Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moje sanje 2


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 6 x ocenjeno
2619 komentarjev na to temo

#1451 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 2. marec 2010, 09:46

In ko se človeček zbudi, mu drugi rečejo "Dobro jutro". x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#1452 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 2. marec 2010, 12:16

še ene sanje so bile zanimive, sem sanjala pa Marso. je bila oblečena v modre hlače in puli s kratkimi rokavi, take barve kot je lapis lazuli. stala sem zraven nje v nekem prostoru. pa pride odpret vrata neka neznana ženska. obstoji tam med vrati. spreminja barvo obraza od take modre kot jo ima Marsa na sebi do živo rdeče. nekaj hoče sporočiti Marsi, a ne more. Marsa pa proba izvlečt iz nje karkoli. ne gre.

#1453 want_more

want_more
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 104

Objavljeno: 8. marec 2010, 20:59

čudne sanje zadnje noči....
sanjam o nekom iz preteklosti....v večini sanj tečeva skupaj po gozdni poti....na koncu pa plavava v reki/jezeru malemu....in v sanjah mi je tek zeeeelo prijeten....pa ko se ustavim jaz se ustavi ta oseba..... ko upočasnim - upočasni.... nič jasno....ampak mi je prijetno ko to sanjam pa ne vem zakaj....posledično podnevi razmišljam o tej osebi.... videla/slišala je nisem že 3leta vsaj

zanimivo ni kaj, pa spomnim se jih zjutraj in mi je prijetno....
ponavadi mam fuuul intenzivne sanje.... dostikrat se delno spomnim....
se mi pa zgodi včasih, da kaj sanjam....pa potem čez dan na tisto naletim in ne vem a je res se zgodilo ali sem samo sanjala. grrrrrr:)
sovražim pa one strahece ponoči:(


MačkaRežalka: kaj pa če res kdo trka? :)

#1454 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 17. marec 2010, 12:02

Jz mam pa spet eno obliko ponavljajočih se sanj. Zdej spet vsak dan sanjam, kako smo z mojimi vrstniki na nekem letovanju/"šoli v naravi"/hostlu. Pač sobe z veliko posteljami, pa navadno v tujini, ni pa nujno, in pa vsakič drugje.
V današnjih se spomnem tudi miniaturnega dvigala za max. 4 osebe, nas pa res veliko, zato se je vedno delala blazna gužva pred dvigalom in se je dolgo čakalo, da so vsi prišli gor. Ko sem šla jz v dvigalo, je hotelo it še nekaj ljudi, ampak smo vidli, da smo skupaj pretežki in so morali ven. Postelje so ble v današnjih sanjah res natlačene, vse v pogradih, v štirih, petih "nadstropjih" postelj. In tudi niso ble vse postelje v isti višini. In en znanec, ki mi je lušen, je preko moje strani na fb naročil moji prijateljici, naj mu, ko se bomo vračali domov, iz tujine pretihotapi 80 gramov kokaina... :eek:
Sicer pa se mi tudi ponavljajo sanje o nakupovalnih centrih, pa o poslovnih stavbah s podzemnimi garažami, in pa ne vem kaj imam z dvigali, ne vem če je kdo kdaj v teh mojih sanjah uporabil stopnice, kakor da bi ble stavbe previsoke. xnckrivx

What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#1455 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 25. marec 2010, 12:18

...again podobno. xnckrivx Začelo se je tko, da sem bla s frendico, ne vem več kakšni so bli plani, za kaj je šlo, ampak pristale sva v nekem hotelskem domu. In v tem istem domu se je isti dan slučajno nahajalo fuuuuul lunatikov, ker ste se lih zmenli, da se boste dobili in šli skupaj na nek klavirski koncert kasneje. Spomnem se Kyllah, pa Conti je bla tam, pa ful enih novih, pa dosti starih članov, enih sem se spomnila, enih ne, eni se mene niso, eni novi so bli veseli, da smo se spoznali... enivej, jz, frendica in Kyllah smo spale tam na črno, se nismo prijavle, pač našle smo frej sobo in ble tam, not sta ble najprej dve mal večje postelje. Smo šle spat (sva si s Kyllah delile posteljo x:px :vragec: x:Dx ), že čez dve ure smo se zbudile, ker smo morale ven, ker je pršla ena punčka, da je na obisku pri sorodnikih, ampak da spi tle in da je bukirala tisto posteljo, kjer sva ble. Tudi frendica je pol rekla, da raje gre in smo šli ven. Kasneje sem ugotovila, da sem pozabla par stvari v tisti sobi, sem šla nazaj in sem jo najprej iskala, pa so ble vse sobe drugačne. Sem šla vprašat v kateri sobi smo ble, pa sem potem našla. In zdej so ble noter štiri postelje. Samo bil je že dan, naslednji dan, tko da se s spanjem nismo sploh ubadali. In celo ni blo dvigal, ampak sem uporabla stopnice! :zoro: Pa spomnem se, da sem šla še jest v njihovo menzo, kjer ste ostali že jedli, pa se je ena lunatka zmenila s kuharco, če lahko dobim manjšo porcijo in da bi zato plačala manj (meli pa so samo dve jedi na izbiro) - tko lepo, skrbno je blo z njene strani, ko mama xsrcx Luštne sanje x:)x
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#1456 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 29. marec 2010, 10:59

Že v profilu ti piše da si "lunatik"...luni sploh ni treba da sije nate, te že samo z elektromagnetnim valovanjem dvigne iz postelje... x:Dx ...Če bi bila "zemljanik" bi stvari bile drugačne...bi te pa prbil ob zemljo...Moje mnenje je da je najbolje biti mešanček...zemeljski- lunatik... xg:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#1457 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 29. marec 2010, 11:42

emm, sem galaktik ubistvu, a žal ne morem "izbirat" naziva...
še dobr, da imamo luno.. x:px x;)x


Kaj bi šele bilo če bi naš planetek imel malo več lunc....kot jih imajo nekateri drugi planetki...sigurno ti ne bi bilo treba pešačit, bi kar letela... x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#1458 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 29. marec 2010, 11:55

zakaj je tak namen.,... pitaj Boga...
oh, letenje, užitek x^x


Sem ga že parkrat vprašal...pa ga ne čujem dobro... x:Dx

Letenje...full cool... x:px ...še zlasti če je brez travce, alkota, LSD-ja, aviončkov.... xg:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#1459 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 29. marec 2010, 14:14

pravi moj 2 jutri zaporedoma, da sem ponoči muvala z nogami kot bi tekla, ga stiskala za roke in hitro dihala. x:Dx

#1460 //mirage

//mirage
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 620

Objavljeno: 16. april 2010, 10:52

Meni se je sanjalo ali pa tudi ne :eek: nekaj najbolj cudnega doslej. Mislim, da sem ravno zaspala ali pa sem bila med stanjem spanja in budnosti (ne vem tocno). Spomnim se samo tega (kot bi bila budna), da je kar naenkrat iz teme k meni zacel prihajati en simbol mocne modre barve, in ko je bil ze cisto pri meni, sem se dejansko ustrasila ter odprla oci in vse je naenkrat izginilo.
ker sem bila firbcna, kaj je to sploh en simbol bil, sem malo pogledala po internetu in ta simbol je bil tocno ta -> http://en.wikipedia.org/wiki/Triquetra ali pa eden zelo, zelo podoben.
Vem, da imam zelo cudne in nenavadne sanje, ki se jih na sreco niti ne spominjam velikokrat, ampak tole je bilo pa vec kot samo cudno in tako resnicno :O:

byrdpixelbyfruitkait-d4l.png


#1461 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 288

Objavljeno: 16. april 2010, 21:28

Jaz sem pa danes imela prau grozne sanje in prau nič prijetne!
Sanjala sem,da sem imela prometno nesrečo in da voznica,ki je vozila avto v katerega sem se jaz zaletela je umrla.Bila pa je športnica,ker vem,da je imela na sebi eno oblekico kot,da trenira ritmično gimnastiko....
Da ne govorimo kako sem se počutilo krivo.Joj groza. :V:

Kdo se kaj spozna tukaj glede sanj?Imajo mogoče kakšen pomen te sanje?

#1462 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 21. april 2010, 21:55

mogoče kdo ve, kaj pomeni sanjati pingvine? v kratkem času sem jih že drugič. enkrat so samo plavali v reki, ki sem jo prečkala in ravno, ko sem bila na mostu, je en prišel do mene in se spremenil v nekaj ... pa ne popolnoma ... point je bil, da mi je hotel sporočiti, da smo tudi ljudje neke vrste pingvini. in bliže mene je bil večji je postajal. skoraj velikosti človeka. to noč je bil pa nek mini pingvin ... za oreh velik. več se ne spomnim.

pa mini mini mačkico sem sanjala to noč. spet velika za oreh. sem jo nesla v sobo in je zrasla v mlado mucko. kot bi imela dva meseca. potem sem jo spustila v svobodo. nekomu sem rekla, da je tako na hitro zrasta zaradi toplote v sobi. plus tega sem sanjala dve mladi mački, "brat in sestra" sta bila, en črno-bel, drug sivo-bel, prijela sem ju v roke. kihala sta, oči sta imela zamašene in porezane kremplje. oskrbela sem ju.

#1463 DejanCare

DejanCare
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 84

Objavljeno: 1. junij 2010, 18:22

Jaz sem pa danes imela prau grozne sanje in prau nič prijetne!
Sanjala sem,da sem imela prometno nesrečo in da voznica,ki je vozila avto v katerega sem se jaz zaletela je umrla.Bila pa je športnica,ker vem,da je imela na sebi eno oblekico kot,da trenira ritmično gimnastiko....
Da ne govorimo kako sem se počutilo krivo.Joj groza. :V:

Kdo se kaj spozna tukaj glede sanj?Imajo mogoče kakšen pomen te sanje?


Na kaj te spominja ritmična gimnastika? S čim si se nehala ukvarjat?

mogoče kdo ve, kaj pomeni sanjati pingvine? v kratkem času sem jih že drugič. enkrat so samo plavali v reki, ki sem jo prečkala in ravno, ko sem bila na mostu, je en prišel do mene in se spremenil v nekaj ... pa ne popolnoma ... point je bil, da mi je hotel sporočiti, da smo tudi ljudje neke vrste pingvini. in bliže mene je bil večji je postajal. skoraj velikosti človeka. to noč je bil pa nek mini pingvin ... za oreh velik. več se ne spomnim.

pa mini mini mačkico sem sanjala to noč. spet velika za oreh. sem jo nesla v sobo in je zrasla v mlado mucko. kot bi imela dva meseca. potem sem jo spustila v svobodo. nekomu sem rekla, da je tako na hitro zrasta zaradi toplote v sobi. plus tega sem sanjala dve mladi mački, "brat in sestra" sta bila, en črno-bel, drug sivo-bel, prijela sem ju v roke. kihala sta, oči sta imela zamašene in porezane kremplje. oskrbela sem ju.


Na kaj te spominjajo pingvini? Oz na kogja od ljudi?

Na kaj te mačkica spominja? Kaj neguješ ter s čim si se ukvarjala?

Naj še kdo objavi kake sanje, da bo nekaj svežega materiala x8Dx .

#1464 Šuša

Šuša
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 2. junij 2010, 09:18

Js sm zadnjih par dni sanjala enga bivšega sošolca (umrl je v prometni nesreči) a ko sm sanjala je blo kot da je živ... ampak mi ni jasno zakaj sm ga sanjala cele 3 al 4 noči v eno, sej o njem čez dan nism nč razmišlala
Srce ima svoje razloge, ki jih razum ne razume. To odkrivamo v tisoč rečeh. (Blaise Pascal)

#1465 DejanCare

DejanCare
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 84

Objavljeno: 2. junij 2010, 14:52

Js sm zadnjih par dni sanjala enga bivšega sošolca (umrl je v prometni nesreči) a ko sm sanjala je blo kot da je živ... ampak mi ni jasno zakaj sm ga sanjala cele 3 al 4 noči v eno, sej o njem čez dan nism nč razmišlala


Glih učer sm bral eno knjigo od Junga, ki ne pripisuje takim sanjam posebnega pomena, ni pa nč dorečeno.
Mogoč te kak znanec spominja nanj? Kaka njegova osebnostna lastnost? Težk je rečt kj več, kr bi morala napisat bolj podrobno.

#1466 DejanCare

DejanCare
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 84

Objavljeno: 2. junij 2010, 15:03

(umrl je v prometni nesreči) a ko sm sanjala je blo kot da je živ


A je kaka obletnica njegove smrti?

To temo je popravil/a DejanCare: 2. junij 2010, 15:05


#1467 Šuša

Šuša
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 2. junij 2010, 16:49

To poletje bo 2 leti odkar ga ni več. Mogoče zaradi tega ker se nanj spomnim vedno ko se peljem po tisti cesti kjer je umrl? -Ampak takrat nanj pomislim le za kako minuto, 2. Ah, verjetno bo minilo kot vedno :)
Srce ima svoje razloge, ki jih razum ne razume. To odkrivamo v tisoč rečeh. (Blaise Pascal)

#1468 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 288

Objavljeno: 3. junij 2010, 21:57

Na kaj te spominja ritmična gimnastika? S čim si se nehala ukvarjat?

moje lajf z nobenega obzornega kota ni povezan z ritmično gimnastiko tako,da me na nič posebnega ne spominja
včasih jo gledam po tv in to je pa tudi vse....
s čim sem se nehala ukvarjat?z ničemer tako,da si tiste moje sanje res ne znam razlagat....

#1469 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 3. junij 2010, 23:05

Šuša, mogoče ti hoče kaj povedati,... čeprav če bi ti kdorkoli lahko povedal kaj več bi moral vedeti vse o tvojem odnosu do njega, vključno s tvojimi sanjami.... če ti je kakšna zadeva v zvezi z njim ostala zelo jasno v spominu, se vsa stvar morda nanaša tudi na to. Z dobrimi željami ali molitvijo za pokojne se sanje lahko izboljšajo, duša se pomiri.

#1470 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 4. junij 2010, 12:04

Bombniki, vojna, mecha suits ... in na koncu spoznanje, da je bila samo vaja. :O:

Ugotavljam, da imam take sanje predvsem po gledanju celovečernih pacifističnih risank. x:Dx
Possible—but highly unlikely.

#1471 Andreja:)

Andreja:)
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 753

Objavljeno: 4. junij 2010, 16:39

Ti bi moral it na služenje vojaškega roka ali vsaj med prostovolne gasilce... :vragec::/

Lahko pa tudi v pogrebno službo, da bi vidu kako je, ko mrtve praskaš z asfalta ali snemaš s štrika. >_> :blink: :xx!:

#1472 DejanCare

DejanCare
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 84

Objavljeno: 6. junij 2010, 10:12

CITAT(DejanCare @ 1. Jun 2010, 19:23) Na kaj te spominja ritmična gimnastika? S čim si se nehala ukvarjat?
moje lajf z nobenega obzornega kota ni povezan z ritmično gimnastiko tako,da me na nič posebnega ne spominja
včasih jo gledam po tv in to je pa tudi vse....
s čim sem se nehala ukvarjat?z ničemer tako,da si tiste moje sanje res ne znam razlagat....


Pomisl kdaj se se počutila krivo v življenju, oziroma tem obdobju? Si mela kak "nesporazum" s kom? Je kj povezano z zdravjem? Ohranjenost avta je lahko povezana z zdravjem....

#1473 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 288

Objavljeno: 7. junij 2010, 05:09

ja zdaj se počutim krivo zaradi določenih stvari.kakšen nesporazum?ja z mojo mamo samo ne zaradi zdravja....
torej pomen mojih sanj je kaj?

#1474 DejanCare

DejanCare
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 84

Objavljeno: 7. junij 2010, 20:55

ja zdaj se počutim krivo zaradi določenih stvari.kakšen nesporazum?ja z mojo mamo samo ne zaradi zdravja....
torej pomen mojih sanj je kaj?


Živijo!

Glej jz nism nek jasnovidec, da bi ti misli bral, bodi potrpežljiva. Objavljena slika Pr sanjah je tko, da se postavljajo vprašanja ter s tem se odgovarja- pride sanja na površje ter njen pomen. Vsak si najbolje sam razloži svoje sanje, lahk ti pa tud kdo pomaga, če dobi dost podatkov ti lahko natančneje pove.
Mislim, da je pomen dokaj jasen, z mamo morate delati na odnosu, to da sta se dva avta zaletela najbrž simbolizira "prepir, nestrinjanje.." z neko žensko, najbrž vašo mamo. Po tem se počutite krivo, saj vas je bolj strah, da bo mati umrla, al pa vas je strah smrti, tle veste odgovor samo sama.
Lahk pa da je druga oseba slabo prestala ta dogodek, al pa spremenila svoje obnašanje- smrt plesalke kot smrt nekekega dela osebnosti, vi se pa počutite krivo.
Zlo bi pomagal, če bi povedla kj več o sanji, začetku, tko da se situacija razjasn, kr si napisala zlo malo.

Lep pozdrav!x:)x

To temo je popravil/a DejanCare: 7. junij 2010, 20:57


#1475 DejanCare

DejanCare
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 84

Objavljeno: 18. junij 2010, 18:23

Sanjala da sem kliknila na kompu nekej podobnega kot facebook odprlo je stran kjer so prijatelji in so v njihovih profilih bili napisani tut kaj so po astro-sončnih znamenjih..
najbolj zanimiv je blo, da je blo največ vodnarjev (sam oni so bli čist sami moški), ble so pa tut ribe, raki, pa sončki, kar sm zaštekala da bi verjetno pomenil leve.
in to je blo to, drugega dela sanj se pa bolj ne spomnim... vem da se je nekej dogajal pri sosedih... ja zdej se spomnim.. ma.. en mix,... od folka, ki je že zdavnaj umrl do bivših sodelavk, do ceremonij.. bolj težko bi se razlagalo,..Objavljena slika

**
se vam večkrat zgodi da sanjate in se potem zbudite zjutraj oz. ob koncu spanja, ali sanjate in se zbudite sredi noči, po recimo 3, 4 urcah spanja?


Si bla na tej strani pa si pol tko v sanji vidla? Sam sebe lahk vprašaš ka ti znamenje vodnarja pomen?

Jz če sm mel kako pomembno sanjo al pa tud moro sm se zbudu sred noči. Drugač pa se ponavad spomnem zadnjih sanj, ko se normalno zjutr zbudim. x:)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0