Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moje sanje 2


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 6 x ocenjeno
2619 komentarjev na to temo

#1476 DejanCare

DejanCare
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 84

Objavljeno: 20. junij 2010, 15:19

ne, sej to sem potem razmišljala, če sem kaj tacga gledala tisti dan, nope Objavljena slika ..

pomembna sanja, haha xDDx .
no ja, nekoč mi je nekdo rekel, da so pravzaprav "prave" sanje tiste, ko se zbudimo sredi noči in takih si ponavadi ne zapomnimo..


Sj velik sanj je sam predelovanje tisga, ka smo čez dan dal skos al nas pa čaka v prihodnih dneh.
Ja to je res, če greš spat nazaj pozabiš večino sanje. Jz sm si jo včas zapisu tkoj ko sm se zbudu, da se ne pozab. x:)x

To temo je popravil/a DejanCare: 20. junij 2010, 15:21


#1477 Šuša

Šuša
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 26. junij 2010, 13:57

ok. mal najstniške sanje, me pa vseen zanima če kej pomenjo :D sanjala sm da sm bla z enim k mi je všeč na sprehodu pa sva se sprehajala objeta v temi-noč pa zvezde nad nama in kr naenkrat me dvigne pa položi na tla na travo, da bova sedela, in gledava gor v zvezde, čez čas pa reče...lej tam je moja hiša, tam dol pa tvoja.grema zdej domov :cry:
Srce ima svoje razloge, ki jih razum ne razume. To odkrivamo v tisoč rečeh. (Blaise Pascal)

#1478 DejanCare

DejanCare
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 84

Objavljeno: 29. junij 2010, 19:26

ok. mal najstniške sanje, me pa vseen zanima če kej pomenjo :D sanjala sm da sm bla z enim k mi je všeč na sprehodu pa sva se sprehajala objeta v temi-noč pa zvezde nad nama in kr naenkrat me dvigne pa položi na tla na travo, da bova sedela, in gledava gor v zvezde, čez čas pa reče...lej tam je moja hiša, tam dol pa tvoja.grema zdej domov :cry:


Mislim da so kr jasne sanje. Kdo pa je ta fant, ki rad zvezde gleda, astronom? x:Dx Takega pa redko najdeš x;)x

Kva pomenjo... odgovor neki vprašanj pa ti bo bolj jasn.. Kdj si jih sanjala? Ka se je takrat dogajal? Kdo ti je všeč? A sta se z njim pogovarjala, al kj druga počela? Si bla s kom na sprehodu? Aja pa res, kake so te hiše- njegova pa tvoja opiš mal če se spomneš pa kje bol natančn ležijo pa kolk je razdalje med njima? Ka ti zvezde pomenjo?

Lp pozdrav, zdj grem pa hit vn ko že zamujam. x8Dx

#1479 DejanCare

DejanCare
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 84

Objavljeno: 29. junij 2010, 21:49

ke škoda, da se ne da sanj posnet. alpa da bi znala slikat :vio: k so včasih tolk slikovite, da je prav neverjetno x8Dx


Sj lahk poskusiš slikat, ne rabš bit nek strokovnjak za to kr slikaš neki( če si mislala na platno in ne miselno). Čeprav jz tud nism nek talent za slikanje, neki sanjskih slik sm narisu, pa mi je blo kr kul, sm kr zadel x:Dx, sam sm pol opustu to, me je minlo, tko da si sam zapišujem še.
Me pa ta živost na Van Gogha spominja, par njegovih slik je res fenomenalnih, divje živih, polnih čustev, življenja.

Starry night
še ena

#1480 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 30. junij 2010, 19:14

Sanjal sem, da bo letalska nesreča, v kratkem.
Mogoče v roku 7 - 10 dni. Letalo bo tipa boeing 757 ali nekaj podobnega po obliki.
Letalo bo v zgornji polovici obarvano s temnejšo barvo, mogoče je modra. V fazi vzleta ali pristajanja bo prišlo do preloma trupa.
Razlog za prelom ni znan.

Sanjal sem tudi smrt. V starosti 36 let, dokaj nepričakovana. Ne vem ali govori o meni ali kom drugem.
Brez podpisa

#1481 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 3. julij 2010, 21:18

Evo ga. Ponavadi kadar sanjam letalsko nesrečo pade avion na tla, ki ga omenijo v medijih. Ne nujno takšen kot v sanjah.
Bom za foro sem gor pisal, da vidim, če se bo še dogajalo.
Me prav zanima, če bo še kako potniško

klik
Brez podpisa

#1482 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 3. julij 2010, 21:25

Enkrat sem sva se celo s sodelavcem pogovarjala o tem. In se mi je malce nasmihal, pa sem mu reku, da mu povem, ko bom sanjal. Naslednji dan, ko sem mu povedal se je zgodil tisti srečni pristanek letala na reki v ZDA. Takrat sem sanjal, da sem v letalu in je le to strmoglavilo. V zraku sem nekako poletel in pristal na nogah, na tleh je bila zelena trava in raztreseni kovčki, pred menoj običajna mrežasta ograja. Zaključek celotnih sanj je bil pristanek na nogah. Imam tud velik odpor do letenja in strah pred doživetjem letalske nesreče letel pa sem do sedaj 4x in vedno popolnoma nesproščen.
Brez podpisa

#1483 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Objavljeno: 3. julij 2010, 21:32

sanjam .... ko se prebudim imam slabo vest ... le zakaj .... samo sanje so .... priznam, preveć doživete ... a vendar brez njih ne bi živela.... moja skrita skrivnost

#1484 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 18. julij 2010, 19:32

Na kaj te spominjajo pingvini? Oz na kogja od ljudi?

Na kaj te mačkica spominja? Kaj neguješ ter s čim si se ukvarjala?

nekoč me niso spominjali na prav nič in na nikogar. živali kot živali. potem sem nekje slišala ali prebrala, da imajo neko slabo lastnost - ne spomnim se, katero. od takrat ima zame pingvin bolj negativno konotacijo. hecno. grejo naprej in odganjajo ostale s kljuni. in še grdo gledajo. in nerodno racajo. občutek v sanjah in po njih je bil pa zoprn.

mačkica - najbolj igrivost. :) niti črna mačka nima zame neg. pomena. kaj šele mačice. v času, ko sem imela tiste sanje, sem menda pustila službo, da bi se lažje posvetila učenju in izpitom, pa tudi malo časa zase sem si želela. trenutno se pa posvečam obojemu - delu in študiju.

#1485 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 18. julij 2010, 19:48

Jaz se pa iz včerajšnjih spomnim le to, da so se mi plezalke tok raztegnile, da so mi bile na nogah kot preveliki čevlji...
:vragec:
... pa ne vem, če je samo to, da mi kronično primanjkuje plezanje x;)x



... najbolj so mi pa "hard" sanje, v katerih te je na smrt strah ali pa te daje taka žalost, tesnoba, da te že duši in se potem od stranu prebudiš. Samo parkrat se mi je zgodilo. In mislim, da sem obakrat sanjala, da mi je umrla mama.
ali pa te, ki so tako prijetne, da se ti še cel dan smeji ... x:)x


... dolgčas, če ne sanjam ...
samo večkrat pa sanjam, ko mi kaj pestrega dogaja, pri obremenitvah, našponanih živcih ... pa se potem kot kaže pucam ....
... Say what you mean
And mean what you say ...

#1486 DejanCare

DejanCare
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 84

Objavljeno: 18. julij 2010, 20:20

nekoč me niso spominjali na prav nič in na nikogar. živali kot živali. potem sem nekje slišala ali prebrala, da imajo neko slabo lastnost - ne spomnim se, katero. od takrat ima zame pingvin bolj negativno konotacijo. hecno. grejo naprej in odganjajo ostale s kljuni. in še grdo gledajo. in nerodno racajo. občutek v sanjah in po njih je bil pa zoprn.

mačkica - najbolj igrivost. :) niti črna mačka nima zame neg. pomena. kaj šele mačice. v času, ko sem imela tiste sanje, sem menda pustila službo, da bi se lažje posvetila učenju in izpitom, pa tudi malo časa zase sem si želela. trenutno se pa posvečam obojemu - delu in študiju.



Mogoč si mela opravka z kom ali več osebami, ob katerem maš občutek, da ti je zoprn. To se posebej vid pr prečkanju reke pa da skoraj postane človek... Mogoč te lastnosti pingvina spominjajo na kakšnega človeka, al pa so to tvoje lastnosti, ki ti niso všeč. Glede na to, kar sanjamo smo v veliki večini mi sami.

Drug del sanje mi je všeč, posebej, da si jo sputila na svobodo. Brat in sestra? A je to povezan z delom ter študijem? oboje je dvojina x;)x
Al pa u učenjem ter študijem?

Ka si 2 mesca hodla takrat v službo? Neki je trajal 2 mesca...

Za kj več bi mogu vedit več podrobnosti.

Lep pozdrav x:o)x

#1487 DejanCare

DejanCare
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 84

Objavljeno: 18. julij 2010, 20:27

Jaz se pa iz včerajšnjih spomnim le to, da so se mi plezalke tok raztegnile, da so mi bile na nogah kot preveliki čevlji...
:vragec:
... pa ne vem, če je samo to, da mi kronično primanjkuje plezanje x;)x



... najbolj so mi pa "hard" sanje, v katerih te je na smrt strah ali pa te daje taka žalost, tesnoba, da te že duši in se potem od stranu prebudiš. Samo parkrat se mi je zgodilo. In mislim, da sem obakrat sanjala, da mi je umrla mama.


Lahko, da se nisi mogla več ukvarjat z plezanjem kot bi si želela, pa so zato čevlji v sanjah preveliki. Pa sj si že sama namignala, kaj bi lahko blo.

Take sanje o smrti matere pa so kak spomin z otroštva ter strah pred izgubo matere/ ločitvijo ter smrtjo.

#1488 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 19. julij 2010, 12:37

Mogoč si mela opravka z kom ali več osebami, ob katerem maš občutek, da ti je zoprn. To se posebej vid pr prečkanju reke pa da skoraj postane človek... Mogoč te lastnosti pingvina spominjajo na kakšnega človeka, al pa so to tvoje lastnosti, ki ti niso všeč. Glede na to, kar sanjamo smo v veliki večini mi sami.

Drug del sanje mi je všeč, posebej, da si jo sputila na svobodo. Brat in sestra? A je to povezan z delom ter študijem? oboje je dvojina x;)x
Al pa u učenjem ter študijem?

Ka si 2 mesca hodla takrat v službo? Neki je trajal 2 mesca...

Za kj več bi mogu vedit več podrobnosti.

Lep pozdrav x:o)x

zdaj sem šele vidla, da sem službo pustila že en mesec pred sanjami o pingvinih ... mi je pa skrajno zoprna bila šefica tam ... kot vsem ostalim zaposlenim ... x:Dx tk je blo, ona ni bla za kompromise in sem vedla, da zraven 8-urnega šihta ne bom nardila vsega, kar sm si zadala. in sem šla. študij je bolj pomemben. z dnarjem pa že zguram.
ja, včasih hočem kaj na silo, pri tem ne gledam preveč na druge. taka sem bolj, zase se brigam in res tiste najbližje. saj te pa lahko preštejem na prste ene roke. drugače pa se tako bolj ne znajdem v tem potrošniškem, pretirano ambicioznem, materialističnem, polena pod noge metajočem, pogoltnem in pohlepnem svetu. oz. nočem se kaj dosti prilagajati nekim zahtevam, če jaz ne čutim res v sebi, da me nekaj žene, da nekaj želim doseči, ustvariti, sodelovati. tk bolj počasi napredujem, nič se kaj ne ženem za kaj vem čem, ker je to moderno. vem samo, da ne pustim zatreti otroka v sebi. in da raje naredim stvar sama, če znam. trmasta sem. :D

v službo sem hodila 5 mescev. se je pa po tistih sanjah začelo 2-mesečno težko obdobje. pa žal ne moram povedati, kaj točno sem spremenila takrat. ene spremembe sem naredila, pomembne za zdravje, ker mi je blo dost, sam je to terjalo svoj očiščevalni davek in sem bila zelo razdražljiva 2 mesca ... x:Dx k sreči je to mimo. spet sem bolj vesela. mačke kar pogosto sanjam in večinoma kar pozitivno. bog ve, kaj so tiste sanje pomenile. morda, da moram negovati kakšno lastnost v sebi, igrivost (ustvarjalnost) recimo ...

lep pozdrav tudi tebi! x;)x

#1489 DejanCare

DejanCare
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 84

Objavljeno: 19. julij 2010, 14:23

zdaj sem šele vidla, da sem službo pustila že en mesec pred sanjami o pingvinih ... mi je pa skrajno zoprna bila šefica tam ... kot vsem ostalim zaposlenim ... x:Dx tk je blo, ona ni bla za kompromise in sem vedla, da zraven 8-urnega šihta ne bom nardila vsega, kar sm si zadala. in sem šla. študij je bolj pomemben. z dnarjem pa že zguram.
ja, včasih hočem kaj na silo, pri tem ne gledam preveč na druge. taka sem bolj, zase se brigam in res tiste najbližje. saj te pa lahko preštejem na prste ene roke. drugače pa se tako bolj ne znajdem v tem potrošniškem, pretirano ambicioznem, materialističnem, polena pod noge metajočem, pogoltnem in pohlepnem svetu. oz. nočem se kaj dosti prilagajati nekim zahtevam, če jaz ne čutim res v sebi, da me nekaj žene, da nekaj želim doseči, ustvariti, sodelovati. tk bolj počasi napredujem, nič se kaj ne ženem za kaj vem čem, ker je to moderno. vem samo, da ne pustim zatreti otroka v sebi. in da raje naredim stvar sama, če znam. trmasta sem. :D

v službo sem hodila 5 mescev. se je pa po tistih sanjah začelo 2-mesečno težko obdobje. pa žal ne moram povedati, kaj točno sem spremenila takrat. ene spremembe sem naredila, pomembne za zdravje, ker mi je blo dost, sam je to terjalo svoj očiščevalni davek in sem bila zelo razdražljiva 2 mesca ... x:Dx k sreči je to mimo. spet sem bolj vesela. mačke kar pogosto sanjam in večinoma kar pozitivno. bog ve, kaj so tiste sanje pomenile. morda, da moram negovati kakšno lastnost v sebi, igrivost (ustvarjalnost) recimo ...

lep pozdrav tudi tebi! x;)x


Prv del sanje o pingvinih ter prečkanje reke bi lahko predstavljalo neko težje obdobje al pa obdobje, k si bla na šihtu, ki ti pol ni zlaufal.
Sledi sanja o mačkah...Mačko si z dvem mesci spustla na svobodo- dva mesca je bla kriza, po dveh mescih pa si jo spustila na svobodo. Mačka bi lahko bla tud ti x;)x, vsekakor je to "ženski" simbol. Pa tud sebe si " oskrbela " ter nardla spremembe, ki so pomembne za zdravje- v sanjah se to vid kot tista dva mucka, ki jih oskrbiš ( pravzaprav sebe). Kr sta dva( brat ter sestra), je mogoče sprememba v kakem odnosu.


Lep pozdrav x;)x

#1490 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 20. julij 2010, 16:54

Prv del sanje o pingvinih ter prečkanje reke bi lahko predstavljalo neko težje obdobje al pa obdobje, k si bla na šihtu, ki ti pol ni zlaufal.
Sledi sanja o mačkah...Mačko si z dvem mesci spustla na svobodo- dva mesca je bla kriza, po dveh mescih pa si jo spustila na svobodo. Mačka bi lahko bla tud ti x;)x, vsekakor je to "ženski" simbol. Pa tud sebe si " oskrbela " ter nardla spremembe, ki so pomembne za zdravje- v sanjah se to vid kot tista dva mucka, ki jih oskrbiš ( pravzaprav sebe). Kr sta dva( brat ter sestra), je mogoče sprememba v kakem odnosu.


Lep pozdrav x;)x

v glavnem že v sanjah je bil občutek, ko sem stopila na most in videla, da se mi priblužuje tisti stvor, zoprn.
mačka, da sem, zelo verjetno. x:Dx če še nisem bila v kakem od življenj, upam, da še bom. pa čisto res. mačke meditirajo, dremajo, poslušajo, se igrajo, lovijo ... prav lepo jih v bistvu briga. važno je njihovo lagodje ... saj nisem kaj dosti od vsega tega ... x:Dx
sprememba je pa bila takrat, ja. selitev mojega dragega k meni. pa samo začasna, zaradi dela in faksa v bistvu. samo danes niti v Lj več ne dobiš št. dela kar tako, zato je šel nazaj domov. ampak izpiti pa laufajo. x:px ahhhh, komaj čakam, da mine eno leto, pa zginem še sama k njemu al kakorkoli že, važno, da bova midva izven mesta in imela vrtiček. ne en ne drug ni vesel v Lj, ker je treba nekaj delati okoli hiše za zadovoljstvo. x:)x
eh, tak, sem zabluzila, to je to, saj mi ne moreš razložit, še sama si ne morem ... x:Dx v glavnem, mačke fajn, pingvini bejžte stran. :vio:

pa lep pozdrav!

#1491 DejanCare

DejanCare
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 84

Objavljeno: 20. julij 2010, 18:07

v glavnem že v sanjah je bil občutek, ko sem stopila na most in videla, da se mi priblužuje tisti stvor, zoprn.
mačka, da sem, zelo verjetno. x:Dx če še nisem bila v kakem od življenj, upam, da še bom. pa čisto res. mačke meditirajo, dremajo, poslušajo, se igrajo, lovijo ... prav lepo jih v bistvu briga. važno je njihovo lagodje ... saj nisem kaj dosti od vsega tega ... x:Dx
sprememba je pa bila takrat, ja. selitev mojega dragega k meni. pa samo začasna, zaradi dela in faksa v bistvu. samo danes niti v Lj več ne dobiš št. dela kar tako, zato je šel nazaj domov. ampak izpiti pa laufajo. x:px ahhhh, komaj čakam, da mine eno leto, pa zginem še sama k njemu al kakorkoli že, važno, da bova midva izven mesta in imela vrtiček. ne en ne drug ni vesel v Lj, ker je treba nekaj delati okoli hiše za zadovoljstvo. x:)x
eh, tak, sem zabluzila, to je to, saj mi ne moreš razložit, še sama si ne morem ... x:Dx v glavnem, mačke fajn, pingvini bejžte stran. :vio:

pa lep pozdrav!


Seveda tud mačke meditirajo, seveda ka še nisi nobene vidla kak to počne? xrolleyesx

Mačka v prejšenjem življenu- to je bil humor ane? Odlično.

Sanjo sm ti razložu, kolk pa razlago sprejmeš je pa tvoja stvar.

Lp

#1492 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 21. julij 2010, 23:06

Seveda tud mačke meditirajo, seveda ka še nisi nobene vidla kak to počne? xrolleyesx

Mačka v prejšenjem življenu- to je bil humor ane? Odlično.

Sanjo sm ti razložu, kolk pa razlago sprejmeš je pa tvoja stvar.

Lp

LOL, ni ti treba biti užaljen. saj sem prebrala tvojo razlago in nekaj mi je pomagala, samo do nekega pametnega zaključka zase nisem prišla, ker me je zmedlo število 2 oz. se nočem dovolj poglobiti. pravzaprav mislim, da po tolikem času že izgubiš pravi filing sanj in razlaga ne more biti takšna, kot bi bila, če bi se sanjam posvetil še isti dan, ko so te obiskale. x:)x

#1493 sakatumi

sakatumi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 489

Objavljeno: 25. julij 2010, 09:51

včasih se mi zgodi, da sanjam tisto, kar sem videla čez dan ali pa tisto, o čemer sem razmišljala. takim sanjam ne dajem pomena.


vsake sanje imajo svoj pomen!

To temo je popravil/a sakatumi: 25. julij 2010, 09:51

To the mind that is still, the whole universe surrenders. (Lao Tzu)


#1494 //mirage

//mirage
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 620

Objavljeno: 25. julij 2010, 15:38

Danes se pa po doooolgem casu spet spomnim svojih sanj... samo spet ni bilo nic lepega :o|o: ocitno zame ne obstaja svet lepih sanj, ampak vedno samo borba, vojna in apokalipse :xx!:

Hmm...spomnim se, da sem bila tam, kjer zivi moja babica, ampak ozemlje se mi je zdelo dokaj drugacno. Kot bi se vrnila v svet pred 100 leti, ko so bili tam sami travniki in njive, ter nekaj his. Cutil se je spokojen mir in z zlato barvo obsijana trava od sonca, ampak potem sem pa kar naenkrat zacutila velik nemir in zdi se mi kot bi se pokrajina tisti trenutek spremenila. Zatekla sem se v hiso (mislim, da je bila babicina, ampak ni bila stara hisa temvec neka novejsa hisa) in notri nasla se eno grupo ljudi, ki jih dejansko sploh ne poznam. Vsi so se skrivali v kotih, kar se mi je zdelo cudno. Potem sem se zavedala(kot bi mi nekdo v mislih povedal), da folk caka na primeren trenutek, da bi zbezali do colna in potem usli naprej. Meni ni bilo prevec jasno zakaj, ampak kmalu so se zaslisali streli od zunaj in mi je v trenutku postalo jasno, da zunaj divja vojna :O: Tudi jaz sem se ulegla na tla, ker so zacele crepinje od okenj leteti, ker so pac streli prileteli tja. Tisti, ki je bil glavni, je rekel, da je cas za pobeg. In kar naenkrat se je cela hisa zacela premikat, streli pa so pojenjali. Ko sem pogledala ven slozi okno sem ugotovila, da je to dejansko ladja... in vse naokoli je bila voda. Takrat sem se spomnila na ljudi, ki jih poznam in premlevala, ce jim je ratalo uiti kam na varno. Sem pa tudi tocno vedela, da je avgust oz. sredina avgusta. Nasa ladja se je potem ustavila na nekem obrezju in vsi smo sli ven na kopno... vseskozi me je spremljal obcutek, da nam sovrazniki sledijo za petami. Ko smo se skrili v nekem cudnem zapuscenem skladiscu ( ali je bila pa kaksna razdejana tovarna), smo upali, da nas sovrazniki ne bodo odkrili, ampak na naso nesreco so nas dobili. In smo se skrivali in tekali po tisti tovarni, uni so nam pa sledili in streljali, ce je bilo treba. jaz sem se naenkrat direkt iz oci v oci srecala z vojakom, ki je nameril vame, ampak sem se pravocasno umaknila in zbezala med mezami, platni, polivinilom, ki je visel iz stropa,... Na sreco sem nasla pot ven in se skrila v eni gmoti polivinila ali nekaj takega, ki je bil nedalec stran od te tovarne. Od znotraj je zgledalo kot en majhen sotor in sem se stisnila cisto na rob sotora in upala, da je tudi drugim ratalo zbezat. Tam sem bila kar dolgo in kar naenkrat sem sedela v vodi, ki je poplavila sotor, slisalo pa se je tudi spokojno sumenje vode in nic drugega... No, sumenje je postajalo vedno glasnejse in naenkrat sem se zavedala, da je to sumenje dreves pred mojim oknom, in da so bile to sanje...

byrdpixelbyfruitkait-d4l.png


#1495 DuraceLL

DuraceLL
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 39

Objavljeno: 27. julij 2010, 19:44

Mirage, ti pa sanjaš prave kriminalke Objavljena slika

Jaz se skoraj nikoli ne spominjam mojih sanj... Še ko se, včasih, vedno sanjam o znancih, in sanje nimam nikoli povezane, vedno so nekateri ljudje skupaj ko se niti ne poznajo med seboj,... so zelo nesmiselne... Ampak nikoli se sanj ne spominjam tako podrobno.. Kje da bi vedela, kako je kdo oblečen, ali kaj podobnega..
Ubistvu mi je ljubše, če nevem mojih sanj Objavljena slika..
Neuspeh ne obstaja,.. so samo ljudje, ki ne vztrajajo dovolj dolgo..

#1496 //mirage

//mirage
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 620

Objavljeno: 30. julij 2010, 23:16

Vau Mirage, ti si tut zapomniš veliko podrobnosti iz sanjObjavljena slika
Se ti večkrat sanjajo približno podobne sanjske scene?
Ne vem, a verjetno je možno, da sanjamo včasih dogodke, ki imajo kako povezavo s prejšnjim/prihodnjim življenjem.
Je treba pa bit šur da ovržeš vse morebitne zunanje vplive, se pravi prebiranje kake take literature, gledanje filmov, pogovor prejšnji dan, itd.

Je pa najhujš, ko se sredi morastih sanj ne moreš prebudit Objavljena slika


Hja... jz se sanj spomnim na vsake kvatre... lahko dvakrat ali pa trikrat v enem tednu, potem pa lahko tudi pol leta nic. No, zadnje sanje, ki se jih spomnim, sem sanjala kaksen mesec ali pa dva nazaj...

Kar se tice zunanjih vplivo, jih vecinoma ni... Se pa spomnim, da sem enkrat sanjala, da se je zacela vojna in vse naokoli je bobnelo od bomb, jz sem se pa skrivala v baraki poleg nase hise, in ko je vse utihnilo (baraka je zacuda ostala cela) sem imela kaj za videti - vse pred mano rdece od zerjavice in vse zoglenelo in totalno zravnano... vse mesto z vsemi naselji :eek: (samo tuki je mozno, da sem gledala kaksen film zvecer)
Sanjske scene? Niti ne, samo je pa tematika velikokrat podobna... velikokrat moram bezat (se skrivati) pred nekom ali pred nevarnostjo ali sem pa na kaksni misiji in skoraj vedno uspesno ubezim nevarnosti in se potem zbudim. Pa velikokrat imam obcutek, da me itak ne bodo ujeli, ker pri sebi cutim, da jim bom ubezala. Ali pa sanjam, da pride do kaksnih cudnih stvari v vesolju in je potem Zemlja na udaru in jaz med pescico ljudi, ki jim nekako rata prezivet vse to...
Ah, lepe sanje so pri meni taka redkost :o|o:

byrdpixelbyfruitkait-d4l.png


#1497 //mirage

//mirage
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 620

Objavljeno: 31. julij 2010, 13:06

aaa, tako, sem predvidevala da bolj pogosto sanjaš ..tako..vsaj vsak drugi dan. No nič zato, po eni strani še bojš, zna bit že izčrpajoče Objavljena slika
Tole je pa zanimivo.. a sanjaš kake planete al kaj podobnega, apokalipse al kaj?
imaš slučajno kaj v 12. hiši natalno. oz. kdo je vladar 12.??
ja, "lepe sanje" hočemo Objavljena slika Objavljena slika ..


To o vesolju sem sanjala ene trikrat ali pa stirikrat:
1. Neki je bilo z Luno... samo zemlja je se vseeno nekam cudno izgledala... mogoce sploh ni bila Zemlja :inocent: Luna se je na nebu videla res velika (to je bilo ponoci) in potem je nekaj bilo (ali asteroid ali pa neki cisto tretjega), da se je prelomila na pol (v sredini je bilo vse rdece-oranzno zaradi trenja). Ne spomnim se kam je sla ena polovica Luna, samo pol Lune je obstalo na nebu in res ena velika napetost v zraku, kako bo taka postavitev sploh zdrzala v vesolju.
2. Asteroid... Jaz sem se z ene par folka zatekla v eno stavbo, ki je bila neverjetno vzdrzljiva in smo samo poslusali, kako zunaj vse se podira in rusi. Po dolgem casu smo potem lahko sli ven in zunaj je bilo kot pozimi vse mirno, cisto jasno nebo, nikjer nobene stavbe...kot bi bila ena sama bela(siva) pokrajina. Bilo je pa ponoci in dokaj mocna luna, da se je vse videlo...
3. Zemlja je bila cisto opustosena, zaradi vsega sranja, ki ga clovestvo dela naravi. Jaz sem gledala te slike na ekranu in sem sele potem ugotovila, da sploh nisem na Zemlji, ampak na enem modrem planetu(barve so bile res izrazite... Zemlja je bila pa sama sivina), kjer je bil skoraj cel planet oblit z vodo, ki pa je bila dokaj nizka, da se je dalo zgraditi zgradbe nad vodo... ja in lahko sem dihala pod vodo in plavala x:Dx Pa tudi, ko je bil dan, se je je videlo crno zvezdno nebo.. Ta planet mi je bil zelo vsec, ker je bilo toliko modrine x:px , ampak mi je bilo pa zal za Zemljo...

V moji 12. hisi je samo Chiron, drugace je pa v dvojckih...

byrdpixelbyfruitkait-d4l.png


#1498 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 7. avgust 2010, 15:06

Jst sm pa ucer Marso sanjal. Itaq Nism zihr, a je bil se stane zraven al ne, v glavnem en tip, mogoce mitja, ki je bolj opazoval vse skupaj.

#1499 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 9. avgust 2010, 10:20

sanjala, da sm si ne vem kako en žebelj zapičila skoz prst... bolelo ko prasica, pol pa ne vem, kaj je bilo, zakaj nism mogla do zdravnika, in sm ga kar sama spulila ven. je bilo sicer vse razmesarjeno in krvavo, sam sm lepo zašila rano in pol je blo vse ok. v naslednjih sanjah sm bila pa v eni stavbi, kjer je bilo ogromno ljudi, znanih in neznanih... jst pa za roko privezana za ograjo. najprej se mi je zdela zajebancija, da me bodo prišli odvezat, sam so se vsi sam stran obračal, jst pa pizdila na vse, naj me že enkrat končno spravijo od tam oz. pokličejo koga, da me bo. pa ništa... pol mi je bilo pa dost in sm se sama lotila spravljat iz tiste zanke in mi je uspelo.

diy ftw x:Dx


V sanjah je simbol roka in prsti povezan z voljo, mogoče gre za občasno pomankanje volje. Vse ovire v sanjah na koncu uspešno premagaš, brez pomoči drugih, kar kaže na pozitiven razplet in mogoče ti sanje govorijo, da se lahko bolj zaneseš nase in na svoje odločitve.

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#1500 //mirage

//mirage
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 620

Objavljeno: 13. avgust 2010, 13:58

Spet sem sanjala, ampak se najverjetneje sanj spomnim samo zaradi tega, ker sem slabo spala... :o|o:

S kolegi smo sli v eno veliko mesto za nekaj dni. Pa smo se potem odpravili po glavni cesti cez mesto na sprehod. Kar naenkrat se je v zraku pojavilo polno enih ptic. No, ko so malo blizje prisle, se je lahko razlocilo, da so to v bistvu letala in kmalu so zacela spuscati neke crne kroglice. Ko so padle na tla, so obstale nekaj sekund potem pa mocno pocile (kot nekaksne mega petarde). Vsi smo zaceli bezat nekam na varno. Jaz in kolegi smo zbezali pod most in tam pocakali, da je bilo konec. Spet smo se odpravili naprej na sprehod, ampak sedaj je prisla na vrsto druga runda letal in spet smo sli pod nekaksen most... v bistvu je bolj spominjalo na kaksen del podzemne zeleznice. Ceprav smo bili pod streho, se je se vedno nekaj krogel prikotalilo do nas in folk jih je brcal ven. Nad nami so se slisali ze prvi poki. Potem pa je skoraj do vhoda(odprtine) priletel helikopter in nas slikal in naredil eno ogromno sliko ter odletel :O: . Jaz in se ene dva smo se odlocili, da gremo skozi ena vrata, ki so bila v kotu (ena so vodila tja od koder smo mi prisli in druga v neko stavbo, ki je izgledala kot stolp). Nasa izbira so bila druga vrata in smo sli po stopnicah dol dokler ni bilo konec stopnic. Tam smo srecali se eno frendico in skupaj pocakali, da bi bilo konec ofenzive. Ko smo ugotovili, da je najbrz ze konec smo odsli ven (tokrat nismo sli skozi tista vrata pod mostom, od koder smo prej prisli, ampak kar po cesti na plano in na plocnik. Bilo je polno ljudi in zaradi guzve sem izgubila vse sledi za frendi. Nekaj casa sem jih poskusala poiskati, ampak je bilo vse zaman. Zbala sem se, da ne bom znala do nasega hotela, ker nisem imela nobenega zemljevida. Na koncu sem se obrnila nazaj in sla najprej do mosta, kjer smo se skrivali in sla skozi tista vrata od koder smo najprej prisli pod ta most. Tam sem potem prisla na most in vsi ljudje so hoteli nekaj gledati. Pa sem bila tudi jaz firbcna in sem se povzpela do konca na most in videla, da ljudje gledajo jadrnico ali neko ladjo na jadra. Takrat je koncno posijalo tudi sonce in vse se je zlato lesketalo, se posebej pa jadrnica :8): Se vedno sem bila zaskrbljena zaradi poti do hotela, ampak sem upala, da se bom spomnila cele poti.....

byrdpixelbyfruitkait-d4l.png





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0