Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moje sanje 2


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 6 x ocenjeno
2619 komentarjev na to temo

#1526 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. september 2010, 13:08

joj, ravno sem razmišljala, če čem sploh pisat o sanjah današnjih (in odprem forum in ta tema na pladnju)... k bi rada da se ne izgubijo, po 2. strani so pa nekak osebne (nič tolk tacga, ampak vseen... simbolika pa to).. skratka, sem imela noro lepe sanje dons! x8Dx ne morem verjet, kolk lepe, zdajle ko razmišljam... s tako otroško noto tud... sem se ful smejala tud recimo... morda me je celo to prebudilo.... :vio:

xrainbowx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1527 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 29. september 2010, 13:38

Objavljena slika Kok fajn Marsa Objavljena slika
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#1528 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. september 2010, 13:59

a ne? x:Xx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1529 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. september 2010, 16:07

zdajle ko sem vidla v onem 'četku' na osrednji strani foruma, da ste omenjali gobe, sem se spomnila, da sem sanjala gobe dons. x:)x
tako polje gob, tko se je raztezalo to polje... kar več dimenzij je blo... tko so ble kot rože na travniku al pa kej... pisane... rdeče, roza, modre, rumene, oranžne, zelene, vseh barv... fajn. xrainbowx

(*ziher so ble *nore_gobe* x:Dx x;)x)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1530 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 30. september 2010, 20:23

sanje so kraljevska pot do nezavednega...

imel hude sanje. dejansko sem sanjal izventelesno doživetje. okoliščine sploh niso tolk pomembne oz. se jih ne spomnem več. ampak samo tko naenkrat me je potegnilo ven iz telesa, ko sem nekje hodil, in to mi je blo tako šokantno, da sem se zbudu. in sem si mislu... spooky stuff tale duhovnost.

ker nikoli ne vemo, kaj je resničnost. vsa koherenca, konsistenca, soodvisnot itd. bla bla bla, so delo možganov. vse ostalo je čudež. nam nepoznani čudež, ki je za te možgančke zaradi nevednosti lahko strašljiv.

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#1531 Minnie

Minnie
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 956

Objavljeno: 1. oktober 2010, 11:04

Kako hitro človek spremeni mnenje. V nekaj dneh.
Danes sem imela tAke sanje, da me prav zanima kaj pomenijo.

A bi kdo znal interpretirat? :8):


Možda bi to tako stalno trebali raditi. Kad ovdje napišemo svoj san, onaj tko zna neka ga interpretira. x:)x

#1532 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. oktober 2010, 10:47

ja vpraš al pa ne.
ne bi pomislili da maš kakšne želje al pa kej (najbrž), sej vsi sanjamo in razne neverjetnosti, ki najpogosteje sploh nimajo neposredne povezave z realnim življenjem.
Men se je nekoč sanjalo da mam sex z nekom, ki me tud pod razno ni privlačil, niti malo (v bistvu ravno nasprotno, mi izrazito ni bil všeč in se mi je zdel odbijajoč topogledno, sicer pa sva bla frenda)... no sej mi je blo še v sanjah čudno... x:o)x x:Dx
Tko da bogve kaj ti tkole smukne v sanje. x:)x
(sej Mačka tud najbrž nima kakih teženj po kakšnih truplih glih x:px)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1533 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 2. oktober 2010, 12:00

pri sanjah razločujemo med sanjskim tekstom, sanjsko vsebino in nezavedno željo, ki se artikulira skozi njiju. ta nezavedna želja spada v končni fazi k razpoki, ki šele omogoča subjekt z identiteto, ki pa je samo nesimbolizabilno, kar pomeni, da nimamo niti slutnje o njem. zmanjkajo besede in vse ostalo. in ravno zaradi tega, ker ne poznamo ne njegove vsebine ne forme, si na nek nenapisan način izbere neko vsaj na začetku, nam poljubno formo, ki se lahko izogne cenzuri samega subjekta. torej, resnica je tako kruta, da bi, če bi jo subjekt spoznal, povzročila, da bi se subjekt sesedel sam vase. ker si tega ne dovoli, opravi cenzuro, zato se pokaže sama surova želja (nezavedna želja) v obliki vsebine sanj, ki je že prešla cenzuro. zato tukaj ni več diretknega linka. videz že zakrije bistvo... smo na ravni rebusa. ampak ta sanjska vsebina je še vedno sočna, slastna in bogata. sicer uporablja simbolizacijo in jo razumemo, cendar ko pa pridemo do sanjskega teksta, izgleda vse skupaj suhoparno. prej neverjeten, vroč in strasten seks kot vsebia sanj, postane "x je seksal z Y" sanjskega teksta, kjer se opravi drugi preskok in ki nam ostane v zavesti. sama vsebina sajn pa le deloma. zato je sanje izredno težko interpretirat oz, je treba velik napisat o čem trenutno razmišljamo največ, kaj nam pomeni veliko, česa nas je strah itd. ker je sama vsebia zavajujoča ravno zaradi cenzure oz. nujne simbolizacije. mi ne moremo razmišljati absolutno kot bogovi, recimo. vedno je osebek, glagol, predmet.
no, ko sem rekel, da je vzorec poljuben, je to samo na začetku. skozi sam proces psihoanalize, se začnejo ti vzorci ponavljat in tako pride do interpretacije. dolgo in mučno delo. x:o)x
za primer: X je zaljubljen v Y in bi se z njo/njim rad zbližal. sanja dva velika rdeča balona. x:Dx izkaže se, da ima oseba y oz. x velike prsi in bi bila sama direktna predstava združitve sanjajočega z omenjenim subjektom nesprejemljiva, recimo, zaradi kastnega sistema, veroizpovedi, okolice itd. vendar je to samo ponazoritev. tisto, kar je simbolizabilno, tj. spravljivo v pojme in besede, sem samo prevedel v bolj direktno različico simbolnega. v sanjah se gre pa za simbolizacijo tistega surovega in v bistvu nečloveškega v nas.
to je pač nekje psihoanalitična teorija. lahka pa vzamete sanjsko knjigo in je to to. xDDx

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#1534 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 2. oktober 2010, 19:39

najbrž, ane x:Dx nah, te sanje pomenijo čist nekaj drugega, tko da nč bat.


:huh: ... ne(...)lizabilno x:Dx ok, pa ne bomo lizal.

------
men se sanje skoraj vedno ponavljajo. tele z umori sm približno razvozlala, drugih še ne... sm se pa 1x sred noči zbudila in sm čist jasno vedela, zakaj sm sanjala tisto, kar sem. sm si hitr napisala na en listek. pol zjutraj sm se le bežno spomnila, da sm nekaj pisala. mi je bilo kar težko prebrat... kar malo neprijetna resnica :)
mi je pa še zmer čist uau... kako sm tko kar praktično direkt iz sanj, še čist vsa meglena, zaspana, brez hudih analiz in kaj vem česa vedela, kaj je point. ker sicer se pa trudim, pa nekako ne morem čist zgruntat vseh teh ostalih sanj.
in pa to, da sm vedela, da morm napisat, sicer čez par urc še tega ne bom vedela, da sm sploh karkoli sanjala. ma kukr da bi en drug razmišljal namesto mene takrat.


fajn. js mam tut eno beležko zraven postle, da si napišem, ampak me vedno mine. si mislem, ej, u sanjah se je tolk dogajal, ti boš pa zdej dva stavka napisu. brez veze. itak pa ne morš čist zaliman zjutraj romana pisat. pa če počakam 10 min pa itak pozabim.

drugače pa ja... no, liz-liz x:Dx

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#1535 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 2. oktober 2010, 21:05

jst sm tut nekoc.... x:o)x pisal jih. ene par zvezkov. cist hudo dobr. danes mi ne bi zneslo, takrat pa sem se sam od sebe zbudil ob 2 ponoci, zapisal in spal dalje.

#1536 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 3. oktober 2010, 09:17

dans sem bil gasilec. x:Dx

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#1537 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 3. oktober 2010, 09:19

dans sem bil gasilec. x:Dx

xrainbowx


Kaj si gasil ogenj.

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#1538 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 3. oktober 2010, 09:22

Kaj si gasil ogenj.


ja, ma čudno je blo. ogenj sm vidu in hotel sam it gasit. pa vlečem tiste cevi... ker pa sam nisem gasilec, pridejo gasilci res naokol in pametujejo kako pa kaj. pa bolj jim razlagam, da je čist preprost to, da damo sam vodo not v cev, bolj so neki kompliciral. kar neki so debatiral. sem biu edin zagnan. tko, da je pol zgorel vse. xDDx
problem je biu kako spraviti vodo iz potoka v cev, ker ni blo nobene pumpe pa prključka. :o|o:

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#1539 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 3. oktober 2010, 09:41

ja, ma čudno je blo. ogenj sm vidu in hotel sam it gasit. pa vlečem tiste cevi... ker pa sam nisem gasilec, pridejo gasilci res naokol in pametujejo kako pa kaj. pa bolj jim razlagam, da je čist preprost to, da damo sam vodo not v cev, bolj so neki kompliciral. kar neki so debatiral. sem biu edin zagnan. tko, da je pol zgorel vse. xDDx
problem je biu kako spraviti vodo iz potoka v cev, ker ni blo nobene pumpe pa prključka. :o|o:

xrainbowx


Ogenj v sanjah ima velik pomenov, pomeni energijo , lahko je uničevalec a hkrati tudi očiščevalec, ponazarja tudi strast.

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#1540 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 3. oktober 2010, 09:49

Ogenj v sanjah ima velik pomenov, pomeni energijo , lahko je uničevalec a hkrati tudi očiščevalec, ponazarja tudi strast.


se strinjam. ful je razlag. x:)x

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#1541 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. oktober 2010, 14:35

(te sanje so povezane z mojimi nedavnimi dogodki: vidla sem delfina na 10 metrov, ki je skakal iz vode... se mi je velik dogajal skratka, tako da so te sanje tudi odsev/odslikava tega vsega)

... sanjala sem (včeraj al predvč.) tak val ogromen pred sabo, ki se je bohotil in rastel... pa izmenično padal v globino... ko je šel v globino, je bil nenadoma jata rib, ko pa se je spet dvignil navzgor, so bli pa ptički... xDDx - kot kakšna Escherjeva slika. xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1542 zalaya

zalaya
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 110

Objavljeno: 14. oktober 2010, 16:31

Meni se je pa v zadnjih treh nočeh sanjalo o dojenčkih. O dveh fantičkih starih približno 9 in 12 mesecev. v glavnem moram poskrbeti zanju, ko se zbudita... Nekako v tem smislu...

Nocoj ponoči sem pa obirala slive... Drevo je bilo tako polno, da so veje komaj držale... Jaz sem se pa čudila, da kako to, da jih še ni nobeden obral, pa je že oktober, pa še tako lepe slive so.... xDDx
... ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe...

#1543 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 15. oktober 2010, 09:22

Moje današnje sanje so bile take posebne...z bratom sva belila en zid, ki naj bi bil znotraj, a je v resnici bil zunaj...na tem zidu so bili razni liki-narava in živali...najbolj se spomnim pa to da sva uporabljala samo zeleno in rumeno barvo...slika je bila sicer lepa vendar nič umetniškega :) potem sem pa tam v bližini zagledala eno figovo drevo in si zaželela fig, ko pa sem sadež odprla sem se pa zbudila :O pa še to imela sem občutek, da sem na otoku :)


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#1544 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 23. oktober 2010, 06:30

danes sem se boril s krokodilom. ko tarzan. enga sem rešvou pred njim. čisto tipično herojsko. ko se pa dobro ve, da bi skliznil ko miška.
je biu pa čist tak... ko iz diskoverija. xDDx

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#1545 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 23. oktober 2010, 19:04

A Jane pa ni bilo, z dvema velikima rdečima balonoma? :8): x:Dx


x:Dx x:Dx x:Dx
šele zdele vidu...

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#1546 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. oktober 2010, 10:38

zadnje dni sanjam precej mučne sanje... (to se mi zelo redko dogaja)

(če se hoče kdo kej ukvarjat, se lohk, rabim pa ne tega, ker vem kaj pomen, pišem da ubesedim, da dam ven)

Zadnjič sem sanjala, da sem se znašla brez hlač v blazotnem trgovskem centru... x:o)x ... Z nekom sem bla zmenjena in me bo kao počakal zunaj, jaz sem šla pa sam še na wc... imela sem neke torbice in not razne neumnosti, kot na primer kopalke x:px itd. in sem pol vse to nekak zgubila oz. pozabila pred wc-jem. WC je bila pa ogromna okrogla soba, kot nekakšna starinarnica, na sredi pa je kot kak fotelj bila wc školjka. xDDx Ampak je bilo ogromno okno, na stežaj odprto in je ful folka not buljilo vame. x:o)x In mi je blo bad it na wc in sem hotla okno zapret, se ga pa sploh ni dal, ker sem morala najprej ful enih rož (lončnic) umaknit, pa je tisto vse padalo, pa sem se bala da jih bom zlomila itd. ...
No v glavnem, pridem ven, ugotovim da sem brez hlač, mojih stvari nikjer... pol so se ene ženske norca delale iz mene... pol sem morala it po blaznih salah, po tekočih stopnicah, ni da ni... in sploh nisem vedla, kje sva zmenjena, ker je blo v drugem mestu, sploh nisem vedla, kje je izhod iz tega centra oz. pri katerem sva zmenjena... pol sem prišla v ena skladišča in so mi tam ene dolge kikle preperele posodil, da nom naga tavala... x:o)x x:Dx ...
Grozno... :switz:

Dons sem pa sanjala, da me je nekdo ustrelil. Taka čist majhna rdeča pikca je bla pa najprej sploh nisem nič čutla, nekaj toplega... pol sem se pa še čudla, da me nič ne boli, sem pa čutla kako mi vse valovi v telesu in vse, kako se mi kri začenja pretakat in sem pomislila, mogoče pa ni šlo skozi moje vitalne organe xDDx, potem pa sem padla v nezavest, še prej pa slišala sirene rešilca (tko da očitno so me rešili xDDx).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1547 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 5. november 2010, 07:26

danes sem sanjal, da sem kupil novo kolo. xDDx ampak hecno... biu je tavelk pony od roga. ampak to še ni vse, zadaj je imel dva velika kolesa. biu je dolg in lep ko kadilak. x:Dx
je pa res, da sem ga moral popravljat že takoj, ko sem ga kupu.
sanje kot uresničitev želja. že dolgo sanjam, da bi si nabavu enga downhilla, da bi se mal razbiju po bregi. ker so pa cene zame dejansko previsoke, sploh na apetite, ki jih imam tudi kje drugje, se je ta kruta in zato nemisljiva realnost zamaskirala v sprejemljivega in dosegljivega ponyja s falusnim podaljškom. x:Dx
ampak sem ga biu ful veseu. x:)x
ni važn kakšn je pecikl,
.
.
.
pa magar je lesen.

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#1548 bog_inja

bog_inja
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 12. november 2010, 14:25

Kaj bi lahko pomenilo sanjanje mavrice? ali pa zadetek pri igrah na srečo?

HVala x8Dx
LP Bog_inja Objavljena slika

#1549 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 13. november 2010, 13:58

sanje so lahko tudi preroške. danes sem imel hude sanje. najprej so bile vroče. seksal sem s sošolko iz osnovne šole na zadnjem sedežu avtodoma. bila sva nekje v afriki in bila je res poredna. x:Dx potem se film zavrti in tečem po gozdni poti navkreber v en breg. ni bilo čisto tekmovanje, vseeno mi je pa šlo, da grem čim hitreje. in od zadaj so se pojavljali neki tekači in me prehitevali, jaz sem se pa trudil in trudil. ful mi je bilo čudno, ker so bli vsi bolj zavaljeni ko ne in mi ni blo jasno kako grejo mimo mene, nakar ugotovim, da štartajo takoj za mano, me prehitijo in se potem skrijejo v gozd. ok, ko to ugotovim se oni več ne matrajo s skrivanjem, ampak samo obsedijo brez sape. ko pa že pridem čisto pod vrh, se mi odpre pogled na neko stavbo, vstopim in hodim po stopnicah eno nadstropje višje in se znajdem pred vrati. ko jih odprem zavalovi pred menoj mirno morje in sončna plaža. nič mi ni jasno... z 2000m na ničlo. gledam naokol, vsi se sončijo in pražijo, pa pride k meni nek fantolin okoli pet let in mi reče tja moraš it, s čimer je mislil čez zaliv na drugo stran obale. hočem zaplavat pa me opozori, da to še ni nihče preplaval, da je predaleč in da bom utonil, zato naj tja raje surfam. pa mu povem, da surfat pač ne znam in da bo vse ok. ni mu blo všeč, js sem pa zaplaval. sej je samo otrok. ko pridem pa na drugo stran, se pa dobim z "onimi" s katerimi naj bi skupaj laufal u hrib in naj bi se porazgubili in smo skupaj dešifrirali, kaj se nam je sploh zgodilo in zakaj smo na morju, čeprav nam je blo to čisto normalno. zdej pa vas vprašam, kaj pomenijo te sanje x?x x:Dx
bajbolj jih lahko razložim sam. x:Dx tisto nedeljo, ko je bil dan mrtvih, sem se pelu čez našo vas z biciklom in sem v mraku malce prepozno prepoznal omenjeno sošolko in ker sem imeč šus (v bistvu sem jo prepozno prepoznal) se v trenutku nisem ustavil, da bi rekla kakšno besedo, kar bi jo v nasprotnem primeru ziher. samo vzvratno sem jo pozdravil. torej je ostala ta želja kot neka usedlina v mojem psihičnem aparatu, seks je pa itak definicija človeka, ki vzame v sanjah tisto figuro, ki je najbolj pri roki. kar se teka tiče, tečem najraje po omenjenem terenu, v klanec do konca, da vzame sapo. to je najboljša droga in sporstitev. ko sem biu pa letos na morju, sem pa opazoval enega surfarja, ki je prišel vsak dan ob petih popoldne na plažo in se proti vetru odpelu na drugo stran zaliva in nazaj. tehnika ravnotežja in lovljenja vetra sta me tako navdušila, da sem si reku, da moram to enkrat sprobat. pa še na naravni pogon je... nič ne ropota in smrdi. to je to. dreams explained. tko, da sem na znanstveni način pokazal, da sanje ponavadi niso preroške in napovedujejo prihodnost le toliko, kolikor naše razmišljanje (tisto s katerim se naš mlinček v glavi neprestano ukvarja) determinira naša dejanja. če skos razmišljam kako bi zapeljal žensko, bom verjetno kazanova. če pa razmišljam kako jih bom razrezu, bom pa metod trobec. and that's it. kar pa še ne pomeni, da preroških sanj ni. so, vendar so zelo redke. ostalo je posledica mlinčka. najbolj svobodni smo prvih deset sekundo, ko se zbudimo in nepremično strmimo v strop. opazujte se. po desetih sekundah se prevzame vse vajeti - tolle mu pravi "pain body". položnice, alimenti, penzije, plače, socialna, zavarovanja, hipoteke.... x:Dx
all that makes the world go around x:px

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#1550 //mirage

//mirage
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 620

Objavljeno: 20. november 2010, 17:51

Huh, sem imela ene freaky sanje... lih preden sem se zbudila :eek:
Se lih ne spomnim vsega, kaj se je dogajalo, samo malo preden sem se zbudila. V sanjah sem nekaj delala ali pa spala, in ko sem pogledala na uro je kazala 13:13. Zaskrbelo me je, ker je bila ura ze toliko, ker sem nekoga pricakovala, da bo prisel k meni. V tem trenutku sem se potem na pol zbudila in takrat je res nekdo prisel v mojo sobo. No, takrat sem se dokoncno zbudila in se cudila temu, da sem dobesedno sanjala, da bo nekdo prisel :eek: Sploh mi je pa zanimiva ura :inocent: 13:13

byrdpixelbyfruitkait-d4l.png





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (2)

Člani: 0 - Gosti: 2 - Skriti člani: 0