Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moje sanje 2


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 6 x ocenjeno
2619 komentarjev na to temo

#76 Kjara

Kjara
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 73

Objavljeno: 17. marec 2006, 08:36

Dobro jutro x:)x

Jst imam zadnji teden en milijon sanj, samo se jih zjutraj sploh ne morem spomnit. Gre za en mix vsega...
danes se spomnim samo izsekov:
kolegica, ki ima dojenčka (tri mesece starega fantka tudi v resnici) mi ga je dala v naročje in jst sem ga držala pred sabo, se mal pozibavala z njim, ko se mi je naenkrat tako lepo nasmejal s kristalno modrimi očmi in takim nasmeškom, da ti kar toplo postane pri srčku. Vsi okoli mene so pogledali, kako se lepo smeji...

druge sanje: ne vem več točno, ampak kot da bi bila ena punca zraven mene, ki sem jo poznala v sanjah, pa se zdaj ne spomnim več. Skratka - njej je se je dogajalo, jst pa sem bila kot opazovalka - en moški jo je namreč ful prevzel, vendar jo je na koncu umoril (men se zdi, čeprav nisem tega videla), fora pa je bila, da sem potem jst kakor opazovalka podoživela zgodbo nazaj...kako ga je srečala, kako jo je zapeljal in ji dal prstan na roko in jst ko sem to videla, sem si mislila "ne ga sprejet, ne se poročit z njim"... potem sem videla, kako ga je šla obiskat v enem mestu, da je že bila na poti čez gradbišče (on je delal kot gradbinec) in sem vedela, da je to usodni dan za njo...
spomnim se samo še to, da sem letela (kot da grem do mesta to pogledat), in sem letela čez hribe in je bil lep feeling, pa ful sem se vmes ustavljala in lebdela na mestu, da sem užila lepoto narave 8sem ful vdihovala lepoto)...

Aja, pa še eno noč prej: sem sanjala, da smo s sodelavci sedeli za eno mizo in sem jst sedela z enim sodelavcem in sva kadila: on cigare, jst cigarete (v resnici nobeden od naju ne sploh ne kadi) in se pogovarjala, da sploh ne kadiva... x?x

Vem, da sem sanjala še ogromno, samo to je vse, česar se vaj delno spomnim... x;)x


x:Ix

#77 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 17. marec 2006, 08:44

x:Ix
zanimivo, da zadnje čase, kadarkoli se ustavim....dobim od kerga 'brco v rit' da se počasi spravim naprej x^x x:Dx :vio:

yessss..... x:Dx :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#78 leOna4u

leOna4u
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 117

Objavljeno: 17. marec 2006, 09:05

Amis,

nocoj je bilo pa takole:

....... sem sanjala same policaje.
Povabili so me na drinko v kafič, polno ljudi, glasne glasbe,
veliko smeha…zabava je bila super, sploh se mi ni dalo domov….
Ja sanje so se končale kar tam na zabavi….
xsrcx
VARIATIO DELECTAT.
Raznolikost se prileže.
Fedrus

#79 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 17. marec 2006, 09:13

Zanimivo, Amis. In nekak tko je...a privlačna sm, al kaj? A pol sm teb tud všeč? x:px Sej se mi je zdel, ja. :inocent: x:Dx x;)x Tenks. xsrcx

#80 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 17. marec 2006, 09:22

Dobro jutro x:)x

Jst imam zadnji teden en milijon sanj, samo se jih zjutraj sploh ne morem spomnit. Gre za en mix vsega...
danes se spomnim samo izsekov:
kolegica, ki ima dojenčka (tri mesece starega fantka tudi v resnici) mi ga je dala v naročje in jst sem ga držala pred sabo, se mal pozibavala z njim, ko se mi je naenkrat tako lepo nasmejal s kristalno modrimi očmi in takim nasmeškom, da ti kar toplo postane pri srčku. Vsi okoli mene so pogledali, kako se lepo smeji...

druge sanje: ne vem več točno, ampak kot da bi bila ena punca zraven mene, ki sem jo poznala v sanjah, pa se zdaj ne spomnim več. Skratka - njej je se je dogajalo, jst pa sem bila kot opazovalka - en moški jo je namreč ful prevzel, vendar jo je na koncu umoril (men se zdi, čeprav nisem tega videla), fora pa je bila, da sem potem jst kakor opazovalka podoživela zgodbo nazaj...kako ga je srečala, kako jo je zapeljal in ji dal prstan na roko in jst ko sem to videla, sem si mislila "ne ga sprejet, ne se poročit z njim"... potem sem videla, kako ga je šla obiskat v enem mestu, da je že bila na poti čez gradbišče (on je delal kot gradbinec) in sem vedela, da je to usodni dan za njo...
spomnim se samo še to, da sem letela (kot da grem do mesta to pogledat), in sem letela čez hribe in je bil lep feeling, pa ful sem se vmes ustavljala in lebdela na mestu, da sem užila lepoto narave 8sem ful vdihovala lepoto)...

Aja, pa še eno noč prej: sem sanjala, da smo s sodelavci sedeli za eno mizo in sem jst sedela z enim sodelavcem in sva kadila: on cigare, jst cigarete (v resnici nobeden od naju ne sploh ne kadi) in se pogovarjala, da sploh ne kadiva... x?x

Vem, da sem sanjala še ogromno, samo to je vse, česar se vaj delno spomnim... x;)x
x:Ix

uf...koliko dogajanja.....

otroci so ti všeč...mogoče si ga celo želiš....

kjara tole je mal nejasno...je tebe kdaj kdo hudo razočaral....?

iščeš širše perspektive...sočasno pa revizija preteklosti.....

z nekom se delata da nečesa ni...oz. da v 3d tega ne počneta....kar že je to....



Amis,

nocoj je bilo pa takole:

....... sem sanjala same policaje.
Povabili so me na drinko v kafič, polno ljudi, glasne glasbe,
veliko smeha…zabava je bila super, sploh se mi ni dalo domov….
Ja sanje so se končale kar tam na zabavi….
xsrcx

kdo ima potrebo po nadzoru...okolica nad tabo ali ti sama do sebe....?...in to celo v povezavi z zabavo, žuranjem.....



Zanimivo, Amis. In nekak tko je...a privlačna sm, al kaj? A pol sm teb tud všeč? x:px Sej se mi je zdel, ja. :inocent: x:Dx x;)x Tenks. xsrcx

js na to sploh ne smem odgovarjat... :wOOt: :wOOt: :wOOt: ...a nis vidla mojga rezultati u uni temi s testi..... :fool: ..... x:Dx ......( x:Xx )..... :frog:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#81 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 17. marec 2006, 09:43

Danes sem med drugim sanjal, da sam imel na prstih leve roke vtetoviranega delfina.

#82 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 17. marec 2006, 09:44

Danes sem med drugim sanjal, da sam imel na prstih leve roke vtetoviranega delfina.

delfini so pa zadnje čase ful aktivni v navezovanju stikov....mogoče te hočejo opozorit na več igrivosti in podobnih reči..... x;)x :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#83 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 17. marec 2006, 10:00

Hvala še enkrat za obrazložitev

#84 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 17. marec 2006, 10:30

:inocent: jst bi tud mal erotičnih sanj....

:o|o: men se je pa sanjalo da sem noseča in to tist filing , tik preden greš rodit....ko te že fajn brca in prav čutiš noge kako pobrcavajo :O:

:switz: sem si zjutraj prav oddahnila in pregledala trebušček....in sem bila presrečna, da ni nič od tega res....

verjetno zato, ker me zadnje čase same novopečene in čakajoče obletavajo.... xcivx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#85 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 17. marec 2006, 10:31

delfini so pa zadnje čase ful aktivni v navezovanju stikov....

anede x:px x:Dx x^x
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#86 Kjara

Kjara
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 73

Objavljeno: 17. marec 2006, 10:35

[quote name='Amis' date='17. Mar 2006 ob 09:23' post='656609']
uf...koliko dogajanja.....

iščeš širše perspektive...sočasno pa revizija preteklosti.....



x;)x ja, res veliko dogajanja xDDx

Se mi zdi, da bo tole ful res - iskanje širše perspektive in revizija preteklosti...prav s tem se zdaj ubadam... xrolleyesx

glede razočaranja pa - hmmm, moram kar mal premislit... :ermm: mogoče res, še v srednji šoli.... x?x
uuuu, sem se zdaj spomnila...pa ravno ta oseba me je včeraj klicala po ne vem kolk časa.... x!x x!x x!x
Misliš, da bi to lahko bilo povezano x?x

#87 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 17. marec 2006, 10:45

He he, kake fajn sanje sem imel danes. Sem sanjal, da sem se srečal s prijateljem, s katerim se že dolgo nisva videla, in se pogovarjala v japonščini! x:Dx
Possible—but highly unlikely.

#88 nea

nea
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 422

Objavljeno: 17. marec 2006, 11:25

hvala Amis......o kaj sem pa danes sanjala, od Janice Kostelič in .......ja bili smo na eni popoldanski tekmi....vse tekmovalke so se že spustile po smučini in so se že odpravljale, da bodo poisakale hotel za prenočitev........kot da jih ni zanimalo in jih tudi dejansko ni zanimalo,kako se bo ona odrezala( kot da ni pomembno, ker to ne bi vplivalo na njihov rzeultat)....in one so bile že pripravljene na odhod.......in jaz sem videla Janico, kako se je odpravljala proti štartu in se pripravljala na štart tako, da je imela mobitel na ušesih in neki poslušala, kot da bi jo to motiviralo......in je bla punca čist not, skoncentrirana..........in dva v njeni ekipi, moški in ženska v rdeči smučarski opravi,ki sta tam stala, pa sta gledala, kaj ma Janica v roki in drži k ušesu, da posluša....in pol sta se nasmehnila, ko sem ju pogledala in mi dala vedeti, da se pač ona tko pripravlja........ampak v ciljni ravnini, ni blo niti enega gledalca, tud ostale tekmovalke so se že odpravljale, zato je blo vse skup tolk čudno........in pol se jaz znajdem na smučini, smučam, smučam, in vmes, ko sem zavila na desno v ovinek, zgubim obe palici........in potem se tm na smušišču ne vem od kje kr naenkrat pojavi ena domačinka(tekma je bila v tujini, nekje v Skandinaviji pomoje) in mi pobere palice in mi jih da v roko..........jaz sem bla fuul vesela, da mi je kr ena neznanka pomagala in se ji zahvalila.......in potem sem šla naprej proti cilju.......in pridem v cilj, kjer nikogar več ni bilo, vse tekmovalke so namreč že imele spakirano prtljago in so že iskale prenočišče........to je bila taka vasica, z lesenimi hiškami.......in se spomnem, kako sem z nekim gospodom potem, ko sem se tudi jaz že imela pripravljeno prtljago pol ugotavljala in gledala, kako so te lesene hiške, v katerih živijo domačini, lepe, prijetne, tako pristne v stiku z naravo,sama vas je bila tako mirna, eno harmonijo je izžarevalo to okolje, pristnost.......v skladu z naravo....ena je imela kamin zunaj....mogoče bi pa tm našli prenočišče.....................kake sanje in sploh nisem njena navijačica.........
Nikoli ne bodi zadovoljen s tistim, kar si, če želiš postati tisto, kar nisi, kajti tam, kjer si postal zadovoljen, boš tudi ostal

#89 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 17. marec 2006, 12:15

:inocent: jst bi tud mal erotičnih sanj....

:o|o: men se je pa sanjalo da sem noseča in to tist filing , tik preden greš rodit....ko te že fajn brca in prav čutiš noge kako pobrcavajo :O:

:switz: sem si zjutraj prav oddahnila in pregledala trebušček....in sem bila presrečna, da ni nič od tega res....

verjetno zato, ker me zadnje čase same novopečene in čakajoče obletavajo.... xcivx

aha...med drugim....in tvoji novi plani bodu tudi ful v kratkem zagledali luč sveta.... x;)x :palec:




glede razočaranja pa - hmmm, moram kar mal premislit... mogoče res, še v srednji šoli....
uuuu, sem se zdaj spomnila...pa ravno ta oseba me je včeraj klicala po ne vem kolk časa....
Misliš, da bi to lahko bilo povezano
------------------------------
jp...gotovo.

mi spet ne dela citat-funkcija.....zato mal improvizacije ;-))




He he, kake fajn sanje sem imel danes. Sem sanjal, da sem se srečal s prijateljem, s katerim se že dolgo nisva videla, in se pogovarjala v japonščini!
---------------------------
važno da sta se razumela/se razumeta...kljub razdalji imata še vedno skupen jezik
sta tako daleč narazen al je vzhodno od tebe....;-)






nea, tle ne gre za to si navijačica al nisi......gre za potrebo po izkazati, se, dokazati se...kljub temu, da veš, da ni point v tekmovanju....notranja potreba je močnejša....potem šele lahko uživaš v naravi.....in njeni preprostosti....:-)
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#90 Trinity

Trinity
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 515

Objavljeno: 17. marec 2006, 13:34

Dons sem snjala da je moj brat hodil z eno 14-letnico!!!! :eek: On je drgač 32! Pa je reku sej mogoče je res mal mlada je pa edina suha k sem jo najdu!!!!!!

#91 nea

nea
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 422

Objavljeno: 17. marec 2006, 13:43

tenks, sej se mi je zdel nekak tkole, sam sem mogla vseen napisat, ...hehe
Nikoli ne bodi zadovoljen s tistim, kar si, če želiš postati tisto, kar nisi, kajti tam, kjer si postal zadovoljen, boš tudi ostal

#92 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 17. marec 2006, 14:06

[quote name='Amis' date='17. Mar 2006 ob 12:16' post='656673']
aha...med drugim....in tvoji novi plani bodu tudi ful v kratkem zagledali luč sveta.... x;)x :palec:


x:Xx :2src: x:Dx x;)x :palec: to mi deli Amis...pa maš do smrt pir v dobrem
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#93 Kjara

Kjara
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 73

Objavljeno: 17. marec 2006, 14:18

Amis, hvala x:)x :palec:

#94 rdeča hrenovka

rdeča hrenovka
  • SkorajOdvisnik
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 238

Objavljeno: 17. marec 2006, 16:17

Pozdravček..

Danes sem imela res čudne sanje in zato sm rekla, da pridm semle in mi bo mogoče kdo kej bolj razjasnil. Ker takih sanj se nikol nism mela :eek:

no pa začnimo.. bla sem v neki učilnici, kjer smo se ravno pripravljal na začetek predavanja.. zraven mene je sedela sošolka in mi je rekla, da ji je umrla sestrična.. seveda je blo men tud mal hudo zarad nje..pač nekdo ji je umrl.. sam nism pa ji izrekla sožalja..ne vem zakaj. No, potem sm naprej sanjala, kako je ta njena sestrična umrla..utapljala se je v morju al jezeru.. in ko sm to sanjala se je vse dogajal pod vodo.. kako je ona tonila.. hotla je it na površje, sam ni mogla in zraka ji je zmankoval.. nad njo na vodni gladini pa je bil en džip in se mi zdi, da je zraven plaval še njen oče.. potem pa je blo tko kot bi se jaz utapljala.. in sm zajemala zrak in sm clo enkrat vdihnla in zajela zrak pod vodo.. od tuki naprej ne vem tocno katera je bla utapljajoča oseba.. en trenutek ona, nasledn pa sm spet mela občutek, da sem to jaz.. to se je mal mešal. No, potem so jo potegnil iz vode in začel oživljat.. nekdo ji je dajal umetno dihanje, jaz pa sm ji masirala srce. Jaz sm postajala vse bolj živčna, ker je že tolk časa bla brez zraka in sm bla v skrbeh, saj dlje ko bojo njeni možgani brez zraka več je možnosti za okvaro možganov, če bo preživela. V tem času oživljanja sm v bistvu bla jaz hkrati ta "ta mrtva" in ta, ki je oživljala. Drugač povedan, jaz sem oživljala samo sebe.. svašta.. no, potem smo se naenkrat znašli pri nas doma v predsobi.. še vedno smo oživljal.. no in sem že skor hotla obupat, ker sm se trudla že več kot deset minut.. da je že brez smisla. Potem sm probala še enkrat poiskat tisto pravilno mesto, kjer se pritiska pri masaži srca.. in mi je uspel. Začutila sm kako mi je srce dvakrat zabilo.. in sm začela dihat in hlastat po zraku.. ves ta čas oživljanja sem mela občutek, da sem bila hkrati v obeh telesih. Ko je srce začelo utripat, sm ga začutila tista "jaz", ki sem reševala..

Nikol še nism mela takih ali podobnih sanj.. muči me to, da sem bla v dveh telesih in v enem skor mrtva.. in reševala samo sebe.. res svašta


x:o)x
..le krila misli me neso..

#95 Advaita

Advaita
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 59

Objavljeno: 17. marec 2006, 16:39

Sanje so koda, ki razlagajo tvoja prejšnja, trenutna in prihodnja stanja, pa naj bo to v družini, med prijatelji ali o tebi. Lahko bi rekel, da si se rešila neke tegobe ali nevarnosti ali pa kaj podobnega. Sanje ti ne bo mogel nihče komentirati ali ti povedati, kaj ti sporočajo. Ne kupuj teh knjig, ki razlagajo kaj pomenijo določeni predmeti v sanjah. Sanje razvozlaj sama. Mogoče ti bo pomagal članek na House of Sutekh spletni strani. Lep pozdrav!

#96 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 17. marec 2006, 16:59

Lahko bi rekel, da si se rešila neke tegobe ali nevarnosti ali pa kaj podobnega. Sanje ti ne bo mogel nihče komentirati ali ti povedati, kaj ti sporočajo.


Lep pozdrav Advaita

Eeee...mislm....a ni tole mal kontradiktorno
x:Dx

butl
xsrcx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#97 Advaita

Advaita
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 59

Objavljeno: 17. marec 2006, 17:07

Pozdravljen butl x:Dx !

Zakaj misliš, da je to malo kontradiktorno?

Advaita

#98 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 17. marec 2006, 17:12

Pozdravljen butl x:Dx !

Zakaj misliš, da je to malo kontradiktorno?

Advaita


Jak..kva pa vem...rajtam da zato, k po eni strani razlagaš, kaj da naj bi pomenile njene sanje, po drugi pa, da to noben ne zmore.
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#99 Advaita

Advaita
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 59

Objavljeno: 17. marec 2006, 17:19

Saj sem napisal, da bi "lahko rekel" in nisem napisal da je tako. Hotel sem ji pomagati oz. povedati kaj bi sanje lahko sporočale. Ne samo njene ampak sanje vseh. Ko sem rekel, da ti sanj ne more nihče komentirati ali ti razložiti njihov pomen, sem mislil na sodobne ljudi, ki pišejo razne butaste (se opravičujem) kjige o predmetih, kateri se pojavljajo v naših sanjah. Vsak ima svoje sanje in vsak svoje življenje! Če grem dlje od sodobnih (povprečnih) ljudi, bi rad povedal, da lahko tvoje sanje razvozla samo tvoj guru (večji; tisti, ki iz uma učenca razprši temo, povzročeno z avidyo, nevednostjo; duhovni mojster, učitelj) kateremu si predan!

#100 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 17. marec 2006, 17:37

Saj sem napisal, da bi "lahko rekel" in nisem napisal da je tako. Hotel sem ji pomagati oz. povedati kaj bi sanje lahko sporočale. Ne samo njene ampak sanje vseh. Ko sem rekel, da ti sanj ne more nihče komentirati ali ti razložiti njihov pomen, sem mislil na sodobne ljudi, ki pišejo razne butaste (se opravičujem) kjige o predmetih, kateri se pojavljajo v naših sanjah. Vsak ima svoje sanje in vsak svoje življenje! Če grem dlje od sodobnih (povprečnih) ljudi, bi rad povedal, da lahko tvoje sanje razvozla samo tvoj guru (večji; tisti, ki iz uma učenca razprši temo, povzročeno z avidyo, nevednostjo; duhovni mojster, učitelj) kateremu si predan!


Aha...dobr.

Eee...a te lahko nekej vprašam..mislm...o knjigah. Si napisal "razne butaste knjige". Kt da sem začutu en prezir do takih /butastih/ knjig in do unih, k jih pišejo. Zakaj jih pa preziraš? Eee...kako pa ti gledaš na ljudi...mislm...po kakšnih kriterijih jih pa deliš na...kva že...povprečne in ene druge še?

Čak mal. Spet nis čist dosleden. Enkrat pišeš, da ti noben ne more razložit tvojih sanj, zdej se je pa kr pojavu en guru, k jih pa lahko. Pol ni glih, da nobeden, če guru lahko. In kuj spet en vprašanje. Kva pa če je guru ta, k mi razlaga? Kako naj pa vem, da pa ti nisi moj guru al pa jst tvoj al pa od kakšnega druzga al pa kakšen drug? Kako pa veš, da je guru guru?

Sori k sprašujem, ma sem samo en butl, pa me zanima.

butl
xsrcx

Aja

Dobrodošel, Advaita

xsrcx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0