Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kako se zrediti?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
49 komentarjev na to temo

#26 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 13. marec 2006, 11:35

Jah men je blazno dobr bučno olje, rahlo osoljeno, pol pa kose kruha notr pomakat pa pa kak cviček zraven... :yumy: :yumy: :yumy: blazno dobro, sam še bolj kalorično :xx!:
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#27 highlander

highlander
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 202

Objavljeno: 13. marec 2006, 18:24

Volk zre takrat ko ma kej za v gobec. Tud 7 kil mesa. Pol pa en teden nic.
Ko sem bil se kratkohlacnik so doma cisto obupali nad mano. Nisem hotel jest glih vsake robe. Pol so me h dohtarju pelali kaj je z mano. Pa je dohtar rekel:" Kaj bi pa radi, fant je zdrav ko dren:" Pol sem imel malo mira, ampak so me zmeraj nekaj silili jest. Zdaj mam pa kar idealno tezo , pa tud dohtarji me bolj malo vidjo. Jem takrat ko sem lacen in tisto kar mi zapase. Mislim, da ni prevec dobro komplicirat pri hrani. Saj ti telo samo pove kaj rabis in koliko. Je bolj stvar zavedanja, ki se spreminja, z njim pa tudi potrebe organizma. Kdorkoli kaj dela na sebi, mu bo meso slej ko prej zasmrdelo in podobno. Zato se ni dobro siliti z necem kar si nekje prebral, ni pa se cas za spremembo. Ce se imas rad, bos jedel tudi zdravo hrano in ti ne bo tezko dat kaksen cuk vec za boljsi riz al pa kaksno luksuzno zadevo.
Kolko so doma klobas pozrli, pa se mene silili z njimi. Mi ni noben povedal da so ali niso zdrave. Eno obdobje sem kar rad sfrezal kako salamo. Prakticna zadeva, jo das takole v zep pa hajd v planine. Pol me je pa to spontano minilo.
Ni hrana samo zrtje. v bistvu dobimo najvec energije od drugod. Tisti ki so bolj precisceni vec drugi malo manj. Zrak, sonce, prana, barve, vonji, Ljubezen, vse to je hrana-direkt v zilo.
xrosex

#28 maticml

maticml
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 353

Objavljeno: 13. marec 2006, 19:21

Jejmo kot nam paše:
http://mirrorimageor...ls/8ve057er.jpg
Sem takšen, ker sem živ.

#29 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 17. marec 2006, 00:30

Prav zredit?


Krepčilna juha gospe Rožnik x^x

#30 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 15. avgust 2006, 21:37

jaz sem bila kot otrok največji in najdebelejši otrok v vrtcu. potem pa sem samo rastla in rastla in na sistematskih pregledih v OŠ so mi zraven teže zmeraj napisali, da sem podhranjena.

no, do konca srednje šole mi je ob 174 cm uspelo prilesti do 50 kg, čez pa nikakor.

je pa se moj tip, ki mu suhost ni preveč pasala, potrudil in mi vsak dan kuha prav fina kosila, pa me je v pol leta zredil 10 kil. hehe ...

pa še zmeraj ne zgleda preveč.

je rekel, da mi je naredil zalogo, ker ve, da bom med izpiti spet shujšala. x;)x

tako da je mogoče problem bil v načinu prehranjevanja .. smrkavci tekom pouka pojejo sendvič ali pizza cut med časom malice, potem pa še kaj na hitro za pod zob, ko pridejo domov, potem pa preostanek dneva čokoladice itd. nič konkretnega torej. razen za vikende, ko starci ne delajo.

malo bolj redni obroki, pa je. vsaj pri meni je palilo.

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#31 mr.1991

mr.1991
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 11. april 2007, 18:14

Star sem 15 let (letnik '91), imam le 63 kg visok pa sem 182 cm. Treniram nogomet, skoraj vsak dan, pojem veliko, ampak kljub temu, nič ne gre v mene. Zelo suhe imam tudi roke in nevem kaj naj jem, da se bo to popravilo, problem, pa niso le roke, ampak nasplošno teža, saj bi se rad zredil do meje normale.

Lepo prosim za pomoč. Hvala vnaprej!

#32 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 11. april 2007, 18:23

kruh, maslo in med :palec: x:px

#33 Kylie

Kylie
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 047

Objavljeno: 29. april 2007, 23:08

Volk zre takrat ko ma kej za v gobec. Tud 7 kil mesa. Pol pa en teden nic.
Ko sem bil se kratkohlacnik so doma cisto obupali nad mano. Nisem hotel jest glih vsake robe. Pol so me h dohtarju pelali kaj je z mano. Pa je dohtar rekel:" Kaj bi pa radi, fant je zdrav ko dren:" Pol sem imel malo mira, ampak so me zmeraj nekaj silili jest. Zdaj mam pa kar idealno tezo , pa tud dohtarji me bolj malo vidjo. Jem takrat ko sem lacen in tisto kar mi zapase. Mislim, da ni prevec dobro komplicirat pri hrani. Saj ti telo samo pove kaj rabis in koliko. Je bolj stvar zavedanja, ki se spreminja, z njim pa tudi potrebe organizma. Kdorkoli kaj dela na sebi, mu bo meso slej ko prej zasmrdelo in podobno. Zato se ni dobro siliti z necem kar si nekje prebral, ni pa se cas za spremembo. Ce se imas rad, bos jedel tudi zdravo hrano in ti ne bo tezko dat kaksen cuk vec za boljsi riz al pa kaksno luksuzno zadevo.
Kolko so doma klobas pozrli, pa se mene silili z njimi. Mi ni noben povedal da so ali niso zdrave. Eno obdobje sem kar rad sfrezal kako salamo. Prakticna zadeva, jo das takole v zep pa hajd v planine. Pol me je pa to spontano minilo.
Ni hrana samo zrtje. v bistvu dobimo najvec energije od drugod. Tisti ki so bolj precisceni vec drugi malo manj. Zrak, sonce, prana, barve, vonji, Ljubezen, vse to je hrana-direkt v zilo.
xrosex

:palec: :palec:
Življenje je sestavljeno iz številnih drobnih kovancev.
Kdor jih zna pobirati, si nabere celo premoženje.

JEAN ANOULIH

#34 MoOoG

MoOoG
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 38

Objavljeno: 13. december 2007, 16:04

Hellou!

Evo, js sm nov tuki, pa sm iskal glih neki takiga k je tale tema (KAKO SE ZREDITI)... Js sm velik 175cm pa mam 63kg, pa 15 sm star.... treniram nogomet, pa se mi zdi da bi se mogu vsaj za 5 ali več kg zredit,... posebej za moj šport. V bistvu pa se ne ukvarjam samo z nogometom ampak tud z drugimi športi (tek, monociklizem, košarka, odbojka, kolesarstvo,...).
Na začetku teme je nekdo omenil, da ti, ki imajo PREMALO kg, nimajo apetita, in to je res.... Js zjutraj ko se zbudim ne morm jest,... ko pa pridem v šolo sm pa lačen in se tud kr dobr najem (med malico)... Pol k pa pridem iz šole, pa sm seveda spet lačen in jem kosilo, ampak za kosilo pojem premalo,... in to je zaradi apetita, kr ne čutim več potrebe, da bi jedu ( se mi nekak zdi, da nimam več prostora v želodcu tudi o.O ). V glavenm... zanima me, ko je nekdo omenil, da je dobro jesti tisto hrano, ki pospešuje apetit.... mene pa zanima, katera hrana je to?

Tud js jem velik čipsa, sploh pa sladkarij-bonbonov, čokolade.... pa za računalniku sm tud ''preveč''.... TV pa bol mal gledam,... Ma kdo kak odgovor kaj je še dobro nardit, da bi se zredil? o.O
Bom probu z medom, kot sm že prebral, pa OH.... vesel bi bil še kakiga nasveta :D

aha... pa zanima me v kateri hrani je veliko OH (seveda oreščki,... pa kaj še?) , pa seveda katera hrana pospešuje apetit oz ti ga povečuje :D

To temo je popravil/a MoOoG: 13. december 2007, 16:07

Chigumy L.P.
soul.sternad@hotmail.com - feel free to add :D

#35 X~EDGE~X

X~EDGE~X
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 666

Objavljeno: 13. december 2007, 20:47

Ahja....sam si pa eleganten pa maš dolge noge a ne :) ? Jaz imam 73 Kg (prej 83, ko sem še pil alkohol), 182cm in se počutim super pa še dober apetit imam. Bodi tak kot si pa organiziraj si prehrano 4-5 X na dan pa se ti bo teža morda malo dvignila in nazaj stabilizirala pri nekih kilah. Včasih sem imel 10 Kg več, pa sem počutu ko en kripel tko da premisl prede ga boš začel srat :)...Drgač pa velik mastne hrane, 3-4 pire z vodko na dan....pa ti bo morda uspelo se zrediti in uresničiti sanje :)

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...


#36 Apogej

Apogej
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 64

Objavljeno: 13. december 2007, 21:43

o tem, kako se zrediti sem tudi sam že dosti iskal po netu, pa nikjer konkretnega odgovora iz. "pravega" nasveta. Sam sem visok 188 cm in imam 70 kg kar je sicer na spodnji meji zdrave teže, ampak se ne morem zredit, pa ni važno kaj jem. Takšno težo imam že skoraj 10 let ( +/- 2kg). Se mi zdi, da ne uspem spravit vase dosti kalorij, kot jih potem pokurim... Rabil bi v bistvu neko vnaprej pripravljeno dieto, da si lahko naredil načrt kaj in koliko jesti.
Kljub temu, da sem po splošnih merilih (kdo mi postavlja merila :?: :mex: ) med bolj suhimi, mi je v tolažbo vsaj dejstvo, da se počutim super, nič mi ne manjka, čeprav bi vsaj zaradi punc :inlove: :farb: z veseljem imel kakšnih 6-8 kg zraven.
Verjamem pa, da je veliko odvisno od reda pri hrani pa tudi odmetabolizma posameznika.
Če pozna kdo kakšen dober recept za miltikalorijsko energetsko bombo v obliki milkshake-a, se priporočam1

Honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere. -
- "Pošteno živeti, drugega ne prizadeti, vsem pa dati to, kar jim pripada."


Objavljena slika

#37 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 13. december 2007, 21:59

Kruh na debelo namazan z maslom in medom. :palec:

#38 X~EDGE~X

X~EDGE~X
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 666

Objavljeno: 13. december 2007, 22:01

Če pozna kdo kakšen dober recept za miltikalorijsko energetsko bombo v obliki milkshake-a, se priporočam1


velik vodke....in piva....(mleko po okusu)!

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...


#39 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 13. december 2007, 22:17

...milksejk iz 2-3dl polnomastne sladke smetane in 3 zlic arasidovega masla parkeat na dan med obroki... fajn okusa pa mega kalorij....
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#40 MoOoG

MoOoG
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 38

Objavljeno: 14. december 2007, 16:32

X~EDGE~X ti si pozabu, da sm js 15 let star pa še s športom se ukvarjam... kk nej pol alko pijem :D ;) ..... Slišu sm od enga frenda k je državni prvak v kick-boxu in mora vedno paziti na kilograme ( se mora rediti in hujšati), da kadar on rabi kg-je, vsak večer poje skoraj 1kg kruha pa nekaj mastnega še povrhu. In pravi da v 1 tednu dobi kar dost kil nazaj,.... morm probat, sam me zanima še vedno KATERA HRANA TI VZPODBUJA APETIT,...? x!x xrolleyesx
Chigumy L.P.
soul.sternad@hotmail.com - feel free to add :D

#41 X~EDGE~X

X~EDGE~X
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 666

Objavljeno: 14. december 2007, 19:51

X~EDGE~X ti si pozabu, da sm js 15 let star pa še s športom se ukvarjam... kk nej pol alko pijem :D ;) ..... Slišu sm od enga frenda k je državni prvak v kick-boxu in mora vedno paziti na kilograme ( se mora rediti in hujšati), da kadar on rabi kg-je, vsak večer poje skoraj 1kg kruha pa nekaj mastnega še povrhu. In pravi da v 1 tednu dobi kar dost kil nazaj,.... morm probat, sam me zanima še vedno KATERA HRANA TI VZPODBUJA APETIT,...? x!x xrolleyesx


Lej, jebeš šport pri teh letih....ti se ga lepo za-alkoholiziraj in začni kadit, pri 15 še nimaš takih skrbi zato si daj duška in daj času čas, da se zrediš! hec....
Če je tebi vzor, tale pretepač...pol pa nevem, je pa tko, sigurno je, da imaš ti drugačno prebavo in organizem, zato ti predlagam, da bodi kar si in ne sili telesa v nekaj, ker si morda tega ne želi....samo moje mnenje....

p.s Pozab na fuzbal, KickBox.......pojdi med baletnike (tam boš sigurno blestel)!

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...


#42 MoOoG

MoOoG
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 38

Objavljeno: 16. december 2007, 18:11

ko sm pa tole prebrav sm se pa vprašu kolk si ti str... in ''po mojem mnenju'' bi ti dal od 16-22 al pa še manj.... glej, če bi js začel balete na primer trenirat tk k si reku bi bil 100% kak klovn tm,... zakaj? če sm js pršu na en forum uprašat kk bi se za kakih 5-7 kg zredil, še ne pomeni da sm pa trlica,... moje noge niso take k tvoje roke,....

Še vedno me zanima, katera hrana ti vzpodbuja apetit?
Chigumy L.P.
soul.sternad@hotmail.com - feel free to add :D

#43 X~EDGE~X

X~EDGE~X
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 666

Objavljeno: 16. december 2007, 18:33

ko sm pa tole prebrav sm se pa vprašu kolk si ti str... in ''po mojem mnenju'' bi ti dal od 16-22 al pa še manj.... glej, če bi js začel balete na primer trenirat tk k si reku bi bil 100% kak klovn tm,... zakaj? če sm js pršu na en forum uprašat kk bi se za kakih 5-7 kg zredil, še ne pomeni da sm pa trlica,... moje noge niso take k tvoje roke,....

Še vedno me zanima, katera hrana ti vzpodbuja apetit?


Madonca, Rudolf si se mi pa na "nakuhal" tukaj (take it easy life is good)...sori zdaj sem tud jaz trezno razmislil in prišel do ugotovitve, da balet morda res ne bi bil pravšnja stvar, se iskreno opravičujem za moje excese. Ampak, tale tvoje vprašanje...si me spovnil na znanca, ki se dobesedno baše z hrano, vso mogočo, mastno, kalorično čez zliva cocacolo pa še kaj...skrata požre toliko kot jaz v celem tednu in........se ne redi. Drugi spijejo pa 2 pira pa se kak teden ali dva ne pazijo....pa se zredijo....vse je odvisno od organizma in iskreno povedano.......se res sprašujem, koliko si ti star da sploh postaviš tako vprašanje :) ???

Nurejev! Drž se !

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...


#44 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 16. december 2007, 22:38

kaki nasveti lega... xrolleyesx

zakaj alkohol... pol se prehranjuj izključno samo v mcdonaldsu in po parih mescih ne boš samo prašič, ampak boš mrtev prašič x:Dx

si, kakršen si... lahko treniraš in doziraš, ne moreš bit pa 120 kg in mrga, ker nimaš tega v genih. lahko si samo 120 kg in bajs. tko, da narediš kar se da in to je to. x;)x
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#45 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 17. december 2007, 16:30

:P js sem zadnjič zasledil na Discovery-u, da so se rimski gladiatorji prehranjevali skoraj izključno z žitnimi zdrobi (polenta, gres, ect), da bi se karseda zredili... Saj naj bi jih plast maščevja branila pred hujšimi poškodbami... ;) tko, da če je delovalo za njih morda bi tudi zate...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#46 svilarna

svilarna
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 26. julij 2009, 20:35

živjo.

stara sem 15 let, velika 170 cm tehtam pa 47 kilogramov. vedno poslušam "nasvete" naj se zredim. jem ogromno
zajtrk-vedno vsaj en kos kruha z namazom (nutela, marmelada, med)
malica- kakšno sadje
kosilo
malica- vedno najmanj kos kruha, čokolada, jogurt
večerja-kuhan obrok(gres, makaroni, rižota, njoki)
malica- ponavadi kakšen jogurt ali puding, čokolada


res je, da smo v družini vsi suhi, tudi moja konstitucija je taka, da kilogrami ne letijo gor, kot bi si sama želela.

zelo bi bila vesela kakšnega nasveta, recepta kakšne kalorične jedi, priporočila in podobno.


lep pozdrav in dober tek x:)x

#47 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 26. julij 2009, 21:33

zdej ti bom powedou en zanesljiv, ampak žou tud težko uresničljiv načrt za popolno zmago.
1. neh se sekirat in komplicirat, ampak se mej rada in ne pozab da takle maš.
2. u nedogled izvajej točko 1.
vse ostalo je nepotrebno nakladanje.
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#48 svilarna

svilarna
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 26. julij 2009, 23:16

ubistvu je to res najtežji, ampak brez tega ne gre, ker nikol nisi popounoma zadovoln sam s sabo. ušeć mi je tole. hvala :)

#49 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 26. julij 2009, 23:27

ubistvu je to res najtežji, ampak brez tega ne gre, ker nikol nisi popounoma zadovoln sam s sabo. ušeć mi je tole. hvala :)


ti se sam sprost, pa lepo po vesti in na dolgi rok :palec: .
pa mene zmeri z rezervo x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#50 Andreja:)

Andreja:)
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 753

Objavljeno: 27. julij 2009, 20:21

Kaj pa kak šport oz. fizična aktivnost? Zakaj pa bi špeh nalagala, če lahko kako mišico ojačaš. Ampak z glavo...
Se pa strinjam z jankom :palec: Mej se rada in ne se sekirat :)




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0