Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Bioterapija na daljavo


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
10 komentarjev na to temo

#1 brea

brea
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 8. oktober 2006, 10:25

Živjo !

Takole - nujno potrebujem bioenergetika, ki zdravi na daljavo oz. preko slike. Pa prosim, ne me pošiljat na branje vseh tem o bioenergetikih, ker je ogromno napisanega. Na iskalniku mi je pač vrglo ven tale forum x:)x . In res nimam časa vsega prebrati, pa še strani mi počasi odpira da je za pop****t :o|o: .
Zato lepo lepo prosim, če mi kdo lahko pomaga in me informira o komu, ki to počne ( pa da ni šarlatan seveda x;)x )

Thx xsrcx

#2 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 9. oktober 2006, 11:57

Živjo !

Takole - nujno potrebujem bioenergetika, ki zdravi na daljavo oz. preko slike. Pa prosim, ne me pošiljat na branje vseh tem o bioenergetikih, ker je ogromno napisanega. Na iskalniku mi je pač vrglo ven tale forum x:)x . In res nimam časa vsega prebrati, pa še strani mi počasi odpira da je za pop****t :o|o: .
Zato lepo lepo prosim, če mi kdo lahko pomaga in me informira o komu, ki to počne ( pa da ni šarlatan seveda x;)x )

Thx xsrcx


Bo lažje, če boš navedla, za kaj gre. Iz posta ni razvidno, ali ga potrebuješ ti, ali kdo drug. In če gre za koga drugega, je prav mogoče, da omenjaš delo na daljavo zato, ker dotični ne želi sam k bioenergetiku oz. si ne želi sprememb. Če je situacija takšna, takoj podpišem, da ne bo uspešen nihče.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#3 brea

brea
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 9. oktober 2006, 18:01

Imaš prav nosorog, podrobnosti so včasih res pomembne x:)x . Bioenergetika potrebujem jaz za mojega kužka. In ker bi bila daljša vožnja zanj preveč stresna, potrebujem nekoga, ki bi terapije izvajal preko slike.
Tako, pa sem povedala, ampak močno dvomim, da bo sedaj kaj bolje. Še vedno ne vem za nikogar :sori:

Vseeno hvala že zato, ker si vprašal x:)x

#4 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 9. oktober 2006, 18:22

Imaš prav nosorog, podrobnosti so včasih res pomembne x:)x . Bioenergetika potrebujem jaz za mojega kužka. In ker bi bila daljša vožnja zanj preveč stresna, potrebujem nekoga, ki bi terapije izvajal preko slike.
Tako, pa sem povedala, ampak močno dvomim, da bo sedaj kaj bolje. Še vedno ne vem za nikogar :sori:

Vseeno hvala že zato, ker si vprašal x:)x


Optimalna varianta za ta primer je Dominika Štabuc (041 740 811). Bejba je veterinarka in hkrati ena redkih zdravilk z licenco.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#5 brea

brea
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 9. oktober 2006, 18:37

Sedaj sem pa malo zmedena. Zdravilka kot veterinarka ali kot bioterapevtka? :inocent: Da ne bom kakšnih traparij blebetala po fonu x:Dx . Ker veterinarja že imam, ampak ne zadošča.
Sem si pa zapisala tole cifro, najlepša hvala xsrcx

Aja, kaj pa naj rečem, kje sem dobila njeno cifro? Od nosoroga ne morem reči :)

To temo je popravil/a brea: 9. oktober 2006, 18:40


#6 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 9. oktober 2006, 19:56

Sedaj sem pa malo zmedena. Zdravilka kot veterinarka ali kot bioterapevtka? :inocent: Da ne bom kakšnih traparij blebetala po fonu x:Dx . Ker veterinarja že imam, ampak ne zadošča.
Sem si pa zapisala tole cifro, najlepša hvala xsrcx

Aja, kaj pa naj rečem, kje sem dobila njeno cifro? Od nosoroga ne morem reči :)


Mislim, da sem napisal povsem jasno. Dominika je veterinarka + bioterapevtka. Reci, da ti je dal cifro Tadej.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#7 Izraz

Izraz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 992

Objavljeno: 9. oktober 2006, 19:58

Brea, tole berem izgleda ne slučajno. x^x

Daj slikico tvojega kužka pošlji na OS, pa bom naredila kar lahko.

Kužki so moja "specialiteta". Povej mi še kaj več o stanju, pa bo.

Naredim z navečjim veseljem, ker kužki so kužki, tudi preko vrste. x;)x xsrcx
Kako čemo? Lako čemo.

#8 brea

brea
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 9. oktober 2006, 20:41

Mislim, da sem napisal povsem jasno. Dominika je veterinarka + bioterapevtka. Reci, da ti je dal cifro Tadej.

lalala


Oprosti, saj si res napisal jasno. Ne vem več, kje se me glava drži.
Hvala, Tadej x:)x


Brea, tole berem izgleda ne slučajno. x^x

Daj slikico tvojega kužka pošlji na OS, pa bom naredila kar lahko.

Kužki so moja "specialiteta". Povej mi še kaj več o stanju, pa bo.

Naredim z navečjim veseljem, ker kužki so kužki, tudi preko vrste. x;)x xsrcx


O, hvala tudi tebi xsrcx

#9 ZVEZANI

ZVEZANI
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 179

Objavljeno: 10. oktober 2006, 21:29

boh pomahaj x:Dx

#10 brea

brea
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 10. oktober 2006, 22:10

Iz tvojih ust v božja ušesa x;)x

#11 BioquantumMedical

BioquantumMedical
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 21. februar 2015, 12:33

Zdravljenje z bioenergijo na daljavo.


1660535_665986846772638_8803819734006096

 

Bioquantum d.o.o.

Savska cesta 10

4248 Lesce

Slovenia

 

Tel: 031 494 620

Mail: info@bioquantum.org

Web:  www.bioquantum.si

 

Facebook-icon.pngGooglePlus-icon.pngYoutube-icon.pngPinterest-icon.pngTwitter-icon.pngVimeo-icon.png





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0