Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Jogurt


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
104 komentarjev na to temo

#51 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 14. oktober 2006, 18:47

ja, v Mečkatorju se splača vzeti edino grozdje, slive in kumare. paradižnik majo pa tak švoh, da ne veš, ali bi se razjokal, ko ga vidiš.

itak, da ene osnovne stvari so v Sparu cenejše in tudi Spar ma izdelke lastne firme kvalitetnejše kot Mečkator! recimo WC papir.

v Mullerju se ti splača iti v klet, tam majo take vrste Milke in čajev in svašta, česar nimajo nikjer drugje! zdaj majo ta velko Milko z lešniki in belo čokolado za tam ene 450 sit! :2src: x:px

kar se tiče pa kozmetike, ene stvari je bolje v DM-u, druge v Mullerju, tretje pa sploh nikjer. :o|o: mam tok vse naštudirano, da ne bom kupila enega izdelka v DM-u, če vem, da ga v Mullerju dobim ceneje. tistih par korakov ni nič.

#52 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 14. oktober 2006, 21:19

:palec: x:)x
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#53 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 16. oktober 2006, 09:42

kefir :sick: kisloba, pa še žbljakissimo vonj ima.

#54 Kylie

Kylie
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 047

Objavljeno: 16. oktober 2006, 10:09

sam da ni okus jagoda, pa mam rada jogurt x:Dx x:Dx x:Dx

sam taboljs so pa Fruchtwerge otroški...banana

sej ne vem, če sm prav napisala... sam najbolj posrečen je pa sosedov tamali, ki se dere po trgovini : mami kupi mi fukverge...joj sm se smejala x:Ix
Življenje je sestavljeno iz številnih drobnih kovancev.
Kdor jih zna pobirati, si nabere celo premoženje.

JEAN ANOULIH

#55 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 16. oktober 2006, 11:57

Men pa je Kefir ful dober, ne b mogu met bejbe ki se ne bi pustila mazat s kefirjem, njamiiii :yumy: :yumy: :yumy: :yumy:


A zato si samski x:Dx x:Dx

Ne maram kefirja, EGO nav.jogurt=zakon!
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#56 druidka

druidka
  • D član
  • Št. objav: 5 105

Objavljeno: 16. oktober 2006, 16:12

jaz pa imam rada kefir,
ga ravno jem za malico, pa kruh in sir poleg :yumy:
... svet pripada tistim,
ki verjamejo v svoje sanje ...

#57 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 16. oktober 2006, 16:19

Kdaj pa kdaj si zaželim jogurt okus jagoda, borovnice tudi kava x:px, čeprav se ne da primerjat s pravo kavo x:px x:px , ampak kaj ko imam najraje tiste, ki kupca zavajajo s polno barvili in aromami :vragec: . :C:

#58 druidka

druidka
  • D član
  • Št. objav: 5 105

Objavljeno: 16. oktober 2006, 16:25

jaz pa ne maram ne vem kako sadnih jogurtov.
včasih sem jih imela rada, zdaj pa ene štiri leta jem
bolj ali manj le navadne jogurte. so mi sadni jogurti presladki.
v navadni jogurt, ki ga običajno jem za zajtrk, si narežem sadje,
navadno banano, tudi melono, jagode... in ni boljšega :yumy:
seveda si notri pol dam še oreške, pa tudi pšenične kalčke, ki
pa mi jih je zdaj zmanjkalo, bo treba iti v lj po zalogo le-teh
... svet pripada tistim,
ki verjamejo v svoje sanje ...

#59 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 16. oktober 2006, 16:31

Bolj zdravo in verjetno kar okusno. Musliji pa meni delajo mozoljčke. :xx!: Čeprav nisem še pogruntala, katera sestavina, mogoče rž, ne vem. Tako, da sem postem morala vse opustit. x:o)x x:(x

#60 druidka

druidka
  • D član
  • Št. objav: 5 105

Objavljeno: 16. oktober 2006, 16:37

Bolj zdravo in verjetno kar okusno. Musliji pa meni delajo mozoljčke. :xx!: Čeprav nisem še pogruntala, katera sestavina, mogoče rž, ne vem. Tako, da sem postem morala vse opustit. x:o)x x:(x

pa saj ni treba dati muslijev notri.
jaz dam samo oreške (lešnike, mandelje,indijske oreške, včasih tudi brazilske, makadamijo,
pa zdaj dajem notri tudi rozine) x:px poleg sadja seveda
... svet pripada tistim,
ki verjamejo v svoje sanje ...

#61 malika

malika
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 3. november 2006, 14:10

Me veseli, ko vidim da imate radi jogurte,
...sm ena tistih, ki ne more brez jogurtov.
Moja mama zmeraj poskrbi da so v našem hladilniku jogurti, ker ve da jih js preprosto obožujem!!! x:Dx
Rada pa imam vse okuse, čeprav imam pa od vseh najrajš čist navadne!

...res dobra tema x:)x x:)x x;)x x;)x xDDx
Vsi delamo napake...nihče ni popoln!

#62 crocuta

crocuta
  • Zavrnjeni
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 243

Objavljeno: 3. november 2006, 22:04

caw jogurtovi gurmani


Pa mogoče veste, da se jogurt samo ne je ampak ga lahko uporabimo za solatne prelive,zelenjavne jogurtove juhe,
jogurtove omake in še in še.....

To temo je popravil/a crocuta: 3. november 2006, 22:05

NE PIŠI KAR NEKAJ, ČE NE VEŠ JAOOOOOO

#63 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 26. marec 2007, 17:42

Dans sem prvič probala jogurt Jogobella in sicer z jagodami in okusom PANNA-COTTA.Mislim kak dober okus je to:PANNA -COTTA.Pa kaj to sploh je?Prvič slišim....

Sem že tri zmazala dans.. :yumy: :yumy: :yumy:
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#64 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 26. marec 2007, 21:39

najboljši je kavni jogurt x:px

#65 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 26. marec 2007, 22:05

Dans sem prvič probala jogurt Jogobella in sicer z jagodami in okusom PANNA-COTTA.Mislim kak dober okus je to:PANNA -COTTA.Pa kaj to sploh je?Prvič slišim....

Sem že tri zmazala dans.. :yumy: :yumy: :yumy:

Panna cotta je znana italijanska (natančneje piemontska) sladica narejena iz kuhane smetane (=panna cotta) + mleka + sladkorja. Izgleda podobno kot puding. Postrežejo pa jo polito s sadnim (jagodnim, borovničevim, torej največkrat nekaj od gozdnih sadežev) sokom.

P. S.: Kam so izginili super megamilkovi jogurti???
... Say what you mean
And mean what you say ...

#66 Nejc-N

Nejc-N
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 135

Objavljeno: 13. april 2007, 19:58

js pa kr navadne jogurte jem, učasih tud une tekoče ko so za pit, sam so tak mi mal presladki
edino mal mi je smotan ko kr pozabim, pa bi jih jedu :D nek sistem si morm nardit, pa neki sm zasledil da si nekdo dela sam muslije, če kdo ve kako fajn kombinacijo za nardit si naj mi pošle OS :D bi rad mal sprobu da vidm ka kej paše zram navadnega jogurta pa ni nezdravo ;)

pa še neki, če bo kdo poslal za muslije recept al pa kej prosim brez oreškov kakršnihkoli kr sm alergičn na oreščke nažalost pa na kaka semena (bučnce itd.), je kr smotan to ko ne morm polnozrnatega kruha jest, ja... brez oreškov torej če bo že glih kdo prispevu kak recept

To temo je popravil/a Nejc-N: 13. april 2007, 20:01


#67 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 14. april 2007, 19:43

x:Dx Nejc, upam, da ti folk ni zabezecal OS-predala z vsemi mogočimi recepti.... xg:Dx x;)x

*

Pred leti se je dobilo v prodaji bohinjsko kislo mleko, ki je bilo res prva liga. Potem pa so mlekarno iglobirale Ljubljanske mlekarne, in so izvrstnemu kislemu mleku brž spustile dušo :o|o: . Ista usoda je doletela mariborski maksi desertni sir v rdečem vosku :o|o: )

No, ljubljančani so se za bohinjsko kislo mleko odkupili z božanskim proizvodom ' kmečko kislo mleko', zelen pokrovček, 250 g pakunga. Priporočam vsem sladokuscem. x:px

Čakam, da ponudijo zamenjavo še za maksi desertni sir :bomb: :madpro: :sleeping: , smo enkrat z Enjo in Cosmico naredile celo raziskavo, kakšne smrti je umrl tisti krasni hlebček v rdečem vosku :vtz: x8Dx

#68 Nejc-N

Nejc-N
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 135

Objavljeno: 14. april 2007, 19:56

kmečko kislo mleko praviš ... no mogoče bom pa res probu enkrat če tak hvališ :D
sam kok to misliš za sladokusce če je pa kislo a? :D

#69 vranja

vranja
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 516

Objavljeno: 17. april 2007, 07:56

jst mam pa najraj Dukatov navadni, tekoči. Odkrila sem ga na morju, zdej ga majo pa tud pr nas. Trenutno je celo v akciji :) hm...taka plava plastenka, velika- superca za zajtrk. njami
Objavljena slika

#70 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 17. maj 2007, 09:41

JZ sem se odločla ,da bom za neki časa skenslala jogurte in podobne zadeve iz mojga jedilnika.
Ma na živce mi že grejo,preveč jih jem..predvsem sadnih dost pojem..pa sadnih skut..in podobnega...
Ni to kul..
Bom raje vodo pila ,pa korenje glodala.. x:o)x x^x
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#71 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 27. maj 2007, 09:50

Waw...dober to,da sem napisala tole svojo odločitev v to temo... :2src:
:palec: Torej že 10 dni ne jem jogurtov,pudingov, sadne skute,meni najbolj ljubih Monte pudingov in podobnih zadev..mleka itak ne pijem in ga nikol nisem,pa ledene kave tud ne pijem več. x^x
Nič od tega se mi še ni zluštalo,tako,da zgleda ,da je bila moja odločitev kar pravilna. :2src: x:o)x
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#72 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 27. maj 2007, 16:31

Zadnjič sem pisala o odličnem 'Kmečkem kislem mleku' lj mlekarn. x:px

Danes bi rada opzorila lunatkerai na še en odličen jogurt, ki sem ga po pomoti kupila zadnjič. Namreč v kp velikem mečkatorju furajo kobariške in vipavske mlečne izdelke ob četrtkih, ostale pa ob petkih, tako da sem po prvomajskih naletela na zdesetkane police, niti enega ušivega egota. ne mečkatorjevega kefirja :xx!:
Torej: odličen je Yovilandov čvrsti jogurt, pakunga 600g, oz. 4 lončki x 150g. :palec:

#73 vranja

vranja
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 516

Objavljeno: 30. maj 2007, 20:56

zadnjič sem fasala alergijo na mečkatorjev kefir :xx!: skor se zadušila...
zdej bom rajš eno pivo za večerjo :palec:
mamo že kje temo o najboljš pivu? xrolleyesx
Objavljena slika

#74 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 30. maj 2007, 21:07

Waw...dober to,da sem napisala tole svojo odločitev v to temo... :2src:
:palec: Torej že 10 dni ne jem jogurtov,pudingov, sadne skute,meni najbolj ljubih Monte pudingov in podobnih zadev..mleka itak ne pijem in ga nikol nisem,pa ledene kave tud ne pijem več. x^x
Nič od tega se mi še ni zluštalo,tako,da zgleda ,da je bila moja odločitev kar pravilna. :2src: x:o)x

Pravilno, Lisbona. Vsaj z moje strani. Jaz npr. mleka sploh ne pijem, razen eno pikico v kavi, ker mi čista črna ne gre v slast. Ne zdi se mi, da bi ga telo pogrešalo. Še najbolje prenašam probiotične jogurte, ampak redko jih pijem. Paziti je treba le, da telo dobi dovolj kalcija z drugo hrano. In v kombinaciji z D vitaminom, ampak tega se ponavadi že s soncem po par minutah dobi dovolj. x:)x

#75 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 30. maj 2007, 21:19

Waw...dober to,da sem napisala tole svojo odločitev v to temo... :2src:
:palec: Torej že 10 dni ne jem jogurtov,pudingov, sadne skute,meni najbolj ljubih Monte pudingov in podobnih zadev..mleka itak ne pijem in ga nikol nisem,pa ledene kave tud ne pijem več. x^x
Nič od tega se mi še ni zluštalo,tako,da zgleda ,da je bila moja odločitev kar pravilna. :2src: x:o)x


S sadno skuto sem bil do nedavno zasvojen. V stanju sem jih bil požreti tudi 10 dnevno. Pa me je spontano minilo. V hladilniku je ostala ena borovničeva, pa me čist nič ne mika.
Sem pa zato jogurtov dons nabavu ful. Genijalen se mi zdi tisti malinov, ki ima na lončku z velikim napisano o%.
Pa čokoladnega mleka velik požrem.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0