Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Magična astrologija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
275 komentarjev na to temo

#251 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 18. november 2007, 12:00

Gaia pozdravljena,

mene pa zadnje čase navdaja želja po otroku. Prosila, bi te če mi lahko poveš kdaj se pri meni vidi rojstvo otroka. Sej vem, da ko se pač partnerja odločita za otroka ga pač imata, če ni kakšnih zdravstvenih težav, vendar pri meni pa se pojavlja toliko strahov ali bom jaz to zmogla, ker res ne želim svojih traum prenašati na otroka....hkrati se mi pa zdi, da sva se s partnerjem začela razhajati glede svojih želja...kot da nisva več usklajena...
jz: 14.11.1978 ob 10:34 v Lj.
on: 21.4.1983 ob 9:25 v Lj.

Hvala Gaia že v naprej za tvoj trud :)

Draga Pinka!
Odgovorila ti bom pod temo Vilinski ključki :eek:
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#252 Azeleja

Azeleja
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 22. november 2007, 20:47

Živjo Gaia!


Večkrat preberem tvoje besede, ki si mi jih namenila pred časom v temi Magična astrologija in sicer tvoje besede, da je moja karta zelo globoka, da znam z energijami in, da se moram učiti višjih duhovnih modrosti itd. Tukaj sem pa čist "izgubljena", sprašujem se kako globoka, kaj to pomeni in s kakšnimi energijami znam delati čeprav zanje sploh ne vem oz. jih še nisem odkrila. :inocent:

Želim si to spraviti v pogon, a ne vem kako s tem začet....



Azeleja

#253 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 26. november 2007, 21:11

Živjo Gaia!
Večkrat preberem tvoje besede, ki si mi jih namenila pred časom v temi Magična astrologija in sicer tvoje besede, da je moja karta zelo globoka, da znam z energijami in, da se moram učiti višjih duhovnih modrosti itd. Tukaj sem pa čist "izgubljena", sprašujem se kako globoka, kaj to pomeni in s kakšnimi energijami znam delati čeprav zanje sploh ne vem oz. jih še nisem odkrila. :inocent:

Želim si to spraviti v pogon, a ne vem kako s tem začet....
Azeleja

Azeleja, daj še enkrat podatke. Če je karta globoka, to pomeni, da imaš možnost, da prebudiš zavedanje o svojem življenju in svojih korakih. Več bom govorila v oddaji Magična astrologija.
Pa,pa, GAIA
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#254 Azeleja

Azeleja
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 26. november 2007, 21:42

Aha, sem pozabila pripisati roj.datum.... x:o)x

11.11.1975 ob 01:50 Ljubljana

#255 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 27. november 2007, 09:35

ne da sm žleht, ampak spomnin se, da si nekak napovedovala petrletovo zmago na volitvah. v reviji jana, če se ne motim. in falila. (tole se slučajn spomnim, pa ne zdej rečt, da je to edini kiks, al pa da se je nepričakovan zgodl na wem kwa):o|o: da se razumemo... sej zdej ni petrle klele poanta...
tut jes bi po svoje rad vrjeu u takele čarounije, pa jih tut uporabu, ampak... sori, loh lapate kr hočte... žou vam nč ne vrjamem... :o|o: pa nč osebnga, ampak takele znanosti so pr men u rubriki njuejđ jajca. sm pač butl naumn, k ne plačujem več, da me nekdo tko očitno nateguje :o|o:
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#256 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 27. november 2007, 16:26

ne da sm žleht, ampak spomnin se, da si nekak napovedovala petrletovo zmago na volitvah. v reviji jana, če se ne motim. in falila. (tole se slučajn spomnim, pa ne zdej rečt, da je to edini kiks, al pa da se je nepričakovan zgodl na wem kwa):o|o: da se razumemo... sej zdej ni petrle klele poanta...
tut jes bi po svoje rad vrjeu u takele čarounije, pa jih tut uporabu, ampak... sori, loh lapate kr hočte... žou vam nč ne vrjamem... :o|o: pa nč osebnga, ampak takele znanosti so pr men u rubriki njuejđ jajca. sm pač butl naumn, k ne plačujem več, da me nekdo tko očitno nateguje :o|o:

VIDIM, jANKO, DA SI RES TOTALEN LAIK na tem področju. Magična astrologija se ne ukvarja z napovedovanjem prihodnosti, pač pa išče različne razvojne smernice v prihodnosti, glede na SEDANJOST!
Takrat je med kandidati bil c. Petrle najbolj pri vrhu, če pa bi me prašali kasneje, ko se je pridružil še g.Turk, pa bi pogledala, kdo od njiju ima več podpore za čas volitev. Preprosto.
Hvala za opazko in čau, GAIA
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#257 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 28. november 2007, 07:18

VIDIM, jANKO, DA SI RES TOTALEN LAIK na tem področju. Magična astrologija se ne ukvarja z napovedovanjem prihodnosti, pač pa išče različne razvojne smernice v prihodnosti, glede na SEDANJOST!
Takrat je med kandidati bil c. Petrle najbolj pri vrhu, če pa bi me prašali kasneje, ko se je pridružil še g.Turk, pa bi pogledala, kdo od njiju ima več podpore za čas volitev. Preprosto.
Hvala za opazko in čau, GAIA

jes pa vidm, da tale čarounija pr teb res ma rezultate. :palec: koj si opazila, da sm totaln laik. čist res je, morm priznat. :palec: pa zdej vidm, da jes tole intuitivno tut obvladam.
lej...
zvezde kažejo, da boš jutr ceu dan doma. razn, če ne boš kam šla x:px x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#258 lenora

lenora
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 40

Objavljeno: 6. december 2007, 15:23

živjo Gaia,

js bi te pa prosila, ko boš imela čas, če mi lahko odgovoriš na tisto vprašanje, ki sem ti ga preko zs poslala. zdajle sem malce nemirna...

lepo bodi,

lenora
... ker v meni je ptica, ne reži ji kril,
pusti, da naj sama leta in izpoje nemir.
Veš, da rada sem sama in rada s teboj,
vedno kot selivka se vrnem ti domov ...

#259 lenora

lenora
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 40

Objavljeno: 16. december 2007, 18:12

ajoj pa še to bi te prosila: zadje čase z očetom non-stop prihajava v konflikt. to me zelo onesrečuje :sori: kaj se dogaja in kam to pelje? no, to in vprašanje, ki sem ti ga poslal preko zs takrat, bi ti zastavila, ko boš s časom kaj bolje.

prijeten zimski večer ti želim,

l

To temo je popravil/a lenora: 16. december 2007, 18:13

... ker v meni je ptica, ne reži ji kril,
pusti, da naj sama leta in izpoje nemir.
Veš, da rada sem sama in rada s teboj,
vedno kot selivka se vrnem ti domov ...

#260 Azeleja

Azeleja
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 22. januar 2008, 11:38

Živjo, Gaia!

Datum sem pripisala. ;)



Pozdravček,
Azeleja

#261 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 24. januar 2008, 11:50

Živjo, Gaia!

Datum sem pripisala. ;)
Pozdravček,
Azeleja

Draga Azeleja!
Kot vidiš, niti ne odgavarjam več tako na splošno, potem človek dobi tudi bolj splošen vpogled.
V tvoji karti se vidi, da imaš precej težke trenutke, prav podobno pozicijo imaš, kot jo imajo tranzitni pšlaneti. Vsaj kar se Marsa tiče. Kot da vsako akcijo, ki jo sprožiš, izgubiš precej energije, a rezultata ni nobenega. Vse skupaj te že precej utruja in se v 4 mesecih soočaš z svojo izvorno bolečino, KI JE NEKAKO TUDI POVEZANA PRAV Z TEM TVOJIM MARSOM.
vSI PLANETKI TOREJ GOVORIJO, DA MORAŠ NEKAJ SPREMENITI, TRANSFORMIRATI SVOJA ČUSTVA, PUSTITI STARE ČUSTVENE RANE ZA SEBOJ, KAJNE?
Kaj konkretno se dogaja z skupnim premoženjem? Dediščino? Zdravjem?
Vsekakor, ko boš raziskovala svojo akcijo, tvoj odnos do moškega in seveda odnos do smrti, transformacije, skupnega premoženja, s tem boš odkrivala svojo globino.
Lahko se še slišiva, GAIA
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#262 Azeleja

Azeleja
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 18. februar 2008, 13:29

Kaj konkretno se dogaja z skupnim premoženjem? Dediščino? Zdravjem?




... u bistvu se z skupnim premoženjem in dediščino nič ne dogaja. Zdravje pa je uredu.



Vsekakor, ko boš raziskovala svojo akcijo, tvoj odnos do moškega in seveda odnos do smrti, transformacije, skupnega premoženja, s tem boš odkrivala svojo globino.




... ali to misliš nasplošno skozi moje življenje ali je to izpostavljeno sedaj v času 4-ih mesecev???
... pa tistega stavka sem se prestrašila glede odnosa do smrti ... x?x

To temo je popravil/a Azeleja: 18. februar 2008, 13:33


#263 Lotos

Lotos
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 18. februar 2008, 14:36

ful mi je postala zanimiva in privlačna tale magična astrologija. rada bi jo uporabila v svojem življenju, zato te gaia lepo naprošam če si boš vzela malo časa še za mene. rada bi nasvet o moji življenjski poti, kam naj vlagam energijo in kako naj spremenim določene dele sebe, ki me ovirajo pri rasti. kaj pa ljubezen? potrpežljivo čakam in upam na nasvet in vse prav lepo pozdravljam x;)x

ops skoraj pozabla na rojstni datum
22.7.1985, 17:35, trbovlje

To temo je popravil/a Lotos: 18. februar 2008, 14:37

Be what you want to be

#264 bacek69

bacek69
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 25. februar 2008, 10:50

tudi mene bi zanimalo moje poslanstvo... sploh zdravje, otrok, ljubezen in finančno stanje..to pa je itak že vse...

moji podatki pa so 20.12.1969 ob 04.20 v MB

hvala ... xrolleyesx

#265 ice

ice
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 81

Objavljeno: 25. februar 2008, 11:53

Gaia!

Lepo prosim za kak komentar predvsem za področje ljubezni in službe za rojstni datum 27.01.1983, 04.40h, Ljubljana, lp

Iskrena hvala
No matter where you go, your destiny follows you!

#266 vesnica

vesnica
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 27. februar 2008, 15:29

Gaia!

Lepo prosim za kak komentar predvsem za področje ljubezni za roj datum 18.01.1980, 01.20h, Ljubljana

Iskrena hvala

Vesna



Gaia lepo prosim za kak komentar še vedno sem v vrsti

pozdravček

#267 Mitra

Mitra
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 035

Objavljeno: 31. marec 2008, 10:08

Vsaka stvar z namenom.

Ko se želi človek otresti svoje navlake v dohovnem in fizičnem telesu, in to zelo želi, se pojavi možnost, ki je pred tem ni bilo od nikoder že dolgo časa.
Najdem lunin forum, se registriram....
Rojena 9.2.1979 23.25ih

Hvala za odgovor
Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!

#268 drobilc

drobilc
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 31. marec 2008, 16:28

Objavljena slika


Zelo žalosten

#269 Mitra

Mitra
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 035

Objavljeno: 31. marec 2008, 18:37

Ups. Žalosten? Zakaj? A sem ga spet kaj v kamen?
Ne jokaj, namen je važen.
Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!

#270 AMO

AMO
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 14. april 2008, 10:51

Gaia pozdravljena,

tudi jaz sem se lani znasla v nekem cudnem zivljenjskem precepu, iz katerega kar ne znam vem. Seveda me zelo zanima, kako se kaj kaze moja prihodnost, predvsem na ljubezenskem podrocju.

Ze vnaprej hvala in lep dan ti zelim!

Rojstni datum: 16.09.1975 ob 11.50 v Ljubljani

#271 deževen dan

deževen dan
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 17. junij 2008, 18:57

Prosim, da tudi meni nameniš par vrstic. Zelo ti bom hvaležna.
26.11.1973- za uro pa ne vem.

#272 Esterr

Esterr
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 18. september 2012, 12:49

Ja a lah š e meni 29 . 6.1999.ob 7:15
Zlo in Dobro eden ne more brez drugega

#273 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 15. november 2014, 19:38

Zdej, niti ne vem, če je to taprav predal, kamor naj bi vtaknila tole vprašanje. V astrologiji sem namreč čisti laik, glih tolk mam pojma, da mi je zanimiva - pa ne v smislu napovedovanja prihodnosti, ampak bolj v tem smislu, kot jo je tudi Jung obravnaval: planeti in njihove konstelacije kot arhetipi z določeno "barvo" energije oz. nekim informacijskim poljem, ki ga prinašajo ... no, tko nekak (če zdajle nakladam, naj mi bo oproščeno, nimam pravega besednjaka za te reči, nism zihr, da čist dobro veste, sploh hočem rečt). Torej, vprašanje je: Kaj pomenita Uran in Pluton v 12.hiši (pa edina tam kraljujeta)?

#274 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 15. november 2014, 21:30

Ceres, hvala! :) Kar ... huh. Še mal bi ti positnarila z mal glupimi vprašanji, če dovoliš: Kako pa ugotoviš, čemu tadva tipsona vladata? Kdo je v tem primeru vladar 12. hiše - edina stanovalca sta Uran in Pluton, postavljena je pa ta 12. hiša v Devico - al pa Devica v hišo, ne vem, kako to gre ;) ?

#275 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 15. november 2014, 21:52

O hvala, grem zdej tole mal pogledat!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0