Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moje sanje 2


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 6 x ocenjeno
2619 komentarjev na to temo

#1551 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. november 2010, 14:33

Torej, sanjal srečanje LNF. ....

x8Dx :palec:

... Marsa je na veliko komentirala...

x:o)x x:Dx
(še v sanjah ne da gmaha x:px)

Danes so me v sanjah opalile kar tri kače, dve kobri in črna mamba :eek: Kobri v desno nogo, mamba v desno roko. Po par minutah postal popolnoma paraliziran in zadnje, kar se spomnim je, da mi je nekdo vbrizgal protistrup xsrcx Nimam pojma kako si naj to razlagam, a sklepam, da bi znalo bit dobro s protistrupom na koncu? Se komu sanja? :inocent:

Uhhh... nč fajn. :sori:
ampak ja - protistrup, itak da je to dobro znamenje. xyesx :palec:

No sicer kače lohk pomenijo v materialnem smislu dobro, samo ne v takem kontextu kot si ti imel...
skratka, lahko bi kazalo da te hoče nekdo (ali več njih) nekako onemogočit v čem...
Ampak očitno neuspešno.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1552 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 25. november 2010, 15:17

pomoje to zihr neki dobrga pomen x:Dx :palec:

uau, mislim, da sem danes prvič umrla v sanjah :inocent: sam tisto krvavo črno nebo na začetku je bilo pa grozno lepo. pa tud grozno grozno x;)x



#1553 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 25. november 2010, 15:27

13:13


se ti pogosto dogaja v lajfu, da se ti recimo ure duplicirajo al pa številke v kateremkoli smislu??
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#1554 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. november 2010, 15:31

sej mamo temo tako 11:11 itd.
In petek 13.
(js mam dostkrat tele cifre, k sem trinajstica (pa petk)).


Ja, Free, najbrž (pr Mački) pomen pač transformacijo, po mojem tud ni slab znak.

.......................

Jaz sem pa zadnjič sanjala, da sem eni karte vrgla, pol je bil pa na mestu ene karte (tko kot bi bil recimo Car al pa Papež al pa kej) kar Fidel Castro na karti. :D :D
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1555 Vilinčica

Vilinčica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 435

Objavljeno: 25. november 2010, 15:32

Jaz pa skoraj vsako noč spet sanjam avtobuse xcivx

Že spet eno tako obdobje - se mi ponavljajo te sanje. Se vsedem na mestni bus in se vozim kar tako, po LJ in okolici (pa nikoli se potem zjutraj ne spomnim ali imam v sanjah kak cilj ali ne). Skratka vozim se z avtobusi, presedam z enega na drugega, pešačim od ene postaje do druge - danes sem hodila po nekih poljih (kakor da bi bila nekje na Barju) in iskala naslednjo postajo in ugotavljala kateri bus tam sploh vozi... Hecno je xnckrivx Pa ni nek tak čuden, zbegan občutek, ampak kot da imam časa na pretek in se mi nikamor ne mudi, samo nekaj iščem cel čas, nekam moram prit, pa v sanjah nikdar ne pridem do cilja ampak samo potujem.

Ponavadi sem sanjala, da sem šla v busom tja nekam proti Fužinam (vsaj v sanjah so to bile), mesto, skozi katerega vozi bus, ceste in ulice so vsakič enake. In potem, ko sem prišla do končne postaje sem dooolgo pešačila do naslednje postaje drugega busa. In vsakič grem isto pot, vsakič iščem tisti ta drugi bus in postajo in si mislim, kako dolga je pot od ene do druge. Ampak do une ta druge postaje nikoli ne pridem - vsaj spomnim se ne x8Dx
"In spe nascendi." (Živim v upanju)

Latinski izrek



Objavljena slika

#1556 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 8. december 2010, 23:49

Sanje so vedno Dvoje Vrst .

Lp + #

#1557 vesoljčica

vesoljčica
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 23

Objavljeno: 16. december 2010, 08:16

Jaz pa sem sanjala,da sem bila na velikem balkonu in držala v roki belega zajca...Ko sem se razgledala, kje sem.... sem videla vse tiste,ki jih poznam in jih imam močno rada....Potem sem stopila na vrh balkona,kot če bi skočila,nakar slišim v desnem ušesu glas,ki mi govori,da naj se sprostim....Ko se sprostim,vidim eno močno belo žarečo lučko,ki hodi na ravnost v sredini moje čele.....Ko ta lučka prispe v meni, se sprostim in odletim kot ptica.....Videla sem naravo in čutila sem kako letim......Neverjetni občutek in tisti glas ki sem ga slišala mi je bil močno poznan.....Mogoče bo smešno slišati ampak sem skoraj prepričana,da je z mano govoril bog....Občutek je bil res izjemni,čudovit in nemogoče opisati...
NO tisti dan ko sem sanjala, sem pa slišala na radiju en komadič,ki se zelo na hitro spremeni v komad od avatarja i see you....ma samo ta del...in se vrne spet tisti komad,ki sem ga slišala prej.......malček mi je bilo čudno....Malček me je bilo strah...po eni strani pa, da si samo omišljam....Kaj vse to pomeni in kaj v resnici mi hočejo povedati sanje nevem,ampak občutek je jasen...nič ni naključno.


Priznam da so me malček sanje zbegale,ker glas ne morem spraviti iz desnega ušesa ven....ga še vedno(ne slišim)ampak občutimx:Ix
Lep začetek dneva vam želim in hvala za vaš odgovor x:)x

#1558 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 16. december 2010, 08:56

Zanimivo, ja .

Namreč, Vedno obstaja Dvoje Vrste sanj :

So sanje iz Duše, ki so odsev dušinega stanja v budnem , torej čez dan.

To so relativno precej neurejene, zmedene sanje, ki nič ne povedo , in se jih ponavadi težko zapomnimo.

Edino kar se z njimi da pomagati, je to, da se prek njih prepoznajo slabosti, katere duša še skriva v sebi, in jih tako potem prepozna, ter lažje začne odpravljati .

Nooo, nekaj povsem drugega pa so Preroške sanje iz Duhovnega Sveta, ki so urejene , z jasnimi sporočili iz Onstranstva, po katerih se človek zbudi duhovno okrepljen, in se jih jasno spominja .

To nam sporočajo Angeli , ali pa prek njih sam Bog .

To je To , glede sanj .

Edino kar pa še nevem, je, če je možno sanjati od obojega po malo , vendar dvomim v to .

Po moje ti je Bog želel povedati, da bo še vse dobro, četudi bo treba marsikomu oditi iz tega Planeta , kajti njihove duše bodo rešene in ohranjene tudi Onkraj .

Namreč; v Prihodnosti bodo obstajale Samo tiste Skupine ljudi, katerih njihova osrednja tema pogovorov je Bog .

Vsi ostali bodo žal morali oditi .

Ti pa že imaš o tem nekaj, torej bodi brez skrbi . Nebo ti treba oditi .

Lp do tedaj .

Mir z teboj .

x:)x

#1559 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 25. januar 2011, 12:03

Ponoči se mi sanjalo, da sem hotela jesti suši. Ga dobila predse...razlagala folku okrog sebe kaj je not..se pripravila, da bi poskusila...in potem vprašanje: koliko pa stane tole? pa mi nekdo -natakar verjetno odgovori 150 dolarjev..en komad... komad? no..toliko pa nimam. in nič ni bilo s sušija:)))

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#1560 vesoljčica

vesoljčica
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 23

Objavljeno: 11. februar 2011, 13:56

Zadnje časa sanjam zelo lepe sanje....tisto po čem najbolj hrepenim.
Zgodilo se je prejšnji teden,ko sem se zbudila ob 2.45uri,bilo je prfektno in tako varno sem se počutila po tistih sanjah,da sem hotela še nadeljevanje....in res,sanjala sem nadeljevanje.
Spet sem se zbudila okrok 5h zjutraj.....Spet mi je bilo všeč,kajti tisti občutki,ki sem jih čutila v sanjah sem hotela spet sanjat.....in glej ga zlomka spet nadeljevanje...;)))
Zjutraj,ko je zvonila budilka,sploh se nisem hotela se zbudit...hotela sem sanjati še...ma obveznost mi tega ni dovolila.
Včeraj sem sanjala spet isto, samo drugačna verzija,ma isti občutki :)))Čudovito sem se počutila!Nevem kako mi je to uspelo,samo bojim se,da bom postala odvisna od tega....
Zanima me ali je kakšna možnost,da postaneš od tega odvisen??

#1561 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 12. februar 2011, 11:06

hmmmmmm, moj je sanjal en čas nazaj, da smo bili (midva in ne vem, kdo še) pri njegovi babici in pride en vesoljec, pove, da smo ljudje samo njihov eksperiment, da so se nas itak že zdavnaj naveličali. nekaj v tem stilu. kaj pa, če je vse res? x:Dx

#1562 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 3. marec 2011, 13:19

Danes ful hecne sanje x:Ix

Ko sem spal, sem dobil sms in moj telefon skoz piska vsakih par minutk, dokler ne preberem. In je piskal tud v sanjah x8Dx Na veliko čistil hišo in skoz dobival smse. Se spomnim, da mi je blo ful čudno, kaj mi te zdaj vse pišejo x8Dx In pol je v hiši kar naenkrat stala Lili Mai, sem skoraj umrl od smeha x:Dx In jaz njej, kaj pa ti delaš tu? Ona pa, prišla sem čistit. In je vse počistla, pridna x:px

Sem ji dal plus na koncu xcivx


iščeš ženo, ženko, žensko, mati,
.
.
.
samo na nepravem koncu. x:Dx

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#1563 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 3. marec 2011, 13:55

Iz vidika simbolov je zanimivo kaj želi pucat in/ali razpucat Objavljena slika



In kva kažejo simboli...poleg mamice?

Objavljena slika
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#1564 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 3. marec 2011, 14:14

Ne iščem nič. Imam več, kot sem si lahko kadarkoli želel in sem neskončno hvaležen x;)x


poleg potlačitve in premestitve govori freud tudi o zanikanju, tj. verneinung, kot možni poti, da se nezavedno/potlačeno prezrcali v zavedno, simbolno obliko. tako kaže na primeru, ko pacient zatrdi "ne, to ni bila moja mati" ravno na samo dejstvo, da je bila njegova mati. sanje ponavadi niso ravno tisto, kar želimo slišati, zato se ne moremo analizirat sami. x:)x

xrainbowx

poleg potlačitve in premestitve govori freud tudi o zanikanju, tj. verneinung, kot možni poti, da se nezavedno/potlačeno prezrcali v zavedno, simbolno obliko. tako kaže na primeru, ko pacient zatrdi "ne, to ni bila moja mati" ravno na samo dejstvo, da je bila njegova mati. sanje ponavadi niso ravno tisto, kar želimo slišati, zato se ne moremo analizirat sami. x:)x

xrainbowx


premestitev, zgostitev in zanikanje
.
.
.
lapsus

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#1565 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 3. marec 2011, 15:43

ammm,
.
.
.
verneinung nummer Zwei. x:Dx

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#1566 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 17. marec 2011, 13:31

Moje nenavadne sanje ta tedne Objavljena slika so bile kot neko tekmovanje v katerem sprva nisem želela sodelovati. Ljudje so skakali v vodi z nekimi čudnimi napravami in celo s stoli, kar se mi je zdelo nesmisleno tako, da sem jaz skočila v vodo brez kakršnega koli pripomočka...na sebi se spomnim, da sem imela črn plašč vendar na koncu nisem plavala ampak sam v vodi lebdela (pol telesa je bilo v vodi). Bila sem res hitra. Potem mi je to lebdenje tako ugajalo, da tudi hodila nisem več do cilja ampak sem tudi na kopnem lebdela in sem zato na cilj prišla med prvimi. Vem pa da je bila tam neka pomembna ženska, ki nas je ocenjevala oz. nekaj podobnega. Nad mano je bila čisto navdušena. Me je vso pregledala in ji ni bilo jasno kako nisem nič mokra, če sem bila v vodi. Potem me je pa pred drugimi ful pohvalila. Jaz sem bila pa kljub začudenosti potem izjemno ponosna na moj dosežek. Hm ja Objavljena slika Če mogoče kdo ve kaj bi te sanje pomenile bi bilo super. Sem se pa po teh sanjah cel dan zelo dobro počutila Objavljena slika
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#1567 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 17. marec 2011, 14:14

Moje nenavadne sanje ta tedne Objavljena slika so bile kot neko tekmovanje v katerem sprva nisem želela sodelovati. Ljudje so skakali v vodi z nekimi čudnimi napravami in celo s stoli, kar se mi je zdelo nesmisleno tako, da sem jaz skočila v vodo brez kakršnega koli pripomočka...na sebi se spomnim, da sem imela črn plašč vendar na koncu nisem plavala ampak sam v vodi lebdela (pol telesa je bilo v vodi). Bila sem res hitra. Potem mi je to lebdenje tako ugajalo, da tudi hodila nisem več do cilja ampak sem tudi na kopnem lebdela in sem zato na cilj prišla med prvimi. Vem pa da je bila tam neka pomembna ženska, ki nas je ocenjevala oz. nekaj podobnega. Nad mano je bila čisto navdušena. Me je vso pregledala in ji ni bilo jasno kako nisem nič mokra, če sem bila v vodi. Potem me je pa pred drugimi ful pohvalila. Jaz sem bila pa kljub začudenosti potem izjemno ponosna na moj dosežek. Hm ja Objavljena slika Če mogoče kdo ve kaj bi te sanje pomenile bi bilo super. Sem se pa po teh sanjah cel dan zelo dobro počutila :o|o:


Mah....po mojem rabiš nov, nepremočljiv plašč in ene take bl lahke čevlčke. :inocent: Pa vsake tolko če bi kdo opazu, da si pridna, da se trudiš in tko, tut ne bi blo slabo. :o|o:
Še kej? x:o)x

#1568 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 17. marec 2011, 14:25

V bistvu ne rabim nepremočljivega plašča, ker se moj zgleda zelo hitro suši Objavljena slika lahke čevljčke pa ne vem zakaj? No ja to zadnje pa res ne bi bilo slabo Objavljena slika Objavljena slika
Ne vem ti povej Objavljena slika


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#1569 Nataja

Nataja
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 17. marec 2011, 14:25

Živjo Pinka

Če smem, bi poskušala analizirati tvoje sanje.

Sanjala si preteklost. Čas šolanja in šolskih dni. Včasih si se imela kar fino ker si bila del skupine, vendar si kljub temu izstopala. Najbrž so bile tudi kakšne šolske ljubezni.
Voda predstavlja čustva, črn plašč pa zaščito. Iz tvojih sanj sklepam, da se nisi pustila zmesti oziroma zapeljati (lahko je moški, skupina ljudi..itd) Si nekako lebdela nad vsem tem dogajanjem. Ženska, ki te je pohvalila je tvoj višji jaz oziroma si ti sama. Šele zdaj si spoznala, da si v preteklosti prav ravnala, ker si ohranila svojo lastno razmišljanje in identiteto.Zato si se počutila dobro, ko si se zbudila.

Sanje ti sporočajo, da si moraš bolj zaupati, ker imaš dobro intuicijo in da si močna osebnost. Včasih lahko vrednost kakšnih dejanj ocenimo šele kasneje. Lahko, da si se v preteklosti počutila izobčeno, ker si razmišljala s svojo glavo. Sedaj spoznavaš, da si imela prav ter da si se veliko naučila sama od sebe in od svojih dejanj.

Nataja

#1570 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 17. marec 2011, 14:48

Živjo Pinka

Če smem, bi poskušala analizirati tvoje sanje.

Sanjala si preteklost. Čas šolanja in šolskih dni. Včasih si se imela kar fino ker si bila del skupine, vendar si kljub temu izstopala. Najbrž so bile tudi kakšne šolske ljubezni.
Voda predstavlja čustva, črn plašč pa zaščito. Iz tvojih sanj sklepam, da se nisi pustila zmesti oziroma zapeljati (lahko je moški, skupina ljudi..itd) Si nekako lebdela nad vsem tem dogajanjem. Ženska, ki te je pohvalila je tvoj višji jaz oziroma si ti sama. Šele zdaj si spoznala, da si v preteklosti prav ravnala, ker si ohranila svojo lastno razmišljanje in identiteto.Zato si se počutila dobro, ko si se zbudila.

Sanje ti sporočajo, da si moraš bolj zaupati, ker imaš dobro intuicijo in da si močna osebnost. Včasih lahko vrednost kakšnih dejanj ocenimo šele kasneje. Lahko, da si se v preteklosti počutila izobčeno, ker si razmišljala s svojo glavo. Sedaj spoznavaš, da si imela prav ter da si se veliko naučila sama od sebe in od svojih dejanj.

Nataja


Sam tale razlaga mi je pa ful všeč Objavljena slika pa ne zato, ker je fajn napisana ampak zato, ker mislim, da skoraj v celoti drži...vsaj glede zaupanja vase in intuicije...stvari, ki so se mi tudi v zadnjem mesecu dogajale so bile močno povezane z intucijo...kot neka mala razsvetljenja zame Objavljena slika
Hm pa to mi je tud všeč glede lastnega razmišljanja in identitete...vedno sem bila malo drugačna ampak se kr nisem dala..enostavno sem vedno hotela ostati zvesta sebi, pa čeprav ni bilo vedno ravno lahko sem danes hvaležna, da ostajam to kar sem kljub vsemu kar se mi je v življenju zgodilo...čeprav že od nekdaj vem, da pravilno ravnam vendar sem se vedno preveč ukvarjala s tem kaj si drugi mislijo zdaj mi je pa kr malo vseeno...to je zame res velik dosežek...Objavljena slika ...na zaupanju do sebe pa ravno te tedne malo bolj intenzivno delam tko, da je Nataja zadela si skoraj v nulo vse...
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#1571 cipcipilonika

cipcipilonika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 120

Objavljeno: 18. marec 2011, 09:34

jaz sem pa dons ponoč športala v sanjah, z rolerji čakala v Lj trolo (kot sem to včasih počela) - in šla gor (so bleše une stare trole, ko so ful strme štenge ble) in je prva štenga tko visoka bla da sem morala na koleno in :Dpotem sem se opletala, ker sej se še spomite, kako nas je premetavalo kot vreče krompirja na unih trolah - kdor se je vozil pred leti po Lj... no in polno dijakov gor in šundr in končno najdem en plac za vsest se, pa je gor en vlažilni robček in prosim mulca, če galahko odstrani, pa ga je ampak je na sedežu ostalo mokro. Sem se vseeno vsedla, ker nisem bla stabilna v rolerjih, potem sem pa iskala vrata za izhod pa jih splih ni bilo ,niti gumba zelenega, matr, sem si mislila, nič več ni kot je blo..pa potem naenkrat je pa kar blo in sem izstopila in se odrolala.kr neki .
If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.

#1572 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 20. marec 2011, 16:00

Jz mam pa zadnje čase v sanjah ful nasilja... :sori: mislm, ne da dejansko vidim izvajat, ampak da vidim posledice...

včeraj sem sanjala vojno in neko segregacijo, najprej so me bombe obkoljevale in je vse gorelo in sem iskala izhod iz tiste zbombardirane ulice, potem pa sva z mamo skrivale pred nekim vojakom/oficirjem, da imava doma v hladilniku nekaj alkohola, ki je bil prepovedan za naju ker sva ble del segregiranega naroda...

danes sem sanjala, da so po stopnišču v bloku nosili poškodovane ljudi, ker da so se pred blokom eni tko stepli in da se še vedno tepejo... ko sem pogledala ven skozi okno pretepa nisem vidla, sem pa vidla mimoidoče ljudi kako so bli en za drugim šokirani nad količino krvi na tleh, je bla ogromna mlaka in še zelo konkretna sled iz nje (da je očitno nekdo zelo krvavel ampak se je (sam ali s pomočjo?) odstranil s kraja), ampak mislim, da je nekdo umrl ker je blo tolk krvi...


Mogoče preveč srkam kake določene vplive, npr. predvčerajšnjim gledala dokumentarec o terorističnem napadu v Londonu, pa potem take čudne sanje... za včeraj pa zvedla, da en človek, ki je v torek (medtem ko sem bla na koncertu noter) zunaj iz nekega razloga padel v nezavest in sta pršla dva rešilca na metelkovo in so ga ful časa oživljali in ga na koncu odpeljali, očitno umrl, ker da so vidli svečke na tistem mestu... :sori: :V:

What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#1573 cipcipilonika

cipcipilonika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 120

Objavljeno: 31. marec 2011, 10:45

ej kaj sem pa jaz sanjala dans!!:8):

bila sem v enem gozdu, ko je bil tako čaroben, sončni žarki skozi drevesne krošnje, pa potke, pa potoček - ma kot iz Diznija je blo.
No in sem hodila po teh potkah do naše prikolice, kjer je bil en stol, ki naj bi ga nekam odnesla, čeprav tam, kamor ga naj bi nesla, so bli stoli tko da sploh ni bil tisti stol nujen. Ampak vse to ni nič posebnega, če ne bi ves čas v rokah nosila ŠTORKLJO!!!!!
Prav živ je v meni filing, kako je bila mehka, ko sem jo nosila v naročju, vsa krotka in puhasta! Ves čas sem jo božala, ona pa mi je totalno zaupala.
In en hip sem jo spustila, ali mi je sama ušla, pa je takoj prišla nazaj k meni in samo ena reč mi je bila mal čudna - imela je čisto mali kljunček. Sam sem si rekla, seveda, saj je še mladič (pa ni bla, je bila kar konkretna v mojem naročju).

Zdaj me pa res zanima, kaj za vraga bi to bilo. Ne razmišljam o otroku niti nisem noseča, mogoče pa rabim nov poušter?? Hm.
If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.

#1574 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 31. marec 2011, 10:52

Štorklja ima podoben pomen kot čaplja: gre za dober simbol, tudi plodnost nakazuje, ja, ampak je lahko v večih smislih... Tudi dolgoživost lohk pomeni.
Skratka, prinaša srečo, je to dobro znamenje.
Morda nekaj neguješ pri sebi, kar je tebi zelo pomembno (to ti sama veš kaj) in kaže to še dalje početi oz. iti po tej poti.

.............

Jaz sem pa par dni nazaj sanjala, da sva z nekom stopila čez ena taka *vrata*, v bistvu nek portal, atmosfera je bla taka *grška*, pa mal *starodavna*, no ko sva šla čez ta portal (ogromen pa kar svetil se je kot bi bil iz zlata), je blo pa prostrano svetlikajoče se morje. Res božanski pogled. :2src:

Pol so ble pa še ene manj prijetne sanje (najbrž zaradi vtisov k jih mam k se bom morala selit), da sem ležala tule na postelji (oblečena), vrata od stanovanja so bla pa na stežaj odprta in so kar eni not hodil oz. se sprehajal po mojem flatu. x:Ox
Medtem ko sem jaz ležala tu. x:o)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1575 cipcipilonika

cipcipilonika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 120

Objavljeno: 31. marec 2011, 11:03

Skratka, prinaša srečo, je to dobro znamenje.
Morda nekaj neguješ pri sebi, kar je tebi zelo pomembno (to ti sama veš kaj) in kaže to še dalje početi oz. iti po tej poti.



ja fajn! očitno je res cajt za spremembe (jaz ponavadi tuhtam in tuhtam - tudi več LET :eek:, preden premaknem svojo rit z ene točke. glede enih stvari. Glede drugih sem pa tko spontana da komaj verjamem sama sebi x:)x ).
If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0