Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moje sanje 2


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 6 x ocenjeno
2619 komentarjev na to temo

#51 nea

nea
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 422

Objavljeno: 14. marec 2006, 13:03

hvala tebi Amis......končno se je vse začelo postavljati na svoje mesto, suuperca.....in spet si zadela v polno........hehe......modrost(kjer sm se končno odločila končati čim prej šolo in delati za to)....duhovna hrana in druženje, ki je povezano z duhovnostjo.....pa še kako je res............lepo se mej.......
Nikoli ne bodi zadovoljen s tistim, kar si, če želiš postati tisto, kar nisi, kajti tam, kjer si postal zadovoljen, boš tudi ostal

#52 pjotra

pjotra
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 574

Objavljeno: 14. marec 2006, 15:12

pjotra, malo razmisli o tem, kakšen odnos imaš do stvari "ki so izven nekih dužbenih norm".....vse sanjske situacije so namreč take, ki odstopajo od "povprečja"....odnos, v katerem ima eden več partnerk/partnerjev.....neurejenost.....biti v nekem prostoru ali odnosu "na šverc".....prometna nesreča, ki je lahko simbol za samokaznovanje zaradi odstopanja iz povprečja.....? ...zelo zanimivo.....

ja, amis zelo zanimivo, kaj se dogaja v moji podzavesti - moram priznat, da sem 1x bila v eni vezi s poročenim moškim. imela sem ga ful rada, bila sem srečna in nesrečna hkrati. zdaj imava še (prijateljske) stike, vendar bolj poredko. potem se mi je lani konec jeseni ponovno ponudila "priložnost " biti njegova ljubica, pa sem odklonila in raje ohranila prijateljstvo, ki se je ustvarilo iz te čudne veze. nisem pa pristaš, da bi bila tretja violina....

trenutno sem pa zdaj v takšnem življenjskem kaosu - izvira predvsem iz službe - zaslužek je majhen in resnično mi je padla volja do dela (kakorkoli že, vem, da sem sposobna narediti mnogo mnogo več, zdaj pač delam toliko, kot me plačajo, razumeš?) morda tukaj prispodoba kaosa in samokaznovanja, ker se zavedam, da sem lahko dam več in tega nisem navajena, saj sem v prejšnji službi dajala 200% od sebe....


no, in kaj sem sanjala danes ponoči - o moji največji ljubezni delfinih in morju xsrcbumx ! kolesarila sem ob cesti med Koprom in Izolo (saj poznaš, tisto, ki teče tik ob morju) - in videla sem, kako me gleda naš slavni delfinček Morigenos in me z ljubeznivimi očkami pozdravlja. in kaj je največji hec - kolesarila sem skupaj s tem bivšim - poročenim....

pozdravčke, xsrcx xsrcx xsrcx
pjotra


Morigenos
“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

#53 highlander

highlander
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 202

Objavljeno: 14. marec 2006, 16:37

Se mi zdi, da so doloceni kraji prav primerni za kake sanjske vizije. Vcasih sem hodil s prijatelji pozimi spat v eno krmilnico za divjad v gozdu. V spalki seveda. In prav vsakic sem imel zelo zive ali celo zavestne sanje. Ponavadi me pri takih sanjah potegne prej v en vrtinec ali pa odletim in se znajdem v sanjskem svetu. Pol pa lahko zumiram detajle in usmerjam sanje. Vendar se to ne zgodi kadar bi jaz hotel ampak na takih krajih ali pa pride samo od sebe. Najbrz so bili ljudje v preteklosti zaradi povezanosti z naravo bolj dojemljivi za sporocila sanjskega sveta. x:Ix

Pol mam pa eno izkusnjo, ko se mi je en velikanski pajek- astralno bitje na vsak nacin hotel prisesati na srce. To se mi je zgodilo po obisku enega gradu-Devin. Tam so ble itak energije za bruhat.
Pol ko sem bil na pol ze v snu, je to bitje zacelo po meni hodit in je bilo prav grozljivo. Prav slisal sem njegove noge, pol sem ga z roko zagrabil in je bil cisto sluzast in mehek. Ko sem se z mocjo volje zbudil, je odletel stran, ampak sem se cel dan potem kasljal in cutil v predelu srca eno praskanje.

Od takrat zelo nerad obiskujem take kraje kot so gradovi, bunkerji in druge podrtije.

:eek: :vtz:

#54 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 15. marec 2006, 00:14

pjotra...vso srečo s kakšno boljšo službo. veš, pomlad se vendarle prebuja, čeprav tega ni videt...sam deli tebe jo zelo dobro čutijo.... x:)x

bobnar....drži se..... :vio:

highlander......imaš prav. stik z naravo omogoča marsikaj...tudi boljše zaznave in "izrazitejši sanjski svet"....
že itak imaš zaznave na nivoju....pa občutljivost za različne dimenzije tudi. se spomnim, kako je mene pred leti en grad čist "razfršolal"....te štekam. sam poslušaj se še naprej, sej počas boš razvil tud sposobnost, da se zaščitiš tud na takih krajih....vsaj do določene mere.... :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#55 bela vrtnica

bela vrtnica
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 15. marec 2006, 05:48

Tokrat se mi je sanjalo, da sem hodila po mestu, kjer so imeli na panojih različne stvari, izgledalo je kot mini tržnica. Nakar nekdo pokaže na ptico in drugi prikima. Ptica je bila podobna golobu, pa vendar čisto druge vrste, nakar ji je odrezal glavo, vendar kljub temu ni niti malo pokazala kakršnih koli znakov, točna tako kot je bila pred tem je bila po tem.
Non-cooperation with evil is a sacred duty.
Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.
Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.
Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.
Mahatma Gandhi

#56 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 15. marec 2006, 08:21

Men se je sanjal, da me mi je nekdo zapičil dve sablji (oz nekašni dolgi rezili) v dlan.
Samo sem se odločil, da si več tega v sanjah ne bom dopustil in tako sem mel danes bolj prijetne sanje.

Zadnje čase full neki sanjam erotične sanje x?x

#57 Mavrica2005

Mavrica2005
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 15. marec 2006, 09:50

Danes sem sanjala o hroščih. Sicer se jih ne bojim, vendar so bili v sanjah tako zelo nadležni. Pa špricali so strup.
Mogoče kdo ve kaj naj bi to pomenilo?xrolleyesx

#58 Trinity

Trinity
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 515

Objavljeno: 15. marec 2006, 10:21

Danes sem sanjala da sem se zbudila, ob moji najboljši prijateljici... Spale sva na veliki postelji s modro posteljnino in ko sva se zbudili sva videli krvav flek, ki je razžrl odejo.... Bila je moja kri, pa niti me ni tako prestrašilo to da je ful krvi ampak da spet krvavim, kao naj bi že pred dvema dnevoma! Kr neki xrolleyesx Ne vem a nej bi bil to kakor moj teden, ali splav, ali kaj?!

#59 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 15. marec 2006, 11:13

joj, kake sanje. xcivx
hotela sem, da bi me sprejeli v en razred samih fantov matematikov. brezglavo sem laufala po celi šoli polni hodnikov, stopnic, vrat, ker nisem smela zamuditi, drugače me ne bi sprejeli. končno sem se ustavila in pomislila, da bi bilo pametno koga vprašati, kje je učilnica, ki jo iščem (nažalost se ne spomnim številke :sori: ). in sem vprašala eno punco, ki me je prijela pod roko in me vodila vse do učilnice. in sprejeli so me med piflarčke. xzobkox profesor pa je bil dejansko tisti, ki sem ga imela edinega rada od vseh, ki so me učili matematiko. ampak smo potem delali vse drugo, samo učili se nismo. x:Dx
pred tem pa sem sanjala, da sem gledala v dolino, kjer je tekla ravna cesta. na drugem hribu je bila nekakšna vetrnica, na njej pa se je vrtel "nor znanstvenik" s sivimi štrlečimi lasmi. :eek: x:Dx

#60 pjotra

pjotra
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 574

Objavljeno: 15. marec 2006, 11:45

pjotra...vso srečo s kakšno boljšo službo. veš, pomlad se vendarle prebuja, čeprav tega ni videt...sam deli tebe jo zelo dobro čutijo.... x:)x

hvala, amis :kiss:
Morigenos
“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

#61 leOna4u

leOna4u
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 117

Objavljeno: 16. marec 2006, 05:27

jutro, ej ne morem spat pa da vidimo kja pomenijo te moje sanje:

se peljem po cesti proti Lj - po Celovški kar me stalno dohitev in prehiteva kamion indigo modre barve, videt tak kot v ameriških filmih, me v križišču, ko zavijava levo skoraj spravi s cste, a se ne dam in se mu izognem......
nakar me tik pred Dunajsko s ceste spravi en temno siv cadilac, noter 5 tipov, k oni iz Alkaide
in hočjo v angleščini vedet kje je trg bana jelačiča, haloo ej vi ste v Lj tega tukaj ni in jim rečem sorry pol pa še klofuto dobim.in spet komaj zbežim.......in to je to..

no dragi razlagalci, kaj bi to pomenilo????????????


pa lep dan tudi vam,
moj vem da BO xsrcx
VARIATIO DELECTAT.
Raznolikost se prileže.
Fedrus

#62 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 16. marec 2006, 07:50

dan so ble pa svetovne sanje xsrcx x^x

bila sem v nekem oblaku al meglici, nisem tavala ampak kot da bi vedla kje morem it....tu pa tam sem srečala neka bitja, tako kot mi samo da niso bili našega izvora xsrcx vse pa je bilo v zlati barvi vključno z mano...vse je blo tako lahkotno čist na izi :2src: xsrcx x:Ix

še danes sem takega počutja xsrcx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#63 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 16. marec 2006, 08:26

Tokrat se mi je sanjalo, da sem hodila po mestu, kjer so imeli na panojih različne stvari, izgledalo je kot mini tržnica. Nakar nekdo pokaže na ptico in drugi prikima. Ptica je bila podobna golobu, pa vendar čisto druge vrste, nakar ji je odrezal glavo, vendar kljub temu ni niti malo pokazala kakršnih koli znakov, točna tako kot je bila pred tem je bila po tem.

kaj to pomeni: točno tako kot je bila pred tem je bila potem...?....a da je mela vseeno glavo al kaj?
nekaj bo objavljeno oz. boš izvedela...zdej pa ne vem, al bo novica mal nenavadna ali kaj podobnega....pa nekdo bo hotel preprečit zadeve povezane s svobodo, prostostjo....hm....čudno.....mogoče ima še kdo kakšno idejo....
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#64 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 16. marec 2006, 08:51

Men se je sanjal, da me mi je nekdo zapičil dve sablji (oz nekašni dolgi rezili) v dlan.
Samo sem se odločil, da si več tega v sanjah ne bom dopustil in tako sem mel danes bolj prijetne sanje.

Zadnje čase full neki sanjam erotične sanje x?x

sablje so tudi simbol za misli...z rokami pa delamo, oblikujemo...in še kaj...
potreba po erotiki...jasno...normalno človeško.... x;)x

Danes sem sanjala o hroščih. Sicer se jih ne bojim, vendar so bili v sanjah tako zelo nadležni. Pa špricali so strup.
Mogoče kdo ve kaj naj bi to pomenilo?xrolleyesx

hrošče ezoterika povezuje s prvo oz. korensko čakro....kdo ali kaj te "zastruplja" in ti je v 3d nadležen?....očitno gre za zadeve, ki se nanašajo na čisto materialno in praktično plat življenja, tudi odnos do sebe in telesa....take reči...če te zanima več, poglej v valkirin blog...napisano o čakrah.... x:)x



Danes sem sanjala da sem se zbudila, ob moji najboljši prijateljici... Spale sva na veliki postelji s modro posteljnino in ko sva se zbudili sva videli krvav flek, ki je razžrl odejo.... Bila je moja kri, pa niti me ni tako prestrašilo to da je ful krvi ampak da spet krvavim, kao naj bi že pred dvema dnevoma! Kr neki xrolleyesx Ne vem a nej bi bil to kakor moj teden, ali splav, ali kaj?!

postelja predstavlja mir, varnost, prostor za počitek...prijateljica pa ti zgleda v tem obdobju nudi podporo.......kri je simbol življenja, energije....in če so sanje prijetne je pozitiven znak. sicer pa lahko predstavlja odtekanje življenske energije...kar pa tukaj najbrž ni problem...vse lepo ti želim :palec:



joj, kake sanje. xcivx
hotela sem, da bi me sprejeli v en razred samih fantov matematikov. brezglavo sem laufala po celi šoli polni hodnikov, stopnic, vrat, ker nisem smela zamuditi, drugače me ne bi sprejeli. končno sem se ustavila in pomislila, da bi bilo pametno koga vprašati, kje je učilnica, ki jo iščem (nažalost se ne spomnim številke :sori: ). in sem vprašala eno punco, ki me je prijela pod roko in me vodila vse do učilnice. in sprejeli so me med piflarčke. xzobkox profesor pa je bil dejansko tisti, ki sem ga imela edinega rada od vseh, ki so me učili matematiko. ampak smo potem delali vse drugo, samo učili se nismo. x:Dx
pred tem pa sem sanjala, da sem gledala v dolino, kjer je tekla ravna cesta. na drugem hribu je bila nekakšna vetrnica, na njej pa se je vrtel "nor znanstvenik" s sivimi štrlečimi lasmi. :eek: x:Dx

intelektualno aktivno obdobje z neko začetno pomočjo. vse kaže, da bi ti moral študij laufat 100na uro.... x:)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#65 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 16. marec 2006, 09:11

jutro, ej ne morem spat pa da vidimo kja pomenijo te moje sanje:

se peljem po cesti proti Lj - po Celovški kar me stalno dohitev in prehiteva kamion indigo modre barve, videt tak kot v ameriških filmih, me v križišču, ko zavijava levo skoraj spravi s cste, a se ne dam in se mu izognem......
nakar me tik pred Dunajsko s ceste spravi en temno siv cadilac, noter 5 tipov, k oni iz Alkaide
in hočjo v angleščini vedet kje je trg bana jelačiča, haloo ej vi ste v Lj tega tukaj ni in jim rečem sorry pol pa še klofuto dobim.in spet komaj zbežim.......in to je to..

no dragi razlagalci, kaj bi to pomenilo????????????


pa lep dan tudi vam,
moj vem da BO xsrcx

kaj te obremenjuje zadnje čase in kaj moti tvojo pot skozi življenje....? kamion je namreč simbol za tovor, ki ga nosimo s sabo v tem življenju....indigo barva je simbol tretjega očesa ali 6. čakre....mogoče gre za nekakšna prepričanja, ki te ovirajo....glih koristna niso.....in kot da to še ni dovolj, se pripelje še neka noblesa navzven, ki pa navznoter ni ravno poštena....pa še agresija jih daje.....povezano z moškimi ali tvojim lastnim moškim principom.....nekaj te moti, ovira in plaši....bilo bi dobro dati nekatere stvari pod drobnogled in jim določiti mesto in vrednost.....in tud skenslat kaj..... x;)x



dan so ble pa svetovne sanje xsrcx x^x

bila sem v nekem oblaku al meglici, nisem tavala ampak kot da bi vedla kje morem it....tu pa tam sem srečala neka bitja, tako kot mi samo da niso bili našega izvora xsrcx vse pa je bilo v zlati barvi vključno z mano...vse je blo tako lahkotno čist na izi :2src: xsrcx x:Ix

še danes sem takega počutja xsrcx

optimizem, svetloba in podpora, čist stik z višjimi dimenzijami....kar tako naprej.... xsrcx :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#66 Trinity

Trinity
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 515

Objavljeno: 16. marec 2006, 09:24

AMIS tnx! :palec: :palec: x;)x

#67 nea

nea
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 422

Objavljeno: 16. marec 2006, 12:42

hojla......spet fuul dogajanja v sanjah, zanimajo me pa predvčerajšnje.......bila sem na beli ladji, odprla pokrov in šla po lesenih stopnicah navzdol v kabino,kjer sem pred vrati čakala na ustni izpit iz FK( za katerega se v realnosti pripravljam in ki je moj zadnji, ki ga morm še nardit pred diplomo)........seveda kot vedno me je zaradi nervoze pritisnilo na Wc....in sem mogl it...spet po stopnicah nazaj gor, na palubo, vprašam, kje je WC, ženska odgovori, da je čist na drugem koncu ladje, ladja je bila velika,polna ljudi..samo paluba, ki je bila bele barve,kot vsaka ladja ponavadi, pa je bila bolj prazna, le peščica ljudi je bla gor..........in jz sem šla pol poiskat wc,samo sem morala pa pazit, da mi ne bi spodrsnilo, zaneslo in bi čofnila v vodo, al zaradi vetra al pa tko, tak fiiling sem mela,.....sem bila previdna in končno našla wc, do katerega sem mogla spet po stopnicah navzdol..v kabino...in potem spet nazaj na palubo.....do pokrova, po stopnicah navzdol in sem še pravočasno prišla na ustnega pri profesorju, tm je čakal tud en fant,.... in potem me pokliče noter na zagovor..........potem pa ne vem več, kaj ej blo....škoda........hehe...............no v naslednjih sanjah sem se pogovarjala z enim fantom na balkonu(ganku) neke stare lesene hiše, do katerega so vodile stopnice......tam sva sedela za mizo, leseno in debatirala....in povedal je , kako tudi njemu On pošilja kdaj pa kdaj kako misel ...in se potem pogovarjata...in mu svetuje....in je reku fant, da zdaj bere eno knjigo, Tolkiena, ki mu prav pride za razvoj.( samo knjiga ni bila duhovne narave, ampak bolj v smislu gospodarj aprstanov, neki tazga, )....seveda sva obadva vedela o kateri osebi se gre, kdo je ta On......sediva tam, in nasproti hiše v drugo stran vodijo stopnice do druge hiše, stanovanja......in po njih je šla ena moja znanka iz rokometa, ki je fuul velika(190cm)..in ko je prišla na vrh stopnic v svoje stanovanje , je mogla zato sklonit glavo, zaradi stropa in pa da je sploh lahko prišla noter, ker je bla tako velika.................no.....in to punco, sem videla dvakrat v teh sanjah, kako je šla gor po stopnicah in sklonila glavo.......in obakrat me je pozdravila......na začetku ko sva govorila s fantom........pol je nekam šla........in pa še pol kasneje.........
Nikoli ne bodi zadovoljen s tistim, kar si, če želiš postati tisto, kar nisi, kajti tam, kjer si postal zadovoljen, boš tudi ostal

#68 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 16. marec 2006, 15:02

optimizem, svetloba in podpora, čist stik z višjimi dimenzijami....kar tako naprej.... xsrcx :palec:

me zanima, kam me bo to pripeljalo xrolleyesx :inocent: :vio:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#69 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 16. marec 2006, 15:31

Uf, dons sm pa sanjala eno kolegico in pol njeno kolegico, k je lezbika in je ful n emaram, ker se ful grdo obnaša in je hotla, da sva skupi, kot par! :eek: In sm ji rekla, da ne, k so men moški všeč...in ful smo se neki sprehajal okol...mal več nas je blo in ona je skoz iskala priložnost, da se je podrgnla ob mene. :o|o: Pojma nimam, kaj nej bi to blo. Je pa nisem vidla že kako leto in ne vem, od kje mi ona zdej? x:Ix

#70 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 16. marec 2006, 15:45

intelektualno aktivno obdobje z neko začetno pomočjo. vse kaže, da bi ti moral študij laufat 100na uro.... x:)x

ooo, Bog, naj bo to res! xcivx xcivx
hvala Amis! x;)x

#71 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 16. marec 2006, 17:43

Hvala Amis x:)x

#72 bela vrtnica

bela vrtnica
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 16. marec 2006, 17:45

kaj to pomeni: točno tako kot je bila pred tem je bila potem...?....a da je mela vseeno glavo al kaj?
nekaj bo objavljeno oz. boš izvedela...zdej pa ne vem, al bo novica mal nenavadna ali kaj podobnega....pa nekdo bo hotel preprečit zadeve povezane s svobodo, prostostjo....hm....čudno.....mogoče ima še kdo kakšno idejo....


Hvala za razlago :flowers:

Samo izgled glave je bil enak, ni pa imela več ostalega...
Non-cooperation with evil is a sacred duty.
Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.
Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.
Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.
Mahatma Gandhi

#73 Mavrica2005

Mavrica2005
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 16. marec 2006, 20:37

Najlepša hvala Amis! :flower:
Bom pogledala.

Lep večer še naprej!

#74 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 17. marec 2006, 07:27

hojla......spet fuul dogajanja v sanjah, zanimajo me pa predvčerajšnje.......bila sem na beli ladji, odprla pokrov in šla po lesenih stopnicah navzdol v kabino,kjer sem pred vrati čakala na ustni izpit iz FK( za katerega se v realnosti pripravljam in ki je moj zadnji, ki ga morm še nardit pred diplomo)........seveda kot vedno me je zaradi nervoze pritisnilo na Wc....in sem mogl it...spet po stopnicah nazaj gor, na palubo, vprašam, kje je WC, ženska odgovori, da je čist na drugem koncu ladje, ladja je bila velika,polna ljudi..samo paluba, ki je bila bele barve,kot vsaka ladja ponavadi, pa je bila bolj prazna, le peščica ljudi je bla gor..........in jz sem šla pol poiskat wc,samo sem morala pa pazit, da mi ne bi spodrsnilo, zaneslo in bi čofnila v vodo, al zaradi vetra al pa tko, tak fiiling sem mela,.....sem bila previdna in končno našla wc, do katerega sem mogla spet po stopnicah navzdol..v kabino...in potem spet nazaj na palubo.....do pokrova, po stopnicah navzdol in sem še pravočasno prišla na ustnega pri profesorju, tm je čakal tud en fant,.... in potem me pokliče noter na zagovor..........potem pa ne vem več, kaj ej blo....škoda........hehe...............no v naslednjih sanjah sem se pogovarjala z enim fantom na balkonu(ganku) neke stare lesene hiše, do katerega so vodile stopnice......tam sva sedela za mizo, leseno in debatirala....in povedal je , kako tudi njemu On pošilja kdaj pa kdaj kako misel ...in se potem pogovarjata...in mu svetuje....in je reku fant, da zdaj bere eno knjigo, Tolkiena, ki mu prav pride za razvoj.( samo knjiga ni bila duhovne narave, ampak bolj v smislu gospodarj aprstanov, neki tazga, )....seveda sva obadva vedela o kateri osebi se gre, kdo je ta On......sediva tam, in nasproti hiše v drugo stran vodijo stopnice do druge hiše, stanovanja......in po njih je šla ena moja znanka iz rokometa, ki je fuul velika(190cm)..in ko je prišla na vrh stopnic v svoje stanovanje , je mogla zato sklonit glavo, zaradi stropa in pa da je sploh lahko prišla noter, ker je bla tako velika.................no.....in to punco, sem videla dvakrat v teh sanjah, kako je šla gor po stopnicah in sklonila glavo.......in obakrat me je pozdravila......na začetku ko sva govorila s fantom........pol je nekam šla........in pa še pol kasneje.........

prvi del govori o odlaganju nekaterih pretečenih stvari...težko rečem, kakšnih...lahko kar na splošno, lahko pa je povezano z razumom, šolanjem...v vsakem primeru, ti uspe....

drugi del sanj ima bolj erotično vsebino, pa čeprav debata ni ravno taka....dogajata se dve vzporedni komunikaciji...ena razumska in "visokoleteča" druga pa čisto zemeljska....zato ne preseneča, da si sanjala znanko, ki je "visoka"....s pogledom uprtim v nebo, se ne vidi dobro tal...in takrat je koristno sklonit glavo..... x;)x



me zanima, kam me bo to pripeljalo xrolleyesx :inocent: :vio:

nič ne kaže klarus, da bi ti moralo biti nelagodno.....mogoče lahko uporabiš več zaupanja vase... :palec:



Uf, dons sm pa sanjala eno kolegico in pol njeno kolegico, k je lezbika in je ful n emaram, ker se ful grdo obnaša in je hotla, da sva skupi, kot par! :eek: In sm ji rekla, da ne, k so men moški všeč...in ful smo se neki sprehajal okol...mal več nas je blo in ona je skoz iskala priložnost, da se je podrgnla ob mene. :o|o: Pojma nimam, kaj nej bi to blo. Je pa nisem vidla že kako leto in ne vem, od kje mi ona zdej? x:Ix

v tem obdobju si zelo privlačna...in to tako, da se nate nalepi celo "ona"....mislim, da sanje bolj govorijo o tem, da se ti hočejo približat ljudje, ki ti niso prijetni in se jih boš morala kar malo otepat..... :vio:



ooo, Bog, naj bo to res! xcivx xcivx
hvala Amis! x;)x

na tebi je, da to obdobje izkoristiš...in ne obupaj, če se boš na začetku lovila...:palec:





Hvala Amis x:)x

lepo se imej x:)x



Hvala za razlago :flowers:

Samo izgled glave je bil enak, ni pa imela več ostalega...

a tako je to. iz opisa mi namreč ni bilo razvidno. ja komu v tvoji okolici pa paše samo tvoj razumski del...in še to tak bolj miren.... :o|o:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#75 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 17. marec 2006, 07:35

nič ne kaže klarus, da bi ti moralo biti nelagodno.....mogoče lahko uporabiš več zaupanja vase... :palec:

x:Ix
zanimivo, da zadnje čase, kadarkoli se ustavim....dobim od kerga 'brco v rit' da se počasi spravim naprej x^x x:Dx :vio:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0