Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Jogurt


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
104 komentarjev na to temo

#1 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 18. avgust 2006, 21:11

imamo teme: kefir, actimel, napitki za vitkost, ... ker sem nora na jogurte, odpiram novo temo.

zanima me, ali raje jeste sadne ali navadne? tekoče, kremaste? zmešate v jogurt musli, sadje? od katerih proizvajalcev?

da začnem:

Vitalinea navadni z 0 % maščobe

navadni Sparov jogurt, najraje ga zmešam z banano in breskvamii ter sladkorjem - njami x:px

LCA žitni (sploh tisti z okusom slive)

Danone activia mit cerealien

#2 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 18. avgust 2006, 21:24

nobenih :xx!: :inocent:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#3 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 18. avgust 2006, 21:26

jaz pa vsak dan enega. včasih dva. x:Dx :inocent:

#4 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 18. avgust 2006, 22:22

meni pa Ego navadni ali LCA navadni ne potegnejo - so bolj kiselkasti in vodeni (če se ne motim, so iz pasteriziranega mleka, kogoče zato). mam raje take bolj "kompaktne" od navadnih kot je recimo Sparov. v Sparu imajo tudi ene take malce dražje z oznako bio ali neki podobnega v zeleni embalaži - zadnjič sem jedla enega z okusom limone. :palec:

#5 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 19. avgust 2006, 11:21

navadni, ki ima na lončku narisano kravico ... sklepam, da ga štajerci delajo - glede na to, da ga v LJ še nisem zasledila.

danone marelica.

včasih sem še BOOM jedla, ampak se mi zdi, da ga več ne delajo, ker ga ni nikjer za videt ...

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. avgust 2006, 13:34

super tema! x^x

mam rada jogurt, a najrajs navadnega. xyesx xDDx
Oba. tekocga in 'trdega'. x:)x

nic onih cukrov pa sadja pa tega not. xyesx xokx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#7 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 19. avgust 2006, 14:13

jaz pa "trdega". x:px tekočih ne maram.

#8 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 19. avgust 2006, 14:48

o čem pa drugem? :ermm: xnckrivx jaz mam v mislih samo jogurt. x:Dx

#9 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 19. avgust 2006, 16:17

Jst tud fuuuuuuul redko jem jogurte. K mi ni do njih..ponavad mi zapaše navadn, tekoč jogurt, če jem burek...mmmmm, tm res sede zravn...v tem trenutku pa jem jogobello z banano. Neki sm bla lačna in je bil ta jogurt v hladilniku in sm ga maznla. xnckrivx To mi ni podobn. :inocent:

#10 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 19. avgust 2006, 17:08

yougurti - cool! :palec: :vio:
sam gledat, da ni aspartam-a notri; umetnega sladila, ki je cloveku zelo skodljivo!!
sicer pa so mi kul hrvaski DUKAT firma, se i zdijo se najbolj naravni in lahko kupim tistega polmastnega 1 liter.
manjsih skoraj ne kupujem, zaradi embalaze, ker bi sicer v letu di pridelal za ceu kamjon embalaze yogurtov. :xx!:

#11 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 19. avgust 2006, 19:39

Na živce mi gredo reklame na foro 0% maščobe in podobno. To je zavajanje nevednega folka :xx!: Obup.

Sem kar jogurt freak. Najraje imam navadnega tekočega ( 1.6 ), katerega zmešam z mussliji ( katere naredim sama, ker so najboljši...prej sem jih kupovala ). Od LCA mi je všeč žitni. Ne maram jagodnih in borovničevih.
Velikokrat pa kupim tekoče od Zdravo življenje ( brusnica okus mi je še posebej dober xyesx ).

Ne maram tistih s smetano...pa tistih, ki imajo spodaj sadje ( ki je tako kot marmelada).
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#12 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 19. avgust 2006, 20:01

jaz pa maram take smetanaste, ki majo spodaj sadje. x:px

Michelle, jaz sem jedla jagodni jogurt vsako jutro verjetno kakšni dve leti. to je bilo v OŠ se mi zdi. od takrat se ne dotaknem jagodnega jogurta. :xx!: pa ananas mi je tudi zanič. pa pomaranča.

#13 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 19. avgust 2006, 20:13

Michelle, jaz sem jedla jagodni jogurt vsako jutro verjetno kakšni dve leti. to je bilo v OŠ se mi zdi. od takrat se ne dotaknem jagodnega jogurta. :xx!: pa ananas mi je tudi zanič. pa pomaranča.

Pri meni je bilo podobno. Skos sem ga jedla. Zdaj pa niti slučajno. Raje ne jem, kot pa jagodni jogurzt x:o)x
Ananas je pa tudi meni zanič :xx!:

Navadni, 3,2 tatrd mi je pa "premočen"...

Pomaranče pa sploh še nisem x:Ix

Kaj pa te novejši Activia? Je kdo že probal?
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#14 Ksantipa007

Ksantipa007
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 790

Objavljeno: 19. avgust 2006, 21:09

Najboljši je z žiti, pa tudi slivov ni bad x:px navadni mi ni všeč, z jabolki tudi ne! :xx!: x:Dx
Behind every bitch there is a guy that made her that way.

Sheakespeare

#15 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 19. avgust 2006, 22:47

Najboljši je z žiti, pa tudi slivov ni bad x:px

Spet se strinjam x;)x


Aja ker izjeme potrjujejo pravila...v Avstriji si včasih kupim jogurt Dolce Vita in je bolj kremen. Tak stračetela okus in podobno x:px Fantastičen je.
Pa v Italiji so imeli včasih take dobre jogurte s piškotki, pa so jih očitno ukinili x;)x Sam to jaz ne vzamem kot jogurt, ampak kot sladico x:o)x
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#16 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 19. avgust 2006, 23:40

ja, saj take "sladice" so še boljše kot jogurt. naravnost obožujem Topfen cremo danone z okusom straciatelle. pa vaniljevo tudi. :2src: :yumy:

#17 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 20. avgust 2006, 19:59

eh,tile jogurti..sploh ne vem,da obstajajo..Mi tk dolgočasno delujejo..Jih sploh ne jem pogosto..redko kdaj kakšnega pojem..tk enkrat na mesec..mogočee :xx!:
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#18 Šantal

Šantal
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 23

Objavljeno: 20. avgust 2006, 21:02

jogurt je ZAKON!!!!
jest sem zlo natančna pri izbiri, pa kr nekaj je takih, k sem se jih ze prenajedla xrolleyesx res cudn hahahaha trenutno mi je najboljsi od ljubljanski mlekarn tekoci hruska-vanilija ...mmmmmmmmm njami ....pa ceprav ne maram vanilije .... se pa spomn ene 20 let nazaj, ko so bli eni z okusom cokolade, matr sem jih pozrla hehehe

#19 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 20. avgust 2006, 21:03

mhm, hruška z vaniljo. x:px

#20 Teyka

Teyka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 711

Objavljeno: 21. avgust 2006, 09:29

jest tut obožujem in navadne in sadne, najraje take 1,3.
najraje jih pa jem s sadjem, da si dam notr banane, kakšno rozino in hruško, potem pa po vrhu sadni jogurt...to je ponavadi večerja, za zajtrk pa kakšno sadje, pest musslov not...njami
Never let the fear of striking out keep you from playing the game!!!

#21 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 21. avgust 2006, 11:00

Nekje sem nekoč brala ( ojoj ), da je jogurt + banana zaradi nečesa ( ne vem česa ) nepravilna kombinacija.

Kakšen podatek utemeljen sm dala x:o)x x:o)x x^x x^x xegox xegox
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#22 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. avgust 2006, 11:06

x:Dx x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#23 BlackCat

BlackCat
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 21. avgust 2006, 11:11

mhm, hruška z vaniljo. x:px


uf, ta je odličen x:px
sicer mam pa rada skor vse. še posebi pa tiste s koščki sadja (višnja :onfire: ), edino jagodnim sem pred časom napovedala vojno, ampak po novem se jih včasih spet pritaknem, ampak samo z muesliji. te kupim kakšne bolj poceni, potem pa še sama dam noter vse živo x:Dx
... How do you sleep, while the rest of us cry ...

#24 Teyka

Teyka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 711

Objavljeno: 21. avgust 2006, 12:10

Nekje sem nekoč brala ( ojoj ), da je jogurt + banana zaradi nečesa ( ne vem česa ) nepravilna kombinacija.


to pa je "žalostna" novica za mene...full rada kombiniram banane z raznimi jogurti
Never let the fear of striking out keep you from playing the game!!!

#25 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 21. avgust 2006, 12:15

Ja sej jaz tud x:o)x Kaj preveč hudega že ni moglo biti, če si nisem nič zapomnila x;)x
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0