Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Šport v letu 2006


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
27 komentarjev na to temo

#26 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 20. september 2006, 15:21

mislim, da se bost borila po pravilih PRIDEja ali pa K1 Romanex, tako, da bodo v vsakem primeru prišle v poštev nožne tehnike, prijemi in metanja, verjetno borba na tleh ne bo točkovana


V nasprotju z vsem tistim, kar so pisali po cajtngih, maš verjetno prav. Par dni nazaj je bla na Novi TV ena oddaja, katere gost je bil Filipović. Beseda je nanesla tudi na Tysona. Rekel je, da se mu zdi pomembno, kdo je najboljši borec, ne glede na to, katero tehniko uporablja. In občutek sem dobil, da pravil borbe, kjer bi bila bistvena teža na boksu, ne bo sprejel. vsakposvoje.com
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#27 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 2. december 2006, 21:36

Ajajajaj x:px ....kak so rasturl celani fleisburg :palec: :palec: Škof 22 obramb :palec: , poškodovani kapetan Kokšarov 10 golov...... x:px :palec: ...tolk tud razlika x;)x Kot vedno fantastična publika :palec: Čerfinale lige prvakov se nam že nasmiha.....ampak previdno. Gledal dele tekme, rastur :eek: :palec: :palec:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#28 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 2. december 2006, 22:06

Cele, Cele šampion :onfire: :onfire:, dons so jih pa res razturili x^x, Škof je pa že športnik tedna :hepko: :hepko:, moram jih pohvalit za igre, tak samozavesten pristop :palec:, Kokšarov je car :palec:, tut Kozlina, Gajič vsaka čast x^x, pa Harbokove bombe x:px, prav fajn je blo gledat x;)x, jst sem še zdej v luft, v Flensburg pa na zmago, to je ta prav pristop x:px, nč računat :vragec:

Res prijetno presenečenje, pričakoval sem težko tekmo, upal sem na zmago, več ne, pol pa takole x^x :onfire: :onfire:
Izvukao je na kraju svog izlaganja.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0