Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Dobre gostilne


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
530 komentarjev na to temo

#476 Tuilwen

Tuilwen
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 2. marec 2009, 10:28

Meni imajo najboljše pice v Osmici na Nazorjevi, pa tudi v Kavalino na Trubarjevi x:)x
Palačinke so zaenkrat (poleg tistih doma x:px ) najslastnejše pri Ančki v Šenčurju.

#477 brezrizle

brezrizle
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 17. april 2009, 05:50

Priporočam picerijo gušt v izoli x;)x res super pice, malenkost dražje, vendar vredne te cene, ali pa lilota v trbovljah :D kjer bolših čevapov še nisem jedel x:px

#478 aleš

aleš
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 23. julij 2009, 17:14

ker sem nov na portalu, sam začel novo temo.

če hočete dobro, oz. kar odlično hrano, v prekrasnem ambientu, vam predlagam Hišo posebne sorte. zadeva se nahaja med Vipavo in Štanjelom, v mejhni primorski vasici Kodreti. apartmaje (tudi za invalide) imajo že eno leto, restavracijski del pa je popolnoma na novo. njihov moto: okusi preteklosti danes doživiš v pravem pomenu.

toplo priporočam!!

še njihov link: www.sorta.si

aleš iz gorenjske

#479 quai

quai
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 1. oktober 2009, 09:30

meni pa je božansko v restavraciji in piceriji Puttanesca v Šiški. Bila smo cela družina, ki imamo zelo različne okuse. Za vsakogar se je našlo tisto pravo. Pice, ribe, testenine, sladice božanske!!!

#480 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 1. oktober 2009, 11:34

Zanimivo :ermm: ker men je ambient :sick:
sicer pa, o okusih se ne razpravlja x:px x;)x
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#481 dayo

dayo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 234

Objavljeno: 1. oktober 2009, 16:32

Zanimivo :ermm: ker men je ambient :sick:

zanimivo, men tud x:Dx

#482 ABCfree

ABCfree
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 765

Objavljeno: 1. oktober 2009, 20:29

Pri nas na notranjskem pri mojem stricu.....Gostilna Slamar.Zdaj pred zaprtjem je samo še Penzion,a dobiš hrano.Ker ni naslednjikov za gostilno...škoda...
Pristna slovenska kuhinja.Dober kuhar!
Darling,stand by me

#483 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 2. oktober 2009, 05:49

meni je do zdej naj pizza v Trebnjem (takoj iz glavne ceste ob cerkvi desno).. ponavadi jem bejbi pizzo, ker me tolk nasiti x:)x imajo pa tudi malo in normalno.
poceni tudi.

PS za Kyllah: pol me niso osisali. xcivx

#484 ABCfree

ABCfree
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 765

Objavljeno: 3. oktober 2009, 21:44

Pizza je pa najbolš v Trti,trnovo.Ko smo že pri Kyllah......Kje je ona?Vse vredu z njo?Me mal skrbi.....čist mal....
Darling,stand by me

#485 marjetka*

marjetka*
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 6. oktober 2009, 13:50

Na pico grem največkrat v Azur, dobre in zanimive (drugačne) okuse imajo pa v Avio pub-u (Postojna).
Na kosilo grem v Govinda´s.
Na tortico pa v Zvezdo ali Grad.

#486 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 6. oktober 2009, 14:14

Odkar sem jedel tisto v Trebnjem, menim, da v Lj. ni kvaliltetnih pizz, temvec zgolj priblizki temu kaj naj bi pizza sploh bila. x:o)x Pa se tisto v Trebnjem bi malce popravil, ker sem precej zahteven kupec.
Sicer pa hvala za mnenja! mormo se mal raziskat po ljubljani :palec: x:)x

#487 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 7. oktober 2009, 12:04

Na pico grem največkrat v Azur, dobre in zanimive (drugačne) okuse imajo pa v Avio pub-u (Postojna).
Na kosilo grem v Govinda´s.
Na tortico pa v Zvezdo ali Grad.


odličen izbor, se strinjam! Avio je pa tak x:px pa ambient je :palec:

Zanič pizze še nikol v lajfu nisem jedel.

jst pa še prevečkrat xrolleyesx sploh une dostavne so :xx!:
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#488 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 7. oktober 2009, 21:26

Danes bila v Prestolnici in smo bili na kosilu v As Loungeu in je bilo kot ponavadi super :palec:
Za majhne denarje poješ krasno solato, ali taljato, al pašto in spiješ glaž srebrne penine. Ambient je super, postrežba- malo manj, zato ker imajo full polno vedno. Smo sedeli zunaj, ker je bilo še hudo vroče, sicer pa mi je tudi njihov zimski vrt všeč.

Včeraj pa je Pl.Ljubljanska xsrcx častila na Opčinah nad Trstom v Diani en super tatarec x:px , pa krasen Montepulciano sva pili.
Sicer grd lokal, a z odlično postrežbo, hudo vinsko karto in dobrimi jedmi.Vedno lahko naročiš na pari skuhano zelenjavo, imajo dobre sire.
Imajo zame vedno riževe kruhke, ker ne smem kruha. In glede na kvaliteto hrane-nizke cene. :palec:

Če se boste klatili po Trstu, lahko zavijete v Peperino, Via/ulica Coroneo, nekje na pol, oz. nasproti sodišča in tržaških zaporov x:Xx
Imajo pizzo, da dol padeš. Velikan od Pl. Ljubljanske ne more prehvalit. Pa še druge specialitete iz nizke Italije (Napoli), fantastično bivoljo mozzarelo, na željo ti jo zapečejo v pečici x:px in druge dobrote. Dobre cene.

V Avio-pubu (PO) je bilo tudi meni super, dobre solatne krožnike imajo, postrežba kvalitetna, dober izbor začinov in v ponudbi radi eskperimentirajo.

Enkrat sem jedla v Platoju v Lj- Center, (cona Ajdovščina? :inocent: ) in je bilo tudi super. Tako za skočit na kosilce btw.
Jedla za predjed solato iz surove špinače, z jagodami in kozjim sirom x:px in potem pire iz zelene in listove filete marinirane z limono.

Na splošno se v Lj zelo dobro je, je cela serija krsanih lokalčkov, kamor greš na dobro kosilo, brez da tam obsediš nekaj ur xrolleyesx
Izbereš med nekaj dobrimi varijantami, poudarek je na zelenjavi- kakšne bogate solate, ali paštici ali rižoti in spiješ kozarec penine :palec:
Pokosiš v slabi uri in šibaš dalje lahkih nog, ne pa, da se počutiš težek kot peglezen, z edino željo, da padeš za kakšno uro na kavč xrolleyesx x:Dx

#489 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 7. oktober 2009, 21:48

Gostilna in pizzerija 'Špajza'

v Šmarci pri Kamniku ima odlično hrano in dobro postrežbo.

Ko pripeljemo do križišča za Kamnik, peljemo v smeri Celje.
Na desni že lahko vidimo gostilno.

Zdaj samo še čez most in druga cesta desno 200 m, pa smo tam.


Dober tek in obilo zabave,


Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#490 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 7. oktober 2009, 21:49

:palec: ... tut jst :xx!:
se posebej ogaben imajo velikokrat tist najcenejsi sir; k ga dajo eno tono gor, samo zato, da ni treba tolk zelenjave. Pa se tista zelenjava je bog pomagi.
Za sir ponavadi recem, da ga dajo manj kot sicer; pa se vedno vcasih prevec.

jst pa še prevečkrat xrolleyesx sploh une dostavne so :xx!:



#491 amber

amber
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 926

Objavljeno: 8. oktober 2009, 11:17

:palec: ... tut jst :xx!:
se posebej ogaben imajo velikokrat tist najcenejsi sir; k ga dajo eno tono gor, samo zato, da ni treba tolk zelenjave. Pa se tista zelenjava je bog pomagi.
Za sir ponavadi recem, da ga dajo manj kot sicer; pa se vedno vcasih prevec.



ja to je res. čeprav si lahko kdaj tud presenečen: npr. na področju Maribora (tam vem so tud dostavljene pice super, če si jih seveda daš dostavt iz picerije, ki jo poznaš in veš da je :palec: )

Drugače je najboljša varianta domača izdelava, to prakticiram jaz x;)x in pol nisem razočarana nikol x8Dx



#492 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 8. oktober 2009, 13:17

:palec: ... tut jst :xx!:
se posebej ogaben imajo velikokrat tist najcenejsi sir; k ga dajo eno tono gor, samo zato, da ni treba tolk zelenjave. Pa se tista zelenjava je bog pomagi.
Za sir ponavadi recem, da ga dajo manj kot sicer; pa se vedno vcasih prevec.


x:Dx
Maš prou kar se sira tiče. Ne sam da je zanič, mi nardi tako kuglo v želodcu, da še v miru prebavljat ne morem pol in mi čist zjebe posvečen horizontalni položaj /na desnem boku/.

Je pa druga pesmica, če je gor mocarela. To pa ja. x:px

:vio:
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#493 Minnie

Minnie
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 956

Objavljeno: 12. november 2009, 22:20

Vidiš ti teme. Zdaj vem kam grem kad prihajam v Sloveniju. x:Ix x:)x

#494 linaaa

linaaa
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 16. december 2009, 15:37

Najraje jem tukaj: http://www.pr-kopac.com/

#495 ABCfree

ABCfree
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 765

Objavljeno: 16. december 2009, 23:23

No ta Gostilna je tud ok,sem jedu carpaccio in naročiš pohanga piščanca,dobiš pa celo skledo res okusnih pišk.Res take porcije še nikjer. :palec:
Darling,stand by me

#496 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 17. december 2009, 12:13

kle so se ene ocene kao >

#497 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 17. december 2009, 12:40

kle so se ene ocene kao >


Te ocene so pa čisto mimo.

Meni so praktično vse Kitajske v Lj zanič. Mastnooo.... Tukaj imajo pa vse dobre ocene. xrolleyesx

Chez Eric je meni zelo všeč in bi si zaslužil 5 (pustimo ceno, ker v takih restavracijah niti nima veze).

Piazza si glede na ostale ocene zasluži višjo. :yumy:
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#498 Minnie

Minnie
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 956

Objavljeno: 17. december 2009, 20:45

Kakšne su okvirno cene v gostilnih?

#499 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 17. december 2009, 22:26

Ne bi vedu al so mimo al ne, ker ne poznam veliko gostiln ane. x:o)x
Je pa ta mimo verjetno odvisen glede na posameznika oz. razlicnih okusev in potreb.

Meni pa ne vse. Prouzaprou grem v dve kitajske zelo rad vsake toliko; tam pa jem vedno isto jed x:Dx ker sm ziher da je vredu! oz, tisto kar jem je vedno isto. x:Dx :8): isto dobro.

ne poznam. :sori:

Te ocene so pa čisto mimo.

Meni so praktično vse Kitajske v Lj zanič. Mastnooo.... Tukaj imajo pa vse dobre ocene. xrolleyesx

Chez Eric je meni zelo všeč in bi si zaslužil 5 (pustimo ceno, ker v takih restavracijah niti nima veze).

Piazza si glede na ostale ocene zasluži višjo. :yumy:


Odvisno od velicine, materiala in teze okvirjev! x:Dx x:Dx

Kakšne su okvirno cene v gostilnih?



#500 Minnie

Minnie
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 956

Objavljeno: 18. december 2009, 08:34

Odvisno od velicine, materiala in teze okvirjev! x:Dx x:Dx


Samo o tome? x:Dx Kod mene na primer ima pizzeria ki su pocene od drugih - cene variiraju za istu stvar :inocent:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0