Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Česa sem se danes naučil/a?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
318 komentarjev na to temo

#251 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 28. december 2006, 19:41

Pa spet sem ugotovil nekaj zelo pomembnega - da kljub vsemu še vedno nič ne vem. x:Dx

Kaj čem se sploh še silit?

#252 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 31. december 2006, 11:44

Ugotovil, da:

- se vse prave življenjske odločitve rodijo iz tišine in miru (ena takih se mi je na tak način že večkrat potrdila)
- da sebe ne bom našel preko iskanja udobja in varnosti, to ni nikakršno življenje
- da je treba včasih, če ne gre drugače, pustiti za sabo preteklost in staro okolje (če nas stara okolica-starši npr. hočejo na vsak način ukalupiti)
- da življenje ni ravno to, kar sem mislil
- da morajo ptički enkrat iz gnezda

#253 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 31. december 2006, 12:43

v novem letu se moram naučiti biti povsem spontan, se nikoli ozirat na posledice svojih dejanj (jasno, da ne bom sedaj škodoval drugim) in se ne sekirat za posledice preteklih dejanj, temveč se fokusirat na boljše delovanje v sedanjosti. Če bom dobro živel sedanjost, se mi za prihodnost ne bo potrebno bati x;)x
In briga me, kako se bodo na to odzvali drugi. jaz sem samo svoj
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#254 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 31. december 2006, 12:48

v novem letu se moram naučiti biti povsem spontan, se nikoli ozirat na posledice svojih dejanj (jasno, da ne bom sedaj škodoval drugim) in se ne sekirat za posledice preteklih dejanj, temveč se fokusirat na boljše delovanje v sedanjosti. Če bom dobro živel sedanjost, se mi za prihodnost ne bo potrebno bati x;)x
In briga me, kako se bodo na to odzvali drugi. jaz sem samo svoj


Zadnji stavek mi je zelo všeč, pravzaprav kar vse, kar si napisal. x:Dx
Včasih preprosto nimaš moči preslišat negativnih mnenj s strani dolgo poznanih ljudi, ki te hočejo morda vliti v kalup kot figurco jezuščka in te postavit na svoje jaslice. Pa še del njihove lažne identitete sloni na tebi, zato tudi nočejo velikih sprememb. Začaran krog.

#255 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 31. december 2006, 13:04

hehe, a ne, kako filozofirava, x:Dx x:o)x
včasih se moram prav nasmejat lastnim komplikacijam, ki me ustavljajo pred spontanimi dejanji x:Dx
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#256 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 31. december 2006, 13:09

hehe, a ne, kako filozofirava, x:Dx x:o)x
včasih se moram prav nasmejat lastnim komplikacijam, ki me ustavljajo pred spontanimi dejanji x:Dx


Ja mal pa moraš vedet kaj delaš, kaj bo tvoje dejanje prineslo, imet globlje razumevanje. Saj sčasoma naju bo minilo. x:Dx Ne moreš bit kar takoj bit spontan pa v redu. Razen če se ga greva ulit pa zafiksat, sam ne bo dolg trajalo.

#257 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 31. december 2006, 13:44

Cashy pa Seba, kaj če bi se vidva kr oženila skup, k se tok dobr štekata, a? :inocent: x:Dx x;)x

#258 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 31. december 2006, 14:06

Cashy pa Seba, kaj če bi se vidva kr oženila skup, k se tok dobr štekata, a? :inocent: x:Dx x;)x


Prej bo moral it en spremenit spol. Pol bi se pa mogoče še kaj pogovarjal. x:o)x

#259 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 31. december 2006, 14:12

no pol sem pa jaz prosta, jaz imam že spremenjen spol x:Dx x;)x

xsmx :palec:
Umrla skor od smeha!!!
A sta slišala, vidva, zagrebta se! x;)x x:Dx

#260 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 31. december 2006, 14:13

no pol sem pa jaz prosta, jaz imam že spremenjen spol x:Dx x;)x


Ti si pa ful prilagodljiva. To zna bit zelo v redu, priročno. :palec: x:Dx

#261 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 31. december 2006, 15:14

če se pa ne bom s kom oženil, je pa to s sabo, ker se ne razumeva najbolje x:Dx x:o)x
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#262 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 31. december 2006, 18:44

če se pa ne bom s kom oženil, je pa to s sabo, ker se ne razumeva najbolje x:Dx x:o)x

A to je name letel? :o|o:
Mhm...ne žel si hudiča, bi te po hitrem postopku pobral. :lol:

#263 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 31. december 2006, 19:22

A to je name letel? :o|o:
Mhm...ne žel si hudiča, bi te po hitrem postopku pobral. :lol:

zakaj naj bi to nate letel? :inocent: če se poročim s sabo, pa res nimaš veze...razen če si že del mene?
pa nimam pojma, kdaj si se vame integrirala, ker sem nisem zredil niti kile x:Dx x:o)x
ožent se s tabo, huh :eek: težak križ bi si naložil, bi me pobral še preden bi prišel do Golgote x:Dx
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#264 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 31. december 2006, 19:26

No, sam, da sva razčistla. Rešil si se pogube. :vragec:

#265 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 31. december 2006, 19:28

ja, tud jest te imam rad xsrcx
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#266 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 7. januar 2007, 12:47

Naučil:

-Če sam sebe nimaš rad, ne moreš zares imet rad drugih. Slej ko prej bo nekaj fejst narobe, tudi na splošno ne more bit kvalitetnega življenja.

-Če ne vidiš nič lepega, hodiš prehitro. Počasi in z vsem veseljem in pozornostjo se hitreje napreduje kot hitro in s ciljem v mislih.

-Resnica boli. Dokler je ne sprejmeš in dojameš. Šele potem lahko narediš kaj koristnega.

-Nič ni tako slabo kot sprva zgleda.

-Nič zares lepega se ne da izsiliti

#267 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 7. januar 2007, 23:17

Seba, a to praviš meni? ko bi mi bilo enkrat jasno, pa ko bi se že enkrat ... tisto ... :o|o: eh kliiiiiiiiinc. x:Dx sam da diham. višjih ambicij itak nimam. x:o)x

#268 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 8. januar 2007, 16:58

Seba, a to praviš meni? ko bi mi bilo enkrat jasno, pa ko bi se že enkrat ... tisto ... :o|o: eh kliiiiiiiiinc. x:Dx sam da diham. višjih ambicij itak nimam. x:o)x


Mačona, ko bo pritisk dost velik, boš nekaj spremenila. In potem se boš začela premikati, najprej počasi, ker bo težko potem pa bo vse lažje in lažje......... Želim ti veliko poguma! Nikoli ne odnehaj, delaj veliko sprememb, da boš ugotovila kje si, kam bi rada... Se slišimo! x8Dx

P.S. Treba bo veliko dela vendar se splača in če boš našla in počela kar te res veseli, ti bo to v užitek. x;)x

#269 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 9. januar 2007, 10:51

hvala za spodbudo xsrcx

#270 Kylie

Kylie
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 047

Objavljeno: 9. januar 2007, 15:36

da je treba zjutraj kaj malega pojesti, torej zajtrkovati, saj me pol vedno po kosilu boli želodec :sick: :cry: :ermm:
Življenje je sestavljeno iz številnih drobnih kovancev.
Kdor jih zna pobirati, si nabere celo premoženje.

JEAN ANOULIH

#271 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 10. januar 2007, 22:11

..one can only feel love when one gives it...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#272 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 10. januar 2007, 23:34

x:)x and somebody must be first x;)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#273 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 10. januar 2007, 23:40

x:)x and somebody must be first x;)x

...you must be first... and do so without expectations... x8Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#274 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 10. januar 2007, 23:59

x:Ix I know that but it is'nt easy work, very hard

all the time , again and again that¨s the problem x;)x x:)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#275 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 11. januar 2007, 00:50

nima smisla govort tistim k nocjo slisat :o|o: (slej ko prej clovk rata utrujen...)
itak x:Dx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0