Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

uresničitev želja


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
166 komentarjev na to temo

#151 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 23. januar 2015, 11:58

Meni se ni uresničila. Se mi skoraj nikoli ne, sploh tiste najmočnejše, ko dve ali tri, trajajo že celo življenje in še vedno upam. Pa mi vsi pravijo, da sem rojena pod srečno zvezdo, začela sem verjet, da je to samo tolažba :P



#152 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 23. januar 2015, 14:31

Ja ne nisem, ko itak ne veš katere sanje, prav niso nič posebnega in za ene ljudi čist vsakdanja stvar. Sploh nič tako nekaj groznega, posebej materialnega in vrednega. Npr. ena je, da bi rada imela psa, svojega, točno določene pasme (pa ni pogoj), imeli smo jih sicer (5 jih imajo starši), samo jaz pa svojega lastnega še nimam. Si ga ne upam nabavit, ko ne vem, če bi imela dovolj časa zanj, OK delam doma, pa imam prostor, velik vrt, gozd, travniki, preveliko hišo, samo menda da morem imet ograjo in da se bo parket uničil (te omejitve si pa nisem sama postavila... ampak ena druga zgaga...).



#153 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 23. januar 2015, 15:22

Mačky, preberi še enkrat svoj odgovor. Nečesa si želiš, a istočasno iščeš izgovore, da tega ne moreš imeti. Strah, zakaj to ne gre.

 

Bo treba tukaj nekaj spremeniti, pa bowink.png


Life begins at the end of your comfort zone. 


#154 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 23. januar 2015, 20:14

Ja... saj imaš v bistvu prav... Hm... Samo :) kaj bi se zgodilo, če kar naenkrat neham upoštevat še mnenje drugih, to me skrbi. Dejasnko je tako, da dam ponavadi sebe na zadnje mesto. Zato ker po pravici povedano, se mi vedno zdi, da ne bi bilo pošteno drugače, ker sem lahko zadovoljna s trenutno situacijo, v primerjavi z nekaterimi. Ker to, da nimam psa, to je taka mala težavica, v primerjavi s tem, kaj vse nekateri res rabijo (zdravje, mir ipd... hrano), da me je potem sram razmišljat.



#155 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 23. januar 2015, 22:29

Ja... saj imaš v bistvu prav... Hm... Samo :) kaj bi se zgodilo, če kar naenkrat neham upoštevat še mnenje drugih, to me skrbi.


Začneš živeti svoje življenje;)

Life begins at the end of your comfort zone. 


#156 cipcipilonika

cipcipilonika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 120

Objavljeno: 24. januar 2015, 07:58

v letošnjih novoletnih voščilnicah sem vsem pisala v smislu, da "dobite kar potrebujete in kar si želite."

Pa razmišljam... včasih je pot do tega trnova... nisem pomislila na to... 


If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.

#157 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 24. januar 2015, 07:59

@ Mačky: Ko sem se enkrat z eno precej modro gospo pogovarjala o svojih jadah in težavah, me je vprašala: "V kateri prestavi ti speljuješ?" Debelo sem jo pogledala, ker kaj zaboga pa ima menjalnik avta (s katerim nisem imela težav) z mojimi težavami v odnosih in financah? "Ja, v prvi, valjda!" Pa je rekla: "No, vidiš, v življenju ni nič drugače: Kot se ne da speljat v drugi ali celo tretji, moraš najprej sebe dobro postaviti v življenju, potem pa gre, in lahko podpiraš in upoštevaš še druge."



#158 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 24. januar 2015, 08:13

Ko sem v zgornjem postu napisala kombinacijo besed "menjalnik - avto - težave" sem takoj dobila pasico z oglasom za trgovino z avtomobilskimi rezervnimi deli  griny.gif griny.gif griny.gif - evo, želja: en desni sprednji ležaj za moj stari Veliki voz, prosim, naj pride, po možnosti, za moji denarnici ustrezne male pare!



#159 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 24. januar 2015, 09:33

Veliki voz ni mećka, to je prevod Subaruja iz japonščine. Sicer pa tud deli za tega Japonca niso poceni, na žalost ... pa še kradejo jih verjetno ne, ker niso glih nek status, bolj za gozdarje ... tale želja bo najbrž ostala neizpolnjena, jbg. scratchchin.gif  



#160 A65

A65
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 422

Objavljeno: 30. januar 2015, 20:19

V dodatek razmišljanje o uresničevanju želja, namenjeno ženskam:

 

http://www.alenkareb...pal/sl/node/200



#161 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 11. februar 2015, 12:29

URESNIČITEV ŽELJA

Spodnja molitev preverjeno deluje, kadar imate željo, za katero si vroče
želite, da bi se uresničila. Našli smo jo v knjigi "Vodnik po desetem
spoznanju in ohranjanju vizije" avtorjev Jamesa Redfielda in Carol
Adrienne.

Na osnovi izkušenj priporočamo, da se dela z molitvijo lotevate takrat,
ko ste sami in sproščeni. Primeren trenutek je denimo zvečer pred
spanjem. Sprostite se, se skoncentrirajte na svojo željo in medtem, ko
pozornost usmerjate na željeno preberite molitev. Molitev morate
ponoviti 3 dni zapored. Po treh dneh se vam bo želja uresničila, pa
čeprav se vam zdi še tako nemogoče. Takoj ko je želja uslišana, morate
objaviti molitev in navodila, ne da bi omenjali željo. Dodati morate le
začetnice imena in priimka.




MOLITEV S PROŠNJO SVETEMU DUHU

Sveti duh, ki rešiš vse težave in osvetljuješ vse poti, tako da lahko
dosežem cilj. Ti, ki mi daješ Božji dar odpuščanja in pozabe vsega zla,
ki mi je bilo storjeno in si z mano v vseh življenskih trenutkih. V tej
kratki molitvi se ti zahvaljujem za vse in potrjujem, da tudi v prividu
snovnega sveta nočem biti nikoli ločen od tebe. Želim biti s teboj v
večni slavi. Hvala za milost, ki jo izkazuješ meni in mojim.

 

S. K.

 

 

Hm... na nek način, deloma... se je danes uresničilo :))) Eeeeen del želje, ker je mal bolj ... kompleksna.

 

Awww... Feeling happy... flirt.gif

 

 

Zdaj a ne vem, a je naključje ali ima kaj veze... Da se je ravno z zamikom en dan od tega, je smešno. Res je pa bilo v moji glavi dolgo. In že prej se je nakazovalo...



#162 Bela

Bela
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 26. oktober 2015, 12:42

Spodnja molitev preverjeno deluje, kadar imate željo, za katero si vroče želite, da bi se uresničila. Našli smo jo v knjigi" Vodnik po desetem spoznanju in ohranjanju vizije" avtorjev Jamesa Redfielda in Carol Adrienne.

 

Na osnovi izkušenj priporočamo, da se dela z molitvijo lotevate takrat, ko ste sami in sproščeni. Primeren trenutek je denimo zvečer pred spanjem. Sprostite se, se skoncentrirajte na svojo željo in medtem, ko pozornost usmerjate na željeno preberite molitev. Molitev morate ponoviti 3 dni zapored. Po treh dneh se vam bo želja uresničila, pa čeprav se vam zdi še tako nemogoče. Takoj ko je želja uslišana, morate objaviti molitev in navodila, ne da bi omenjali željo. Dodati morate le, začetnice imena in priimka.

 

 

MOLITEV S PROŠNJO SVETEMU DUHU

 

Sveti duh, ki rešiš vse težave in osvetljuješ vse poti, tako da lahko dosežem cilj. Ti, ki mi daješ Božji dar odpuščanja in pozabe vsega zla, ki mi je bilo storjeno in si z mano v vseh življenjskih trenutkih. V tej kratki molitvi se ti zahvaljujem za vse in potrjujem, da tudi  v prividu snovnega sveta nočem biti nikoli ločen od tebe. Želim biti s teboj v večni slavi. Hvala za milost, ki jo izkazuješ meni in mojim.

 

R. B.



#163 bbeebbaa

bbeebbaa
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 24. januar 2016, 08:52

URESNIČITEV ŽELJA
Spodnja molitev preverjeno deluje, kadar imate željo, za katero si vroče želite, da bi se uresničila. Našli smo jo v knjigi "Vodnik po desetem spoznanju in ohranjanju vizije" avtorjev Jamesa Redfielda in Carol Adrienne.
Na osnovi izkušenj priporočamo, da se dela z molitvijo lotevate takrat, ko ste sami in sproščeni. Primeren trenutek je denimo zvečer pred spanjem. Sprostite se, se skoncentrirajte na svojo željo in medtem, ko pozornost usmerjate na željeno preberite molitev. Molitev morate ponoviti 3 dni zapored. Po treh dneh se vam bo želja uresničila, pa čeprav se vam zdi še tako nemogoče. Takoj ko je želja uslišana, morate objaviti molitev in navodila, ne da bi omenjali željo. Dodati morate le začetnice imena in priimka.


MOLITEV S PROŠNJO SVETEMU DUHU 
Sveti duh, ki rešiš vse težave in osvetljuješ vse poti, tako da lahko dosežem cilj. Ti, ki mi daješ Božji dar odpuščanja in pozabe vsega zla, ki mi je bilo storjeno in si z mano v vseh življenskih trenutkih. V tej kratki molitvi se ti zahvaljujem za vse in potrjujem, da tudi v prividu snovnega sveta nočem biti nikoli ločen od tebe. Želim biti s teboj v večni slavi. Hvala za milost, ki jo izkazuješ meni in mojim.

b.p.


URESNIČITEV ŽELJA
Spodnja molitev preverjeno deluje, kadar imate željo, za katero si vroče želite, da bi se uresničila. Našli smo jo v knjigi "Vodnik po desetem spoznanju in ohranjanju vizije" avtorjev Jamesa Redfielda in Carol Adrienne.
Na osnovi izkušenj priporočamo, da se dela z molitvijo lotevate takrat, ko ste sami in sproščeni. Primeren trenutek je denimo zvečer pred spanjem. Sprostite se, se skoncentrirajte na svojo željo in medtem, ko pozornost usmerjate na željeno preberite molitev. Molitev morate ponoviti 3 dni zapored. Po treh dneh se vam bo želja uresničila, pa čeprav se vam zdi še tako nemogoče. Takoj ko je želja uslišana, morate objaviti molitev in navodila, ne da bi omenjali željo. Dodati morate le začetnice imena in priimka.


MOLITEV S PROŠNJO SVETEMU DUHU 
Sveti duh, ki rešiš vse težave in osvetljuješ vse poti, tako da lahko dosežem cilj. Ti, ki mi daješ Božji dar odpuščanja in pozabe vsega zla, ki mi je bilo storjeno in si z mano v vseh življenskih trenutkih. V tej kratki molitvi se ti zahvaljujem za vse in potrjujem, da tudi v prividu snovnega sveta nočem biti nikoli ločen od tebe. Želim biti s teboj v večni slavi. Hvala za milost, ki jo izkazuješ meni in mojim.

b.p.



#164 bbeebbaa

bbeebbaa
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 4. februar 2016, 22:53

Molitev
Sveti duh ,ki rešiš vse težave in osvetljuješ vse poti tako ,da lahko dosežem cilj.Ti ,ki mi daješ božji dar upanja in pozabe vsega zla ,ki mi je bilo storjeno in si z mano v vseh življenskih izkušnjah.V tej kratki molitvi se ti zahvaljujem za vse in potrjujem ,da tudi v pridvidu snovenga sveta nočem biti nikoli ločena od tebe.Želim biti s teboj v večni slavi.Hvala za milost ,ki jo izkazuješ meni in mojim.
b.p.

URESNIČITEV ŽELJA
Spodnja molitev preverjeno deluje, kadar imate željo, za katero si vroče želite, da bi se uresničila. Našli smo jo v knjigi "Vodnik po desetem spoznanju in ohranjanju vizije" avtorjev Jamesa Redfielda in Carol Adrienne.
Na osnovi izkušenj priporočamo, da se dela z molitvijo lotevate takrat, ko ste sami in sproščeni. Primeren trenutek je denimo zvečer pred spanjem. Sprostite se, se skoncentrirajte na svojo željo in medtem, ko pozornost usmerjate na željeno preberite molitev. Molitev morate ponoviti 3 dni zapored. Po treh dneh se vam bo želja uresničila, pa čeprav se vam zdi še tako nemogoče. Takoj ko je želja uslišana, morate objaviti molitev in navodila, ne da bi omenjali željo. Dodati morate le začetnice imena in priimka.


MOLITEV S PROŠNJO SVETEMU DUHU 
Sveti duh, ki rešiš vse težave in osvetljuješ vse poti, tako da lahko dosežem cilj. Ti, ki mi daješ Božji dar odpuščanja in pozabe vsega zla, ki mi je bilo storjeno in si z mano v vseh življenskih trenutkih. V tej kratki molitvi se ti zahvaljujem za vse in potrjujem, da tudi v prividu snovnega sveta nočem biti nikoli ločen od tebe. Želim biti s teboj v večni slavi. Hvala za milost, ki jo izkazuješ meni in mojim.

b,p.



#165 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 4. februar 2016, 23:20

me prav zanima, kak si ti predstavljaš svetega duha scratchchin.gifscratchchin.gif

 

glede na to, da se za vsak drek obračaš na njega,

predvidevam, da imaš namesto glave tam pač eno žogo

kjer zrak kroži tako, kot nekdo brcne



#166 frnikola

frnikola
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 27

Objavljeno: 2. november 2020, 15:27

URESNIČITEV ŽELJA
Spodnja molitev preverjeno deluje, kadar imate željo, za katero si vroče želite, da bi se uresničila. Našli smo jo v knjigi "Vodnik po desetem spoznanju in ohranjanju vizije" avtorjev Jamesa Redfielda in Carol Adrienne.
Na osnovi izkušenj priporočamo, da se dela z molitvijo lotevate takrat, ko ste sami in sproščeni. Primeren trenutek je denimo zvečer pred spanjem. Sprostite se, se skoncentrirajte na svojo željo in medtem, ko pozornost usmerjate na željeno preberite molitevMolitev morate ponoviti 3 dni zapored. Po treh dneh se vam bo želja uresničila, pa čeprav se vam zdi še tako nemogoče. Takoj ko je želja uslišana, morate objaviti molitev in navodila, ne da bi omenjali željo. Dodati morate le začetnice imena in priimka.


MOLITEV S PROŠNJO SVETEMU DUHU
Sveti duh, ki rešiš vse težave in osvetljuješ vse poti, tako da lahko dosežem cilj. Ti, ki mi daješ Božji dar odpuščanja in pozabe vsega zla, ki mi je bilo storjeno in si z mano v vseh življenskih trenutkih. V tej kratki molitvi se ti zahvaljujem za vse in potrjujem, da tudi v prividu snovnega sveta nočem biti nikoli ločen od tebe. Želim biti s teboj v večni slavi. Hvala za milost, ki jo izkazuješ meni in mojim.

b.p.



#167 frnikola

frnikola
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 27

Objavljeno: 17. maj 2023, 05:54

URESNIČITEV ŽELJA
Spodnja molitev preverjeno deluje, kadar imate željo, za katero si vroče želite, da bi se uresničila. Našli smo jo v knjigi "Vodnik po desetem spoznanju in ohranjanju vizije" avtorjev Jamesa Redfielda in Carol Adrienne.
Na osnovi izkušenj priporočamo, da se dela z molitvijo lotevate takrat, ko ste sami in sproščeni. Primeren trenutek je denimo zvečer pred spanjem. Sprostite se, se skoncentrirajte na svojo željo in medtem, ko pozornost usmerjate na željeno preberite molitev. Molitev morate ponoviti 3 dni zapored. Po treh dneh se vam bo želja uresničila, pa čeprav se vam zdi še tako nemogoče. Takoj ko je želja uslišana, morate objaviti molitev in navodila, ne da bi omenjali željo. Dodati morate le začetnice imena in priimka.


MOLITEV S PROŠNJO SVETEMU DUHU
Sveti duh, ki rešiš vse težave in osvetljuješ vse poti, tako da lahko dosežem cilj. Ti, ki mi daješ Božji dar odpuščanja in pozabe vsega zla, ki mi je bilo storjeno in si z mano v vseh življenskih trenutkih. V tej kratki molitvi se ti zahvaljujem za vse in potrjujem, da tudi v prividu snovnega sveta nočem biti nikoli ločen od tebe. Želim biti s teboj v večni slavi. Hvala za milost, ki jo izkazuješ meni in mojim.

 

b.p.






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0