Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Uroki in čarobne formule


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
337 komentarjev na to temo

#51 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 5. september 2006, 16:55

Ošabnost, nadutost...je huda reč

To je najbolj boleči bič magije. Ošabne in nadute ljudi, ki mislijo, da so nekaj več, hitro zapelje samovolja in samovolja je pot do zaljubljenosti v samega vase in s tem povezane navezanosti na svoje okultne moči. rezultat tega so zlorabe in na koncu samouničenje. Dobri stari škorpijonski učinek je pobral že ničkoliko napuhlih arogantnežev. Pot lastne veličine je hitra in zapeljiva pot, ki se VEDNO slabo konča. Tisti, ki mislijo, da so bog, te bog nima rad. x:Dx
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#52 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 8. september 2006, 18:26

To je najbolj boleči bič magije. Ošabne in nadute ljudi, ki mislijo, da so nekaj več, hitro zapelje samovolja in samovolja je pot do zaljubljenosti v samega vase in s tem povezane navezanosti na svoje okultne moči. rezultat tega so zlorabe in na koncu samouničenje. Dobri stari škorpijonski učinek je pobral že ničkoliko napuhlih arogantnežev. Pot lastne veličine je hitra in zapeljiva pot, ki se VEDNO slabo konča. Tisti, ki mislijo, da so bog, te bog nima rad. x:Dx

xokx sam res, me full razkurijo tisti, ki znajo delat uroke, pa so prebral sam navodila za uroke, a niso pa nič o elemntih prebral pa o korespondencah, pa nardijo en urok, ki jim itaq ne uspe, pa se majo za nekaj več - ej znorim! Vsi smo enakovredni in enakopravni, mislim, kot da si drugi ne morjo vzet knjige v roke, pa študirat magijo :o|o: :xx!:
Halooo x!x
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#53 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 9. september 2006, 08:30

Ja, tako je. Ljudje preveč gledajo filme, potem gredo v knjigarno in si nabavijo kakšno knjigo in se gredo čarovnike inu čarovnice. Kot si napisal, tako to ne gre. Naj morebiti dopolnim tvoje pisanje:
1. Najprej potrebuješ svojo osebnost skozi zahodno metodo osebnostne rasti spraviti v red. Zahodna metoda je potrebna zato, ker je pač magija zahodna metoda.
2. Istočasno moraš temeljito preštudirati vse o simbolnem sistemu zahoda (tabele korespodenc, duhovi, elementi, elementali, morebiti etirji, angeli, nadangeli, lupine, kristali, astrologija ipd - tega je zelo veliko) in seveda temelje jungovske psihologije (teorija simbolov ipd). Vse to moraš v svoji glavi povezati..
3. Temeljito poznavanje alegorije ter metafizike in branje med vrsticami raznih mitoloških zgodb in različne duhovne literature. Tudi tuje duhovne sisteme moraš postati sposoben prevesti v svoj domač simbolni sistem...
4. Začeti moraš z enostavnejšimi obredi, jih temeljito obvladati, jim dati potrebno moč in potem nadaljevati.
5. Pri svojem duhovnem delu moraš biti 100% natančen. Nobenih bližnjic, rutiniranosti ali površnosti. Vse mora biti narejeno resnično z dušo in telesom
6. Nikoli ne smeš uroka (magije) uporabiti v svojo korist na škodo drugega. Ne smeš vplivati z magijo na druge.
Vedno deluj v skupno korist, če že deluješ na svet okoli sebe. Nikoli ne vplivaj na okolico zato, da ti dobiš neko korist.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#54 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 9. september 2006, 15:41

Ja, tako je. Ljudje preveč gledajo filme, potem gredo v knjigarno in si nabavijo kakšno knjigo in se gredo čarovnike inu čarovnice. Kot si napisal, tako to ne gre. Naj morebiti dopolnim tvoje pisanje:
1. Najprej potrebuješ svojo osebnost skozi zahodno metodo osebnostne rasti spraviti v red. Zahodna metoda je potrebna zato, ker je pač magija zahodna metoda.
2. Istočasno moraš temeljito preštudirati vse o simbolnem sistemu zahoda (tabele korespodenc, duhovi, elementi, elementali, morebiti etirji, angeli, nadangeli, lupine, kristali, astrologija ipd - tega je zelo veliko) in seveda temelje jungovske psihologije (teorija simbolov ipd). Vse to moraš v svoji glavi povezati..
3. Temeljito poznavanje alegorije ter metafizike in branje med vrsticami raznih mitoloških zgodb in različne duhovne literature. Tudi tuje duhovne sisteme moraš postati sposoben prevesti v svoj domač simbolni sistem...
4. Začeti moraš z enostavnejšimi obredi, jih temeljito obvladati, jim dati potrebno moč in potem nadaljevati.
5. Pri svojem duhovnem delu moraš biti 100% natančen. Nobenih bližnjic, rutiniranosti ali površnosti. Vse mora biti narejeno resnično z dušo in telesom
6. Nikoli ne smeš uroka (magije) uporabiti v svojo korist na škodo drugega. Ne smeš vplivati z magijo na druge.
Vedno deluj v skupno korist, če že deluješ na svet okoli sebe. Nikoli ne vplivaj na okolico zato, da ti dobiš neko korist.

No pa naj še jaz tebe malo dopolnim iz lastnih izkušenj ;) Ja no, najboljše je, da urokov sploh ne izvajaš, ker smisel magije ni da nardiš vse po bližnjicah - težja je pot slajši je cilj in pri tem se veliko lahko naučiš xokx Pa sej, jaz se niti nisem iz knjig učil, ker sem samo osnove prebral, potem pa sem začel vse povezovati, aha če to gre tako, potem gre tisto tako, in lepo dobim zelo lepo sliko o vsem skupaj. Ja, pa sej, znam OSNOVE o bioenergiji, naravi, zakonih, bogovih, verovanjih, čarovnicah v preteklosti, skratka nekaj vem o vseh podroćjih ki si jih naštel, ampak vseeno se mi ne zdi dovolj, zdj si kupujem knjigo Donald Michael Craig: Modern Magick, ko so osnove podrobno napisane. Ja, pa če slučajno že morate delat uroke, začnite z nečim lažjim, kjer ne bo škode - ne vremenskih: posledice so lahko poplace, ali pa suše, snežni meteži, pol pa posameznika zagrabi panika in ni dovolj skoncentriran da bi preprčil vse skupaj. Nikoli ne čarajte, ker vam je dogčas, raje naredite ne obred, za zaščito, ali pa kakšen obred ob kakšnem prazniku... Ok, malo površno napisano, ampak ,sem sam malo zmeden x:Dx :xx!:
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#55 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 9. september 2006, 16:12

O Behi... me veseli da si vzel resen pristop - ponosna nate, ti že veš zakaj ;)

#56 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 9. september 2006, 18:03

O Behi... me veseli da si vzel resen pristop - ponosna nate, ti že veš zakaj ;)

:D x:Xx
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#57 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 10. september 2006, 09:06

Vsekakor si dobro napisal. Posebno za zahtevnejše in učinkovitejše uroke je potrebna resnično dobršna mera etičnosti in nesebičnosti. Kabalistična magija pozna lep nabor urokov, katerih recept za izvedbo skrivamo kot kača noge. Pa ne zato, ker bi kdo želel biti vzvišen, temveč zaradi varnosti.
Naj podam primer:
Ženska si je želela nekega moškega. Ker ga ni mogla dobiti po normalni poti, se je začela baviti z uroki ipd. in ga z urokom prikovala nase. Živela sta nekaj let, nakar je mož začel bolehati. Ženska je iskala način, kako ga ozdraviti, saj zdravniki niso znali pomagati. Neka izkušena čarovnica ji je rekla, da ga mora odrešiti uroka in potem bo ozdravel.
Ona to stori, a mož jo zapusti in ozdravi.
Seveda ta zgodba ne pomeni, da so samo ženske na "temni" strani... Tudi moški se v enaki meri poslužujejo urokov in jih zlorabljajo v svojo korist.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#58 anarhist

anarhist
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 571

Objavljeno: 10. september 2006, 09:59

Kabalist, pozabil si dopisat, da sta imela sina po imenu Harry Potter, ki ga je glisir nesmrtnosti v mali šoli spremenil v minotaura, kateri je nato varoval magični izvir Modrosti, ki ga je na vsak način hotel dobiti zlobni čarodej Aladej, ki je jahal v nebesni kočiji, z vpreženimi štepanjskimi tigri, katerim je dal vgraditi smarsgdne zobe in oslovska ušesa za izbolšanje karme.
Če ma kdo denarja odveč vzamem.

#59 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 10. september 2006, 10:13

Vsekakor si dobro napisal. Posebno za zahtevnejše in učinkovitejše uroke je potrebna resnično dobršna mera etičnosti in nesebičnosti. Kabalistična magija pozna lep nabor urokov, katerih recept za izvedbo skrivamo kot kača noge. Pa ne zato, ker bi kdo želel biti vzvišen, temveč zaradi varnosti.
Naj podam primer:
Ženska si je želela nekega moškega. Ker ga ni mogla dobiti po normalni poti, se je začela baviti z uroki ipd. in ga z urokom prikovala nase. Živela sta nekaj let, nakar je mož začel bolehati. Ženska je iskala način, kako ga ozdraviti, saj zdravniki niso znali pomagati. Neka izkušena čarovnica ji je rekla, da ga mora odrešiti uroka in potem bo ozdravel.
Ona to stori, a mož jo zapusti in ozdravi.
Seveda ta zgodba ne pomeni, da so samo ženske na "temni" strani... Tudi moški se v enaki meri poslužujejo urokov in jih zlorabljajo v svojo korist.

Vsak akcija ima reakcijo. Sem gledal eno oddajo o Voodoo, kako je ena ko prakticira voodoo, pravila, da se je k njej zatekla ena mlada ženska, ki je hotela met enega moškega, ki je bil pa poročen, in ker čarovnica ni hotela tega naredit, pa je rekla da gre k drugemu, in potem se čez nekaj let vrne k oni čarovnici, in se ji opraviči, ker je šla k enemu drugemu praktikantu, in je dobila tega moškega,ampak se je zelo spremenil, baje bi jo naj hotel ubiti. Ljubezen je itaq že najmočnejša magija na svetu, in če ti jo uspe zmanipulirat, so pa resne posledice - vem iz lastnih izkušenj :( :cry:


Kabalist, pozabil si dopisat, da sta imela sina po imenu Harry Potter, ki ga je glisir nesmrtnosti v mali šoli spremenil v minotaura, kateri je nato varoval magični izvir Modrosti, ki ga je na vsak način hotel dobiti zlobni čarodej Aladej, ki je jahal v nebesni kočiji, z vpreženimi štepanjskimi tigri, katerim je dal vgraditi smarsgdne zobe in oslovska ušesa za izbolšanje karme.

ufff, kakšne nevmesne pripombe :xx!: :xx!: :o|o:
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#60 Veza

Veza
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 516

Objavljeno: 10. september 2006, 10:26

Kabalist, malo sem preletela skozi zanimivo tematiko in zdaj se mi že cel čas valja po glavi vprašanje, ki je vezano na tvoje razmišljanje v teh stavkih:

Poznam nekaj ljudi, ki so se šli magijo in dva od njih sta končala v zaprtem oddelku, ostali pa imajo uničena življenja. delali so se norca iz mojih opozoril, a na koncu sami postali norci. Tako je s tem.
in pa:
Kabalistična magija pozna lep nabor urokov, katerih recept za izvedbo skrivamo kot kača noge. Pa ne zato, ker bi kdo želel biti vzvišen, temveč zaradi varnosti.

Razumem, kar si želel povedati in se strinjam s pregovorom: "Nije žvaka za seljaka", vendar pa sem ob branju sporočila začutila, da je povezan s strahom torej, če ne boš to, se bo zgodilo to... In zdaj se sprašujem ali ni tut to neke vrste urok? Saj veš, črke sestavijo besedo, besede misel,...
Hvala za pojasnilo in želim ti lep dan! x:)x

#61 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 10. september 2006, 10:56

Se bom kar jaz oglasil; pri magiji je tako, da ce nimas urejeno v glavi in ce ne upostevas dolocenih pravil, stvari hitro uidejo iz rok. Lahko bi rekli, da je to urok -> ampak jaz pravim, da ni! ker stvari imajo svoje zavesti svojo lastno obliko delovanja, ki je neodvisna od cloveka, ker clovek je premajhen in zato ima za neizkusenega cloveka lahko to grde posledice. Sam imam izkusnje s tem, da je delovanje enega vplivalo na celo vrsto ljudi in zahtevalo veliko dela veliko ljudi. Kaksno skodo lahko cloveku naredis na podzavestnem nivoju,kar se ponavadi izkaze na daljsi rok, je nepredstavljivo -> pa tista oseba ne ve kaj se mu dogaja in ravno tu je poanta -> ne ve!

Najvecja napaka pa je, ko nekdo pocne take stvari neozirajoc se na okolico :xx!:

Tisto o mascevalnih 'ljubimcih' pa si lahko predstavljam, kot njihovo podzavestno delovanje na reakcijo ce bi resnicno vedeli, zakaj so z njo.
Brez podpisa

#62 anarhist

anarhist
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 571

Objavljeno: 10. september 2006, 14:32

Ma dovolj je, da imaš trdno vero in zaupanje, neki uroki in hokuspokus so navaden balast.
Če ma kdo denarja odveč vzamem.

#63 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 11. september 2006, 13:22

Ja ampak je potrebno vedeti na kaksen nacin usmejati svojo voljo, vero ali zaupanje x;)x , drugace lahko vztrajas pa te pocasi spira, kot voda spira recno strugo. Hocem rest ni tko simpl, kokr si ti napisal, ceprav v veliki vecini drzi.
Brez podpisa

#64 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 11. september 2006, 13:28

Kabalist, pozabil si dopisat, da sta imela sina po imenu Harry Potter, ki ga je glisir nesmrtnosti v mali šoli spremenil v minotaura, kateri je nato varoval magični izvir Modrosti, ki ga je na vsak način hotel dobiti zlobni čarodej Aladej, ki je jahal v nebesni kočiji, z vpreženimi štepanjskimi tigri, katerim je dal vgraditi smarsgdne zobe in oslovska ušesa za izbolšanje karme.

:lol: :palec:

ufff, kakšne nevmesne pripombe :xx!: :xx!: :o|o:

Je vmesna, ker je v-mes. x:Dx

Ma dovolj je, da imaš trdno vero in zaupanje, neki uroki in hokuspokus so navaden balast.

Predvsem zavest. x^x


A magije politikov in duhovnikov za vodenje ljudi nihče ne vidi? xrolleyesx
Possible—but highly unlikely.

#65 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 12. september 2006, 14:53

Veza, to je samo varnost. Magija je silno učinkovit sistem, vendar učinkovitost gre z roko v roki z zahtevnostjo in posledicami ob nestrokovni uporabi. Močnejše, kot je orožje, več nadszora potrebuje - to je stara resnica. Za moči, izhajajoče iz magijskega dela je potreben izjemen etični nadzor in tega se vrhunski čarovniki in čarovnice zavedajo. Izkušnje temu pritrjujejo, saj je zahodni okultizem kljub temu poln samozvanih bogov, ki jih je požrl razkroj norosti. Mogočnejše tehnike so dostopne samo učencem in učenkam, ki gredo skozi ustrezen nabor začetnega dela. Ne moreš klicati nadangela Mihaela, dokler ne do popolnosti obvladaš dihanja, koncentracije ipd.
Kuvrtat je to lepo napisal. Posledice so lahko strašne. Niti nekaj let tretmana v lokalni blaznici ne more odstraniti posledic magije. Shizofrenija, depresija v vseh okusih ipd. psihične radosti so še blaga posledica zlorabe magije.
Vsekakor je treba ločiti pravo psihično magijo od hokus pokusa, opisanem v različnih "knjigah urokov", katere spišejo razni duhovitneži, ki so povohali samo del osnov in že mislijo, kakšni mojstri za izdelavo urokov so postali. Skoraj vsak, ki se ukvarja z magijo ima svoj lasten nabor tehnik, kateri je prilagojen njegovi duševni individualnosti. Sam za meditacijo uporabljam svoj lasten nabor Tarot adutov. Pa ne zato, ker bi bil boljši, temveč zato, ker je moj in je zame najboljši. To pa ne pomeni, da bo dober za koga drugega. Tako je z vsem pri magiji in urokih. Več, kot vložiš lastnega dela, inovativnosti in iniciative, večji učinek dosežeš.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#66 highlander

highlander
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 202

Objavljeno: 12. september 2006, 15:16

Nisem bral vseh postov, zanima me pa nekaj v zvezi z magijo.
Zaradi cesa in s kakim namenom se ljudje ukvarjajo/mo z magijo?
Ali j e magija zgolj vzporeden pojav duhovnega razvoja ali pa je bolj samostojen cilj?
Kaj se smatra kot najvisji dosezek magije?

#67 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 13. september 2006, 07:45

Zaradi cesa in s kakim namenom se ljudje ukvarjajo/mo z magijo?

Tudi mene zanima.

Jaz vidim tukaj vidim futranje ega z neko duhovno močjo. Kajti magija za duhovno rast sploh ni potrebna.
Possible—but highly unlikely.

#68 highlander

highlander
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 202

Objavljeno: 13. september 2006, 08:26

Pa se eno vprasanje se mi je pojavilo. Ali sta magija in Ljubezen kaj povezana med sabo?

#69 anarhist

anarhist
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 571

Objavljeno: 13. september 2006, 12:58

Pa se eno vprasanje se mi je pojavilo. Ali sta magija in Ljubezen kaj povezana med sabo?


Ljubezen je povezana z vsem, ker je izvor vsega.
Če ma kdo denarja odveč vzamem.

#70 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 13. september 2006, 18:14

Jaz vidim tukaj vidim futranje ega z neko duhovno močjo. Kajti magija za duhovno rast sploh ni potrebna.

Dragi prijatelj, to je predsodek. Magija je ena od poti osebnostnega razvoja. Joga ali tantra nista v ničemer boljša ali čistejša. Je pa res, da je magija zaradi napačnih predstav, predsodkov in neznanja zapostavljena in tudi skrajno napačno razumljena. Magija, posebno nekateri njeni deli, so tesno povezani z zavestjo zahodnega človeka in je vsled tega silno učinkovita.
Magija je delo na svoji zavesti z namenom pridobiti sposobnosti samouresničitve. Različne moči so stranski učinki, ne pa cilj pravega maga. Moči so posledica silno koncentriranega dela, ki je prilagojeno naši zahodni zavesti in s tem prinaša izreden učinek. A velika moč prinaša veliko skušnjavo, saj nobena varnost ni nikoli popolna. "Čudeži" magije se zdijo čudaški, čeprav so manj publicirani kot "čudeži" jogijev. V čem so oni boljši?
Zakaj se ljudje ukvarjajo z magijo?
Nekaj njih zaradi čisto egoističnih namenov. A tako je tudi z jogo. Večina pa se ukvarja z magijo zaradi istega razloga, kot jogi z jogo. Vsi pač nismo ponoreli za tujim, ki ob istem delu prinaša zaradi narave naše zavesti manj učinka kot domače. Tako je s tem.
Predsodke o magiji je treba dati na stran. To je prvi korak do boljšega razumevanja in s tem povezanega odstiranja tančice skrivnosti.
Zakaj recimo nihče noče objaviti obreda Štirih nadangelov? Zato, ker bi ga 80% duhovitnežev zlorabilo za osebne, egoistične namene pod pretvezo dobrote, ljubezni ipd. puhlic.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#71 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 14. september 2006, 08:12

Hvala, Kabalist. Magijo pač "poznam" samo kot neke moči vplivanja, same te moči pa kaj malo pomagajo k rasti. Sploh pa se mi ni sanjalo, da je magija lahko neka pot samorazvoja. Vedno se mi je zdelo, da je bistvo magije nabiranje znanja in treniranje uporabe teh moči. Pač, taka je (bila) moja predstava tega.

Meni osebno so mi veliko bližje Vzhodne poti razvoja kot Zahodne. Važno, da nas pripeljejo na isto goro. x:)x
Possible—but highly unlikely.

#72 highlander

highlander
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 202

Objavljeno: 14. september 2006, 09:07

Hvala Kabalist za odgovor. Resnicno smo na zahodu, zato so za nas najucinkovitejse metode tega prostora. Kar sem se tudi sam ze veckrat preprical.

#73 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 14. september 2006, 09:11

Ampak ne za vse. Morda bi za ogromno večino držalo, a pri meni zahodne metode odpadejo na celi črti. Ne premaknem se za milimeter. x:)x
Possible—but highly unlikely.

#74 highlander

highlander
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 202

Objavljeno: 14. september 2006, 09:43

Odvisno s cim si se srecal. Veliko ljudi sploh ne pozna zahodnih metod.
Se vec pa se jih izogiba, ker podzavestno vedo, da delujejo, nocejo pa se spreminjati.
Na zahodu se uporabljajo tehnike, ki so mocnejse od svojih vzhodnih razlicic.

Ljudje si nekaj zelijo in temu potem sledijo, ne poznajo pa svojih potreb.

#75 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 14. september 2006, 19:49

Kaj pa južne in severne metode?
Pri južnih je magija enačena z zavestjo, pri severnih pa vse umovanje
ne zaleže, ker je preveč mrzlo.
Mogoče pa bodo, še posebej zaradi drastično povečane hitrosti taljenja
arktičnega ledu, slednje v naslednjem obdobju še najbolj sedle...
Norost je vcasih najvecja modrost…




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0