Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vilinski ključi


  • Prijavi se, če želiš komentirati
101 komentarjev na to temo

#51 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 25. maj 2007, 18:17

To jest vem x;)x

#52 Desire

Desire
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 415

Objavljeno: 25. maj 2007, 20:11

A ima še kdo kakšne izkušnje z luninim ključkom xrolleyesx , k če ne bom še kr jst mal pisala x:Dx .
U glavnem zdej me je začela še metati nostalgija po zlo dolgem času po meni eni zlo ljubi deželi, ki mi je tud sicer, ampak se mi pa sedaj dogaja zlo intenzivno in se kr sprašujm, kaj je namen vsega skupej, kam vodi ta pot? :o|o:
Tko no, stojim sredi ulice npr, tukej v Sloveniji in kar začutim vonj tega drugeg mesta, včasih, kako je tam, se vrnem z dogodki in spomini tja.
Ampak to je tko, no mislm bolj spomin na preteklost...
A se še komu kej podobnega dogaja :inocent:
One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller










#53 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 30. maj 2007, 09:34

VILINSKI KLJUČKI



Vilinski ključki so steklene ploščice, znotraj katere položimo sveže nabrano zelišče in ga zatalimo na 1000°C. Od zelišča izpari vsa snov, ki je gorljiva do te temperature. Ostane nam le odtis belega pepela, katerega poznamo še iz časa Renesanse, kot Alkimistični bel pepel. Skrivnost belega pepela je v tem, da ga sestavljajo minerali v natanko določenem razmerju. V razmerju, ki je gradnik zdravilnih esenc ali pa zdravilnih vsebin izbranih zelišč. Ko se bel pepel zlije z molekulami silicija ali stekla, nastane kristal, ki oddaja vibracijo oziroma zdravilno vibracijo izbranega zelišča.
Vilinski ključki so dobili ime točno zaradi njihovega delovanja, ker ko odstranimo zelišču, tako rekoč vso snov, dobimo zgolj njegovo energijsko esenco. Ta pa je v starem mitološkem sobesedilu poimenovana, kot devinska ali vilinska esenca rastlinskega sveta.
Zelišča, ki smo jih izbrali ustrezajo sedmim osnovnim barvam ali sedmim tradicionalnim astrološkim planetom, oziroma sedmim čakram. Vsak vilinski ključek deluje, kot ojačevalec svojega planeta in določene čakre. Na organizem delujejo poživljajoče in nam v življenju pomagajo tam, kjer nam določen astrološki planet povzroča težave. Če se izrazim v astrološkem jeziku, z vilinskim ključkom vzpodbujamo tisti planet, ki je v natalni ali progresirani karti naključno ali temeljno šibak. Na primer, če ima nek človek planet Merkur, v znamenju rib ali v dvanajsti hiši, mu bo komunikacija delala problem. Lahko, da se bo težje izražal ali imel problem s ščitnico, morda kakšno kronično obolenje ali pa slab imunski sistem. Vilinski ključek Merkurja, mu bo povrnil ravnovesje mineralov, v telesu in obnovil nepretočne meridijane, da bo komunikacija spet lažje stekla in se bo popravil imunski sistem. S ključkom lahko delamo tudi osnovne homeopatske pripravke, pa ne le za nas, tudi za rastline na vrtu ali lončnice.
Z vilinskimi ključki smo uspeli združiti stare modrosti, z visoko tehnologijo, na kar smo pri Zavodu za napredne komunikacije še posebej ponosni, saj dandanes preveč zanemarjamo področje blagodejnih vibracij, na katere se telo neverjetno močno odziva, pa ne samo telo, ampak tudi naša duša. Kot vemo energijski svet na nas deluje celostno in ravno ta segment manjka sodobnemu človeku – celovit odnos do življenja.
Ob uporabi ključka si pomagamo z izgovarjanjem določenega izreka, ki nas z izbranim ključkom bolj poveže in ga aktivira. Seveda ključek deluje tudi brez tega izreka, besedilo učinek le še dodatno okrepi.
Vilinski ključki so torej pripomoček za klicanje energij planetov.
Za Venero smo uporabili bezek, Marsu smo dodelili sporiš, Merkurju materino dušico ali timian, Sonce ima najbolj sončevo zelišče: šentjanževko, Jupitra nam kliče žajbelj, Saturna sivka in Luno rman.
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#54 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 30. maj 2007, 09:50

A ima še kdo kakšne izkušnje z luninim ključkom xrolleyesx , k če ne bom še kr jst mal pisala x:Dx .
U glavnem zdej me je začela še metati nostalgija po zlo dolgem času po meni eni zlo ljubi deželi, ki mi je tud sicer, ampak se mi pa sedaj dogaja zlo intenzivno in se kr sprašujm, kaj je namen vsega skupej, kam vodi ta pot? :o|o:
Tko no, stojim sredi ulice npr, tukej v Sloveniji in kar začutim vonj tega drugeg mesta, včasih, kako je tam, se vrnem z dogodki in spomini tja.
Ampak to je tko, no mislm bolj spomin na preteklost...
A se še komu kej podobnega dogaja :inocent:

Meni je v.k. lune prav tako pričaral vonj osnovne šole in vseh nepredelanih občutkov nelagodja, skozi sanje seveda. Lunin ključek ozavešča dogodke iz našega otroštva- do sedmega leta starosti....
Res neverjetno subtilno čutiš. Luna je povezana z čutili v našem telesu, torej ti ob pomoči ključka po limfi (ki jo uravnava luna, tako, kot tudi vse tekočine v našem telesu) sproži pretok, obnovi meridijane- če so kje ostali nepovezani zaradi strahu, šokov ali podobno in sprosti napetost. Ob uporabi v.k. LUne moramo še posebno piti veliko tekočine.
Se slišiva, GAIA x;)x

Živjo,
mi lahko kdo pove kateri ključek je dober pri prebolevanju določene osebe oz. da preteklost pustiš za sabo. Hvala že v naprej.

Lp

Prosim, daj mi še enkrat podatke. Vedno, da ne brskam po meilih. Tam sem našla le podatke od p.
Se slišiva, GAIA
Aha, mislim, da ni pravila, kateri ključe... sicer sončev v.k. ti dviguje samozavest, merkurjev izboljša komunikacijo, tudi ozavešča prav zako, kot sončev. Vendar bi raje še enkrat se zazrla v tvojo karto, da izluščim bistvo...
Pa,pa xsrcbumx
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#55 Desire

Desire
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 415

Objavljeno: 30. maj 2007, 19:45

Meni je v.k. lune prav tako pričaral vonj osnovne šole in vseh nepredelanih občutkov nelagodja, skozi sanje seveda. Lunin ključek ozavešča dogodke iz našega otroštva- do sedmega leta starosti....
Res neverjetno subtilno čutiš. Luna je povezana z čutili v našem telesu, torej ti ob pomoči ključka po limfi (ki jo uravnava luna, tako, kot tudi vse tekočine v našem telesu) sproži pretok, obnovi meridijane- če so kje ostali nepovezani zaradi strahu, šokov ali podobno in sprosti napetost. Ob uporabi v.k. LUne moramo še posebno piti veliko tekočine.
Se slišiva, GAIA x;)x

Hvala Objavljena slika. Jaz se popolnoma v otroštvo nisem vrnila, ampak me je zanimivo vrača na dogodke preteklih let, nekako od 25 leta dalje.Mislim, da se bom morala čez čas še vrniti k njemu, sploh sedaj ko berem tole, kar si napisala o meridijanih, da jih obnavlja...
Zdej imam pri sebi Sončevega, trenutno danes se počutim nekam čudno, kot da mi hoče na plano potegnit ene strahove in se počutim, kot da bi bila najbolj sama na celem svetu, to mi je najgroznejši občutek :sori:
Pa še zdej tale luna je, ampak mislim, da bo dosti drugače delovala kot prejšnja, ker je v strelcu.

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller










#56 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 31. maj 2007, 17:12

Gaia pozdravljena,
še enkrat moji podatki 14.11.1978 ob 10:34 v Lj.

Tudi jaz bi te z veseljem pogledala po net tv sam ne vem, če bom doma. V vsakem primeru držim pesti, da bo trema izpuhtela ko boš tam.

Hvala in vse dobro.

Lp ;)
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#57 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 18. november 2007, 12:43

Gaia pozdravljena,
še enkrat moji podatki 14.11.1978 ob 10:34 v Lj.

Tudi jaz bi te z veseljem pogledala po net tv sam ne vem, če bom doma. V vsakem primeru držim pesti, da bo trema izpuhtela ko boš tam.

Hvala in vse dobro.

Lp ;)

Gaia pozdravljena,

mene pa zadnje čase navdaja želja po otroku. Prosila, bi te če mi lahko poveš kdaj se pri meni vidi rojstvo otroka. Sej vem, da ko se pač partnerja odločita za otroka ga pač imata, če ni kakšnih zdravstvenih težav, vendar pri meni pa se pojavlja toliko strahov ali bom jaz to zmogla, ker res ne želim svojih traum prenašati na otroka....hkrati se mi pa zdi, da sva se s partnerjem začela razhajati glede svojih želja...kot da nisva več usklajena...
jz: 14.11.1978 ob 10:34 v Lj.
on: 21.4.1983 ob 9:25 v Lj.

Draga Pinka!
Gledala bom le tvojo karto. Vidi se velika duhovna rast v naslednjih dveh letih. Torej tvoja Luna v pr. je prišla v znamenje dvojčka in v 6.hišo. Torej boš veliko komunicirala o tem, kar se prej sploh nisi upala povedati. Tvoje besede te bodo zdravile. Čez 2 mesece bo dokaj napeto, kar se tiče ljubezni in poskušaj z zavedanjem vedeti, da se ti stvari dogajajo le zato, da imaš možnost ozaveščanja in transformiranja. Otroček bo najverjetneje prišel, ko boš te stvari poštimala. Lahko da so povezane s tvojo mamo in očetom, njunim odnosom in neko skrito zamero, ki si jo ti že ozavestila in ima možmost, da v naslednjih dveh letih kompletno izgine iz tvojega življenja (venera v progresijah se je že obrnila in je direktna)
Torej najboljši čas za otročka bo, ko ti luna pride v znamenje raka- Torej čez dve leti...
Do takrat pa delo na sebi in zdravljenje vseh skritih zamer, ki so se pojavile zlasti v tvojem najstiškem obdobju.
Priporočam pitje merkurjevega vilinskega ključka in POTEM VENERINEGA...
Boš videla, češrav se ti morda zdi dolgo obdobje, pa ni. Bo potem toliko boljše :palec:



VILINSKI KLJUČKI

Zelišča, ki smo jih izbrali ustrezajo sedmim osnovnim barvam ali sedmim tradicionalnim astrološkim planetom, oziroma sedmim čakram. Vsak vilinski ključek deluje, kot ojačevalec svojega planeta in določene čakre
Vilinski ključki so torej pripomoček za klicanje energij planetov.
Za Venero smo uporabili bezek, Marsu smo dodelili sporiš, Merkurju materino dušico ali timian, Sonce ima najbolj sončevo zelišče: šentjanževko, Jupitra nam kliče žajbelj, Saturna sivka in Luno rman.


POLNA LUNA 24.11.
Vreme bo bolj zimsko, saj bo Saturn poskrbel za to in tudi Sonce se približuje strelcu.

V tem ščipu imajo ognjena (oven, lev in strelec) znamenja odprte poti, a priporočam potrpežljivost, zlasti ovnom (Mars je retrograden), svetujem tudi, da mislite tudi kaj na druge, ne le nase – so takšni časi, ko je treba držati skupaj.
Zemeljska znamenja (bik, devica in kozorog) boste precej resna. Ne pozabite, da nimajo vsi tako jasnih obzorij pred sabo, kot jih imate vi.
Zračna znamenja (dvojček, tehtnica in vodnar), naj ne hitijo preveč, saj jim nič ne bo ušlo.
Vodna znamenja (rak, škorpijon, ribi), imajo obdobje velikih sprememb, ki v principu kažejo na boljše, čeprav gredo sedaj skozi krizno obdobje.

Za vse, da se boljše pripravite na prihajajoči zimski čas, priporočam SATURNOV VILINSKI KLJUČEK!

Če pa vas osebno zanima, kaj se vam v tem času dogaja, katera vrata se vam odpirajo, pa seveda sporočite datum in bom svetovala kateri ključek uporabite.
Pa,pa,GAIA
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#58 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 19. november 2007, 13:08

Za vse, da se boljše pripravite na prihajajoči zimski čas, priporočam SATURNOV VILINSKI KLJUČEK!

Če pa vas osebno zanima, kaj se vam v tem času dogaja, katera vrata se vam odpirajo, pa seveda sporočite datum in bom svetovala kateri ključek uporabite.
Pa,pa,GAIA

Zdravo Gaia!

Mene pa zanima, če je možno kupiti le saturnov vilinski ključek. V mojem življenju se namreč trenutno precej dogaja in izvedela sem, da naj bi se ravno na tokratno polno luno zaključil moj 1. saturnov povratek ... in sem ob tvojem pisanju začutila, da bi mi ključek lahko koristil, denarja za komplet pa trenutno nimam.
(rojena sem 9.6.1979 ob 11:44 v Ljubljani.)

Lep dan ti želim.

Urša
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#59 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 19. november 2007, 20:00

Zdravo Gaia!

Mene pa zanima, če je možno kupiti le saturnov vilinski ključek. V mojem življenju se namreč trenutno precej dogaja in izvedela sem, da naj bi se ravno na tokratno polno luno zaključil moj 1. saturnov povratek ... in sem ob tvojem pisanju začutila, da bi mi ključek lahko koristil, denarja za komplet pa trenutno nimam.
(rojena sem 9.6.1979 ob 11:44 v Ljubljani.)

Lep dan ti želim.

Urša

Pozdravček, Urša!
Vilinske ključke lahko naročiš pri meni, na moj meil, dobiš pa po pošto.
Pogled v tvojo karto, pa mi je povedal, da je prav v progresijah Saturn na tvojem severnem sečišču, poleg saturnovega tranzita na natalni. V bistvu Saturn ni tako hud planet, kot bi se ga lahko bali, le uči, uči, veš ko ga upoštevaš, torej postaneš majhen in ponižen, se nič ne pritožuješ, pač pa marljivo, disciplinirano delaš, takrat te pusti mimo tako, da ti prinaša veliko modrost. Torej tebi se bo oglasila tudi skozi kariero, službo?
Merkur je vladar severnega vozla, pa je na 0°RAKA, KAJNE? Tam prihaja opozicija s Plutončkom, tako, da bi ti priporočala po Saturnu tudi Merkurjev V.K.
V bistvu bi bilo dobro imeti cel komplet, torej 7 vilinskih ključkov, ki delujejo v skladu z 7 tradicionalnimi planetki.
Torej krepiti moraš imunski sistem, jesti zdravo prehrano in nič se sekirati v službi, pač pa poskrbeti, da se vsak dan sprehajaš po svežem zraku. Merkurček bo rabil kisik, za pravilno delovanje..
No, več v oddaji jutri, naTV, lahko me tudi v živo kaj prašaš.
Pa,pa, GAIA
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#60 jazpač

jazpač
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 21. november 2007, 12:09

Pozdravljeni ga. Gaia,

Že nekaj časa berem o vaših ključih in ne vem katerega bi potrebovala jaz.
V mojem odnosu z partnerjem se je vse obrnilo na glavo in to kar tako, naenkrat, s tem se na tak in drugač način ukvarjam že dobro leto in pol, pa me zanima kako bo naprej? In ali se splača še ukvarjati s tem?
Sem pa v tem letu naredila ogromno za svojo duhovno rast.

Rojena: 18.01.1976,ob 1.40 (zjutraj) v Zagrebu

Lep pozdrav,

jazpač

To temo je popravil/a jazpač: 21. november 2007, 12:13


#61 vespina

vespina
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 21. november 2007, 23:11

Pozdravček Gaia!

Kakšen v.k. bi prišel v poštev zame? Mislim, da sem v obdobju sprememb, ne vem pa, če sem na njih pripravljena........

16.10.1979, ob 05:30, koper

lp :sori:
vespina

#62 asha jess

asha jess
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 22. november 2007, 11:05

oj, Gaia!
jaz sem te pa prvic videla in slisala na paprika ta torek in se mi je zdelo vse skupaj zelo zanimivo! sicer bom kar po pravici povedala, da nimam pojma o progresijah in retrogardah planetov ali kako se ze temu rece, v glavnem zanima me, ce bi mi lahko povedala kako in kaj s temi kljucki za mene.
05.01.1985, ob 09.22(AM), Postojna

sem bodoca mamica in bi rada pred rojstvom otroka (5.2.08) razresila kake stavri (se mi zdi da me nekaj muci ze zelo dolgo) in rada bi vedela kako se bo izslo z naso mlado druzinico.

v bistvu bi rada, da me kontaktiras in mi poves kako pa kaj naprej (za svetovanje oz. analizo karakterja kaj moram nardit,itd, a se da to prek foruma -- rada bi pa osebno... ce je le izvedljivo) ker na tvoji strani nekako se ne znajdem. brez zamere.

hvala in lp

#63 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 22. november 2007, 13:36

Pozdravljeni ga. Gaia,

Že nekaj časa berem o vaših ključih in ne vem katerega bi potrebovala jaz.
V mojem odnosu z partnerjem se je vse obrnilo na glavo in to kar tako, naenkrat, s tem se na tak in drugač način ukvarjam že dobro leto in pol, pa me zanima kako bo naprej? In ali se splača še ukvarjati s tem?
Sem pa v tem letu naredila ogromno za svojo duhovno rast.

Rojena: 18.01.1976,ob 1.40 (zjutraj) v Zagrebu

Lep pozdrav,

jazpač

Draga...jazpač!
Močno čutim, kaj prestajaš. Dva planeta zudi menjata znamenje, tako, da bo po enem letu vse drugače, boljše!
To leto pa se boš še vedno duhovno prebujala. Spoznavaj sebe, odpuščaj stran negativna čustva, od tega je odvisna tvoja nadaljna pot. Najprej moraš delati na samozaupanju, kajti toliko si se razdajala in nisi dobila nazaj... da se ti je malo razrušila samopodoba. Torej 1, Sončev vilinski ključek za samozaupanje in plemenito srce, da boš kljub tegobam ohranila pozitivna čustva, saj imaš luno v znamenju LEVA. Torej rabiš, da te pohvalijo, da te cenijo in imajo radi...še zlasti na delavnem mestu.
Torej 2.Venerin ključek, ki ti bo pomagal razumeti ljubezen. Nekaj starega odhaja, da bo lahko prišlo tisto pravo, to si zapomni. Ljubezen ni povezanost skozi materialni svet, ni ti meni, jaz tebi, vendar kvaliteta ljubezni je sprejemanje ljubezni, take kot je. Venerin v.k. ti bo dal občutek ljubljenosti, ter to, da boš na prvem mestu imela rada samo sebe.
Tako na kratko.
V bistvu komplet vilinskih ključkov bi ti najbolj ustrezal, kajti tam je 7 različnih ključkov + knjižica o uporabi.

Srečno, če hočeš ključke me kontaktiraj na meil astrogaia@siol.net
Bo vse na svojem mestu, čez leto dni, za to pa se tudi splača malo potrudit, kajne?
Pa,pa :palec:

Pozdravček Gaia!

Kakšen v.k. bi prišel v poštev zame? Mislim, da sem v obdobju sprememb, ne vem pa, če sem na njih pripravljena........

16.10.1979, ob 05:30, koper

lp :sori:

Ja, si v obdobju sprememb.
Astrološko; pr.sonce gre v tvojega Urana. V bistvu se lahko dejansko razsvetliš x:)x
Vsekakor pa raziskuj svoja čustva, naj deroča reka sproti odplavlja kar se je nakopičilp v tvojih čustvih .
V natalni karti imaš zapisan uspeh, kaže da boš slavna-
No, svetujem ti previdnost v tem času in rabiš zavedanje vskega trenutka, Zen in uporaba Merkurjevega vilinskega ključka.
Se slišiva, pa,a, GAIA
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#64 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 22. november 2007, 17:45

Gaia pozdravljena,

mene pa zadnje čase navdaja želja po otroku. Prosila, bi te če mi lahko poveš kdaj se pri meni vidi rojstvo otroka. Sej vem, da ko se pač partnerja odločita za otroka ga pač imata, če ni kakšnih zdravstvenih težav, vendar pri meni pa se pojavlja toliko strahov ali bom jaz to zmogla, ker res ne želim svojih traum prenašati na otroka....hkrati se mi pa zdi, da sva se s partnerjem začela razhajati glede svojih želja...kot da nisva več usklajena...
jz: 14.11.1978 ob 10:34 v Lj.
on: 21.4.1983 ob 9:25 v Lj.

Draga Pinka!
Gledala bom le tvojo karto. Vidi se velika duhovna rast v naslednjih dveh letih. Torej tvoja Luna v pr. je prišla v znamenje dvojčka in v 6.hišo. Torej boš veliko komunicirala o tem, kar se prej sploh nisi upala povedati. Tvoje besede te bodo zdravile. Čez 2 mesece bo dokaj napeto, kar se tiče ljubezni in poskušaj z zavedanjem vedeti, da se ti stvari dogajajo le zato, da imaš možnost ozaveščanja in transformiranja. Otroček bo najverjetneje prišel, ko boš te stvari poštimala. Lahko da so povezane s tvojo mamo in očetom, njunim odnosom in neko skrito zamero, ki si jo ti že ozavestila in ima možmost, da v naslednjih dveh letih kompletno izgine iz tvojega življenja (venera v progresijah se je že obrnila in je direktna)
Torej najboljši čas za otročka bo, ko ti luna pride v znamenje raka- Torej čez dve leti...
Do takrat pa delo na sebi in zdravljenje vseh skritih zamer, ki so se pojavile zlasti v tvojem najstiškem obdobju.
Priporočam pitje merkurjevega vilinskega ključka in POTEM VENERINEGA...
Boš videla, češrav se ti morda zdi dolgo obdobje, pa ni. Bo potem toliko boljše :palec:


Pozdravljena Gaia,
veš da sem ti že odgovarjala na tvoj odgovor pa ga izgleda nisem potrdila...no bom pa še enkrat...
Tudi meni se zdi, da sem zdaj že kar nekaj časa čustveno zelo odprta....tudi čustva lažje izražam...mislim, da je to prišlo vse s tem partnerjem...ob njemu se mi je ta svet kar odprl in zdaj mi ni nikomur (ok govori o prijateljih) težko povedati kaj čutim...
Ko govoriš o neki transformaciji in ozaveščanju se mi zdi, da imaš popolnoma prav, ker prav čutim spremembe v meni in mojemu načinu dojemanja itd....nekako se mi zdi, da bom šla čez težka obdobja vendar se mi bo odprl čisto drug svet...upam, da brez zamer, ker sem jih res že sita....to breme me pa res že tako moti....ampak kaj ko se vseh ne spomnim, ker je zdaj ostala samo še jeza oz. nekaj kar mi ne da miru vendar ne vem kaj je to....joj kok pa zdej že kompliciram :)
Res se mi zdi malo dolga doba za otroka vendar glede na to, da v moji vezi ni več vse kot je bilo si to zdaj kar nekako predstavljam ali pa tudi ne.... :xx!:

Bom pa upoštevala tvoj nasvet in že pijem merkujev vilinski ključek....Kdaj pa naj začnem z Venerinim? Čez 2 meseca? Gaia ali naj tudi mojemu fantu predlagam pitje merkurjeva ključka, ker se zadnje čase kar precej zapira vase oz. si je že skoz življenje naredit tak oklep, da ga tud jaz zelo težko premaknem? Zdaj pa uporablja sončev ključek.

Najlepša hvala za tvoj trud in čas :)
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#65 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 22. november 2007, 22:22

Bom pa upoštevala tvoj nasvet in že pijem merkujev vilinski ključek....Kdaj pa naj začnem z Venerinim? Čez 2 meseca? Gaia ali naj tudi mojemu fantu predlagam pitje merkurjeva ključka, ker se zadnje čase kar precej zapira vase oz. si je že skoz življenje naredit tak oklep, da ga tud jaz zelo težko premaknem? Zdaj pa uporablja sončev ključek.

Najlepša hvala za tvoj trud in čas :)

Moški v tem času rabijo predvsem Marsov vilinski ključek, ker je retrograden.
Ja, merkurjev ključek piješ 24ur, potem ga še nosiš nekaj časa, po občutku.
Pa se slišiva potem.
Pa,pa, GAIA
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#66 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 23. november 2007, 09:49

Pozdravček Gaia,
no jz sem pa tako naredila...tri noči sem pustila ključek v vodi in jo zjutraj spila....ali potem ne smem več ?..
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#67 asha jess

asha jess
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 23. november 2007, 10:36

oj gaia.... zakaj pa meni ne odgovoris.... a nisem postavila konkretnega vprasanja?

hvala...

#68 asha jess

asha jess
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 23. november 2007, 16:46

saj v bistvu me zanima samo kaksen kljucek bi potrebovala, ker se mi zdijo ful fancy---tko luskani so no, pa ful posebni, ce pa se delujejo kot pravjo vsi tu gor in ti po TV, pa samo se toliko bolje :)
(5.jan.1985, ob 9.22am, POstojna-zdaj ne zivim tam)

#69 vespina

vespina
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 26. november 2007, 01:02

Pozdravček Gaia!

Kakšen v.k. bi prišel v poštev zame? Mislim, da sem v obdobju sprememb, ne vem pa, če sem na njih pripravljena........

16.10.1979, ob 05:30, koper

lp

Ja, si v obdobju sprememb.
Astrološko; pr.sonce gre v tvojega Urana. V bistvu se lahko dejansko razsvetliš
Vsekakor pa raziskuj svoja čustva, naj deroča reka sproti odplavlja kar se je nakopičilp v tvojih čustvih .
V natalni karti imaš zapisan uspeh, kaže da boš slavna-
No, svetujem ti previdnost v tem času in rabiš zavedanje vskega trenutka, Zen in uporaba Merkurjevega vilinskega ključka.
Se slišiva, pa,a, GAIA


ojla!
Gaia hvala za odgovor- no se mi je kar fino zdelo glede uspeha in slave, čeprav res ne vem na katero področje bi se to navezovalo...?
prosila bi, da mi svetuješ kakšen net naslov kjer bi si lahko prebrala kaj več o PROGRESIJAH?
pozdrav x;)x ček
vespina

#70 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 26. november 2007, 20:47

oj, Gaia!
jaz sem te pa prvic videla in slisala na paprika ta torek in se mi je zdelo vse skupaj zelo zanimivo! sicer bom kar po pravici povedala, da nimam pojma o progresijah in retrogardah planetov ali kako se ze temu rece, v glavnem zanima me, ce bi mi lahko povedala kako in kaj s temi kljucki za mene.
05.01.1985, ob 09.22(AM), Postojna

sem bodoca mamica in bi rada pred rojstvom otroka (5.2.08) razresila kake stavri (se mi zdi da me nekaj muci ze zelo dolgo) in rada bi vedela kako se bo izslo z naso mlado druzinico.

v bistvu bi rada, da me kontaktiras in mi poves kako pa kaj naprej (za svetovanje oz. analizo karakterja kaj moram nardit,itd, a se da to prek foruma -- rada bi pa osebno... ce je le izvedljivo) ker na tvoji strani nekako se ne znajdem. brez zamere.

hvala in lp

Oprosti, Asha jess!
Sem bila zasedena, veš sem mamica, pa imam na voljo le par delavnih ur.
No, poglejva, tale otroček ti bo zelo pomagal.
Res pa je, da zdajle v tem prednovoletnem obdobju in tudi do februarja, bi lahko rekla, da moraš počivati in le počivati. Primanjkuje ti sončeve energije, torej veliko zelene solate, magnezija in joda, pa ad3. Morda bi ti priporočala sončev vilinski ključek, vsekakor pa mi piši na moj meil, astrogaia@siol.net se mi zdi, da bi bilo dobro, da mi opišeš probleme, ki te pestijo, morda gre za nek nepoštiman odnos z bratom ali kakšnim drugim bližnim sorodnikom. To ali kakšno drugo neharmonijo skozi odnose moraš transformiraz, torej piši mi, sama pa ti bom napisala kakšne oblike svetovanja so možne.
Nočko, GAIA
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#71 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 26. november 2007, 21:06

Pozdravček Gaia!

Kakšen v.k. bi prišel v poštev zame? Mislim, da sem v obdobju sprememb, ne vem pa, če sem na njih pripravljena........

16.10.1979, ob 05:30, koper

lp :sori:

jA, RES je obdobje velikih sprememb, ki se bodo v 1 letu ustalile. nOVEMBER, 2008 bo že pokazal, kaj vse se bo spremenilo.
V bistvu bi ti priporočala merkurjev vilinski ključek, ki bi ti pomagal razumeti tvojo življenjsko poslanstvo, ter krepiti imunski sistem. Spremembe se mi zdi, da so povezane z denarjem, lastno vrednostjo, poslovnimi partnerji... Vsekakor zaupati si moreš in biti 100 procentov prisotna, budna, previdno delati vsak naslednji korak.
Se slišiva, ČAU, GAIA
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#72 tigrota

tigrota
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 575

Objavljeno: 3. december 2007, 17:27

Pozdravljena Gaia!
Vem da imaš, zelo malo časa na razpolago, kaj bi lahko tudi meni kaj pogledala?
Pozdravček od tigrote!
Ne moremo narediti Velikih stvari - le drobne stvari z veliko ljubezni.

Mati TEREZIJA

#73 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 24. januar 2008, 12:05

Vilinski ključki delujejo na organe v našem telesu

SONČEV VILINSKI KLJUČEK
Vzpodbuja organe: Srce, možgane, krvni obtok, desno oko; splošna vitalnost in odpornost
Sonce v astrologiji predstavlja aktivni moški princip, ego, jaz, samozavedanje, bistvo, ugled, veljava, izžarevanje, vitalna energija, zavest, svetloba, toplota, sijaj, duh; ustvarjalnost; očetovstvo.
Vilinski ključek Sonca krepi sončeve kvalitete:
Vzpodbuja torej vse kvalitete, ki jih sonce simbolizira SONCE v natalni karti
Skratka človek z njim postane zaupanja vreden, se drži obljub, je točen, povsod, kjer se pojavi je v središču pozornosti z velikim srcem, prijazen in human. Daje močno vitalnost, dobro srce in vid, živahen krvni obtok, dolgo življenje; samozavest, ambicioznost, ponos, ustvarjalnost, uspeh, vplivnost; zvestoba, lojalnost, poštenost, radodarnost, toplina: sreča in uspeh, predvsem v zgodnjih srednjih letih; vzpodbuja dobre odnose z očetom in moškimi.

Če imate Sonce slabo postavljeno in ste arogantni, prezirljivi, zapravljivi in odvisni od dobrih dejanj drugih in misli, da vam vsi nekaj dolgujejo.
Ali pa ste šibke vitalnosti, imate slabo srce; čutite v sebi nemoč, pomanjkanje poguma, odločnosti in samozavesti? Počasno napredujete, ali imate pogoste težave z očetom, možem in drugimi moškimi, uporabite SONČEV VILINSKI KLJUČEK.


LUNIN VILINSKI KLJUČEK
Vzpodbuja organe; Uravnava telesne tekočine; trebuh, prsa, mehur, levo oko; jajčniki, embrio; limfne žleze; trebušna slinavka; menstruacijski ciklus.
Luna v astrologiji predstavlja pasivni ženski princip; toplina gnezda, varnost, duševnost, instinkt, čustvenost, odvisnost, spremembe; materinstvo; dom in družinsko življenje, hranjenje, sočutje
Vilinski ključek Lune krepi lunine kvalitete
Luna v horoskopu kaže, na kakšen način izražamo svoja čustva, potrebe in občutja. Kaže način instinktivnega odzivanja; nezavedne vedenjske vzorce, potreba po toplini, varnosti, negi in skrbi; odnos do doma in družine; odnos do ženskega spola; način vzpostavljanja stikov ter način delovanja v medosebnih odnosih.
V.k. torej vzpodbuja, da smo bolj nežni, imamo lepše odnose v družinskem krogu, dobro kukamo, pospravljamo in imamo boljše odnose z materjo, uporabljajo ga tudi ženske, ki si želijo zanositi, saj je Luna pokazatelj nosečnosti. Daje nam tudi večjo sposobnost sprejemanja...

Torej, če imate Luno slabo postavljeno, se vidi skozi težko duševno stanje, slabe družinske razmere, nimate svojega doma, ali ste brezposelna oseba, , večno nezadovoljni -uporabite Lunin vilinski ključek!


MERKURJEV VILINSKI KLJUČEK
Vzpodbuja organe: deluje na imunski sistem, skrbi za pravilno delovanje ščitnice, deluje na živčni sistem (motorični in čutni živci), dihalni trakt, organi sluha in govora, roke, prsti, ramena, žile, delno možgani; logika, zavestno mišljenje; telesna gibčnost in okretnost
Merkur v astrologiji predstavlja prevozna sredstva, zavest, misel, razum; komunikacijo, trgovino, prenos, mreženje (povezanost), učenje, okultna znanja.
Merkurjev vilinski ključek vzpodbuja Merkurjeve kvalitete
Merkur v astrologiji kaže, kako razmišljamo, kaj nas zanima, kako se izražamo, kako se naučimo… Označuje tudi našo mimiko, mišljenje, učenje, govor, spomin; sprejemanje in prenašanje informacij; stopnja inteligentnosti, iznajdljivosti ter verbalnih spretnosti; sposobnost analize in kritike, povezuje svet duhov z rastlinstvom.
Z Merkurjevim v.k.smo bolj genialni, z lahkoto se vsega naučimo, smo željni novih znanj, spoznavamo tudi okultna znanja, smo iznajdljivost, imamo sposobnost logičnega mišljenja, preudarnost, dober spomin, gibčnost, okretnost, spretnost, zgovornost, analitičnost, praktičnost, dar za trgovino.
Če imate Merkurja slabo postavljenega v natalni karti, ste destruktivni ali kritični, zapravljivi, lažnivi, imate slab intelekt, nemir, živčnost, ste prepirljivi ali površni in pozabljivi uporabljajte MERKURJEV VILINSKI KLJUČEK!



VENERIN VILINSKI KLJUČEK
Vzpodbuja organe: čutila, žleze obščitnice, ledvica, vrat, usta, ženski spolni organi (predvsem maternico)
Venera v astrologiji kaže naš odnos do do drugih, v horoskopu ženske predstavlja način, kako izraža svojo ženskost, v horoskopu moškega idealno podobo ljubimke, v horoskopih obeh pa predstavlja način ustvarjanja ljubezenskih zvez oziroma način »harmoniziranja« znotraj partnerstva.
Venerin vilinski ključek vzpodbuja Venerine kvalitete
Venera kaže na našo notranjo lepoto, ljubeznivost, prijaznost, družabnost, miroljubnost, privlačnost, simpatičnost, erotičnost, humanost, nežnost, duhovna in telesna čistost, smisel za lepoto in estetiko, umetniški čut, muzikaličnost; sposobnost ustvarjanja srečnih partnerskih odnosov
Če imate Venero slabo postavljeno in ste leni, zapravljivi,nemoralni, narcisoidni ali nesposobni ustvarjanja harmoničnih odnosov, imate za sabo več neuspešnih in nesrečnih ljubezenskih zvez, uporabite VENERIN VILINSKI KLJUČEK!



MARSOV VILINSKI KLJUČEK
Vzpodbuja organe; mišice, rdeče krvničke, nadledvične žleze, moški spolni organi, levo uho; uravnava telesno temperatura, deluje proti -vnetno
Mars v astrologiji predstavlja telesno energijo, pogum, strast, akcijo, borbenost, prodornost, princip moškosti, seksualna energija V horoskopu moškega način, kako izraža svojo moškost, kako osvaja in se dokazuje. V horoskopu ženske tip idealnega ljubimca kot drugega pola moškega.
Marsov vilinski ključek vzpodbuja Marsove kvalitete
Z njim postanete bolj hrabri in nepremagljivi, energični, delavni, bojeviti, strastni, imate več pionirskega duha, ste podjetni, odločni in tekmovalni.

Če imate Marsa v horoskopu slabo postavljenega, ste agresivni, brezobzirni, prepirljivi, nepremišljeni ali grobi, uporabite MARSOV VILINSKI KLJUČEK!

JUPITROV VILINSKI KLJUČEK
Vzpodbuja organe: jetra, žolč, arterije, kri, pljuča, rebra; prehranjevanje in rast, proizvajanje maščob, asimilacija karbohidratov (funkcija trebušne slinavke)
.
Jupiter v astrologiji predstavlja ekspanzijo, rast, razvoj, napredovanje; filozofija, religija, moralo, zakon. V horoskopu kaže na naše religiozno-moralne nazore, zaupanje v moč rasti in razvoja; optimizem, »daljnovidnost«; stremljenje preseči že doseženo, se razvijati in izpopolnjevati; potreba po telesni, duševni in duhovni ekspanziji, po raziskovanju, potovanjih, širjenju obzorja;
Jupitrov vilinski ključek vzpodbuja Jupitrove kvalitete
Z njim postanemo bolj dobrodušni, pošteni, resnicoljubni, optimistični, pravični, dobrota, radodarni in iskreni.
Če imate Jupitra slabo postavljenega v natalni karti, ste nezaupljivi, nepošteni, pohlepni, skopi, nepravični ali lažnivi, uporabite JUPITROV VILINSKI KLJUČEK!

SATURNOV VILINSKI KLJUČEK
Deluje na organe; kosti, zobe, vranico, kožo, desno uho; strjevanje in sušenje telesnih tekočin, na žlezo obščitnico; proces staranja
Saturn v astrologiji predstavlja hlad, omejevanje, frustracijo; čas, trajanje; disciplino, koncentracijo, izolacijo. Brez Saturna se ne more nič utrditi ali dokončati. V horoskopu kaže na vzdržljivost, vztrajnost in doslednost.
Saturnov vilinski ključek vzpodbuja Saturnove kvalitete
Pomaga razvijati lastnosti, ki nam omogočijo trajne uspehe (ciljnost, zbranost), sposobnost jasnega, logičnega, zbranega mišljenja. Vzpodbuja nam čut dolžnosti in odgovornosti.

Če imate Saturna slabo postavljenega v natalni karti, imate občutek izoliranosti in osamljenosti; trpko zavest o lastnih pomanjkljivostih, napakah, nezadostnosti in nemoči razvoja, nazadovanje, usihanje, ste črnogledi in prestrašeni, uporabite SATURNOV VILINSKI KLJUČEK!
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#74 Petrra

Petrra
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 27. februar 2008, 20:37

Pozdravljeni!

Na ta forum sem naletela, ker sem iskala več informacij o vilinskih ključkih. Pa tudi o vilinskih ključkih ne bi vedela nič, xnckrivx če ne bi od Neckermanna dobila maila v kateri je razložen njihov pomen... Tako, da sem začela raziskovati in se znašla tule... Kolikor berem te poste, ključki torej delujejo!? xrosex

http://www.neckerman...x?docid=1065888

http://www.neckerman...ticleid=2729083

#75 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 3. marec 2008, 22:22

Pozdravljeni!

Na ta forum sem naletela, ker sem iskala več informacij o vilinskih ključkih. Pa tudi o vilinskih ključkih ne bi vedela nič, xnckrivx če ne bi od Neckermanna dobila maila v kateri je razložen njihov pomen... Tako, da sem začela raziskovati in se znašla tule... Kolikor berem te poste, ključki torej delujejo!? xrosex

http://www.neckerman...x?docid=1065888

http://www.neckerman...ticleid=2729083


Pozdravljena, Petra!
Seveda, delujejo. V bistvu, dokler ne sprobaš niti ne veš. Zato se mi zdi kar najboljše, da si enega privoščiš. Sicer pa lahko mi daš svoje podatke, datum, uro in kraj rojstva, pa bom pogledala, kateri bi bil zate naj primernejši.

Lahko si prebereš tudi na http://www.maat-cent...p...ic&forum=11
Nočko, GAIA
Taši Delek!
www.astrogaia.net




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0