je pa zlo fajn, da takoj ko se zbudiš hitr zapišeš vse kar se spomniš pa če je še tko butast. Tako si svoj "sanjski" spomin mal okrepiš.

#38 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 14. marec 2006, 07:40

sanjla sem goro, tako lepo mogočni, tu pa tam kaki oblaček, rahlo zasneženo...skratka čuvito :2src: vrh je bil sicer skrti ampak se nisem sekirala zarad tega xrolleyesx začnem razmišljati, da bi bilo fajn če bi videla kaj je na vrhu...in se začnem dvigati, kot da bi me nekaj vleklo gor..čisto nežno lahkotno.... xsrcx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#39 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 14. marec 2006, 10:21

xrolleyesx Kere sanje....sej se sam mal spomnm...prvi del je bil, da sm spet v šoli učila otroke in so bli ful žleht in pol sm popenila in sm rekla, da jih ne bom več učila in sm šla vn z razreda. Pol je en otrok prišel za mano in rekel, da naj pridem nazaj, ker so se samo hecali, ker so mogli čas zabit, da bi jst pol neki vidla...zamotit so me mogli al kaj. Kr neki.

Drugi del sanj je bil spet v enem razredu al na šoli in jst sm z enim fantom plesala preed drugimi...ko nek rokenrol in bla sem naga!!!! :eek: Pol, ko sva odplesala, sm se pa oblekla in zraven mene je bil en tip, k me je ene par mescev nazaj pecu in sva šla parkrat ven, pa mi ni blo do kej več...in me je v sanjah spet neki osvajal in mi reku, da me bo kr kušnu in podobne fore. xnckrivx Kr neki, no...sej je blo še, sam se ne spomnim. :o|o:

#40 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 14. marec 2006, 10:58

hojla....sanjala sem, kako sem nekje v našem kraju v eni zapuščeni , stari hiši si urejala stanovanje..v drugem nadstropju, ki je zgledalo kot postrešje...kjer ni bilo ne strehe, ne zidov...samo stara, lesena, preparela tla.......fora je bila, da sem mogla sama celo nadstropje v podstrešju porušiti do temeljev......lesena tla, vse je bil preparelo in staro in sem jih morala sama podreti in to kar en meter v globino.....še vprašala sem tm nekoga, moškega, kaj res, morm vse to porušit, je reku ja...........in pol sem začela sama z uničevanjem tega lesenega podna, vse je bilo strohnjeno, polno pajčevin...staro ...in potem, je bilo vse pripravljeno,da se lahko na novo zgradijo tla in tudi stene, zidovi...ker prej jih ni bilo...v stari hiši........skratka na novo celo stanovanje v zgornjem nadstropju, vključno z novo streho.vse....... xsrcx zgleda Amis, da sem so vse pripravila, za novo življensko obdobje, ha?.....preteklst, temelje, hiše, pa pustila za sabo in na n

jp...vse postavljaš na novo...super. tokrat je lahko tako, kot boš sama hotela. ohranjaj pozornos kaj res hočeš, kaj ti je pomembno zaradi tebe same.... :palec:



Amis, ja, mislim, da se mi je zdravje izboljšalo ;)
glede privlačnosti - ne vem, ker ne vem kdo je ta oseba. Danes sem imela zelo težko nočno moro in vem da niso bile sanje. In mislim, da je bolje da jih ne dam v javnost. mogoče se mi je v sanjah odkril vzrok za vse kar se mi dogaja na fizični sferi (ok ni pravega smeška...)

bravo za zdravje :palec: ...če poznaš vzrok, lahko tudi ukrepaš..... xwizardx



ojla! xDDx
tudi to noč sem imela ful nore sanje.... skoraj vsega se do podrobnosti spomnim. Živela sem pri enem moškem, katerega sem neizmerno ljubila. Bil je ful premožen, ampak v njegovem domovanju sta živeli še dve njegovi ženski (moderni harem?) kakorkoli že - kljub temu, da sem bila žalostna zaradi tega, da nisem edina v njegovem življenju, sva se ljubila in je pozornost namenjal bolj meni kot pa ostalima dvema, tako da sem bila srečna.... potem sem se pa peljala z enim avtom po ful polnem, a neurejenem parkirišču - ni bilo asfalta, noter sem se zapeljala nekje na "šverc" skozi neko luknjo v žičnati ograji, avti so bili, ne sparkirani, ampak prav nametani. no, potem se pa hočem zapeljati ven. "uradni" izhod sem našla, vendar ga je neka ženska začela zapirati. videla me je in ker sem bila notri " na šverc" me ni hotela počakati. jaz sem stopila na plin in hotela hitreje zapeljati proti izhodu... ampak bilo je fuuuul ledeno in kljub temu, da se nisem peljala tako hitro, sem se zaletela v neko oviro in z avtom sem se 3x obrnila (na streho itd). hudo poškodovana sem obležala v avtu, ljudje pa sploh niso pohiteli na pomoč. mirno so prišli pogledat kaj se dogaja. potem so poklicali rešilca in nekateri so odšli, nekateri so ostali. potem sem jaz - duša, po mobitelu poklicala očeta, da naj ne skrbi, da sem imela hudo prometno nesrečo in da naj pomiri mamico, da ne bo imela živčnega zloma, ker se tako in tako kmalu vidimo, da bom pač zdaj jaz en čas v bolnici ležala v komi, pol bo pa ok in da mi pravzaprav nič ni. (vse skupaj pa sem od strani opazovala kaj se dogaja z mojim telesom v avtu)
no, potem sem videla še zaskrbljen obraz mame in tega moškega, s katerim sem živela.
in konec sanj....

pozdravčke
pjotra

pjotra, malo razmisli o tem, kakšen odnos imaš do stvari "ki so izven nekih dužbenih norm".....vse sanjske situacije so namreč take, ki odstopajo od "povprečja"....odnos, v katerem ima eden več partnerk/partnerjev.....neurejenost.....biti v nekem prostoru ali odnosu "na šverc".....prometna nesreča, ki je lahko simbol za samokaznovanje zaradi odstopanja iz povprečja.....? ...zelo zanimivo.....



uuu.današnje sanje so ble pa.........fuul zmešane.....ene me pa zanimajo.......ko sem večkrat v teh sanjah obiskovala mojo teto B., ki je zelo stara in je v sanjah bila doma v neki stari hiši blizu vijugaste ceste...čisto sama je živela...in skrbelo me je zanjo......imela je tri štedilnike, steklokeramičnega, na plin, pa še na elektriko in potem, ko je kuhala, je na vsakem skuhala nekaj....sem dobila občutek, da je bolj pregledno bilo zanjo za kuhanje in bolj enostavno in priročno.....vmes sem sanjala, kako se je ena punca poročila, pa je zbirala obleko....hotela je najprej obleči črno poročno obleko, .vendar pa je potem izbrala zeleno, živo zeleno poročno obleko..in potem sem jo videla kako odhaja na poroko.......in vesela je.bila.......ker se je odločila za zeleno, po srcu.. in to se je vse dogajalo v istem mestu ....v isti hiši celo, če se ne motim,ki je bila večstanovanjska, in v vsakem nadstropju se je odvijala druga zgodba.....kamor sta se tudi starejša ženska in gospod vselila v stanovanje......in njima sem jest, en teden pred vselitvijo,na novo preuredila celo dnevno sobo ..vse, nova tla...lesena, z majhno stopničko......tko v orientalskem slogu...brez omar.........ženska je sedela na tleh, bila zelo sproščena, ni jo motilo, da je sedela na tleh,čeprav je bila že stara.. ....jest zraven nje.........in res lepa sobana je bila to......brez pohištva.....vsem nam je bilo zelo prijetno, njima je bila zelo všeč, še posebno sta bila navdušena nad tlemi, lesenimi..........in sta bila zelo vesela, da sem jima to jest na novo preuredila............ x:)x

veliko duhovne hrane, druženja. tista črna obleka, me spominja na župnike. sem vesela, da se je dekle odločilo za zeleno obleko....pa modrost ima tud novo mesto v tvojem lajfu.....super :palec:



to noč sem sajnla vse od A do ŽNJ, spomnim pa se tega:
z eno punco in fantom smo se peljali z avtom in prišli do enega nabrežja. ni bilo nobenega mostu, da bi prišli na drugo stran, videli pa smo en čoln na vodi. klicali smo moškega, ki je vozil ta čoln, pa ga ni bilo od nikoder. voda je bila mirna.

kaj je že s tem prehodom? hm...spomnim se enih podobnih sanj....

no, čaka te nek prehod....mogoče celo že veš, kakšen, vendar nekaj še manjka, preden se to lahko zgodi. saj boš pripravljena, ko pride čas.... x:)x



jaz pa pozabljam tole... :o|o:
zadnje case totalno pozabljam, kaj sanjam!
ima kdo kaksno tehniko?!
za nepozabljanje?

drugace pa cestitke za dvojko :vio: :palec:
sanjala sem nekaj ... gradili so nekaj na morju nekje...jaz sem bila zraven...ko da je bilo zame....eh, kdo ve!

baje pomaga, če si vsak večer vzpostavimo namen, da se bomo sanj spomnili (men ni funkcioniralo x^x )...in da si ponoči (če se zbudimo) in takoj zjutraj, ko se prebudimo, v blokec ob postelji zapišemo kaj smo sanjali...pa čeprav gre samo za en majčken odlomek....

sem pa prepričana, da pridejo obdobja v življenju, ko si sanj pač ne zapomnimo. mogoče takrat potrebujemo pravi fizični počitek, ker je naše telo tako utrujeno od dnevnih obveznosti. mogoče gre duša na počitek....včasih pa svetlobno telo ponoči počne stvari, ki se jih zjutraj, v navadnem stanju zavesti, ne spomnimo...ne sekiraj se. vse je tako, kot mora bit :palec:

zgleda da imaš pomočnike....lahko se pri službenem projektu stvari obrnejo tako, da ti bodo bolj pomagali in bolj sodelovali....pri tvojih ostalih dejavnostih ali v privat lajfu.....super xsrcx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#41 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 14. marec 2006, 10:58

jaz sem pa sanjala, da mi je oce umrl.
zadnje case predelujem odnose z moskimi, pa sem razmisljala, da je to povezano...da sem 'odpravila' en kos moskega principa v sebi, ki mi ni ustrezal oz.
kaj takega?
bilo je dokaj hard...z ocetom se pa ne razumem najbolje.... :o|o:
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#42 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 14. marec 2006, 10:59

A je imel kasen podobne sanje? V bistvu ni bilo slikc ampak samo obcutek. Enkrat me je vleklo v grozo, ki se je stopnjevala. V sanjah sem si rekel, da se bom prepustil, pa naj me odnese kamor ce. Pol pa kot bi z reaktivcem pospeseval z grozo, dokler nisem vec zdrzal in sem se preprosto zbudil. Malo mi je bilo zal da nisem zdrzal do konca, saj se mi zdi, da je po vsakem hudem na drugi strani nekaj lepega.

Pol enkrat drugic pa kontra. Se je pa pospeseval uzitek.

x:)x

me prav zanima, če ima še kdo podobno izkušnjo. ohranjaš pa visok nivo zavesti tudi v sanjah.... :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#43 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 14. marec 2006, 11:22

Takoj ko učke odpreš, ponoviš v mislih sanje x:)x :palec: .
Jaz sem pa v sanjah kakce pobirala, pa jih v WC metala x:Dx , kolikor se spomnim, je to dober znak. x:Dx

Pol so se pa nadaljevale in sicer me je nadlegoval Jan Plestenjak :eek: x:Dx . Ne razumem sicer, zakaj, ker na njegov koncert ne bi šla za živo glavo, včasih sicer kaj pametnega pove, samo to je tudi vse, kar mi je pri njem všeč. No skratka ni mi niti malo všeč ne na videz, ne glasba, od kje se je vzel :O: . No sem danes že modro ugotovila, da sme jaz verjetno njemu, pa mi po astralu to sporoča x:Dx x;)x . In se nikakor niso hotle luči pogasnit. 1 soba je bila, pa full stikal za luči. Bolj ko sem jih ugašala bolj so ostale prižgane. Ko sem se naveličala, pa ulegla v posteljo, se je pa vse skupaj ugasnilo.

Kakšna je povezava med kakci in Janom x:Dx x:o)x x:Dx ?

kakci res obetajo uspeh. ponavadi tudi denar.

kakšna je pa povezava z janom, pa res ne vem. prej bi rekla, da gre za dvoje reči al pa za zadeve, ki so sicer lahko posredno povezane (npr. v istem časovnem obdobju ....)....vse kaže, da bo v tvoji bližini nekdo, na katerega se boš odzvala podobno, kot bi se na jana. moje sožalje x^x . sej ne bo hujšga, sam mal ti bo najedal....no, na koncu se bo zadeva vseeno umirila..... x:)x



Se mi nekak ne da brat vseh tistih 180 strani od prejšnje teme. Zanima me v bistvu, če ima kdo kakšne tehnike ali trike kako se v sanjah zavedt da sanjaš? Jst sicer uporabljam en al pa dva trika, ki skor zmeri ratata sam je pa zlo mal situacij v sanjah, ko jih lohka uporabim.

Drugač je pa zlo fajn, da takoj ko se zbudiš hitr zapišeš vse kar se spomniš pa če je še tko butast. Tako si svoj "sanjski" spomin mal okrepiš.

pravijo, da je najbolj učinkovita tehnika za nadzor v sanjah, da uspeš v njih pogledat svoje roke. pogledi morajo biti bežni in ne osredotočeni. uporaba je čist neodvisna od sanjske situacije.... :palec:



sanjla sem goro, tako lepo mogočni, tu pa tam kaki oblaček, rahlo zasneženo...skratka čuvito :2src: vrh je bil sicer skrti ampak se nisem sekirala zarad tega xrolleyesx začnem razmišljati, da bi bilo fajn če bi videla kaj je na vrhu...in se začnem dvigati, kot da bi me nekaj vleklo gor..čisto nežno lahkotno.... xsrcx

te je le potegnilo naprej.... x:Dx ...super :palec:



Dans sn spet sanjau konje...

s fotrom sva bla zunaj, pa on nekaj sliši...
pol se iz gozda prek travnika pojavita dva konja ki jih nekdo priganja...
imela sta neko rjuho prek glav da nista nič videla...
naslednja scena:
zagledam ju na robu gozda. mirno stojita. bla sta velika u božjo mater, tega še nisem videl. en je bil črn drug rjav.
pol se je en pognal preoti naši hiši.
šel sem noter in opazoval kaj se dogaja.
nič se ni zgodilo hodil sem po hiši sem in tja...
:o|o:

mal se spomni, kaj se ti je dogajalo, ko si zadnjič sanjal konje. kajti tukaj gre za dve zadevi ali osebi, ki sta neukrotljivi in ohranjata neke vrste divjost, neudomačenost, nekaj prvinskega skratka....pa čeprav jim je nekdo poveznil platno čez oči.......ohranjata svoje dostojanstvo.....nekaj te bo spravilo v nelagodje in se boš potegnil nazaj....škoda.....



xrolleyesx Kere sanje....sej se sam mal spomnm...prvi del je bil, da sm spet v šoli učila otroke in so bli ful žleht in pol sm popenila in sm rekla, da jih ne bom več učila in sm šla vn z razreda. Pol je en otrok prišel za mano in rekel, da naj pridem nazaj, ker so se samo hecali, ker so mogli čas zabit, da bi jst pol neki vidla...zamotit so me mogli al kaj. Kr neki.

Drugi del sanj je bil spet v enem razredu al na šoli in jst sm z enim fantom plesala preed drugimi...ko nek rokenrol in bla sem naga!!!! :eek: Pol, ko sva odplesala, sm se pa oblekla in zraven mene je bil en tip, k me je ene par mescev nazaj pecu in sva šla parkrat ven, pa mi ni blo do kej več...in me je v sanjah spet neki osvajal in mi reku, da me bo kr kušnu in podobne fore. xnckrivx Kr neki, no...sej je blo še, sam se ne spomnim. :o|o:

prvi del...gre za mlajše ljudi...če bi delala v vrtcu, bi ti bilo kul. no, kakorkoliže, nekaj ne bo tako, kot bo zgledalo na prvi pogled....in tud ne s kakšnimi podlimi nameni.

če si se dobro počutila brez obleke, je blo čist super. običajno se to povezuje s tem, da si dovolimo biti to, kar v resnici smo in to tud živeti navzven, brez mask.....komu se boš razkrila, zaupala.....tisteg izpred nekaj mesecev, znaš pa srečat....in....



jaz sem pa sanjala, da mi je oce umrl.
zadnje case predelujem odnose z moskimi, pa sem razmisljala, da je to povezano...da sem 'odpravila' en kos moskega principa v sebi, ki mi ni ustrezal oz.
kaj takega?
bilo je dokaj hard...z ocetom se pa ne razumem najbolje.... :o|o:

ozavestit zadeve je zelo kul, pa tud garaško delo....bravo. upam, da si ozavestila vzorce, ki ti jih je oče posredoval....v tem primeru, lahko mot oče umre...ostane le še človek. in potem ni več odnosa oče-hči....pač pa odnos človek-človek......
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#44 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 14. marec 2006, 11:23

Hvala, Amiska. xsrcx

Delala z otroci? No way! Mogoče zato otroci, k mamo tamalo doma zdej. :2src:

Un pa nima šans, pa če se na zobe vrže...priložnost zamujena ne vrne se nobena. Pe še ne maram ga. :vragec:

#45 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 14. marec 2006, 11:24

Ojla sanjači!
Sem že dve noči zapored spet sanjala iste sanje.
Se v sanjah obremenjevala s semeni ameriškega slamnika(ki mi ga je poslal Silver), da jih moram posadit (takrat jih še nisem) in kako nabavim črno zemljo - razkopavam po njej, posejem seme in nato se obremenjujem, kam s preostankom..ok..se potem spomnim, da bi bilo dobro presaditi rože in sem jih potem presajala...dokler ni zmanjkalo zemlje..

Torej glavnina sanj je bila posvečena črni zemlji..
Pomeni to kaj?

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#46 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 14. marec 2006, 11:27

Hvala, Amiska. xsrcx

Delala z otroci? No way! Mogoče zato otroci, k mamo tamalo doma zdej. :2src:

Un pa nima šans, pa če se na zobe vrže...priložnost zamujena ne vrne se nobena. Pe še ne maram ga. :vragec:

x:Dx x:Dx x:Dx don't worry.... x;)x . lahko je povezano s tamalo seveda. pa z nekaj več ljudmi, kot vas je sicer. pa mladi ste tudi.... x:)x

pač nima šans. mogoče se ti bo hotel približat.
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#47 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 14. marec 2006, 11:27

hvala amis :)

tudi jaz upam!


xsrcx
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#48 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 14. marec 2006, 11:32

Ojla sanjači!
Sem že dve noči zapored spet sanjala iste sanje.
Se v sanjah obremenjevala s semeni ameriškega slamnika(ki mi ga je poslal Silver), da jih moram posadit (takrat jih še nisem) in kako nabavim črno zemljo - razkopavam po njej, posejem seme in nato se obremenjujem, kam s preostankom..ok..se potem spomnim, da bi bilo dobro presaditi rože in sem jih potem presajala...dokler ni zmanjkalo zemlje..

Torej glavnina sanj je bila posvečena črni zemlji..
Pomeni to kaj?

več reči...črna zemlja je na naših tleh bol žaloben simbol. si imela žalostne misli?...kaže na neko temnejše razpoloženje, počutje, lahko kakšne težave.......obstaja pa tudi rešitev. rešitve pa so vedno praktične. zahtevajo konkretnost in dejanja. najprej se je potrebno "prizemljiti", pol pa v tisto zemljo kaj posadit.

lahko je to dobesedno ukvarjanje z zemljo...ki pa mu letošnje vreme ni najbolj naklonjeno, saj je sredi marca še vedno zima. po drugi strani, se pa rože lahko sadi in seje tudi v lončke, če je kje primeren prostor za skladiščenje "posevkov".....

ameriški slamnik...hm...rastlinica za zviševanje imunske odpornosti telesa.....narediti kaj v tej smeri, v času, ko se končuje zima, bi bilo tudi koristno....

mej se fajn.... :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#49 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 14. marec 2006, 11:41

Hvala Amis. ful brzinska si res.
Ja, res sem imela žalostne, boleče misli..nekako se tole potem preneslo v podzavest, ki očitno zahteva konkretna dejanja..
glede zemlje na splošno se ne sekiram tako zelo(na vrtu kar nekaj zimskih zadev posajenih..žal mi je edino za rože - tulipani bodo imeli kratko sezono cvetenja..)
Pomladna opravila v glavnem narejena. Čajev pa mi na splošno že zmanjkuje
:vragec:
Torej bo prva varianta x:)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#50 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 14. marec 2006, 11:49

rešitev prve variante je v "prizemljenih" delih...zaposliti se s konkretnimi rečmi, ki ti delajo veselje. pa čeprav za začetek samo majčkeno veselje...kot seme....potem se s časoma že razraste in zacveti kot roža..... x;)x

xsrcx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0