Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ni pomembno le to, kar imamo na krožniku


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
3 komentarjev na to temo

#1 alena

alena
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 97

Objavljeno: 18. julij 2002, 01:00

En lep primer za to je menza, v kateri jem, ko sem v službi. V njej dela en tako s srcem in dušo predan kuhar, da je meni, ki sem vegetarianka tam veliko stvari dobrih. Tudi rad mi kaj priporoča, ali odsvetuje in mi zaradi njega veliko bolj tekne, kot sicer. Zahvaljujem se mu tule preko energetskih vibracij!

Drugače imamo pa mi doma navado, da se vsi trije primemo za roke, se nasmehnemo in v mislih zahvalimo za hrano in potem čakamo, da najin mali sine, ki še ne zna govoriti, blekne kakšno "osebno molitev" in pol ful z veseljem in nasmejani pojemo. To je res DOBER tek!

#2 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 19. julij 2002, 01:00

ojej, rs ste Zdrava družina:)
morda mi uspe kaj takega nardit˙

pokowc

#3 marta

marta
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 27

Objavljeno: 19. julij 2002, 01:00

En lep primer za to je menza, v kateri jem, ko sem v službi. V njej dela en tako s srcem in dušo predan kuhar, da je meni, ki sem vegetarianka tam veliko stvari dobrih. Tudi rad mi kaj priporoča, ali odsvetuje in mi zaradi njega veliko bolj tekne, kot sicer. Zahvaljujem se mu tule preko energetskih vibracij!

Drugače imamo pa mi doma navado, da se vsi trije primemo za roke, se nasmehnemo in v mislih zahvalimo za hrano in potem čakamo, da najin mali sine, ki še ne zna govoriti, blekne kakšno "osebno molitev" in pol ful z veseljem in nasmejani pojemo. To je res DOBER tek!

ALELUJA!

#4 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 5. januar 2004, 21:11

Od sosednje mize je prijetno zadišalo. Povabilo, naj se pridružim, me je navdušilo, vendar nisem prisedel. Na bogato tapeciranem stolu sem opazil polno mastnih madežev. x8Dx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0