Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kdaj bom rodila?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
332 komentarjev na to temo

#326 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 24. maj 2007, 17:11

:flower: :flower: xokx xrosex xcakex xloveyx

#327 mačkonka

mačkonka
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 24. maj 2007, 18:42

ojla!
jaz sem nova tu, pa sem vidla, da maste ravno tako temo, ki mene matra... x8Dx
stvar je namreč v tem, da jaz sploh ne vem kdaj imam rok. po menstruaciji naj bi ga imela 31.7., ginekolog mi je najprej rekel, da 17.8, en drugi ginekolog mi je rekel med 10. in 13.8., jaz sama sem zračunala, po tem na koliko časa sem imela menstruacijo in po tem, kako sem se takrat počutila, da bo to 8.8. ?????? zmeda, ne? a mi zna kdo pomagat in povedat še kaj plenetki pravijo? namreč, ravno zato sem začela brskat po tejle strani, potem pavidla v enem kotu ravno to vprašanje ki me je zanimalo kot naslov teme...
moj rd je pa 28.5.1976 13.45

thnx.

#328 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 25. maj 2007, 12:00

[quote name='mačkonka' date='24. May 2007, 19:43' post='846750']
ojla!
jaz sem nova tu, pa sem vidla, da maste ravno tako temo, ki mene matra... x8Dx
stvar je namreč v tem, da jaz sploh ne vem kdaj imam rok. po menstruaciji naj bi ga imela 31.7., ginekolog mi je najprej rekel, da 17.8, en drugi ginekolog mi je rekel med 10. in 13.8., jaz sama sem zračunala, po tem na koliko časa sem imela menstruacijo in po tem, kako sem se takrat počutila, da bo to 8.8. ?????? zmeda, ne?

Pri svojem podatku niso podala kraja rojstva, ki je pomemben podatek.


:palec: Točne napovedi astrološko ni možno podati, ravno tako se iz karte težko določi dan smrti. Vse se to najbolj opazi iz karte tistega, ki je nekako vpleten v vse to dogajanje. Otrok bo prišel na svet verjetno čisto po svoji lastni volji, zato pravimo, da si otrok sam izbere starše in tudi zaveka takrat, ko je zanj naugodneje. x;)x

Več verjetnosti je, vsaj statistika je taka, da je največ porodov dva dni pred lunino meno, zato bodi pozorna bolj na te dni. Nekaterim mamicam, velika večina imajo njihovi otroci luno precej pomembno postavljeno na materine senzitivne točke, mogoče luno v znaku, kjer je rojena mama, ali kjer ima mamo luno.

#329 Tipka

Tipka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 733

Objavljeno: 25. maj 2007, 15:27

Hojla vsem, Klarus vam je ze povedala za nasega kresniceka Mihca, ki je prijokal na svet 22.5. ob 16.41 MS ..bilo je nepozabno, oba z mozekom navdusena...
nova porodnisnica super :2src: , prav tako osebje :palec: ..

danes sva prispela domov, zdaj nas caka se spoznavanje z ostalimi decki :2src: , ki so navduseni...

toliko brzinski pofock, da se vam javiva x:Xx ...


lunca, ce se ti da, mi napisi kaksno cvetko iz njegove natalne karte, ti bom zelo hvalezna ..


druigace pa hvala vsem ,ki ste nama z Mihcem pisali v cestitke xloveyx ..


bodite fantasticno

Mojca

#330 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 26. maj 2007, 16:36

:onfire: xokx x:o)x ....to je fajn prebrat, srečne in zadovoljne ljudi x:)x In sposobne pohvalit druge ljudi (osebje) :palec: Uživajta z Mihcom! :palec:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#331 mačkonka

mačkonka
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 27. maj 2007, 07:47

evo mene. kraj rojstva: koper

#332 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 27. maj 2007, 09:09

[quote name='Tipka' date='25. May 2007, 16:28' post='847081']

lunca, ce se ti da, mi napisi kaksno cvetko iz njegove natalne karte, ti bom zelo hvalezna ..

:palec: :2src: Čestitke tebi, Mihcu in očku.

Je brihten dvojček, z ASC v ravno tako zračnem znaku vagi. Imel bo smisel za lepo, venera lepo položena z merkurjem v deveti hiši in dobrem aspektu z uranom v peti hiši. Ta otrok bo verjetno imel veliko drugačnih hobijev, očitno mu bo ležala tudi astrologija in tudi nekaj takega bo pridno študiral.
Luno ima v razkošnem in ponosnem levu, mogoče luno mal hladi konjukcija saturna, vendar to konjukcijo omili trigon jupitra, kar kaže, da bo s tabo imel precej dobre in prijetne in resne odnose.

Po moje bo precej trdoživ otrok s polno mero fizične enerije, kajti mars položen v domače znamenje ovna, priča o tem.

#333 kodercek

kodercek
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 7. junij 2007, 13:20

Pozdravčke in ČESTITKE VSEM mamicam in tistim, ki to še boste! VESELIM SE Z VAMI!! :2src: :2src:

Ko prebiram tele vaše zgodbice si ne morem kej, da ne bi vprašala še zame, ker si tut sama močno želim otročka. Zanima me, če lahko še meni katera pogleda v mojo karto, če tut mene letos čaka kakšna nova dušica.

Hvala in uživajte v lepih trenutkih še naprej in upam, da se vam kaj kmalu pridružim in delim svoje občutke in zgodbice z vami!

moja RD: 24.1.1978, 15.39, Ljubljana




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0