Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Aspekt Venere


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
95 komentarjev na to temo

#26 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 8. avgust 2006, 21:45

Imširagić pa:
-vsak aspekt med Venero in Saturnom, tudi pozitiven, prinese določene težave odnosu.
Neharmoničen aspekt označuje kulturne, razredne in rasne razlike med partnerjema. Včasih velika razlika v letih. Obstava velika in nepremostljiva prepreka za ostvarjanje veze.
Odnosi so polno trpljenja in žrtev.
Oseba, katera je predstavljena z Venero, bo zelo nezadovoljna, zarado pomanjkanja radosti in lepote v odnosu.
Take veze so časovno omejene zaradi karmičnih dolgov. Ta katero vrsto dolga gre, opisuje položaj in aspekti Saturna. Partnerjem je karmično prepovedana zakonska veza in ta aspekt prokazuje propad skozi čas. Prepovedane ljubezni in veze.. Možnost ločitve, še posebej, če je Venera v nekem 'veselem' znaku.

Konjunkcija je najmočnejša v slabem smislu, samo dobri aspekti dispozitorja lahko rešijo odnos.

In še:
- v negativnemu aspektu najavlja konec ljubezenske zveze. Ljubljena oseba zapusti tistega, ki ima Venero.

:inocent:

(Iz knjige A. Imširagić, Astralne veze, 2003, Zemun)

...midva mava skvadrat... samo dispozitor venere je merkur(venera v dvojckih), ki je z njenim saturnom v sextilu... a pol to kaj ven zvlece???
Ti kaj pravi pa Imsiragic za aspekt Luna in MC enga partnerja v exaktni konjunkciji s severnim vozlom drugega???
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#27 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 8. avgust 2006, 21:53

Ma ja, rečeno je bilo za vse slabe aspekte, a konjunkcija je pač najslabša.

Tole sem še našla:
-severna zanka in Luna v konj. podarita lastniku Lune lahkotnost, srečo in občutek, da se lahko povzpne zraven druge osebe. :switz:
x:)x

#28 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 8. avgust 2006, 21:59

Ma ja, rečeno je bilo za vse slabe aspekte, a konjunkcija je pač najslabša.

Tole sem še našla:
-severna zanka in Luna v konj. podarita lastniku Lune lahkotnost, srečo in občutek, da se lahko povzpne zraven druge osebe. :switz:
x:)x

...se prav ce je luna ze v natalu direkt na MC-ju in gor pade se njen sev. vozel... se bomo povzpeli do nebaaaaaa..... x8Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#29 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 8. avgust 2006, 22:01

a venera se v sco ne počuti dobro?...škoda....sam glih tam jo mam...in ker to ni dovolj, mora bit še na 29 stopinji....

...se prav ce je luna ze v natalu direkt na MC-ju in gor pade se njen sev. vozel... se bomo povzpeli do nebaaaaaa..... x8Dx

no vidiš...kljub vsem kažinom se kje najde olajševalna okoliščina.... x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#30 Andromeda

Andromeda
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 238

Objavljeno: 25. avgust 2006, 09:19

oj! zanimiva tale debata o veneri,... jz mam eno vprašanje-moja je v ovnu skupaj z marsem, pa glede na to kar sem prebrala, bi morala tipe slačt s pogledi in bit direktna pa taka bolj ognjena... no, jz pa nism-sm taka bolj hard to get x:Dx pa ne zanima, kateri planet ma tu prste vmes. saturn hvala bogu ni direktno na venero prpopan x:Dx x;)x
Venera naj bi bla v konj. z marsem, in tvori trigonum z jupitrom in uranom.aja pa u 11. hiši je. tko da men ni čis nč jasnnnnn! :xx!: a mata mogoč tle prste umes pluton pa saturn v 5. hiši???

moji podatki:
Venus Aries 19°03'32 11 direct
Mars Aries 10°17'16 11 direct
Jupiter Sagittarius 10°26'43 06 direct
Uranus Sagittarius 09°06'09 06 stationary ®
Neptune Sagittarius 29°06'04 06/7 direct
11th House Aries 05°49'03
"The meeting of two people is like the meeting of two chemical substances. If anything happens, both are changed."
- C. G. Jung

#31 Andromeda

Andromeda
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 238

Objavljeno: 25. avgust 2006, 15:06

god damned :o|o:



:eek: :O: :ermm: emmm Bobnar, kaj nej bi to pomenilo??
"The meeting of two people is like the meeting of two chemical substances. If anything happens, both are changed."
- C. G. Jung

#32 zEn

zEn
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 25. avgust 2006, 18:29

Venera v kozlu; strasten, hitro zaljubi, pomembno spolno življenje, vnet, živahen, do ljubljene osebe radodaren, v poslu izjemno podjeten in uspešen, x:)x , 11.bajta; družaben človek, velik prijateljev, znancev, želja, da bi ustregel drugim. Dobrodelna dejanja ga osrečuje! Venera konjukcija na Mars: Hiperaktivna narava.
Mars v kozlu; v dveh besedah; Energičnost in prodornost, hudaA! :fiju:

Nekje prebral x:)x
Always outnumbered - never outgunned!

#33 zEn

zEn
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 26. avgust 2006, 02:50

Venera v ovnu, ne v kozlu ! Mistejka.
Always outnumbered - never outgunned!

#34 Andromeda

Andromeda
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 238

Objavljeno: 26. avgust 2006, 10:28

jaaa, sej to je vse res, sam jz rabim dost cajta da se tko odprem pa takšna tut ratam.... :2src: x:px x8Dx sm dost bol hladna na začetku.
"The meeting of two people is like the meeting of two chemical substances. If anything happens, both are changed."
- C. G. Jung

#35 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 27. avgust 2006, 18:37

Ma ja, rečeno je bilo za vse slabe aspekte, a konjunkcija je pač najslabša.



Ruby72 kaj pa Imaršič pravi za aspekt Luna konjunkcija Saturn v sinastriji? x:)x

#36 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 28. avgust 2006, 11:47

[quote name='Ruby72' date='8. Aug 2006, 22:54' post='673954']
Ma ja, rečeno je bilo za vse slabe aspekte, a konjunkcija je pač najslabša.

:xx!: Dons sta v luftu venera in saturn v konjukciji. Kako to občutite?

[quote name='zEn' post='684987' date='26. Aug 2006, 03:51']
Venera v ovnu, ne v kozlu ! Mistejka.
[/quote]


x:Dx Orenk mistejka, sem te hotla glih popravt, v kozlu je venera vse drugo kot to, v ovnu pa gori ja, samo, če ni v kvadratu natalno slabo aspektirana. Sicer tudi nima tistega efekta.


[quote name='konj' post='686061' date='27. Aug 2006, 19:38']
Ruby72 kaj pa Imaršič pravi za aspekt Luna konjunkcija Saturn v sinastriji? x:)x
[/quote]

V sinastriji si lahko mal drugače tolmačiš, kot samo konjukcijo lune in saturna, čeprav bi bila narava energij precej podobna, bolj ohlajeni čustveni odnosi, mogoče vse izvira iz nekega materinskega principa pri obeh mislim.

#37 zEn

zEn
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 28. avgust 2006, 12:22

Lunca,

mi lahko interpretiraš aspekt v sinastriji moja Luna trigončič na njen Asc.? Hvala.
A če je njena luna v istem znaku kot moje Sonce, to kaj lepega obeta (ona luna vodnar/jest sonce vodnar)? xrolleyesx

Venera pa Saturn v konjukciji, dons? Ja ravno spoznal eno punco, pa dons jo fuuuul pogrešam x:Dx :2src:
Always outnumbered - never outgunned!

#38 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 28. avgust 2006, 12:48

V sinastriji si lahko mal drugače tolmačiš, kot samo konjukcijo lune in saturna, čeprav bi bila narava energij precej podobna, bolj ohlajeni čustveni odnosi, mogoče vse izvira iz nekega materinskega principa pri obeh mislim.


Kako je to mišljeno, da vse izvira iz materinskega principa? Mi daš kaki rimer, ker si ne znam razlagat tega. x:)x

Drugač je pa Luna moja (dvojček, 14st), Saturn pa njegov.



Drugač sem pa dons, ko je venera konj.saturn, bolj nerazpolozena za kakršnokoli izrazanje čustev kot ne, sem bolj na trdo narejena danes,... x;)x

#39 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 28. avgust 2006, 12:58

[quote name='konj' date='28. Aug 2006, 13:49' post='686744']


Drugač je pa Luna moja (dvojček, 14st), Saturn pa njegov.
xrolleyesx Mogoče mal bl hladna komunikacija, če je vezano na dvojčkovo hišo.

#40 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 29. avgust 2006, 08:00

Tnx lunca x:)x ...

#41 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 29. avgust 2006, 09:51

Jest jo mam pa v Levu x^x ....Venero namreč x;)x

#42 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 29. avgust 2006, 10:47

Jest jo mam pa v Levu x^x ....Venero namreč x;)x



Trudi živjo :palec: Tvoja venera v levu je v konjukciji s sončkom in lahko krasno funkcionira, če je ne moti prisotnost saturna. Hvala bogu, se je precej umaknil, lansko leto tam od oktobra naprej pa je konjukcija saturna z venero povzročila verjetno ohladitev na čustvenem področju, v primeru, da je napadena naša venera, nas zapusti partner, v primeru, da nimamo partnerstva, nam mogoče saturn prinese vezo s starejšo oz. zrelo osebo. Naj ti povem, da se lahko nadejaš trigon jupitra z venero od začetka leta 2007 in upam, da ti prinese kaj dobrega. :palec:

#43 zEn

zEn
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 29. avgust 2006, 12:27

Lunca,

ka pa jest.
Moja Venera v Vodnarju 15`56 pa 8 bajta in še sonce vodnar. Menda "ledena kraljica" v ljubezni xrolleyesx
Na srečo v Asc. rakec x:)x , pa v luni Lev 3.bajta.

Venus trikotnik Saturn 2`17
Venera trikotnik Uran 6`55
Venera inkonjukcija Asc 3`02

Ampak pomoje se zdej mau tajam, pri eni vroči x:Dx
Always outnumbered - never outgunned!

#44 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 29. avgust 2006, 12:41

Lunca,

ka pa jest.
Moja Venera v Vodnarju 15`56 pa 8 bajta in še sonce vodnar. Menda "ledena kraljica" v ljubezni xrolleyesx
Na srečo v Asc. rakec x:)x , pa v luni Lev 3.bajta.

Venus trikotnik Saturn 2`17
Venera trikotnik Uran 6`55
Venera inkonjukcija Asc 3`02

Ampak pomoje se zdej mau tajam, pri eni vroči x:Dx



:palec: x:Dx Se mi je zdel, da je venera čist odtrgana, saj je v konjukciji z neptunom, to so močne suptilne energije in občutek imaš verjetno, da ženskica ni resnična, ker pa je vse v 8 hiši verjetno precej uživaš tudi telesno, hahahaa x;)x . Tvoja venera je sicer mal drugačna, saj veš v vodnarju je bolj odštekana, vendar te trigon s saturnom trezni in ti daje kar nekaj zvestobe. x;)x

#45 zEn

zEn
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 29. avgust 2006, 13:00

:palec: x:Dx Se mi je zdel, da je venera čist odtrgana, saj je v konjukciji z neptunom, to so močne suptilne energije in občutek imaš verjetno, da ženskica ni resnična, ker pa je vse v 8 hiši verjetno precej uživaš tudi telesno, hahahaa x;)x . Tvoja venera je sicer mal drugačna, saj veš v vodnarju je bolj odštekana, vendar te trigon s saturnom trezni in ti daje kar nekaj zvestobe. x;)x


Telesno x:Dx , jebentiš prou res je :palec: , zanimiv pa to, da same zračne venere srečujem x;)x . Pa še trigon na mars, pa smo tam! Kjer dogaja x:)x
Always outnumbered - never outgunned!

#46 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 30. avgust 2006, 12:45

Trudi živjo :palec: Tvoja venera v levu je v konjukciji s sončkom in lahko krasno funkcionira, če je ne moti prisotnost saturna. Hvala bogu, se je precej umaknil, lansko leto tam od oktobra naprej pa je konjukcija saturna z venero povzročila verjetno ohladitev na čustvenem področju, v primeru, da je napadena naša venera, nas zapusti partner, v primeru, da nimamo partnerstva, nam mogoče saturn prinese vezo s starejšo oz. zrelo osebo. Naj ti povem, da se lahko nadejaš trigon jupitra z venero od začetka leta 2007 in upam, da ti prinese kaj dobrega. :palec:



Pa še res je...blo in verjetno zato tudi sledi
Hvala x:Xx x;)x


#47 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 30. avgust 2006, 13:22

[quote name='zEn' date='28. Aug 2006, 13:23' post='686707']
Lunca,

mi lahko interpretiraš aspekt v sinastriji moja Luna trigončič na njen Asc.? Hvala.
A če je njena luna v istem znaku kot moje Sonce, to kaj lepega obeta (ona luna vodnar/jest sonce vodnar)? xrolleyesx

:palec: To v istem znaku je sigurno ena karmični špil, verjetno že eno poznanstvo od prej, ogromno povezanih ljudi ima tako pozicijo sonca, lune ali ASC, tud tisti trigončič mi je všeč. :palec:

#48 zEn

zEn
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 30. avgust 2006, 15:13

Hvala Lunca, prijazen odgovor x:)x

Pol pa veselo na delo, da ne bom kej dolžan ostal :P

Love is in the air
everywhere I look around,
Lalala xsingx
Always outnumbered - never outgunned!

#49 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 31. avgust 2006, 05:55

Hvala Lunca, prijazen odgovor x:)x

Pol pa veselo na delo, da ne bom kej dolžan ostal :P

Love is in the air
everywhere I look around,
Lalala xsingx



:palec: x:Dx x:Dx

#50 pinch

pinch
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 10. september 2006, 20:20

zivjo
takole ko berem stvari o veneri, me je zacel zanimat kako je pa z venero v 1.hisi?
je to dovolj za odgovor, ali je potrebno dodati se roj.dan? x:)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0