Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Pizza po naročilu in hrana po naročilu na dom


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
89 komentarjev na to temo

#76 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 21. marec 2009, 19:36

pa to ni nč, zmešaš pač to moko in sol in vodo in olje. 2min dela. vzhaja itak samo (3 ure najmanj), ni treba zraven stat.
potem vključiš pečico. razvaljaš oz kakorkoli pač raztegneš tisto testo, nametaš gor sestavine raznorazne in flikneš notr. jaka muda, ej tipi dandanes :vragec:

A tako dolgo pustiš vzhajat? Jaz ne x:Ix

dayo, mačka ima prav. Za samo delo ne potrebuješ več kot 10 minut. Pač, kar vzhaja in se peče.
Ampak je res, kar mačka pravi....tipi xrolleyesx
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#77 amber

amber
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 926

Objavljeno: 22. marec 2009, 01:34

sploh nisem mislila nate, ko sm to napisala... sam besedna igra mal x;)x

ja, sej pico vsak po svoje dela ;) jaz sem 1x mal gledala recepte naokol, za testo in eni pustijo vzhajat kakih 10-15min, pa eni tja do kakih 24h. najprej sm delala točno po receptu, kjer je pisalo, da se vzhaja najmanj 3 ure, zdej pa sestavine zmešam po občutku, še vedno pa vzhajam tako dolgo. sm probala manj, sam se mi res zdi, da pride boljše testo.



Super ja. Mačka...sej veš, da ne dam nikoli nič od mesa gor x;)x

Glede pice: sem jaz ugotovila -zase- da ne smeš velik mučkat testo, ko ga delaš, tako čist na easy da mesiš, jaz pustim tam do 2 ur shajat...in nič ne raztopim kvasa prej, ampak ga kar direkt vržem v moko in zmesim.



#78 Mitra

Mitra
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 035

Objavljeno: 23. marec 2009, 08:22

U mašinca, toliko časa da vzhaja? x:Dx
Ne kompliciram. Pol ure in gremo dalje. :flower:

Pravzaprav, ko imam vse ostalo pripravljeno, nadaljujem.

Bom pametna.
Nekaj let prakse za seboj s kvašenim testom.
Kar je več kot ura in pov, testo "crkne". :frog:
Kvasovke se potem preveč namnožijo in se prične alkoholno vrenje.
To se lahko dela tudi tako, da naredimo kislo testo.
Zamesimo brez kvasa, pustimo stati 2 dni, zamesimo staro testo z novim, počiva naj nekaj ur in volaaaaaaaaaaa, fajn testo.
Primerno posebaj za polnozrnate moke, pirina.....
Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!

#79 Conectivia klub

Conectivia klub
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 26. marec 2009, 15:31

v mb je dobra v siciliji, pa baje je dobra tud pri hitrem gonzalesu, ampak zadnjič je bila ful suha in hladna, tak da ni bla ne vem kaj..

lp, conectivia

#80 dayo

dayo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 234

Objavljeno: 27. marec 2009, 11:55

Dons sem sanjal, da sem si pico naredu x:)x
Kot pravijo - najprej treba imet sanje, da lahko dosežemo visoke cilje x:Dx

#81 zlata ribica

zlata ribica
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 53

Objavljeno: 8. april 2009, 19:06

He he he, pa si bil potem tud sit?

#82 kyllah

kyllah
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 564

Objavljeno: 28. april 2009, 16:52

odkar sem tukaj, sem si enkrat naročila pizzo.. po dolgem dvodnevnem premisleku, je prišla... :2src: skoraj 7 eur, rukola parmezan, paradižnik... alcatraz halo pizza... je prišel en znan gospod alla Elton ohn mlajši brat x:o)x x!x

pizzo sem pohrustala (veliko) kar lepo na preprogi medtem ko sem listala salomonca, ... po dolgi vožnji iz lj nazaj, ... med enournim čakanjem pa skuhala še malo pašte in pojedla kar sem lahko dala zraven. x:o)x

#83 Gregaa

Gregaa
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 18. december 2010, 01:11

Zdravo, ce morda koga se vedno zanima ta tema, si lahko pogleda tole stran Ehrana.si. Gor so zbrani razlicni ponudniki dostave hrane na dom, mozno pa je narocit tudi preko interneta.

#84 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 19. januar 2011, 18:57

Stranka: "Dober dan, rad bi naročil pizzo za na dom!"

Operater: "Lahko najprej poveste vašo EMŠO?"

Stranka: "Moj EMŠO, aja, počakajte malo, evo... 1409963500743."

Operater: "Hvala, gospod Janko, vidim da stanujete na Celovški 65, vaš telefon doma je 65-95-477, v službi 21-87-336, gsm 041/789-564. Kličete pa z nekega drugega mobitela. Za kam bi radi naročili pizze?"

Stranka: "Uh, doma sem. Od kod imate vse te podatke?"

"Omrežje, gospod, informacijska tehnologija."

"No, dobro, naročil bi dve veliki mehiški pizzi, extra šarf..."

"Mislim, da to ni dobra ideja, gospod."

"Kako to mislite?"

"Vaši zdravstveni podatki kažejo, da imate visok krvni pritisk in povišan nivo holesterola. Dodatnega zdravstvenega zavarovanja pa ne plačujete."

"Kaj mi pa lahko priporočate?"

"Lahko poskusite našo brezmesno soja-pizzo. Gotovo vam bo všeč."

"Zakaj bi mi bila všeč?"

"Prejšnji teden ste v knjigarni Mladinska knjiga kupili knjigo 'Gurmanske jedi iz soje'. Zato sem vam predlagal sojino pizzo."

"Dobro, dobro, dajte mi torej dve jumbo soja-pizzi. Koliko bo to stalo?"

"Ja, to bi moralo biti dovolj za vas, ženo in vaše tri otroke. Vse skupaj s stroški dostave bo stalo 32 Eurov."

"Dal vam bom številko moje kreditne kartice."

"Oprostite, gospod, bojim se, da boste morali plačati z gotovino. Na vseh kreditnih karticah imate prekoračene limite."

"Bom pa šel do bankomata in dvignil denar, preden pride vaš dostavljač."

"Ne bo šlo, gospod, tudi na debetni kartici TRR imate prekoračitev."

"Vi samo pošljite pizze, bom že zrihtal denar. Koliko časa bo trajalo?"

"Trenutno imamo gužvo, vsaj kako uro. Lahko pa skočite do nas s skuterjem, samo malo nerodno vam jih bo voziti na skuterju."

"Kako veste, da imam skuter?"

"Tu piše, da ste zamujali z obroki za leasing avtomobila, pa so vam ga odvzeli. Vaš skuter pa je odplačan in predpostavljam, da boste vozili njega."

"@#$%&/&%$#%$#% !!!"

"Priporočal bi vam, da pazite, kako se obnašate! Imate že dve prekrškovni prijavi zaradi kaljenja javnega reda in miru v letu 2010 in vpitja na policaja že letos."

"Dobro, prinestite že te pizze. In ne pozabite dve gratis Coca-coli, kakor piše v vašem oglasu!"

"Oprostite, gospod, v drobnem tisku piše klavzula, da gratis Coca-cole ne smemo nuditi diabetikom!"

#85 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 19. januar 2011, 20:27

loool, free, ta je v nulo xDDx
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#86 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 20. januar 2011, 15:49

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika free ta je pa zakonObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

#87 sakatumi

sakatumi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 489

Objavljeno: 23. julij 2011, 12:03

samo pri halo katri ne naročajte pizze!ali karkoli drugega.ko sem še delal nočne,sem se včasih ustavil prav pri njih,v zeleni jami.to kar sem tam videl,v njihovi kuhinji,pomoje tega ni niti na ulicah v indiji.
kuhinja polna taksistov,kateri (so takrat) veselo kadili,da ne rečem kako so se sprehajali po kuhinji.vzeli malo salame tukaj,pa malo sira tam,pa kruha in si delali sendviče.seveda vse sami.potem so tukaj kuharji.kot v kakšnem filmu.dobesedno se čohajo po svojih mastnih laseh,potem vzame celo pest sira in ga vrže na pizzo!ob plačilu ti veselo zamenja denar,nakar si niti rok ne umije,in gre delati naslednjo pizzo.no,saj niti ne vem,če vejo,kaj je higiena tam.
vglavenm,OGABNO!

To the mind that is still, the whole universe surrenders. (Lao Tzu)


#88 AirMax

AirMax
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 113

Objavljeno: 27. september 2011, 10:55

Meni osebno je Salomon najbolj ušeč čeprav je pa tudi res, da je kar drag.. Kmečka pizza oz Kraška velika pride okoli 9€ dostava.. Pinki ponavadi naročamo samo če nas je več npr 3je, ker dobiš eno gratis.. Coccinelle že dolgo nisem klical, prav tako ne Halo Katra.. Škoda edino, da Jurman nima dostave na dom.. Ampak hvala bogu živim 1km stran od Fužin tako, da ni problema iti tja.. Pizza Kraljica stane 6,5€ in mislim, da moraš biti kar precej lačen, da jo celo zmažeš..x:Dx

#89 Lunči

Lunči
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 19. november 2011, 19:40

Ful dobra in uporabna stran za naročanje hrane za dostavo na dom - http://www.dostavanadom.com.. Hrano si lahko naročiš kar preko spleta, brezplačno. Celotno ponudbo imaš pred sabo in točno veš kaj ti kdo ponuja. Superca!

#90 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 20. november 2011, 20:23

tale post je zakonObjavljena slika, fajn da si ga dala gorObjavljena slika




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0