Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Tek-partner


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
42 komentarjev na to temo

#1 lukablue

lukablue
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 27

Objavljeno: 21. september 2006, 22:20

Zanima me koliko tekačev med vami teče v dvoje, že dlje časa razmišljam o treking partnerju/partnerici pa me zanimajo izkušnje, ki ste jih imeli, imate, plusi in minusi...

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. september 2006, 08:18

Dobra tema! :palec:

ja kateri so se mensezdi tud dobil kdaj.
Za tek pa je bila nekak najbolj navdusena Michelle, ki pa je imela prometno nesreco in pretres mozganov in zdaj ne sme nic tacga - se naprezat in tko.
Pa se nekaj lunatikov se je menil.

Najbrz se bo itak kdo tud sem pofockal, mdr. tud zato komentiram sploh (da se osvezi pa da bo na vrhu, na vidnem tema).

:palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 22. september 2006, 08:53

Meni je teči s partnerjem lažje, če ima priblčžno isto kondicije kot jaz. Da ga ne rabim lovit. xDDx Pomaga za motivacijo, da več pretečem.

Kolk zanimivo - že par dni imam slabo vest, ker sem šla po morju le enkrat teči, pa me iz vseh strani opominjate na tek. x:Dx
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#4 lukablue

lukablue
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 27

Objavljeno: 23. september 2006, 00:15

Bolj nov sem tukaj, a vseeno, škoda tele Michelle

#5 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 23. september 2006, 15:26

Hm, jst sem skoraj eno leto tekla sama in ob tem zelo zelo uživala :palec: potem pa me je neko poletje malo kolegica navdušila za to da sva šle skupaj parkrat, potem sva kar začeli pa na stadion hodit itd ampak potem se ji parkrat sploh ni dalo vmes več ko se je meni, meni je pa počas začelo dol padat ker sem bla totalno nesamostojna spet. Uglavnem od takrat se FULL težko zberem kadar grem sama tečt, nobenega filinga niti "ritma" nimam več, kr mal nesposobna sem ratala :o|o: mi je kar malo žal da sem kdaj ratala odvisna od volje drugega zato jst nebi več izbrala teka s partnerjem. Izjemoma kdaj ob priložnostih ampak redno - NE.
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#6 ZVEZANI

ZVEZANI
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 179

Objavljeno: 23. september 2006, 22:31

sm enkrat z lahkoto teku v dvoje,,,
don x^x s pa je preteška za jo nosit,,,

#7 lukablue

lukablue
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 27

Objavljeno: 24. september 2006, 18:26

Tek je le za sprostitev, drugače se ukvarjam z velikimi športi, vendar je govora o tek partnerju/partnerici.

#8 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 24. september 2006, 19:08

Kadar vidim nekoga, ki teče pomislim, da mu ne bi bilo treba tako hiteti, če bi se odpravil bolj zgodaj.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#9 kamikaze

kamikaze
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 205

Objavljeno: 25. september 2006, 14:25

kwa wam je? :mellow: tek je šport, k ga najbolj sovražim!! :P


Zakaj pa? Drage opreme ne rabiš, tečeš lahko sam al v skupini, kadar češ in skoraj kjer češ, pa še velik variant ima...od šprinta do ultramaratona... x:Dx

Js si pa spet koleno neki zj.... pa morm par dni počivat.... :C: x:)x
cosmic dancer

#10 kamikaze

kamikaze
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 205

Objavljeno: 25. september 2006, 14:26

kwa wam je? :mellow: tek je šport, k ga najbolj sovražim!! :P


Zakaj pa? Drage opreme ne rabiš, tečeš lahko sam al v skupini, kadar češ in skoraj kjer češ, pa še velik variant ima...od šprinta do ultramaratona... x:Dx

Js si pa spet koleno neki zj.... pa morm par dni počivat.... :C: x:)x

Drugač pa je sam teč najboljše... x:)x
cosmic dancer

#11 Binch

Binch
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 191

Objavljeno: 25. september 2006, 15:54

Neki let nazaj sm "redno" tekla s kolegico....ni mi blo ravn všeč. Mela sm več kondicije kot ona, tako da sm tekla pod zmožnostmi...Pa še tek se je ponavad predčasno končal, ker sva se meli tolk za zment...Zdj rajš hodva sam na kavo...brez teka!

Letos sm zelo zgodi spomladi začela teč...sama...tko ene 6-7 km...v naravi...super filing....

Rajš tečem sama....če mam slab dan, tečem bol počas, če se mi da, full hit, lahk kj skrajšam, grem kadar hočem.....

Js sm bol za solo tek....(kdaj pa kdaj se pa ne bi branla kazga nice spremljevalca x:Ix
I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it!

#12 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. september 2006, 16:23

jaz sem tud bl za solo tele scene, zarad vsega kar omenjas.
Tempo drugacen pa tud men se ne da cvekat, ko se rekreiram, se rada posvetim tistemu, kar delam.

Eni pa se tko pac lazje spravijo. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#13 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 25. september 2006, 19:20

Evo me x;)x
Dobra tema ja, pa se kratka, tako da sem lahko vse prebrala brez glavobola x:o)x

Ja, jaz sem navdušena tekačica. Enostavno obožujem tek. Najbolj zato, ker me totalno sprošča.
Letos mi bo LJ maraton ze drugic ušel :o|o: Sam tokrat je dober razlog ( bi me vsi, dohterji, domači in prijatelji okol ušes, če bi se naprezala tolk )....Ga pa res pogrešam in čim mi bo dovoljeno, bom spet začela. Sicer čisto na easy od začetka, potem bom pa prišla v staro formo ( vem, verjamem vase ). Zanimivo mi je, kako hitro sem "zgubila mišice"...kako je bilo telo navajeno na tisto rekreacijo...pustimo to.

Teči s partnerjem. Prav veliko izkušenj nimam, ker večino časa tečem sama ( s psom, no ), v Lj se je pa zgodilo, da sem šla s prijateljico, ki je imela pri teku "manj kondicije" kot jaz. To zna biti problem...ujeti od nekoga tempo + da je vse skupaj tudi tebi všeč...Midve sva tekle tako, da sva najprej skupaj, potem sem pa še sama...Prav tako sem tekla še s družinskim prijateljem ( ki ima za sabo maratone IN kolesarske maratone - Franja in podobne ), kjer se je moral pa on meni prilagajat...

Torej tudi če jemljem tek kot sprostitev, točno vem, kakšen tempo mi ustreza...
KO bom spet začela, bo spet počasi sicer...in najbrž bi bilo celo fajn met partnerja, s katerim bi mogoče umes kej tudi spregovorila ( da ne bi sama sebe preveč naprezala in zahtevala preveč )....čeprav ni to v moji navadi.
Sicer mi je pa vseeno, če kdo zraven teče x;)x Ne morem pa vedet, ker kot pravim, s partnerji nimam izkušenj preveč...
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#14 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 25. september 2006, 22:36

Tek je le za sprostitev, drugače se ukvarjam z velikimi športi, vendar je govora o tek partnerju/partnerici.


Jaz imar sicer raje male športe, ampak ker je govora o partnerju/ici vam tega ne izdam xrolleyesx

xrainbowx

tek je združitev tlesnega z duhovnim... vzdržljivostni športi na sploh... kot meditacija... jaz ne morem biti v lotusu celi dan, lahko pa tečem ali poganjam kolo... in če se dovolj dolgo ganjam x?x ... ja, tut Budho sem že videl x:Dx x:Dx x:Dx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#15 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 25. september 2006, 22:39

:sori: bogi, a zato se tak nečloveško matraš, da bi dosegel ekstazo...

***ne maram tečt, ne hodit, ne z biciklom v tandemu, to sam skok s padalom x:o)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#16 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 25. september 2006, 22:43

***ne maram tečt, ne hodit, ne z biciklom v tandemu, to sam skok s padalom x:o)x


O jaz pa ne, kako sva si različna x:px

x;)x
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#17 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 25. september 2006, 22:46

x:Dx :palec: ti privoščim, sam da uživaš

xcivx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#18 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 25. september 2006, 22:58

Ko le noč je z nama, ko lalalalala... pa želima isto si oba... :sleeping: :sleeping: :sleeping:

x:Dx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#19 lukablue

lukablue
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 27

Objavljeno: 26. september 2006, 00:36

Hja po trenutnih pričevanjih se nagibam, da bom še vedno "kar sam tekel" , vsaj mislim. Tko, da, če vidite koga, ki teče po poti spomina in tovarištva od koseškega bajerja tam do rožne ali biotehniške z zelenimi slušalkami v useših, potem se lahka vsaj pozdravimo. Hehe

#20 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 26. september 2006, 00:51

Vsak teče svoje življenje vedno sam.

#21 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 26. september 2006, 07:02

Hja po trenutnih pričevanjih se nagibam, da bom še vedno "kar sam tekel" , vsaj mislim. Tko, da, če vidite koga, ki teče po poti spomina in tovarištva od koseškega bajerja tam do rožne ali biotehniške z zelenimi slušalkami v useših, potem se lahka vsaj pozdravimo. Hehe

jz sm včas s kolegico laufala... pa sem zdej nekak tut pršla do tega da mi je bl fajn če sama laufam. mam čas zase xsrcx
sej drgač maš pa tut tekaški forum, tm se bo zih kdo najdu k ti je podoben pa lahk skup probata x;)x :palec:
spet se mi je na bolš poslabšal

#22 lukablue

lukablue
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 27

Objavljeno: 26. september 2006, 10:23

aiwa: hvala za to informacijo.

#23 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 26. september 2006, 15:07

najraje tečem sama in s svojimi mislimi xsrcx

#24 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 26. september 2006, 15:14

Hja po trenutnih pričevanjih se nagibam, da bom še vedno "kar sam tekel" , vsaj mislim. Tko, da, če vidite koga, ki teče po poti spomina in tovarištva od koseškega bajerja tam do rožne ali biotehniške z zelenimi slušalkami v useših, potem se lahka vsaj pozdravimo. Hehe

evo, to traso sem jaz pogosto tekel pretekla 3 leta sam ali s cimrom...med študijem sem stanoval zelo blizu bajerja, pri merkatorju na Podutiški...nisem pa šel do biotehniške, ponavadi samo od bajerja do ceste, ki prekriža pot Spomina in tovarištva ter nazaj...za dobre pol ure teka x:)x
če mi uspe nadaljevati s študijem v Lj., se bova pa zihr kdaj srečala x;)x xokx
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#25 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 26. september 2006, 15:17

Hja po trenutnih pričevanjih se nagibam, da bom še vedno "kar sam tekel" , vsaj mislim. Tko, da, če vidite koga, ki teče po poti spomina in tovarištva od koseškega bajerja tam do rožne ali biotehniške z zelenimi slušalkami v useših, potem se lahka vsaj pozdravimo. Hehe


če bom jaz tolk pridna, da se spet mal v superge spravim, se znava pa srečat. Grem ravno v nasprotno smer. xDDx
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0