Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kdaj bom rodila?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
332 komentarjev na to temo

#51 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. avgust 2006, 12:01

kdaj se pa Pluton z Jupitrom "zbliža"? ....

se nekaj casa ne, ker sele v strelca, kjer je pluton, jupiter pride 25. novembra (2006), pol bo pa se nekaj cajta rabil, da bo dohitel plutona na konc strelca, pac v zadnji dekadi, torej 11. 12. 2007. xDDx

Kljub zanimivosti in ustreznosti datuma (7.9.), bi blo boljse, ce bi 'pohitela' in bi rodila prej, ker bo namrec mrk. lunin.
ce pa pac ne bos in bos tedaj, pa je pac tko namenjen, sam pol je ena lunca v znamenju dost zanemarljiva proti temu vplivu.
Ko pravis da noces da bi jo mel v kozlu.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#52 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 28. avgust 2006, 12:04

grem prebrat kaj pomeni imeti lunin mrk ob rojstvu.... xrolleyesx

#53 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 28. avgust 2006, 12:18

Luninmrk nastopi tedaj ko stoji ozemlje med luno in soncem in odreze svetlobo soncu od lune.
kako torej lahko ravnamo v takih primerih
1. Mrki so tako rekoc drasticne "divje kart" v nasem radiksu. Ravno takrat prihajajo kadar se nekdo pocuti varno, in pretrese s misli, da nas pripleje v novo stopnjo razmislanja. Dodgodki ki seldijo mrku imajo vecjo teznjo kot dododki na dan mrku s dodokom moramo racunati en dan prej ali en dan po mrku. Naprimer traja lunin mrk okrog tri dni. Soncni mrk nekaj vec. V zgodovini so ob mrku imeli ludje vedno strah,razlog zato je bilo da takrat se ni bila razvita astronomija in b dejstvu da je veliko ludji verjelo v vec bogov, na kar so ocenili mrk kot groznja bogov in se skrivali. Danes se ne skrivamo vec ampak poznamo razlog zato, ce pomislimo na mrk leta 2000 je bila prava atrakcija . Zgodovinkso gledano se je resnicno veliko neprijetnih stvari zgodilo ob mrku, vendar to ne pomeni za posameznika da je delezen katastrofe. Povzroca pa to da se okrog teh dni dogajajo nepricakovane stvari, spremembe. Pa tudi ne vedno, ce pade v osebnem radixu nekje ker nima vpliv na druge planete. Najbolj pomemben mrku je tedaj ko pade na radiksovo sonce na dan lastnega rojstnega dne, tedaj bo leto ki sledi mrku precej razburkano in razburljivo v dobrem ali slabem smislu - mirno tisto leto sigurni nebo. Ce pada na ascendent potem vpliva na zunanjnost odvisno tudi kaj od tega vpliva potem na nas, kajti upostevati je treba druge planete. ce je mars vkljucen bomo posvetilo vso energijo v to kako izgledamo in postali bol samozavestni in energicni itd.

2. S Mrkom so povezani tudi naslednji veliki dogodki v zivlenju : rojtsvo, partnerstvo, pomoc financne ali poslovne ravni, pomembni sestanki, ki se izkazejo sele nekaj mesecov po tistem kako pomebna je bil, novo dejavnost, ustanovlenje podjetja (tukaj je pomebna ta luna ne pada ampak se zopet polnI), selitve, potovanja, krediti itd.. Eklipse lahko oznaci tudi konec nekega velikega projekta ( na delovnem mestu ali konec gradnje), lahko kaze tudi prve pojave tezkega dela, ki bo kasneje pokazalo sadove, mrki se pojavijo tuid tedaj ko je treba preveriti resnicnost ali zaupanje odnosov, resevanje tezav (pomembnih nevsakdanjih), ki ga dolgo vlecemo seboj pa mu ne damo prevec pozornosti, dokler dogodek ki se zgodi na dan mrku nas nato opozarja in nas prisli k razmislanju in dejanju

3. Tam ker sonce iin luna padeta , s tem govorim o hisah, bodo tiste reci dobile tisti dan posebno teznjo. Naprimer ce pade na bika v drugi hisi in strelca v 8 hisi, imamo 100% opraviti z financami. Tisto leto ker bo padel sonci mrk v nasem osebnem radiksu v sedmo hiso je zanano da se srecamo tedaj cloveka s katerem bomo zaceli partnerstvo ce bo saturn v povezavi z njim bo to zelo trajna veza.
4. mrak se morate predstavlajti kot sestavljanko, ki ob dodgodki tistega dne vam da delcek necesa, kar do tedaj niste razumeli ali nni bilo upostevano. Tedaj se vam odpre vrata in vse postane jasno. Tudi to spada k mrku. Ni nujno da smo vedno sami vkljuceni v to, lahko nam daje pojasnilo tudi k okolici. Naprimer ze tedne razmislajti o tem zakaj je vasa novo sodelavka do vas hladna in nedostopna. Mesece prej ste morda izjavili da greste in nova je o tem slisala in upala da bo zasedla vas prostor, vendar ste ugotovili da tam ker ste nameravali iti ni primerno za vas inse odlocili da ostanete. Na dan mrku pride na dan zakaj je jezna na vas.
5. Pa se eno dejstvo se dogaja ob mrku - tedaj zacenjamo z necem ali koncujemo z necem. Es ist Sie kann gehen unwahrscheinlich zurück zu, wo Sie entstanden, weil später Sie hoch entwickelter und erleuchtet fühlen. 6. Dejanja ki ga izvrsimo na dan mrka, se kasneje ne uresnici tako kot smo ha nacrtovali, posebno ne tedaj ce je v povezavi z merkurjem kki tece nazaj. Ali pa ce nacrtujemo otroka in marsa se vraca, nikakor ne rata . Kasnje ko se pa oblazi je zanositev brez problema. Nedavno je ena znanka zanosila mars se je vracal in bil v ostrem aspektu z uranusom kar je vse nato kazalo da ne bo nic iz tega ratalo - na kar je v drugem mesecu zgubila otroka. ceprav sem ji svetovala naj se malo pocaka s narocanjem.
7. Kadar se postopimo uresnicevanja necesa ince vidimo da je mrk v blizini je vedno bolje pocakati da gre mimo, to velja za nacrte blizu mrka. ker ravno na dan mrka pride do necesa ki popolnoma spremeni vse ali pokaze nekaj cesa sploh nismo predvidevali in kar potem vzame dvakat toliko casa ce smo ze z projektiom zaceli ob mrku dobimo boljse rezulatate
No toliko o mrkih in vrazovernost, da je tisti dan katastrofalen.
NI ! Je le sansa da naredimo stvari in samega sebe boljse. Jaz menim da je mrk sansa necesa popraviti, cemu smo posvetili premalo pozornosti.
Lep pozdrav
Jupi


hm.... je kje kaka krajša razlaga?

je bolš da rodim lunco v kozorogu :O:

#54 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. avgust 2006, 12:19

a ni v tisti temi, je blo samo tole?
po mojem smo govoril o tem, nekajkrat.

vendar ti svetujem, da das mir s tem zdaj. ne rabis tega.
pejt pocivat, dihat, posiljat lepe energije bebici rajs......

kaj bos mela od tega, da se bos zdaj ufurala okol mrka, k bos prebrala dobrega slabega v razmerju pribl. 1:5....

Jaz bi pustila zdaj, itak je tko na koncu, da rajs ta cajt drugac porab. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#55 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 28. avgust 2006, 12:24

:xx!: :xx!: :xx!: xyesx grem kar spat x^x (sem fuuul utrujena danes)

#56 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 29. avgust 2006, 12:56

ctg je pokazal ravnino pri popadkih. Cez en teden, 5.9. imam se enkrat.

Kar je je... sedaj molim, da se ne rodi na Lunin mrk... pa se v Ribah...

Marsa, ce bi ji bilo usojena, da se rodi ob taki luni, kako se lahko to sploh v pozitivnost razvije? Pa ne mi rect, da se naj ne umvarjam s tem, ker me zanima...

#57 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 1. september 2006, 07:36

ctg je pokazal ravnino pri popadkih. Cez en teden, 5.9. imam se enkrat.

Kar je je... sedaj molim, da se ne rodi na Lunin mrk... pa se v Ribah...

Marsa, ce bi ji bilo usojena, da se rodi ob taki luni, kako se lahko to sploh v pozitivnost razvije? Pa ne mi rect, da se naj ne umvarjam s tem, ker me zanima...

če se že bo to zgodilo..če seveda x:)x bo itak kaka druga stvar pozitivna....sicer se pa vse stvari zgodijo z namenom xrosex
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#58 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 1. september 2006, 07:44

če se že bo to zgodilo..če seveda x:)x bo itak kaka druga stvar pozitivna....sicer se pa vse stvari zgodijo z namenom xrosex



:palec: x;)x Točno.

#59 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 1. september 2006, 11:07

xcrossfingx

#60 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 4. september 2006, 11:03

kaj novega :irs:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#61 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 4. september 2006, 12:33

kaj novega :irs:



x^x še nič.... jutri kaj zvem...

#62 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. september 2006, 15:08

x:)x xcrossfingx x:Xx

kok je hecn pa lustn, k vsi tole spremljamo.
vecX pomislim nate Sasha, pa kadar se osvezi, letim gledat, ce bom vidla, da je koncno uletela. tale tvoja punckica. x:)x :vio:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#63 megi

megi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 4. september 2006, 17:50

Hvala za čestitke...Mi se še malo lovimo in naš dan je kar zaseden,
tako da nisem utegnila prej na forum.
Sasha držim pesti zate in za tvojega otročička...Praviš, da te zanima moja porodna izkušnja.
No tako...Celo nosečnost sem poslušala prijateljice kako je roditi in kako se začne bla bla...
Ustvarila sem si eno podobo in bila prepričana, da bo pri meni nekaj podobnega.
In ko se je začelo sem ugotovila, da sploh ni to kar sem pričakovala. Pri meni se je začelo dva dni prej, ko mi je malo odtekla voda, da sploh nisem vedela, da je to plodovnica. Mislila sem, da ko začne odtekati voda, da je močan curek.Tako sem šla normalo spat, drugi dan sem bila grozno utrujena, a vseeno sem šla po opravkih in zvečer je spet začelo odtekat in ko sem opazila malo krvi
sem vedela da je to to.
Naj dodam, da sem bila en dan prej pregledana in sem bila še močno zaprta in otrok je bil še visoko. Zdravnica me je prepričevala, da bom šla sigurno čez rok in verjetno, da bom rodila s carskim rezom, ker sem nosila izjemoma visoko.
V bolnici so se mi okoli polnoči začeli popadki na 7 minut, ki so trajali še cel dan, ob 18 uri sem šla v porodni blok in ob 21 in 2 minuti dobila punčko. Porod je bil zame najlepša izkušnja. Knjiga Devet stopnic me je kar lepo pripravila in cel porod sem se pogovarjala z otrokom in ga vspodbujala...ker sem vedela da je zanj mogoče večji napor kot zame.
No to bi bilo to, pa lep pozdrav

#64 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 4. september 2006, 19:11

x:)x xcrossfingx x:Xx

kok je hecn pa lustn, k vsi tole spremljamo.
vecX pomislim nate Sasha, pa kadar se osvezi, letim gledat, ce bom vidla, da je koncno uletela. tale tvoja punckica. x:)x :vio:


res? kjut... x:Xx ... ma z veseljem vam bom sporočila, takoj ko se vrnem ... z Rima x;)x

Hvala za čestitke...Mi se še malo lovimo in naš dan je kar zaseden,
tako da nisem utegnila prej na forum.
Sasha držim pesti zate in za tvojega otročička...Praviš, da te zanima moja porodna izkušnja.
No tako...Celo nosečnost sem poslušala prijateljice kako je roditi in kako se začne bla bla...
Ustvarila sem si eno podobo in bila prepričana, da bo pri meni nekaj podobnega.
In ko se je začelo sem ugotovila, da sploh ni to kar sem pričakovala. Pri meni se je začelo dva dni prej, ko mi je malo odtekla voda, da sploh nisem vedela, da je to plodovnica. Mislila sem, da ko začne odtekati voda, da je močan curek.Tako sem šla normalo spat, drugi dan sem bila grozno utrujena, a vseeno sem šla po opravkih in zvečer je spet začelo odtekat in ko sem opazila malo krvi
sem vedela da je to to.
Naj dodam, da sem bila en dan prej pregledana in sem bila še močno zaprta in otrok je bil še visoko. Zdravnica me je prepričevala, da bom šla sigurno čez rok in verjetno, da bom rodila s carskim rezom, ker sem nosila izjemoma visoko.
V bolnici so se mi okoli polnoči začeli popadki na 7 minut, ki so trajali še cel dan, ob 18 uri sem šla v porodni blok in ob 21 in 2 minuti dobila punčko. Porod je bil zame najlepša izkušnja. Knjiga Devet stopnic me je kar lepo pripravila in cel porod sem se pogovarjala z otrokom in ga vspodbujala...ker sem vedela da je zanj mogoče večji napor kot zame.
No to bi bilo to, pa lep pozdrav



o megi.... zanimivo... ja, tudi če nočeš, si ustvariš neko predstavo.. saj čisto brez predstave pač ne moremo bitiii...
Ampak, da so ti napovedali carski, zato, ker je visoko... to mi je pa malo čudno, saj se otrok spusti v porodni kanal šele z začetkom poroda oz. ta bl močnih popadkov...
Ma to mi je tudi zanimivo, da so te pregledali dan prej, pa si bila še čisto zaprta... ma je to res, da je čisto vsak porod zase..

In cel dan si imela popadke? Evo, tudi moja predstava je, da trajajo popadki manj časa... saj vem, da niso močni tej, ampak vseeno. A so bili ves čas na 7 minut? od 24h do recimo 18h?

Megi, hvala ti za to... res zanimiva izkušnja.
Bom tudi jaz poročala, kako bo šlo...

#65 megi

megi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 5. september 2006, 14:58

Meni so napovedovali carski ker se otrok ni spustil nižje, tako da bi se mi povesil trebuh.
To se zgodi pa pred porodom. Ja res sem bila še dan prej močno zaprta in nič ni kazalo, da kaj bo.
Popadki so bili ves čas na sedem minut in niso isti kot takrat ko "gre za res". Se kar da, ker niso trajali in tistih šest minut vmes se da kar lepo počivat. Izgledajo pa kot menstrualni krči. In šele ko sem se začela odpirat so me sprejeli v porodni blok, kjer so popadke pospešili. V odpusnici piše, da je porod trajal 3 ure. Naj ti še povem, da je pri vsem tem čas tako relativen, ure se zdijo kot minute.
In sploh ni nič hudega, saj je bolečina z namenom.
Mislim nate in ti želim srečo, verjemi narava za vse poskrbi.
Pozdrav.

#66 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 5. september 2006, 15:11

Meni so napovedovali carski ker se otrok ni spustil nižje, tako da bi se mi povesil trebuh.
To se zgodi pa pred porodom. Ja res sem bila še dan prej močno zaprta in nič ni kazalo, da kaj bo.
Popadki so bili ves čas na sedem minut in niso isti kot takrat ko "gre za res". Se kar da, ker niso trajali in tistih šest minut vmes se da kar lepo počivat. Izgledajo pa kot menstrualni krči. In šele ko sem se začela odpirat so me sprejeli v porodni blok, kjer so popadke pospešili. V odpusnici piše, da je porod trajal 3 ure. Naj ti še povem, da je pri vsem tem čas tako relativen, ure se zdijo kot minute.
In sploh ni nič hudega, saj je bolečina z namenom.
Mislim nate in ti želim srečo, verjemi narava za vse poskrbi.
Pozdrav.



Ja, bolečina s smislom.

Moja "vrata" so še tesno zaprta, so mi danes povedali na pregledu x^x . V petek (ko bo že mimo Lunin mrk x8Dx ) imam kontrolo.

#67 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 5. september 2006, 16:40

OOoo Sasha ti pa še kar v enojnem stanju x:px
saj bo..glavno, da bo vse ok :palec:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#68 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 5. september 2006, 18:54

Ja, bolečina s smislom.

Moja "vrata" so še tesno zaprta, so mi danes povedali na pregledu x^x . V petek (ko bo že mimo Lunin mrk x8Dx ) imam kontrolo.



:palec: :palec: No vidiš, sem ti rekla, da bo otrok počakal, saj že ve, kdaj je pravi čas. x;)x

#69 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 5. september 2006, 20:38

xsuperx x^x

#70 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 6. september 2006, 05:47

tudi jaz z veseljem spremljam to temo... :2src:

#71 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 6. september 2006, 13:38

aja? kjut x:o)x ....

#72 Liu

Liu
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 6. september 2006, 14:14

ej sasha sej ni tolk hudicev zajeban (ok vcasih je, ampak pustmo malenkosti :D), ce mas luno v ribah :D ok ne vem pa kako je ce je se mrk zraven :D

uglaunem, good luck :detelca:
Uspeh je drznim zagotovljen!

#73 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 6. september 2006, 16:05

ej sasha sej ni tolk hudicev zajeban (ok vcasih je, ampak pustmo malenkosti :D), ce mas luno v ribah :D ok ne vem pa kako je ce je se mrk zraven :D

uglaunem, good luck :detelca:



:fiju: :irs: :mex: joj, a maš ti luno v ribicah? Sori, ne sej ta lunca je čist ok, mrk mi ni tolk všeč ...

#74 Liu

Liu
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 6. september 2006, 16:19

:fiju: :irs: :mex: joj, a maš ti luno v ribicah? Sori, ne sej ta lunca je čist ok, mrk mi ni tolk všeč ...

jap jest mam luno v ribah ja :)

vcasih dobr da mi mal ognja pogasi :D strelc, v asc pa oven

sej bo, tko kot mora bit ;)
Uspeh je drznim zagotovljen!

#75 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 6. september 2006, 18:10

jap jest mam luno v ribah ja :)


:palec: pol te bo metalo jutri? :xx!: (al te že kaj) x^x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0