Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kdaj bom rodila?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
332 komentarjev na to temo

#1 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 16. marec 2006, 20:22

Doooolgo me ni bilo med vami.... nazadnje sem povedala novicko, da sem se porocila. No, tokratna novicka pa je, da cakava dojencka... Rok imam 10.09.06.

Ne se mi smejat, ampak imam obcutek, da bom rodila predcasno... Me zanima, ali je iz moje karte razviden potek nosečnosti, porod, znamanje (asc) otroka?? itd

Naj povem, da imam kar hude slabosti, sicer pa sem kar ok.

14.01.1970
17.16 Ljubljana

ČE se komu da odgovoriti.... KDo se že ukvarja med vami z porodi?

#2 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 17. marec 2006, 01:27

Ne boš. Obstaja pa možnost da rodiš v tujini. Me pa zanima, odkod občutek, da boš rodila predčasno? (Da te reši nosečniških muk ali kaj? x;)x ) Nosečnost vsekakor ni bila planirana...

Aja..ne pozabi si mazat trebuščka, da ti ne bo kožica preveč razpokala... x:Xx xsrcx
Dum spiro, spero.

#3 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 17. marec 2006, 07:17

[quote name='Sasha3' date='16. Mar 2006 ob 20:23' post='656313']


Se ti pa vidi, da prihaja otroček, saturn, ki prinaša odgovornost in več dela se ti po solarju sprehaja po peti hiši, zato boš lepo skrbela zanj. Zanimivo, da večkrat saturn zakorači tja, kjer se precej trudimo. Septembra meseca zakorači jupiter v tvojo natalno peto hišo, zato bo veselje doma in to z otročkom. :palec: x:Dx
Za datum se pa nič ne ubadaj, vse je tko spedenano kot je prav.

#4 megi

megi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 17. marec 2006, 18:00

Lep pozdrav!

Sasha lepo, da si tudi ti v pričakovanju in ti želim res lepo in čimbolj brezkrbno nosečnost.
Noseča si le nekaj manj časa kot jaz in verjami slabosti bo kmalu konec.

Glede datuma poroda pa takola....stari ljudje pravijo, da se da datum poroda izračunati po luni.
In sicer pogledaš kakšna je bila luna na dan, ko si zanosila ter prešteješ devet takšnih lun in ko je luna primerna...okoli tistega dne rodiš.

Jaz imam datum poroda 21.8........in res močno upam, da se bo vse lepo izteklo.
Drugače ma pa čaka kar živčen teden, ker čakam izvide amniocinteze....joj prav težko napišem
xrolleyesx Ah če pomislim, da mi je že vzgojiteljica v srednji šoli, ki se je ukvarjala z astrologijo govorila, dabo nosečnost polna skrbi...Takrat je pa res nisem jemala reso...
Pa še zdaj ne morem ugotoviti kateri planetek mi nagaja x:Ix

Če ima slučajno kdo voljo pogledati kaj okoli tega (porod nosečnost) še zame prosim
(roj.:04.04.1978 Šempeter pri Gorici)
ura:21:38

To temo je popravil/a megi: 17. marec 2006, 18:01


#5 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 18. marec 2006, 10:59

Ne boš. Obstaja pa možnost da rodiš v tujini. Me pa zanima, odkod občutek, da boš rodila predčasno? (Da te reši nosečniških muk ali kaj? x;)x ) Nosečnost vsekakor ni bila planirana...

Aja..ne pozabi si mazat trebuščka, da ti ne bo kožica preveč razpokala... x:Xx xsrcx


Ne vem od kod občutek, da bom prej rodila... tako čutim.. :xx!: Nosečnost je bila načrtovana, je bila pa nepričakovana v smislu, da je ratalo od prvega šuba.... :2src: x:px x:Dx x:Dx x:Dx

Moj trebušček je pa že popokan, ker sem se puberteti fuul zredila... tako da z estetiko se ne ukvarjam... Redim se pa tudi ne, saj celo hujsam...

Lep pozdrav!

Sasha lepo, da si tudi ti v pričakovanju in ti želim res lepo in čimbolj brezkrbno nosečnost.
Noseča si le nekaj manj časa kot jaz in verjami slabosti bo kmalu konec.

Glede datuma poroda pa takola....stari ljudje pravijo, da se da datum poroda izračunati po luni.
In sicer pogledaš kakšna je bila luna na dan, ko si zanosila ter prešteješ devet takšnih lun in ko je luna primerna...okoli tistega dne rodiš.

Jaz imam datum poroda 21.8........in res močno upam, da se bo vse lepo izteklo.
Drugače ma pa čaka kar živčen teden, ker čakam izvide amniocinteze....joj prav težko napišem
xrolleyesx Ah če pomislim, da mi je že vzgojiteljica v srednji šoli, ki se je ukvarjala z astrologijo govorila, dabo nosečnost polna skrbi...Takrat je pa res nisem jemala reso...
Pa še zdaj ne morem ugotoviti kateri planetek mi nagaja x:Ix

Če ima slučajno kdo voljo pogledati kaj okoli tega (porod nosečnost) še zame prosim
(roj.:04.04.1978 Šempeter pri Gorici)
ura:21:38


Oj... živjo... a ti tudi pričakuješ... vidim, da si se rodila v Šempetru, ma kaj tudi živiš na onem koncu... jaz sem v Ajdovščini, namreč
x;)x .

Žal mi je, da čakaš te izvide, ti pa le lahko držim pesti, da bo vse ok. Proti skrbem ni cepljena nobena nosečnica. Vedno je kaj v podzavesti. Mene sedaj skrbi, ker ne čutim več nakov nosečnosti.... kar je menda normalno do neke mere... no, saj pravim... Ampak, tule berem, da je vse videti astrološko, torej, kot fatalist, sem se kar pomirila... x:o)x

Lunca je pisala:


Se ti pa vidi, da prihaja otroček, saturn, ki prinaša odgovornost in več dela se ti po solarju sprehaja po peti hiši, zato boš lepo skrbela zanj. Zanimivo, da večkrat saturn zakorači tja, kjer se precej trudimo. Septembra meseca zakorači jupiter v tvojo natalno peto hišo, zato bo veselje doma in to z otročkom.
Za datum se pa nič ne ubadaj, vse je tko spedenano kot je prav.
_____________________________________________________


Lunca, hvala ti za to... kako lepo... veš, jaz nisem kak ekspert v atrologiji, bolj brskam kot kokška po kakih podatkih... ma tega nisem našla.. Res, hvala!

#6 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 20. marec 2006, 07:47

Lunca, hvala ti za to... kako lepo... veš, jaz nisem kak ekspert v atrologiji, bolj brskam kot kokška po kakih podatkih... ma tega nisem našla.. Res, hvala!





:palec: x;)x :2src: Drži se in bodi čimbolj optimistična, vedi, da energije prenašaš na malčka in že zdaj čuti kakšna je njegova mamica, zato bo rojstna luna malčka precej kazala na to, kako te čuti in kako bo to naprej. :palec:

#7 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 20. marec 2006, 13:22

:palec: x;)x :2src: Drži se in bodi čimbolj optimistična, vedi, da energije prenašaš na malčka in že zdaj čuti kakšna je njegova mamica, zato bo rojstna luna malčka precej kazala na to, kako te čuti in kako bo to naprej. :palec:



Sem optimistična, vedno bolj, kar je vezano na izginjanje slabosti. Mislim, da najin mali/a doživlja prav lepe trenutke z nama z možem, ker midva uživava vsak trenutek, ko sva skupaj... in to tudi čuti preko mene. Jaz se imam pa tudi fajn... hodim na sprehode, skrbi si pa nočem delati, kdaj mi kaka uide.... :xx!:

#8 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 20. marec 2006, 13:37

Sem optimistična, vedno bolj, kar je vezano na izginjanje slabosti. Mislim, da najin mali/a doživlja prav lepe trenutke z nama z možem, ker midva uživava vsak trenutek, ko sva skupaj... in to tudi čuti preko mene. Jaz se imam pa tudi fajn... hodim na sprehode, skrbi si pa nočem delati, kdaj mi kaka uide.... :xx!:




:palec: Fino, prvi spomladanski dan in slabost izginja. :palec:

#9 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 20. marec 2006, 15:56

xwizardx :fiju: :onfire: :hepko: :flower:

#10 Pesha

Pesha
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 298

Objavljeno: 21. marec 2006, 18:23

No, tokratna novicka pa je, da cakava dojencka... Rok imam 10.09.06.



:2src: O, na moj rojstni dan! Želim vam vse dobro!!! Jaz pričakujem pa že 22.5.06 :2src: :2src:


Imam pa občutek, da tako intenzivnega obdobja še nisem imela v življenju! Res tempo, z domačimi, v službi....včasih imam prav slabo vest, ker preveč skrbim za vse :xx!:

A lahko kdo še zame pogleda, tako za tolažbo, da bo vse v redu! 10.9.1976 ob 22.00 v Ljubljani

Imam pa sonce v peti hiši, kar naj bi nakazovalo srečo z otroki. x:)x
Life would be so wonderful, if we only knew what to do with it. G. Garbo

#11 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 21. marec 2006, 20:35

A lahko kdo še zame pogleda, tako za tolažbo, da bo vse v redu! 10.9.1976 ob 22.00 v Ljubljani

Imam pa sonce v peti hiši, kar naj bi nakazovalo srečo z otroki. x:)x

Trenutno se na veliko ubadam z nosečnostmi in porodi, pa če sem prav naštudirala, se ti zdaj, ko si noseča počutiš kot kraljica. Porod naj bi se začel nenadoma in baje boš takrat na neki krajši poti( se pravi v avtu) z neko prijateljico.

Tko by the way...a si se mogoče pred to nosečnostjo hormonsko zdravila? Ali samo večkrat poskusila zanositi, pa ni šlo?
Dum spiro, spero.

#12 Pesha

Pesha
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 298

Objavljeno: 21. marec 2006, 21:16

Ma, ne počutim se kot kraljica. Res imam stresno obdobje, predvsem poslovno....in se skušam čimbolj umiriti in čuvati otročka. Imam pa občutek, da moram kar vse že pripraviti, če bo res kakšno predčasno presenečenje.


Zanosila sem pa v prvem poskusu :2src: x:Dx Nič zdravljenja prej, načrtovano in hkrati presenečenje kako lepo je uspelo. x:Ix
Life would be so wonderful, if we only knew what to do with it. G. Garbo

#13 Tipka

Tipka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 733

Objavljeno: 21. marec 2006, 22:26

Hojla Lunca in vsi drugi, mene pa zanima ce se vidi stevilo otrok iz natalne karte... x:Dx ..mene se kar mece, da bi imela se enega ... xrolleyesx ..od kod ta velika zelja ? a moram se kaksno dusico spraviti na svet x;)x

Mojca

1.11.1971, 10.30 AM , MS

#14 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 22. marec 2006, 10:12

Imam pa sonce v peti hiši, kar naj bi nakazovalo srečo z otroki. x:)x




x:Dx x:Dx :palec: Nimaš kej skrbet, kjer imamo sonček, tam blestimo, ti s tvojimi otročki. :palec:

1.11.1971, 10.30 AM , MS



x:)x V zadnjih dve letih je bilo precej plodno obdobje, vrh pete hiše ti pade v bika, sicer ni dvojno znamenje, ki večkrat naznanja več otrok, pač pa je bikovo plodno znamenje. Proti koncu leta ti jupiter prečka venero, ki vladarica tvojega vrha pete hiše, zato te takrat mogoče spet zagrabi želja. Imaš pa v hiši otrok točko sreče, zato se ne obremenjuj vnaprej.

#15 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 22. marec 2006, 11:14

:2src: O, na moj rojstni dan! Želim vam vse dobro!!! Jaz pričakujem pa že 22.5.06 :2src: :2src:



:2src: a res.... veselim se Devičke/ičnika... ker sem Kozica, zemlja, bova šla z otročkom, upam, fajn skupaj...

Ja, tebi tudi vse čestitke!!!!!!!!! Ti si pa že blizu... Vse dobro!!!!

Zanosila sem pa v prvem poskusu :2src: x:Dx Nič zdravljenja prej, načrtovano in hkrati presenečenje kako lepo je uspelo. x:Ix



:xx!: x:)x x:px to mi je pa znanooo x^x

#16 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. marec 2006, 11:40

sem prvic tlele. :palec:

datum tezko zanesljivo napovemo....
lahko pa se mal orientiramo po tkole cem... kot je ena napisala, se gleda lohk po polni luni od zanositve (sam eni pa ne vejo tocno oz. niso cist ziher, kdaj je blo spocetje).

Jaz sem mela rok 3. aprila.
VEDLA sem, da bom prej rodila, celo sem rekla ginekologinji na zadnjem svojem pregledu tik pred proodom, da ce nic ne vid, da bom kmal/dost prej rodila. pa je rekla, ah ne, se lepo midve cez en mesec se vidiva (to je blo recimo 4. marca).
Plus je rekla, da bo puncka. ;)
me je vprasala, kaj 'smo narocil', sem rekla, vseen mi je, sam vem da bo fantek... me je tko pogledala hecno, ces kok sem suverena, a ona pa vid na UZ nekaj da sklepa da bo puncka.
no niso mel prav, ne pri trajanju nosecnosti, ne pri spolu.

Racunala sem, da bom rodila okol 18. marca (tolk da bo se riba, da nama bo obema bolj 'sedel'), plus bi to blo skoraj na mojem steliju v ribah - in ker je tedaj bla polna luna (mislim da 18.) in celga boga, sem bla prepricana, da bom rodila prej, okol 17. al pa 18., se prav tik po svojem rojstnem dnevu.
In nisem. xDDx
sem ze 8. marca.
Nisem racunala da bom skor ves mesec prej (sem mislila da bo sam kakih 14 dni)...

seveda zdaj, ko gledam za nazaj, se je vse poklopil in zdaj bi se dal tud videt to... sam tedaj pa ne mors vedet, kater mars al pluton bo prevladal - ta v opoziciji na luno ali oni v konjunkciji na venero. ;) :)

tko da - brez veze se je s tem ukvarjat, ker KADAR bo prisel, bo pravi cas. :palec:

Pa srecno vsem bodocim mamicam! :palec: xrosex
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#17 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 22. marec 2006, 17:19

Marsa, zanimivo, da si cel mesec prej rodila... to je kar dosti..

Priznam, da sem malce gledala planetke in sem si mislila, da se bo dete rodilo prej, da ulovi kaj v levčku... venera mislim, preklopi z devičko .. zdej ne vem datuma..

Ja, res je tako, da se vse zgodi, kot je prav, največkrat to vidimo za nazaj.

Vse dobro!

#18 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. marec 2006, 17:28

ah ne, ti najbrz (skor ziher) ne bos TOLK prej... prej je lohk par dni...
to je blo zarad komplikacij zarad moje krvi (sam ni mogla vedet, kaksno kri bo pa mel otrok, no zato sem rpej rodila... no saj lohk bi v bistvu povezala, gin., ker sem ze vmes krvavela, pa bi lohk pomislila na to, da telo zavraca plod, ker je prakticno *tujek*, cist druga kri, faktor)..
tko da pri meni je blo izredno, ni da bi kak vzorc iskal not, jasno noujo vsi 1 mesec prej rodil.

sam hotla sem rect, da ce se tolk... mamo znanja, intuicije, logiko uporabljamo, nacrtujemo, caramo... kaj jaz vem....
pa ni sans... se rodi, ko se rodi, ni sans splanirat, vedt, dolocit, bit ziher. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#19 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 22. marec 2006, 17:44

ah ne, ti najbrz (skor ziher) ne bos TOLK prej... prej je lohk par dni...
to je blo zarad komplikacij zarad moje krvi (sam ni mogla vedet, kaksno kri bo pa mel otrok, no zato sem rpej rodila... no saj lohk bi v bistvu povezala, gin., ker sem ze vmes krvavela, pa bi lohk pomislila na to, da telo zavraca plod, ker je prakticno *tujek*, cist druga kri, faktor)..
tko da pri meni je blo izredno, ni da bi kak vzorc iskal not, jasno noujo vsi 1 mesec prej rodil.

sam hotla sem rect, da ce se tolk... mamo znanja, intuicije, logiko uporabljamo, nacrtujemo, caramo... kaj jaz vem....
pa ni sans... se rodi, ko se rodi, ni sans splanirat, vedt, dolocit, bit ziher. :palec:



Štekam, ja, faktor.

Ja, tudi to razumem, da ima višja sila glavno besedo... :2src:

#20 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. marec 2006, 17:50

xokx

to kozla mot sam dokler se ne zgodi. ker ko se, ze vpne v sistemcek svoj. ;)
ko pa se ni, bi pa rad mal ponacrtoval. ;)
saj to je tud naravno.

ma... vidim, da bo vse OK. xyesx xokx x;)x
ena lustna punckica najbrz, morda. xflirtx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#21 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 22. marec 2006, 18:39

xokx

to kozla mot sam dokler se ne zgodi. ker ko se, ze vpne v sistemcek svoj. ;)
ko pa se ni, bi pa rad mal ponacrtoval. ;)
saj to je tud naravno.

ma... vidim, da bo vse OK. xyesx xokx x;)x
ena lustna punckica najbrz, morda. xflirtx


Ponačrtovati, jaz? Kje pa..... xwizardx .. jaz bi kar čarala... xnckrivx

Veš, ne glede na to, kakega spola bo, bo imel-a fuuul dolge trepalnice, po naju obeh... in je tale smeško tapravi xflirtx
Je pa res... da skoz smao na ženska imena razmišljam.... :love:

#22 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. marec 2006, 18:43

boma vidl. x;)x :palec:

MORS pa TAKOJ javt! :att: xyesx
se s postle porodniske... xyesx

ves kok nas bo skrbel pa zanimal! x!x xyesx

x;)x x:Xx xcivx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#23 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 22. marec 2006, 19:03

boma vidl. x;)x :palec:

MORS pa TAKOJ javt! :att: xyesx
se s postle porodniske... xyesx

ves kok nas bo skrbel pa zanimal! x!x xyesx

x;)x x:Xx xcivx



xvokx xhypnox ... ja, ja, bom vzela laptop sabo xracx .... valda ima postojnska bolnica interent....

Ma če bo kako LN srečanje, bom pa se res prkazala s tamalo -im... :wub:

#24 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. marec 2006, 19:49

postojnska

xokx superca, same dobre slisim.... xsingx

ma ves kok bo dbest! xsuperx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#25 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 23. marec 2006, 19:40

xokx superca, same dobre slisim.... xsingx

ma ves kok bo dbest! xsuperx



x:Xx kok bo fajn... k ne bom smela kričat x:px




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0


    Bing (1)