Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moje sanje 2


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 6 x ocenjeno
2619 komentarjev na to temo

#1401 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 21. junij 2009, 20:15

Živjo, zadnje čase velikokrat sanjam da sem v gozdu, zagledam medveda, ki me potem lovi in jaz bežim pred njim. Prejšnjič sem bežala sama, tokrat pa je z mano bežal še nek prijatelj(ki sem ga sicer prvič videla v sanjah). Prejšnjič sem se zbudila, preden me je medved ujel, tokrat pa sem se skregala z njim, ker se mi ni ljubilo več bežati in tako je bilo potem zopet vse vredu in sem se zbudila. x:)x Zanima me, kaj pomeni to bežanje pred medvedom?.. Pa spomnim se, da sem tudi leta nazaj sanjala, da sem bežala pred medvedom(enkrat sem ga potem zaprla v našo klet).


dej se ti usak dan klele javljej in poročej da si ok. in to naslednjih 77 let. in pol bomo loh ugotowil, da če te medved lovi v sanjah, še ni nujno, da te bo u RL tud. al pa usaj da te ujame in žiwo požre. al pa premlati. in to do krvi.
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#1402 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 26. junij 2009, 16:46

Bežala si pred medvedom, potem si ga pa kar zaprla v klet?

Bežala si pred "problemom", pol si ga pa kar potlačila v podzavest, hm, očitno je prišel nazaj.

#1403 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 26. junij 2009, 20:05

sanjala sem (en čas nazaj), da sem bila z mamo in bratom in da smo se zaprli v nek majhen prostor. pred tem smo pa dobili paket, v katerem naj bi bila hrana. čim sem dobila paket v roke, sem vedela, da notri ni hrana, ampak kače in sem jo vrgla stran in hitro zaprla vrata. prostor je bil steklen in v steklu so bile luknje, ki sem jih hitro vsa panična začela zapirati, a ena od kač (bile so zelo grde in hotele so nas na vsak način napasti) se je vseeno zelo sunkovito prebila skozi luknjo in me ugriznila v predel trebuha.
zanimivo mi je, da pogosto sanjam svojega brata. vsaka oseba, ki jo sanjamo, naj bi predstavljala v bistvu nek del naše osebnosti. z mojim bratom je v sanjah vedno vse OK, a pred kratkim sem pa sanjala, da sva se skregala.

#1404 Magenta

Magenta
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 56

Objavljeno: 27. junij 2009, 09:51

Ali kdo zna razvozlati tele sanje?

"Prišla sem na nek urad (mogoče za socialno delo?) s pokojno mamo (ki je bila še mlajša). Sledi birokratsko čakanje na vrsto. Bilo je nekaj drugih ljudi, sami neznani. Nenadoma plane noter divji neznanec s prijateljem. Divjak napade neznano žensko (očitno svojo), ki jo obsoja v navalu nekega ljubosumja in nezadržne agresije, z nožem jo udriha po vratu, veliko krvi, ubije jo. Nato se zave kaj je storil, mu je žal in joče, ampak je prepozno, gleda skrhano naokoli za sočutje ali opravičilo.
Nihče se ni vmešaval. Ob napadu sem se tudi jaz z mamo (ki je ves čas nema in nežna) umaknila v drug prostor z odprtimi vrati. Nisem želela gledati. Vem, da take destruktivne primitivce nič ne izuči, se jih ne da ustaviti, ko se zaženejo... zaslužijo si ves prezir in ni nobenega opravičila za taka dejanja. Grozno. Me je pretreslo in ujezilo."

Ima kdo kak preblisk?

" We begin to find and become ourselves when we notice how we are already found, already truly, entirely, wildly, messily, marvelously

who we were born to be."


#1405 Avonaedon

Avonaedon
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 29. junij 2009, 19:34

tvoje sanje pomenjo da je tvoja mama hotla ti več ljubezni dt sam da ni mela cajta tut duhovn cajta mislm, agresija je u bistvu u familiji, morš met na sumu tut incest al pa usaj spolno nadlegovanje pa kkšni fajti včasih brez dvoma, to ti geni govorijo stara, paz da nauš tut ti tko s frendi recimo al clo s familijo k to je teško u staut enkat ka gdo začne, lohk je blo še pred šesto leti al več pa ti to še vedn nosš je u bistvu tut zapis u auri, lohk se greš tut zdraut. sam nima veze zdraut al ne paz kva delaš pa pejt učas k mami na grob in se mal pogovor z njo al še bol z njenim duhom, lohk tut okol pounoči!

#1406 Magenta

Magenta
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 56

Objavljeno: 30. junij 2009, 08:44

tvoje sanje pomenjo da je tvoja mama hotla ti več ljubezni dt sam da ni mela cajta tut duhovn cajta mislm, agresija je u bistvu u familiji, morš met na sumu tut incest al pa usaj spolno nadlegovanje pa kkšni fajti včasih brez dvoma, to ti geni govorijo stara, paz da nauš tut ti tko s frendi recimo al clo s familijo k to je teško u staut enkat ka gdo začne, lohk je blo še pred šesto leti al več pa ti to še vedn nosš je u bistvu tut zapis u auri, lohk se greš tut zdraut. sam nima veze zdraut al ne paz kva delaš pa pejt učas k mami na grob in se mal pogovor z njo al še bol z njenim duhom, lohk tut okol pounoči!



O hudo, vsaka ti čast -
res je, da mi mama ni mogla pred smrtjo nič več povedat. Od kome je umirala 7 mesecev. Bila je prisebna, ampak se ni mogla ne premikati ne govoriti.
Agresija je definitivno v naši familiji od nekdaj. Od malega sva se borili za preživetje, ker so nas fizično ogrožali in želeli ubiti.
Kar se dediščine tiče so me tudi popolnoma oropali s ciljem maščevanja - dva 20 let starejša polbrata iz prvega zakona sta bila ljubosumna in sta uspela razdreti našo družino. Zdaj je sodišče spet v njuno prid odločilo, da mi jemljeta hišo in mi rubita z banke in iz hiše kar je ostalo.
Kljub strašljivosti vem, da delujejo univerzalni karmični zakoni, ki bodo slej ko prej poglihali zadeve na tak ali drugačen način. Nikogar ne obsojam, ker so slepi, destruktivni in tega ne razumejo.
Jaz imam veliko talentov, ki jih želim še izraziti, imam veliko duhovnega razumevanja, ki se ne veže na materialno matriko, ki nas obkroža v tem hologramskem življenju in to mislim, da je najpomembnejše.
Nikomur nisem storila nič žalega v življenju, od nekdaj delam na sebi in vem, da smo tukaj zaradi lekcij in zrelosti.
Mamin pogreb je bil z raztrosom na morju, drugače pa verjamem, da duh umrlega ni priklenjen na nobeno določeno lokacijo. Do zdaj se mi še ni javila. V sanjah pa je vedno mlajša, nežna, nasmejana, ampak nema.

Mislim, da sem v vsej tej skupni familiji jaz (ki sem ostala sama) tisti svetli žarek pozitivnosti, ki mogoče gliham tudi njihove grehe.
Ob strani mi stoji pa dokaj temperamentni partner, vendar se imava rada.

Še kakšna misel?

" We begin to find and become ourselves when we notice how we are already found, already truly, entirely, wildly, messily, marvelously

who we were born to be."


#1407 Avonaedon

Avonaedon
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 30. junij 2009, 09:01

O hudo, vsaka ti čast -
res je, da mi mama ni mogla pred smrtjo nič več povedat. Od kome je umirala 7 mesecev. Bila je prisebna, ampak se ni mogla ne premikati ne govoriti.
Agresija je definitivno v naši familiji od nekdaj. Od malega sva se borili za preživetje, ker so nas fizično ogrožali in želeli ubiti.
Kar se dediščine tiče so me tudi popolnoma oropali s ciljem maščevanja - dva 20 let starejša polbrata iz prvega zakona sta bila ljubosumna in sta uspela razdreti našo družino. Zdaj je sodišče spet v njuno prid odločilo, da mi jemljeta hišo in mi rubita z banke in iz hiše kar je ostalo.
Kljub strašljivosti vem, da delujejo univerzalni karmični zakoni, ki bodo slej ko prej poglihali zadeve na tak ali drugačen način. Nikogar ne obsojam, ker so slepi, destruktivni in tega ne razumejo.
Jaz imam veliko talentov, ki jih želim še izraziti, imam veliko duhovnega razumevanja, ki se ne veže na materialno matriko, ki nas obkroža v tem hologramskem življenju in to mislim, da je najpomembnejše.
Nikomur nisem storila nič žalega v življenju, od nekdaj delam na sebi in vem, da smo tukaj zaradi lekcij in zrelosti.
Mamin pogreb je bil z raztrosom na morju, drugače pa verjamem, da duh umrlega ni priklenjen na nobeno določeno lokacijo. Do zdaj se mi še ni javila. V sanjah pa je vedno mlajša, nežna, nasmejana, ampak nema.

Mislim, da sem v vsej tej skupni familiji jaz (ki sem ostala sama) tisti svetli žarek pozitivnosti, ki mogoče gliham tudi njihove grehe.
Ob strani mi stoji pa dokaj temperamentni partner, vendar se imava rada.

Še kakšna misel?


ja včas je tut partnerja dobr poslušat k situacijo od zun vid pa ni genetsko navezan pa to k karma ti je kurac od ovce če ti mislš da si lohk pasiuna pa pustiš da te folk jebe uglavo, učas je treba prjet za nož pa si udrezat kos kruha čeprou morš ti sama vedt če ma smisu se borit pa če to sploh hočš mislm tist za kar se bi kao lohk borila glavn da si srečna pa če nimaš kontakta s familijo ker so predebilni je to pač tko tle nimaš kej. morš vedt da je mama ne sam duh ampak tut u teb čist genetsko mislm pa govori skoz tebe ampak govori pa tut skoz brate pa mal poglej kako in zakva sej sovražt ih nima smisla to veš itak sej so sami žrtve zato pa tko težijo, mogoče bo enkat clo vse okej sam morš vseen poznt finte da te enkat u prihodnosti ne zajebejo sej veš folk je hitr naivn pa dobr srce in to pol ti pa to en klinc pumaga dobr srce če ta srce niti prežvet ne more, mislm koja korist od njega?! pa še to jebeš njihove kao grehe to glihajo oni sami če sploh glihajo mislm.

#1408 Magenta

Magenta
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 56

Objavljeno: 30. junij 2009, 12:30

haaa, dobro si napisal, sleng me je pa sploh v smeh spravil...
enivej...
ja, partner je zelo hud, da se psi spravljajo tako na nedolžne. Hud je tudi na sistem, ki to dovoljuje. Razume me in mi pomaga, je moj najboljši prijatelj.
Jaz načeloma ne dovolim, da me (kakor praviš) folk jebe v glavo. Tole pa se vleče še iz otroštva in dokler je bila živa, je mama urejala vse uradne stvari. Zdaj je prepozno po toči jokat. Glede na vse doživeto, glede na to, da sodišče ni upoštevalo naših prič in dokazov, da je jasno, da so psi škodoželjni in žejni krvi, pa da je birokracija zamižala in dovolila da goljufi obsodijo nedolžnega za goljufa in da ga pohlepni postavijo na cesto... lahko samo rečem, da je naš sodni sistem najmanj nepravičen, če že ne pokvarjen. Videti je, kot da podpirajo kriminalce.
Narejeno je bilo že vse kar je bilo, pač v rokah odvetnikov.
Seveda, da nimam nobenega kontakta z debili. Ne vem kako to misliš, da naj bi mama govorila skozi njih? Tudi ona ni imela nobenih kontaktov, razen, kadar so jo hoteli napasti ali opljuvati. Ne moreš si zamisliti njihovega sovraštva.
Ja, v prihodnosti bom pa vse, kar mi bo ostalo, itak zapisala partnerju, da ne bi slučajno še to vzeli. Moj partner mi namreč pomaga tudi finančno, hvala mu.

" We begin to find and become ourselves when we notice how we are already found, already truly, entirely, wildly, messily, marvelously

who we were born to be."


#1409 Avonaedon

Avonaedon
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 30. junij 2009, 18:43

kva mislm ja jasn kva mislm, to da je stvar u familiji sej so valda bratje od iste mame al kva?!

#1410 Magenta

Magenta
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 56

Objavljeno: 5. julij 2009, 09:54

kva mislm ja jasn kva mislm, to da je stvar u familiji sej so valda bratje od iste mame al kva?!


Ne ne ne, ti polbratje so sinovi od pokojnega očeta, v nobenem sorodu z mamo!
Zato mi pa ni šlo skupaj, razumeš. No, me zanima, kaj boš zdaj na to povedal?
By the way, nocoj sem sanjala mamo in njeno mamo, obiskale smo nekdanje stanovanje te pokojne mamine mame (ki je bilo tudi zaplenjeno, zanimivo, da je po ženski strani nekako prisotna nit izgube premoženja!?!). Objemale smo se, jokala sem in prosila, da mi oprostijo, če nisem uspela za njih življenja postoriti več za njiju. Nekako sem zaključila s tem, kakor da smo vse uredile...

" We begin to find and become ourselves when we notice how we are already found, already truly, entirely, wildly, messily, marvelously

who we were born to be."


#1411 Avonaedon

Avonaedon
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 5. julij 2009, 11:00

aja okej sori, sm mim kiknu hehe. zanimive sanje verjetn ti je njihou pumen itak jasn ampak hvala da sjih napisala sam še to ne nikol vidt sebe kokr žrtu niti koga druzga ker tko člouk nkol ne uzame odgovornost zase ampak sej to verjetn itak veš.

#1412 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 23. julij 2009, 13:19

Candle, lepo od tebe, da se soočiš iz oči v oči s problemi bolj primitivne narave. Sicer ti pa želim oblilo "blaženosti" ob novem spoznanju, ali lepi novici.


Meni se je tokrat sanjalo, da me nekdo hoče ubit. Ja, en star znanec me je hotel ubit, sam mislim, da me ni.
No ja, nekterim želijo tudi kej drugega, ne samo sreče in bogastva,....

#1413 Scorpion25

Scorpion25
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 60

Objavljeno: 28. julij 2009, 09:05

To noč sem sanjal da se vozim v nekem vlaku polnem oseb,ki jih ne poznam..vsi so bili videti utrujeni in veliko je bilo starejših...vlak je vozil neverjetno hitro..hotel sem dol z vlaka ker sem imel občutek da ne spadam na ta vlak vendar me "glavni" niso pustili..začel se mse upirati in komaj zbežal z vlaka..sledil me je nekdo vendar sem se ga uspel ubraniti in ga potolči na tla..potem pa se je je človeška podoba razkrila in iz nje se je prikazalo neko čudno bitje...potem sem šel po svoje..
Ko sm se zbudil sem bil totalno izčrpan in utrujen in v istem momentu me je prešinil občutek, da je bil ta vlak poln oseb, ki so odhajale s tega sveta na drug svet..po domače povedano..umrle..creepy!!!

#1414 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 28. julij 2009, 10:35

Ja zanimive sanje si imel. V življenje boš pobegnil od nekega dela, ki te utruja in je napolnjeno z nekimi starimi prepričanji, vzorci, načinom dela ipd. Seveda ne bo šlo tako zlahka, ker te bodo ti "vzorci oziroma prepričanja" preveč imeli v lasti, skratka ne bo šlo tako tekoče, kot si boš želel, vendar ti bo kljub vsemu uspelo.
Vendar v bistvu res ne vem, na kaj se vlak v tvoji podzavesti zares nanaša, vendar glede na tvoje občutke, ki so se ti porajali po koncu sanj, bi morda sanje lahko pomenile tudi to, da boš pobegnil pred nevarno situacijo.

#1415 Scorpion25

Scorpion25
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 60

Objavljeno: 28. julij 2009, 11:46

Hvala za inf;). zanimiva interpretacija...meni se zdi da je vlak pomenil bolj sredstvo na katerem prehajajo osebe na un svet..zakaj? ker sm pred leti sanjal podobno situacijo le da je takrat dedek vozil vlak..vsi smo šli dol le on je odpeljal naprej..in po teh sanjah je še isti dan umrl..

Imam pa še ene zanimive sanje... odpravil sem se na pot..potekala je po snegu po hribih z vlakom in avionom..prešel sm evropo in prispel do afrike..tam sem šel od jezera po poti na vrh nekega hriba kjer so živeli zanimivo indijanci :)..niso bili v šotorih.. tam so se zbirali tudi šamani in ostali duhovni ljudje..med njimi je bil tudi "beli" šaman..oblečen v belo..prišel sem do njega,s pogledi sva se srečala potem pa sem se zbudil...no ta "beli" človek obstaja v resnici v sosednji državi:)

#1416 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 30. julij 2009, 12:42

Po mojem mnenju, sanje pomenijo, da boš dosegel oziroma uresničil zastavljeni cilj. Kaže tudi na "duhovno prebujenje, modrost", skratke neke višje duhovne sfere.

#1417 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 30. julij 2009, 14:35

Tvoje sanje bržkone nakazujejo tvojo neumirjenost, oziroma spreminjanje iz enega stanja v drugo. Enkrat polna čustev, drugič eksplozivna, tretjič dobiš nenavadne ideje ipd. Tko znotraj v tebi mora kar vreti.
Če seveda stvar ni samo posledica gledanja filmov s to tematiko.

#1418 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 11. avgust 2009, 20:28

Se strinjam ja. Meni se v bistvu sploh več ne sanja, kar se pa spomnim je pa tolk glupo, da hočam takoj pozabiti.

#1419 //mirage

//mirage
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 620

Objavljeno: 24. avgust 2009, 18:42

Hmmm.... tak, tu v Sloveniji imam skoraj vedno ene moreče sanje (kadar se jih spomnim... OK, kadar so dovolj moreče, da jih ne morem pozabit) - torej sanje polne akcije, vojna (ta je še posebej prisotna), drugi svetovi, itd. , v glavnem samo, da ni normalno in da ne vzbuja lepih občutkov.
Sedaj, ko sem bila v Londonu, sem imela tudi malo bolj moreče sanje, ampak tematika je bila bolj vsakdanja.... Ko pa sem šla v Wales, so pa sanje postale bolj sproščene in sem imela na splošno lepe sanje.
Je pomembo, kje na naši Zemlji se človek nahaja, glede na to kakšne občutke nam vzbujajo sanje (tematika)? Ali sem imela enostavno samo tako obdobje, da sem imela končno lepše sanje?

byrdpixelbyfruitkait-d4l.png


#1420 Scorpion25

Scorpion25
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 60

Objavljeno: 27. avgust 2009, 12:01

to noč semimel dokaj nenavadne sanje. Gledal sem dlani in čutil energijo v njih...bolj ko sem se fokusiral na njih bolj sem jo čutil..potem pa sm dlani usmeril proti tlom na katerih je ležalo listje in ostale zadeve, ki ležijo na kakem parkirišču ali cesti. Skoncentriral sem se na listje in ostalo ter začel premikati dlani v določeno smer in ko sem premikal dlani se je v smeri v kateri sem jih imel začelo premikati listje in vse ostalo. Tako sem premaknil en kup tega listja. Ni bilo na varjanto vetra pač pa čisti fokus na dlani in vročino v njih... užival sem.

#1421 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 27. avgust 2009, 15:12

Ja že eno 3 noči sanjam, da sexam samo nikol ne vidim obraza ženske.

#1422 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 30. september 2009, 09:19

dokler sem bila v bolnici sem imela zelo zanimive,žive sanje.
ene od sanj so se mi prav vtisnile v spomin,ko sem sanjala anestezista iz bolnice x:)x

sanjala sem ,da je bil bioenergetik in mi je iz desnega dela trebuha ,medtem ,ko sem ležala na boku,z rokami vlekel nekaj ven.bolelo je kot hudič,vendar sem mu zaupala.ni se me dotaknil ,le energijo je uporabljal.
z zaupanjem sem se prepustila,saj me je njegov pristop pomirjal,rekel je naj še malo potrpim in bo kmalu konec.
ko je opravil sem se počutila prenovljeno,pozdravljeno.
zbudila sem se in bila polna energije,še vedno sem videla njegovo podobo pred sabo in se z roko držala na mestu ,kjer je pobira svinjarijo ven.
še vedno sem lahko občutila bolečino iz sanj,ki pa je izginila,ostala je le v spominu.
naslednjo noč sem spet upala na take sanje,saj so se mi zdele tako resnične,pozitivne,da bi jih kar ponovila. x:)x

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#1423 dayo

dayo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 234

Objavljeno: 30. september 2009, 12:47

dokler sem bila v bolnici sem imela zelo zanimive,žive sanje.
ene od sanj so se mi prav vtisnile v spomin,ko sem sanjala anestezista iz bolnice x:)x

sanjala sem ,da je bil bioenergetik in mi je iz desnega dela trebuha ,medtem ,ko sem ležala na boku,z rokami vlekel nekaj ven.bolelo je kot hudič,vendar sem mu zaupala.ni se me dotaknil ,le energijo je uporabljal.
z zaupanjem sem se prepustila,saj me je njegov pristop pomirjal,rekel je naj še malo potrpim in bo kmalu konec.
ko je opravil sem se počutila prenovljeno,pozdravljeno.
zbudila sem se in bila polna energije,še vedno sem videla njegovo podobo pred sabo in se z roko držala na mestu ,kjer je pobira svinjarijo ven.
še vedno sem lahko občutila bolečino iz sanj,ki pa je izginila,ostala je le v spominu.
naslednjo noč sem spet upala na take sanje,saj so se mi zdele tako resnične,pozitivne,da bi jih kar ponovila. x:)x

Super sanje :palec:

#1424 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 30. september 2009, 14:09

vse lepo in prav ...ampak ta človk je že mrtev... x:)x


Da te potolažim. Jaz sem pred časom sanjala, da je imel John Lennon koncert v mojem rojstnem kraju pred hišo naših sosedov. Bila je nepopisna gneča, mene pa koncert ni toliko zanimal, ampak sem na dvorišču pred našo hišo debatirala z Yoko Ono. :eek: xDDx Izgleda, da se mrtvi Beatli radi sprehajajo po naših sanjah. :inocent:

#1425 dayo

dayo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 234

Objavljeno: 30. september 2009, 18:41

Ah, kaj to, moj sošolc v srednji šoli (danes znani tv voditelj) je enkrat sanjal, da je bil na koncertu od Gunsov in Axl Rose je mel na ta beli obrobi od All-stark moj priimk napisan x!x x:Dx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0