Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

McDonalds


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
297 komentarjev na to temo

#251 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. december 2008, 11:24

Mogoče je blo pa res x:Dx
V Lj. se je govoril, da je pri šipcu na štacionu podganje meso... pa mu ni blo treba zapret... nam je blo kar všečno, he he. Velik bolj kot plastik-fantastik v mc'donaldsu. Je pa poznej šipac res zginu, nimam pojma zakaj...

Ja baje da je enkrat šel en človek v kitajsko restavracijo in je naročil suši. Pol k ga je jedu se mu je koščica zataknila v grlu. Človek je skoraj umrl. Komaj so mu izvlekli koščico in ko so jo dali na analizo so ugotovili da gre za podganjo kost. Kaj se je pa zgodilo z restavracijo ne vem :eek:

x:Ox

(se dobr da ne jem tega, sam k pomislim, kok folka to jE' :sick:)

~~

drugac je pa tle pr men baje ful nutrij izginil, sam kao da jih majo za krzno... :\

ja, bogve kaj se vse prezhre tkole, slisis svasta... ker pac eni nimajo osnovnega cuta.... ogabn, skratka. :|||

Tale McD...
skoda k niso pustil rajs Diary Queen (al kaj je blo), k ni bla tok zanic, pravzparav sva s tamalim veckrat sla na margarito (pico), k je bla dobra... pa frend je tam delal nekaj casa pa tko vem da je blo kr OK, pa tud ostala hrana ni bla tok plasticna.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#252 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 13. december 2008, 11:56

Diary Queena se spomnim. Bil kar priljubljen med mladimi.

#253 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. december 2008, 12:25

aha, cist kul je bil. To se bl zdaj vidim. x:)x
K tedaj sem ze do DQ bla kriticna, pac, fast food pa to, plastika, ipak.
ampak zdaj vidim, da je to blo bio napram McD. :D ;)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#254 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 13. december 2008, 15:32

A res?! x;)x

Pridem na obisk vsekakor. Samo sporoci kdaj.

zbiram informacije da bi odprl franšizo... Free , tebe častim kot prvega če se spustimm v to x:Dx



#255 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 13. december 2008, 15:45

No, ostalo pa gre za agrogoriva (biodizel). :o|o:
Nemcija navecja proizvajalka biodizla v EU, EU najvecja uvoznica soje, oljne repice ravno iz argentine in brazilije.

Ocitno se EU potrosnik ne zaveda kaj s svojim pocetjem pocne! EU kupec v "dobri veri" misli, da s kupovanjem zrezkov ne skoduje celotnemu planetu :o|o:
zal. kupovati lokalno je morda se edino in tudi najbolj eticno potrosnistvo.

....
Fast-food outlets throughout Europe, including McDonald's, rely heavily on Brazilian soybeans, which are increasingly harvested from fields that used to be Amazon rainforest. The European Union bought 10 million tons of soy from Brazil in 2006 — about 40 percent of Brazil's soy export crop — soy that is used as animal feed to fatten the cows and chickens that become Big Macs and McNuggets. (Nearly 80 percent of the global soybean harvest is milled into animal feed, according to the Worldwatch Institute.)
vir >>



#256 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 16. december 2008, 04:51

EKOMATIKA: Veliki evropski grabež zemljišč >>

#257 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 16. december 2008, 11:37

Priznam. V nedeljo sem sla na letališču prvič v življenju v Burger King (ki je baje nekaj podobnega kot mcdonalds)
Jedla sem pa vegi burger in pila kokakolo x:o)x x:o)x (pomfrija ne maram).
Po obroku sem bila totalno napokana, cez 2 uri pa lacna kot volk (wtf).
Kakorkoli ze, prisla, poskusila, za vedno odsla. x;)x
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#258 anzetk

anzetk
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 24

Objavljeno: 3. januar 2009, 14:27

Meni je McDonalds ql tko 1x ali 2x na leto. Če pa grem, pa grem v Kranj s prijatelji po šoli ali pa kakšen vikend :)

Kaj pa menite o Kebabu, bureku itd. x:o)x
Sledim svojemu srcu...


#259 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 3. januar 2009, 15:00

Meni smrdeče.

#260 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 15. januar 2009, 13:12

Jaz imam pa rada burek x:Ix x:Ix x:Ix x:Ix Še preveč. Sicer ga ne jem velikrat, ampak včasih prav paše (čeprav me zna potem želodec bolet)...
Vedno sirni, nič drugega.
Raje ga naredim sama, z manj maščobe, polnozrnatim testom in tako dalje.... Je lahko prav fajn obrok (samo to pač ni tist burek, burek, masten iz Nobla x:o)x ).

Glede kebaba pa.... mesa ne jem, sem pa jedla vegi kebab pa... ni neki, kar bi se mi luštalo....
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#261 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 17. december 2009, 20:32

Supersoul Connection - Ne nasilju

...templji nekaterih ljudi so prostori, z rumenim M na krvavo-rdeci podlagi. Kdo prau da ti nikogar ne obozujes, sam k vids tale LOGO, od veselja poskakujes...

#262 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 15. avgust 2010, 06:50

Objavljena slika

#263 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 15. avgust 2010, 12:14

Zdaj bom lagal, če so lagali meni.
Menda je ena ženska v ZDA tožila McDonald, da je zaradi njihovih ribjih paličic, zbolela za eno vrsto hude alergije.
Seveda je tožbo izgubila, presenetljiv pa je način obrambe. Dokazali so namreč, da v ribjih paličicah, ki jih prodajajo, ni niti malo nobene vrste rib in njena alergija ne more biti posledica McDonaldsove prehrane.

da crkneš od veselja, ker je mkdonalds ljubitelj živali x:)x
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#264 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 9. december 2010, 01:51

Zanimivo, mar ne, kaj človek vsega ne izve , ...

Sem poslušal tudi neko zgodbo o McD sendvičih , ki so tako obstojni, da , ko jih za nekaj let pozabiš na omari , jih niti plesen ne napade, ( tako huuudi sox;)x:vragec::eek:) in so po nekaj letih natančno taki, kot si jih prvi dan pustil tam .

No, ko smo že ravno pri McD sendvičih, ... sem danes zasledil v Ljubljani neke McD 100 % vegi sendviče .

A kdo kaj več ve o teh PrePredelanih "izdelkih" ? xrolleyesx

Hvala za Infos .

Lp + #

#265 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. december 2010, 02:11

Zdaj bom lagal, če so lagali meni.
Menda je ena ženska v ZDA tožila McDonald, da je zaradi njihovih ribjih paličic, zbolela za eno vrsto hude alergije.
Seveda je tožbo izgubila, presenetljiv pa je način obrambe. Dokazali so namreč, da v ribjih paličicah, ki jih prodajajo, ni niti malo nobene vrste rib in njena alergija ne more biti posledica McDonaldsove prehrane.

da crkneš od veselja, ker je mkdonalds ljubitelj živali x:)x

x:Dx


Bojante, dobrodošel, vidim da si na polno zastavil! xDDx x;)x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#266 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 9. december 2010, 14:46

x:Dx


Bojante, dobrodošel, vidim da si na polno zastavil! xDDx x;)x :palec:


Hvala sestra .x:)x

Saj sem že nekaj let nazaj hotel, in enkrat sem se celo prijavljal, ampak očitno še ni bilo dopuščeno "Od Zgoraj" , da se to dejansko zgodi/udejani .

No, sedaj se je, zahvaljujoč Stvarniku-Bogu .

Sicer pa so moji "polni" razlogi tud' omejeni , ker žal zmanjkuje časa za vse , ... :sori:

Upam, da nam uspe čim več PozitivnoDobrega xDDx :palec: x8Dx

Lp + #

To temo je popravil/a Bojante: 9. december 2010, 14:47


#267 Housy

Housy
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 27. januar 2011, 22:32

McDonaldsu se enostavno ne morem upret hehe Objavljena slika

Čeprav sem že slišal marsikaj, se še vedno zapeljem kdaj tja in kaj pojem Objavljena slika

Itak, da ni zdrav, to je sama kemija noter, sicer pa tak marsikaj ni zdravo. Najbolje je, če si iz domačega kruha in domačih klobas narediš sendvič, ker potem vsaj veš, kaj je noter.

Sej ljudje vedo, da ni zdravo, ampak pač jedo v MC-ju, ker je pač dobro, nekateri so celo pravi zasvojenci.

Kar se pa tiče kebaba ali jufke, pa lahko rečem samo mmmmm, kak je dobro (pri pravem ponudniku seveda) Objavljena slika



#268 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 27. januar 2011, 22:45

McShit SUCKS!

How Nasty Are McDonalds Fries?



#269 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. marec 2011, 11:43

x:o)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#270 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 11. marec 2011, 12:28

A dej no ...
To je še bolj debilno kot Alfi Nipič v reklami za vedeževanje.
Svašta.

oh, men se zdi pa kar premosorazmerno xcivx
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#271 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. marec 2011, 14:45

js si pa vsake tolk (recimo ponoč x:px) prisežem da grem jutr na pomfrit v Mcshit.
No pol pa nikol ne grem, pa ga imam manj kot 5 minut stran peške.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#272 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 11. marec 2011, 15:24

če maš pa tolk bliz, bi pa lohka šlaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

u Meku je fajn tist sladoled, pa pitaObjavljena slika, njamiObjavljena slikaObjavljena slika



#273 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. marec 2011, 15:26

ja sej, pa še 24h je odprt (se prav bi šla lohk tud ponoč... sam očitno me nikol ni dost zagrabl)

Teh pit pa tega pa ne jem (nisem za sladkaraj ipd.) xnckrivx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#274 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 12. marec 2011, 16:27

sicer k te bo pa dost zagrabl boš ž šla, sm prepričanaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika
js pa čist na sladkarije mahnjenaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

#275 //mirage

//mirage
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 620

Objavljeno: 15. marec 2011, 12:52

Jaz raje ne razmisljam o McDonaldsu, ker ze s samo mislijo na to hrano mi vcasih rata slabo... Ceprav sladoled pa pita sta pa fajn tam.
McDonalds pride v postev samo ob res kriznih casih, ko ni nikjer poceni hrane ali pa nobene trgovine odprte -> tujina...

byrdpixelbyfruitkait-d4l.png





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0