Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

POROKA


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1212 komentarjev na to temo

#151 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 7. avgust 2003, 22:29

Hm, i wanna get married and have 6 kids, a cotage with wihite fence, a swimming pool, and a big fast car in the garage.... and... v resnici, nič od naštetega, poroka je nekaj, v kar bi se spustil, v primeru da bi moja to hotela, sam od sebe pa si tega ne želim... in mi v bistvu ne pomeni kaj dosti, je pa lepa romantična... gesta, zato si nisem na jasnem, v krvi nam je že da je to lepa stvar zgleda, razum mi pač pravi drugače, vsekakor pa to ni več kar je bilo.......... hehe, kregam se pa itak kot bi bil že dvajst let poročen :) hehe,

sicer pa na koruzi najbrž ni slaba reč, moja starša sta tako že celo življenje, (lep primerek) 20 let, še malo pa bo to polovica njunih življenj, najbrž poroka ne prinese niti spoštovanja niti ljubezni, je samo en dogodek, žur bi se reklo....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#152 anaconda

anaconda
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 668

Objavljeno: 8. avgust 2003, 08:45

sam srebrno poroko bosta mal težje praznovala x:Dx

nič zato, bosta pa srebrno koruzništvo :palec: , sam da se je in pije x;)x
ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO

#153 Mašinca

Mašinca
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 667

Objavljeno: 8. avgust 2003, 09:09

..., najbrž poroka ne prinese niti spoštovanja niti ljubezni, je samo en dogodek, žur bi se reklo....

Točno tako. :palec:

Midva sva se poročila iz ljubezni, pa vendar zaradi predvsem mojih staršev, ki so si tako želeli poroke. Sem pač razvajena edinka in sta tut varčevala za ta dogodek. x:)x Naju pa nista nikoli silila, samo pomagala sta nama pri ustvarjanju skupnega življenja. x8Dx

Pa še to: Če poroko oz. ohcet vzameš kot en žur, se maš lahko prov super. x:Dx
Drrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.........

#154 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 8. avgust 2003, 10:14

Joj Mushi...čestitam! Opažam, da si se ful z lahkoto odločila. Mene je hotela kar kap...kaj poročiti se???? Kaj mi pa tega treba..jaz tako neporočljiva(to sem prebrala tukaj x:Dx ) in kaj bo z mojo svobodo?????
Pol se vprašam..kakšno svobodo neki?
Hja, moj dragi je kar kakšen dan sploh čakal na odgovor.
Seveda je pogoj....normalno...samo s pričami in nekje ob morju..in niti slučajno letošnje leto. Prvič je še mars retrograden x:Dx , kako dober izgovor, drugič bo imel Plutona na Soncu vsak čas x:Dx še boljši izgovor....potem pa bomo že izračunali kakšen datum bo najprimernejši x:Dx x:Dx In seveda...namesto velike ohceti poročno potovanje...nekam daleč. Morje, pesek, sonček in fulll miru. Tako. Sem skromna kaj? x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#155 kratkolaska

kratkolaska
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 8. avgust 2003, 10:17

ja, jaz imam tud 6 let koruzništva za sabo in 5 let staro hčerko. In iz leta v leto, me manj mika, da bi se poročila. Še uradno nisem napisana, da živimi pri njemu.

Tud jaz mam že nekaj let, fulč velik let koruzništva pa me tud ne vpraša več če bi se poročila. Sam mali nisem dala svoj priimek. mal zoprna zadeva.

#156 bigm

bigm
  • D član
  • Št. objav: 907

Objavljeno: 8. avgust 2003, 10:34

Mašinca, poroka in pogreb sta dva dogodka, kjer se vsi zabavajo, samo glavni nastopajoči malo manj.
Naj vam bo vsak dan najlepši dan!

bigm

#157 Mašinca

Mašinca
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 667

Objavljeno: 8. avgust 2003, 10:38

Mašinca, poroka in pogreb sta dva dogodka, kjer se vsi zabavajo, samo glavni nastopajoči malo manj.

Jest sm se zabavala kot že dolgo ne. Sigurno je bla to ena najboljših žurk v mojmu lajfu. :hepko:
Drrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.........

#158 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 31. avgust 2003, 08:52

Mushi - čestitam :flower: :wub: :flower: ! (upam, da se nisem kaj zmotila v datumu :wacko: )... želim vama veliko čarobnosti, iskrivosti in veselja v vajinem zakonu x:)x

#159 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 31. avgust 2003, 09:38

Eh, Mateja...tut jaz sem don s zjutraj pomislila...no, pa je Mushi poročena...me zanima, kako je bilo...

Mushi...naj ti bo lepo... x^x

:flower: :flower: :flower:

Astra
Per aspera ad astra

#160 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 31. avgust 2003, 10:44

Tudi jaz sem se vceraj spomnila veckrat na Mushi, enkrat pa "jo celo videla" ..... eni so trobnili, pa ena blond zenska je sedela... - pa sem pomislila - glej jo, Mushi...
SRECNO, Mushi, v svoji novi zivljenjski vlogi! x:)x

Svoje mnenje o poroki pa sem itak ze povedala na par straneh nazaj - kdor pa si zeli porociti se, pa ga podpiram in mu zelim vso sreco! :)

Ojoj... (bumf v pleksus!!) - Midva sva povabljena v soboto, cez manj kot teden, na eno poroko...
Ponoci sem se vrtela in gruntala, s cim se naj opravicim... x:Ix x:o)x
Klicem frendico, kaj naj oblecem... pa pravi, no, saj tebi ni treba ne vem kaj zganjat...
Sam - pravim - ne morem pa v supergah na poroko, a ne? x:o)x x:Dx :8):
Pa pravi, ja, to pa res ne oz. bolj zoprno...
Tako da... :sori: Zdaj kupit si cevlje ali kaj, da grem lohk na poroko...
Pa se jaz, ki najmanj pasem na poroko (ob priliki vam prisepnem, kaj smo enkrat zagodli... x:Ix )...

Oh, ja Poroka, Veliki dogodek... x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#161 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 31. avgust 2003, 12:49

... moja bratec pa se drugo soboto poroči... x:Ix :8): :inocent: ... saj kar kul, da se mladi še vedno s takim upanjem in optimizmom spravljajo skupaj... čeprav vidim, da ne hitijo več tako blazno... brat bo star 30 let in je s punco že 6 let...

#162 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 31. avgust 2003, 12:58

x:)x Čestitke Mushi! xsrcx

Mateja, pa si malo na boljšem kot Marsa. Imaš ves teden prednosti, da najdeš oblekico, čeveljčke, ... za poroko ... x;)x
Objavljena slika

#163 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 31. avgust 2003, 16:22

x:Dx Tina, si misliš, da je to ceu deu x:o)x ... ko pa obe s tamalo v kavbojkah in japonkicah hodiva... pa da se potem zaradi poroke drugega vržeš v stroške za cunjice, ki jih sploh ne nosiš... ajajaj, še dobro, da tehle "problemov" ne jemljem prav resno... x:Dx ... če bo samo to, smo face x8Dx

#164 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 31. avgust 2003, 16:35

Cestitke za Mushi! Zdaj je ze vse za njo... Naj vama gre vse, kot si zelita!
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#165 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 31. avgust 2003, 17:24

upam, da se nisem kaj zmotila v datumu  :wacko:

Nisi se, poročila se je včeraj. x:Dx

Tudi jaz se pridružujem čestitkam, Mushi. x^x Pa veliko sreče v vajinem zakonu ... pa topline .... pa ... pa zdrave otroke rodit .... pa ... pa ... pa ... pa ... vsega! x:Ix x:Dx

#166 kodrlajsa

kodrlajsa
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 127

Objavljeno: 2. september 2003, 15:34

Mašinca je tud še "na frišno žena" ni res?
Mushi pa seveda, uživa prvi medeni teden?

Vsem poročenim + koruznikom dosti veselja s svojim partnerjem :palec:

pa še en vic zabelim zraven, seveda to najraje delam x:o)x x:Dx


Matičar vpraša ženina, ki komaj
stoji na nogah po nočnem popivanju:
"Peter Kovač, ali vzamete za ženo Milko Zupanc?"

Ženin je popolnoma tiho in zazrt nekam pred sebe.

Matičar ponovi malo glasneje:
"Peter Kovač, ali vzamete za ženo Milko Zupanc?"

Ženin še vedno odsotno strmi pred sebe in se ne
odzove na vprašanje matičarja. Takrat mu poročna
priča šepne na uho:

"Greva potem na pivo?"
"Ja!" je glasno odgovoril ženin.

x:Dx x:Dx x:Dx


xokx Kodrlajsa

#167 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 4. september 2003, 10:15

x:)x x:)x x:)x x:)x x:)x Hvala, hvala, hvala! x:)x x;)x x;)x
Name ste se spomnili vsi!
Mateja, Astra, Marsa, Tina, Cosma, Rachek....
Mateja boljš se boš mela na poroki kot mladoporočenci. x:Dx
Marsa pazi da se boš sklonila ko bo nevesta šopek metala, hahaha...
Rachek hvala, si zadel.. zdej pa bi res rada enkrat.. še zdravega otročka kakega imela in je življenje 1A.
Hja imela.. sem se fajn. Začelo se je popolno, nato je priča od moža nekaj po svoje mogla narest in se nisva smela skupaj na poroko peljat, ko že tko nisva dost na običaje šla in sem bla kaki dve uri tečna in sem ga prešimfala, jst si pa svoj avto prej pucala, pol pa je "mogu" priča MOJ avto pelat, ko se jst tko za njega pizdim in bojim vedno, jst pa z mojo pričo šla in mela idejo da prideva na poroko minutko do... pa me na srečo ni poslušala... Ko bi pol men ženin ušel... Ki se mu je by the way tud trapast zdelo neki komplicirat... Men je to full shit ko si jst neki zamislim da mi pol pamet solijo.. Sej sem že enmu napisala.. Bolj je človlk uvideven do drugih in njihovih želja, manj so drugi do njega, teptajo tvoje želje in to.. ampak edino to jim je ratal skomplicirat, pa res ne vem kaj ima od tega razen to da sem bla jst slabe volje in sem pol zarenčala nanj naj se pazi, B.ju pa naj mi mulca (od priče sina) vn že spravi iz avta...
Tko da folk.. če je kdo tak kot jst..
Da ne mara da mu drugi diktirajo kaj naj dela..
Da ne mara da se drugi vtikajo kamor jih ne srbi..
PEJTE NEKAM SE POROČIT NA POTOVANJU AL PA TLE NA MAGISTRAT IN KR ENE LJUDI ZA PRIČE Z ULICE potegnit..
KER JST BI NAREDILA še enkrat natanko to.
Pa sej ostalo je blo vse OK, ampak.. ko sem skoz vedla da se bo že kdo kaj vtiku in to pol pa NI VEČ tak dober feeling ko prej... Sej te skrbi a bo vse zlaufal in to.. ampak ko ti nekdo pol neki teži.. pol ni več tak fajn no.
Pa sej.. kaj me briga.. sem tko mislila da bo večja katastrofa še ko nisem za te štose...
Tko mi je bla pol nedelja 1000-krat boljša, pa vse do danes ko sva dopust imela, ko bova pa na honeymoon-se šla bo še pa enkrat tolk fajn.. novembra nekje...
Hvala bogu da je te šarade konc! Jst pa married!
x:)x x8Dx
Mushi

#168 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 4. september 2003, 10:56

Mushi the best! sam da si skoz dala sarado pa da je feeling zdej iber dober....
Se mi zdi, da se take stvari vedno dogajajo , rahle neprijetnosti, ceprav sta sla v ''majhno'' ohcet po stevilu, se se vedno najde kdo ki zakomplicira zadeve.
Zelim ti, da bi ti ta prijeten obcutek, se dolgo trajal in te spremljal....na uspesno spocetje dojencka in seveda res sladek honymoon.
(sm ti kar en majcken fols x;)x )

p.s. pa da te bo moz ubogal valjda x:Dx tko kt se spodobi
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#169 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 4. september 2003, 11:58

Rachek hvala, si zadel.. zdej pa bi res rada enkrat.. še zdravega otročka kakega imela in je življenje 1A.

Aha .... x:Ix .... A rabita pomoch, ali kaj ? x:Dx

#170 banči

banči
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 4. september 2003, 12:02

men je pa to čist hudo...k se spomnem da bo šranga pa da se bomo mel ful dobr...MEGA...
Jaz cenim poroko, pa čeravno je to le obred...obred ki mi bo ostal v spominu ker bom z mojimi prijatelji in z vsmi tistimi ki jih imam rada...pa moj mihi pihi je tud za poroko tako da ko se bova za to odločila...bova zihr oba ful komi čakala na tist dan...in seveda na vse lepe dni ki naju čakajo x:Ix

lepo se imejte

#171 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 4. september 2003, 12:05

Rachek.. da bi vedla ne.. Zaenkrat se še nismo zraven spravili... x:Dx x:Dx x:Dx
Ko pa se bova, potem upam da bo vse OK, ko je tolk raznih pizdarij možnih.
Mushi

#172 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 4. september 2003, 12:23

No končno nekdo, ki se ne zmeni za resnost mojega avartarja .... x:Dx

No Mushi, samo preverjam, ker je bilo v isti vrstici napisano ... x:Dx x:Dx x:px

#173 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 4. september 2003, 14:05

JA, DOBR TO, ZDELE SI SE ZVEZALA˝,MAŠ ZATO BLEM MANJ :palec: ,SE PRAV DA je TREBA ŽWET NAPREJ. Mi je tut to dobr slišet, k se nisi koj po poznanstvu vezala in si dala času čas, spoznave vaju... sej pravjo, da partnerja spoznaš šelem v prepiru in koliko je ta prepir kvaliteten x:Dx
veliko uspeha ti želim, ampak Res~

#174 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 4. september 2003, 14:10

Pokowc.. ti pa vedno boljš zgledaš... x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx
Mushi

#175 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 4. september 2003, 14:39

hja, vem, se trudm, kam pa naj vlagam energijo še poleg sebe in nekoga? hvala za razum.
veš, da ti želim vitalno upanje tut teb in njemu.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0