Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

DERMATOLOG!


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
33 komentarjev na to temo

#1 san

san
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 24. avgust 2006, 15:13

Prosim ce mi date nasvete kdo je najboljši dermatolog?Oz kakšne imate izkušnje z njim?A mogoče veste kakšen je dr.Boris Kralj u Lj??

Hvala za odgovore!

#2 Milika

Milika
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 40

Objavljeno: 24. avgust 2006, 15:33

Poskusite poklicat na tel 01 513 44 48, mogoče vam lahko pomagajo.

#3 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 24. avgust 2006, 19:09

na štajerskem koncu je v redu dr. Rems iz Ptuja (ordinacijo ima v bližini term).

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#4 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 20. september 2006, 19:31

x^x ali ima kdo informacijo o življenju pršic......

:8): kolikor se spomnim naj bi pršice živele z nami v simbiozi in se prehranjevale z odpadki naše odmrle kože.....

torej sprašujem ali je že kdo zasledil, da pršice živijo tudi v koži x?x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#5 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 20. september 2006, 19:49

Jz mam pa naslednji teden dermatologa-kontrolo..pa mi je že zdj slabo,ko se spovnem kaka gužva je in ,da sem pred pol leta čakala 3 ure,da sem prišla na vrsto....Pa še naročena sem bla ob določeni uri..Groza.. :xx!:
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#6 Veza

Veza
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 516

Objavljeno: 20. september 2006, 19:49

na štajerskem koncu je v redu dr. Rems iz Ptuja (ordinacijo ima v bližini term).


:palec: :palec: :palec:
Imam zelo dobre izkušnje z njim.
Pred leti sem imela na prstih na rokah izpuščajčke, v katerih je bila tekočina in ti so se predirali. :xx!: Vložila sem vso dobro voljo in hodila v bolnico na preiskave. Okrog mene so pametne glave gruntale 2 leti a brez uspeha.
Kasneje, ko sem že obupala, mi je osebna zdravnica priporočala dr. Remsa. Obisk je trajal le nekaj minut, zdravljenje pa 14 dni. Od takrat se mi to več ni ponovilo.

#7 delphina1

delphina1
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 20. september 2006, 20:08

pršice ne živijo z nami v simbiozi...(simbioza je če imata oba korist od te vezave)

Živijo povsod...v moki, prahu, kot ektoparaziti...in seveda tudi v naših posteljah, kjer se kot si rekla prehranjujejo z našo odmrlo kožo...
Vsekakor pa pršice živijo tudi na naši koži...in bolezensko v koži..imenovana GARJE. Samica naredi rove v zg.plasteh kože in odlaga jajčeca...kar pa zelo srbi...ta bolezen je nekako značilna za npr brezdomce...je precej povezana z nehigjeno...sem pa prepričana da obstajajo še kake...
upam, da sem kaj pomagala x;)x

#8 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 20. september 2006, 21:03

delphina 1 hvala ... prav mi je , kaj sem pa plonkala sam za ocene, namesto za znanje....

***

ja garje, to je ena sorta sam zgleda da jih res še več xcivx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#9 delphina1

delphina1
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 20. september 2006, 21:59

Veš kaj...vsak si zapomni to kaj je za njega zanimivo-meni je pač vse kaj je povezano z naravo :palec: jaz vem da sem prešpiraca celotno zgodovino x:Dx pa nemščino x:Dx

ja je tega kar nekaj...sploh v kakih tropih...če bi vidl, kaj vse npr..na tvojem čelu živi hihi bi se ziher vstrašla...hihi
pa žužki so sploh taki...da se vsak dan kaka nova vrsta odkrije...

#10 hariman

hariman
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 1. oktober 2006, 12:31

Če imaš probleme s kožo ga boljšega kot konopljino olje. Več si lahko prebereš na Moja domača stran in na sorodnih povezavah

#11 Teyka

Teyka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 711

Objavljeno: 19. april 2007, 11:16

Tut sama sem se pred kratkim odločla, da bi obiskala dermatologa, pa me zanima, če bi mi lahko kdo iz svojih izkušenj priporočil kakšnega dobrega dermatologa. Sem iz okolice Brežic, tako da bi me zanimala predvsem Novo Mesto in Celje. Sicer mi vsi hvalijo že omenjenega dr. Remsa, ampak mi je skor malo predaleč se vozit do Ptuja.

Hvala za pomoč! x:)x
Never let the fear of striking out keep you from playing the game!!!

#12 Violet

Violet
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 19. april 2007, 13:17

Teyka, jst hodm k dermatologinji Suzani Hudej iz Celja (Levstikova 3), za katero sem zvedela preko drugih, ki so bili zadovoljni z njo. Priporočam. Tel: 03 544 35 89. Je na napotnico.
Let no one say that I have said nothing new... the arrangement of the subject is new. When we play tennis, we both play with the same ball, but one of us places it better.
Blaise Pascal, Pensées (1670)

#13 mamaca

mamaca
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 37

Objavljeno: 19. april 2007, 13:40

Prosim ce mi date nasvete kdo je najboljši dermatolog?Oz kakšne imate izkušnje z njim?A mogoče veste kakšen je dr.Boris Kralj u Lj??

Hvala za odgovore!


Po dolgotrajnih selitvah od dermatologa do dermatologa, nam je končno pomagala dr. Dragoš-eva iz Lj, dela sicer na pediatriji, sam je pa na svojem področju prva. Dr. Rems s Ptuja prav tako, samo da do njega - dolga kolona, pa privat večinoma.

#14 Teyka

Teyka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 711

Objavljeno: 19. april 2007, 16:48

Teyka, jst hodm k dermatologinji Suzani Hudej iz Celja (Levstikova 3), za katero sem zvedela preko drugih, ki so bili zadovoljni z njo. Priporočam. Tel: 03 544 35 89. Je na napotnico.


Kako dolgo si pa čakala približno da te je vzela?
Hvala za nasvet! x:)x :palec:
Never let the fear of striking out keep you from playing the game!!!

#15 Violet

Violet
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 19. april 2007, 21:13

Kako dolgo si pa čakala približno da te je vzela?
Hvala za nasvet! x:)x :palec:


Mesec, mesec in pol ... tam nekje.
Ni za kaj. :)
Let no one say that I have said nothing new... the arrangement of the subject is new. When we play tennis, we both play with the same ball, but one of us places it better.
Blaise Pascal, Pensées (1670)

#16 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 19. april 2007, 22:00

Tut sama sem se pred kratkim odločla, da bi obiskala dermatologa, pa me zanima, če bi mi lahko kdo iz svojih izkušenj priporočil kakšnega dobrega dermatologa. Sem iz okolice Brežic, tako da bi me zanimala predvsem Novo Mesto in Celje. Sicer mi vsi hvalijo že omenjenega dr. Remsa, ampak mi je skor malo predaleč se vozit do Ptuja.

Hvala za pomoč! x:)x



Teyka..jz bi ti priporočala dermatologa v Laškem,ker sem na forumu prebrala kakšne težave imaš z kožo..Zato..ta dermatolog bi bil ravno zate.... x;)x

Še številka njegove ordinacije;03 734 5266

Na žalost ne vem kako se piše...vem samo to ,da je eden boljših..Prvi obisk pri njemu je treba plačati,ker je privat..Na vrsto pa prideš takoj... In ne rabiš napotnice.
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#17 Teyka

Teyka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 711

Objavljeno: 20. april 2007, 10:45

Teyka..jz bi ti priporočala dermatologa v Laškem,ker sem na forumu prebrala kakšne težave imaš z kožo..Zato..ta dermatolog bi bil ravno zate.... x;)x

Še številka njegove ordinacije;03 734 5266

Na žalost ne vem kako se piše...vem samo to ,da je eden boljših..Prvi obisk pri njemu je treba plačati,ker je privat..Na vrsto pa prideš takoj... In ne rabiš napotnice.


Hvala za številko! Sem se doma malo pogovarjala še o zadevi in sem se odločla, da se bom napotila kar k temu gospodu v Laško. Mi ga vsi priporočajo zaradi vitiliga kot tudi zaradi drugih s kožo povezanih zadev, pa še to mi je všeč, da ni nekega čakanja ker je privat.
Tako da ga bom poklicala v ponedeljek.
Res hvala še enkrat! x:)x :palec:
Never let the fear of striking out keep you from playing the game!!!

#18 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 20. april 2007, 14:31

Hvala za številko! Sem se doma malo pogovarjala še o zadevi in sem se odločla, da se bom napotila kar k temu gospodu v Laško. Mi ga vsi priporočajo zaradi vitiliga kot tudi zaradi drugih s kožo povezanih zadev, pa še to mi je všeč, da ni nekega čakanja ker je privat.
Tako da ga bom poklicala v ponedeljek.
Res hvala še enkrat! x:)x :palec:


:palec: Super...
Si se ,oz.ste se doma kar pravilno odločili... x;)x
Upam,da boš potem napisala še kako je bilo in ,če je res tako sposoben kot pravi folk... x;)x

Lp!!
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#19 Teyka

Teyka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 711

Objavljeno: 20. april 2007, 16:55

:palec: Super...
Si se ,oz.ste se doma kar pravilno odločili... x;)x
Upam,da boš potem napisala še kako je bilo in ,če je res tako sposoben kot pravi folk... x;)x
Lp!!


Bom poročala. nč se bat! x;)x
Never let the fear of striking out keep you from playing the game!!!

#20 fish_man

fish_man
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 1. maj 2007, 20:06

A je treba kaj placat ce gres k Dr. Remsu?? x8Dx

Ce je treba me zanima kolk je za plačat? :eek:

#21 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 1. maj 2007, 20:32

dr. Popovič v Dravljah....
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#22 sunlight

sunlight
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 307

Objavljeno: 2. maj 2007, 11:31

Prosim ce mi date nasvete kdo je najboljši dermatolog?Oz kakšne imate izkušnje z njim?A mogoče veste kakšen je dr.Boris Kralj u Lj??

Hvala za odgovore!


Dr.Boris Kralj... :palec: vse pohvale xDDx
Dokler diham, upam.

#23 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 2. maj 2007, 14:39

A je treba kaj placat ce gres k Dr. Remsu?? x8Dx

Ce je treba me zanima kolk je za plačat? :eek:


Ja če nočeš 100 let čakat, je treba plačat. Verjetno pa se cena spreminja glede na vrsto "posega".

Pokliči, pa vprašaj.

Tel: 02 788 52 60
788 52 61

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#24 fish_man

fish_man
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 2. avgust 2007, 11:19

Pozdravljeni

Zanima me če ti dermatolog lahko odstrani vse mozolje?
Je mogoče že kdo probal? x:)x

#25 Teyka

Teyka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 711

Objavljeno: 2. avgust 2007, 14:56

Pozdravljeni

Zanima me če ti dermatolog lahko odstrani vse mozolje?
Je mogoče že kdo probal? x:)x


sem slišala od družinske znanke, katere sin je zaradi istega problema hodil k že omenjenemu dermatologu dr. vujasinoviču v laško, da mu je mozolje odpravil. on je mel mozoljev skos in so se mu pol že delale krastice, tak da... je za probat
jest zdej hodim k njemu, in mi je eno zadevo v celoti pozdravil, ko sem mela pordelo in srbečo kožo, glede vitiliga pa še ne morem nič rečt, ker še ni minilo dovolj časa da bi lahk karkoli rekla.
Never let the fear of striking out keep you from playing the game!!!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0