Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moje sanje 2


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 6 x ocenjeno
2619 komentarjev na to temo

#101 irenica

irenica
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 17. marec 2006, 18:26

:vio: Včeraj sem sanjala,da sem hotela uloviti ribo.Riba je plavala v čisti vodi in nekdo mi je rekel,če jo želim uloviti z rokami,jo moram na vsaki strani prijeti za škrge.Te so bile nekako vidne na zgornji strani.Ko mi ni prvič uspelo je odplavala mimo mene,vendar se je v naslednjem trenutku obrnila in se postavila proti meni-sovražno.Seveda sem se takrat umaknila,ker je zgledalo,kot ,da me hoče ugrizniti.Vendar nisem odnehala,še sem poskušala.Ne spomnim pa se,če mi je uspelo.

:vio: Par dni nazaj,pa smo bili-bilo nas je veliko nekje na kopanju.Ko smo se vračali,smo se šli obleči v slačilnico.Tam sem se hotela obleči in mi je nekdo nagajal,pulila sva se za obleko.Ni mu uspelo.V naslednjem trenutku smo bili že vsi skupaj v nekem prostoru(kot skladišče s policami) in na koncu je bila ena velika miza.Tam smo sedeli in jedli.Hrane je bilo ravno toliko,da smo vsi prigriznili čisto malo.Kar naenkrat pa so začeli prinašati in ponujati pečene jajce(brat,svakinja in še nekdo).Druga svakinja pa je imela poln krožnik zelenega grahu in še kar so hodili , iskali,prinašali s polic neko hrano.Nič mi ni bilo jasno.

:vio: Še pred tem neki dan,pa sem dobila obisk.Prišel je prijatelj,njegova sestra in nek neobrit moški,ki je zelo kadil.Ker nisem imela nič takega za ponuditi,sem jih postregla skromno.Zaradi tega mi ni bilo nelagodno,le razmišljala sem,kaj bi še lahko našla.Ta moški je pa želel nekaj več in v kuhinji sem zagledala pico v škatli in pomislila sem,kaj pa če mu to ponudim.Naslednji trenutek,pa sem se že znašla v nekem rastlinjaku,tam sem se prijetno sprehajala in pogovarjala s tem prijateljem.In konec sanj....v telesu sem imela neke vrste črve-kot modni(s podobnimi lovijo ribe),taki beli,bili so edino večji kot so običajni.Nekdo mi jih je odstranjeval.

#102 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 17. marec 2006, 19:38

Dons sem snjala da je moj brat hodil z eno 14-letnico!!!! :eek: On je drgač 32! Pa je reku sej mogoče je res mal mlada je pa edina suha k sem jo najdu!!!!!!

nenavadna nagnjenja in lepotni ideali...čigavi?...tvoji ali bratovi.... :inocent:



tenks, sej se mi je zdel nekak tkole, sam sem mogla vseen napisat, ...hehe

x;)x





že spet mi je škripnila citat-funkcija....$%!#"#¨$"#¨#$!¨#%!#¨#"¨""¨##$%&#!/)....improvizacija here I come......



to mi deli Amis...pa maš do smrt pir v dobrem
--------------------------------
lia, srčno upam, da pride kaj drugega tud u poštev......ne glih pir....:-))
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#103 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 17. marec 2006, 19:46

Pozdravček..

Danes sem imela res čudne sanje in zato sm rekla, da pridm semle in mi bo mogoče kdo kej bolj razjasnil. Ker takih sanj se nikol nism mela icon1_eek.gif

no pa začnimo.. bla sem v neki učilnici, kjer smo se ravno pripravljal na začetek predavanja.. zraven mene je sedela sošolka in mi je rekla, da ji je umrla sestrična.. seveda je blo men tud mal hudo zarad nje..pač nekdo ji je umrl.. sam nism pa ji izrekla sožalja..ne vem zakaj. No, potem sm naprej sanjala, kako je ta njena sestrična umrla..utapljala se je v morju al jezeru.. in ko sm to sanjala se je vse dogajal pod vodo.. kako je ona tonila.. hotla je it na površje, sam ni mogla in zraka ji je zmankoval.. nad njo na vodni gladini pa je bil en džip in se mi zdi, da je zraven plaval še njen oče.. potem pa je blo tko kot bi se jaz utapljala.. in sm zajemala zrak in sm clo enkrat vdihnla in zajela zrak pod vodo.. od tuki naprej ne vem tocno katera je bla utapljajoča oseba.. en trenutek ona, nasledn pa sm spet mela občutek, da sem to jaz.. to se je mal mešal. No, potem so jo potegnil iz vode in začel oživljat.. nekdo ji je dajal umetno dihanje, jaz pa sm ji masirala srce. Jaz sm postajala vse bolj živčna, ker je že tolk časa bla brez zraka in sm bla v skrbeh, saj dlje ko bojo njeni možgani brez zraka več je možnosti za okvaro možganov, če bo preživela. V tem času oživljanja sm v bistvu bla jaz hkrati ta "ta mrtva" in ta, ki je oživljala. Drugač povedan, jaz sem oživljala samo sebe.. svašta.. no, potem smo se naenkrat znašli pri nas doma v predsobi.. še vedno smo oživljal.. no in sem že skor hotla obupat, ker sm se trudla že več kot deset minut.. da je že brez smisla. Potem sm probala še enkrat poiskat tisto pravilno mesto, kjer se pritiska pri masaži srca.. in mi je uspel. Začutila sm kako mi je srce dvakrat zabilo.. in sm začela dihat in hlastat po zraku.. ves ta čas oživljanja sem mela občutek, da sem bila hkrati v obeh telesih. Ko je srce začelo utripat, sm ga začutila tista "jaz", ki sem reševala..

Nikol še nism mela takih ali podobnih sanj.. muči me to, da sem bla v dveh telesih in v enem skor mrtva.. in reševala samo sebe.. res svašta
---------------------------------------------
le kje se ti tako dogaja....po sanjah sodeč, se del nanaša na učenje, službo in to področje....en del se nanaša na odnos z očetom....in predvsem tvoj odnos do sebe same......hudo te je zasulo, vsaj po sanjah sodeč....ali res najbolj trpi tvoj čustveni del, boš vedela sama....utapljati se v čustvih in umreti od tega, tud ni dobro. na vso srečo to veš in zato oživljanje tudi uspe.....dobro bi bilo naredit temeljito revizijo in sprejeti praktične ukrepe....pa rada se imej.... xwizardx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#104 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 17. marec 2006, 20:01

viola-sm.jpg Še pred tem neki dan,pa sem dobila obisk.Prišel je prijatelj,njegova sestra in nek neobrit moški,ki je zelo kadil.Ker nisem imela nič takega za ponuditi,sem jih postregla skromno.Zaradi tega mi ni bilo nelagodno,le razmišljala sem,kaj bi še lahko našla.Ta moški je pa želel nekaj več in v kuhinji sem zagledala pico v škatli in pomislila sem,kaj pa če mu to ponudim.Naslednji trenutek,pa sem se že znašla v nekem rastlinjaku,tam sem se prijetno sprehajala in pogovarjala s tem prijateljem.In konec sanj....v telesu sem imela neke vrste črve-kot modni(s podobnimi lovijo ribe),taki beli,bili so edino večji kot so običajni.Nekdo mi jih je odstranjeval.
-----------------------------------------
no, pa pojdimo po vrsti...ker je od takrat minilo že nekaj časa, je bila medtem najbrž že tudi "realizacija" sanj.... x;)x ....mogoče si v zadnjem času bolj obrnjena vase in imaš zato manj časa za siceršnje družabne in socialne stike, ki jih je bližnja okolica vajena.....in temu se verjetno kdo uprl...ali pa vsaj čutil tako.....ti se sprehajaš po svojem notranjem prostoru in prav je tako....le nikar ne imej slabe vesti zaradi tega....verjemi, znašli se bodo tudi brez tebe....ali z malo manj tebe... x:)x



viola-sm.jpg Par dni nazaj,pa smo bili-bilo nas je veliko nekje na kopanju.Ko smo se vračali,smo se šli obleči v slačilnico.Tam sem se hotela obleči in mi je nekdo nagajal,pulila sva se za obleko.Ni mu uspelo.V naslednjem trenutku smo bili že vsi skupaj v nekem prostoru(kot skladišče s policami) in na koncu je bila ena velika miza.Tam smo sedeli in jedli.Hrane je bilo ravno toliko,da smo vsi prigriznili čisto malo.Kar naenkrat pa so začeli prinašati in ponujati pečene jajce(brat,svakinja in še nekdo).Druga svakinja pa je imela poln krožnik zelenega grahu in še kar so hodili , iskali,prinašali s polic neko hrano.Nič mi ni bilo jasno.
--------------------------------------------------------
prijetno druženje in zaupanje...nekdo pa rahlo preveč sili v tvoj osebni prostor (vsaj za tvoje trenutno počutje).....ostala vsebina zelo podobna prejšnji....le da ti sanje pokažejo, da je za "hrano" vseeno poskrbljeno, tudi, če si ti zasedena z drugimi rečmi......


Včeraj sem sanjala,da sem hotela uloviti ribo.Riba je plavala v čisti vodi in nekdo mi je rekel,če jo želim uloviti z rokami,jo moram na vsaki strani prijeti za škrge.Te so bile nekako vidne na zgornji strani.Ko mi ni prvič uspelo je odplavala mimo mene,vendar se je v naslednjem trenutku obrnila in se postavila proti meni-sovražno.Seveda sem se takrat umaknila,ker je zgledalo,kot ,da me hoče ugrizniti.Vendar nisem odnehala,še sem poskušala.Ne spomnim pa se,če mi je uspelo.
------------------------------------------------------
zanimivo...riba je riba, hrana, simbol sočutja.....itd.....kaj od tega si lovila?...če gre za osebo, se s tem ne strinja....če za kaj drugega, se ti mogoče zdi, da ti je tisto nekaj pokazalo zobe?...kakšna transformacija včasih tud strašljivo izgleda...... x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#105 Advaita

Advaita
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 59

Objavljeno: 18. marec 2006, 00:19

Pozdravljen butl!

Eee...a te lahko nekej vprašam..mislm...o knjigah. Si napisal "razne butaste knjige". Kt da sem začutu en prezir do takih /butastih/ knjig in do unih, k jih pišejo. Zakaj jih pa preziraš? Eee...kako pa ti gledaš na ljudi...mislm...po kakšnih kriterijih jih pa deliš na...kva že...povprečne in ene druge še?


Kot vidiš sem "razne butaste knjige" napisal v pomišljaju! Ne bom rekel da je butasta, ker lahko imam prav jaz ali pa on oz. jaz mislim, da imam prav, on, kateri je avtor te knjige pa misli da ima prav on! O temu, kdo ima prav in kdo ne more reči nihče. kajti vsak človek ima svoj um, dušo in vse na vse zadnje telo in tako vsak tvori svojo predstavo o nepravilnem in pravilnem, o resnici in neresnici. Če bi se kregala, to nebi pripeljalo nikamor! Nimam nobenega prezira do teh knjig, katere razlagajo o predmetih, ki se pojavljajo v sanjah, ampak pravim, da je to nekdo pisal, ki je na podlagi svojih sanj zabeležil, kaj posamezni predmet pomeni v njegovih sanjah (ali pa je zbral več ljudi, kateri so mu razlagali, kaj so ugotovili, kaj pomenijo posamezni predmeti v njihovih sanjah)! Če bi se vsaj malo posvetil sanjski jogi (svojim sanjam) bi videli kaj sanje so in vedel bi, kaj ti sporočajo oz. vedel bi katere sanje imajo pomen in katere ne.

Glede ljudi, katere sem delil na povprečne in višje duhovno razvite ljudi ti povem naslednje: Povprečni človek (99%) se navezuje na materialne dobrine in tako goji ego in ga veča! Ko si nekdo, kateremu je všeč na primer avto Passat 1987 letnik, kupi ta omenjeni avto, ga čez čas zapusti oz. ga ne čisti kot na začetku kadar je nov. Ko zagleda nov avto in ko se spomni svojega, ga prelije žalost in začne razmišljati češ, zakaj pa nisem še kakšnih pol leta varčeval in bi si tako lahko kupil novega (npr. letnik 2001 ali 2002) in boljšega. Prav tako se začenja človek navezovati na materialne dobrine, kot so velik bazen, dobre in velike avte, veliko hišo, naj bo skop in naj ne daruje denarja drugim,... (to je le primer)!!! Žalost, ljubosumje, nesramnost, hinavščina,... vse to je ego, katerega se moremo rešiti!!!

Čak mal. Spet nis čist dosleden. Enkrat pišeš, da ti noben ne more razložit tvojih sanj, zdej se je pa kr pojavu en guru, k jih pa lahko. Pol ni glih, da nobeden, če guru lahko.


Mogoče nisi prebral mojega kratkega odgovora!!! Ti priporočam da si ga prebereš!

Kako naj pa vem, da pa ti nisi moj guru al pa jst tvoj al pa od kakšnega druzga al pa kakšen drug? Kako pa veš, da je guru guru?


Kako veš da je guru Guru? To je predvsem zakomplicirano vprašanje in hkrati zelo pomembno!! Res dobro vprašanje! Na to vprašanje skoraj da ni moč odgovoriti (vsaj zame oz. na podlagi mojih izkušenj)! Vsak, kateri začenja z katerimi od duhovnih disciplin (Tantra, Vama Marga, Joga, Budizem, Taoizem in druge) se najprej sreča z teorijo in nato s prakso. Če odkriješ svojega "notranjega vodiča", kateri ti pove kaj je prav in kaj ne, pomeni, da je izbrani guru res Guru. Ko začenjaš stopati po duhovni poti in če si dovolj moder, lahko "oceniš" svojega guruja. O tem bi lahko napisal knjigo. Če te blazno resno zanima ta stvar glede gurujev ti priporočam, da poizkusiš prej in nato govoriš in sprašuješ, kajti le tako boš zastopil!!

Sori k sprašujem, ma sem samo en butl, pa me zanima.


Vprašati ni napaka in prav tako se ni potrebno opravičevati. Kot sem omenil, je dobro, če te to tako zanima, prestopiti na duhovno stran in tako presoditi, kaj je zate in kaj ne! Mislim, da lahko le modri presojajo (začetniki, kateri imajo življenjske izkušnje,...). Vprašal boš, kateri pa imajo izkušnje v življenju in kateri so modri in zakaj? Preprosto povedano, so se v prejšnjih življenjih ukvarljali s tovrstnimi stvarmi in so vsako svojo reinkarnacijo posvetili učenju in duhovni rasti (če govorimo o dakshini margi ali desni poti). Mogoče so tisti, ki so spoznali, da je desna pot ali dakshini marga pot, preko katere lahko nesmrtnost dosežemo šele po stoterih ali morda po tisočerih življenjih podzavestno spoznali, da je vama marga tista s pomočjo katere lahko vse to in še veliko več dosežemo v toku enega življenja! Če boš vprašal, kako pa to veš, ti bom odgovoril, da jaz tako verjamem in ti morda ne. Tki pa povem, da še nihče ni vsatl od mrtvih in povedal kako je življenje po smrti.

In še nekaj: Preden presojaš probaj. Ne pravim da presojaš ti, ampak svetujem, da probate vsi!!! Prav tako bi rad povedal, da je radovednost veliko vredna in to mi je všeč!!!

#106 irenica

irenica
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 18. marec 2006, 00:48

Pozdravček..

Danes sem imela res čudne sanje in zato sm rekla, da pridm semle in mi bo mogoče kdo kej bolj razjasnil. Ker takih sanj se nikol nism mela icon1_eek.gif

no pa začnimo.. bla sem v neki učilnici, kjer smo se ravno pripravljal na začetek predavanja.. zraven mene je sedela sošolka in mi je rekla, da ji je umrla sestrična.. seveda je blo men tud mal hudo zarad nje..pač nekdo ji je umrl.. sam nism pa ji izrekla sožalja..ne vem zakaj. No, potem sm naprej sanjala, kako je ta njena sestrična umrla..utapljala se je v morju al jezeru.. in ko sm to sanjala se je vse dogajal pod vodo.. kako je ona tonila.. hotla je it na površje, sam ni mogla in zraka ji je zmankoval.. nad njo na vodni gladini pa je bil en džip in se mi zdi, da je zraven plaval še njen oče.. potem pa je blo tko kot bi se jaz utapljala.. in sm zajemala zrak in sm clo enkrat vdihnla in zajela zrak pod vodo.. od tuki naprej ne vem tocno katera je bla utapljajoča oseba.. en trenutek ona, nasledn pa sm spet mela občutek, da sem to jaz.. to se je mal mešal. No, potem so jo potegnil iz vode in začel oživljat.. nekdo ji je dajal umetno dihanje, jaz pa sm ji masirala srce. Jaz sm postajala vse bolj živčna, ker je že tolk časa bla brez zraka in sm bla v skrbeh, saj dlje ko bojo njeni možgani brez zraka več je možnosti za okvaro možganov, če bo preživela. V tem času oživljanja sm v bistvu bla jaz hkrati ta "ta mrtva" in ta, ki je oživljala. Drugač povedan, jaz sem oživljala samo sebe.. svašta.. no, potem smo se naenkrat znašli pri nas doma v predsobi.. še vedno smo oživljal.. no in sem že skor hotla obupat, ker sm se trudla že več kot deset minut.. da je že brez smisla. Potem sm probala še enkrat poiskat tisto pravilno mesto, kjer se pritiska pri masaži srca.. in mi je uspel. Začutila sm kako mi je srce dvakrat zabilo.. in sm začela dihat in hlastat po zraku.. ves ta čas oživljanja sem mela občutek, da sem bila hkrati v obeh telesih. Ko je srce začelo utripat, sm ga začutila tista "jaz", ki sem reševala..

Nikol še nism mela takih ali podobnih sanj.. muči me to, da sem bla v dveh telesih in v enem skor mrtva.. in reševala samo sebe.. res svašta
---------------------------------------------
le kje se ti tako dogaja....po sanjah sodeč, se del nanaša na učenje, službo in to področje....en del se nanaša na odnos z očetom....in predvsem tvoj odnos do sebe same......hudo te je zasulo, vsaj po sanjah sodeč....ali res najbolj trpi tvoj čustveni del, boš vedela sama....utapljati se v čustvih in umreti od tega, tud ni dobro. na vso srečo to veš in zato oživljanje tudi uspe.....dobro bi bilo naredit temeljito revizijo in sprejeti praktične ukrepe....pa rada se imej.... xwizardx

Ponavadi ti meni razložiš moje sanje.Ob tvojih sanjah sem dobila občutek,da se z nečim boriš.V sebi.Da je bilo težko,zate.In vidim,da ti je to uspelo.Upam,da so moji občutki pravi. xsrcx
Glede tvojega pojasnila mojih sanj.Danes nisem čisto sigurna,da je to kar mislim.V nedeljo bom vedela več.

To temo je popravil/a irenica: 18. marec 2006, 00:52


#107 leOna4u

leOna4u
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 117

Objavljeno: 18. marec 2006, 07:01

jutr, lepo jutro vsem.ta tedan vsako noč sanje in tokrat zopet:

šla sem k babici na piknik, zbrano vso sorodstvo prav lušno je bilo
ko se odločim, da bi pa raje šla na kavico s kolegico, s katero se res dolgo nisva videli ( dve leti), da mal poklepetava..
grem v stranišče, tam naj bi bil mir, da jo pokličem, pridem na wc ta brez vrat nisem vedela da ga prenavljajo, školjka ogromna, umazana, polna wc paprirja, makaronov, graha...
pokličem kolegico preko gsm, se oglasi, šokirana, ker mesliši,
povem, da je ena kolegica rodila, ki se tud dolg nista videle,
pol pa rečem, ej ne kličem zato, full rada bi te povabla na kavo, a greš......ona vpraša. zakaj,
jaz kje se dobiva..potem vse tiho, telefon ugasne.kličem še enkrat, ko se oglasi gsm spet ugasne
pokličem šeenkrat napačna zveza oglasi se moja mama, prekinem, ej saj ne kličem nje, pokličem šeenkrat kolegico, se oglasi njen sin in me vpraša, pa kaj zezaš, ravno ko se kolegica oglasi prekine, pa to ni res, očitno gsm zeza in se ne moreva zmenit do konca...
ko je ona spet na vezi gsm dokončno ugasne in tud prižgat se več ne da...
pogledam okoli sebe in si mislim , kako majo lahko tako veliko školjko v wc in še tako umazano povrhu?

prej je dvakrat prišla mimo teta iz zgornjega nadstropja, nevem a je imela modno revijo, vsakič drugače oblečena,
no ko pride tretjič jo pogledam, imela je oblečeno roza jakno tako moderno in ji rečem:
Ej, ta ti res full pristaja, v tej pa splooh ne zgledaš tko debela........

in odidem...to je to.....
VARIATIO DELECTAT.
Raznolikost se prileže.
Fedrus

#108 irenica

irenica
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 19. marec 2006, 01:01

:2src: Tam zgoraj sem nekaj zabrklala.Saj sem vedela ,da bi morala počakati na beli dan ....Sory,upam,da nisem preveč mimo vsekala.

#109 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 19. marec 2006, 08:57

bila sem na nekem sončnem travniku..zraven mene pa divji beli konj, ki se je čisto mirno pasel zraven mene...vsake tolk časa, me je sunil z gobcem in prhnil...češ pridi grema xsrcx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#110 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 19. marec 2006, 22:51

tole noč mi spet ni bilo dolgčas - sanj kolikor hočeš in to slikovitih.
spomnim pa se tega: z nekom sem vstopila v neko sobo, kjer je po tleh lezlo ogromno malih tankih kač, bljak, jaz sem pa morala iti na drugo stran sobe do neke mize in vzeti neko stvar s te mize. poteptala sem vse kače, kar sem jih lahko in se tako rešila, pa še do mize sem prišla. ampak sem najprej šla do mize, vzela stvar, šele potem sem teptala kače.
bledo se spomnim tudi tega, da sem v rokah držala neko šaro ali nekaj ogabnega, morda nevarnega. v glavem nekaj, česar sem se morala rešiti. stvar sem vrgla v morje, ampak je bilo ful blizu obale. skratka ne dovolj daleč. morje je bilo lepo modro in morda malce razburkano.

#111 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 19. marec 2006, 23:15

:eek:

ne morem verjet, men so kače čist fajn živali...v naravi sem srečala goža,modrasa, belouške, slepiče...

ameriškega goža sem imela na roki, veš kako je to nežna in prijazna in topla žival.....

nikoli ne napade iz zasede , zmeraj jo človek najprej ogrozi....tak da ne se jih bat x;)x

za sanje pa tak veš , da niam pojma kaj bi pomenile.... :o|o:

--------------------------------
lia, srčno upam, da pride kaj drugega tud u poštev......ne glih pir....:-))



x^x če mi rata , kar se odvija , si lahko brez skrbi, bova izbirale x:Xx x:px čist vsaka po svojih željah x8Dx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#112 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 19. marec 2006, 23:16

to ni bilo prvič, da sem sanjala kače. kaj morem, če mi v sanjah vedno grozijo. v real lajfu pa tudi ne bi bila najbolj navdušena nad bližnjim srečanjem.

#113 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 20. marec 2006, 08:39

jooj koliko sem sanjala xcivx

najprej o eni moji blazni simpatiji, da sem bila v berlinu in je stalno nekaj skakal okrog mene in me objemal,
zelo ljubko in grivo, potem je pa zginil nekam :o|o:

drugo, bolj bistveno, sem letala z zmajem, takim, motornim...zelo vratolomno je bilo vse skupaj, bila sem z eno prijateljico, ki mi je stalno govorila, naj se ne bojim, ampak smo delali loopinge in svasta, noro!
drugace je bilo ok, ko sem se nehala tako bat, bil je lep dan, super razgled...ampak edino malo slabo mi je bilo od vsega.
pristali smo na nekem otocku, mediteranskem, ob neki cerkvi, in tam sem potem jaz nekaj blazno raziskovala okrog, se sama ne bi vedla, kaj, ampak bila sem zelo blizu! :inocent:

s taisto zensko sem potem bila na potovanju v parizu, kjer sem se malo zgubila na enem dvoriscu, zasla med neke umetnike, zelo lepe stvari so poceli, potem sem nekako povezala nekoga iz slovenije z njimi in sem dobila neko darilo in odsla veselo :D
lepo je bilo, ful dobre stvari so delali...


tretje sanje...bila pri eni prijateljici, ki je zivela nekako na eni bivsi zelezniski postaji.
tam je bila se grupa ljudi, prijateljev in znancev. zelela sem na WC, pa mi je stalno nekdo uletaval...no, na koncu sem se v miru polulala :-D

potem smo vsi skupaj sli ven in delali vencke iz cesnjevih cvetov in vejicc. zanimivo je bilo to, da sem bila s samimi fanti.

buo?!
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#114 Kjara

Kjara
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 73

Objavljeno: 20. marec 2006, 09:59

ja, tudi jst sem spet ful nekaj sanjala, pa spet moj spomin ne dela najbolj xrolleyesx

Prve sanje: s fantom sva opremljala en prostor, kjer sta še dva živela, vendar sta se nameravala odselit ( resnici iščeva oz. mogoče sva že našla najin nov dom, zdaj se odločava ali je to to). V tem prostoru je bilo ful enega pohištva, ki je bilo še kar ohranjeno in dokaj lepo - barvno, prostor sam pa velik, svetel, bel. Tak - je dihal... No in sva ugotavljala, kako bi si ga midva preuredila: to pohištvo je bilo večinoma usnjeno in fant je rekel, da bi ga dal ven, ker ga preveč omejuje. JSt sem se strinjala, da ga zamenjava. Jst pa sem mu kazala, da bi lahko prostor celo pregradila in imela nekje dnevno sobo in to je bilo fantu kar všeč xDDx

Druge pa:vem, da smo hodili po neki poti, bilo nas je več in to kar nekaj oseb,s katerimi nimam nobenega stika več, vem pa, da je šlo iz sošolke iz osnovne šole... No in potem smo se znašli v eni koči x?x in tam je bila kakor ena zabava. Kar naenkrat je notri stopila tud ena moja kolegica zgoraj brez :eek: Jst sem bila ful začudena, ona pa lepo samozavestno skakala naokrog. pa še moja sestra je bila tam, tudi nekaj podobnega je bilo z njo. In potem sem videla, da so tej moji kolegici pristopile druge in ji rekle, da je pa taka oprava res mal too much in takole ne more skakat okrog. se je kar mal začudila in potem je mene vprašala, če je boljše, da si da čez srajčko :eek: x?x vem, da si jo je dala. Potem pa je še sestra prišla do mene in rekla, da so klicali mami, da se neprimerno obnaša na koči in sem ji jst rekla, da ravno zarad tega se jst rajš temu izognem... x?x x?x x?x xrolleyesx Da se da to tud na lažji način... x?x svašta...

#115 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 20. marec 2006, 11:01

Evo, da probam tole skup spravit...
Bla pri babici in dedku, neki smo pospravljal al kaj.. Tud mami in oči in brat bli tam, skratka cela familija.. V isti bajti, v bistvu v isti sobi živel tud moj bivši.. Me je cel cajt, ko sem skakala tam po sobah in prenašala obleke in pomivala posodo ignoriral in če sem ga kaj vprašala, ful prisiljeno prijazno odgovoril.. Pol sem se nehala ukvarjat z njim, nehala komunicirat, ker se mi je zdel nesmiselno in se posvetila delu.. Ampak še vedno sem ga ves čas čutila zraven, tko mal nelagoden občutek ko ne veš točno kako in kaj..
Stepala preprogo skozi okno (fuuul visoko je blo, ene 4, 5 nadstropij..) in vidla v travi pod hišo napise (kot bi en s supergo po blatni travi rinil in pisal..): XXXX, ljubim te in srčke in take..
Pol smo nehal pospravljat, sem na stopnicah srečala brata in ga vprašala, če je on tipa punca tud tud tle.. Je rekel, da ja, da jo je v garaži srečal.. :eek: Zakaj pa ne pride gor? Ja, da noče. In da je šel vprašat tipa zakaj ženska ne pride gor, pa je on rekel, da se mogoče boji, da bom jaz kako sceno nardila..
No, sem bila firbec in šla v garažo, kao po razredčilo, ki ga rabim.. Ena prestrašena majhna, ful, ful mlada črnolasa punčka tam sedela.. Sem jo vprašala kje je razredčilo, pa zakaj ne gre gor in še par tko čist normalnih stvari.. pol pa se ful prijazno poslovila in šla ven.. skozi okno vidla, da se je ful olajšano nasmejala.. Jaz pa razmišljala kok je čist simpatična punca pa zakaj jo je tip v garažo zaprl... :inocent:

odštek, čist xrolleyesx
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#116 Trinity

Trinity
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 515

Objavljeno: 20. marec 2006, 12:09

[quote name='Amis' date='17. Mar 2006 ob 19:39' post='657063']
nenavadna nagnjenja in lepotni ideali...čigavi?...tvoji ali bratovi.... :inocent:
quote]


x:Dx :vragec: x:Dx
nenavadna nagnenja - no ne da bi vedla!
Maybe sem pa res veliko razmišljala o lepotnih idealih in o tem ali biti z nekom ker je lep in morda ne preveč karakterno ustrezajoč... A lahko sam sebe prevaraš oz. koliko časa to lahko delaš! :xx!:

#117 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 20. marec 2006, 12:13

Nocoj pa sm sanjal, da sem hčerko dobu :eek: ....pa kar takoj je shodila x:o)x Nič jasn..... x8Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#118 Trinity

Trinity
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 515

Objavljeno: 20. marec 2006, 12:14

Pozdravček..

Danes sem imela res čudne sanje in zato sm rekla, da pridm semle in mi bo mogoče kdo kej bolj razjasnil. Ker takih sanj se nikol nism mela icon1_eek.gif

no pa začnimo.. bla sem v neki učilnici, kjer smo se ravno pripravljal na začetek predavanja.. zraven mene je sedela sošolka in mi je rekla, da ji je umrla sestrična.. seveda je blo men tud mal hudo zarad nje..pač nekdo ji je umrl.. sam nism pa ji izrekla sožalja..ne vem zakaj. No, potem sm naprej sanjala, kako je ta njena sestrična umrla..utapljala se je v morju al jezeru.. in ko sm to sanjala se je vse dogajal pod vodo.. kako je ona tonila.. hotla je it na površje, sam ni mogla in zraka ji je zmankoval.. nad njo na vodni gladini pa je bil en džip in se mi zdi, da je zraven plaval še njen oče.. potem pa je blo tko kot bi se jaz utapljala.. in sm zajemala zrak in sm clo enkrat vdihnla in zajela zrak pod vodo.. od tuki naprej ne vem tocno katera je bla utapljajoča oseba.. en trenutek ona, nasledn pa sm spet mela občutek, da sem to jaz.. to se je mal mešal. No, potem so jo potegnil iz vode in začel oživljat.. nekdo ji je dajal umetno dihanje, jaz pa sm ji masirala srce. Jaz sm postajala vse bolj živčna, ker je že tolk časa bla brez zraka in sm bla v skrbeh, saj dlje ko bojo njeni možgani brez zraka več je možnosti za okvaro možganov, če bo preživela. V tem času oživljanja sm v bistvu bla jaz hkrati ta "ta mrtva" in ta, ki je oživljala. Drugač povedan, jaz sem oživljala samo sebe.. svašta.. no, potem smo se naenkrat znašli pri nas doma v predsobi.. še vedno smo oživljal.. no in sem že skor hotla obupat, ker sm se trudla že več kot deset minut.. da je že brez smisla. Potem sm probala še enkrat poiskat tisto pravilno mesto, kjer se pritiska pri masaži srca.. in mi je uspel. Začutila sm kako mi je srce dvakrat zabilo.. in sm začela dihat in hlastat po zraku.. ves ta čas oživljanja sem mela občutek, da sem bila hkrati v obeh telesih. Ko je srce začelo utripat, sm ga začutila tista "jaz", ki sem reševala..

Nikol še nism mela takih ali podobnih sanj.. muči me to, da sem bla v dveh telesih in v enem skor mrtva.. in reševala samo sebe.. res svašta
---------------------------------------------
le kje se ti tako dogaja....po sanjah sodeč, se del nanaša na učenje, službo in to področje....en del se nanaša na odnos z očetom....in predvsem tvoj odnos do sebe same......hudo te je zasulo, vsaj po sanjah sodeč....ali res najbolj trpi tvoj čustveni del, boš vedela sama....utapljati se v čustvih in umreti od tega, tud ni dobro. na vso srečo to veš in zato oživljanje tudi uspe.....dobro bi bilo naredit temeljito revizijo in sprejeti praktične ukrepe....pa rada se imej.... xwizardx



Jaz sicer nimam izkušenj z razlago, vedno sam prejemam nasvete :palec:
tko da laično povedano mogoče pa izgubljaš kake sanje / želje iz pretekosti oz. jih poskušaš rešiti ali obuditi pozabljene ( stara Amis se spomne sanj male Amis ).... To je največ kar bi jst potegnila iz tega.. Glede na lep razplet sanj ti želim veliko sreče!

#119 Lolita Lempicka

Lolita Lempicka
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 199

Objavljeno: 20. marec 2006, 13:16

Jaz pa vedno najbolj itenzivno sanjam zjutraj in sem potem vsa zmedena, saj ne vem, kaj je res in kaj ne x:o)x
Sanjala sem, da me je neki varnostnik zaprl v garderobo. Jaz sem bila obupana in v želji po rešitvi sem začela nekaj iskati. našla sem škarjice. V tistem trenutku pa je garderobo zajela voda in vrata so se odprla. Stekla sem do varnostnika in ga s škarjicami zabodla v pleksus. Kar naenkrat pa sem se znašla na Nizozemskem, kjer je neka ženska brisala mlako krvi po tleh, ki pa je bila razredčena z vodo. Vprašala sem jo kdo je to storil in odgovorila mi je da jaz. Potem sem se zbudila....
Čudne sanje. Vem samo to, da kri pomeni odtekanje življenske energije, ampak ravno danes jo imam veliko, se mi zdi. xrolleyesx
In al' veš, da ti ga vnemaš,
ti mu pevski ogenj daš,
al' se smel bo razodeti
vsaj pozneje, sam ne ve.


(F. Prešeren)

#120 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 20. marec 2006, 13:31

V sanjah sem srečal Neila Younga. xmusicx
Pa še podpisal se mi je. x8Dx

"Comes a time..." :listen:
Possible—but highly unlikely.

#121 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 20. marec 2006, 17:09

amis xcivx

kje si?

upam, da si ok, glede na tvoje divje sanje zadnjic :inocent:


xsrcx t
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#122 Liu

Liu
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 20. marec 2006, 17:11

jest mam pa zadnje case tako mesanico sanj, da je prow adijo pamet!!! Spomim se samo insertov..... tko na vsake toliko casa imam en fles kaj se mi je sanjalo.... Ampak nobenga bistva nikjer..... nic se ne povezuje xrolleyesx svasta x:)x
Uspeh je drznim zagotovljen!

#123 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 20. marec 2006, 23:53

amis xcivx

kje si?

upam, da si ok, glede na tvoje divje sanje zadnjic :inocent:
xsrcx t

x:Dx ...sej tiste sanje niso ble moje...mi ni delala funkcija "citat"...pol sem pa kopirala in pod črtico dala komentar.....zdej pa čakam, da prime aspirin, da bom lahko spala....če kdo rabi malo notranjega ognja, ga malček oddam..... x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#124 bela vrtnica

bela vrtnica
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 21. marec 2006, 07:27

Danes se mi je sanjalo kako sva s kolegom ubila bika,.. vsak ga je zgrabil za en rog in sva ga položila na tla,...
Non-cooperation with evil is a sacred duty.
Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.
Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.
Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.
Mahatma Gandhi

#125 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 21. marec 2006, 07:39

bila sem na nekem sončnem travniku..zraven mene pa divji beli konj, ki se je čisto mirno pasel zraven mene...vsake tolk časa, me je sunil z gobcem in prhnil...češ pridi grema xsrcx

spet podobne sanje xrolleyesx s tem da je bila pokrajina tako mlečno zelena
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0