Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

seks s prostitutko


  • Prijavi se, če želiš komentirati
388 komentarjev na to temo

#1 lubenica

lubenica
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 58

Objavljeno: 6. oktober 2006, 14:19

me zanima vaše mnenje in če ma kdo izkušnje...pač sem pred nedavnim izvedela za eno osebo,ki mi je nekoč veliko pomenila,da ful zahaja v bordele...pa recimo da je ta človek na dokaj pomembni poziciji...
jaz osebno ne podpiram tega,pa res nisem konzervativka,vem pa da imajo nekateri psihične težave in da ne morejo drugač,kot pa s prostitutko...mogoče je bila že kje ta tema objavljena,ampak je nisem zasledila...
torej kaj porečete na tipe ki tja zahajajo in na nasploh na te prodajalke...

#2 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 6. oktober 2006, 15:14

sicer nisem najbolj primerna oseba za tole temo, pa vseeno :

sam nisem nikoli šel k prodajalki "ljubezni" in ne nameravam tega nikol naredit (zarečenega kruha se največ poje x:Ix )
zakaj bi plačeval za nekaj, kar mi kot spolnemu bitju že po naravi pripada? In sicer še vedno zastopam stališče, da brez vpletene ljubezni seks ni tisto, kar bi moral bit. Če se pa razvije zaljubljenost do tiste prodajalke ljubezni, potem sem ga pa naj.... in to fejst :switz: :vio:

kaj si mislim o teh prodajalkah? Če jim je to delo v veselje, naj ga opravljajo. Žal mi je za tiste punce, ki jim je to delo edini vir preživetja, pa čeprav ga sovražijo in se počutijo marginalizirane. Še bolj žal mi je pa za vse, ki to počnejo pod prisilo (ponavadi tujke iz vzhodne evrope). :sori:
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#3 lubenica

lubenica
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 58

Objavljeno: 6. oktober 2006, 15:37

ja cashy tudi jaz sem tvojega mnenja edino s to razliko,da jaz teh žensk ne spoštujem...to ni zame nobeno služenje denarja,seveda sočustvujem s tistimi puncami,ki so v to prisiljene ampak sem mnenja da se vse da če se hoče in da se tud one lahko potegnejo iz tega...in niti ne spoštujem tipov,ki gredo k prostitutki...mislim vsak si lahko poišče bejbo za take in take variante...če pa že hoče plačevat,pa naj si omisli ljubico,pa njej fila denar bo vsaj ena lačna usta rešu,ne pa direkt za seks plačevat...ajde če že hoče kdo pač probat,naj proba,ampak ne pa da je skor vsak teden tam,al pa ko gre na poslovna potovanja v druge države,obvezno it po podpisu poslovnih pogodb in večerji,še pa na desert v bordel...taki tipi so pa podn od podna...

#4 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 6. oktober 2006, 18:06

:8): če nič ne čutiš in se potem ne videvata več :8): ti lahko tudi plača.... nebi blo nič narobe. :palec: sploh. kvečjemu prav.

jou, jaz mislim enako.

#5 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 6. oktober 2006, 18:31

:vragec:

zakaj pa avtobus plachujete, che lahko shtopate? x:Dx x:Dx x:Dx

zlomk....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#6 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 6. oktober 2006, 20:33

večina moških seksa s prostitutkami, pa se ne zavedajo tega :vragec: sej ka je pa to drujga, k je treba bejbiko na večerje in pijačke vozit, jim darilca nost in rožce, kako cunjico kdaj kupit.......pol pa da noge narazn k se že spdob da jih :xx!: pa tud u dalj cajta trajajočih zvezah si ponavadi morte deci kupovat seks....z lepim obnašanjem, pomivanjem posode........svašata :xx!: k da je to kej drujga, ona vsak direkt pove dej mi deset jurju pa bo in ne traumira in ni čustvenga in onakega izsiljevanja in podobnih solat......tko da tist k prav da jih ne spoštuje al biloka, naj pr seb tud mal preštudira :o|o:

babe fuj :xx!: včas mi je kr nerodno da spadam v to vrsto :o|o:
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#7 nols

nols
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 714

Objavljeno: 6. oktober 2006, 20:38

haha..zadnja dva komentarja (aakhut pa Todika) :palec: :palec:
samo js pa še nisem probal. pa mi en prjatu skos najeda, da nej grem z njim na prostitukte, da ga zanima kako to je x:Dx
sam ne hvala! pa tud če bom mel tako babo, kot todika prav..ne hvala! adijo miška, sej si bla super dok je trajal xDDx xsrcx
izsiljevat se pa ne pustim.

#8 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 6. oktober 2006, 20:38

:vragec:

todika... x:Dx :palec: :palec: x:o)x

zlomk...tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#9 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 6. oktober 2006, 20:41

večina moških seksa s prostitutkami, pa se ne zavedajo tega :vragec: sej ka je pa to drujga, k je treba bejbiko na večerje in pijačke vozit, jim darilca nost in rožce, kako cunjico kdaj kupit.......pol pa da noge narazn k se že spdob da jih :xx!: pa tud u dalj cajta trajajočih zvezah si ponavadi morte deci kupovat seks....z lepim obnašanjem, pomivanjem posode........svašata :xx!: k da je to kej drujga, ona vsak direkt pove dej mi deset jurju pa bo in traumira in ni čustvenga in onakega izsiljevanja in podobnih solat......tko da tist k prav da jih ne spoštuje al biloka, naj pr seb tud mal preštudira :o|o:

babe fuj :xx!: včas mi je kr nerodno da spadam v to vrsto :o|o:


Aakhut...he he he :palec: :palec:
Todika....CARICA....BRAVO :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec:

Pa se mi ni dal komentirat Kešija pa Lubenico xrolleyesx :xx!: ...ker se mi neda razpravljat o tako neumno napisanih izjavah, še bolj pa o taki miselnosti...... :xx!:

Ne pol v drugih temah natepavat neki o strpnosti pa kako vse razumete pa, bla, bla, bla......

Sploh pa če ne poznate niti malo teh zadev ne tako ne drugače (ozadja....)....sploh pa ti Keši, k ga namakaš sam v vodo..... xrolleyesx


#10 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 6. oktober 2006, 20:42

:vragec:

najstarejša obrt pa tak grdo o njej govorite... ccc

to je tak k v vsaki obrti...maš pocarje pa maš umetnike svoje obrti....

xcivx sem čist pod vtisom...zdajle bil en fajn film o moškem , ki se je s to obrtjo preživljal, sam stanovanje je rabu...kjut xsrcx


***

trudi zdaj si pa že malo tečn s tem namakanjem....prav res....dej mal ustav konje, važn da ga ti ne v vodo....
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#11 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 6. oktober 2006, 20:44

.....aja ti frut of de lum (lubenica), kaj pa je zate prostitutka, al pa nekdo k se prostituira......nekdo, k se prodaja za denar ??

Potem si tudi ti, če kaj kdaj delaš in zatop dobiš plačilo.....vsi se prodajamo za denar.....eni za mal več drugi za manj.....vedno prodajamo sebe, svoje znanje, svoje sposobnosti...


#12 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 6. oktober 2006, 20:47

ja no x:Dx tko je a ne.......pa itak mi gre že na živc vso to poveličevanje ljubezni in tega....kt da je folku res tolk težk priznat da se lohk da nekdo tud samo enostavno dol in ni nujno bolan zato :vragec: in zj lohk se matraš tam cev večer z eno bejbo in ji pijačke kupuješ in greš pol s trdimu domov, al pa reskiraš tist keš in dija x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#13 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 6. oktober 2006, 20:52

večina moških seksa s prostitutkami, pa se ne zavedajo tega :vragec: sej ka je pa to drujga, k je treba bejbiko na večerje in pijačke vozit, jim darilca nost in rožce, kako cunjico kdaj kupit.......pol pa da noge narazn k se že spdob da jih :xx!: pa tud u dalj cajta trajajočih zvezah si ponavadi morte deci kupovat seks....z lepim obnašanjem, pomivanjem posode........svašata :xx!: k da je to kej drujga, ona vsak direkt pove dej mi deset jurju pa bo in ne traumira in ni čustvenga in onakega izsiljevanja in podobnih solat......tko da tist k prav da jih ne spoštuje al biloka, naj pr seb tud mal preštudira :o|o:

babe fuj :xx!: včas mi je kr nerodno da spadam v to vrsto :o|o:

xsmx :palec: :palec:

so true. :inocent: ampak nobena bejba ne bo tega priznala, da se obnaša kot prostitutka. x:Dx

#14 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 6. oktober 2006, 20:54

ja no x:Dx tko je a ne.......pa itak mi gre že na živc vso to poveličevanje ljubezni in tega....kt da je folku res tolk težk priznat da se lohk da nekdo tud samo enostavno dol in ni nujno bolan zato :vragec: in zj lohk se matraš tam cev večer z eno bejbo in ji pijačke kupuješ in greš pol s trdimu domov, al pa reskiraš tist keš in dija x:Dx


Mal nas je takih, k to vsaj razumemo x:px x;)x

In pol uno sadje od lubenice napiše, da ni konzerva al konzervativna in v istem stavku doda, da to lahko počne, samo nekdo k jje mal psihično mim xrolleyesx xrolleyesx ....pol so v večini taki na svetu in če mal obrnemo zadevo je večina normalno in ostali ne....torej teb bejba kaj fali x:Dx ...mah ne da se mi razpravljat k me v bistvu briga kaj si kdo misli o tem, je pa moje mnenje, da tako mislijo tisti k niso v lajfu še nč spoznal niti probal, še manj doživel....njihovo doživetje je ka unmu v cerkvi potisnejo jurja zato, da do poroke nebodo vidl nage beybike in bodo pol prosvetljeni in nevem kakšni še....heh....

Ker očitno niti približno ne vejo nekateri zakaj drugi to počnejo na tej ali oni strani......


#15 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 6. oktober 2006, 20:55

:o|o: tipčki pa bodo x:o)x

xsmx :palec: :palec:

so true. :inocent: ampak nobena bejba ne bo tega priznala, da se obnaša kot prostitutka. x:Dx


....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#16 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 6. oktober 2006, 20:57

:eek: Če bi vaju kdo slišal x:Dx

:o|o: tipčki pa bodo x:o)x

Ne mislim tebe, onidve :o|o: x:Dx

#17 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 6. oktober 2006, 20:57

je pa moje mnenje, da tako mislijo tisti k niso v lajfu še nč spoznal niti probal, še manj doživel....njihovo doživetje je ka unmu v cerkvi potisnejo jurja zato, da do poroke nebodo vidl nage beybike in bodo pol prosvetljeni in nevem kakšni še....heh....
Ker očitno niti približno ne vejo nekateri zakaj drugi to počnejo na tej ali oni strani......

Objavljena slika

#18 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 6. oktober 2006, 20:57

'Trudi'


xcivx bingooooo

zato morš met velik IQ pa mnogo izkušenj x:o)x tam pri šestdesetih, a nje x:o)x


***

brez veze, nehaj že pussijasto zjat na mlajše od sebe, starina levja...
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#19 nols

nols
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 714

Objavljeno: 6. oktober 2006, 20:58

Trudi lahko bi bil tud ti mal bolj strpen (do cashyja recimo), ker če je kdo na tem forumu strpen pa razumevajoč, mislim, da je cashy najbolj.
sta si pač popolnoma različna. zakaj ga moreš zdej odganjat pa dajat ene "ponižujoče" izjave z njim v zvezi. mogoč bi se lahko spomnu vsaj kej komičnga. x;)x da bi se nasmejal ne pa sam ponižvat ljudi.
če ga pač tok ne moreš videt ga dej pa na ignore, ker res ne vem zakaj ne bi on smel povedat svojga mnenja tko kot ti. sam on je to naredu na čist (za kogarkoli) nežaljiv način.
komentiraj seks s prostituko..mogoče svoje izkušnje..ostale pa pusti pri miru. razen če ne pokažejo zanimanja do tega, da bi analiziral njihovo življenje/odnos do tega.

#20 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 6. oktober 2006, 20:59

mah...itak je prevč vtikovanja v druge na vseh področjih...men pa dol visi č za koga vem....tud za babe vem k dejansko so kasirale....pa kaj zaj...pač klinc......in če mi je bil nekdo kul, zj ko sm zvedla da je plaču eni bejbi neki keša, jo nabrisu in šu damu-nikome ništa, a zj ga nej pa po strani gledam...... xrolleyesx če bi se vsak zase brigu vsaj pol tolk kt se za druge, takileh tem sploh nebi rabli :o|o:
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#21 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 6. oktober 2006, 21:02

:
Ne mislim tebe, onidve :o|o: x:Dx




:vragec: Vem, ne jem tvoje soli, pa še stara sem x:o)x

xzzzx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#22 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 6. oktober 2006, 21:03

klinc......in če mi je bil nekdo kul, zj ko sm zvedla da je plaču eni bejbi neki keša, jo nabrisu in šu damu-nikome ništa, a zj ga nej pa po strani gledam...... xrolleyesx če bi se vsak zase brigu vsaj pol tolk kt se za druge, takileh tem sploh nebi rabli :o|o:

če je tip osamljen in se hoče met fajn, pa nima pravega pristopa do bejbik, da bi spoznal kako po "normalni" poti, zakaj pa ne. osamljeni majo ponavadi itak preveč denarja in si z denarjem kupujejo zabavo, človeško bližino ... pa čeprav za par urc ... bolje išta nego ništa.
in če je dečva v finančni stiski, zakaj pa ne. in če si uzavesti, da s tem ne prodaja sebe in proba uživat v seksu, why not, toliko bolje zanjo.

#23 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 6. oktober 2006, 21:05

tko da tist k je prpravlen mi pridt pečico spucat pa okne pomit bo doživu seks stoletja :vragec: xcivx x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#24 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 6. oktober 2006, 21:06

mah...itak je prevč vtikovanja v druge na vseh področjih...men pa dol visi č za koga vem....tud za babe vem k dejansko so kasirale....pa kaj zaj...pač klinc......in če mi je bil nekdo kul, zj ko sm zvedla da je plaču eni bejbi neki keša, jo nabrisu in šu damu-nikome ništa, a zj ga nej pa po strani gledam...... xrolleyesx če bi se vsak zase brigu vsaj pol tolk kt se za druge, takileh tem sploh nebi rabli :o|o:

Jaz sem jih vedno samo opazoval, po Moskwi, Waršavi, Pragi, Hamburgu, Milanu, Portorožu ... lepe so že x:Ix :inocent: x:Dx

#25 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 6. oktober 2006, 21:09

:8): aja..zdaj smo pa pri visoki duhovnosti...

kaj pa ljudje ki so hendikepirani...s tako ali drugačno telesno okvaro, poškodbo, ....pa zaradi tega onemogočeni v kolikor toliko normalnih socialnih stikih....

v tujini gre to na račun zdravstvene zavarovalnice....

temu se reče blagor za človeka x^x

tko da tist k je prpravlen mi pridt pečico spucat pa okne pomit bo doživu seks stoletja :vragec: xcivx x:Dx



:8): bemu a je akcija al sezonska razprodaja x:o)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0