Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Na kaj smo najbolj ponosni?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
92 komentarjev na to temo

#1 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. julij 2002, 01:00

Kaj je to, kar vam je posebej všeč pri vas samih?
Na katero svojo lastnost, značilnost, potezo, ... ste najbolj ponosni?

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. julij 2002, 01:00

Mislim s svojo glavo.

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 andrej

andrej
  • D član
  • Št. objav: 696

Objavljeno: 22. julij 2002, 01:00

Saj so tudi druge stvari, na katere sem ponosen ampak še posebej pa sem ponosen na to kakšen oče sem!

Upam, da bodo nekoč, nekje tako mislili tudi moji otroci.

andrej

#4 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. julij 2002, 01:00

No, seveda - na to pa sem tudi sama nadvse ponosna.
Da namreč sploh SEM mama - kajti ne vem povedati, ali sem zdaj tudi dobra. Sem tudi tečna in vse, ampak vsekakor se lahko ponašam vsaj s požrtvovalnostjo in razumevanjem, borbenostjo in pripravljenostjo na nenehno učenje in tudi pripravljenost na priznati oz. sploh opaziti svoje napake. Ponosna sem, da ima moj sin tak dober smisel za humor in široko srce (in bogat besedni zaklad ;)) - in si majčkeno zaslugic tudi pripisujem... ;))

Pa še na nekaj sem ponosna, da sploh sem (potem pa se izkaže, da mi gre celo zelo dobro) - voznik osebnega avtomobila. :))

Kajti - za nekaj sama "nikoli nisem bila" (kako neumno!!!! in neprimerno!!!) - za računalnike, mobije in internet (!!!!! :)))))) in za avto.

Zdaj pa ugotavljam, da ravno SEM za vse to in sem tudi na vse tole skoraj najbolj ponosna.

Ampak to štejem kot svoje dosežke in ne svoje značilnosti. :))

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#5 Helena

Helena
  • D član
  • Št. objav: 1 180

Objavljeno: 22. julij 2002, 01:00

Kako rada bi bila ponosna nase,
da bom enkrat, upam, da kmalu,
dobra in varna voznica osebnega avtomobila.
Izpit imam že od leta 1991, pa ne vozim.
To je moja Ahilova peta.

Kako občudujem dobre voznike in vse, ki vozijo.
Pohvala tebi Marsa, da voziš in da si dobra v tem!

Zelo bom ponosna nase,
ko bom brez črvičenja v solarnem pleksusu
sedla za volan in vozila, vozila...


Bom prosila Zlato ribico!

Elena

Helena


#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. julij 2002, 01:00

Elena - sam BOG ve, koliko sem pretrpela in preživcarila v avtu, še sploh, če upoštevaš, da sem v življenju samouk in da me je zelo težko učiti, ker sem "prepametna" in vedno vse najbolje vem (to je bilo mišljeno malo sarkastično, da ne bi ...).
Skratka - imela sem ta strah.. Oh. Enkrat morda podrobneje opišem (danes sem se nekoliko že izčrpala s pisanjem, pa še lotevam se bolj veselih tem, tale pa je pravzaprav resna)...
Ko bi ti VEDELA!!!!
In kakšne signe sem nenehno imela!!!
Ob tem, da sem desetletja sanjala promet! Bila prepričana, da bom umrla v avtu ali kaj takega...
Nikoli si ne bi bila mislila, da je mogoče, da uživaš in da te ni strah.
A jaz sem v učenju neizprosna do sebe.
Če je bilo nekaj težko in zoprno, sem šla točno tja. Imam srečo, da sem že na dan izpita vozila in celo klicala Mitjo na mobi, kje se da v rikverc, kajti šla sem iskat svoj avto (petko) k rpijateljici, kateri sem jo posodila, dokler "ne naredim izpita", na vožnjah pa sem vozila Golfa.
Poleg tega je ta petka bila "začarana", morda se lotim te klobase v "Čudežih" enkrat.
Zdaj je v glavnem nimam več - samo imam pa po kilometer in po dva narejenih že kakšnih 15 ali 20 tisoč kilometrov.
Če je bilo zoprneje zavijati levo, sem zavijala levo. Če je bila zoprna ozka cesta, sem šla po njej. Če je bilo treba ali samo naravnost se pripeljati ali parkirati bočno, sem parkirala bočno.
Nisem hotela nikoli zavzeti stališča, da je kaj težko ali težje od česa drugega.
Potem pride rutina in včasih pomislim, kako neverjetno je, ko tako UŽIVAM v vožnji. Nekakšna meditacija. Vaja/trening percepcije, linije časa in prostora, potekanje, hierarhija...

Povem ti celo, da sem pomislila, da bi vozila taxi. Še inštruktor mi je dejal - ti bi bila dobra voznica taxija..
Sva se pa celo skregala in spravil me je celo v jok!
Nisi pogledala! SEEEMMM! Sovražim, če se me postavlja na laž, počutim se nemočno... Ampak izkazalo se je, da nisem pogledala PRAV, ker mu nisem mogla razložiti, da imam "ribje oko" in da hkrati vse krožno lahko vidim in da torej samo s kotičkom... To ga ni zanimalo, zato sem si morala lomit vrat, ko sem po njegovo - PRAV- pogledala.
Oh - imela še pa še hecnega.
Na prvi vožnji, ko me je inštruktor spustil peljati vso pot nazaj do "baze", torej po "tapravi cesti" in ne samo okoli Leka po industrijskih conah in po parkiriščih, mi je besni voznik na Samovi ulici (potem ko mi trikrat ni vžgal avto oz. mi je crknil), potem ko me je živčno prehitel, tik pred mano na ostro zavrl (halo??? Avtošola!), se ustavil, počasi odprl okno in mi pokazal skozi okno dvignjen sredinec!!!!!
Kakšen slab in zoprn znak za voznika, ki prvič vozi! :))
Oh, oh, oh in oh!
Koliko sem pretrpela!

Da ne govorim o izpitu samem - to pa enkrat načnem pri poglavju Trema (ko ga odprem).

Skratka - prav zares - VAJA dela mojstra. In znanje omogoča samozavesten pristop. Sem se tudi v teorijo zelo poglobila in si vse predtsavljala pri vajah-testih.

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#7 Helena

Helena
  • D član
  • Št. objav: 1 180

Objavljeno: 22. julij 2002, 01:00

Nase pa sem ponosna zaradi naslednjih stvari:

Moja vztajnost in trma, da se ne predam, pa če je še tako hudo.

Čutna, čustvena in srčna ženska sem,
ki začuti sočloveka in mu priskoči na pomoč,
če si to želi.

Da sem kljub zunanji drugačnosti in dejstvu,
da so me zaradi tega pri 7. letih
hoteli dati v posebno šolo,
stalnega gostovanja v bolnišnicah,
uspešno naredila dve fakulteti.

Da sem se sposobna vsak dan kaj novega naučiti
v tej čudoviti in neponovljivi šoli življenja.

Rada pohvalim kar se mi zdi lepo in dobro
in tudi sama rada sprejmem kompliment, če je na mestu.

Predvsem pa se rada smejim in znam pvedati tudi kakšen vic,
kar mi pred leti še ni šlo od rok, oziroma z jezika.

Ponosna sem,
da sem OVEN
in večni optimist.

Elena

Helena


#8 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. julij 2002, 01:00

Bravo, Elena!! :)
S takšnim stališčem pa tudi dokazuješ, da boš tako lahko dobra v vsem, česar se boš lotila s srcem in s pametjo, torej tudi v vožnji z avtom.
Tukaj gre za življenja in normalno in logično je, da te je strah.
Sama sem se prilagodila svojim (in svojega avta) sposobnostim.

Ja.
Jaz sem tudi ponosna nase, ker sem borec in če je bilo treba, sem si svojo pot tudi izborila in izsilila - kajti če je hotelo iti "na moč", sem vsekakor, če je šlo za moje življenje in pot, hotela jaz zmagati.

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#9 Helena

Helena
  • D član
  • Št. objav: 1 180

Objavljeno: 22. julij 2002, 01:00

Draga Marsa!

Medtem ko sem pisala značilnosti, na katere sem ponosna,
si mi ti že odgovorila.

Hvala!!!

Kako sem se nasmejala, ko sem prebrala tvoje besede.
Močno sem si zaželela, in še vedno želim, da mi bo uspelo,
tako kot je tebi.

Všeč si mi ti in tvoji komentarji!!!
Sploh se ne čudim dejstvu,
da je LUNIN NET tako obiskana spletna stran na internetu.

Ja, ponosna sem na take ljudi kot si ti,
ki so sposobni delovati za dobro sočloveka
in marsikomu polepšati dani trenutek...

Elena

Helena


#10 Helena

Helena
  • D član
  • Št. objav: 1 180

Objavljeno: 22. julij 2002, 01:00

quote:


Tukaj gre za življenja in normalno in logično je, da te je strah.
Sama sem se prilagodila svojim (in svojega avta) sposobnostim.




Marsa!

Točno si vedela, zakaj ne vozim .
Hvala, ker sem s tvojo pomočjo to spet ozavestila.

Dobra ideja je, da se prilagodiš avtu in svojim sposobnostim.
Bomo šli pa najprej počasi in po manj prometnih in bolj širooooookih cestah!!!

Ko sedim poleg fanta, ki vozi, včasih kar otrpnem, ko vidim, kaj delajo nekateri vozniki.
In strah me je, da ne bom znala v takih trenutkih pravočasno reagirati...

Elena

Helena


#11 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. julij 2002, 01:00

Elena - tudi ti si mi všeč, ko ti vedno uspe, da pohvališ in zbudiš ganjenost in dober filing, brez da bi zraven čutila tudi osladnosti (ki jih sicer ne maram) in podobno.
Všeč mi je iskrenost, preprostost in duhovitost in kdor je tak, ima takoj + točke pri meni..
Predsodek? ;~)
Subjektivnost? ;>)

Skratka - moraš biti neizprosna do sebe v treniranju, v vajah, in ne pri kritiki svojih sposobnosti ali celo značilnosti. Nič naj te ne bo sram, če česa ne obvladaš! Koliko jih ne, pa vsak dan ogrožajo varnost.

Veš, kaj je tudi - menim, da je nesreča stvar dveh in da jo je vedno mogoče preprečiti - torej tudi če je nekdo krivec, sta vseeno DVA (vsaj) udeležena. Morda je odvisno od tebe, da jo preprečiš, tudi če nisi ti povzočitelj...

Veš kaj mi je pa tudi pomagalo...
Sem zelo silovit človek inj se precej težko uimirim. Precej stvari delam nekako na silo, in sem se bala - če bo tudi v avtu tako!...
Tako sem si govorila pri sebi: Vseh svojih doživetij se lotevam z modrostjo in umirjenostjo.

Poleg tega sem si ZADALA, da bom vse izpite opravila "iz prve".. :))
Ko si nekaj zadam, to tudi izvedem, pa če še tako gagam. (*kot v primeru hujšanja).

Vsakdo ima lastnosti, ki so pomanjkljivosti za določen primer, prav tako pa so tudi prednosti.
Oni, ki je trden in počasen, je bolj previden in trezen in razsoden, vendar je po drugi strani lahko v kritičnih trenutkih tog in zakrkne ali pa ga presenetljivo zgrabi panika.
Nekdo druga pa je hiter in dinamičen in "norec", a ima dbest reflekse in v ključnih trenutkih odreagira trezno in najbolj možno primerno - ravno zaradi logike, opazovanja, predvidevanja in prilagodljivosti.

Osebno menim, da je ključni moment prometa oz. naše udeležbe v njem, PREDVIDEVANJE.

Meni se je, ko sem enkrat že vozila solidno, zdelo najbolj mega, ko se mi je zdelo, da s tem, ko hendlam volan, avto, pot, smer, hendlam tudi svoje življenje.
GREM!!!!! Vozim - obvladam svojo pot in smeri. JES!! :))

In še odkrila sem nekaj - da imam intuitivno sposobnost, da vse najdem in naenkrat imam super orientacijo (aja, seveda - orientacija je tudi ena od sposobnosti, ki jih "nisem imela" - KAO!)



Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#12 Tadeja

Tadeja
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 22. julij 2002, 01:00

Ponosna sem na to, da sem teta navihanih dvojčkov, imam kar močno intuicijo, prijateljem stojim ob strani in jih poslušam.

#13 Helena

Helena
  • D član
  • Št. objav: 1 180

Objavljeno: 22. julij 2002, 01:00

Marsa!

Hvala za kompliment in za tvoje izkušnje.

Elena

Helena


#14 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 22. julij 2002, 01:00

zlo mi je šeč, da sem skrben,
čist, vitalen in zmerno urejen ,
pozoren in iznajdljiv,
praktik in samouk,
human in ponosen na vse moje nadnaravno´ dojemanje

na občutek resnice~



pokowc

#15 teja

teja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 717

Objavljeno: 23. julij 2002, 01:00

Najprej za Eleno: Pozitivne afirmacije.SEM ODLIČNA VOZNICA. RADA IMAM AVTO.

Jaz sem ponosna, da sem mama. Ponosna sem na svojo hčerko.
Ponosna sem, ker sodelujem tukaj in sem imam v življenju res enkratno. Ponosna sem da sem prehodila to pot, ki me je pripeljala do tega da sem takšna kot sem. Da sem sposobna večino stvari sprejeti in opazovati. Še bi lahko naštevala, ker sem ponosna tudi na to, da sem sposobna o sebi misliti lepo in pozitivno.

Lep nasmejan dan ti želim

http://www.lunin.net...um/blog/mavlica


#16 strelka

strelka
  • D član
  • Št. objav: 360

Objavljeno: 23. julij 2002, 01:00

Na svoja otroka sem najbolj ponosna, res. Na njune lastnosti, dobre in manj dobre, na njuna prizadevanja, dosežke - in mislim, da sem malo tudi jaz 'kriva ' za to.
Ponosna sem tudi na svojo iskrenost, pripravljenostjo pomagat, poslušat, na moj pozitivizem in smisel za humor, da nasmejim svoje najbližje.
strelka

#17 Helena

Helena
  • D član
  • Št. objav: 1 180

Objavljeno: 23. julij 2002, 01:00

quote:

Najprej za Eleno:
Pozitivne afirmacije.SEM ODLIČNA VOZNICA. RADA IMAM AVTO.



Hvala Teja!

Ponosna sem, da bom uspela zbrati dovolj poguma zavedajoč se,
da sem ODLIČNA VOZNICA, saj sem vozniški izpit naredila pri 33. urah in "sprva".

Elena

Helena


#18 teja

teja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 717

Objavljeno: 23. julij 2002, 01:00

Ponosna sem tudi na to, da v trenutku, ko se kaj spomnim, kaj začutim, to tudi naredim in se ob tem dobro počutim. Poznate tisto: Ah, ne bom, da ne bo kaj narobe. Ne, ne kaj si bojo pa mislili? Mogoče pa ni pravi trenutek.
Ko se meni zazdi in tako začutim, je pravi trenutek in res sem se začela ravnat po intuiciji. Glasek znotraj mene sem prepoznala in začela poslušat, ne pa ga odrivat stran.

Lep nasmejan dan ti želim

http://www.lunin.net...um/blog/mavlica


#19 andrej

andrej
  • D član
  • Št. objav: 696

Objavljeno: 23. julij 2002, 01:00

Jaz sem pa ponosen, da sem v življenju naredil določene stvari in to kljub zares globokemu strahu, ponosen sem da sem šel preko teh strahov in stvar naredil, pa četudi ni uspela, na koncu sem bil močan, da bi premikal gore.

andrej

#20 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. julij 2002, 01:00

Ja - Andrej, tako kot je v Sapramiški: "Ni pogumen tisti, ki ga ni nikoli strah, ampak tisti, ki ga je strah in svoj strah premaga".
To je res power občutek!

Sem pa še na nekaj ponosna: na svojo voljo!

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#21 strelka

strelka
  • D član
  • Št. objav: 360

Objavljeno: 23. julij 2002, 01:00

Jaz pa še, da sem se na 'stara leta' naučila igrati kitaro.
strelka

#22 andrej

andrej
  • D član
  • Št. objav: 696

Objavljeno: 24. julij 2002, 01:00

O Sapramiška!

andrej

#23 Helena

Helena
  • D član
  • Št. objav: 1 180

Objavljeno: 25. julij 2002, 01:00

Ponosna sem, da SEM...

Elena

Helena


#24 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 26. julij 2002, 01:00

quote:

nisem na kaj pretirano ponosen v zivljenju...
bolj na tisto kar se zakljuci (primerno v moji glavi)
v trenutkih, dnevih, obdobjih nekako.
kaj bo, bom pa se videv...



#25 alena

alena
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 97

Objavljeno: 26. julij 2002, 01:00

Jaz sem ponosna nase takrat, ko v kaki totalno čudni in zakomplicirani na videz brezizhodni situaciji naredim "čirule-čarule" in se vse obrne na glavo in izpade 100x boljše, kot sem si sploh lahko predstavljala. Ja, takrat me včasih malo zanese, pa sem ponosna... drugače ne.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0