Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

KDAJ NAJ RODIM ?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
47 komentarjev na to temo

#1 mavrica2007

mavrica2007
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 15. marec 2006, 01:50

Lep pozdrav,

Že 2 meseca me AKTIVNO daje želja po otroku. Sama sem ribica in imam 20.3 v ponedeljek rojstni dan. Moj fant pa je vodnar 10.2.

Zanima me kateri znak gre z mojim najboljše. Ne bi rada imela strelcev ali škorpijonov, ker se z njimi ne razumem. Rada bi rakca ali bikca za katerega vem, da imajo radi družine in da so nežni. Rada bi tak znak za mojega otroka, kjer si bova z otrokom naklonjena, v horoskopskem smislu.

Če kdo vem, ga prosim za odgovor.
mavrica2007

#2 highlander

highlander
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 202

Objavljeno: 15. marec 2006, 07:15

Upam, da ne bos zamerila kar ti bom zdajle povedal. Odgovoril ti bom kot ta dusa, ki caka na rojstvo.
"Ljuba mami, nikar ne razmisljaj prevec. Ti bom ze sama sporocila kdaj je ta dan. Saj jaz najbolj vem zakaj prihajam na zemljo. Prepusti se srcu, skozi katerega ti govorim. Tvoje predstave kaj je dobro in kaj ne za mene ne veljajo. Komaj cakam, da se srecava na Zemlji, ljubim te." xsrcx

#3 lea

lea
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 328

Objavljeno: 15. marec 2006, 07:18

itak bos dobila tocno takega, kot si ga zasluzis x:Dx x;)x x:px

#4 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. marec 2006, 07:44

kaksna pa je to tema...
kdaj naj rodis?
kot da bi si narocal izlet..
se za zival ne mroes si tkole zmisljevat, pa gres lohk nekam in si jo izberes...

kar bo, bo tocno pravo zate.
te mam pa na sumu, da nisi ribca, pac pa oven (vsekakor si manj kot stopinjo od ovna).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#5 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 15. marec 2006, 13:32

kaksna pa je to tema...
kdaj naj rodis?
kot da bi si narocal izlet..
se za zival ne mroes si tkole zmisljevat, pa gres lohk nekam in si jo izberes...


x:Dx x:Dx :palec:

#6 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 15. marec 2006, 13:56

:vragec:

na evo.....takih bo zmeri vech xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx
kam prpele newage :eek: :xx!: x:Dx

zlomk...tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#7 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 15. marec 2006, 14:24

...bolj bedne teme pa se ne... :vragec: x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#8 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 15. marec 2006, 14:29

ja, sam pol naujo rodile ampak KOtile :vragec:



x:Dx x:Dx x;)x Ta je pa res :vragec:

Rada bi tak znak za mojega otroka, kjer si bova z otrokom naklonjena, v horoskopskem smislu.


Hvala bogu, da ni možno kar recept napisat in rodit takega otroka.

#9 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. marec 2006, 14:34

ja, sam - saj ga itak dobis. x;)x

jaz recimo sem mela rok 3. aprila - torej... tud ce bi recimo hotla, si splanirala, bi se mi vsi plani porusil, ker ne mores ukant narave. xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#10 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 15. marec 2006, 15:23

ja, sam - saj ga itak dobis. x;)x

jaz recimo sem mela rok 3. aprila - torej... tud ce bi recimo hotla, si splanirala, bi se mi vsi plani porusil, ker ne mores ukant narave. xDDx

seveda se da naravo ukant :inocent: men so zdravniki določl celo ob kateri uri sem bom rodila, pardon so me ven vzel xrolleyesx x:Dx

in je tak nanesl, da sma z bratom oba škorpjona in oba strelca po asc x:o)x xcivx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#11 pjotra

pjotra
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 574

Objavljeno: 15. marec 2006, 15:27

joj, kako ste se spravili na ubogo revico... kaj ji nihče ne more obrazložit zadeve na malo bolj prijazen način? prav popljuvali ste jo. pač, bodoča mamica je postavila neumestno vprašanje - se vam to še ni nikoli zgodilo?

tudi jaz ne bi na takšen način načrtovala otroka, ampak priznam, da sem že razmišljala, s kakšnim znamenjem bi se najboje razumela - pač nekateri starši nimajo sreče, da bi se razumeli s svojimi otroki. ampak za to zagotovo niso kriva "napačna" astrološka znamenja...

drugače se pa najbolj strinjam s higlanderjem.....
mavrica2007 - tvoj otrok bo imel takšne lastnosti, da boš lahko ob njem zaživela tiste izkušnje, ki sta si jih pred tvojim in njegovim rojstvom sama zadala. zatorej, prepusti se in bodi prepričana, da se ti bo rodil takšen otrok, ki te bo naučil to, kar najbolj potrebuješ.....
svetujem ti knjigo DEVET STOPNIC (Anne in Daniel Meurois - Givaudan), preberi jo, morda boš našla vprašanja na tvoje odgovore....

pa veliko ljubezni in razumevanja želim vsem,
pjotra

Morigenos
“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

#12 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. marec 2006, 15:34

in je tak nanesl, da sma z bratom oba škorpjona in oba strelca po asc x:o)x xcivx

no vidis da se je ni dal. ;) tko je pac mroal bit, to sem mislila, vesolje, ne naravo.
saj jaz sem jo tud (ker sem hotla in dobila ribo x;)x xDDx)

mas prav, Pjotra, ni mislila morda cist tko, pac se ji je zdel fino mal pospekulirat sam mroda.... kao ce bi se ze ufural ga spocet, kdaj pa bi blo ono dbest....
ampak itak pride, ko pride in tedaj je Pravi cas. :palec:

se ena tema:
Prezgodnje rojstvo
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#13 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 15. marec 2006, 15:37

no vidis da se je ni dal. ;) tko je pac mroal bit, to sem mislila, vesolje, ne naravo.
saj jaz sem jo tud (ker sem hotla in dobila ribo x;)x xDDx)

mas prav, Pjotra, ni mislila morda cist tko, pac se ji je zdel fino mal pospekulirat sam mroda.... kao ce bi se ze ufural ga spocet, kdaj pa bi blo ono dbest....
ampak itak pride, ko pride in tedaj je Pravi cas. :palec:

se ena tema:
Prezgodnje rojstvo

ma mi 3je smo bli rojeni z carskim rezom...sestrca je zamudila 3 min čen bi bli vsi strelci po asc
xrolleyesx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#14 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 15. marec 2006, 17:34

ma mi 3je smo bli rojeni z carskim rezom...sestrca je zamudila 3 min čen bi bli vsi strelci po asc
xrolleyesx

:eek: Ma kaj ste trojčki? xsrcx xsrcx xsrcx

#15 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 15. marec 2006, 17:50

Ja, Pjotra, se strinjam, da ni glih neka redkost, da bodoče mamice pri planiranju otroka pomislijo tudi na astrološki znak.
Pa tudi ni redkost, da se uštejejo! x;)x Ena moja prijateljica je planirala kasneje zanositi, pa je zanosila prej...

No, jaz itak nisem za nobenega od mojih dveh otrok nič planirala - niti, da bom zanosila, kaj šele, kaj bosta po horoskopu. Se pa spomnim, da sem vedno govorila, da ne bi rada imela otroka Kozoroga ali Škorpijona.
Ko sem prvič zanosila, sem si izračunala (in tudi ginekolog je tako postavil rok poroda), da bo otrok Vodnar - 24. januar. Rekla sem si: "Ben, samo da ne bo Kozu ali Škorpio."
Rodila pa sem 8 dni prej, tako da je hčerka Kozorog z ASC v Škorpijonu!!! x:Ix x:o)x x:Dx
Ma moram povedati, da nama zdaj niti ni tako slabo. x;)x

Evo eno najino slikco:

#16 pjotra

pjotra
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 574

Objavljeno: 15. marec 2006, 18:11

Ja, Pjotra, se strinjam, da ni glih neka redkost, da bodoče mamice pri planiranju otroka pomislijo tudi na astrološki znak.
Pa tudi ni redkost, da se uštejejo! x;)x Ena moja prijateljica je planirala kasneje zanositi, pa je zanosila prej...

No, jaz itak nisem za nobenega od mojih dveh otrok nič planirala - niti, da bom zanosila, kaj šele, kaj bosta po horoskopu. Se pa spomnim, da sem vedno govorila, da ne bi rada imela otroka Kozoroga ali Škorpijona.
Ko sem prvič zanosila, sem si izračunala (in tudi ginekolog je tako postavil rok poroda), da bo otrok Vodnar - 24. januar. Rekla sem si: "Ben, samo da ne bo Kozu ali Škorpio."
Rodila pa sem 8 dni prej, tako da je hčerka Kozorog z ASC v Škorpijonu!!! x:Ix x:o)x x:Dx
Ma moram povedati, da nama zdaj niti ni tako slabo. x;)x

Evo eno najino slikco:

u, kak sta luškani! xsrcx
želim vama vse najlepše v medsebojnem odnosu - čeprav sama nisem mama, vem, da se (v kolikor so toliko intuitivni) predsvem starši lahko veliko naučijo od svojih otrok (in seveda obratno)
mislim, da veš, kaj ti hočem povedati.... x^x

imam pa neznansko srečo, katere se resnično zavedam, da imam fantastičen in ljubeč odnos z mojo mami pa tudi z atijem, čeprav smo si zeeelo različni in se vsi zavedamo napak in pozitivnih lastnosti drug drugega. in v tem je ravno štos. a ne? x;)x
hm, moram pa priznat, da nimam takšne sreče pri moji sestri :sori: . ampak to je že druga zgodba...

z ljubeznijo
pjotra

Morigenos
“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

#17 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 15. marec 2006, 18:14

Ja, Pjotra, se strinjam, da ni glih neka redkost, da bodoče mamice pri planiranju otroka pomislijo tudi na astrološki znak.
Pa tudi ni redkost, da se uštejejo! x;)x Ena moja prijateljica je planirala kasneje zanositi, pa je zanosila prej...

No, jaz itak nisem za nobenega od mojih dveh otrok nič planirala - niti, da bom zanosila, kaj šele, kaj bosta po horoskopu. Se pa spomnim, da sem vedno govorila, da ne bi rada imela otroka Kozoroga ali Škorpijona.
Ko sem prvič zanosila, sem si izračunala (in tudi ginekolog je tako postavil rok poroda), da bo otrok Vodnar - 24. januar. Rekla sem si: "Ben, samo da ne bo Kozu ali Škorpio."
Rodila pa sem 8 dni prej, tako da je hčerka Kozorog z ASC v Škorpijonu!!! x:Ix x:o)x x:Dx
Ma moram povedati, da nama zdaj niti ni tako slabo. x;)x

Evo eno najino slikco:

ful sta luštni xsrcx
no sem se sama tud zalotila pri misli, če bi še enkrat zanosila, kdaj bi bil najbolj ugodno astrološko čas rojstva, ampak kaj pa luna, pa asc, pa Saturn... sej ne moreš vnaprej določit kakšnega otroka bi imel in boš imel... ko je čas, duša že poskrbi da bo zanjo najbolj primeren čas. bog ne daj, da bi se zaradi izračunov pojavljali splavi...

#18 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 15. marec 2006, 18:29

...
imam pa neznansko srečo, katere se resnično zavedam, da imam fantastičen in ljubeč odnos z mojo mami pa tudi z atijem, čeprav smo si zeeelo različni in se vsi zavedamo napak in pozitivnih lastnosti drug drugega. in v tem je ravno štos. a ne? x;)x
hm, moram pa priznat, da nimam takšne sreče pri moji sestri :sori: . ampak to je že druga zgodba...

z ljubeznijo
pjotra

Vidiš, jaz pa imam katastrofalen odnos z mojo mamo. Ne pridemo na isti tir, pa da se na trepalnice postavimo.
Tako da sem se nazadnje kar sprijaznila, da ona govori en jezik, jaz pa drugega... in sva na distanci. Če ne gre, pač ne gre. Z glavo skozi zid se tudi ne da, a ne?
Čeprav mi niti ni hudo zaradi tega, ker vidim, da se nihče, ki se razume z mano, ne razume z njo, in obratno. Vidim, da očitno res vsaka spada v svojo vrsto, svojo skupino, svoje pleme... - vsaj po "duhovni" plati... :o|o: xnckrivx Mogoče je tudi to za nekaj dobro. :sori:

#19 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. marec 2006, 18:30

xrolleyesx

x:Dx

sam - a je mama sama dolocla al kaj, kdaj bo?
ne vem, se ne spoznam na carske reze....
pa tud, do minute se najbrz sveen ne da...
men je voda odtekla, pa so pospesil porod, pa se je rodil, ko se je pac mel za rodit - no, TO sem mislila, morda se nisva dobr razumeli. x:px

jp, jaz sem tud vedla, da bo tamal dvojcek po ascendentu, sam nisem pa tega planirala (itak bi moral bit oven <sonce>, kar mi pa ni blo prevec pogodu, sams em se 'tolazla', dA pac se boljs, da bo vsaj en v familiji bolj 'pr seb' xDDx).
So pa vsi trije vnucki od moje mame dvojcki v ascendentu (ona ma luno pa merkur v dvojckih)... pa vsi prezgodnji (vsi 3 bi moral bit ovni - no tud jaz bi morala bit)...

sem pa vso noc gledala na uro in racunala, ker ascendent dogaja in ali je ze luna v biku. xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#20 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. marec 2006, 18:38

Evo eno najino slikco:

xokx

pa tud v zivo je tamala ful dober vtis name naredila (se ji vid da je skorpijica xDDx x;)x) :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#21 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 15. marec 2006, 18:49

ko je čas, duša že poskrbi da bo zanjo najbolj primeren čas. bog ne daj, da bi se zaradi izračunov pojavljali splavi...


Jaz sem pa najprej ob naslovu teme pomislila, da je deklica že noseča, pa sprašuje, kdaj naj gre rodit - kdaj bodo primerni aspekti x:Dx , sem hotla bit pametna, pa napisat, da ko bodo popadki. x;)x
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#22 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. marec 2006, 18:54

da ko bodo popadki. x;)x

pa se to ni nic zanelsjivo.. sem mela ze ob 1h ta ornk popadke (ker so pospesil porod), na 10 minut...
pa sem vseen sele 10:24 rodila. xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#23 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 15. marec 2006, 18:55

sej ne vem zdej, a naj se smejem al jokam.... :sori:

Lep pozdrav,

Že 2 meseca me AKTIVNO daje želja po otroku. Sama sem ribica in imam 20.3 v ponedeljek rojstni dan. Moj fant pa je vodnar 10.2.

Zanima me kateri znak gre z mojim najboljše. Ne bi rada imela strelcev ali škorpijonov, ker se z njimi ne razumem. Rada bi rakca ali bikca za katerega vem, da imajo radi družine in da so nežni. Rada bi tak znak za mojega otroka, kjer si bova z otrokom naklonjena, v horoskopskem smislu.

Če kdo vem, ga prosim za odgovor.
mavrica2007



#24 pjotra

pjotra
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 574

Objavljeno: 15. marec 2006, 18:59

Vidiš, jaz pa imam katastrofalen odnos z mojo mamo. Ne pridemo na isti tir, pa da se na trepalnice postavimo.
Tako da sem se nazadnje kar sprijaznila, da ona govori en jezik, jaz pa drugega... in sva na distanci. Če ne gre, pač ne gre. Z glavo skozi zid se tudi ne da, a ne?
Čeprav mi niti ni hudo zaradi tega, ker vidim, da se nihče, ki se razume z mano, ne razume z njo, in obratno. Vidim, da očitno res vsaka spada v svojo vrsto, svojo skupino, svoje pleme... - vsaj po "duhovni" plati... :o|o: xnckrivx Mogoče je tudi to za nekaj dobro. :sori:

ne vem, če bo kaj pomagalo... prosim, ne obsojaj niti sebe niti mame, da nimata dobrega odnosa. veš, vsak otrok prevzame vzorce svojih staršev. tudi tvoja mama jih je prevzela od svojih in tako si ti prevzela njene. morda, če se globoko zamisliš in poglobiš vase, pomisli, katera lastnost pa je takšna, ki te na tvoji mami najbolj moti.... in ko jo boš našla, potem se še vprašaj ali to lastnost nosiš tudi ti sama, morda le delček le-te? in prepričana sem, da bo tvoj odgovor da. takrat si predvsem oprosti sama sebi, da imaš tudi ti to lastnost in s tem boš oprostila tudi svoji mami. predvsem ji pa pošiljaj čimveč ljubečih misli.... morda se bo vajina distanca zmanjšala....

glede medsebojnih odnosih na splošno, ti priporočam knjigo Temna stran iskalcev svetlobe. Zanimivo opisuje, da lastnosti, ki nas motijo na drugih, predvsem nosimo sami v sebi....in kako se s tem spopasti...

z ljubeznijo xsrcx
pjotra

Morigenos
“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

#25 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 15. marec 2006, 19:12


glede medsebojnih odnosih na splošno, ti priporočam knjigo Temna stran iskalcev svetlobe. Zanimivo opisuje, da lastnosti, ki nas motijo na drugih, predvsem nosimo sami v sebi....in kako se s tem spopasti...

z ljubeznijo xsrcx
pjotra

:palec:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0