Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Bog


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * - - 3 x ocenjeno
2615 komentarjev na to temo

#2526 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 6. julij 2012, 17:39

ja krišna je umrl ti si pa še živ, vsak je edinstven, krišna ne boš nikoli postal lahko si pa ti ti.....

#2527 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 6. julij 2012, 18:46

ja krišna je umrl ti si pa še živ, vsak je edinstven, krišna ne boš nikoli postal lahko si pa ti ti.....

Krišna ni umrl :) še vedno je živ. Ja, nikol ne bom postal Krišna, ker sem njegov večni sluga.

#2528 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 6. julij 2012, 18:51

Krišna ni umrl :) še vedno je živ. Ja, nikol ne bom postal Krišna, ker sem njegov večni sluga.



kako se kontriraš rekel si da noče nič od nas zdaj pa praviš da si njegov večni sluga,

#2529 Liam

Liam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 172

Objavljeno: 6. julij 2012, 20:54

Krišna ni umrl :) še vedno je živ. Ja, nikol ne bom postal Krišna, ker sem njegov večni sluga.

Tako je , danes sem ga srečal v gozdu . Nabiral je lisičke .
Circumstance has no value. It is how one relates to a situation that has value. All true meaning resides in the personal relationship to a phenomenon....what it means to "
Christopher McCandless


#2530 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 6. julij 2012, 21:03

kako se kontriraš rekel si da noče nič od nas zdaj pa praviš da si njegov večni sluga,

ja in vseeno nič ne zahteva od mene. želi mi dobro.

#2531 Liam

Liam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 172

Objavljeno: 6. julij 2012, 21:04

Ah, niti se ne trudi, ker vsaj pri meni ne boš nič dosegel. Sem že povedal, da tudi če bi našli nedvoumne dokaze za obstoj boga (v kakršnikoli obliki že), ne bi nikoli postal njegov privrženec, nikoli ga ne bi častil, še manj pa spoštoval ali upošteval "njegove želje".

Želja je v vsakem primeru želja tistega ki jo udejani .Božja ali ne , najprej je dobro poznati svoje.
Circumstance has no value. It is how one relates to a situation that has value. All true meaning resides in the personal relationship to a phenomenon....what it means to "
Christopher McCandless


#2532 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 6. julij 2012, 21:20

Želja je v vsakem primeru želja tistega ki jo udejani .Božja ali ne , najprej je dobro poznati svoje.

od vsazga živga ista, bit srečen. komu uspe? tistmu k izpolnjuje želje (ne zahteve) Boga, Krišne. vem, da vas večina tega zdle ne more razumet, sprejet, verjet, sledit, karkol... a enkrat vam pride prav, zato pišem, ker ni dobr bit skopuh. lohk pa tud razložim, če bi kdo rad.

#2533 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 6. julij 2012, 21:28

daj si duška saj te probamo razumeti

#2534 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 6. julij 2012, 21:55

daj si duška saj te probamo razumeti

:)

#2535 Liam

Liam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 172

Objavljeno: 6. julij 2012, 22:16

od vsazga živga ista, bit srečen. komu uspe? tistmu k izpolnjuje želje (ne zahteve) Boga, Krišne. vem, da vas večina tega zdle ne more razumet, sprejet, verjet, sledit, karkol... a enkrat vam pride prav, zato pišem, ker ni dobr bit skopuh. lohk pa tud razložim, če bi kdo rad.


Dokler je želja po sreči sreče ni , običajno je nezadovoljstvo .
Je pa pogosta zmota mnogih iskalcev da je poanta v trajni sreči s tem so vedno v konfliktu z nasprotjem ki je prav tako "božansko"kakor sreča vendar tega ne vedo.
Saj to je tvoja želja ki jo izpolnjuješ četudi si jo povzel od nekoga drugega ali iz kakšnega spisa o bogu krišni . Čemu bi to željo potem pripisoval nekomu drugemu? očitno je da je tvoja saj jo imaš ti .
Ko praviš da večina tega ne razume si v zmoti , tega ne moreš vedet .
Circumstance has no value. It is how one relates to a situation that has value. All true meaning resides in the personal relationship to a phenomenon....what it means to "
Christopher McCandless


#2536 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 6. julij 2012, 23:02

Dokler je želja po sreči sreče ni , običajno je nezadovoljstvo .
Je pa pogosta zmota mnogih iskalcev da je poanta v trajni sreči s tem so vedno v konfliktu z nasprotjem ki je prav tako "božansko"kakor sreča vendar tega ne vedo.
Saj to je tvoja želja ki jo izpolnjuješ četudi si jo povzel od nekoga drugega ali iz kakšnega spisa o bogu krišni . Čemu bi to željo potem pripisoval nekomu drugemu? očitno je da je tvoja saj jo imaš ti .
Ko praviš da večina tega ne razume si v zmoti , tega ne moreš vedet .

:)

#2537 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. julij 2012, 10:47

Kdor ima Boga v srcu, mu ni treba romati v Rim.
(nemška modrost)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2538 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 7. julij 2012, 11:58

Kdor ima Boga v srcu, mu ni treba romati v Rim.
(nemška modrost)

zihr.

gre pa občasno vseeno rad, ker je Bog tud tam (v drgačni, manifestirani obliki, a isti). taste je drgačn, čeprav je v obeh primerih najboljši.

Radhe Šjam

(če ga ne vid tud v "Rimu", ga tud v srcu še ne v celoti)

#2539 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. julij 2012, 13:00

Kjer popotnik najraje sreča Boga, tam ga tudi Bog najraje sreča. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2540 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 7. julij 2012, 13:28

Kjer popotnik najraje sreča Boga, tam ga tudi Bog najraje sreča. :)

itak.

Radhe Šjam

#2541 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. julij 2012, 13:39

(če ga ne vid tud v "Rimu", ga tud v srcu še ne v celoti)

itak. vidi ga povsod. ne išče pa ga morda povsod, se pravi, če ga ne išče tudi v Rimu, ne pomeni da ga v srcu ne vidi tudi tam.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2542 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 7. julij 2012, 15:10

itak. vidi ga povsod. ne išče pa ga morda povsod, se pravi, če ga ne išče tudi v Rimu, ne pomeni da ga v srcu ne vidi tudi tam.

itak :)

Hari bol

#2543 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. julij 2012, 15:13

Radhe Šjam


Hari bol

Kaj to pomeni? :)

(najbrž pa kaj lepega, recimo pozdrav, bodi z bogom al kaj tacga :))
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2544 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 7. julij 2012, 16:53

Kaj to pomeni? :)

(najbrž pa kaj lepega, recimo pozdrav, bodi z bogom al kaj tacga :))

pozdrav z imeni Boga ja (Radhe Šjam). Hari bol pomen poj Hari (eno izmed imen Boga).

Radhe Šjam! :)
Hari bol!

#2545 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. julij 2012, 16:57

enako! :palec: :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2546 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 9. julij 2012, 22:28

Objavljena slika
Possible—but highly unlikely.

#2547 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 11. julij 2012, 00:27

No, to je že napredek.

Če pa hoče bit kdo srečnejši kot mu to uspeva brez Boga, pa ga naj služi.

#2548 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 13. julij 2012, 21:45

No, to je že napredek.

Če pa hoče bit kdo srečnejši kot mu to uspeva brez Boga, pa ga naj služi.



kaj si hotel s tem povedati?služi koga, komu ali kaj?

#2549 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 14. julij 2012, 07:48

kaj si hotel s tem povedati?služi koga, komu ali kaj?

služi Boga, Krišno.

#2550 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 14. julij 2012, 08:04

služi Boga, Krišno.


Mislim, da je čas, da se naučiš malo razliovat vzhodnjaško in zahodnjaško miselnost. Zahodnjaki smo preveč pod vplivom RKC in nimamo glih dobrih izkušenj z besedo "služenje"...zvuči kao gospodar- hlapec...Bolj bi palilo sodelavec ali kooperant. Pri nas je treba uporabljati drugačno terminologijo in izražanje. Kraju in času primerno...In kot sem že omenil to je pot mistikov in ni glih za vsakega. Ni edina pot...x:)x

Life is like a game...play it...

myst1c.gif





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0