Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Tek-partner


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
42 komentarjev na to temo

#26 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 26. september 2006, 15:45

Hm moje izkušnje s tekom v dvoje... Če sem šla s prijateljico, sem jo pustila 1 km zadaj,pa se je potem mulila. Šla sem tečt tud z enim kolegom enkrat, ki je pa še za fanta ful hiter in ima ful kondicije, tako da ko sem ga dohajala mi je blo na koncu ful slabo. Ko sem pa tekla z enim kolegom, ki je kondicijski trener taekwondoistov (sreča ne treniram več x:Dx ) sva pa tekla ob štirih zjutraj vsak dan in po enem tednu sem bila tako izmučena, da nisem mogla niti en km pretečt, pa sem drugače imela kar kondicijo in sem sama tekla 6x tedensko vsaj eno uro, ampak svoj tempo. Tako, da sem potem vedno raje sama tekla, najraje s polarjem. Potem sem začela tečt s sedanjim fantom, ampak on raje zvečer, jaz pa zjutraj.

Zaključek torej: raje tečem sama in svoj tempo in da se mi ni treba nikomur prilagajat. Pravzaprav- sedaj imam probleme s koleni. obraba hrustanca, tako da ne tečem več, ampak kolesarim. Ponavadi kolesarim s fantom, se manj občutijo razlike kot pri teku, pa bolje je za kolena.

#27 lukablue

lukablue
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 27

Objavljeno: 26. september 2006, 19:12

No, če boš kdaj za kakšen tek v dvoje sporoč.

#28 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 4. oktober 2006, 15:51

mene je zdaj en kolega prepričal, da greva zvečer laufat .. ma če je meni tega dejansko treba ... xrolleyesgx

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#29 lukablue

lukablue
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 27

Objavljeno: 5. oktober 2006, 08:06

Your body is your temple! Pusti mu, da ti pusti čim dlje živeti ;)

#30 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. oktober 2006, 09:51

kako je Lukec? si ze nasel tekpartnerja/ko? xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#31 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 8. oktober 2006, 20:24

Your body is your temple! Pusti mu, da ti pusti čim dlje živeti ;)



brez skrbi. sem ugotovila, da med tekom crkuje, tako da bom opustila to torturo.

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#32 lukablue

lukablue
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 27

Objavljeno: 10. oktober 2006, 21:51

kako je Lukec? si ze nasel tekpartnerja/ko? xDDx



Ne nobenega partnerja/ke zaenkrat. Te dni bolj tko tečem, a takrat sam, kmalu bo potrebno v telovadnico iti in takrat pride tema "gre kdo badminton"? hehe, no zanekrat še tek :)

#33 Tanci

Tanci
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 847

Objavljeno: 10. oktober 2006, 23:33

Tudi jaz raje tečem sama ... Včasih sicer grem s katero od prijateljic, a ker imam, glede na to, da se skozi vse leto ukvarjam s telovadbo, takšno in drugačno, več kondicije, dovolim, da ta prijateljica vodi tempo, a se mi zdi tisto bolj mučenje, ker gre prepočasi :inocent:

Tek je čas, ko pustiš, da tvoje misli poletijo visoko pod nebo, se na novo sestavijo in uredijo ... tek je čas, ko si resnično lahko sam s sabo ... x:)x no ja, kadar sem pri sorodnikih in se odločim za nekaj kilometrov teka, s seboj z veseljem vzamem psa :palec:

solo badmintona pa še nisem prakticirala :inocent: xsmx

... nočem obljub, le iskren obraz, le iskren obraz ...

Objavljena slika

#34 lukablue

lukablue
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 27

Objavljeno: 11. oktober 2006, 09:29

Lepo povedano kaj ti predstavlja tek, osebno me bolj sprošča in šport mi predstavlja pobeg v drugo dimnezijo, kjer ni vsakdanjih skrbi, obveznosti, seveda je vse to časovno omejeno, namreč teči ne morem v nedogled.

#35 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 23. oktober 2006, 08:30

Jst najraje tečem sama, ker se itaq tok zadiham , da od odružbe nimam nič, oz. nimajo nič od mene, ker se ne morem pogovarjat. Če pa že nisem zadihana od teka, pa sigurno ratam, če se pogovarjam zraven. Tako imam najraje da sem sama s svojimi mislimi in mi čisto paše x^x . Sploh, pa tečem na vsake qatre xrolleyesx . Zdele sem spet v fazi, ko se spravljam. :o|o: x;)x
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#36 devetka

devetka
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 3. november 2006, 12:12

Najraje tečem s prijateljico, če sem sama mi nekak prehitro zmanjka volje

#37 Spela1919

Spela1919
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 17. november 2006, 12:29

to devetka
+1

#38 seal

seal
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 688

Objavljeno: 18. november 2006, 17:05

js bi pa mel tek partnerico x:)x tako k bi z ritko migala pred mano x:Dx x:px za boljšo motiviranost :inocent: x:o)x
honor and respect

#39 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 19. november 2006, 00:30

Seal :palec:, to bi bla želja vsazga ta pravga tekača x;)x, bi šel večkrat na teden laufat x:Dx, motivacija je pomembna x^x
Izvukao je na kraju svog izlaganja.

#40 seal

seal
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 688

Objavljeno: 21. november 2006, 11:07

eno psičko nabavit...


ja jo mam, sam se mi preveč smil, da bi jo tok gonu okol... x:Dx
honor and respect

#41 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 21. november 2006, 21:24

A bejži no, veš kok kužki uživajo v teku pa še zdravo je za njih da se zgonjo mal xrolleyesx kar vzem jo sabo naslednjič, boš videl da bodo kuj bejbe začele okol tebe laufat k je tok luštkana kosmatinka pa se boš nagledal ritk ... x;)x
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#42 seal

seal
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 688

Objavljeno: 22. november 2006, 21:24

ma sm se hecal, ne rabm še prde pred sabo met x:Dx
honor and respect

#43 crna_puma

crna_puma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 436

Objavljeno: 25. november 2006, 17:02

raje vedno tečem sama, ker:
* se posvetim samo svojmu telesu in tempu (niso mi potrebna prilagajanja v primeru, da pride do kakšne pauze itd.)
* se koncentriram samo na dihanje (in ne na to, ali sem prehitra itd)
* če je šla kakšna prijateljica z mano, se je vedno hotela pogovarjat (kar mi med tekom sploh ne paše ... ker takrat hočem ravno izklopit miselni pretok in se samo na dihanje usmerit)
* če sem šla s kakšnim prijateljem, je kr hitro postalo tekmovanje (heh)
* v bistvu itak takrat grem v naravno in hočem se prezračit in mi vibracija mimoidočih ljudi včasih deluje moteče, kaj šele da nekdo z mano teče ...
* je pa res, da nikol nisem imela problemov z motiviranjem sebe za tek. Tako da bi mogoče osebam, ki potrebujejo nekoga za lažji zagon, bilo bolj praktično teči s kom.








Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0