Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Astralna projekcija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
185 komentarjev na to temo

#176 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 21. marec 2010, 20:17

Še enkrat ti bom rekel kar sem že omenil---tablete uničujejo eterično telo in zmanjšujejo bariere med čakrami. To pomeni da lažje prehajaš med različnimi svetovi. Problem pa zna bit, če ne ločiš več kaj je fizični svet in kaj kakšen subtilni. Glih zarad tablet pa ne priporočam hudih zadev, ki vključujejo manipuliranje z energijami. O stranskih učinkih tablet pa nima smisla izgubljat besed. x;)x

Glej, jaz ne vem zakaj si bil tam, niti ne vem diagnoze...sem pa videl na praksi par primerov, ko so človečki zaradi prehitrega odpiranja čaker in kundalinija pristal tam...al pa zaradi manter, komunikacije z duhci in premalo Zemlje. S tabletkami je šlo pa samo navzdol. In eno sem celo poznal, sem celo prebral njen karton...ni pa tak zdravljenje primeren. Psihiatri sploh ne poznajo pojma duše, niti se jim ne sanja o subtilnih svetovih, za njih je samo fizis in biokemični procesi v možganih... x:o)x

Budisti imajo recimo čist drugačen pristop. Pa ne me spraševat kakšen, ker sem samo usput nekaj zvedel...je pa nekak poudarek na meditaciji na srce, fizično delo, prehrana, neke taoistične vaje, pa še par zadevic. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#177 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 21. marec 2010, 20:42

Še enkrat ti bom rekel kar sem že omenil---tablete uničujejo eterično telo in zmanjšujejo bariere med čakrami. To pomeni da lažje prehajaš med različnimi svetovi. Problem pa zna bit, če ne ločiš več kaj je fizični svet in kaj kakšen subtilni. Glih zarad tablet pa ne priporočam hudih zadev, ki vključujejo manipuliranje z energijami. O stranskih učinkih tablet pa nima smisla izgubljat besed. x;)x

Glej, jaz ne vem zakaj si bil tam, niti ne vem diagnoze...sem pa videl na praksi par primerov, ko so človečki zaradi prehitrega odpiranja čaker in kundalinija pristal tam...al pa zaradi manter, komunikacije z duhci in premalo Zemlje. S tabletkami je šlo pa samo navzdol. In eno sem celo poznal, sem celo prebral njen karton...ni pa tak zdravljenje primeren. Psihiatri sploh ne poznajo pojma duše, niti se jim ne sanja o subtilnih svetovih, za njih je samo fizis in biokemični procesi v možganih... x:o)x

Budisti imajo recimo čist drugačen pristop. Pa ne me spraševat kakšen, ker sem samo usput nekaj zvedel...je pa nekak poudarek na meditaciji na srce, fizično delo, prehrana, neke taoistične vaje, pa še par zadevic. x:Dx


Joj Brezo, dej se mal ustav, pa ne posplošuj kr na počez. Mi je žal, če si imel izkušnjo s takim psihiatrom, kot ga opisuješ, ampak po enem ne sodi vseh. Namest da sodiš, se rajš vpraš, zakaj si mel tako izkušnjo, kva si se mel za nauči in a si se nauču. Včasih mam občutek k te berem, da si ti prvi, ki bi rabu začutit mal zemlje pod nogami. Mah.
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#178 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 21. marec 2010, 20:54

kaj bi rad... imel mir duševni k mi ga primankuje
sanjam po domače da bi prišel čim prej nazaj "domov" kar zame pomeni prit v vnebovzeto stanje združenje z bogom in pa mano
čeprav je to sam iluzija da sm ločen sam to prepričanje je v podzavesti pokopano nekje

to da bi biu rad spet en mali pridni fantek maš malo prav ampak ne tako,bl po občutku da bi biu kot mladi fant ki je brez skrbi za ceu svet zaupa vesolju je povezan z vsem in se ima prou fajn po domače povedano torej je kar je ta fantek
jaz zdej ko pa sem v ločenosti me pa boli in kar nekaj mi manjka...
ne maram slabosti če me že uprašaš čeprav sm biu učas tudi slab do drugih to pa zato ker je moj srček biu zaprt še vedno je in čakam kdaj bo konec karme oz. odplačevanja
bojim se pa da bi izgubu starše in pa familijo to me je strah čeprav vem da v srcu bomo vedno združeni me je vseeno malo strah
kaj bi počeu...
biu bi en zdravilec s takšno močjo da bi ozdravu vse kar bi bilo za ozdravt to so moje sanje

vsem lep pozdrav z dolenjske kje cviček teče v potokih
Domen


Hojla Domen

Tole, kar sem boldal, dej mal na kraj in zaenkrat čist odmisl. Sej vem da se tko fajn in lepo in pomirjujoče in orgazmično bere in sliš, ampak pomen pa čist nekej druzga /vsaj tko sklepam glede na to, kar si napisal prej, predvsem pa pol/. Ko bo cajt, lahko prideva tud do tega, sam zdele še ni.

Odgovoru si zlo hitr, kar je fajn.

Zdej si pa vzem cajt, dost cajta in si odgovor še enkrat. Počas. Blj temeljito. Blj razdelano. Kaj, zakaj, kako? Na vsako misel, na vsako idejo, na vsako bolečino, na vsake sanje, na vsako željo. Ne vse naenkrat. Počas. Eno po eno. Maš cajt. Pot prehodiš tko, da nardiš vsak korak posebej. Probej nardit vsak korak pazljivo, pozorno, zavedno, tko da se boš tud kasnej vsacga koraka in vsega okol koraka spomnu.

Pogumno Domen

xsrcx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#179 d-omen

d-omen
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 98

Objavljeno: 21. marec 2010, 21:11

no hvala k si se tut ti odzval tako hitro
ti mi tukej priporočaš da si naredim seznam kaj in pa kako...?!
bom si uzeu cajt pa šel korak za korakom hvala

Domen

#180 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 21. marec 2010, 21:14

Joj Brezo, dej se mal ustav, pa ne posplošuj kr na počez. Mi je žal, če si imel izkušnjo s takim psihiatrom, kot ga opisuješ, ampak po enem ne sodi vseh. Namest da sodiš, se rajš vpraš, zakaj si mel tako izkušnjo, kva si se mel za nauči in a si se nauču. Včasih mam občutek k te berem, da si ti prvi, ki bi rabu začutit mal zemlje pod nogami. Mah.


Predpostavljam da si me narobe razumel...jaz sem bil v Polju kao na šolski praksi v okviru zdravstvene šole, jaz se nisem zdravil. Ker sem pa določene stvari že poznal, ker mi je mama delala na psihiatriji, sem se pa posvetil določenim zadevam ki so mi pritegnile pozornost. Zanimivo je bilo opazovat stranske učinke tablet, ki jih nikjer niso omenjali, pacienti vsi nekak penast okoli ust od zdravil, komaj so se premikal, čez dan poležaval na stolih, zvečer pa niso mogli spat in so dobil uspavala....

Da o psihiatrih sploh ne govorim...kako se danes počutimo, al smo kaj bolje, bomo malo zvišal/ znižal dozo...5. min/ dan za pacienta. No včasih si je vzel tudi kakšno urico, če je bila kao skupinska terapija na kateri so se šli dobesedno otroške igrice. Naprimer sedim na stolu in rečem jaz sem Brezo, na moji levi strani sedi Butl in potem naj bi kao ti nadaljeval....

V bistvu večina tistih, ki so v Polju potrebuje samo nekoga za pogovor in so že na pol zdravi...So pa v tistem času, ko sem jaz bil tam na zaprtem oddelku prevladoval depresivci... x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#181 d-omen

d-omen
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 98

Objavljeno: 21. marec 2010, 21:34

jaz ko sem bil notr mi je blo kar uredu ceu dan poležavanje zutrej par stvari npr. vizita pa kakšna skupina s pravlicam pol pa od 12:00 ko je kosilo nič celi dan
večina je folk kr poležaval
je bla pa tut ena psihologinja k si lohka šel knjej na terapijo sam jaz sm šu že takrat vn
mi pa ni blo nč hudga...
ja zdej je na i4 večina folk s psihozam
i5 je pa depresiva

#182 d-omen

d-omen
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 98

Objavljeno: 22. marec 2010, 16:53

hmm v polju res folk rabi sam enga k mu lohka zaupa in pa ki zna svetovat
večina pa bi rabila psihologa da bi mal tele vzorčke pregledal in pa kakšno mišlenje spremenil v dobro in pa tako naprej
tableti so pa tableti pr en je zdej mir k sm glih nek na sredini malo tableti malo moje prizadevanje in pa psihiater ter familija
upam da ne bom zapadu spet v črno noč duše bi lohka reku

fajn se imejte
Domen

#183 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 22. marec 2010, 17:57

no ja, vsak posameznik bi potreboval posvetitev... osebno pozornost, takorekoč... to bi bilo idealno.
neugodno je pač to, da pri nekaterih pride do akutnih stanj, ne da bi pred tem kdo opazil znamenja in nanje opozoril...
v takšnih primerih je posameznik, ki je v krizi, morda celo nesposoben poiskati pomoč, ali celo biti zavesten tega, da jo potrebuje.
predvidevam, da so omenjene klinike mišljene predvsem za te primere.
sicer je, po mojem mnenju, dosti bolj primerno biti v zasebnem kontaktu s terapevtom, ali še bolje, z večimi terapevti,
ki medsebojno sodelujejo.

#184 d-omen

d-omen
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 98

Objavljeno: 22. marec 2010, 18:01

ja sej jaz imam enga psihiatra k je s.p. v trebnem pa je kr fajn človk zelo sva že napredvala iz črne dušine luči je postalo malo bol jasno še par stvarc morva poštimat pa bo zelena veja malo bližja

#185 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 22. marec 2010, 18:04

super ! tovrstni odnosi lahko vsakemu prav pridejo, res.
sploh, če je psihiater dobro "ogledalo", in lahko skozi njegovo opazovanje bližje spoznaš samega sebe.

#186 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 23. marec 2013, 14:28

Zelo dober intervju- izventelesna doživetja...nekateri opisi so prav značilni za astralni svet...zlasti je pa zanimiv tisti del o DMT-ju (40-45 min), podobno temu kar opisujejo nekatere jogijske knjige...icon1_biggrin.gif 

 

Na Rubu Znanosti : Anthony Peake - Izvantjelesno Iskustvo (17.12.2012 - The Out-of-Body Experience)

 


Life is like a game...play it...

myst1c.gif





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0