Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Zakon privlačnosti - The Secret of Attraction


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* - - - - 1 x ocenjeno
389 komentarjev na to temo

#101 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 15. december 2006, 23:04

zavest prihaja tudi od vzunja navznoter ane!? :vio:


Se popolnoma strinjam, :palec: :palec: :palec:

In vsi ti različni pogledi izhajajo iz naših različnih globin!!!! Ne moremo videt, le čutimo z duhom. Kako to povedat?, se ne da.

Razmem lahko vse, ki se prerekate okoli tega filma, a imam enako mnenje kot Alan.



A zavest je napaka x:o)x

Prav to je temeljna napaka. Pot gre najprej iz zunanjosti, kjer smo sedaj, v notranjost, v globino našega bitja.



#102 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 15. december 2006, 23:39

Pa kje imate vi ta film? A ste ga dl-jal iz mule al ga kje vrtijo?
Matr nism na tekočem... :8):

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#103 Sprehajalec

Sprehajalec
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 320

Objavljeno: 16. december 2006, 08:31

Jutro!

Ja, downloadaš ga lahko iz kjerkoli (e-mule, torrenti), je pa tud na googlu:
http://video.google....;q=thesecret.tv

carpe diem

Še en pomemben koncept k je predstavljen, da ce se stalno odzivamo na to kar je, ustvarimo še več tega. Da ta tok pretrgamo, je potreben drugačen zorni kot. Sebe videt ne kot posledica preteklih dejanj, pač pa kot to, kar lahko postaneš in kar resnično si (energija, Bog,....).

Skratka, narjen je tko, da je vsega po malem. Torej namenjen tistim, ki res še niso slišal za to, ali pa zelo zelo malo. Da jih spodbudi, da se začnejo poglabljat.
"Če ni vetra, VESLAJ!" latinski
"Navada je navada. Ni je moč kar vreči čez okno. Valiti jo moramo po stopnicah, korak za korakom." M.Twain
"Kako pojesti slona? GRIŽLJAJ ZA GRIŽLJAJEM!!!" Colin Rose
Kaj je izvir stresa in strahu? Se zavedamo sposobnosti svojih lastnih možganov?
- Bodi to kar si; manj se boš oziral na mnenja drugih, bolje bo zate osebno.
Vse kar napišem je zgolj moje subjektivno mnenje in kot takega ga tudi vzemite. Prav tako ne ogrožam vašega obstoja, pač pa vam le podam pogled iz mojega zornega kota. Hvala za razumevanje..

#104 Lenka:

Lenka:
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 16. december 2006, 16:13

ima kdo link od torrenta
za ta film

#105 Sprehajalec

Sprehajalec
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 320

Objavljeno: 16. december 2006, 16:22

link od torrenta: http://www.mininova.org/get/320853
"Če ni vetra, VESLAJ!" latinski
"Navada je navada. Ni je moč kar vreči čez okno. Valiti jo moramo po stopnicah, korak za korakom." M.Twain
"Kako pojesti slona? GRIŽLJAJ ZA GRIŽLJAJEM!!!" Colin Rose
Kaj je izvir stresa in strahu? Se zavedamo sposobnosti svojih lastnih možganov?
- Bodi to kar si; manj se boš oziral na mnenja drugih, bolje bo zate osebno.
Vse kar napišem je zgolj moje subjektivno mnenje in kot takega ga tudi vzemite. Prav tako ne ogrožam vašega obstoja, pač pa vam le podam pogled iz mojega zornega kota. Hvala za razumevanje..

#106 Lenka:

Lenka:
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 16. december 2006, 16:47

link od torrenta: http://www.mininova.org/get/320853


hvala x:Dx

#107 Sprehajalec

Sprehajalec
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 320

Objavljeno: 16. december 2006, 23:25

bctp://task/The%20Secret/0/93cd22476a36163e3a23a834b59c7b16ae25b635/
"Če ni vetra, VESLAJ!" latinski
"Navada je navada. Ni je moč kar vreči čez okno. Valiti jo moramo po stopnicah, korak za korakom." M.Twain
"Kako pojesti slona? GRIŽLJAJ ZA GRIŽLJAJEM!!!" Colin Rose
Kaj je izvir stresa in strahu? Se zavedamo sposobnosti svojih lastnih možganov?
- Bodi to kar si; manj se boš oziral na mnenja drugih, bolje bo zate osebno.
Vse kar napišem je zgolj moje subjektivno mnenje in kot takega ga tudi vzemite. Prav tako ne ogrožam vašega obstoja, pač pa vam le podam pogled iz mojega zornega kota. Hvala za razumevanje..

#108 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 16. december 2006, 23:46

Juhu, gremo propagirati krajo filmov preko interneta.

That's the secret of attraction -- torrent links. x:Dx
Possible—but highly unlikely.

#109 LEV

LEV
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 17. december 2006, 12:03

Gledal sem film. Temelji na knjigi Master Key System (Haanel). V življenje morajo ta spoznanja priti v pravem trenutku ... ali nikoli. Prebral bom tudi vaše komentarje. Ne zdaj :).

#110 natalie

natalie
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 17. december 2006, 13:31

http://www.thesecret...Movie_Free.html
velike sanje malega vesolcka

#111 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 17. december 2006, 15:58

joj, ti si pa res smešna.Greš gledat film k te spodbuja d sežeš po tistem po čemer res hrepeniš in bi res rad dosegu.Niti tolko ti ne vstane, da bi napisala v google svoje vprašanje.Torrent the secret.Ne.Je blo lažje druge čakat.To sm pa mogu povedat k je prow res ena velika ironija tle not.
Tle maš tvoj the secret v dveh vrsticah...ampak..čakaj malo..moment..

hm..v the secretu ti namignejo d je vesolje katalog in d sam požvižgaš in dobiš..hm...
čez 9min si dobila tisto kar si iskala..hm...pa neč ti ni blo treba nardit, sam željo si izrazla..hmmm..pol mora men vstat ne pa teb da štekam the secret.. xcivx

Ha ha, ironija življenja. Pa saj če vprašaš Google ali pa na forumu, boš tako ali tako dobil odgovore. x:)x

Gledal sem film. Temelji na knjigi Master Key System (Haanel). V življenje morajo ta spoznanja priti v pravem trenutku ... ali nikoli. Prebral bom tudi vaše komentarje. Ne zdaj :).

Temelji pravzaprav še na marsičem drugem, ne zgolj na tej knjigi. Ta knjiga tudi verjetno temelji na nečem drugem. Do kje pridemo, ko gremo tako za nazaj?

Kolikor sem spoznal življenje do sedaj, spoznanja vedno pridejo. Vprašanje je samo, kdaj.
Possible—but highly unlikely.

#112 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 18. december 2006, 08:57

Ni nujno, da pridejo prepozno, čeprav je morda največkrat res navidez prepozno.
Possible—but highly unlikely.

#113 joana

joana
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 300

Objavljeno: 18. december 2006, 11:49

Veš, kako je ime temu smeškotu?

Ne, meni je jasno, da nisem center vesolja, še najmanj pa da bi bil najbolj razvito bitje.

Pravijo, da kdor išče, najde. Mogoče boš kdaj pogruntala, ko boš dovolj skromna.


x:Dx Nehajva, še preden se kdo od naju dvigne v nebo.

#114 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 18. december 2006, 12:16

Mene nekej zanima.Al je to film al dokumentarc. x:)x

#115 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 18. december 2006, 12:29

x:Dx Nehajva, še preden se kdo od naju dvigne v nebo.

Ampak kako se imenuje tisti smeško?!

Mene nekej zanima.Al je to film al dokumentarc. x:)x

Dokumentarec.
Possible—but highly unlikely.

#116 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 18. december 2006, 12:56

Dokumentarec.


Aha.Tnx

#117 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 18. december 2006, 13:34

Ampak kako se imenuje tisti smeško?!

xegox
ego ;)

#118 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 18. december 2006, 19:05

xegox
ego ;)

To je bil point. x:)x
Possible—but highly unlikely.

#119 joana

joana
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 300

Objavljeno: 19. december 2006, 09:03

To je bil point. x:)x


Ja zakaj pa misliš, da sem ti ga nalimala noter? x:Dx x:Dx x:Dx tok tok!!!

oba imava preveč gojenega. ti in jaz. samo da se jaz tega zavedam, kar pa ne spremeni dejstva, da tudi tvoj ni glih "shujšan", ko si pa tako :onfire: in da si še upaš vrednotiti stvari o katerih se ne pozanimaš dovolj.

ni čudno, da te je tako pritegnil tisti smešek x^x

#120 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 19. december 2006, 09:26

Ja zakaj pa misliš, da sem ti ga nalimala noter? x:Dx x:Dx x:Dx tok tok!!!

oba imava preveč gojenega. ti in jaz. samo da se jaz tega zavedam, kar pa ne spremeni dejstva, da tudi tvoj ni glih "shujšan", ko si pa tako :onfire: in da si še upaš vrednotiti stvari o katerih se ne pozanimaš dovolj.

ni čudno, da te je tako pritegnil tisti smešek x^x

Kaj se zdaj izgovarjaš name in na moj ego?! Od kje pa tebi védenje, da se jaz ne zavedam svojega ega?! Daj se malo pazi, kake debilne izjave daješ.

Če bi imela kaj inteligence, bi poskušala poštekat, kaj ti ves čas hočem povedati s kritiziranjem tega dokumentarca, a vse kar zmoreš, so obtožbe nazaj ne da bi vsaj malo hotela ali si upala slišati, kaj pravim.

Zakaj me je pritegnil nasmešek? Zato, ker je ta dokumentarec kot nalašč za krepitev ega in njegovih nenasitnih in večnih želja. Hočem, želim, zahtevam. Trik pa je spoznati, da so prav želje glavni problem. Kajti tudi če so uresničene, kaj imaš od tega vsamem bistvu? A res uresničitev želje prinese notranjo srečo in zadovoljstvo? Pa ne pravim, da so želje slabe, kot jih označujejo in obsojajo v večini religij, ampak da konec koncev sploh niso tako pomembne, kot si mislimo, da so, in kot nam vsak dan sugerira potrošniška mentaliteta in reklame, ki direkt temeljijo na zahtevi po zadovoljevanju nikoli nasitnih želja.
Possible—but highly unlikely.

#121 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 19. december 2006, 15:44

:eek: debilne izjave...

#122 joana

joana
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 300

Objavljeno: 19. december 2006, 17:08

Kaj se zdaj izgovarjaš name in na moj ego?! Od kje pa tebi védenje, da se jaz ne zavedam svojega ega?! Daj se malo pazi, kake debilne izjave daješ.

Če bi imela kaj inteligence, bi poskušala poštekat, kaj ti ves čas hočem povedati s kritiziranjem tega dokumentarca, a vse kar zmoreš, so obtožbe nazaj ne da bi vsaj malo hotela ali si upala slišati, kaj pravim.


x:Dx :onfire: x:Dx x^x
ful si predvidljiv in tako lahko te je zakuriti, da ne morem verjet

In ti pridigaš o željah, ko imaš pa ta hip verjetno samo eno: da bi ti dala prav. x;)x

To se bo tudi zgodilo in vesela bom tvojega prispevka takoj, ko boš povedal nekaj, kar lahko uporabljam - recimo že danes, ali pa jutri.
Teoretizirati je namreč lahko. Če te prav razumem se ti trudiš otresti vseh svojih želja. (upam, da ne gre za to, da samo frajariš in se razburjaš o tem na forumu).
Zanima me, kako ti gre? A si zaradi tega kaj srečnejši? Če nisi, potem je namreč brez pomena, ne glede na to, kako dobro ti gre od rok teorija.

#123 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 19. december 2006, 17:10

ja očitno res spim... ker spoštujem vse
ja sem prebrala vse in ne nisem fidela dokumentarca in kot vedno - kdo sem jaz da sodim katero pot si kdo izbere?
ampak hvala za očke...
mimogrede, rada te prebiram :palec:

#124 joana

joana
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 300

Objavljeno: 19. december 2006, 17:18

Trik pa je spoznati, da so prav želje glavni problem. Kajti tudi če so uresničene, kaj imaš od tega vsamem bistvu?


A si ti mal "hecen" al se meni sam zdi tako?
Želje niso glavni problem, nekaj drugega je. Se strinjaš?

Kaj imaš od uresničene želje? Meni je lepo, če se mi želja uresniči. Najboljše pa je to: lepo mi je tudi, če se mi ne. x:Dx x:Dx :vragec:

Ta dokumentarec ne spodbuja k potrošništvu. Sicer pa vsaka stvar spodbuja k temu. Celo ti reklamiraš nekaj, kajne? Te teorije namreč niso na tvojem zeljniku zrasle.
Katero knjigo bi morala kupiti, da bi me razsvetlila tako kot je tebe?

#125 joana

joana
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 300

Objavljeno: 19. december 2006, 18:06

Lol Ksenia.Če spiš pol pomen, da ne moreš delat pizdarij..ker..ker spiš x:Dx (zmelkoow..kdor spi zlo ne misli..kdor je buden naj gre spat..)

Ah kje pa, če spiš pol ne moreš drezat ljudi okol sebe..Če spiš, pol daš mir..
In ksm glih na volji, če greva res po tej poti, da spoštujeva vse, ne smeva nič rečt in se z ničemer strinjat ne ničesar grajat.
V vse kar rečeš, lahko podvomim.in se v to ne strinjam.Užališ me.Ne spoštuješ me.Ti me že, a jaz tega ne vidim.Get it?Vse okol teb te tud mora spoštovat, da je enačba pravilna in uravnotežena na obeh krajih.Malo težko spreminjaš okolico, ljudi okoli sebe, dobr se pa da žonglirat z notranjimi izkušnjami...
Torej, kaj te žlajfa, da ne zakričiš pizda x?x
V tem kompleksnem zmesu all is one mal bl težko se distanciraš in paziš da ne bi komu na žulj stopu.Če se še tok trudiš in probaš spoštovat al pa bet prjazn do ljudi..še zmerm se bo dobu nekdo k te ne bo maral.Neč osebnega.Pač ne bo te maral in pika.Njegova svobodna volja....Pizda.

Kar se tiče zgornjih dveh postov..varjanta dat nekomu prav..ma kko se vam da..sam rečem..A je pomembno dokazat svoj prav, če je že prav?To ne bo spremenilo resnice.
Huh..kok se vam da..itak boste umrli..škoda cajta, bejžte rajš majskemu hrošču julija razlagat, da zdej se pa nima kej kazat na travniku..Pizda mu..
kot bi rekel Jezus, čista potrošniški-Zahodnjaški način iskanja razsvetljenja.
V potrošniški družbi kupiš izdelek, ga uporabiš in deluje.Na duhovni poti za najboljši denar /namen/ kupiš najboljšo ideologijo, vero, Pot in kot ponosen član kluba si svoje opravil.Ja pa jade.
Bi reku jezus, po liniji najmanjšega odpora itak nikamr ne prideš.Al boš debelemu folku talala tablete za hujšat in jim zagotavljal da nič drugega ni potrebno.Živi še naprej tko kot živiš in bo vse v redu..Al pa jim ponudiš fitnes naprave in nič drugega ni potrebno za shujšat..A dragi moji..Za spremembo se je treba lotit v glavi in vložit lasten trud-brez strokovnjakov, ki ti lahk samo smer nakažejo..pot boš še vedno mogu sam prehodit..in pogledat vzroke zakaj tolko ješ.Kako ješ.Spremeni jedilnik.Spremeni vnos hrane-spremeni ritem življenja.Spremeni vsakdanje lenarjenje v tek n kolesu..Spremeni mišljenje-spremeni sebe..
False hope those diet pills..
Potrošniška družba..Celovit-kompleksen sklop razdeliš na majhne dele in od majhnih delov naprej rešuješ problem.Bi jezus rekel, tak način pomaga pri mehaničnih opravilih.Če se avtu prepuška guma, ti ni treba zamenjat filtra..
The secret of attraction.Ni samo gumb na katerega pritisneš in se brez kakršnihkoli posledic luč prižge..Na to te alan opominja in svari.
Mlada dama, kar si šopala vn zavedno al pa ne, To boš tud v fris nazaj dobila.Nikoli se ne vmešaj v človekova prepričanja, boš dobila še en tak šus po gobcu, kokr si ga prej dobila preden si napisala vse to zgorej.Le od kje vzrok?Šus po gobcu.
Hočem praktične nasvete, formule, plonk listke in enostavne uroke za lepšo ter boljšo prihodnost.Pomagaj mi.Spoštuj očeta.Spoštuj mater.Ne laži.Ne kradi.Ne ubijaj.Brani družino.Brani sebe.Brani svojo svobodo.Ne bojuj se proti Resnici.Če nekaj dobiš, je nekdo moral to izgubiti.Več kot imaš, več so drugi tebi dali in sami izgubili.Zato..Daj v zameno.Ne ostani dolžan.Ne prevozi rdeče luči n semaforju.Pomagaj ostarelim in slabotnim.
Smej se.Bodi vesel.Širi ljubezen.
A..kdo se smeje, kdo je vesel in kdo širi ljubezen?Kako veš, da si nekaj resnično želiš, če nimaš navodil kako spoznati sebe?
Law of attraction..V roke ti dam daljinec in ti ne povem kaj upravljaš z njim.V dobri volji in z nasmeškom pritiskaš na gumbe in hodiš po svetu...O tem te alan svari in ti svetuje..Ne poslušaš.Ne vidiš.Ne slišiš.Pred tabo je cilj.Pritiskati na gumbe in se zabavati med tem časom..Če najprej ne spoznaš kdo si in greš laufat naokoli z loa znanjem, je pizdarija na vidiku..zakaj?Mogoče zato ker nisi opazil, da sem ti v roke stisnil detonator.
Ti kar bod pametna..Tko kot vsi ostal mi ane..pa le kako bom jzt vedu kej je zate najboljš?
zbriši vse kar si se do zdaj naučila-težko.
Preleti alanove besede, če upaš in jih POSKUŠAJ sprejeti kot POMOČ TEBI-težko.

V rokah imaš neverjetno moč, moč ki je zmožna ustvarjanja harmonije in popolnega kaosa-sebe...
Ti si šutasta, ne hecna.In se mi ne zdi.
A si kdaj podvomla, da tvoje želje niso TVOJE želje ampak plod idej in misli, ki si jih absorbirala od tistih, ki si jih imela ali jih še vedno imaš za Avtoriteto..
Kaj pa če se tvoj vir informacij-wače, mati, branko, šofer avtobusa in serijski morilc k ti daja nasvete, moti?In pol te tvoje želje k te preslepijo d si ti wana, uporabjo tebe tko kot jzt zobotrebc in te zgonijo za svoje cilje..Ah.samo da si vesela..

In aja..ja..jzt sm šutast in hecen tud-->To je edino kar boš prebrala-vse drugo bo šlo mimo tvojega zavedanja..jeza stara, jeza..






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0