Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Jogurt


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
104 komentarjev na to temo

#26 Teyka

Teyka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 711

Objavljeno: 21. avgust 2006, 13:33

Ja sej jaz tud x:o)x Kaj preveč hudega že ni moglo biti, če si nisem nič zapomnila x;)x


ja upam da res ni blo kaj hudega, ker tej kombinaciji se pa nekak ne morem odrečt x:Dx
Never let the fear of striking out keep you from playing the game!!!

#27 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 21. avgust 2006, 20:16

mačona, si nekaj govorila, da je danone stračitela baje hud .. sem ga ravno zagledala v hladilniku, ga je tip pozabil snest, preden je šel na morje. in razmišljam, da bi ga jaz. a je ful sladek? mi sladko trenutno nekako ne paše ...

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#28 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 21. avgust 2006, 20:26

Girly, sprobaj, pa boš videla. ma dbest je, ravno prav sladek. x:px x;)x

#29 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 22. avgust 2006, 17:35

res je fajn .. me spominja na on sladoled .. mislim, da se reče vinetta ..

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#30 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 22. avgust 2006, 18:04

Pri nas doma smo dobesedno uničevalci jogurta x:Dx

Kupujem samo navadne jogurte, izključno slovenske. Razen enega, tirolskega-sadnega, ki pa je zadeva italijanskih jodlarjev x:Dx Sterzing- Vipiteno- borovnice z jogurtom- pravi desert, nič sladkan.
Jaz imam rada jogurt v lončku, kompakten, všeč so mi vsa kisla mleka, škoda, da ni več bohinjskega :O: :C: . Ljubiteljica kefirja x:px x^x in pinjenca. Vsak dan kozumiram kaj iz spiska.
Velikan pa je zaprisežen egovec. x:Dx

#31 enja

enja
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 225

Objavljeno: 22. avgust 2006, 21:13

Pri nas doma smo dobesedno uničevalci jogurta x:Dx

Kupujem samo navadne jogurte, izključno slovenske. Razen enega, tirolskega-sadnega, ki pa je zadeva italijanskih jodlarjev x:Dx Sterzing- Vipiteno- borovnice z jogurtom- pravi desert, nič sladkan.
Jaz imam rada jogurt v lončku, kompakten, všeč so mi vsa kisla mleka, škoda, da ni več bohinjskega :O: :C: . Ljubiteljica kefirja x:px x^x in pinjenca. Vsak dan kozumiram kaj iz spiska.
Velikan pa je zaprisežen egovec. x:Dx

Enako, kot Ruby......kupujem samo slovenske jogurte.....in če že izbiram..navadni, z žitnimi zrni.....(kefir in pinjenec isto mnajmi)...

(Ruby:sem rada kupovala bohinjski sir...je dober in še nekako sem bila ponosna na vrle bohinjce, da so uspeli ohraniti mlekarno.Pa mi znanec pove: bohinjsko mlekarno je kupil nek štajerc, zaprl, blagovno znamko sira obdržal in ga izdeluje nekje na štajerskem...jogurt in skuta so pa izginili iz tržišča.Torej "bohinjski sir" ni izdelek bohinjskih buš, ampak štajerskih x^x )

#32 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. avgust 2006, 09:44

Se podpisem tud jaz pod rubyn post :palec: - razen one tirolske scene, ki ne poznam. xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#33 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 23. avgust 2006, 10:38

Ja, po Ajurvedi tole ne gre skupaj.
Isto kot tudi kumare + paradižnik, kar marsikdo je skupaj.


Aja? A si preštudirala to vse?
Kaj še kej?

No, pa sem mela prav xsuperx xegox xzobkox
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#34 zmajcek

zmajcek
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 48

Objavljeno: 23. avgust 2006, 19:01

jaz pa jem sadnega 1,6 mm not pa dam se 2 beljaka 250 gr skute light pa se vaniljevo sladilo pa je super malo mascob pa polno beljakovin x:Dx

#35 highlander

highlander
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 202

Objavljeno: 25. avgust 2006, 09:04

Jem v glavnem samo navadnega (3.2) in pa ego navadni. Pa tud kefir mi je vcasih osvezilen.
Vsi sadni jogurti, sploh pa neke nove izmislije z malo mascobe in raznimi okusi, moj nos ne prenese.
V njih so ojacevalci okusa, vonja, neki cudni cukri in kemikalije, da smrdijo ze kar po zdravilih.

Je pa eden redkih proizvodov, ki ni iz homogeniziranega mleka ravno "Ego".

Jogurte jem zelo redko. Vcasih ga pojem zjutraj s kakimi ovsenimi kosmici.

Najboljse kar prihaja iz krave je surovo mleko.
Ko sem imel se priliko piti surovo mleko, lahko povem da deluje cisto drugace kot vsi ti predelani proizvodi.
Deluje kot pozivilo in ugodno vpliva na prebavo ter ne obremenjuje nasih sklepov s kalcijem kot to pocno
homogenizirane in pasterizirane zadeve.
Sodobni potrosnik se lahko zjoka nad svojo usodo, da mora kupovati te predelane izdelke.

#36 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 25. avgust 2006, 09:31

ful dober post :palec: :palec: :palec:

sam res, jaz pa šizim na razne sadne jogurte - kremaste - v takih je ziher največ nesnage.

#37 Andromeda

Andromeda
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 238

Objavljeno: 25. avgust 2006, 09:33

najtaboljši jogurt je po moje z okusom marelice od jovilanda. pa tut od zelene doline mi je kul. pa če še daš not kakšno žlico skute,...njaMA- ZMAGOVALNA KOMBINACIJA! x:Dx pa tut navadn jogurt je kul, za marelčnga razredčit x:Dx

ne maram pa vitalinej in podobnega sranja. sama kemija. ma kao manj maščob, nadomestijo jih pa s sladkorjem in želatino :xx!: :xx!: pa že sam rok trajanja je ene 3 al pa 4 mesece... khm
"The meeting of two people is like the meeting of two chemical substances. If anything happens, both are changed."
- C. G. Jung

#38 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 26. avgust 2006, 19:01

pijem napitek z okusom breskve in marakuje od "natur pur". ta firma ima tudi fajne jogurte, res so malce dražji, sam so fantastičnega okusa - malina recimo. x:)x :palec:

#39 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 26. avgust 2006, 22:29

x:Dx

Nekje sem nekoč brala ( ojoj ), da je jogurt + banana zaradi nečesa ( ne vem česa ) nepravilna kombinacija.

Kakšen podatek utemeljen sm dala x:o)x x:o)x x^x x^x xegox xegox



#40 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 31. avgust 2006, 19:00

Jz sem pa zadnjič odkrila en prav dober jogurt..Čist po pomoti sem ga kupla,ker sem misla,da je puding... x^x Tak bio natur jogurt z žitaricami in malinami.... :yumy: :yumy: Zdj pa tk kakih 5 pojem na dan,sem čist obsedena postala z njimi..Mislim,jih bom jedla kak mesec non stop,pol jih pa videt ne bom mogla.Klasika pri men.. x^x x:o)x
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#41 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 1. september 2006, 08:15

Dolgo časa sem obrajtala sam kavov jogurt. Potem sem bila na sadnih. Sedaj obrajtam samo in izključno NAVADEN jogurt iz NEhomo mleka, če ima not še kake koristne bakterije - kul, če ne, pa tut kul. Važno je, da nima dodanega sladkorja pa škroba in želatine. To pa res ne prenašam :xx!:

Včasih se pocrkljam z EGO (katerikoli). Kupujem večinoma slo proizvode, čeprav so men Dukat-ovi jogurti (navadni, jasno) najboljši x^x (ma so tudi dražji :sori: )
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#42 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 12. september 2006, 11:00

jogurt jogurt jogurt x:px najraj mam sicer čist običnega z manj maščob... bi ga lahk kr pila in pila.... d bast je z misliji. mam pa tud vse sadnje rada :yumy:
najbolša malca dopoldne je jogurt x;)x
spet se mi je na bolš poslabšal

#43 strelka02

strelka02
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 831

Objavljeno: 12. september 2006, 21:27

hm...nisem ravno ljubiteljica jogurtov, pa skutk pa tega...Imam pa rada sirov štrudelj x:px xDDx

Mi je pa dober čist obični....ne tekoč ,na žlico.....
kefir je tudi kar Ok ...mi je všeč ker mal zareže... x:)x

Najboljše pa je kislo mleko.....ampak tist domač, ko ima še mal smetane gor...hja planinski xDDx ...mljask...potem pa zraven kruh al pa kuhan slan krompir...

xsrcx

#44 m.a.j.i.k.a.

m.a.j.i.k.a.
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 36

Objavljeno: 14. september 2006, 20:52

jaz zadnje čase dost navadnih jogurtov pojem, pa si dam zraven not še žličko meda in je zakon :palec: ...

drgač pa tudi kak sadni jogurt kdaj pojem, najrajši jabolko al pa tistega ananas/banana... včasih si tudi kakšnega čez kakšno sadje prelijem...

pa večkrat si preliv za solato naredim iz navadnega tekočega jogurta... samo malo bučnega olja not primešam, pa polijem čez paradižnik al pa kumarco, koker kdaj in je full dober x8Dx ...

#45 //mirage

//mirage
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 620

Objavljeno: 16. september 2006, 17:11

heh...jz sem dobesedno obsedena z jogurti x:px
Ni važno kakšen je , čist vsak mi je dober xDDx ........čeprav največ pa pojem čisto navadnih, ker niso tako sladki.

byrdpixelbyfruitkait-d4l.png


#46 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 20. september 2006, 07:28

dons bo za fruštek jogurt z misliji. to mam kr skor vsak dan v službi zdej. njama njama njama... prov paše. pa še nasitit fino... x:px
spet se mi je na bolš poslabšal

#47 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 14. oktober 2006, 17:22

torej: Intersparova znamka Natru pur ma dbest jogurte, kar sem jih jedla kdajkoli.
ma pa te okuse, sprobala sem že vse, samo ne vem, če se spomnim glih vseh: limona, lešnik, breskev-marelica, marakuja-breskev, malina, figa-hruška.
danes sem prvič zmazala enega lešnikovega (lešnikovi jogurti so ponavadi kiselkasti, ampak tale ni preveč!). ker se mi je zdel premalo sladek, sem not dala sladki greh z okusom čokolade. x:Dx
drugače pa šopam Intersparove navadne za 39 sit, ker so taki kompaktni (tekoči alla LCA mi niso dobri). celo poletje sem mela za zajtrk eno in isto: narezala sem eno banano in breskev, čez polila Sparov navaden jogurt in pocukrala. x:px

#48 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 14. oktober 2006, 17:29

:O: samo za 39 tolarjev??? V Sparu sm fullkrat, bom poiskala naslednjič, to se pa splača :palec: mah meni ima nasploh Spar najboljš za nakupovat, se mi zdi da tolk stvari bolj poceni najdem kot v tej lokalni Mčkatorjevi trgovini, včasih se mi prov zamal zdi tuki kupovat :o|o:
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#49 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 14. oktober 2006, 17:38

ja, se kar strinjam, tudi sama najraje nakupujem v Sparu, čeprav se mi zdi, da ma Mečkator večjo izbiro izdelkov "ta bolših" firm ... ampak ma zanič sadje in zelenjavo. :xx!: in drago kot satan. saj Spar tudi ni nič kaj boljši. te zadeve itak kupujem na tržnici.

#50 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 14. oktober 2006, 18:41

Ja men se zdi zelenjavo, sadje res sam na tržnici kupovat... no razen pač v Mčkatorju k je najbližji ponavad pozimi paradižnik kupujemo in čebulo xDDx aha pa oči je zadnjič grozdje vzel pa je blo tut dobro, samo ostalo pa tržnica, prisegamo vsi trije!

Kar se tiče drugih izdelkov pa ne vem no, tam Mercator hipermarket mogoče da ima full izbire ampak npr. naša trgovina, ki prvo zalaufam tja kadar je nuja, se mi zdi da vse preplačam :sori: zadnjič sem šla prov z Mercatorjevim računom v Spar in našla en kup izdelkov, ki so bli bolj poceni - garant prišparaš jurja/dva če greš direkt v Spara na sobotni nakup. Pa men se zdi da dva jurja se pa krepko splača, vsaj men ki za ta dnar raj kej sebi za "dušco" kupim!

Aja plus tega da ima Spar svojo tuno, 3 konzervice v paketku so 300 sit, medtem ko so 4 od Rio Mara (čist iste btw :o|o:) po 600 tolarjev :vragec: duplo več torej za eno konzervo gratis, kr nej jih majo! Isto je z mlekom, wc papirjem in papirnatimi brisačami, šamponi, deodoranti in ostalimi izdelki, ki so ponavadi v akciji xrolleyesx

In še ena stvar, aja sej bo smešno izpadlo spet sam ajde - tamponi x:o)x v Mercatorju OB - 16 okoli 700 sit :inocent: upam da je še tista "trajna cena" ... no zadnjič sem jih v Müllerju za skor isti dnar, 900-neki sit dobila 48!!! Mnja :o|o: tolk o tem kolk lahko prišparaš, če veš kje kej kupit xrolleyesx
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0