Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Zvezdne novice


  • Prijavi se, če želiš komentirati
125 komentarjev na to temo

#1 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 22. november 2006, 01:33

Ščip, 5.11.
Direkten Merkur
Jupiter v znamenju strelca

20.11.sta se na nebu srečala Luna in Sonce, na zadnjih stopinjah škorpijonovega znamenja, v konjunkciji z Jupitrom. Začela se je nova Lunina rast, ki popelje Sončevo energijo v Strelčevo zodiakalno znamenje. Vladar strelca planet Jupiter tudi zaplava v svoj dom, kjer bo potoval celo leto. Pod drobnogled bomo zato vzeli strelčevo zodiakalno znamenje, ki bo najizrazitejše, vse do 20. 12.

STRELČEVO ZODIAKALNO ZNAMENJE

Narejeno je iz čiste svetlobe in porodi novo Sonce v zimskem solsticiju, njegov polet po nebu je brezmejen, vidi najdlje in je čist kot diamant. Označuje ga mitološka žival kentaver ali samorog, pol človek, pol žival, ki združuje v sebi najbolj živalske instinkte z največjo duhovno močjo.Skozenj se je uveljavil simbol strelca, verjetno, kot arhetip ledenodobnega lovca, rešitelja življenja. Tedaj je bil tudi lov duhovni obred in značaj ubite živali, je bil duhovne narave – daritev življenja. Kentaver označuje simbol zaščitnika, ki se v krščanstvu prevede v mesijo ali odrešenika. Žrtvovanje živali pa v samožrtvovanje. Ni bolj svetega znamenja, kot je strelec!
Strelec predstavlja duhovni razvoj in notranjo preobrazbo, saj v tem času sonce posije še z zadnjimi toplimi žarki, ki nas grejejo, kot notranja luč v času zime. Njegova simbola, sta lok in puščica, ki zanosno išče svojo tarčo. Če je tarča usmerjena v vesolje, se zlije zemeljska in nebeška energija, podzavest v posamezniku z nadzavestjo, dogodi se združitev človeškega in božanskega.


December bo sila čuden čas, kar verjeti ne bomo mogli, kaj vse se dogaja, torej par nasvetov ne bo škodilo…

Za čas strelca je pomembno;
Jupiter je duhovni planet, ne prinaša materialnosti, niti je ne prenaša. Hiteli pa vseeno bomo, zato hitimo z:

Osredotočenostjo na cilj, ki ga želimo doseči.
V sebi moramo nositi mir, ter ga dajati drugim ljudem. Poskušajmo ne podlegati nemirnim vplivom.
Izbirajte duhovna darila, z optimizmom v rokah. Dobro bi bilo, da bi vsak od nas daroval nekaj denarja zanesljivim fundacijam, ki pomagajo otrokom.
Imejmo občutek za sočloveka

Kaj to pomeni v našem prostoru?

Oglejte si novice

www.astrogaia.net , kjer se lahko tudi naročite na Spletni 14 dnevnik.
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#2 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 22. november 2006, 11:16

kaj pa je blo v novembru :inocent:
ker v prvi polovici sem imela konkretno čiščenje.....soočla sem se z tremi blokadami, ki so mi delale prav velke preglavice...no do sedaj jih nisem niti resno jemala :vio: :8):
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#3 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 22. november 2006, 12:10

kaj pa je blo v novembru :inocent:
ker v prvi polovici sem imela konkretno čiščenje.....soočla sem se z tremi blokadami, ki so mi delale prav velke preglavice...no do sedaj jih nisem niti resno jemala :vio: :8):

POZDRAVLJENA, kLARUS!
Ja zadnja polna luna, 5.11. je bila res primerna za delo na sebi. Veš, tale 13.°bika (luna) in škorpijona-sonce, je na plan privlekla tiste stare trmaste vzorce, ki smo jih imeli skrbno skrite x:Dx
No, vsaj pri meni je že bilo tako. Škorpijonov čas je čas za transformiranje določenih nezavednih vsebin, ki nam skozi kakšno negativno čustvo močno nagajajo. Strelčev čas pa prinese, da to pozitivno energijo, ki se je rodila iz umrle škorpijonove materije, usmerimo v nebo, sežemo po duhovni čaši- ki se danes še vedno po škorpijonovo zliva na zemljo. Merkur je še vedno v znamenju škorpijona, pa se je obrnil direktno, ter vso to vodo, ki jo je preh zadrževal spušča na tla. Pri nas v Istri je bila res suša, ostali smo celo brez vode. Tri krat hura za merkurja in njegov obrat v škorpijonu :palec:
Ravno ta trenutek pa se je sonce prikotalilo v znamenj STRELCA!
Torej uperite svoje puščice v duhovne tarče... x8Dx
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#4 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 22. november 2006, 12:52

x:Ix razpihaj prosim meglo v glavi moji, kaj so to duhovne tarče x?x

hvala in lep pozdrav
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#5 Mojca Aleksandra

Mojca Aleksandra
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 56

Objavljeno: 22. november 2006, 13:26

Pozdravljena Gaia in ostali!

Kaj so duhovne tarče...

Puščica naj bi bila naša pozornost in seveda je od nas in naše naravnave odvisno, kam bomo to svojo pozornost usmerili. Priporočljivo je, da jo v času Strelca usmerimo v našo duhovno rast - to naj bi bila ta duhovna tarča... da naša pozornost ne velja samo temu, kar imamo, ampak predvsem temu, kar SMO. Jupiter, duhovni planet, nam je pri tem v veliko podporo.

LP, Mojca
Omnia mea mecum porto.

#6 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 22. november 2006, 13:32

POZDRAVLJENA, kLARUS!
Ja zadnja polna luna, 5.11. je bila res primerna za delo na sebi. Veš, tale 13.°bika (luna) in škorpijona-sonce, je na plan privlekla tiste stare trmaste vzorce, ki smo jih imeli skrbno skrite x:Dx
No, vsaj pri meni je že bilo tako. Škorpijonov čas je čas za transformiranje določenih nezavednih vsebin, ki nam skozi kakšno negativno čustvo močno nagajajo. Strelčev čas pa prinese, da to pozitivno energijo, ki se je rodila iz umrle škorpijonove materije, usmerimo v nebo, sežemo po duhovni čaši- ki se danes še vedno po škorpijonovo zliva na zemljo. Merkur je še vedno v znamenju škorpijona, pa se je obrnil direktno, ter vso to vodo, ki jo je preh zadrževal spušča na tla. Pri nas v Istri je bila res suša, ostali smo celo brez vode. Tri krat hura za merkurja in njegov obrat v škorpijonu :palec:
Ravno ta trenutek pa se je sonce prikotalilo v znamenj STRELCA!
Torej uperite svoje puščice v duhovne tarče... x8Dx

zanimivo :palec: :vio:
me je razsul v nulo, zdej pa se veselo sestavljam x^x xsrcx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#7 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 22. november 2006, 13:43

zanimivo :palec: :vio:
me je razsul v nulo, zdej pa se veselo sestavljam x^x xsrcx

hehe, enako ... xsrcx
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#8 Saiya

Saiya
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 34

Objavljeno: 23. november 2006, 02:50

Upam, da nisem popolnoma zgrešila teme! Po dobi Rib prihaja doba Vodnarja, poudarjeno je višje zavedanje, ljudje naj bi se zavedali, kdo smo v resnici in izhajali iz svojega resničnega bistva, v obdobju Rib pa smo iskali pomoč izven nas, tudi v materialnih stvareh, zanima me (Gaia in ostali) kako si predstavljate, kakšno bo obdobje Kozoroga, ki bo nasledilo Vodnarjevo dobo. Kozorog je znan po hladu, resnosti, konec koncev je tudi materialistično usmerjen. Ali to pomeni, da bo človeštvo toliko napredovalo v duhovnem razvoju, da bodo materialne stvari le neka nuja, vendar ne bo na njih niti najmanj navezano? Kaj pa čustva? Verjetno bodo manj opevana oz. bodo kontrolirana z neko višjo zavestjo? Jaz si upam to tako predstavljati, če si sploh lahko kaj predstavljam po obdobju dveh tisočletij?!! x:Ix Kaj sploh vi mislite o tem??? xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx Mogoče, da prehitevam dogodke???!! x:Ix x:Dx x:Dx x;)x

#9 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 23. november 2006, 09:15

ja čiščenje, predvsem odpuščam si že cel november, odpuščam za občutke ki so jih zaznamovali dogodki v preteklosti....
z vseljem bom spremljala to temo xsrcx

#10 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 23. november 2006, 12:38

Upam, da nisem popolnoma zgrešila teme! Po dobi Rib prihaja doba Vodnarja, poudarjeno je višje zavedanje, ljudje naj bi se zavedali, kdo smo v resnici in izhajali iz svojega resničnega bistva


Video channelinga o vodnarjevi dobi

Razlaga precesije in ciklusa ki je dolg okoli 25.700 do 26.000 let
Cool, Saiya. Seveda je zanimiva tema. Tule na zgornjem linku je mojster modrosti, Koot Humi predal o vijoličnem žarku, ki so ga tako močno opevali (17.10). To ni nič drugega, kot futonski delci.....poslušaj in se slišimo.
Pa,pa
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#11 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 27. november 2006, 06:47

Osredotočenostjo na cilj, ki ga želimo doseči.
V sebi moramo nositi mir, ter ga dajati drugim ljudem. Poskušajmo ne podlegati nemirnim vplivom.
Izbirajte duhovna darila, z optimizmom v rokah. Dobro bi bilo, da bi vsak od nas daroval nekaj denarja zanesljivim fundacijam, ki pomagajo otrokom.
Imejmo občutek za sočloveka

Kaj to pomeni v našem prostoru?

opažam, da jih vse več podlega nemirnim vplivom ter pada na testu sočutja.. škoda
sama v tem času opažam, da delujem iz neke notranje stabilnosti. Sigurno ne bom rekla, da je stalna, ampak trenutno traja ;)
Sem pa vsako leto z veseljem Božičkova pomočnica... letos imam prav posebne načrte, drugačne od prejšnjih let... da vidimo :inocent:
No pa sem nam december približuje xsrcx

#12 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 30. november 2006, 22:27

No pa sem nam december približuje xsrcx


Močno se tudi že čuti vpliv POLNE LUNE.

ŠČIP, 5.12.2006
STRELČEVO ZODIAKALNO ZNAMENJE


Za čas strelca je pomembno;
Jupiter je duhovni planet, ne prinaša materialnosti, niti je ne prenaša. Hiteli pa vseeno bomo, zato hitimo z:

Osredotočenostjo na cilj, ki ga želimo doseči.
V sebi moramo nositi mir, ter ga dajati drugim ljudem. Poskušajmo ne podlegati nemirnim vplivom.
Izbirajte duhovna darila, z optimizmom v rokah. Dobro bi bilo, da bi vsak od nas daroval nekaj denarja zanesljivim fundacijam, ki pomagajo otrokom.
Imejmo občutek za sočloveka
sicer pa Jupiter v strelčevem znamenju prinaša nov zalet ognjenim (strelec, oven in lev) in zračnim znamenjem (dvojčka, tehtnica in vodnar). Za negovanje pristnejših človeških odnosov, pa bo za vsa znamenja boljše leto. Za vse tudi velja pozorno ravnanje z financami, ker je čas, ko bo veliko špekulacij in lahko bi kaj hitro kaj izgubili, če se vržete v veliko zapravljanje ali pa v ne preveč razmišljena vlaganja.

No, kje se pa vam dogodi polna luna, kje se morate obračati k višjemu duhovnemu cilju?
datum, kraj, ura....

Taši Delek!
www.astrogaia.net

#13 flygirl

flygirl
  • Zavrnjeni
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 99

Objavljeno: 30. november 2006, 22:34

No, kje se pa vam dogodi polna luna, kje se morate obračati k višjemu duhovnemu cilju?
datum, kraj, ura..


Jaz ze dolgo nisem vprasala za luno :) 9.11.1964, 10.00, NM

#14 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 30. november 2006, 23:00

Jaz ze dolgo nisem vprasala za luno :) 9.11.1964, 10.00, NM


PUF, KAKO ZANIMIVO! xsrcx
Polna luna se ti dogodi na osi tvoje šeste- dvojček in dvanajste hiše-strelec.

Veliko dela bo v vsakodnevnem delu, pa manjša krizica v razumevanju sebe skozi zrklo drugih. Tu je povezava. Poskušaj čimbolj osvetliti globine nezavednega, zdaj je možnost da jih osvetliš, močne karmične stvari se ti dogajajo v partnerstvu, prav zato, da izčistiš. Svetujem ti, da si vzameš čas za sprehode z partnerjem in veliko komuniciraš. Tako se bo čistilo, se ozaveščalo in ...
Aha, da ne pozabim- brezpogojna ljubezen do prijateljev, poslovnih sodelavcev, bo prav prišla, ko ti sonce (progresirano) menja znamenje. Tvoji globoki, skrivni načrti bodo dobili tla pod nogami....
Uf, pa gledam spet preveč naprej. :palec:
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#15 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 30. november 2006, 23:01

tko resna tema, da wam komi upam powedat, da je učerejšni dan miniu... x^x x^x x^x
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#16 flygirl

flygirl
  • Zavrnjeni
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 99

Objavljeno: 30. november 2006, 23:31

Poskušaj čimbolj osvetliti globine nezavednega, zdaj je možnost da jih osvetliš, močne karmične stvari se ti dogajajo v partnerstvu, prav zato, da izčistiš. Svetujem ti, da si vzameš čas za sprehode z partnerjem in veliko komuniciraš. Tako se bo čistilo, se ozaveščalo in ...
Aha, da ne pozabim- brezpogojna ljubezen do prijateljev, poslovnih sodelavcev, bo prav prišla, ko ti sonce (progresirano) menja znamenje. Tvoji globoki, skrivni načrti bodo dobili tla pod nogami....
Uf, pa gledam spet preveč naprej. :palec:

A pomagajo tud solo sprehodi, če nimam partnerja? :)
Kateri načrti, ko jim mam pa tolk?! Hvala Gaia, sej vedno se vse začne in konča pri moji življenjski nalogi :) Kateri ključek priporočaš?

#17 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 1. december 2006, 05:50

[No, kje se pa vam dogodi polna luna, kje se morate obračati k višjemu duhovnemu cilju?
datum, kraj, ura....[/color]

Mislim da ravno na Saturnu in MC... obdobje kakršnega trenutno preživljam, ne želim nikomur (bolezen, nesporazumevanje s parterjem, neučinkovitost komuniciranja, na dan prihajajo stari dolgovi)
21.12.1972 23.25 Trbovlje

#18 lea

lea
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 328

Objavljeno: 1. december 2006, 07:54

JEB***.....

:eek: :eek: kaj pa je s tabo?! :irs:

#19 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 1. december 2006, 09:08

jaz sem mislila da je Mick spremenil osebnost ;)

#20 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 1. december 2006, 20:26

x:o)x x:Dx ....no, saj zgleda zginil, pa sploh urgiral nisn.... x;)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#21 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 2. december 2006, 10:21


No, kje se pa vam dogodi polna luna, kje se morate obračati k višjemu duhovnemu cilju?
datum, kraj, ura....


8.11. 1974 8.22 celje
me kr zanima x:px :vio:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#22 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 2. december 2006, 10:38

Mene tudi zanima, ker si mi rekla, da je ta zame pomembna. xDDx
Pa nisem tako dobro razumela vsega, da se ne bi še tukaj pozanimala.

Rojstvo: 9.6.1979, 11:44, Ljubljana
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#23 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 2. december 2006, 10:46

A pomagajo tud solo sprehodi, če nimam partnerja? :)
Kateri načrti, ko jim mam pa tolk?! Hvala Gaia, sej vedno se vse začne in konča pri moji življenjski nalogi :) Kateri ključek priporočaš?

Lahko, vendar je boljše, da vzameš s seboj nekoga, ki te posluša. Skozi komunikacijo ozaveščaš. In v odmiku iz civilizacije.

Mislim, da bi bil najbolj primeren kar merkurjev vilinski ključek :flower:
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#24 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 2. december 2006, 11:37

Mislim da ravno na Saturnu in MC... obdobje kakršnega trenutno preživljam, ne želim nikomur (bolezen, nesporazumevanje s parterjem, neučinkovitost komuniciranja, na dan prihajajo stari dolgovi)
21.12.1972 23.25 Trbovlje


Ja,ja, vendar si še vedno tudi v obdobju Sade Sati- to je obdobje, ko pride tr.saturn v znamenje pred tvojo natalno luno in deluje 7 let. Potrebno je biti majhen in ubog, kajti le take saturn zaščiti. V bistvu moraš dobro raziskati saturnove korenine, kajti odpustiti karmo, ki jo imaš z očetom in mamo, (ravno ni lahko-IC v strelcu, jupiter v 4.hiši, v kozlu v konjinkciji z severnim sečiščem. Mati- južno sećišče- luna-merkur -dispozitor M.C.-problemi, ki se kažejo zaradi zapisa v genih-luna v raku- obdobje sade sati-
Lej saturna moraš poklicati, kot pomočnika. Je povezan s tvojo življenjsko nalogo. Torej ti saturn zdaj pomaga. Če se pritožuješ, te le še bolj melje in ti nagaja. Iz svojih izkušenj ti povem, imam tudi luno v raku, da se s saturnom ni za igrat. Je preveč resen. Pred njim moraš biti le uboga in nemočna..
Preberi si knjigo, ta veličasni saturn. avtor Kezele. Lepo opisuje to obdobje, ti bo pomagalo, še malo pa boš ven (leta 2009-10)

O.K. polna luna ti osvetli nekje 9.hišo in kariero (mati) in sonce je nekje med 3. in I.C. domom(oče)

Kaj imaš brate in sestre? kakšna je bila in je komunikacija z njimi? kakšna je komunikacija z partnerjem' Tu moraš ozavestit izvorno bolečino, ki je nastala zaradi preveč glasnega načina komunikacije. Kot, da se skriva neka jeza morda koleričnost in užaljenost, vsakič, ko hočeš kaj spregovorit in potem te objame ta nemoč, da bi te pravilno razumeli.
Nič poglej, to kar te moti pri partnerju so njegovi vzorci, ki jih je dobil iz dtužine. Glej ga skozi zrklo zdravitelja in nihkakor ga nič ne prepričuj. Pošiljaj mu brezpogojno ljubezen, ki pa jo boš edinole lahko, če se poglobiš v svoj odnos do brata-sestre-bližjih sorodnikov...Tu moraš prežeti z ljubeznijo neko zamero, pa se bo komunikacija tudi v karieri izboljšala!
Izica, dej :palec:
Drugače pa do polne lune bo ta energija še naraščala, izkoristi jo za svoje dobro- nič se ne pritožuj, le uči8 se brezpogojne ljubezni do svoje situacije, do svojega doma, do brata-sestre-sorodnikov- Zavestna bodi, da ti sitnosti prihajajo iz strani kariere- saturn
Merkurjev ključek bi ti pomagal pri pravilni komunikaciji
Sarurnov pri tvoji dharmi...Marsov pa pri razumevanju partnerje, saj je tudi on zdaj, kot zrcalna slika tebe...Progresirani mars je na 17.st strelca
Pravi, se stvari, ki so ti jo predniki po očetovi strani predali, čistijo v odnosu z partnerjem.

Bo šlo?
Bo- v treh mesecih bi lahko ozavestila vse, saj gre luna v pr v konjunkcijo z uranom. Torej zavestno naprej! xsrcx
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#25 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 2. december 2006, 11:50

zanimivo.. imam sestro, nisva ravno kot rit in srajca če lahko se tako izrazim ampak sva pa povezani... ko sem se rodila je na svet prišel tudi mrtvi plod, če igra to kakšno vlogo... predniki po očetovi strani - od atija oče je umrl v nesreči, še pred tem je menda nekoga v pretepu ubil-ni bilo namerno.... knjigo sem prebrala hvala in vem da imam veliko dela-predvsem sem se naučila biti potrpežljiva in videti lepoto v majhnih stvareh... jo bom še enkrat xsrcx še malo pa bo Sade Sati končan... čeprav potem prehaja Saturn preko 12 hiše... mah ugotavljam da je življenje dar kljub težavam. Tole o komunikaciji tud drži - bolj se mi zdi, da me nihče ne sliši... je bilo pa doma veliko am recimo da sem večkrat rekla da besede bolj bolijo kot bi klofuta... nič ne obtužujem mami za ničesar, bila je mlada in vzgajala me je in imela rada tako kot je najbolj znala in ni opravila slabo... manjka pa mi občutka nežnosti ljubezni občutka varnosti....
ključi - hvala ti xsrcx
ps konec Sade Satija leta 2009? sem mislila da prej, ok :inocent:

To temo je popravil/a Ksenia: 2. december 2006, 12:39





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0