Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Aspekt Venere


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
95 komentarjev na to temo

#51 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 10. september 2006, 22:27

lahko kdo komentira še mojo Venero?
je v Levu v 9. hiši in tvori te aspekte:

kvadrat z Jupitrom in Uranom, pa tudi Kironom (ki je btw v 7. hiši) in Ascendentom. :xx!: :V:
trigon s Saturnom in Neptunom ter Plutonom

konc novembra bom mela tranzit Saturna čez natalno Venero. :sori:
naj povem še, da mam progresirano Luno v 7. hiši trenutno.
natalna Venera je retrogradna. :V:

same iluzije, nič sreče v ljubezni ... za povrh še Sonce kvadrat Uran natalno in trenutno tranzitni Uran opozicija na natalno Sonce (os 3.-9-hiša) mi bo delal štalo še do konc januarja 2007. :o|o: :C: :C:

#52 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 11. september 2006, 08:30

zivjo
takole ko berem stvari o veneri, me je zacel zanimat kako je pa z venero v 1.hisi?
je to dovolj za odgovor, ali je potrebno dodati se roj.dan? x:)x



Venera v prvi hiši precej pove, kakšna je oseba tko na uč, verjetno prijetna, lepa, prisrčna, vendar je potrebno vedet v katerem znaku je to in v kakšnih aspektih je venera. Če je venera v hladnem kozorogu in v kar nekaj kvadratih, potem je precej oslabljena, kot sicer.

#53 pinch

pinch
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 13. september 2006, 20:18

Venera v prvi hiši precej pove, kakšna je oseba tko na uč, verjetno prijetna, lepa, prisrčna, vendar je potrebno vedet v katerem znaku je to in v kakšnih aspektih je venera. Če je venera v hladnem kozorogu in v kar nekaj kvadratih, potem je precej oslabljena, kot sicer.



aha to gre za datum 23.9.1988 - 3.14 zjutraj
v katerem znaku je potem to?
x:)x

#54 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 13. september 2006, 21:01

aha to gre za datum 23.9.1988 - 3.14 zjutraj
v katerem znaku je potem to?
x:)x


Venero maš v Levu...to je Venera, ki se rada pokaže, ki je urejena...zelo veliko ji pomeni kakšen prvi vtis naredi....imaš jo pa eksaktno na Asc tko da je zelo močna....verjetno res veliko daš na videz...to je tudi zelo ponosna Venera...vsaj v ljubezni...potrebuje veliko pozornosti in hvaljenja....najbližji aspekt Venere je poleg konjunkcije z Asc tudi opozicija Lune le teh dveh, kar kaže na neko notranjo razdvojenost med tem kako biti mati in ljubica obenem, kar se bo verjetno pokazalo šele, ko boš mama???
zaenkrat toliko pa ne me preveč dobesedno vzet k jaz se tud učim....

Lp x;)x
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#55 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 14. september 2006, 06:14

[quote name='Pinka' date='13. Sep 2006, 22:02' post='701182']
Venero maš v Levu...to je Venera, ki se rada pokaže, ki je urejena...zelo veliko ji pomeni kakšen prvi vtis naredi....


:palec: x;)x No Pinka je venero v levu lepo opisala, ampak letos je tale venera če je nekje na sredi leva mal ohlajena, saturnov objem jo je, oz. jo bo mal ohladu.

#56 pinch

pinch
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 15. september 2006, 08:19

obema hvala za odgovor x;)x
s katerim programom se to izračuna?

lep dan:)

#57 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 15. september 2006, 09:16

s katerim programom se to izračuna?

lep dan:)


Jz mam solarfire drugač pa greš lahko na internetno stran www.astro.com tam se vpišeš in daš not podatke pa ti zriše karto....Lp x:)x
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#58 zaskrbljena

zaskrbljena
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 63

Objavljeno: 15. september 2006, 09:43

da se še jaz mal pridružim....

Tudi moja venera je v levu, drugače pa venera v 12 hiši, čeprav je lev vladar prve hiše in hrati je tudi lev moj ascedent... sonce pa je devici ( ki mogoče to mal ohladi) :eek:

... kaj bi lahko rekla o svoji lepoti..? se ne rada hvalim, a vseeno lahko povem kaj pravijo ljuje.... kot otrok so me vsi občudovali .... kot prikupno deklico z svetlimi kodri in velikimi izrazitimi zelenimi očmi... kot dijakinjo in študendko se me večina spomni po visoki postavi in mojih kodrastih laseh... zato se mi pogosto zgodi, da me ljudej na videz poznajo iz najrazličnejših krajev, jaz pa nimam pojma kdo so....

"baje" moja "pojava", izgled in nastop pogosto pripomorjo k temu, da dosežem kaj si želim.... mogoče pa je res .... x:Dx x:Dx

#59 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 15. september 2006, 10:01

"baje" moja "pojava", izgled in nastop pogosto pripomorjo k temu, da dosežem kaj si želim.... mogoče pa je res .... x:Dx x:Dx

Sej maš velik Leva :palec: ....ni čudn pol x:px :palec:

#60 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 15. september 2006, 10:08

da se še jaz mal pridružim....

Tudi moja venera je v levu, drugače pa venera v 12 hiši, čeprav je lev vladar prve hiše in hrati je tudi lev moj ascedent... sonce pa je devici ( ki mogoče to mal ohladi) :eek:

... kaj bi lahko rekla o svoji lepoti..? se ne rada hvalim, a vseeno lahko povem kaj pravijo ljuje.... kot otrok so me vsi občudovali .... kot prikupno deklico z svetlimi kodri in velikimi izrazitimi zelenimi očmi... kot dijakinjo in študendko se me večina spomni po visoki postavi in mojih kodrastih laseh... zato se mi pogosto zgodi, da me ljudej na videz poznajo iz najrazličnejših krajev, jaz pa nimam pojma kdo so....

"baje" moja "pojava", izgled in nastop pogosto pripomorjo k temu, da dosežem kaj si želim.... mogoče pa je res .... x:Dx x:Dx

zato, ker je Venera v 12., ti daje v kombinaciji z Devičjim Soncem sramežljivost, ne izpostavljaš se rada sploh, ampak ker Asc pomeni, kako nas drugi vidijo, deluješ Levinja, vsi te opazijo, tebi pa je nerodno in bi se rada skrila. Venera v 12. pomeni lahko tudi skrite ljubezni. Sonce je v 2. hiši in vladar 1. - lahko faj služiš denar ravno preko te svoje ugodne podobe, delovanja na druge ... kje je Merkur?

#61 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 15. september 2006, 10:21

... kje je Merkur?

Tam gor pr Milky Way x:Dx x:Dx

#62 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 15. september 2006, 12:46

kle se TRUDIm, ne zezaj me, ker bom eksplodirala, pol boš pa mel. :vragec: :bomb: x:px

#63 zaskrbljena

zaskrbljena
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 63

Objavljeno: 15. september 2006, 12:57

moj merkur???.... najboljše, da naredim kr kopiraj-prilepi....

Sonce Devica 24°18`12, hiša: 2

Luna Strelec 18°13`41 hiša:5

Merkur Tehtnica 11°16`33,hiša: 3

Venera Lev 09°56`24 hiša: 12

Mars Skorpijon 12°29`05, hiša 4

Jupiter Devica 21°32`48, hiš 2

Saturn Devica 29°27`22, hiša 2

Uran Skorpijon 22°29`39, hiša 4

Neptun Strelec 19°58`28, hiša5

Pluton Tehtnica 20°36`56, hiša 3

hmmmm.... o interpetaciji vem bolj malo.....v časih si pogledam kaj v kakšno knjigo...




v natalni karti mislim, da bam kr pogosto venero, tako med aspekti kuto tudi

Kulminantni planet Venera 96°40`12

Vzhajajoci planet Venera 06°18`18



Venera kvadrat Mars 02°32`41

Venera konjunkcija Ascendent 06°18`18

Venera kvadrat MC 06°40`12

Merkur sekstil Venera 01°20`09

Luna trikotnik Venera 08°17`17

___________________________________________________________________---

kvadrati bi naj ponazarjali napetost..... seksitil in trikonik pa sta ugodna ali??

#64 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 15. september 2006, 12:59

uuuuuuuuuuuuu, ja ali ne, bremza in gas! lahko služiš gnar, Jupiter in Saturn oba v konj. s Soncem ... odvisno, kateri planet bo prevagal. si tut taka osebnost - resna in zadržana obenem in dobrovoljna, daješ pozitivno sliko obenem.

Merkur v 3. hiši je doma, ful si kounikativna, lepo izražaš svoje misli, ker je v Tehtnici.

ful maš umetniške potenciale, ustvarjalna si - Luna in Neptun v 5. hiši. ker sta planeta v konjunkciji - romantičnost, idealiziranje čustev, ... pravzaprav lahko služiš denar skozi svoje hobije (in če so to povrh kaki umetniški potenciali), ker je vladar 5. hiše v 2. hiši. oz. bolje, če rečem, je možnost, da služiš skozi umetnost, ampak še prej skozi kako pisanje, novinarstvo, komunikacijo, delo z ljudmi (ker je vladar 2. hiše v 3. hiši).

prosim za feedback, ker se učim, nabiram izkušnje, rabim feedback, da vem, kako naprej ... xsrcx

ja, lepa si zelo, itak, če je Venera na Asc. ampak ni mi všeč tale Venera kv. Mars (ki je btw v 4. hiši). žal je Mars koten in te "blokira", nikamor se ne moreš premakniti, manjka ti akcije, zagona, ...

Pluton v 3. hiši - ne maraš površnih odnosov, tudi način tvoje komuniciranja je "globok". ker je Merkur v sekstilu z Venero in še v kot že rečeno Tehtici, se res znaš prefinjano izražati.

čustvena si tudi zelo in romantična - sem že rekla.

menim, da lahko dosežeš masrikaj.

#65 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 15. september 2006, 13:10

kvadrati bi naj ponazarjali napetost..... seksitil in trikonik pa sta ugodna ali??

kvadrat pomeni izziv, ki ti je dan, da ga po lastni odločitvi premagaš,
opozicija napetost,
sekstil in trigon sta ugodna, trigon malo bolj kot sekstil;
konjunkcija je dvorezni meč.

#66 zaskrbljena

zaskrbljena
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 63

Objavljeno: 15. september 2006, 13:21

ja ... lahko bi rekla da si kr zadela ja..... ti še kaj napišem, a sedaj moram it..... konec službe... x:Dx x:Dx

#67 pinch

pinch
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 15. september 2006, 15:29

Jz mam solarfire drugač pa greš lahko na internetno stran www.astro.com tam se vpišeš in daš not podatke pa ti zriše karto....Lp x:)x



hm. sm gledala na astro.com pa nisem nasla :8): x:Ix
pod kaj morm it? ce se gre to tm na levi strani v stolpcu...

#68 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 15. september 2006, 18:27

konc novembra bom mela tranzit Saturna čez natalno Venero. :sori:
naj povem še, da mam progresirano Luno v 7. hiši trenutno.
natalna Venera je retrogradna. :V:


ej, mačona, isto kot ti, samo namesto konjunkcije me čaka v naslednjem letu trojni kvadrat Saturna na Venero :sori:

#69 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 16. september 2006, 06:48

ej, mačona, isto kot ti, samo namesto konjunkcije me čaka v naslednjem letu trojni kvadrat Saturna na Venero :sori:



x;)x Nč bat, saturn podira samo tisto, kar ni dobro, če je odnos v redu, bo kljub težavam ostal.

#70 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 16. september 2006, 08:55

... zdej si me pa full potolažla x:)x ... me je tale tvoj stavek malo pomiril,... povrne tisti občutek, da življenje s temi slabimi tranziti dela konc koncev vendarle za nas in ne proti nam x;)x (se človek majčkeno bolj varno počuti, češ: sej bo vredu)

#71 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 16. september 2006, 10:28

kaj pa moja venera na splošno počne in kaj pravijo tranziti, lunca.....?

natalno je na 29st sco in v inkonjunkciji ( :xx!: ) z luno na 29 st dvojčka ( :!!: )..... xrolleyesx

x:)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#72 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 16. september 2006, 11:23

hej amis, isto imaš kot jaz x:)x ... moja venera je tud v škorpijonu (22st) in isto v inkonj. z Luno v dvojčku (16st). V katerih hišah ju pa imaš?

S to razliko, da je tvoja Venera na koncu škorpijona in ti jo bo konec 2007 Saturn le enkrat na hitro oplazil x:)x ... Srečko! x:Dx

#73 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 16. september 2006, 13:17

konj, venero mam v 4h, luno pa v 10h........zakaj je dobro to s saturnom in zakaj jo bo samo oplazil..... :inocent: ...?.....
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#74 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 17. september 2006, 06:40

a gre potemtakem pri tebi za prilagajanje in usklajevanje poklicnega in družinskega življenja? ... glede na to, da ju imaš v 4. in 10 hiši...

no, sigurno je boljš, če eden izmed počasnejših planetov tranzitira tvoj natalni planet enkrat, kot pa trikrat (D+R+D).... manj štale naredi x;)x

#75 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 17. september 2006, 09:20

... zdej si me pa full potolažla x:)x ... me je tale tvoj stavek malo pomiril,... povrne tisti občutek, da življenje s temi slabimi tranziti dela konc koncev vendarle za nas in ne proti nam x;)x (se človek majčkeno bolj varno počuti, češ: sej bo vredu)



x;)x :palec: Zato pa je super, če poznaš astrologijo, zato tudi ne scagaš preden tranzit mine. x;)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0