Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Uroki in čarobne formule


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
337 komentarjev na to temo

#301 škratovka

škratovka
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 55

Objavljeno: 7. november 2008, 16:00

Resnični primer:
Nekoč je en otrok imel prometno nesreču, ko je že skoraj umrl je njegova mati rekla: Marija daj ga ohrani pri življenju(nič ni rekla če je tako zanj in za vse vpletene v najvišje dobro). Marija je to res storila ampak otrok je bil tako pohabljen, da ni mogel nič niti govoriti niti na vece sam. Potem je mati takrat ko ga je pedenala rekla:kako sem bila lahko tako neumna!

#302 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 7. november 2008, 16:15

blub.

#303 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 8. november 2008, 12:54

ej kaj imaš ti bolane (oprosti,ne najdem druge besede)...ampak res...si morda ugotovila da je to morda njegova usoda , njegova življenska pot...da je taka božja volja


božja pot??? zelo zanimiva božja pot človeka ohraniti pohabljenega pri življenju zdravega pa ubiti v vojni. samo rečem uroki gor ali dol, uroki to so samo vibracije ki jih pošiljate naokoli, pazite kaj si želite, in ne vem zakaj vedno nekaj želite za druge, sebe pozdravite pa bo vse v najlepšem redu, mislite da boste skozi sreco drugih vi sami srečni, ste v veliki zmoti.

#304 škratovka

škratovka
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 55

Objavljeno: 9. november 2008, 13:33

No ok: če hočte zarad mene uporabljajte uroke sam stran od mene pa mojih znancev jih mam preveč rada da bi se jim kaj zgodilo. Spreminjanje karme ti škoduje: če nekdo umre v hudih bolečinah ima veliko večjo možnost da pride v nebesa kot pa če umre kar tako brez vsakakršne bolečine. Tako, da če mislite ljudi zdravit z uroki sami sebi pripišite če oseba nebo šla v nebesa.( :vragec: :vragec: :vragec: )

#305 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 9. november 2008, 13:40

Jz sm pa mislu, da si že v "nebesih" v svoji "betici". -)

#306 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 9. november 2008, 13:51

No ok: če hočte zarad mene uporabljajte uroke sam stran od mene pa mojih znancev jih mam preveč rada da bi se jim kaj zgodilo. Spreminjanje karme ti škoduje: če nekdo umre v hudih bolečinah ima veliko večjo možnost da pride v nebesa kot pa če umre kar tako brez vsakakršne bolečine. Tako, da če mislite ljudi zdravit z uroki sami sebi pripišite če oseba nebo šla v nebesa.( :vragec: :vragec: :vragec: )




a ti to resno misliš?

#307 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 9. november 2008, 13:55

Za njeno/njegovo dobro upam, da ne.

#308 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 9. november 2008, 14:48

misliš da so božji samo lepi in zdravi ...božja pot pa je včsih nepredvidljiva in ubero svojo pot ...hjm tud če mi želimo drugačne
In to kar meni priporočaš..sama dobro vem ...ni me treba poučevati..kako naj živim---čeprav sprejemem tole kot dobronamerno..

lepo bodi Mayita




enako, lepo pesmico imaš napisano x:)x

#309 Mysterious Minnie

Mysterious Minnie
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 27. oktober 2010, 16:44

hejjla (:

Že od malega me zanima magija, uroki, delovanje nadnaravnih sil & vse kar sodi zraven. Zelo rada bi se začela ukvarjat s tem, vendar ne vem kako začeti. Sicer sem šla v knjižnico, ampak sem ugotovila da tam pravzaprav ni knjig, v katerih bi bila opisana natančna pravila črne in bele magije. Magijo bi rada uporabljala v dobre namene in se zavedam da so tukaj vsekakor možne tudi posledice.

Če je kdo pripravljen, bi ga lepo prosila, če mi lahko razloži osnove in vse kar sodi zraven ali pa mi vsaj priporoči kakšno dobro knjigo za začetnike.

Hvala (:
little witch:*


#310 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 27. oktober 2010, 17:09

hejjla (:

Že od malega me zanima magija, uroki, delovanje nadnaravnih sil & vse kar sodi zraven. Zelo rada bi se začela ukvarjat s tem, vendar ne vem kako začeti. Sicer sem šla v knjižnico, ampak sem ugotovila da tam pravzaprav ni knjig, v katerih bi bila opisana natančna pravila črne in bele magije. Magijo bi rada uporabljala v dobre namene in se zavedam da so tukaj vsekakor možne tudi posledice.

Če je kdo pripravljen, bi ga lepo prosila, če mi lahko razloži osnove in vse kar sodi zraven ali pa mi vsaj priporoči kakšno dobro knjigo za začetnike.

Hvala (:



Za začetek si preberi sveto pismo xrolleyesx

#311 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 27. oktober 2010, 17:28

zakaj magija, če maš lahko vse kar hočeš samo z uresničevanjem univerzalnega zakona privlačnosti?????
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#312 Mysterious Minnie

Mysterious Minnie
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 27. oktober 2010, 19:33

zakaj magija, če maš lahko vse kar hočeš samo z uresničevanjem univerzalnega zakona privlačnosti?????



tudi to že prakticiram ampak maigja me dobesedno privlači.

Za začetek si preberi sveto pismo Objavljena slika



zakaj sveto pismo?? o_O
little witch:*


#313 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 27. oktober 2010, 19:44

Jap, sveto pismo in kakšne podobne duhovne knjigice o etiki...Objavljena slika

E misty Minnie...najprej se malo pozanimaj kaj naj bi magija sploh bila...pravil pri temu ni...gre se samo ali osebek dela iz sebičnega interesa ali iz altruističnega vzgiba...tako kot on misli da je najbolje ali tako kot je najbolje za vse vpletene...Objavljena slika Objavljena slika


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#314 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 27. oktober 2010, 20:19

Jap, sveto pismo in kakšne podobne duhovne knjigice o etiki...Objavljena slika

E misty Minnie...najprej se malo pozanimaj kaj naj bi magija sploh bila...pravil pri temu ni...gre se samo ali osebek dela iz sebičnega interesa ali iz altruističnega vzgiba...tako kot on misli da je najbolje ali tako kot je najbolje za vse vpletene...Objavljena slika Objavljena slika



aha...lahko ti pa priporočim še druge knjigice o etiki, ne bi ti škodlo, če se hočeš lotit kaj takega.....in ne me vprašat, kaj ma etika veze z magijo, lol
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#315 Mysterious Minnie

Mysterious Minnie
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 27. oktober 2010, 20:19

Jap, sveto pismo in kakšne podobne duhovne knjigice o etiki...Objavljena slika

E misty Minnie...najprej se malo pozanimaj kaj naj bi magija sploh bila...pravil pri temu ni...gre se samo ali osebek dela iz sebičnega interesa ali iz altruističnega vzgiba...tako kot on misli da je najbolje ali tako kot je najbolje za vse vpletene...Objavljena slika Objavljena slika




Ok... Učitno ne razumeš. Imam tudi druge razloge, zakaj me magija zanima ampak eni enostavno niso za v "javnost" oz. za forum, ki ga lahko vsak prebere. Sveto pismo poznam in res nebi želela zdaj razpravljati o razlogih zakaj se želim ukvarjat z magijo. Popolnoma razumem, da je ne morem uporabljati sebi v prid oz. iz sebičnih razlogov itd. Rada bi samo, nasvete kako lahko začnem, sicer pa cenim tvojo skrb.

Hvala.
little witch:*


#316 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 27. oktober 2010, 20:32

minnie, povej mi, kaj je zate sploh magija????
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#317 Mysterious Minnie

Mysterious Minnie
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 27. oktober 2010, 20:47

minnie, povej mi, kaj je zate sploh magija????




Lahko ti povem kaj je magija, ampak ne vem, kaj hočeš z tem doseči.
Sicer sem ti že prej povedala, da res cenim to, da me (oz. kogarkoli drugega, ne vem kako razmišljaš) poskušaš obvarovati pred magijo (drugače si tega ne znam razlagat) ampak jaz sem se že odločla, da bi jo rada spoznala in se poglobila v njo. Tudi to sem ti povedala, da tega ne počnem iz sebičnosti oz. ker bi rada škodovala komu in tudi zavedam se posledic. Prosim pa te, da se nehaš ukvarjat z mojimi razlogi, zakaj bi rada to počela.

Res nimam nič proti tebi, ampak te enostavno ne razumem.
In nočem se kregat z tabo in ti dokazovat stvari.
little witch:*


#318 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 27. oktober 2010, 20:57

Še vedno mi nisi odgovorila, kaj je to magija...Sprašujem te iz določenega razloga, ker če nimaš stvari o tem razčiščenih, se ne moreš niti ukvarjat z njo, oz. se, ampak prihaja do zelo velikih posledic. Ne želim se kregat z nobenim, samo zanima me, kaj konkretno bi delala, ker so pa določene stvari lahko zelo nevarne. Lahko se ti zgodijo "pizdarije", kot so se meni, ko sem poizkusila nekaj, kar ni bilo ravno v redu....Z magijo se pravzaprav ukvarjamo tukaj vsi, ki delamo z alternativo...Magijo se deli na več vrst, vsaj tako narod pravi, zame je itak vse eno in isto. Svetujem ti, da se najprej specifično opredeliš na določeno področje, potem pa začneš raziskovati ter prej, da se prepucaš, kolkor se pač lahko, da ne bo kaj zelo narobe. Ne zanimajo me vzroki zakaj, ampak le to, da boš stvar uporabila etično, prav tako ti je povedal Brezo. Če hočeš, mi piši na os, pa se kaj več pogovoriva o tem...in prosim, če napišeš, kaj je zate magija....Ti dam fizični primer: nekdo pravi, da ga veselijo avti. Ja, ampak mora imeti idejo, kaj bi delal...Ali bi se igral z modelčki, ali bi dirkal z avti, ali bi jih popravljal, ali bi......Iz tega lahko sklepamo, kaj točno ga veseli in se mi zdi prav, da napišeš sem, kaj točno te zanima, katero področje, da se bomo vedli pogovarjat s teboj...

Lep danxDDx
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#319 Mysterious Minnie

Mysterious Minnie
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 27. oktober 2010, 21:06

Še vedno mi nisi odgovorila, kaj je to magija...Sprašujem te iz določenega razloga, ker če nimaš stvari o tem razčiščenih, se ne moreš niti ukvarjat z njo, oz. se, ampak prihaja do zelo velikih posledic. Ne želim se kregat z nobenim, samo zanima me, kaj konkretno bi delala, ker so pa določene stvari lahko zelo nevarne. Lahko se ti zgodijo "pizdarije", kot so se meni, ko sem poizkusila nekaj, kar ni bilo ravno v redu....Z magijo se pravzaprav ukvarjamo tukaj vsi, ki delamo z alternativo...Magijo se deli na več vrst, vsaj tako narod pravi, zame je itak vse eno in isto. Svetujem ti, da se najprej specifično opredeliš na določeno področje, potem pa začneš raziskovati ter prej, da se prepucaš, kolkor se pač lahko, da ne bo kaj zelo narobe. Ne zanimajo me vzroki zakaj, ampak le to, da boš stvar uporabila etično, prav tako ti je povedal Brezo. Če hočeš, mi piši na os, pa se kaj več pogovoriva o tem...in prosim, če napišeš, kaj je zate magija....Ti dam fizični primer: nekdo pravi, da ga veselijo avti. Ja, ampak mora imeti idejo, kaj bi delal...Ali bi se igral z modelčki, ali bi dirkal z avti, ali bi jih popravljal, ali bi......Iz tega lahko sklepamo, kaj točno ga veseli in se mi zdi prav, da napišeš sem, kaj točno te zanima, katero področje, da se bomo vedli pogovarjat s teboj...

Lep danxDDx



napišem na os. (:
little witch:*


#320 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 27. oktober 2010, 22:20

Če imaš namen magijo uporabljati v sebične namene, se pripravi na posledice, katere sigurno sledijo.
Zanimivo je te stvari raziskovati, pri vsem tem pa je POGOJ najprej dobro spoznati sebe. To je osnova.Ko te enkrat potegne notri imaš samo dve izbire.
Ali se odločiš za pozitivno, ali pa negativno. Tistega nekaj vmes ne obstaja.
Pozitivna stran je veliko težja in počasnejša, kot negativna, je pa zato pozitivna na dolgi rok veliko boljša izbira.
Včasih je pri pozitivni strani potrebno počakati precej več časa, zato ne bodi presenečena, da mogoče kakšno stvar ne delaš pravilno.
Trnova je pozitivna stran, tudi Jezus je nosil trnovo krono.
V vsaki knjigi, ki jo boš prebrala na temo magije ali pa osebne strani, je poleg balasta zelo malo uporabnih trikov.
Tudi knjiga pride do tebe takrat, ko si pripravljena.

Še nekaj. Za magijo moraš imeti čas in disciplino. Brez tega ni uspeha ali napredka.

#321 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 27. oktober 2010, 22:23

S punco sva se dogovorile, ni pa črna magija, ampak nekaj zelo lepega, tako da ne skrbet zanjo, ker je v dobrih rokahx:)x
Lahko pa ji kdo pošlje kak link o osnovah duhovnosti, astralnih bitjih, sestavo astrala ali kaj podobnega, tako da bo vedela, kje začet. Pa tudi kako stran o etiki.....
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#322 dayo

dayo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 234

Objavljeno: 27. oktober 2010, 22:29

Za začetek mogoče kaj takega: http://sabda.sriauro...sec=ENGC-AA-060

Sicer pa... so vse pristne, prave duhovne prakse neke vrste bela magija. Mantre, molitve itd.

#323 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 27. oktober 2010, 23:06

To pa nisem vedel da so astral in astralna bitja kao osnova...Objavljena slika

PREBIVALCI ASTRALNEGA SVETA zelo na kratko

1. ČLOVEŠKI


1. Živi

-adept in njegovi učenci
-psihično razvita oseba, ki je ne vodi Mojster
-običajna oseba
-črni mag ali njegov učenec

2. Mrtvi
-Nirmanakaya
-učenec, ki čaka na inkarnacijo
-običajna oseba po smrti
-senca
-lupina
-oživljena lupina
-samomorilci in nenadno umrli
-vampirji in volkodlaki ( teh je zelo malo in jih skoraj ne srečamo, jih je pa čedalje manj...)
-človek v sivem svetu
-črni mag ali njegov učenec

2. NEČLOVEŠKI

-elementalna esenca, ki pripada naši evoluciji
-astralna telesa živali
-naravni duhovi vseh vrst
-deve

3. UMETNI

-nezavedno oblikovani elementali
-zavestno oblikovani elementali
-človeški umetni elementali

Te informacije so iz knjigice C. W. Leadbeater...Astral plane...po naše Astralna raven..Objavljena slika

Objavljena slika

ASTRALNA RAVEN Teozofski priročnik V.

C.W.
Leadbeater

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#324 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 27. oktober 2010, 23:30

zakon si:palec:
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#325 Mysterious Minnie

Mysterious Minnie
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 28. oktober 2010, 10:23

S punco sva se dogovorile, ni pa črna magija, ampak nekaj zelo lepega, tako da ne skrbet zanjo, ker je v dobrih rokahx:)x
Lahko pa ji kdo pošlje kak link o osnovah duhovnosti, astralnih bitjih, sestavo astrala ali kaj podobnega, tako da bo vedela, kje začet. Pa tudi kako stran o etiki.....



Za začetek mogoče kaj takega: http://sabda.sriauro...sec=ENGC-AA-060

Sicer pa... so vse pristne, prave duhovne prakse neke vrste bela magija. Mantre, molitve itd.



To pa nisem vedel da so astral in astralna bitja kao osnova...Objavljena slika

PREBIVALCI ASTRALNEGA SVETA zelo na kratko

1. ČLOVEŠKI


1. Živi

-adept in njegovi učenci
-psihično razvita oseba, ki je ne vodi Mojster
-običajna oseba
-črni mag ali njegov učenec

2. Mrtvi
-Nirmanakaya
-učenec, ki čaka na inkarnacijo
-običajna oseba po smrti
-senca
-lupina
-oživljena lupina
-samomorilci in nenadno umrli
-vampirji in volkodlaki ( teh je zelo malo in jih skoraj ne srečamo, jih je pa čedalje manj...)
-človek v sivem svetu
-črni mag ali njegov učenec

2. NEČLOVEŠKI

-elementalna esenca, ki pripada naši evoluciji
-astralna telesa živali
-naravni duhovi vseh vrst
-deve

3. UMETNI

-nezavedno oblikovani elementali
-zavestno oblikovani elementali
-človeški umetni elementali

Te informacije so iz knjigice C. W. Leadbeater...Astral plane...po naše Astralna raven..Objavljena slika

Objavljena slika

ASTRALNA RAVEN Teozofski priročnik V.

C.W.
Leadbeater



hvala vam!! (: cari ste! :P
little witch:*





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0