Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

SPREJEMANJE :)


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
52 komentarjev na to temo

#51 kyllah

kyllah
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 564

Objavljeno: 17. junij 2007, 14:34

verjamem, da jedro v nas, ki je razsvetljeno in polno neskončne ljubezni, ki nas ne zaszlikuje med seboj ... lahko sem jaz, lahko si ti, lahko je ono... ali lahko ni nič... gradi celotno bivanje oz. ta svet. ničesar ni nad tem nivojem doživljanja in cenim vsakogar,ki premaga nagonske impulze, da bi sledil naučenim pravilom. tistega gi sledi temu, je v redu poslušati... ne vrzite ga levom, v samico, ne obglavite ga... saj boste mrda zaradi njega preživeli naslednjo zimo. ljubim vas takšne kot niste.
killah

#52 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 18. junij 2007, 08:29

In recimo kaj to pomeni da ga sprejemaš ne pa odobravaš?

Pomeni, da sprejemam, da obstaja, ker je to bivanjsko dejstvo, se torej ne v samem sebi borim proti temu in si zatiskam oči, da ne obstaja.

Jaz recimo vem, da kriminal je, ga pa ne maram v svoji bližnji bližini. Kaj je potem to?

Saj, to je to, kar pravim. Če nekaj sprejemaš, ni nujno, da to tudi odobravaš.

Bolj ko delam na sebi, bolj sebična sem, bolj ne sprejemam. V čem je keč? Samo še izbiram. Je to prav?Po večini normativov duhovnosti ni.
I am a littel bit confuse. xrolleyesx

Prav je, da izbiraš. Oz. bolj natančno: ko se dela na sebi, se več sprejema in prav zaradi sprejemanja se lahko vidi, kaj je v redu in kaj ne in se zato izbira med različnimi možnostmi.

Ne oziraj se na "normative duhovnosti", ker jih dejansko ni -- so samo neke ideje zblojenih duhovnežev.
Possible—but highly unlikely.

#53 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 18. junij 2007, 10:35

bravo kyllah!! :palec: :palec:
Sam ne bi mogel ničesar dodati, super :palec:

Seveda tudi sam zamižim, zajamem dih, pozabim na vse in živim za vse!

Unis, kok si me ti presenetil... x;)x
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0