Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Zvezdne novice


  • Prijavi se, če želiš komentirati
125 komentarjev na to temo

#51 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 18. december 2006, 16:31

ključek sprožen, upam, da pravilno, sedaj ga imam pri sebi in ga večkrat držim v roki in zaprosim za pomoč..... knjigo prebrala pred časom, v naši knjižnici jo nimajo, bom poizkusila jo iz sosednje dobit, očitno moram ponovno pebrat tole
žalost - tole mi je znano, bolezen to zadnje čase tud...
hvala

čisto blizu Sonca ;)


Ja, čisto blizu. Vendar imaš sonce že na prvih stopinjah kozoroga, kajne?
Torej nova rast v domu, velika modrost te bo spremljala z saturnovim ključkom. Drugače pa saturna tudi prosi, naj ti odkrije tvojo izvorno bolečino. Kaj ni saturn v sekstilu s kironom? Torej predniki želijo, da transformiraš to bolečino, V tem življenju se ti je pojavila ali skozi partnerjevo premoženje ali denar od drugih ali skozi neko izgubo?
Ne vem točno, poskušaj to ugotoviti- ali je bila v domu kakšna izguba. Ali se ti ponavlja kakšna podobna bolečina, kot s predniki, zdaj ti bo vilinski ključek saturna lahko pomagal ozavestiti. Lahko da je povezava z domom, očetom- ne smeva pozabiti, da se pr.mars giblje na 17.st- strelca, gre do I.C- ja in tudi kiron je v ovnu. Torej saturn želi, da ozavestiš nekaj, kar je v tvojem karakterju podedovanega- morda se kdaj pokaže skozi komunikacijo 8kolerični izbruh, jeza, posesivnost) in se pozneje udejanji kot neka izguba.
Tu delaj, da v svojem domu, v svojih koreninah, s predniki razrešiš karmične vzorce. Kozmos te podpira. Tri mesece bodi previdna in kar največ s svojim otrokom. Saj se ti bo vzorček zrcalil skozi otroka- tako ga boš lahko ozavestila.

O.K., se slišiva, GAIA

Torej mlaj na soncu, v 4. hiši- ti kaže, da boš morala začeti delati na teh svojih koreninah, se poglobiti v karmične vzorce, še eno leto, da bo transformacija lepša. Prihaja pluton, na tvoje sonce, čez leto dni. To zdaj, ta meditacija, ob mlaju in pogled v to, katere vzorce moraš izkoreniniti, to je predpriprava na plutonovo pot, čez sonce. :palec:
V bistvu tibetanski učenci astrologije bi se naravnost stepli za tvojo karto. Pravijo, da močnejši aspekti, so večja duhovna rast.

Tebe učijo s previdnimi koraki, počasi naprej- nikoli zaletavo. Ali je kdo od prednikov izgubil življenje, ko je na silo delal akcije? Malo se poglobi v te korenine.
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#52 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 18. december 2006, 16:46

8.11.1974 8.22 celje

me zanima, kak bo, če bom spet sanjala :inocent: zgleda da sanjam sam ko sem v nevarnosti(takrat sanjam o delfinih in orkah :vio: ) in ko so kake prelomnice :palec:
sicer pa upam, da bom še neki časa na zemlji, ker me preveč hitro odnese nekam v luft :inocent:


Ja, tale mlaj bo še vplival na transformacijo tvoje osebnosti. Pod drobnogledom bo tokrat tvoj jin, ženski princip. Nekaj je potrebno še spremeniti v tvojem jin-u. Torej poglej, kaj se še skriva v tvoji ženskici, ki se tako rada skrije za nek močan mačo princip.
Torej nova lunina rast, naj bo transformacija tvoje JIN energije.
Hm, bo šlo? :2src:


meni na samem MC-ju x:)x

Dobro ali slabo?To je sedaj vprašanje x:Dx
Začetek ,nove, kariere?Menda ja ne! Pa ne že spet x:Dx


Bi morala imeti vse podatke, nikoli ne komentiram na enem dejstvu. Sicer pa, če imaš še plutona na M.C. pa, zakaj pa ne? Saj te bo počasi pripeljal do tistega pravega...
Kaj pa z odnosom do svoje mame, obstaja še kaj, kar bi bilo potrebno preobraziti in iz tega narediti novo rast?
Pa,pa
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#53 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 18. december 2006, 17:12

Ja, čisto blizu. Vendar imaš sonce že na prvih stopinjah kozoroga, kajne?
Torej nova rast v domu, velika modrost te bo spremljala z saturnovim ključkom. Drugače pa saturna tudi prosi, naj ti odkrije tvojo izvorno bolečino. Kaj ni saturn v sekstilu s kironom? Torej predniki želijo, da transformiraš to bolečino, V tem življenju se ti je pojavila ali skozi partnerjevo premoženje ali denar od drugih ali skozi neko izgubo?
Ne vem točno, poskušaj to ugotoviti- ali je bila v domu kakšna izguba. Ali se ti ponavlja kakšna podobna bolečina, kot s predniki, zdaj ti bo vilinski ključek saturna lahko pomagal ozavestiti. Lahko da je povezava z domom, očetom- ne smeva pozabiti, da se pr.mars giblje na 17.st- strelca, gre do I.C- ja in tudi kiron je v ovnu. Torej saturn želi, da ozavestiš nekaj, kar je v tvojem karakterju podedovanega- morda se kdaj pokaže skozi komunikacijo 8kolerični izbruh, jeza, posesivnost) in se pozneje udejanji kot neka izguba.
Tu delaj, da v svojem domu, v svojih koreninah, s predniki razrešiš karmične vzorce. Kozmos te podpira. Tri mesece bodi previdna in kar največ s svojim otrokom. Saj se ti bo vzorček zrcalil skozi otroka- tako ga boš lahko ozavestila.

O.K., se slišiva, GAIA

Torej mlaj na soncu, v 4. hiši- ti kaže, da boš morala začeti delati na teh svojih koreninah, se poglobiti v karmične vzorce, še eno leto, da bo transformacija lepša. Prihaja pluton, na tvoje sonce, čez leto dni. To zdaj, ta meditacija, ob mlaju in pogled v to, katere vzorce moraš izkoreniniti, to je predpriprava na plutonovo pot, čez sonce. :palec:
V bistvu tibetanski učenci astrologije bi se naravnost stepli za tvojo karto. Pravijo, da močnejši aspekti, so večja duhovna rast.

Tebe učijo s previdnimi koraki, počasi naprej- nikoli zaletavo. Ali je kdo od prednikov izgubil življenje, ko je na silo delal akcije? Malo se poglobi v te korenine.

stari oče umrl v nesreči s kolesom, ko je želel nekaj uredit s poroko s staro mamo... stara mama noseča, mogoče to? trenutno se stara mama niti ne spominja drugega moža, živi v preteklosti s prvim...
no upam, da bo tale vzroček vplival samo name ne na malo...
ok, tole moram še prespat, pa premlet, ker nimam pojma kaj naj ozavestim... sicer pa Saturn kaže na čas vztrajnost, potrpežljivost... hm zadnje čase se mi tud veliko o stari mami sanja (po očetu)...mogoče je čas da jo obiščem v domu, saj kaj ko niti ne ve kdo sem...
čeprav sem danes sanjala s Saturnovim ključkom ob sebi staro mamo po mami, 8 let je od njene smrti (in od starega očeta) - nekaj se je šlo sicer v zvezi s časom... ja vem da Plotun prihaja na Sonce, pa komaj je zapustil IC... utrujena sem od tega - sem očitno imela tam gor idejo, da bo tole mala malca zame... še nekaj sem se zdejle spomnila, ravno ko sem šla danes na grob sem se pogovarjala z enim fantom (srodnik po očetovi strani) o njegovi komi in o smrti...
aja sonce imam na 0,10 stopinj Kozoroga...
Previdni koraki - a vidiš zato pa ne zmorem sprememb....
večja duhovna rast - no ja, nekoč mi je bilo rečeno da skozi otroke, še danes mi ni jasno kaj je bilo mišljeno...
ja kaj čem sem v vodi in moram plavat... pa pojdimo počasi
ps jutri izpolnim obljubljeno....
hvala še enkrat...
Ksenija

#54 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 18. december 2006, 18:06

mlaj na 28st strelca v 4h....in samo 15st odmaknjen od južnega vozla.....v opoziciji z luno v dvojčkih v 10h.....natalno sonce v sco v 3h.......gaia, zanima me, kaj meni prinaša tale mlaj.....?.....
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#55 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 19. december 2006, 07:04

Ja, tale mlaj bo še vplival na transformacijo tvoje osebnosti. Pod drobnogledom bo tokrat tvoj jin, ženski princip. Nekaj je potrebno še spremeniti v tvojem jin-u. Torej poglej, kaj se še skriva v tvoji ženskici, ki se tako rada skrije za nek močan mačo princip.
Torej nova lunina rast, naj bo transformacija tvoje JIN energije.
Hm, bo šlo? :2src:

ja bo šlo(upam vsaj) in tudi vam kaj morem nardit :vio:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#56 Cat

Cat
  • D član
  • Št. objav: 485

Objavljeno: 19. december 2006, 11:57

Lep pozdrav Gaia!

Meni se mlaj dogodi v 6 hiši. Tranzitni sonce, luna in pluton pa mi tvorijo kvadrat na natalnega kirona (29 st rib) in MC (21 st rib) v 10 hiši in kvadrat na natalnega plutona (24 st device) v 4 hiši. Tale pluton mi itak že dolgo časa kvadrira natalnega plutona, tako da me kar dobro premetava x;)x
Kam naj usmerim svojo energijo x?x
Hvala :palec: xsrcx
cat

#57 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 19. december 2006, 18:41

MLAJ, 20.12.2006

KJE pa se vam dogodi MLAJ?
Kje lahko z novo-rojenimi čustvi in svežo energijo začnete novo rast?


Meni se MLAJ dogodi v 12. hiši oz. skoraj na vrhu 1. hiše (asc), ker je samo 6 stopinj odmaknjen od Asc? Kaj mi lahko poveš o tem? lp
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#58 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 20. december 2006, 08:02

mlaj na 28st strelca v 4h....in samo 15st odmaknjen od južnega vozla.....v opoziciji z luno v dvojčkih v 10h.....natalno sonce v sco v 3h.......gaia, zanima me, kaj meni prinaša tale mlaj.....?.....

Pozdravček, Amis!
Tule nimam tvojih podatkovl, saj veš da delčki ne sprgovorijo celote.
Vendar bi morala vedeti ali je aplikativen ali seperativen aspekt s sečišči.
Vseeno tole narekuje nov začetek, morda da pobereš znanje iz prejšnjega življenja, da se lažje usmeriš in nisi tako razpršena. x:)x
Piši podatke, GAIA

Lep pozdrav Gaia!

Meni se mlaj dogodi v 6 hiši. Tranzitni sonce, luna in pluton pa mi tvorijo kvadrat na natalnega kirona (29 st rib) in MC (21 st rib) v 10 hiši in kvadrat na natalnega plutona (24 st device) v 4 hiši. Tale pluton mi itak že dolgo časa kvadrira natalnega plutona, tako da me kar dobro premetava x;)x
Kam naj usmerim svojo energijo x?x
Hvala :palec: xsrcx
cat


MOGOČE PA V ZDRAVLENJE?Dobro poglej, od kje izhaja tvoja izvorna bolečina, kozmos te hoče naučiti zdravljenja sebe in drugih. Pluton in kiron imata podobno delovanje, morda sta celo delčka istega razpadlega planeta, teorij je veliko.
Drugič mi pošlji podatke, pa zraven seveda prašaj v astrološkem jeziku. Neznansko rada se tako pogovarjam. :palec: xsrcx
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#59 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 20. december 2006, 08:30

Kaj naj še povem stara sem 30 let, samska, brez otrok (mam pa psa ), brez lastnega doma (najeta garsonjera), z redno službo in veliko zmedo v glavi vem pa, da mam vsega PK (poln kufer) in tko, kt je šlo do sedaj, od junija 2007 več ne bo šlo

Aja, pa FUL HVALA res si me presenetila (in to pozitivno), pa mene se redko preseneti (sploh pa v + smislu).
Hvala
[/quote]
hojla!

Te je pa dobro lopnil tale mrk leta 2006, kajne?
No, naj ti pobem, da vpliv tega mrka v letu 2007 popusti. Ti pa le ne razpucavaj še tri mesece ne, kajti imaš luno v op. z neptunom, te ne vodi intuicija, te ne vodi sočutje. Počakaj.
Vse bo še prišlo, dom, toplina, ljubezen- vendar tvoja življenjska naloga je izredno nematerijalna, le duh moraš transformirati in se ničesar fizičnega prijeti.

Ja imaš določene talente, lahko bi se humaniotarno angažirala za pomoč tistim, ki nimajo svojega doma in podobno...
Vsekakor se ti mlaj dogodi blizu 8. hiše, tako, da boš morda razmišljala o kreditu ali boš dobila nekaj od drugih. Nikakor pa zdaj, v treh mesecih ne uveljavljaj svoje volje, le čuti brezpogojno razumevanje, tudi do šefa.
Bo šlot? x:)x

[quote name='Pinka' post='763922' date='19. Dec 2006, 18:42']Meni se MLAJ dogodi v 12. hiši oz. skoraj na vrhu 1. hiše (asc), ker je samo 6 stopinj odmaknjen od Asc? Kaj mi lahko poveš o tem? lp[/quote]
Hm, veliko dogajanja. Rast v smislu življenja navzven, realzacije tvoje osebnosti. Vendar to je le predfaza, počakaj, da ti plutonček dotakne asc., je velika transformacija.

Meni, asc. na 19.st strelca je pluton šel čez asc. tako burno, da sem se preselila med istrske kamne in sploh več ne pomislim, da sem bila Ljubljančanka :palec:

Torej, opazuj transformacijo svoje osebnosti, bodi nežna sama s sabo, saj veš kako nežno se preobraža metulj iz bube. Počasi, ne prehitro, a vseeno... xsrcx
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#60 Cat

Cat
  • D član
  • Št. objav: 485

Objavljeno: 20. december 2006, 08:49

MOGOČE PA V ZDRAVLENJE?Dobro poglej, od kje izhaja tvoja izvorna bolečina, kozmos te hoče naučiti zdravljenja sebe in drugih. Pluton in kiron imata podobno delovanje, morda sta celo delčka istega razpadlega planeta, teorij je veliko.
Drugič mi pošlji podatke, pa zraven seveda prašaj v astrološkem jeziku. Neznansko rada se tako pogovarjam. :palec: xsrcx



Hvala Gaia xsrcx
Ti vedno pomagaš s pravim nasvetom x:Dx
Moji rojstni podatki pa so tudi na voljo 20.1.1969, 15.30, LJ. Res pa je, da je moj kiron v konjunkciji s severnim vozlom, ki je sicer na 2 st. ovna. x;)x
Hvala :palec:

#61 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 20. december 2006, 09:37

Hvala Gaia xsrcx
Ti vedno pomagaš s pravim nasvetom x:Dx
Moji rojstni podatki pa so tudi na voljo 20.1.1969, 15.30, LJ. Res pa je, da je moj kiron v konjunkciji s severnim vozlom, ki je sicer na 2 st. ovna. x;)x
Hvala :palec:

No, itaq.
Torej si usodno povezana z nekim zdravljenjem, na čisto svoj način, kajne?
Kaj si svoj princip marsov že pozdravila?
Se slišiva, ti v glavnem ob mlaju pomeditiraj na te energije samozdravljenja in zdravljenja drugih, tudi med sodelavci, tudi z sočutjem in podobno.

Aha, sem firbec in sem vseeno pogledala. Lej, ti imaš velika znanja iz prejšnjega življenja, ki jih moraš delati, kot kariero v tem življenju. Ta znanja so še zablokirana, kajti umrla si nasilne smrti- morda cela skupina, nenadno (merkur retro v vodnarju, v 8.hiši, uran v konjunkciji z južnim sečiščem.
Merkurjev ključek bi ti to znal povezat, marsov pa zagnat v te vode- zdraviteljske. Morda gre za zdravljenje otrok, športnikov, gre namreč za nekaj velikega- le ta šok moraš predelati, da ti znanja in ideje nemoteno pritekajo.
Čau! x:)x
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#62 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 20. december 2006, 09:55

gaia....hvala za odgovor!....podatke sem ti hotla na os poslat, pa je zgleda box poln.... x:)x ....
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#63 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 20. december 2006, 15:24

hojla!

Te je pa dobro lopnil tale mrk leta 2006, kajne?
No, naj ti pobem, da vpliv tega mrka v letu 2007 popusti. Ti pa le ne razpucavaj še tri mesece ne, kajti imaš luno v op. z neptunom, te ne vodi intuicija, te ne vodi sočutje. Počakaj.
Vse bo še prišlo, dom, toplina, ljubezen- vendar tvoja življenjska naloga je izredno nematerijalna, le duh moraš transformirati in se ničesar fizičnega prijeti.
Ja imaš določene talente, lahko bi se humaniotarno angažirala za pomoč tistim, ki nimajo svojega doma in podobno...
Vsekakor se ti mlaj dogodi blizu 8. hiše, tako, da boš morda razmišljala o kreditu ali boš dobila nekaj od drugih. Nikakor pa zdaj, v treh mesecih ne uveljavljaj svoje volje, le čuti brezpogojno razumevanje, tudi do šefa.
Bo šlot? x:)x


ja, mi še zdaj odzvanja v glavi :wacko:

A veš, da vse to obarvano rdeče sem jaz že dolgo vedela sama pri sebi, vendar se vedno, ko začnem razumsko razmišljati o tem, nekako prepričam, da se meni to vse samo dozdeva, da to pa sigurno ni to...vendar globoko v sebi vem, da je to pa točno TO.

Se mi zdi hecno, ko omenjaš humanitarnost pa to...včasih sem delala pri RK, ampak zadeva (org.RK) je bila tako zelo kalna, da nisem hotela več nič imeti s tem. Potem pa se je zgodila afera z Jeleničem (bivši dir.RK) - ampak hec je, ker so tako počeli vsi; od malega do velikega pri RK. Res je tudi, da že dve leti, vsake toliko časa (no, odvisno od krize identitete xDDx ) razmišljam, da bi pa zdaj pa čist zares odšla tja (Afrika), kjer bi pa res lahko pomagala, mislim, moja pomoč bi imela čisto praktično korist; namreč po naravi sem zelo eksplozivna, proti krivicam se borim kot levinja za svoje mladiče, ne glede, če v boju dobim kake rane...grem do konca :vtz: če stvari zastanejo v brezvetrje, jih porinem naprej, če je treba, zaženem vihar - se pravi sem dober iniciator (pobudnik) - to bi lahko s pridom izkorsitila res tam, kjer to nujno potrebujejo.

Seveda bodo zdaj vsi rekli, zakaj pa se ne angažiraš doma, tukaj v SLO, tukaj je polno revežev, zapostavljenih otrok, osamljenih in zapuščenih...ja, to je vse res, vendar (zmeraj je nek vendar, toda x:o)x) drugje je še bistveno slabše :sori: Drugje ljudje umirajo dobesedno od lakote in žeje (se ne spomnin, da bi kdo v SLO umrl zaradi lakote in žeje) zaradi bolezni, ki jih sodobni, vsega naveličan in poln zahodni svet ne pozna. Preprost penicilin rešuje življenja xcivx

Nimam kakih jakih znanj (za zahodno pojmovanje znanja; malo od tu, malo od tam, vsega po malem - pravi generalist sem), ampak to, kar znam, lahko posredujem tistim, ki tega ne znajo (npr. plavat, pisat, brat, računat, šivat, malo tudi kmetovat :vio: ...)

Nekako tudi čutim, da se moram "naučit" (ponotranjit, vzet za svoje :inocent: ) umirjenosti, da se malo umirim - madonca, še tule na LNF me smatrate za nek nitroglicerin, ki po mizi tolče :O: kaj šele v RL xcivx (uravnotežim :inocent: )

Haha, pa še tole s kreditom: a veš da sem res letala od banke do banke in preverjala kreditno sposobnost za najem kredita (sem se odločila, da ga nikjer ne vzamem), potem pa včeraj dobim obvestilo od zavarovalnice, da mi bo zavarovalnica enkratno nakazala slabih 10k sit (neke starostne rezervacije ali kaj - morajo po nekem zakonu) xDDx Kje je še kdaj kakšna zavarovalnica sama od sebe kaj nakazala - prej pobrala. (Marsa, a se mi je multipliciral tisti donirani 1k za zavijalko daril xDDx )

Brezpogojno razumevanje :inocent: se bom potrudila po svojih najboljših močeh :vtz:
3 meseci :inocent: pih, kaj je to proti večnosti x8Dx

Pa hvala za odgovor!
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#64 Cat

Cat
  • D član
  • Št. objav: 485

Objavljeno: 20. december 2006, 16:17

No, itaq.
Torej si usodno povezana z nekim zdravljenjem, na čisto svoj način, kajne?
Kaj si svoj princip marsov že pozdravila?
Se slišiva, ti v glavnem ob mlaju pomeditiraj na te energije samozdravljenja in zdravljenja drugih, tudi med sodelavci, tudi z sočutjem in podobno.

Aha, sem firbec in sem vseeno pogledala. Lej, ti imaš velika znanja iz prejšnjega življenja, ki jih moraš delati, kot kariero v tem življenju. Ta znanja so še zablokirana, kajti umrla si nasilne smrti- morda cela skupina, nenadno (merkur retro v vodnarju, v 8.hiši, uran v konjunkciji z južnim sečiščem.
Merkurjev ključek bi ti to znal povezat, marsov pa zagnat v te vode- zdraviteljske. Morda gre za zdravljenje otrok, športnikov, gre namreč za nekaj velikega- le ta šok moraš predelati, da ti znanja in ideje nemoteno pritekajo.
Čau! x:)x


Ježeš, me je kar kurja polt oblila... Hvala, hvala, hvala.. Bom aktivirala, merkurjev ključek mi je itak nagajal, me strašil, očitno bo to v povezavi s tem, kar si napisala.. Marsov ključek pa je že zelo pomagal, enkrat sem že pisala o sanjah s hudičem, ko sem si prižgala svojo lučko in mi ni mogel več do živega... Zdaj sem imela kar nekaj časa aktiviranega jupitrovega, pa je dejansko razširjal moja obzorja. Nekaj razmišljam - najnatančnejši aspekt v moji natalni karti je ravno Merkur v inkonjunkciji z asc. in luna v inkonjunkciji z uranom - tu sta ujeta oba, merkur in uran :palec: Glede na to, da je moja progresirana luna zdaj v konjunkciji z natalnim asc, torej luna ponovno aktivira merkur? oba bom aktivirala po občutku, potem pa kaj sporočim xyesx
Še enkrat hvala! :2src:

#65 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 20. december 2006, 17:51

Hm, veliko dogajanja. Rast v smislu življenja navzven, realzacije tvoje osebnosti. Vendar to je le predfaza, počakaj, da ti plutonček dotakne asc., je velika transformacija.

Meni, asc. na 19.st strelca je pluton šel čez asc. tako burno, da sem se preselila med istrske kamne in sploh več ne pomislim, da sem bila Ljubljančanka :palec:

Torej, opazuj transformacijo svoje osebnosti, bodi nežna sama s sabo, saj veš kako nežno se preobraža metulj iz bube. Počasi, ne prehitro, a vseeno... xsrcx


Ja vem, da pride do velikih osebnostnih preobrazb s Plutonom na Asc...mislim, da bo to čez tri leta...drugače si bom pa poskusila zapomniti, da naj bom nežna sama s seboj ker drugače sploh nisem sem celo zelo zelo groba, če mi celo ljubi pravi naj ne bom tako kruta do sebe...na žalost....se bom spomnila na metulja....

Hvala Gaia x:)x
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#66 Sani

Sani
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 34

Objavljeno: 20. december 2006, 18:57

Živjo!

Jaz imam pa čisto drugo prošnjo zate. Enkrat si me že presenetila z odgovorom na vprašanje in si ena redkih, ki so name naredile vtis. xDDx

Mene astrologija, angeli in vilinske karte, mistika, vere v duhovnem smislu, starodavna ljudstva, že dolgo privlačijo, čeprav o vsem tem skoraj nič ne vem. Ali me lahko mogoče ti usmeriš na kakšno delavnico, tečaj ali predavanje? Občutek imam, da bom v eni od teh stvari najdla veliko srečo xsrcx , sam nevem kako.

Če kaj pomagajo moji podatki 08.11.1980 15.15 v Kranju

Hvala ti za odgovor

#67 anatman

anatman
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 20. december 2006, 22:08

Zivjo,

mogoce se ksn nasvet zame? ; >

glavna stvar k me zanima je kam se nei v zivljenju usmerim, umetnost al znanost, mogoce duhovnost?

podatki:25.4.1986 23:20 LJ


ful hvala
TADYATA GATE GATE PARAGATE PARASAMGATE BODHI SVAHA

#68 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 21. december 2006, 07:02

Ja, tale mlaj bo še vplival na transformacijo tvoje osebnosti. Pod drobnogledom bo tokrat tvoj jin, ženski princip. Nekaj je potrebno še spremeniti v tvojem jin-u. Torej poglej, kaj se še skriva v tvoji ženskici, ki se tako rada skrije za nek močan mačo princip.
Torej nova lunina rast, naj bo transformacija tvoje JIN energije.
Hm, bo šlo? :2src:

zgleda, da bo to težji zalogaj...sanjala sem o nekom, ki me je hotel objet..in tega sem se tako ustrašla, da sem se dejasko zbudila :eek: :inocent: bo treba delat na tem :8):
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#69 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 21. december 2006, 07:09

:eek: tudi jaz sem sanjala da me je nekdo objel, jaz sem pa čutila nežnost... grem nazaj sanjat ;)
Zanimivo glede ključka... ga imam v žepu in čutim nek kovinski hlad na tistem predelu - ga primem v roke pa je topel, ampak hlad ni odbijajoč, prav nasprotno je zelo pomirjajoč...

#70 Cat

Cat
  • D član
  • Št. objav: 485

Objavljeno: 21. december 2006, 10:12

No, itaq.
Torej si usodno povezana z nekim zdravljenjem, na čisto svoj način, kajne?
Kaj si svoj princip marsov že pozdravila?
Se slišiva, ti v glavnem ob mlaju pomeditiraj na te energije samozdravljenja in zdravljenja drugih, tudi med sodelavci, tudi z sočutjem in podobno.

Aha, sem firbec in sem vseeno pogledala. Lej, ti imaš velika znanja iz prejšnjega življenja, ki jih moraš delati, kot kariero v tem življenju. Ta znanja so še zablokirana, kajti umrla si nasilne smrti- morda cela skupina, nenadno (merkur retro v vodnarju, v 8.hiši, uran v konjunkciji z južnim sečiščem.
Merkurjev ključek bi ti to znal povezat, marsov pa zagnat v te vode- zdraviteljske. Morda gre za zdravljenje otrok, športnikov, gre namreč za nekaj velikega- le ta šok moraš predelati, da ti znanja in ideje nemoteno pritekajo.
Čau! x:)x


Cat:
Ježeš, me je kar kurja polt oblila... Hvala, hvala, hvala.. Bom aktivirala, merkurjev ključek mi je itak nagajal, me strašil, očitno bo to v povezavi s tem, kar si napisala.. Marsov ključek pa je že zelo pomagal, enkrat sem že pisala o sanjah s hudičem, ko sem si prižgala svojo lučko in mi ni mogel več do živega... Zdaj sem imela kar nekaj časa aktiviranega jupitrovega, pa je dejansko razširjal moja obzorja. Nekaj razmišljam - najnatančnejši aspekt v moji natalni karti je ravno Merkur v inkonjunkciji z asc. in luna v inkonjunkciji z uranom - tu sta ujeta oba, merkur in uran Glede na to, da je moja progresirana luna zdaj v konjunkciji z natalnim asc, torej luna ponovno aktivira merkur? oba bom aktivirala po občutku, potem pa kaj sporočim
Še enkrat hvala!


Aktivirala sem merkurjev ključek.... spet se je pojavil strah pred smrtjo. Na koži na komolcu sem kar na lepem zagledala neko novo ćrno piko in pojavil sem je strah pred rakom.... mene so dajale že preve panične obsesije, da bom zbolela, ampak sem to že kar uspešno sanirala... no očitno še nisem...
čeprav zjutraj pa sem pomislila, da je bila ta nasilna smrt prejšnjega življenja - prometna nesreča... od tod bi tudi izviral moj strah pred vožnjo, predvsem v neznane kraje,... Merkur bi itak lahko predstavljal avtomobile ne? imam ga še v kvadratu z marsom... res pa je,d a je tokrat v natalni karti merkur v trigonu z uranom...

ne vem, no, skratka počutje ni good, ampak najbolje da zdržim :sori:

#71 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 21. december 2006, 20:21

MLAJ, 20.12.2006
Ta mlaj bo naznacil energijo Plutona v Kozorogu, pa ceprav se prehod zgodi šele v l.2008.


Hm, včerajje bil težek dan bolj za mojega soproga, zame šele proti večeru, ponoči in danes zjutraj....pa nisem sploh vedela, da je mlaj... potem sem se pa odločila danes zjutraj za pomoč za ene moje težave - poslužila sem se homeopatije. Menda je pravi čas za zdravljenje, ker je dobro primlo.

#72 tea6

tea6
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 38

Objavljeno: 23. december 2006, 23:43

Gaia,

če se ne motim, se je mlaj 20.12. zgodil v moji 4. hiši - T Pluton pa počasi prihaja v mojo 5. hišo. T Saturn me že uči na veliko - tega sredinega mlaja nisem čutila posebno. Ali pa se nisem zavedala? Kaj bi mi lahko rekla, svetovala preko magične astrologije, glede moje osebnostne rasti in partnerskega odnosa, saj od septembra ( mrki na osi devica/ribi) doživljam kar konkretno preizkušnjo, šolo na tem področju. Očitno je bil že čas x;)x Rojena sem 3.9.1969, 4.23 v Sl. Gradcu

Lepa hvala za odgovor in vse lepo :xmas:

#73 lemon

lemon
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 25. december 2006, 06:42

meni sploh ni jasno kaj se mi dogaja... prvo imam vse, zaljubljena sva do ušes in dalje, vse popolno... potem pa od te srede dalje vse samo navzdol, včeraj je celo prekinil razmerje... en teden nazaj pa je bilo vse v najlepšem redu...

sama sem sicer rojena 4.4.1982 ob 21.22 v Mariboru... a mi lahko kdo pove kako kaj stojijo zvezde zame in česa se naj bolj pazim?

lp, Maja

#74 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 27. december 2006, 10:52

15.januarja me čaka operativni ginekološki poseg... upam, da bodo planeti na moji strani!?

#75 Cat

Cat
  • D član
  • Št. objav: 485

Objavljeno: 3. januar 2007, 14:00

Eto, pridno uporabljam merkurjev in marsov ključek x;)x Merkurjev ključek je poleg že naštetega pri meni definitivno povezan tudi z določenimi avtoritativnimi ljudmi (začeto z mamo), mars pa očitno z neko pomočjo, kombiniram z angelskimi kartami, kjer vedno dobivam karto Focus on service...

Današnjo polno luno imam še vedno na osi 6-12. hiše, vendar v konjunkciji z ASC, oziroma DES. Na ASC imam tranzitno luno, na DES pa tranzitno sonce.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0