Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Astralna projekcija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
185 komentarjev na to temo

#101 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 9. november 2006, 16:27

pred spanjem si nič ne govorim ... le prosim, da bom imela vsaj to noč miren spanec.

ko pa sem v sanjah in sem budna... prej nikol ni bilo neke frke, vedno me je vodilo ... zdaj pa sem kr prepuščena sama sebi in ne vem kaj naj in kam naj, vedno pa si ponavljam (odkar so se te scene začele): vedno lahko prekinem (kao ni bojazni), pa kljub temu imam občutek, da sem se za las rešila.
Mislim, da bi morala zaustavit ali it počasneje ... ker me vsrka (očitno je premočno) ...

Pojma nima o astralni projekciji, a se mi je pojavilo vprašanje: SI PREPRIČANA, DA TO KAR TE NAPADA NI DEL TEBE?
V smislu: nekaj nezavednega česar nočeš videti, pred čimer bežiš, pa potem med spanjem pride na plan ...
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#102 crna_puma

crna_puma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 436

Objavljeno: 9. november 2006, 16:44

Hm, zanimivo -- no, morda tebi ni toliko. Sem imel podobne borbe. Pravzaprav lahko samo ponovim, kar sem že napisal: moraš biti osrediščena in zaupati v Božansko (ali če kako drugače imenuješ Boga, Krišno, Ahala, Jahveja -- je vseeno), da vzdržiš. Borba je borba. Takrat nisem nič storil, da bi se napadi nehali nasplošno. Nisem jih priklical, niti jih nisem zaustavil. So se pač končali, kdo ve zakaj.

Če sem šel namensko v astral? Sem hotel iti, a tega preprosto še ne znam, čeprav sem velikokrat poskušal in je to dejansko bil in je še vedno moj namem. A ne gre. xnckrivx

Srečno. x;)x

P.S.: Več kot je svetlobe v človeku, več napadov astralnih in drugih vampirjev bo doživljal.



to me je nekak zmedlo ... ker ti si želiš potovati po astralu, jaz ne.

v zadnjem 'napadu' sem se uspela dvigniti, kot da bi se spomnila na Boga in to me je rešilo ... vendar ravno ko sem se vračala nazaj ... me je spet nazaj potegnilo not in spet se je nadaljevalo začeto samo v drugi obliki. In to je trajalo celo noč ... pobegnem z ukano in preden se zbudim me vrne nazaj kr nekam in spet jovo na novo.

v bistvu pa sploh ne vem kdo so


Pojma nima o astralni projekciji, a se mi je pojavilo vprašanje: SI PREPRIČANA, DA TO KAR TE NAPADA NI DEL TEBE?
V smislu: nekaj nezavednega česar nočeš videti, pred čimer bežiš, pa potem med spanjem pride na plan ...


jap sem prepričana.


Crna puma, a ti kej delaš prizemljitev? Milsim, predno si se podala v to "avanturo"? Dej no, lepo nared vse od začetka (je v knjigi Brennan:Astralna proj.), celoten postopek zaščite/prizemljitve moraš izpeljat, ne neki na pol :o|o: Ne pravim, da bo pol boljše, sam verjetnost za to pa je ziher višja x;)x



to, da nisem ravno prizemljena mi je jasno.
Se pa v to nisem niti hotela podati, prej bi rekla, da me je podalo ...občutek imam da je to mogoče kak kanal odprt od prej ... pa vseeno treba se bo očitno začet ukvarjat s tem in hvala za naslov knjige.


#103 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 10. november 2006, 06:54

OMG! ti pa mas scene. Torej v sanjah si popolnoma zavedna ?
Brez podpisa

#104 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 10. november 2006, 09:59

to me je nekak zmedlo ... ker ti si želiš potovati po astralu, jaz ne.

Napadi nimajo veze z željo potovati po astralu ali ne, po moje. Se pač zgodijo.
Possible—but highly unlikely.

#105 crna_puma

crna_puma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 436

Objavljeno: 10. november 2006, 15:46

Torej v sanjah si popolnoma zavedna ?


jap.


Napadi nimajo veze z željo potovati po astralu ali ne, po moje. Se pač zgodijo.


hmm ...

enega dne bom že ugotovila.



#106 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 10. november 2006, 17:20

Amm, to ti pa zavidam, zavednost :vio: xDDx

Ker nimam izkusenj bom probal pomagat s svojimi firbcnimi vprasanji x:Dx

Zakaj se enostavno po zelji ne zbudis? Kaksna je tvoja kreativna vizualizacija v sanjah ? tako bi lahko vizualizirala sebe v svetlobni krogli ( vaja dela mojstra ). A je v sanjah prisotna praznina, kot prazen prostor, vakum ? Ali mislis, da tvoj strah deluje, kot lepilo za te zadeve ? IMHO ga vohajo, kot mravlje cuker. Kaj ce bi se nehala bojevat in uporabljat moc besede? pa ne za pregovarjanje z njimi ampak, kot pozitivno afirmacijo npr ? Kaksno je okolje v sanjah ?

..ce nisem prevec vsiljiv x:Ix
Brez podpisa

#107 crna_puma

crna_puma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 436

Objavljeno: 11. november 2006, 02:25

Amm, to ti pa zavidam, zavednost :vio: xDDx

heh, čemu zavidanje nečesa kar imaš tud sam?

Ker nimam izkusenj bom probal pomagat s svojimi firbcnimi vprasanji x:Dx



Zakaj se enostavno po zelji ne zbudis?

ko se v sanjah zgodi preklop sem tako vesela, da sem budna da skačem od sreče in potem se niti nočem kr takoj zbuditi ...razen če res ni zelo preveč ...

Kaksna je tvoja kreativna vizualizacija v sanjah ? tako bi lahko vizualizirala sebe v svetlobni krogli ( vaja dela mojstra ).

mislim, da se moram naučiti ravno fokusiranja pozornosti in umiritve ... zarad tega pozabim kaj bi vse lahko, pa nisem.
Isto kot se zgodi neka nepričakovana situacija, enostavno reagiraš in šele potem vidiš, kako vse bi lahko ragirala ... takrat pač deluješ ...hmmm nagonsko?



A je v sanjah prisotna praznina, kot prazen prostor, vakum ? Kaksno je okolje v sanjah ?

odvisno.

pri prejšnih (ta lepih x:Dx ) je nekdo drug povzročil mojo transformacijo in sem tako prišla v nek prostor, kjer je bil kdo mi poznan ali pa me je kdo vodil.
Tu ni praznine, je le močna vibracija in lepe čiste barve. Okolje kjer se odvija je od gozda, polja, ali pa kar sredi mesta, ali ob vodi, v savani, do obiska brata v grčiji ... razen enkrat, kjer sem se vrnila nekam - to okolje ne vem niti kako bi opisala,saj kljub temu, da je bilo zdaj, je zgledalo kot najbolj dovršeno futuristično mesto kjer sem bila nabiralka diamantov (najbolj nenavadno v tem mestu so bila bitja, ki so živela z nami (ljudmi) in so bila čudne oblike totalno nesimetrične in večje za npr dva metra od nas; pa vendar so bila tko ljubosumna na ljubezen, ki jo imamo med seboj, da so nas hotela prizadeti ter nam vzeti tisto kar nam je pomembno. In meni so takrat vzeli vse diamante ... lahko mi vzamete vse diamante a nikoli mi ne morejte vzeti ljubezni! so bile besede, ki so povzročile, da me je dvignilo gor in da se mi je vesolje odprlo ( ni besed s katerimi ti lahko opišem lepoto videnega ... ni besed ... )...

pri teh zdaj (ta ne tako lepih x:Dx ) se kar sama od sebe transformiram (če je to prava beseda) in ta prostor je siv, ni barv, deluje prazno pa vendar ni. Kot da bi prostor bil napolnjen z neko gosto meglo, vendar megle niti ni za videt.
zadnjič se je odvijalo na mojem dvorišču, pred tem nekje v ameriki (na podlagi gradnje hišic bi rekla da neko obmorsko mesto), na zadnje pa kr nekje pojma nimam... sive barve in vedno je noč (tud če je tam dan, je tam noč)



Ali mislis, da tvoj strah deluje, kot lepilo za te zadeve ? IMHO ga vohajo, kot mravlje cuker.

strah. prej bi rekla da takrat pač reagiram in ne razmišljam ali me je strah ali ne.
strah se pojavi ko se fizično zbudim
(kaj je imho?)



Kaj ce bi se nehala bojevat in uporabljat moc besede? pa ne za pregovarjanje z njimi ampak, kot pozitivno afirmacijo npr ?

če te prav razumem, predlagaš da na mesto obrambe sploh ne reagiram? Ne vem ... predstavljaj si, da se okrog tebe ovija neka čudno črno lepljivo bitje iz podobne snovi kot nafta... ne veš zakaj, a veš da ti noče nič dobrega ... prva reakcija je da daš to, kar koli je čim prej s sebe.

Moč besede se mi pojavlja v obliki zaščite, ki je ponavadi dovolj kratka, da se izmuznem. Nisem še tako daleč, da bi lahko z besedami kreirala resničnost.




..ce nisem prevec vsiljiv x:Ix

ni panike ... se izogibam spanju x;)x

#108 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 11. november 2006, 11:44

Amm, to ti pa zavidam, zavednost :vio: xDDx


heh, čemu zavidanje nečesa kar imaš tud sam?


x:px x:Dx

Ker nimam izkusenj bom probal pomagat s svojimi firbcnimi vprasanji x:Dx
Zakaj se enostavno po zelji ne zbudis?

ko se v sanjah zgodi preklop sem tako vesela, da sem budna da skačem od sreče in potem se niti nočem kr takoj zbuditi ...razen če res ni zelo preveč ...


Jah sej mel sem v mislih prebujenje, ko se tezave pojavijo. Nekje sem enkrat bral izkusnje ene druge deklice, da ce se v sanjah zave in opazi, da so kje kaksne crne sence ali da se zacnejo cudni oblaki pojavljat in cudno okolje, ona enostavno zaspi v sanjah nazaj. Jaz pa podobno razmisljam, da bi se prebudila, namesto 'uzivljanja' v taksne slabe sanje.

Sam recimo delam velikokrat napako, da se ukvarjam z nekim problemom, pa bi bilo veliko lazje, ce bi takrat zadevo enostavno odmislil in se predal pozitivim energijam.

Kaksna je tvoja kreativna vizualizacija v sanjah ? tako bi lahko vizualizirala sebe v svetlobni krogli ( vaja dela mojstra ).

mislim, da se moram naučiti ravno fokusiranja pozornosti in umiritve ... zarad tega pozabim kaj bi vse lahko, pa nisem.
Isto kot se zgodi neka nepričakovana situacija, enostavno reagiraš in šele potem vidiš, kako vse bi lahko ragirala ... takrat pač deluješ ...hmmm nagonsko?

Ali mislis, da tvoj strah deluje, kot lepilo za te zadeve ? IMHO ga vohajo, kot mravlje cuker.

strah. prej bi rekla da takrat pač reagiram in ne razmišljam ali me je strah ali ne.
strah se pojavi ko se fizično zbudim
(kaj je imho?)


Kaj ce bi se nehala bojevat in uporabljat moc besede? pa ne za pregovarjanje z njimi ampak, kot pozitivno afirmacijo npr ?

če te prav razumem, predlagaš da na mesto obrambe sploh ne reagiram? Ne vem ... predstavljaj si, da se okrog tebe ovija neka čudno črno lepljivo bitje iz podobne snovi kot nafta... ne veš zakaj, a veš da ti noče nič dobrega ... prva reakcija je da daš to, kar koli je čim prej s sebe.

Moč besede se mi pojavlja v obliki zaščite, ki je ponavadi dovolj kratka, da se izmuznem. Nisem še tako daleč, da bi lahko z besedami kreirala resničnost.

..ce nisem prevec vsiljiv x:Ix

ni panike ... se izogibam spanju x;)x


Nisem imel v mislih, da namesto obrambe sploh ne reagiras. Imel sem v mislih, da obrambo malce izpopolnis na nacin, da ozavestis dogajanje v sanjah -> cesa se bojis pri teh bitjih? ko to ves in natancno definiras, lahko zacnes s pravilnim fokusiranjem in umiritvijo strahov ( ki si jih definirala prej pa so delovali iz podzavesti ). To lahko pocnes z besednimi afirmacijami, kjer izrekas besede proti, prej definiranemu strahu z namenom transformacije. Cisto mozno, da to ne zaleze. Vseeno tako spoznas neke zakonitosti delovanja in lahko zacnes uporabljat moc vizualizacije za zascito. Razlika je pac ta, da bi veliko bolj temeljito lahko delovala proti taksnim lepljivim zadevam.

Ker IMHO ( IMHO = in my homble opinion ) taka zavest prepozna tvoje slabosti in nevednost o dogajanju, strahove povezane s tem in te na ta nacin proba prevarati :)
Brez podpisa

#109 crna_puma

crna_puma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 436

Objavljeno: 12. november 2006, 00:37

hvala x;)x

#110 E.C.

E.C.
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 259

Objavljeno: 12. november 2006, 10:33

same oči in ušesa so kako to poteka :vio:


Link v angleščini, tečaj astralne projekcije, forumi, vse brezplačno:
http://www.mysticweb...opics/1_astral/

good luck
:)

#111 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 24. november 2006, 14:08

še mal pa dobim uno knjigo(upam vsaj :vio: ) me res zanima, če bom kaj vidla...ker js sploh ne morem videt :o|o: vizualizacija je men čist onemogočena....pa če se nevem kak trudim, ne gre.... xrolleyesx po mojem bojo pa zato tud občutki tolk lepši x^x :inocent:

Hej klarus. x:Xx A že maš knjigo??? Vse me zanima... iz dneva v dan me bolj vleče tole sanjanje... xDDx
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#112 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 24. november 2006, 17:07

Astralna projekcija je silno zanimiva izkušnja. Metod je več. Nekatere zahtevajo več vloženega časa in energije, druge manj. A tudi tu velja - rezultat je v skladu z vloženim. Vsekakor pa astralne projekcije ne priporočam začetnikom na duhovni poti. Za maksimiziranje izkoristka astralne projekcije je potrebno kar nekaj znanja o simbolih in njih pomenih. Nadalje je potreben samonadzor in se izogniti odvisnosti od teh stanj. Med astralno projekcijo in shizofrenijami različnih stopenj je samo tanka linija zdrave pameti...
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#113 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 24. november 2006, 17:10

Vsekakor pa astralne projekcije ne priporočam začetnikom na duhovni poti.

In to so?
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#114 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 24. november 2006, 20:49

In to so? Hm, to so pač začetniki. Naj razložim. Astralna projekcija naj ne bi bila prva želja novopečenega človeka, ki se hoče iti duhovnost. Astralna projekcija ne sme biti strast po športnem dosežku. Vsaj sam tako mislim. A mogoče se motim. Mogoče je astralna projekcija cilj mokrih sanj novopečenih duhovnežev... Bog si ga vedi, saj imamo danes mojstre na osnovi prebranih knjig in uporabe duhovitniške latovščine. Zategadelj je vse možno. Mimogrede... poskusi astralne projekcije skozi sanje imajo eno veliko korist - ozaveščanje sanj in s tem prekinitev morebitnih nočnih mor, ki so vedno posledica zamašene kanalizacije v podzavesti. x:Dx
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#115 opat

opat
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 59

Objavljeno: 26. februar 2007, 10:36

Astralna projekcija je silno zanimiva izkušnja. Metod je več. Nekatere zahtevajo več vloženega časa in energije, druge manj. A tudi tu velja - rezultat je v skladu z vloženim. Vsekakor pa astralne projekcije ne priporočam začetnikom na duhovni poti. Za maksimiziranje izkoristka astralne projekcije je potrebno kar nekaj znanja o simbolih in njih pomenih. Nadalje je potreben samonadzor in se izogniti odvisnosti od teh stanj. Med astralno projekcijo in shizofrenijami različnih stopenj je samo tanka linija zdrave pameti...



In to so? Hm, to so pač začetniki. Naj razložim. Astralna projekcija naj ne bi bila prva želja novopečenega človeka, ki se hoče iti duhovnost. Astralna projekcija ne sme biti strast po športnem dosežku. Vsaj sam tako mislim. A mogoče se motim. Mogoče je astralna projekcija cilj mokrih sanj novopečenih duhovnežev... Bog si ga vedi, saj imamo danes mojstre na osnovi prebranih knjig in uporabe duhovitniške latovščine. Zategadelj je vse možno. Mimogrede... poskusi astralne projekcije skozi sanje imajo eno veliko korist - ozaveščanje sanj in s tem prekinitev morebitnih nočnih mor, ki so vedno posledica zamašene kanalizacije v podzavesti. x:Dx


Bravo

AMEN

#116 Aarwen

Aarwen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 299

Objavljeno: 11. marec 2007, 00:53

AP...ena in edina prava pot, če želite način, ki nas popelje skozi to potovanje, je že prej omenjeno ZAUPANJE V BOŽANSKO. brezpogojno, čisto in nedotakljivo ZAUPANJE- varna POVRATNA vozovnica..... globoko, iskreno zaupanje. zavestno spontana želja PREpotovati "pot" preko fizičnega telesa v znano neznano. OBSTAJA PRAVI TRENUTEK. pravi način. ZA VSAKEGA! x:)x
drugič kaj več o tem... x:)x :palec:
preiskušeno, večkrat x;)x x;)x
............pssssssssssst.....just relax with me..:)

#117 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 14. marec 2007, 16:31


Vem pa, da sem nekje v astralu in srečujem meni zelo čudne pojave: od fejk angelov(ki se hočejo nalepit name) do nekih čudnih vibracij, ki me ko hočem prekinit vlečejo nazaj in kot da bi nekdo preklapljal s stikalom, tako je razrezan moj nočni počitek (ki je postal vse prej kot to) xrolleyesx
... in stalno igram šah z njimi v smislu kdo bo koga.


Moja izkušnja: Na aastralu sem srečala ogromno bitje, ki je bilo takšno, kot velikanski kup črnega dreka, le da je imelo oči in usta. Sploh se nisem ukvarjal z njim, ampak sem ga preskočil in v trenutku so se začele dogajati povsem druge stvari (tudi tale finta, da pezdeta preskočiš je iz knjige, ki ti jo je priporočila Cookie)

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#118 ZVEZANI

ZVEZANI
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 179

Objavljeno: 14. marec 2007, 16:41

Moja izkušnja: Na aastralu sem srečala ogromno bitje, ki je bilo takšno, kot velikanski kup črnega dreka, le da je imelo oči in usta. Sploh se nisem ukvarjal z njim, ampak sem ga preskočil in v trenutku so se začele dogajati povsem druge stvari (tudi tale finta, da pezdeta preskočiš je iz knjige, ki ti jo je priporočila Cookie)

lalala


kwa si srechal al strechala,,,,
fekalniki!


tachrna puma---
na sekretu sedish in gledash v zid pred sabo,,,
to je tvoj astral,,,
drgach ga ne bi bl tm,,,
lp
:palec:

#119 gigi2000

gigi2000
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 14. marec 2007, 18:07

alo daj vsi mi bodite tiho neke zgodbe pisete pa ce ste ze tak pametni te pa povejte kaj rejis kaj mores govorit pol pa se omo naprej menli

#120 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 8. junij 2008, 23:48

Izkušnje svobode zavesti
(21:17) Zunajtelesne izkušnje so fenomen, ki si ga z znanstvenimi očmi še vedno ne znamo zadovoljivo razložiti. Kaže na to, da zavedanje ni neodvisno od telesa. Včasih se spontano zgodi, da posameznik doživi izkušnjo, ko se kot točka zavesti premakne iz telesa in nanj gleda z distance. Takšna stanja pa je moč dosegati tudi s posebnimi vajami in meditacijami. Doživetje zunajtelesnosti prinese spremembo predstave o tem, kaj sploh smo in kakšna je resnična vloga našega telesa. Kako izkusiti takšna stanja? V čem je smisel takšne izkušnje? Kje so pasti? V studiu smo se o teh izkušnjah pogovarjali z Darjo Cvek Mihajlović iz Praktikuma intuicije.

#121 droderm

droderm
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 1. julij 2009, 11:31

zdravo...
v neki reviji sem zasledil članek glede astralna projekcije oz. temu, da človek(duša) lahko zapusti svoje telo kadarkoli želi... v reviji je pisalo tudi, kako to izpeljati.. primer: zvečer, ko greš spat in ko si v stanju med spanjem in budnostjo, si moraš predstavljati vrv v prostoru in z mislimi poskušati se izvleči iz telesa s pomočjo "nevidne vrvi"...
no, to sem poskušal in neverjetno.. takoj mi je uspelo oz. nekaj uspevalo

Moje izkušnje so bile takšne:

1) predstavljal sem si, da sta meter nad mojo posteljo dve ukrivljeni železni "štangi" in da sem se poskušal z njimi vleči proti stropu... to sem poskušal kakšno minuto in zgodilo se je! No, vsaj mislim, da naj bi to bilo del tega... Imel sem občutek, kot da se večam oz. širim... kot da moje telo raste in počasi sem vse manj čutil fizično telo... nato sem hitro odprl oči, kajti nisem bil povsem prepričan, v kaj se spuščam.
2) Čez nekaj minut sem poskusil še enkrat... in tokrat je bilo drugače.., neverjetno in mogoče malo srhljivo..
torej, ponovno sem čutil, kot bi se počasi začel večati, kot balon, ko ga napihneš... po tem pa sta mi roki, ki sta bili stran od telesa, začeli sami drseti po rjuhi vedno bližje telesu (sami!),, čutil sem, da se mi trup rahlo dviga, glava mi je vedno bolj drsela nazaj,... zavrtelo se mi je v glavi oz. imel sem podoben občutek, kot bi se mi zavrtelo v glavi... imel sem še vedno stik s fitičnim telesom... nato pa sem videl svetlejšo barvo, ki je utripala.. nekako med svetlo zeleno in sivo... ampak nobenega tunela ne, kot se opisuje v reviji... in kar naenkrat sta mi točki ob očesih začeli trzati.. podobno, kot takrat, ko ti trza kak živec sam od sebe... ti točki sta "trzali" vse hitreje... barva, ki sem jo "videl", je vse hitreje utripala med svetlejšo in temnejšo... začutil sem neko napetost v prsnem košu in nekoliko sem se ustrašil, se, kar se da, čimprej zbudil. Ko sem se zbudil, sem imel neverjetno hiter srčni utrip, postal sem utrujen naenkrat in čez nekaj minut mi je postala slabo... no, nato sem skušal pozabiti na vse to in počasi sem zaspal...
3)Zjutraj, ko sem se zbudil, sem še malo dremal v postelji... in spomnil sem se na prejšjo noč glede tistega "poskusa"... in poskusil sem še enkrat za štos.. da vidim, ali se res nekaj dogaja, ali pa sem prejšnji teden bil malo usekan...
in kaj se je zgodilo? Ni bilo potrebno se mučiti z nevidnimi vrvmi oz. štangami se dvigati iz telesa..dovolj je bilo, da sem na to pomislil, si poredstavljal, da se dvigam.. in grozen občutek! Naenkrat se mi je ponovno "zavrtelo" v glavi.. in od tistega trenutka nisem več čutil telesa... imel sem t.i. spalno paralizo, ki se mi včasih pojavi sredi noči med spanjem... in ponovno tisti občutek, ko se ne moreš niti za mm premakniti, niti odpret ust, oči, nič. Zavedaš se, da si na postelji, sploh ne čutiš, da bi dihal ali karkoli... in končno se mi je uspelo prebuditi.. in rekel sem si, ajde poskusim še enkrat.. bom poskusil it malo dlje in bo kar bo... in isto kot prejšnji večer... čutil sem, kot da se mi telo (fizično) rahlo dviga od postelje... ponovno mi je glava "drsela" nazaj, ponovno trzanje pri očesih... in ponovno tista svetloba...no in ponovno sem si rekel, da raje pustim vse stati pri miru in konec... v glavnem, da bi videl kakega človeka ali prostor, niti slučajno...
skratka, izkušnja ni bila prav lepa;)

če se kdo spozna na to, naj piše, kaj bi naj bilo.
hvala

#122 white fish

white fish
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 61

Objavljeno: 3. julij 2009, 01:05


Sedaj pa prvič ... se je začelo, kr tako ... samo od sebe in nimam nobene kontrole in ne vem kaj naj. Vem pa, da sem nekje v astralu in srečujem meni zelo čudne pojave: od fejk angelov(ki se hočejo nalepit name) do nekih čudnih vibracij, ki me ko hočem prekinit vlečejo nazaj in kot da bi nekdo preklapljal s stikalom, tako je razrezan moj nočni počitek (ki je postal vse prej kot to) xrolleyesx
... in stalno igram šah z njimi v smislu kdo bo koga. Polno je nekih trikov in kr nekaj ...
Postaja mi totalno naprno in mukobno, najhuje pa je ravno to, ker nikoli ne vem kdaj se bo 'odprlo' ... in prava muka mi postaja it spat.


V imenu svojega Gospoda Jezusa Kristusa jim ukaži da se poberejo stran. Ne morejo odkloniti.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hudič skuša Jezusa

Tedaj je Duh odvedel Jezusa v puščavo, da bi ga hudič skušal. Ko se je postil štirideset dni in štirideset noči, je postal naposled lačen. In pristopil je skušnjavec in mu rekel: »Če si Božji Sin, reci, naj ti kamni postanejo kruh.« On pa je odgovoril: »Pisano je:
Človek naj ne živi samo od kruha, ampak od vsake besede, ki prihaja iz Božjih ust.«
Tedaj ga je hudič vzel s seboj v sveto mesto in ga postavil vrh templja 6 ter mu rekel: »Če si Božji Sin, se vrzi dol, kajti pisano je:
Svojim angelom bo zate zapovedoval in: Na rokah te bodo nosili, da z nogo ne zadeneš ob kamen.«
Jezus mu je odgovoril: »Pisano je tudi: Ne preizkušaj Gospoda, svojega Boga!«
Spet ga je hudič vzel s seboj na zelo visoko goro. Pokazal mu je vsa kraljestva sveta in njihovo slavo ter mu rekel: »Vse to ti bom dal, če padeš predme in me moliš.« Jezus mu je tedaj dejal: »Poberi se, satan, kajti pisano je:
Gospoda, svojega Boga, môli in njemu samemu služi!«
Tedaj ga je hudič pustil, in glej, angeli so pristopili in mu stregli.


Evangelij po Mateju 4

#123 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 3. julij 2009, 17:51

V imenu svojega Gospoda Jezusa Kristusa jim ukaži da se poberejo stran. Ne morejo odkloniti.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hudič skuša Jezusa

Tedaj je Duh odvedel Jezusa v puščavo, da bi ga hudič skušal. Ko se je postil štirideset dni in štirideset noči, je postal naposled lačen. In pristopil je skušnjavec in mu rekel: »Če si Božji Sin, reci, naj ti kamni postanejo kruh.« On pa je odgovoril: »Pisano je:
Človek naj ne živi samo od kruha, ampak od vsake besede, ki prihaja iz Božjih ust.«
Tedaj ga je hudič vzel s seboj v sveto mesto in ga postavil vrh templja 6 ter mu rekel: »Če si Božji Sin, se vrzi dol, kajti pisano je:
Svojim angelom bo zate zapovedoval in: Na rokah te bodo nosili, da z nogo ne zadeneš ob kamen.«
Jezus mu je odgovoril: »Pisano je tudi: Ne preizkušaj Gospoda, svojega Boga!«
Spet ga je hudič vzel s seboj na zelo visoko goro. Pokazal mu je vsa kraljestva sveta in njihovo slavo ter mu rekel: »Vse to ti bom dal, če padeš predme in me moliš.« Jezus mu je tedaj dejal: »Poberi se, satan, kajti pisano je:
Gospoda, svojega Boga, môli in njemu samemu služi!«
Tedaj ga je hudič pustil, in glej, angeli so pristopili in mu stregli.


Evangelij po Mateju 4



no recimo o tem sem govorila otročje, jezus ne da nobenega pametnega odgovora samo kaj je bilo zapisano.igra besed kot dva zakonca.

#124 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 4. julij 2009, 09:33

V imenu svojega Gospoda Jezusa Kristusa jim ukaži da se poberejo stran. Ne morejo odkloniti.


Ta akcija bi bila zagotovo uspešna, ampak NE zato, ker bi imel "gospod" J.K. kaj s tem,
temveč predvsem zaradi faktorja samozavesti, katerega praktikant z vsebovanim verovanjem sproži...
predlagam še en korak naprej...
da se praktikant zaveda laži, a se vseeno začasno poistoveti z vlogo, da doseže, karkoli mu je doseči x;)x

#125 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 5. julij 2009, 09:39

Tako zgoraj kot spodaj, pravjo alkimisti.

Astral lahko kajpak obiščeš z raznoraznimi nameni (o slabih ne bi tukaj), da si bom mal olajšala pisanje, bom stvar poenostavila: ene razloge bi lahko spravili pod radovednost, ene pa pod klic (tole mi je mal težje razložit - gre za nek notranji, zelo močan klic k temu, nek notranji občutek, da je to del tvoje poti in jo moraš zelo resno vzeti, velikokrat je to povezano z razreševanjem kakih stvari v lajfu, ki se te globoko dotaknejo). Če si tam iz radovednosti in srečuješ razne entitete, te zanima, kdo so, kaj tam delajo, kako se jih ubraniti, kako to, da se lepijo nate ... etc. Če si tam zaradi klica, imajo entitete pomen. Čutiš, veš, da vsaj nekatere nosijo sporočila. So entitete, ki jih pritegne svetloba, ki se približajo iz - vsaj meni zgleda tako - iz firbca, kot žuželke na luč. Pridejo in grejo, znajo bit smešne, prijazne, mal nadležne, nevtralne ...z njimi ni kakih posebnih težav. So pa entitete, ki jih pritegnejo naši strahovi, naše lastne vsebine iz sence, rane, tudi vsebine, ki jih nosimo zaradi povezav s predniki. Te doživljamo z eno posebno težo, lahko so grozljive ali pa nas kako drugače pretresejo. Včasih se jih da odgnati (o tem je že bilo govora v tej temi), včasih težko ali pa sploh ne. Ampak če si tam zaradi klica, se vprašaš po globljih vzrokih, vprašaš se, kaj je sporočilo tega. Tako zgoraj kot spodaj. Čas je, da se odpraviš v spodnji svet. Vrata v spodnji svet (svet sence, nezavednega, tudi na nadosebni ravni - travme, izkušnje prednikov, ki so povezani z nami, vsebine osebnega in kolektivnega nezavednega) je potopitev v strah in bolečino. Če hočeš v spodnji svet, se moraš v to dobesedno potopiti (meni je bilo ful grozno in ful boleče, vsaj na začetku), ni dovolj, da se odmakneš od bolečine in jo predeluješ kot opazovalec, tako lahko sicer marsikaj predelaš, kar je uporabno v vsakdanjem lajfu, ni pa to vstopanje v spodnji svet. Vrata v spodnji svet so tudi psihična stanja, imenovana temna noč duše. Toliko, kolikor greš v spodnji svet, toliko se ti odpirajo zgornji svetovi, kolikor stvari sprejmeš in "predelaš" v spodnjem svetu, toliko bolj mirna je plovba v zgornjem svetu. Ampak tu je še nekaj: najbolj strašljive prikazni na astralu se ne prikažejo takoj, ponavadi pridejo mal kasneje, ko se že potapljaš tudi v spodnji svet.
Če ne gre le za radovednost, ampak za klic (ali poklic), potem boš neizogibno imel opravka z obema svetovoma. Ki se na neki točki zlijeta v eno.
Ta potovanja so kot plezanja na goro. Imaš na voljo vodnika, ampak plezati moraš sam, so pa tudi vzponi, ki jih soliraš. Zdi se mi, da vodnik nekako ve, kdaj ti mora pustiti izkušnjo solo plezarije. Enkrat me je vodnica dobesedno rešila (kot bi me helikopter zadnji hip potegnil iz stene). Ampak me je vseeno krepko pretreslo in dalo mislit. Se mi zdi, da je s temi potovanji podobno kot v hribih - lahkomiselnost, pomanjkanje notranjega občutka in spoštovanja... imajo posledice. Brez pustolovske žilice in mal tveganja pa tud ni nič x;)x

(navsezadnje pa je vsaka pisarija o tem - vključno s temle mojim, seveda - samo miselni koncept - nekakšen ne preveč dober zemljevid , ne pa kakšna huda resnica x;)x )




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0