Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Na kaj smo najbolj ponosni?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
92 komentarjev na to temo

#51 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 14. september 2003, 20:35

x;)x Na svojo potrpežljivost, čeprav je velikokrat na hudi preizkušnji! x:Dx

x:Dx :palec: :palec:
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#52 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 14. september 2003, 20:49

Ponosna sem, da imam to moč, da kljub vsemu rečem: "No ja, lahko, da ja pri vas tako, jaz pa bom poskusila drugače!" In ponosna sem, da potem ne samo, da poskusim, ampak najdem svojo rešitev... x:)x

#53 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 14. september 2003, 20:55

...jst mam pa zadnje čase take hode prebliske, ideje in cilje, da si kljub vsemu konec koncev rečem:
ampak sem ponosna na to, da sem do sebe fer, pravična in ne živim na utvarah ali lažnih pričakovanjih...


..to je pa tud fajn,ane!?

#54 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 15. september 2003, 11:41

lažnih pričakovanjih...

Jaz vedno dosti pričakujem in ker sem prepričana v to, da so to zadeve, ki mi pritičejo, ne gre nikoli za lažna pričakovanja x:Dx x:Dx .

Na mnenja drugih kaj ja in kaj ne in kaj je izvedljivo in kaj ne, se že dolgo ne oziram. Kar za druge ni izvedljivo, še ni nujno da tudi zamen ni....

#55 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. september 2003, 11:54

...Kar za druge ni izvedljivo, še ni nujno da tudi zame ni....

:palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#56 Natalija

Natalija
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 18. september 2003, 21:15

Ponosna sem nase, da kljub grdim in krutim stvarem, ki so se mi kadarkoli dogodile v življenju še vedno nosim glavo pokonci in ostajam optimistka. x:Dx

#57 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 18. september 2003, 21:17

:palec: x^x

#58 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 18. september 2003, 22:19

Ponosem sem, da opazim človeka in ,da me nato preplavi tišina na valovih dihanja x^x

#59 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 27. september 2003, 06:16

"Glupi" ljudje so dobri ljudje.
Otroci imajo radi dobre ljudi!
Vas imajo otroci radi?
:palec:

#60 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 27. september 2003, 20:20

Brez premišljevanja...najbolj ponosna sem na svoja otroka...

V vsakem trenutku :palec:

S. in L. ... srečno skozi življenje :palec: x:Dx :palec:

#61 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 28. september 2003, 13:01

Ponosem sem, da opazim človeka in ,da me nato preplavi tišina na valovih dihanja  x^x

nice da opazis cloveka... x:)x :palec:


nekateri pa pozornost izsiljujejo (izsiljujemo) na 1000+1 nacin...

bl za joke kt za res:
ponosna na to, da znam privabit pozornost, kadar je sploh ne zelim!!!! hehe... sred dvorane vsi fini pa zbrani mene pa fajn na glas kovca!!! pa nc nisem mogla pomagat, da me nebi x:Ix
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#62 Zobi

Zobi
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 29. september 2003, 07:55

Uf - ob vseh teh problemih in traumah, ki ste jih ostali uspesno premagali (VSA CAST!!!), se mi moji dosezki na osebnostnem nivoji zdijo res majhni - a so moji ;).

Mogoce sem najbolj ponosen ta no, da kot tipicna ekstrasenzibilna Ribica ne delam vec 'custvenih samomorov'...da sem se dvignil iz pepela (spet)..da sem se naucil potrpezljivosti, ker imam voljo, ki res lahko premika gore. na to, da me NIC na tem svetu ne more vec spravit nazaj na kolena, ker sem psihicno mocna oseba...najbolj pa sem ponosen na to, da sem imam par PRAVIH prijateljev, brez katerih teh stvari ne bi mogel doseci...
I will not fear the perils of the tempest nor the evil sorceries used against me. For today all doors have been opened unto me no mater how they have been closed...

#63 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 29. september 2003, 08:07

Ponosna sem na to, da nikoli ne obupam in če se nekam namenim do tja tudi pridem.

#64 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 28. junij 2004, 09:19

Hm... sem še enkrat razmišljala o temle. Ponosna sem v bistvu bolj na tiste zadeve, ki so me stale dosti truda, da sem do njih prišla kot tiste, ki jih z lahkoto dosežem. Tiste, ki so bolj blizu meni v osnovi, za tiste sem nekako bolj hvaležna, ponosna sem pa na kakšne meni čist nepodobne zadeve x:Ix .

Včasih sem bila zelo neučakana, hotela sem vse takoj, drugače sem se nanervirala še pa še. Evo, ponosna sem najbolj do zdaj na to, da sem postala potrpežljiva x;)x .

Naslednja zadeva na kateri delam zdaj, pa mi kar gre kar dobro je, da sprejemam ljudi in njihova slovesa in dogodke in konec določenih zadev. Ko je čas slovesa, sem hvaležna za navzočnost, izkušnje in z ljubeznijo izpustim človeka ali dejavnost iz življenja, sem se prej dostikrat na silo česa oklepala x:Ix .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#65 žaža

žaža
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 403

Objavljeno: 28. junij 2004, 09:23

HM....JAZ SEM PA PONOSNA SAMA NASE, KER SI POČASI SPRAVLJAM ŽIVLJENJE V RED IN GA POČASI ZAČENJAM ŽIVET TAKO KOT SI ŽELIM....POČASI SE PA DALEČ PRIDE.... x:Ix x:Dx x:Dx
Če hočeš biti srečen....BODI!

#66 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 28. junij 2004, 09:35

to si deli žaža :palec: :palec: :palec:

he he.......u bistvu podobno...na to, da me po kakšnih zoprnih obdobjih sreča zdrava pamet in se u red spravim x^x x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#67 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 28. junij 2004, 13:16

Zakaj bi morali na nekaj biti ponosni, saj karkoli naredimo naredimo predvsem zase, če kažeš ponos je to za druge, pri sebi pa lahko čutiš samo zadovoljstvo ali ne.

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#68 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 28. junij 2004, 13:22

Jah, saj jaz sem ponosna sama nase, tako zaradi sebe, ne za komu se kazat x:Ix , lahko bi pa rekla, da sem zadovoljna s seboj, samo se mi zdi da je ponos tako, mao bolj intenzivno zadovoljstvo, v smislu, da sem v določeno zadevo precej truda vložila. Gre pa jasno samo zame osebno, delam samo in predvsem zse na sebi x;)x .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#69 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 28. junij 2004, 13:25

Pa rečmo, da je ponos ena izmed oblik zadovoljstva...... x;)x  x:)x

PONOS je zmeraj proti drugi osebi, kadar te nekdo pohvali, če nekaj narediš, kar tudi drugi opazijo, prav nikoli pa ne kadar to sam zase narediš, takrat je to samo zadovoljstvo.....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#70 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 28. junij 2004, 13:30

Jaz se tudi ne strinjam glih s temle... Sem šla gledat še v slovar slovenskega knjižnega jezika, samo ni iz nobene razlage vidna razlika, ali si ponosen nase v stiku z drugimi ljudmi, ali tudi ko si sam s seboj...

Če je kak slavist tuel, lahko uleti s strokovnim komentarjem x;)x .

Hecno, kako smo tkloe prepričani, priznam, da doslej tudi pomislila nisem, da morda obstaja tudi taka opcija .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#71 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 28. junij 2004, 14:40

Da sem dobra prijateljica, ki je pripravljena pomagat. To je prvo.
Potem pa da sem "moralna"...custvena - prevec...

Pri meni mi je tudi vsec, da tocno vem kaj hocem ( vsaj pri ambicijah) in se ne dam.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#72 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 28. junij 2004, 19:04

Ponosn,hahaha ker se poslušam, ker aktiviram prec, ne pa nategujem slučaje in odpustke, treba žagat dalje, ni kej x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#73 Zvezdica76

Zvezdica76
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 22

Objavljeno: 28. junij 2004, 21:19

Ponosna sem na to, da znam odpuščati. Da ni človeka v mojem življenju, s katerim ne bi želela govoriti.
In secret we met: in silence I grieve
That thy heart could forget, thy spirit deceive.
If I should meet thee after long years,
How should I greet thee? - With silence and tears.

#74 Ion

Ion
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 28. junij 2004, 22:27

Kaj je to, kar vam je posebej všeč pri vas samih?
Na katero svojo lastnost, značilnost, potezo, ... ste najbolj ponosni?

Marsa
<font color=blue>
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem".    Picasso</font>

Ciao Marsa

Ponosna sem na vedno manj svojih lastnosti,
pa ne, ker mi ne bi bile všeš, ali pa bi mi bile všeč,
preprosto se manj ukvarjam z njimi....

Ion

#75 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. junij 2004, 11:06

Ojla, Dobrodosla :vio: - ja, razumem, kaj mislis, tudi jaz si ne dajem ne vem koliko opraviti s tem, vendar vseeno se rada spomnim ze dosezenega. :palec: x^x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0